Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DP Triglav triatlon Bled 2019 - cici

Cici Tekma:DP Triglav triatlon Bled 2019 - cici Datum:07.09.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat
CICIBANI-M
1 . 246 Lovrenčič Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS351 () () 0:02:59
2 . 250 Seliškar Rok Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS357 () () 0:03:04
3 . 269 Wiegele Florian Moški AUT WFV FINKENSTEIN () () 0:03:06
4 . 265 DOBROVAC LOVRO Moški CRO TRIATLON KLUB RIVAL da () () 0:03:15
5 . 238 HANZA Lovro Moški CRO Triatlon Kluba Matulji 2019-0300 () () 0:03:17
6 . 208 JESENKO Florian Moški AUT HSV Triathlon Kaernten () () 0:03:18
7 . 266 MARIĆ LAN Moški CRO TRIATLON KLUB RIVAL da () () 0:03:26
8 . 254 Zupan Čanč Luka Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS363 () () 0:03:31
9 . 227 Majdič Jure Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS249 () () 0:03:33
10 . 255 Stojanovic Patrick Moški CRO TK PULA CROATIA () () 0:03:35
11 . 548 Plevnik Nejc Moški SLO Last minute team () () 0:03:38
12 . 211 SARDEI Federico Moški AUT HSV Triathlon Kaernten () () 0:03:44
13 . 242 SURINA Matej Moški CRO Triatlon Kluba Matulji () () 0:03:45
14 . 549 RAZTOČNIK Nino Moški SLO () () 0:03:58
15 . 247 Meh Tevž Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS353 () () 0:04:09
16 . 252 Šepec Jaka Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS359 () () 0:04:10
17 . 219 Kerševan Matic Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS536 () () 0:04:11
18 . 237 GRBAC Mateo Moški CRO Triatlon Kluba Matulji 2019-0292 () () 0:04:12
19 . 220 Kerševan Matija Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS535 () () 0:04:22
20 . 551 Ložnar Ijan Moški SLO TK Logatec 2019TZS392 () () 0:04:28
21 . 244 Čampa Maks Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS345 () () 0:04:53
CICIBANKE-Ž
1 . 232 Martinšek Enja Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS098 () () 0:03:13
2 . 261 SIMIČAK LARA Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS422 () () 0:03:20
3 . 235 Babin Ema Ženski CRO Triatlon Kluba Matulji 2019-0050 () () 0:03:39
4 . 210 PUCHER Sarah Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten () () 0:03:40
5 . 225 Valič Lia Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS530 () () 0:03:52
6 . 236 BOŽIĆ Helena Ženski CRO Triatlon Kluba Matulji 2019-0097 () () 0:03:54
7 . 241 Saračević Una Ženski CRO Triatlon Kluba Matulji 2019-0772 () () 0:04:00
8 . 268 Wiegele Natalie Marie Ženski AUT WFV FINKENSTEIN () () 0:04:06
9 . 212 SARDEI Anna Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten () () 0:04:14
10 . 239 PRPIĆ Dora Ženski CRO Triatlon Kluba Matulji 2019-0732 () () 0:04:24
11 . 234 BABIN Ana Ženski CRO Triatlon Kluba Matulji () () 0:05:50
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 215 Alessandri Achille Moški ITA TDRIMINI 88590 () () 0:08:30
2 . 554 Rotovnik Bor Moški SLO TK Velenje 2019TZS663 () () 0:08:56
3 . 558 ŠINK Žan Moški SLO () () 0:08:58
4 . 258 DEŽMAN Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS454 () () 0:09:04
5 . 260 Korošec Žiga Moški SLO TK Trisport Exoterm () () 0:09:09
6 . 205 Didic Milesi Tristan Moški ITA GO TRI TEAM ASD 111052 () () 0:09:18
7 . 545 ZANIN Alvise Moški ITA ASD Pavanello () () 0:09:25
8 . 217 Greco Thomas Moški ITA TDRimini 88590 () () 0:09:27
9 . 209 MOSSHAMMER Maxi Moški AUT HSV Triathlon Kaernten () () 0:09:33
10 . 567 JURČIČ Anej Moški SLO ŠD POSAVJE 2019TZS648 () () 0:09:58
11 . 264 Mandič Maj Moški SLO TK UTRIP 2019TZS480 () () 0:09:59
12 . 240 Prpić Luka Moški CRO Triatlon Kluba Matulji 2019-0733 () () 0:10:10
13 . 563 Brecelj Brin Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS525 () () 0:10:14
14 . 228 Prelesnik France Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS070 () () 0:10:18
15 . 207 FLORIAN Luca Moški AUT HSV Triathlon Kaernten () () 0:10:20
16 . 230 Bregar Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS103 () () 0:10:25
17 . 253 Zamida Mark Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS362 () () 0:10:34
18 . 223 Medvedec Matija Stefan Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS513 () () 0:10:48
19 . 202 Lampe Andrea Moški ITA CUS UDINE TRIATHLON () () 0:11:20
20 . 553 Ogrin Juš Moški SLO TK UTRIP 2019TZS477 () () 0:11:22
21 . 550 Belluco Thomas Moški ITA TK Cus Padova () () 0:11:25
22 . 245 Čampa Matevž Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS346 () () 0:11:44
23 . 233 Vidmar Mik Moški SLO TK Logatec () () 0:12:18
24 . 243 Bartelj Miha Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS344 () () 0:12:43
25 . 270 Rowe Jack Moški CRO () () 0:13:54
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 206 Piani Federica Ženski ITA GO TRI TEAM ASD 98952 () () 0:08:41
2 . 256 Stojanovic Carol Ženski CRO TK PULA Croatia () () 0:09:07
3 . 201 Camuffo Elisa Ženski ITA ASD PAVANELLO EROI DEL PIAVE () () 0:09:30
4 . 229 Prelesnik Tinkara Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS071 () () 0:09:53
5 . 222 Kovač Kim Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS527 () () 0:10:06
6 . 214 WUKSCH Sophie Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten () () 0:10:51
7 . 221 Kerševan Sara Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS524 () () 0:12:30
8 . 226 Valič Ela Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS653 () () 0:12:39

Komentarji