Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DP Triglav triatlon Bled 2019 - cici

Cici Tekma:DP Triglav triatlon Bled 2019 - cici Datum:07.09.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat
MLAJŠE CICIBANKE-Ž
8 . 268 Wiegele Natalie Marie Ženski AUT WFV FINKENSTEIN () () 0:04:06
9 . 212 SARDEI Anna Ženski AUT HSV Triathlon Kärnten () () 0:04:14
11 . 234 BABIN Ana Ženski CRO TK Matulji () () 0:05:50
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 304 NETA Naftali Ženski Israel 05:07 (0:30) 24:58 (0:52) 14:10 0:45:39
2 . 313 Kovic Urska Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS617 05:00 (0:29) 24:27 (0:58) 14:55 0:45:50
3 . 363 Pančur Zarja Ženski SLO TK TRISPORT EKSOTERM 2019TZS396 05:44 (0:31) 25:04 (0:59) 14:12 0:46:32
4 . 335 Kotnik Zoja Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS116 05:50 (0:32) 24:58 (0:59) 15:45 0:48:06
5 . 295 RITTER Kathrin Ženski AUT HSV Triathlon Kärnten 05:50 (0:37) 25:44 (0:47) 16:14 0:49:14
6 . 306 ORAN Herman Ženski Israel 04:49 (0:29) 24:34 (0:55) 19:23 0:50:12
6 . 369 Fornazar Nicole Ženski CRO TRIATLON KLUB PULA HR 2019-0639 06:00 (0:31) 25:25 (0:52) 17:21 0:50:12
8 . 302 MAYA Chaouat Ženski Israel 06:01 (0:33) 26:57 (1:02) 15:47 0:50:22
9 . 374 Vale Lana Ženski CRO TRIATLON KLUB RIVAL da 05:38 (0:36) 27:40 (1:07) 16:10 0:51:12
10 . 354 Debelić Dora Ženski CRO TK Rab 2019-0185 06:41 (0:29) 27:45 (0:56) 15:52 0:51:45
11 . 329 Bregar Živa Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS114 06:31 (0:45) 27:18 (0:50) 16:21 0:51:47
11 . 289 JESENKO Hannah Ženski AUT HSV Triathlon Kärnten 06:03 (0:49) 27:26 (1:36) 15:50 0:51:47
13 . 281 Colombo Maya Ženski ITA GO TRI TEAM ASD 05:48 (0:31) 27:30 (1:01) 17:44 0:52:37
14 . 368 Totter Nadja Ženski SLO TK TRISPORT EKSOTERM 2019TZS452 06:22 (0:42) 27:14 (0:53) 19:19 0:54:34
15 . 287 Visintin Lucrezia Ženski ITA GO TRI TEAM ASD 110541 05:19 (0:34) 30:09 (1:02) 18:37 0:55:44
16 . 352 Kurelić Doris Ženski CRO TK Rab 2019-0490 06:24 (0:50) 30:32 (1:01) 18:59 0:57:49
17 . 296 WUKSCH Stefanie Ženski AUT HSV Triathlon Kärnten 06:17 (0:49) 30:03 (1:05) 20:35 0:58:50
18 . 353 Macolić Petra Ženski CRO TK Rab 2019-0524 06:57 (1:01) 31:32 (0:59) 21:11 1:01:43
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 307 Peterka Jan Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2019TZS682 04:44 (0:27) 22:24 (0:46) 14:06 0:42:28
2 . 377 Jamak Mustafa Moški BIH TRITON SARAJEVO 05:10 (0:29) 22:17 (0:56) 14:09 0:43:03
3 . 278 Lampe Diego Moški ITA CUS UDINE TRIATHLON 04:56 (0:42) 22:20 (0:59) 14:22 0:43:21
4 . 337 Medved Jure Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS113 07:00 (1:00) 22:15 (1:02) 14:30 0:45:49
5 . 357 Belaj Nik Moški SLO TK TRISPORT EKSOTERM 2019TZS427 05:41 (0:35) 23:45 (1:03) 15:19 0:46:25
6 . 330 Denša Tian Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS110 06:18 (0:28) 24:50 (0:53) 14:10 0:46:41
7 . 360 DEŽMAN Anže Moški SLO TK TRISPORT EKSOTERM 2019TZS453 05:29 (0:29) 25:31 (0:58) 14:21 0:46:50
8 . 310 Kovač Pij Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS519 05:52 (0:41) 23:32 (0:48) 16:54 0:47:50
9 . 323 Žagar Jurij Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS064 07:15 (0:36) 25:24 (0:44) 14:15 0:48:16
10 . 324 Žagar Taj Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS065 07:04 (0:41) 25:32 (0:48) 14:13 0:48:19
11 . 373 LENAC ANTONIO Moški CRO TRIATLON KLUB RIVAL da 06:16 (0:34) 26:17 (0:50) 15:04 0:49:04
12 . 364 Pilih Arne Moški SLO TK TRISPORT EKSOTERM 2019TZS403 05:12 (0:30) 25:24 (0:56) 17:16 0:49:21
13 . 371 DOBROVAC BORNA Moški CRO TRIATLON KLUB RIVAL da 05:24 (0:40) 28:47 (0:49) 14:30 0:50:11
14 . 372 LENAC LUKA Moški CRO TRIATLON KLUB RIVAL da 05:33 (0:37) 24:17 (0:55) 19:31 0:50:56
15 . 322 Žagar Matic Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS063 07:23 (0:42) 27:14 (0:49) 15:29 0:51:39
16 . 277 Belluco Jacopo Moški ITA CUS PADOVA 04:58 (0:51) 27:33 (0:55) 17:41 0:52:01
17 . 341 ČIKOVIĆ Neo Moški CRO TK Matulji 2019-0165 06:31 (0:47) 28:56 (0:55) 14:59 0:52:10
18 . 293 ORLITSCH Henri Moški AUT HSV Triathlon Kärnten 06:59 (0:45) 26:57 (0:55) 18:13 0:53:51
19 . 361 Majdič Luka Moški SLO TK TRISPORT EKSOTERM 2019TZS420 07:31 (1:19) 26:52 (1:05) 18:05 0:54:54
20 . 318 Vidmar Adam Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS517 06:55 (0:53) 27:28 (1:04) 18:33 0:54:56
21 . 366 Rifel Nejc Moški SLO TK TRISPORT EKSOTERM 2019TZS467 06:09 (0:36) 27:35 (1:10) 19:27 0:54:58
22 . 349 Strniša Lovro Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS358 07:07 (0:55) 28:42 (0:55) 17:54 0:55:34
DNF23 . 279 Lampe Davide Moški ITA CUS UDINE TRIATHLON 05:25 (0:58) 24:18 (1:18) DNF
DSQ 283 Poberai Luca Moški ITA GO TRI TEAM ASD 07:16 (0:31) 24:26 (0:50) 15:19 DQ
CICIBANI-M
1 . 246 Lovrenčič Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS351 () () 0:02:59
2 . 250 Seliškar Rok Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS357 () () 0:03:04
3 . 269 Wiegele Florian Moški AUT WFV FINKENSTEIN () () 0:03:06
4 . 265 DOBROVAC LOVRO Moški CRO TRIATLON KLUB RIVAL da () () 0:03:15
5 . 238 HANZA Lovro Moški CRO TK Matulji 2019-0300 () () 0:03:17
6 . 208 JESENKO Florian Moški AUT HSV Triathlon Kärnten () () 0:03:18
7 . 266 MARIĆ LAN Moški CRO TRIATLON KLUB RIVAL da () () 0:03:26
8 . 254 Zupan Čanč Luka Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS363 () () 0:03:31
9 . 227 Majdič Jure Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS249 () () 0:03:33
10 . 255 Stojanovic Patrick Moški CRO TK PULA CROATIA () () 0:03:35
11 . 548 Plevnik Nejc Moški SLO () () 0:03:38
12 . 211 SARDEI Federico Moški AUT HSV Triathlon Kärnten () () 0:03:44
13 . 242 SURINA Matej Moški CRO TK Matulji () () 0:03:45
14 . 549 RAZTOČNIK Nino Moški SLO () () 0:03:58
15 . 247 Meh Tevž Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS353 () () 0:04:09
16 . 252 Šepec Jaka Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS359 () () 0:04:10
17 . 219 Kerševan Matic Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS536 () () 0:04:11
18 . 237 GRBAC Mateo Moški CRO TK Matulji 2019-0292 () () 0:04:12
19 . 220 Kerševan Matija Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS535 () () 0:04:22
20 . 551 LOŽAR Ijan Moški SLO TK Logatec () () 0:04:28
21 . 244 Čampa Maks Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS345 () () 0:04:53
CICIBANKE-Ž
1 . 232 Martinšek Enja Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS098 () () 0:03:13
2 . 261 SIMIČAK LARA Ženski SLO TK TRISPORT EKSOTERM 2019TZS422 () () 0:03:20
3 . 235 Babin Ema Ženski CRO TK Matulji 2019-0050 () () 0:03:39
4 . 210 PUCHER Sarah Ženski AUT HSV Triathlon Kärnten () () 0:03:40
5 . 225 Valič Lia Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS530 () () 0:03:52
6 . 236 BOŽIĆ Helena Ženski CRO TK Matulji 2019-0097 () () 0:03:54
7 . 241 Saračević Una Ženski CRO TK Matulji 2019-0772 () () 0:04:00
10 . 239 PRPIĆ Dora Ženski CRO TK Matulji 2019-0732 () () 0:04:24
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 215 Alessandri Achille Moški ITA TDRIMINI 88590 () () 0:08:30
2 . 554 Rotovnik Bor Moški SLO TK Velenje 2019TZS663 () () 0:08:56
3 . 558 ŠINK Žan Moški SLO () () 0:08:58
4 . 258 DEŽMAN Luka Moški SLO TK TRISPORT EKSOTERM 2019TZS454 () () 0:09:04
5 . 260 Korošec Žiga Moški SLO TK TRISPORT EKSOTERM DA () () 0:09:09
6 . 205 Didic Milesi Tristan Moški SLO GO TRI TEAM ASD 111052 () () 0:09:18
7 . 545 ZANIN Alvise Moški ITA ASD Pavanello () () 0:09:25
8 . 217 Greco Thomas Moški ITA TDRIMINI 88590 () () 0:09:27
9 . 209 MOSSHAMMER Maxi Moški AUT HSV Triathlon Kärnten () () 0:09:33
10 . 567 JURČIČ Anej Moški SLO ŠD Posavje 2019TZS648 () () 0:09:58
11 . 264 Mandič Maj Moški SLO TK UTRIP 2019TZS480 () () 0:09:59
12 . 240 Prpić Luka Moški CRO TK Matulji 2019-0733 () () 0:10:10
13 . 563 Brecelj Brin Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS525 () () 0:10:14
14 . 228 Prelesnik France Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS070 () () 0:10:18
15 . 207 FLORIAN Luca Moški AUT HSV Triathlon Kärnten () () 0:10:20
16 . 230 Bregar Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS103 () () 0:10:25
17 . 253 Zamida Mark Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS362 () () 0:10:34
18 . 223 Medvedec Matija Stefan Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS513 () () 0:10:48
19 . 202 Lampe Andrea Moški ITA CUS UDINE TRIATHLON () () 0:11:20
20 . 553 Ogrin Juš Moški SLO TK Utrip 2019TZS477 () () 0:11:22
21 . 550 Belluco Thomas Moški ITA TK Cus Padova () () 0:11:25
22 . 245 Čampa Matevž Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS346 () () 0:11:44
23 . 233 Vidmar Mik Moški SLO TK LOGATEC () () 0:12:18
24 . 243 Bartelj Miha Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS344 () () 0:12:43
25 . 270 Rowe Jack Moški CRO () () 0:13:54
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 206 Piani Federica Ženski ITA GO TRI TEAM ASD 98952 () () 0:08:41
2 . 256 Stojanovic Carol Ženski CRO TK PULA Croatia () () 0:09:07
3 . 201 Camuffo Elisa Ženski ITA ASD PAVANELLO EROI DEL PIAVE () () 0:09:30
4 . 229 Prelesnik Tinkara Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS071 () () 0:09:53
5 . 222 Kovač Kim Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS527 () () 0:10:06
6 . 214 WUKSCH Sophie Ženski AUT HSV Triathlon Kärnten () () 0:10:51
7 . 221 Kerševan Sara Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS524 () () 0:12:30
8 . 226 Valič Ela Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS653 () () 0:12:39

Komentarji