Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 5. Triatlon Ljubljana 2019 - cici

Cici Tekma:5. Triatlon Ljubljana 2019 - cici Datum:01.09.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat Več
CICIBANI-M
1 . 29 Mlakar Jaka
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 01:12 (0:39) 03:57 (1:00) 01:48 0:08:38 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:12 (0:39) 03:57 (1:00) 01:48
Rezultat: 0:08:38
2 . 15 Lovrenčič Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS351 01:13 (0:41) 03:58 (0:57) 01:59 0:08:49 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS351
Časi: 01:13 (0:41) 03:58 (0:57) 01:59
Rezultat: 0:08:49
3 . 22 Seliškar Rok
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS357 01:13 (0:42) 04:16 (1:13) 01:54 0:09:20 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS357
Časi: 01:13 (0:42) 04:16 (1:13) 01:54
Rezultat: 0:09:20
4 . 8 Furlan Nerad Jaka
TK OLIMPIJA
Moški SLO TK OLIMPIJA 01:15 (0:37) 04:20 (1:12) 02:16 0:09:42 >
Klub TK OLIMPIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:15 (0:37) 04:20 (1:12) 02:16
Rezultat: 0:09:42
5 . 23 TURŠIČ Luka
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS619 01:25 (0:50) 04:17 (1:10) 02:00 0:09:45 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS619
Časi: 01:25 (0:50) 04:17 (1:10) 02:00
Rezultat: 0:09:45
6 . 14 Križan Bor
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS582 01:41 (0:40) 04:09 (1:15) 02:01 0:09:48 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS582
Časi: 01:41 (0:40) 04:09 (1:15) 02:01
Rezultat: 0:09:48
7 . 12 Kerševan Matic
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS536 01:43 (1:20) 05:24 (1:17) 00:06 0:09:53 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS536
Časi: 01:43 (1:20) 05:24 (1:17) 00:06
Rezultat: 0:09:53
8 . 9 HARNOLD ŠVAJGER Mark
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 2019TZS660 01:37 (0:50) 04:19 (1:04) 02:02 0:09:55 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS660
Časi: 01:37 (0:50) 04:19 (1:04) 02:02
Rezultat: 0:09:55
9 . 26 STROJANŠEK Tristan
TK OLIMPIJA
Moški SLO TK OLIMPIJA 01:24 (0:41) 04:31 (1:13) 02:07 0:09:58 >
Klub TK OLIMPIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:24 (0:41) 04:31 (1:13) 02:07
Rezultat: 0:09:58
10 . 16 Majdič Jure
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS249 01:21 (0:49) 04:36 (1:07) 02:07 0:10:02 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS249
Časi: 01:21 (0:49) 04:36 (1:07) 02:07
Rezultat: 0:10:02
11 . 18 Pajek Ažbe
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS652 01:24 (0:54) 04:22 (1:16) 02:14 0:10:13 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS652
Časi: 01:24 (0:54) 04:22 (1:16) 02:14
Rezultat: 0:10:13
12 . 19 POHLEN KRISTJAN
Moški SLO 01:35 (0:53) 04:33 (1:08) 02:05 0:10:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:35 (0:53) 04:33 (1:08) 02:05
Rezultat: 0:10:17
13 . 10 Jurman Bine
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS099 01:40 (0:49) 04:37 (1:11) 02:15 0:10:34 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS099
Časi: 01:40 (0:49) 04:37 (1:11) 02:15
Rezultat: 0:10:34
14 . 17 Meh Tevž
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS353 01:46 (0:47) 04:12 (1:22) 02:32 0:10:41 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS353
Časi: 01:46 (0:47) 04:12 (1:22) 02:32
Rezultat: 0:10:41
15 . 7 Dolinar Urban
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS096 01:23 (0:57) 04:44 (1:13) 02:24 0:10:43 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS096
Časi: 01:23 (0:57) 04:44 (1:13) 02:24
Rezultat: 0:10:43
16 . 5 Mori Nik
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS095 01:27 (1:12) 04:41 (1:17) 02:13 0:10:52 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS095
Časi: 01:27 (1:12) 04:41 (1:17) 02:13
Rezultat: 0:10:52
17 . 11 Kerševan Matija
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS535 01:52 (0:55) 04:57 (1:18) 02:17 0:11:21 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS535
Časi: 01:52 (0:55) 04:57 (1:18) 02:17
Rezultat: 0:11:21
18 . 13 Kovačič Luka Leon
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS349 02:11 (0:58) 05:02 (1:16) 02:07 0:11:37 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS349
Časi: 02:11 (0:58) 05:02 (1:16) 02:07
Rezultat: 0:11:37
19 . 30 LUBANJŠEK Voranc
Moški SLO 01:49 (1:31) 04:38 (1:21) 02:23 0:11:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:49 (1:31) 04:38 (1:21) 02:23
Rezultat: 0:11:44
20 . 6 Čampa Maks
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS345 02:12 (1:00) 05:48 (1:31) 02:38 0:13:11 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS345
Časi: 02:12 (1:00) 05:48 (1:31) 02:38
Rezultat: 0:13:11
21 . 25 QUINTIN Jakob
Moški SLO 02:28 (2:50) 06:19 (1:28) 02:26 0:15:33 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 02:28 (2:50) 06:19 (1:28) 02:26
Rezultat: 0:15:33
CICIBANKE-Ž
1 . 2 Martinšek Enja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS098 01:28 (0:40) 04:23 (1:03) 02:01 0:09:36 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS098
Časi: 01:28 (0:40) 04:23 (1:03) 02:01
Rezultat: 0:09:36
2 . 3 SIMIČAK LARA
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS422 01:24 (0:43) 04:23 (1:05) 02:04 0:09:40 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS422
Časi: 01:24 (0:43) 04:23 (1:05) 02:04
Rezultat: 0:09:40
3 . 1 KRIŽAN Ela
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 01:25 (0:52) 04:16 (1:11) 02:22 0:10:08 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 01:25 (0:52) 04:16 (1:11) 02:22
Rezultat: 0:10:08
4 . 4 Valič Lia
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS530 01:27 (1:13) 05:35 (1:18) 02:14 0:11:51 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS530
Časi: 01:27 (1:13) 05:35 (1:18) 02:14
Rezultat: 0:11:51
5 . 28 Stebe Stela
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2019TZS685 01:38 (1:13) 05:17 (1:24) 02:27 0:12:02 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS685
Časi: 01:38 (1:13) 05:17 (1:24) 02:27
Rezultat: 0:12:02
6 . 27 MOLK Klara
BAJSI
Ženski SLO BAJSI 02:05 (4:22) 06:52 (1:26) 02:37 0:17:25 >
Klub BAJSI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 02:05 (4:22) 06:52 (1:26) 02:37
Rezultat: 0:17:25
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 45 Navodnik Grega
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 2019TZS592 01:07 (0:31) 03:48 (0:57) 01:40 0:08:04 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS592
Časi: 01:07 (0:31) 03:48 (0:57) 01:40
Rezultat: 0:08:04
2 . 49 Seliškar Lovro
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS356 01:04 (0:34) 03:48 (0:57) 01:44 0:08:09 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS356
Časi: 01:04 (0:34) 03:48 (0:57) 01:44
Rezultat: 0:08:09
3 . 38 DEŽMAN Luka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS454 01:05 (0:51) 03:33 (0:56) 01:50 0:08:17 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS454
Časi: 01:05 (0:51) 03:33 (0:56) 01:50
Rezultat: 0:08:17
4 . 58 Mlakar Nace
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 01:05 (0:36) 03:46 (0:58) 01:53 0:08:21 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:05 (0:36) 03:46 (0:58) 01:53
Rezultat: 0:08:21
5 . 48 Rotovnik Bor
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 2019TZS663 01:00 (0:37) 03:56 (1:02) 01:58 0:08:34 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS663
Časi: 01:00 (0:37) 03:56 (1:02) 01:58
Rezultat: 0:08:34
6 . 44 Mori Maks
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS100 01:20 (0:53) 03:49 (0:55) 01:46 0:08:45 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS100
Časi: 01:20 (0:53) 03:49 (0:55) 01:46
Rezultat: 0:08:45
7 . 43 MEŽNAR ŽAN
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS417 01:04 (0:49) 03:49 (1:03) 02:00 0:08:46 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS417
Časi: 01:04 (0:49) 03:49 (1:03) 02:00
Rezultat: 0:08:46
8 . 59 Korošec Žiga
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 01:12 (0:58) 03:52 (1:06) 01:48 0:08:58 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:12 (0:58) 03:52 (1:06) 01:48
Rezultat: 0:08:58
9 . 50 ŠINK Žan
Moški SLO 01:18 (0:41) 04:11 (1:04) 01:48 0:09:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:18 (0:41) 04:11 (1:04) 01:48
Rezultat: 0:09:04
10 . 61 DOLJŠAK Gal
Moški SLO 01:21 (1:00) 03:55 (1:00) 01:54 0:09:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:21 (1:00) 03:55 (1:00) 01:54
Rezultat: 0:09:12
11 . 41 Martinšek Tian
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS105 01:20 (0:46) 04:04 (1:03) 01:59 0:09:13 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS105
Časi: 01:20 (0:46) 04:04 (1:03) 01:59
Rezultat: 0:09:13
12 . 39 Jurčič Anej
ŠD POSAVJE
Moški SLO ŠD POSAVJE 2019TZS648 01:08 (0:46) 04:20 (1:02) 02:02 0:09:19 >
Klub ŠD POSAVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS648
Časi: 01:08 (0:46) 04:20 (1:02) 02:02
Rezultat: 0:09:19
13 . 53 Zamida Mark
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS362 01:23 (0:46) 04:04 (1:05) 02:01 0:09:20 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS362
Časi: 01:23 (0:46) 04:04 (1:05) 02:01
Rezultat: 0:09:20
14 . 54 Zupančič Izak
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS455 01:09 (1:00) 03:57 (1:05) 02:10 0:09:24 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS455
Časi: 01:09 (1:00) 03:57 (1:05) 02:10
Rezultat: 0:09:24
15 . 51 Vidmar Maks
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS516 01:17 (0:37) 04:10 (1:07) 02:15 0:09:28 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS516
Časi: 01:17 (0:37) 04:10 (1:07) 02:15
Rezultat: 0:09:28
16 . 35 Bregar Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS103 01:16 (0:52) 04:08 (1:12) 02:15 0:09:44 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS103
Časi: 01:16 (0:52) 04:08 (1:12) 02:15
Rezultat: 0:09:44
17 . 34 Belluco Thomas
CUS PADOVA
Moški ITA CUS PADOVA 01:14 (0:44) 04:13 (1:12) 02:27 0:09:52 >
Klub CUS PADOVA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:14 (0:44) 04:13 (1:12) 02:27
Rezultat: 0:09:52
18 . 60 Plahutnik Gašper
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 01:20 (0:47) 04:30 (1:09) 02:06 0:09:53 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:20 (0:47) 04:30 (1:09) 02:06
Rezultat: 0:09:53
19 . 57 Štebe Liam
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS684 01:18 (0:43) 04:30 (1:09) 02:13 0:09:54 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS684
Časi: 01:18 (0:43) 04:30 (1:09) 02:13
Rezultat: 0:09:54
20 . 37 Daca Matic
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS106 01:26 (0:46) 04:31 (1:12) 02:08 0:10:05 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS106
Časi: 01:26 (0:46) 04:31 (1:12) 02:08
Rezultat: 0:10:05
21 . 40 Lučovnik Gaber
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS101 01:14 (1:05) 04:24 (1:11) 02:10 0:10:07 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS101
Časi: 01:14 (1:05) 04:24 (1:11) 02:10
Rezultat: 0:10:07
22 . 42 Medvedec Matija Stefan
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS513 01:14 (0:44) 04:19 (1:24) 02:33 0:10:15 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS513
Časi: 01:14 (0:44) 04:19 (1:24) 02:33
Rezultat: 0:10:15
23 . 36 Čampa Matevž
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS346 01:37 (0:54) 04:27 (1:14) 02:04 0:10:17 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS346
Časi: 01:37 (0:54) 04:27 (1:14) 02:04
Rezultat: 0:10:17
24 . 52 Vidmar Mik
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 01:40 (0:48) 04:26 (1:23) 02:00 0:10:19 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 01:40 (0:48) 04:26 (1:23) 02:00
Rezultat: 0:10:19
25 . 46 Ogrin Juš
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS477 01:15 (1:03) 04:19 (1:44) 02:13 0:10:36 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS477
Časi: 01:15 (1:03) 04:19 (1:44) 02:13
Rezultat: 0:10:36
26 . 33 Bartelj Miha
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS344 01:27 (1:10) 04:20 (1:19) 02:20 0:10:37 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS344
Časi: 01:27 (1:10) 04:20 (1:19) 02:20
Rezultat: 0:10:37
27 . 47 Rihar Val
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS102 01:20 (0:51) 04:38 (1:28) 02:56 0:11:15 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS102
Časi: 01:20 (0:51) 04:38 (1:28) 02:56
Rezultat: 0:11:15
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 358 Kovač Kim
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS527 01:13 (0:35) 03:42 (0:57) 01:54 0:08:23 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS527
Časi: 01:13 (0:35) 03:42 (0:57) 01:54
Rezultat: 0:08:23
2 . 31 Križan Mia
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS691 01:06 (0:34) 03:51 (0:58) 01:54 0:08:26 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS691
Časi: 01:06 (0:34) 03:51 (0:58) 01:54
Rezultat: 0:08:26
3 . 55 STROJANŠEK Isabela
TK OLIMPIJA
Ženski SLO TK OLIMPIJA 01:01 (0:36) 04:24 (1:00) 02:07 0:09:11 >
Klub TK OLIMPIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 01:01 (0:36) 04:24 (1:00) 02:07
Rezultat: 0:09:11
4 . 32 Valič Ela
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS653 01:29 (0:55) 04:44 (1:10) 02:09 0:10:29 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS653
Časi: 01:29 (0:55) 04:44 (1:10) 02:09
Rezultat: 0:10:29
5 . 359 Kerševan Sara
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS524 01:34 (0:49) 04:43 (1:23) 02:32 0:11:03 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS524
Časi: 01:34 (0:49) 04:43 (1:23) 02:32
Rezultat: 0:11:03
6 . 56 MOLK Tinkara
BAJSI
Ženski SLO BAJSI 01:42 (1:47) 06:10 (1:19) 02:48 0:13:47 >
Klub BAJSI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 01:42 (1:47) 06:10 (1:19) 02:48
Rezultat: 0:13:47

Komentarji

 

Mobile content