Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 5. Triatlon Ljubljana 2019 - cici

Cici Tekma:5. Triatlon Ljubljana 2019 - cici Datum:01.09.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat
CICIBANI-M
1 . 29 Mlakar Jaka Moški SLO TK UTRIP 01:12 (0:39) 03:57 (1:00) 01:48 0:08:38
2 . 15 Lovrenčič Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS351 01:13 (0:41) 03:58 (0:57) 01:59 0:08:49
3 . 22 Seliškar Rok Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS357 01:13 (0:42) 04:16 (1:13) 01:54 0:09:20
4 . 8 Furlan Nerad Jaka Moški SLO TK OLIMPIJA 01:15 (0:37) 04:20 (1:12) 02:16 0:09:42
5 . 23 Turšič Luka Moški SLO TK UTRIP 2019TZS619 01:25 (0:50) 04:17 (1:10) 02:00 0:09:45
6 . 14 Križan Bor Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS582 01:41 (0:40) 04:09 (1:15) 02:01 0:09:48
7 . 12 Kerševan Matic Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS536 01:43 (1:20) 05:24 (1:17) 00:06 0:09:53
8 . 9 Harnold Švajger Mark Moški SLO TK Logatec 2019TZS660 01:37 (0:50) 04:19 (1:04) 02:02 0:09:55
9 . 26 STROJANŠEK Tristan Moški SLO TK OLIMPIJA 01:24 (0:41) 04:31 (1:13) 02:07 0:09:58
10 . 16 Majdič Jure Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS249 01:21 (0:49) 04:36 (1:07) 02:07 0:10:02
11 . 18 Pajek Ažbe Moški SLO TK UTRIP 2019TZS652 01:24 (0:54) 04:22 (1:16) 02:14 0:10:13
12 . 19 POHLEN KRISTJAN Moški SLO 01:35 (0:53) 04:33 (1:08) 02:05 0:10:17
13 . 10 Jurman Bine Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS099 01:40 (0:49) 04:37 (1:11) 02:15 0:10:34
14 . 17 Meh Tevž Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS353 01:46 (0:47) 04:12 (1:22) 02:32 0:10:41
15 . 7 Dolinar Urban Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS096 01:23 (0:57) 04:44 (1:13) 02:24 0:10:43
16 . 5 Mori Nik Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS095 01:27 (1:12) 04:41 (1:17) 02:13 0:10:52
17 . 11 Kerševan Matija Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS535 01:52 (0:55) 04:57 (1:18) 02:17 0:11:21
18 . 13 Kovačič Luka Leon Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS349 02:11 (0:58) 05:02 (1:16) 02:07 0:11:37
19 . 30 LUBANJŠEK Voranc Moški SLO 01:49 (1:31) 04:38 (1:21) 02:23 0:11:44
20 . 6 Čampa Maks Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS345 02:12 (1:00) 05:48 (1:31) 02:38 0:13:11
21 . 25 QUINTIN Jakob Moški SLO 02:28 (2:50) 06:19 (1:28) 02:26 0:15:33
CICIBANKE-Ž
1 . 2 Martinšek Enja Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS098 01:28 (0:40) 04:23 (1:03) 02:01 0:09:36
2 . 3 SIMIČAK LARA Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS422 01:24 (0:43) 04:23 (1:05) 02:04 0:09:40
3 . 1 KRIŽAN Ela Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 01:25 (0:52) 04:16 (1:11) 02:22 0:10:08
4 . 4 Valič Lia Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS530 01:27 (1:13) 05:35 (1:18) 02:14 0:11:51
5 . 28 Stebe Stela Ženski SLO TK UTRIP 2019TZS685 01:38 (1:13) 05:17 (1:24) 02:27 0:12:02
6 . 27 MOLK Klara Ženski SLO BAJSI 02:05 (4:22) 06:52 (1:26) 02:37 0:17:25
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 45 Navodnik Grega Moški SLO TK Velenje 2019TZS592 01:07 (0:31) 03:48 (0:57) 01:40 0:08:04
2 . 49 Seliškar Lovro Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS356 01:04 (0:34) 03:48 (0:57) 01:44 0:08:09
3 . 38 DEŽMAN Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS454 01:05 (0:51) 03:33 (0:56) 01:50 0:08:17
4 . 58 Mlakar Nace Moški SLO TK UTRIP 01:05 (0:36) 03:46 (0:58) 01:53 0:08:21
5 . 48 Rotovnik Bor Moški SLO TK Velenje 2019TZS663 01:00 (0:37) 03:56 (1:02) 01:58 0:08:34
6 . 44 Mori Maks Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS100 01:20 (0:53) 03:49 (0:55) 01:46 0:08:45
7 . 43 MEŽNAR ŽAN Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS417 01:04 (0:49) 03:49 (1:03) 02:00 0:08:46
8 . 59 Korošec Žiga Moški SLO TK Trisport Exoterm 01:12 (0:58) 03:52 (1:06) 01:48 0:08:58
9 . 50 ŠINK Žan Moški SLO 01:18 (0:41) 04:11 (1:04) 01:48 0:09:04
10 . 61 DOLJŠAK Gal Moški SLO 01:21 (1:00) 03:55 (1:00) 01:54 0:09:12
11 . 41 Martinšek Tian Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS105 01:20 (0:46) 04:04 (1:03) 01:59 0:09:13
12 . 39 JURČIČ Anej Moški SLO ŠD POSAVJE 2019TZS648 01:08 (0:46) 04:20 (1:02) 02:02 0:09:19
13 . 53 Zamida Mark Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS362 01:23 (0:46) 04:04 (1:05) 02:01 0:09:20
14 . 54 Zupančič Izak Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS455 01:09 (1:00) 03:57 (1:05) 02:10 0:09:24
15 . 51 Vidmar Maks Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS516 01:17 (0:37) 04:10 (1:07) 02:15 0:09:28
16 . 35 Bregar Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS103 01:16 (0:52) 04:08 (1:12) 02:15 0:09:44
17 . 34 Belluco Thomas Moški ITA CUS PADOVA 01:14 (0:44) 04:13 (1:12) 02:27 0:09:52
18 . 60 Plahutnik Gašper Moški SLO TK Trisport Exoterm 01:20 (0:47) 04:30 (1:09) 02:06 0:09:53
19 . 57 Štebe Liam Moški SLO TK UTRIP 2019TZS684 01:18 (0:43) 04:30 (1:09) 02:13 0:09:54
20 . 37 Daca Matic Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS106 01:26 (0:46) 04:31 (1:12) 02:08 0:10:05
21 . 40 Lučovnik Gaber Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS101 01:14 (1:05) 04:24 (1:11) 02:10 0:10:07
22 . 42 Medvedec Matija Stefan Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS513 01:14 (0:44) 04:19 (1:24) 02:33 0:10:15
23 . 36 Čampa Matevž Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS346 01:37 (0:54) 04:27 (1:14) 02:04 0:10:17
24 . 52 Vidmar Mik Moški SLO TK Logatec 01:40 (0:48) 04:26 (1:23) 02:00 0:10:19
25 . 46 Ogrin Juš Moški SLO TK UTRIP 2019TZS477 01:15 (1:03) 04:19 (1:44) 02:13 0:10:36
26 . 33 Bartelj Miha Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS344 01:27 (1:10) 04:20 (1:19) 02:20 0:10:37
27 . 47 Rihar Val Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS102 01:20 (0:51) 04:38 (1:28) 02:56 0:11:15
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 358 Kovač Kim Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS527 01:13 (0:35) 03:42 (0:57) 01:54 0:08:23
2 . 31 Križan Mia Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS691 01:06 (0:34) 03:51 (0:58) 01:54 0:08:26
3 . 55 STROJANŠEK Isabela Ženski SLO TK OLIMPIJA 01:01 (0:36) 04:24 (1:00) 02:07 0:09:11
4 . 32 Valič Ela Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS653 01:29 (0:55) 04:44 (1:10) 02:09 0:10:29
5 . 359 Kerševan Sara Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS524 01:34 (0:49) 04:43 (1:23) 02:32 0:11:03
6 . 56 MOLK Tinkara Ženski SLO BAJSI 01:42 (1:47) 06:10 (1:19) 02:48 0:13:47

Komentarji