Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: DP Triglav triatlon Bled 2019 - cici

Cici Tekma:DP Triglav triatlon Bled 2019 - cici Datum:07.09.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat Več
CICIBANI-M
1 . 246 Lovrenčič Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS351 () () 0:02:59 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS351
Časi: () ()
Rezultat: 0:02:59
2 . 250 Seliškar Rok
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS357 () () 0:03:04 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS357
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:04
3 . 269 Wiegele Florian
WFV FINKENSTEIN
Moški AUT WFV FINKENSTEIN () () 0:03:06 >
Klub WFV FINKENSTEIN
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:06
4 . 265 DOBROVAC LOVRO
TRIATLON KLUB RIVAL
Moški CRO TRIATLON KLUB RIVAL da () () 0:03:15 >
Klub TRIATLON KLUB RIVAL
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: da
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:15
5 . 238 HANZA Lovro
Triatlon Kluba Matulji
Moški CRO Triatlon Kluba Matulji 2019-0300 () () 0:03:17 >
Klub Triatlon Kluba Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2019-0300
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:17
6 . 208 JESENKO Florian
HSV Triathlon Kaernten
Moški AUT HSV Triathlon Kaernten () () 0:03:18 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:18
7 . 266 MARIĆ LAN
TRIATLON KLUB RIVAL
Moški CRO TRIATLON KLUB RIVAL da () () 0:03:26 >
Klub TRIATLON KLUB RIVAL
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: da
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:26
8 . 254 Zupan Čanč Luka
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS363 () () 0:03:31 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS363
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:31
9 . 227 Majdič Jure
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS249 () () 0:03:33 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS249
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:33
10 . 255 Stojanovic Patrick
TK PULA
Moški CRO TK PULA CROATIA () () 0:03:35 >
Klub TK PULA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CROATIA
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:35
11 . 548 Plevnik Nejc
Last minute team
Moški SLO Last minute team () () 0:03:38 >
Klub Last minute team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:38
12 . 211 SARDEI Federico
HSV Triathlon Kaernten
Moški AUT HSV Triathlon Kaernten () () 0:03:44 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:44
13 . 242 SURINA Matej
Triatlon Kluba Matulji
Moški CRO Triatlon Kluba Matulji () () 0:03:45 >
Klub Triatlon Kluba Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:45
14 . 549 RAZTOČNIK Nino
Moški SLO () () 0:03:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:58
15 . 247 Meh Tevž
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS353 () () 0:04:09 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS353
Časi: () ()
Rezultat: 0:04:09
16 . 252 Šepec Jaka
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS359 () () 0:04:10 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS359
Časi: () ()
Rezultat: 0:04:10
17 . 219 Kerševan Matic
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS536 () () 0:04:11 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS536
Časi: () ()
Rezultat: 0:04:11
18 . 237 GRBAC Mateo
Triatlon Kluba Matulji
Moški CRO Triatlon Kluba Matulji 2019-0292 () () 0:04:12 >
Klub Triatlon Kluba Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2019-0292
Časi: () ()
Rezultat: 0:04:12
19 . 220 Kerševan Matija
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS535 () () 0:04:22 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS535
Časi: () ()
Rezultat: 0:04:22
20 . 551 Ložnar Ijan
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 2019TZS392 () () 0:04:28 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS392
Časi: () ()
Rezultat: 0:04:28
21 . 244 Čampa Maks
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS345 () () 0:04:53 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS345
Časi: () ()
Rezultat: 0:04:53
CICIBANKE-Ž
1 . 232 Martinšek Enja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS098 () () 0:03:13 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS098
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:13
2 . 261 SIMIČAK LARA
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS422 () () 0:03:20 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS422
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:20
3 . 235 Babin Ema
Triatlon Kluba Matulji
Ženski CRO Triatlon Kluba Matulji 2019-0050 () () 0:03:39 >
Klub Triatlon Kluba Matulji
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2019-0050
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:39
4 . 210 PUCHER Sarah
HSV Triathlon Kaernten
Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten () () 0:03:40 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:40
5 . 225 Valič Lia
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS530 () () 0:03:52 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS530
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:52
6 . 236 BOŽIĆ Helena
Triatlon Kluba Matulji
Ženski CRO Triatlon Kluba Matulji 2019-0097 () () 0:03:54 >
Klub Triatlon Kluba Matulji
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2019-0097
Časi: () ()
Rezultat: 0:03:54
7 . 241 Saračević Una
Triatlon Kluba Matulji
Ženski CRO Triatlon Kluba Matulji 2019-0772 () () 0:04:00 >
Klub Triatlon Kluba Matulji
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2019-0772
Časi: () ()
Rezultat: 0:04:00
8 . 268 Wiegele Natalie Marie
WFV FINKENSTEIN
Ženski AUT WFV FINKENSTEIN () () 0:04:06 >
Klub WFV FINKENSTEIN
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:04:06
9 . 212 SARDEI Anna
HSV Triathlon Kaernten
Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten () () 0:04:14 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:04:14
10 . 239 PRPIĆ Dora
Triatlon Kluba Matulji
Ženski CRO Triatlon Kluba Matulji 2019-0732 () () 0:04:24 >
Klub Triatlon Kluba Matulji
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2019-0732
Časi: () ()
Rezultat: 0:04:24
11 . 234 BABIN Ana
Triatlon Kluba Matulji
Ženski CRO Triatlon Kluba Matulji () () 0:05:50 >
Klub Triatlon Kluba Matulji
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:05:50
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 215 Alessandri Achille
TDRIMINI
Moški ITA TDRIMINI 88590 () () 0:08:30 >
Klub TDRIMINI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 88590
Časi: () ()
Rezultat: 0:08:30
2 . 554 Rotovnik Bor
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 2019TZS663 () () 0:08:56 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS663
Časi: () ()
Rezultat: 0:08:56
3 . 558 ŠINK Žan
Moški SLO () () 0:08:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:08:58
4 . 258 DEŽMAN Luka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS454 () () 0:09:04 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS454
Časi: () ()
Rezultat: 0:09:04
5 . 260 Korošec Žiga
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm () () 0:09:09 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:09:09
6 . 205 Didic Milesi Tristan
GO TRI TEAM ASD
Moški ITA GO TRI TEAM ASD 111052 () () 0:09:18 >
Klub GO TRI TEAM ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 111052
Časi: () ()
Rezultat: 0:09:18
7 . 545 ZANIN Alvise
ASD Pavanello
Moški ITA ASD Pavanello () () 0:09:25 >
Klub ASD Pavanello
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:09:25
8 . 217 Greco Thomas
TDRimini
Moški ITA TDRimini 88590 () () 0:09:27 >
Klub TDRimini
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 88590
Časi: () ()
Rezultat: 0:09:27
9 . 209 MOSSHAMMER Maxi
HSV Triathlon Kaernten
Moški AUT HSV Triathlon Kaernten () () 0:09:33 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:09:33
10 . 567 Jurčič Anej
ŠD POSAVJE
Moški SLO ŠD POSAVJE 2019TZS648 () () 0:09:58 >
Klub ŠD POSAVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS648
Časi: () ()
Rezultat: 0:09:58
11 . 264 Mandič Maj
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS480 () () 0:09:59 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS480
Časi: () ()
Rezultat: 0:09:59
12 . 240 Prpić Luka
Triatlon Kluba Matulji
Moški CRO Triatlon Kluba Matulji 2019-0733 () () 0:10:10 >
Klub Triatlon Kluba Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2019-0733
Časi: () ()
Rezultat: 0:10:10
13 . 563 Brecelj Brin
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS525 () () 0:10:14 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS525
Časi: () ()
Rezultat: 0:10:14
14 . 228 Prelesnik France
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS070 () () 0:10:18 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS070
Časi: () ()
Rezultat: 0:10:18
15 . 207 Florian Luca
HSV Triathlon Kaernten
Moški AUT HSV Triathlon Kaernten () () 0:10:20 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:10:20
16 . 230 Bregar Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS103 () () 0:10:25 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS103
Časi: () ()
Rezultat: 0:10:25
17 . 253 Zamida Mark
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS362 () () 0:10:34 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS362
Časi: () ()
Rezultat: 0:10:34
18 . 223 Medvedec Matija Stefan
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS513 () () 0:10:48 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS513
Časi: () ()
Rezultat: 0:10:48
19 . 202 Lampe Andrea
CUS UDINE TRIATHLON
Moški ITA CUS UDINE TRIATHLON () () 0:11:20 >
Klub CUS UDINE TRIATHLON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:11:20
20 . 553 Ogrin Juš
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS477 () () 0:11:22 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS477
Časi: () ()
Rezultat: 0:11:22
21 . 550 Belluco Thomas
TK Cus Padova
Moški ITA TK Cus Padova () () 0:11:25 >
Klub TK Cus Padova
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:11:25
22 . 245 Čampa Matevž
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS346 () () 0:11:44 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS346
Časi: () ()
Rezultat: 0:11:44
23 . 233 Vidmar Mik
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec () () 0:12:18 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:12:18
24 . 243 Bartelj Miha
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS344 () () 0:12:43 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS344
Časi: () ()
Rezultat: 0:12:43
25 . 270 Rowe Jack
Moški CRO () () 0:13:54 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:13:54
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 206 Piani Federica
GO TRI TEAM ASD
Ženski ITA GO TRI TEAM ASD 98952 () () 0:08:41 >
Klub GO TRI TEAM ASD
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 98952
Časi: () ()
Rezultat: 0:08:41
2 . 256 Stojanovic Carol
TK PULA
Ženski CRO TK PULA Croatia () () 0:09:07 >
Klub TK PULA
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: Croatia
Časi: () ()
Rezultat: 0:09:07
3 . 201 Camuffo Elisa
ASD PAVANELLO EROI DEL PIAVE
Ženski ITA ASD PAVANELLO EROI DEL PIAVE () () 0:09:30 >
Klub ASD PAVANELLO EROI DEL PIAVE
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:09:30
4 . 229 Prelesnik Tinkara
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS071 () () 0:09:53 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS071
Časi: () ()
Rezultat: 0:09:53
5 . 222 Kovač Kim
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS527 () () 0:10:06 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS527
Časi: () ()
Rezultat: 0:10:06
6 . 214 WUKSCH Sophie
HSV Triathlon Kaernten
Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten () () 0:10:51 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 0:10:51
7 . 221 Kerševan Sara
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS524 () () 0:12:30 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS524
Časi: () ()
Rezultat: 0:12:30
8 . 226 Valič Ela
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS653 () () 0:12:39 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS653
Časi: () ()
Rezultat: 0:12:39

Komentarji

 

Mobile content