Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 20. GORSKI TEK NA GRINTOVEC 2019 - TPOK

Tek Tekma:20. GORSKI TEK NA GRINTOVEC 2019 - TPOK Datum:28.07.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 454 Blatnik Kiara Ženski SLO OŠ BLANCA --
2 . 453 Leban Jež VITA Ženski SLO AD POSOčJE --
3 . 451 Radej Nika Ženski SLO OŠ BLANCA --
4 . 413 KULSTRUNK Zora Ženski SLO TK MAKSIMIN --
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 431 Močnik Luka Moški SLO --
2 . 432 LEBAN JEŽ SVIT Moški SLO Ad Posočje --
3 . 435 Petek Luka Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
4 . 436 Pavlin Filip Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
5 . 434 Podjed Žiga Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
KP - DEKLICE-Ž
1 . 456 Leban Jež Gaja Ženski SLO AD POSOčJE --
2 . 458 Bilban Sara Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
3 . 457 Rotar Nina Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
4 . 464 LOČNIKAR JARC Ana Ženski SLO AK DOMŽALE --
5 . 459 Dolgan Tajda Ženski SLO AK PIVKA --
6 . 465 Podbevšek Sabina Ženski SLO OŠ DOBROVA --
DNS 455 SOUIDI Kristina Ženski SLO 01:40:48
KP - DEčKI-M
1 . 438 Fatur Tanej Moški SLO AK POSTOJNA --
2 . 440 Šubic Žan Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI --
3 . 437 Gonza Žiga Moški SLO --
4 . 439 Trček Luka Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI --
5 . 446 Krašovec Timotej Moški SLO AK SEVNICA --
6 . 441 Romšak Nik Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
7 . 445 češnovar Jure Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
8 . 443 Pešovski Bužan Leon Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
9 . 444 Rotar Grega Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
10 . 442 Petek Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 449 Pritržnik Maj Moški SLO TSK LIMA --
2 . 447 Velkavrh Jon Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI --
3 . 450 Dolgan Tjaž Moški SLO AK PIVKA --
4 . 448 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 463 Rotar Loti Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
2 . 414 Zupanc Korošec Klara Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
3 . 461 Kranjec Zoja Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
DNS 460 SOUIDI Katarina Ženski SLO 01:40:48
KP - MLADINKE-Ž
1 . 409 Gonza Špela Ženski SLO --
2 . 407 Levec Zoja Ženski SLO AK POSTOJNA --
3 . 412 Bohinc Ana Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
DNS 408 Intihar Marulc Ana Ženski SLO AD KLADIVAR 01:40:48
DNS 411 Videčnik Valentina Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:40:48
KP - MLADINCI-M
1 . 401 ŠPANRING Klemen Moški SLO AD SLOVENSKA BISTRICA --
2 . 405 Luznar Aljaž Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI --
3 . 403 Jerala Filip Moški SLO LET'S DANCE --
4 . 404 Dacar Luka Moški SLO AK DOMŽALE --
5 . 406 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
KP - ČLANICE-Ž
1 . 284 Koligar Mojca Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
2 . 285 Klinar Tina Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
3 . 269 Trunkelj Barbara Ženski SLO OLIMPIJA --
4 . 299 Jurišić Veronika Ženski CRO AK SLJEME --
5 . 410 Mali Nuša Ženski SLO AK DOMŽALE --
6 . 286 Kompan Tanja Ženski SLO / --
7 . 275 Marukić Maja Ženski CRO AK DUBROVNIK --
8 . 278 Kegl Vencelj Katja Ženski SLO KGT PAPEž, TEAM RAIDLIGHT --
9 . 291 Modrijan Viktorija Ženski SLO šd premogovnik2 --
10 . 274 Mazi Nika Ženski SLO --
11 . 293 Kavčič Petra Ženski SLO FIT KLUB NM --
12 . 294 Jerala Marjeta Ženski SLO LET'S DANCE --
13 . 296 Dolinšek Maja Ženski SLO --
14 . 288 Vrčkovnik Maja Ženski SLO TEK.SI --
15 . 282 Belović Valentina Ženski CRO AK VARAžDIN --
16 . 298 škec Lidija Ženski CRO AK SLJEME --
17 . 277 Kovač Mišela Ženski CRO TK MARATHON 95 VARAžDIN --
18 . 292 MATTIELLO EUGENIA Ženski ITA A.S.D.VAL ROSANDRA --
19 . 272 Presečnik Darinka Ženski SLO ŠPORTNO DRUšTVO TEAM --
20 . 273 Novak Sara Ženski SLO --
21 . 295 Jan Čufer Maja Ženski SLO --
KP - ČLANI A-M
1 . 47 Kovačič Luka Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
2 . 107 Bečan Timotej Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
3 . 104 Bregar Gašper Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
4 . 3 Zewe Philipp Moški HUN --
5 . 99 Novak Simon Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
6 . 92 Njoroge Francis Maina Moški KEN RUN2GETHER --
7 . 112 Plaznik Matic Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
8 . 85 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM --
9 . 69 Vogrin David Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA --
10 . 17 Samide Jan Moški SLO FIZIOTERAPIJA RUDOLFOVO --
11 . 64 Florjanič Marko Moški SLO ŠD SUHADOLE --
12 . 119 Kolar Aljaž Moški SLO TSK LIMA --
13 . 36 Letojne Matej Moški SLO ŠD TEAM MOZIRJE --
14 . 87 Žontar Aleš Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS --
15 . 317 Delavec Primož Moški SLO --
16 . 32 Markuš Klemen Moški SLO --
17 . 45 Kramarič Luka Moški SLO B3SERVIS-ADIDAS TERREX --
18 . 46 Koželj Martin Moški SLO --
19 . 96 Žitnik Urban Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
20 . 98 Potočnik Domen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
21 . 54 Kersnik Matevž Moški SLO AO RADOVLJICA --
22 . 95 Porenta Primož Moški SLO AD OLIMPIK --
23 . 110 Ulbl Denis Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
24 . 105 Božič Aljaž Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
25 . 122 Žlogar Jure Moški SLO AAK SLOVAN - TEK.SI --
26 . 6 Wendt Florian Moški AUT RUNNING GRAZ --
27 . 2 žnidaršič Jernej Moški SLO --
28 . 111 Trontelj Luka Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
29 . 86 Erjavšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM --
30 . 29 Mlaker Boštjan Moški SLO --
31 . 48 Kovač Marko Moški SLO Rodex --
32 . 100 Mlakar Gregor Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
33 . 55 Kelemen Mitja Moški SLO --
34 . 44 Kranjc Aleksander Moški SLO --
35 . 220 Rudan Igor Moški CRO --
36 . 5 Wendt Manuel Moški AUT RUNNING GRAZ --
37 . 102 Grmšek Jure Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
38 . 73 Cebin Bojan Moški SLO ŠD PRIPRAVE --
39 . 88 Saksida Marko Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS --
40 . 94 Macedoni Žiga Moški SLO GIBIT --
41 . 118 Hafner Boris Moški SLO HITRE žELVE KOMENDA --
42 . 114 Stipčević Josip Moški CRO AK SLJEME --
43 . 51 Kosi Marko Moški SLO --
44 . 7 Vrhunc Matjaž Moški SLO VEGAN.SI --
45 . 113 Hren Tine Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
46 . 318 NEVREDEN Dani Moški SLO TEK JE KUL --
47 . 120 Strmšek Tilen Moški SLO CANIFIT TEAM --
48 . 21 Rozman Anže Moški SLO ŠD Koloka --
49 . 321 Bohinc Rok Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
50 . 93 Lipovšek Jan Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM --
51 . 117 Golob Nejc Moški SLO TEK.SI --
52 . 41 Kulstrunk Matthias Moški CRO TRIATLON KLUB MAKSIMIR --
53 . 31 Matjaž Tilen Moški SLO --
54 . 18 Sajovic Blaz Moški SLO PROTEUSLAB.COM --
55 . 75 Bolka Matej Moški SLO --
56 . 89 Potočnik Uroš Moški SLO ŠKD MEKINJE --
57 . 109 Sladič Matej Moški SLO / --
58 . 316 Vuković Ante Moški CRO --
59 . 90 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO --
60 . 16 Serdinšek Tadej Moški SLO --
61 . 91 Bajde Matej Moški SLO ŠD PARTIZAN DOLSKO --
62 . 320 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEž --
63 . 24 Perme Matevž Moški SLO --
64 . 124 Božič Anže Moški SLO KGT PAPEž --
65 . 33 Maraž žiga Moški SLO TEAM GRMADA! --
66 . 59 Horvat Žarko Moški CRO TK MARATHON 95 VARAžDIN --
67 . 70 Ćurić Jura Moški CRO --
68 . 19 Sagadin Christan Moški DEU BERGFUCHS --
69 . 25 Perko Jernej Moški SLO AD OLIMPIK --
70 . 80 Benčina Boštjan Moški SLO --
71 . 101 Mali Klemen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
72 . 53 Kočevar Janko Moški SLO šPORTNO DRUšTVO GRADAC --
73 . 74 Brnot Luka Moški SLO --
74 . 42 Kukolj Tine Moški SLO FLYING LIZARDS --
75 . 27 Pahor Tomaž Moški SLO --
76 . 52 Kocjančič Jure Moški SLO --
77 . 9 Višnjar Matej Moški SLO --
78 . 126 Kapušin Jani Moški SLO TK BELA KRAJNA --
79 . 67 Dovjak Denis Moški SLO --
80 . 63 Grabec Aljoša Moški SLO --
81 . 402 Mihelič Nitja Moški SLO HARE KRIŠNA --
82 . 115 šoić Nikola Moški CRO AK SLJEME --
83 . 121 Šadl Matej Moški SLO AKADEMSKI ALPINISTIčNI ODSEK --
84 . 37 Letnar Grega Moški SLO --
85 . 26 Pečar Anže Moški SLO --
86 . 49 Kotnik Gašper Moški SLO --
87 . 78 Bohak Gregor Moški SLO INOVA FIT --
88 . 13 špacapan Marko Moški SLO --
89 . 8 Vogrinec Boris Moški SLO --
90 . 35 Lisjak Lovro Moški CRO - --
91 . 66 Ferčič Srečko Moški SLO --
92 . 4 Zajc Luka Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
93 . 82 Batagelj Luka Moški SLO --
94 . 116 Bernat Robert Moški CRO AK SLJEME --
KP - ČLANI B-M
1 . 179 Alič Simon Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS --
2 . 198 Miklosa Matjaz Moški SLO KGT PAPEž --
3 . 189 Globočnik Dušan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
4 . 160 Janžekovič Stanko Moški SLO AD ŽELEZNIKI --
5 . 174 Pintar Boštjan Moški SLO BREZ KLUBA --
6 . 1 Zupančič Marjan Moški SLO KGT PAPEž --
7 . 148 Miyachi Fujio Moški JPN RUNNING ZUSHI --
8 . 188 Janjatovič Mirko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
9 . 185 Krašovec Davor Moški SLO GIBIT --
10 . 319 Martinjaš Aljoša Moški SLO KD CALCIT --
11 . 146 Močnik Gregor Moški SLO --
12 . 182 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO --
13 . 176 Plevnik David Moški SLO ŠRK CELJE --
14 . 159 Jerala Borut Moški SLO LET'S DANCE --
15 . 180 Sitar Denis Moški SLO ŠKD MEKINJE --
16 . 131 Thaler Matjaž Moški SLO --
17 . 170 Bencek Primož Moški SLO --
18 . 181 Slapar Bojan Moški SLO ŠD ŠMARTNO --
19 . 175 Pikel Jernej Moški SLO BREZ KLUBA --
20 . 128 Žnidaršič Aljoša Moški SLO ML TEAM --
21 . 130 Vindiš Robert Moški SLO --
22 . 166 Drassich Tibor Moški ITA --
23 . 168 Celarc Matjaz Moški SLO --
24 . 165 Ferbežar Gregor Moški SLO MM TEAM --
25 . 136 Slunjski Vladimir Moški CRO AK VARAžDIN --
26 . 171 Arnuš Matej Moški SLO POTPODNOGE --
27 . 155 Kozjek Domen Moški SLO --
28 . 134 Šporar Primož Moški SLO --
29 . 142 Poropat Miloš Moški SLO MP ZONE --
30 . 186 Čuček Matjaž Moški SLO IPA KLUB LJUBLJANA --
31 . 127 Zupančič Luis Moški SLO TRžIč --
32 . 129 Weiss Aleks Moški SLO TKD BELA KRAJINA --
33 . 138 šaljaj Adi Moški SLO --
34 . 149 Matic Toni Moški CRO AK SLJEME --
35 . 163 Hočevar Primož Moški SLO MEG DOO --
36 . 167 Cuderman Jure Moški SLO ASEA RUN4FUN --
37 . 153 Ladinek Rajko Moški SLO --
38 . 152 Lah Peter Moški SLO ŠD TINJE KOšTRUNI --
39 . 158 Jercic Vasja Moški SLO PUSTOLOVEC RAJD --
40 . 200 Romano Rocco Moški SLO TEAM ALDO MORO PALUZZA --
41 . 199 Krajnc Boštjan Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM --
42 . 144 Plazovnik Mitja Moški SLO FLYING LIZARDS --
43 . 150 Ličen Viktor Moški SLO --
44 . 172 MALI Anton Moški SLO ŠKD SELA --
45 . 183 Hočevar Milan Moški SLO ŠD ŠMARTNO --
46 . 161 Iglič Robert Moški SLO ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH --
47 . 133 Špunt Marjan Moški SLO --
48 . 145 Pečjak Vinko Moški SLO --
49 . 177 Frlan Rok Moški SLO ŠD POLJANE --
50 . 178 Kutnjak Leon Moški SLO KK KRANJ --
51 . 139 šalić Uroš Moški SLO --
52 . 195 Polanec Primož Moški SLO TRENERT ŠD --
53 . 196 Špehar Marko Moški CRO ZAGREBAčKA TREKING šKOLA --
54 . 143 Podviz Gregor Moški SLO GREGO --
KP - VETERANI A-M
1 . 243 Kozak Erwin Moški AUT KELAG ENERGY RUNNING TEAM --
2 . 240 Strnad Simon Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS --
3 . 204 Vivod Milan Moški SLO TEAM MOZIRJE --
4 . 252 Močnik Metod Moški SLO KGT PAPEž --
5 . 249 Bregar Metod Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
6 . 202 Zdouc Max Moški AUT LG SUEDKAERNTEN --
7 . 214 Pospisil Vitek Moški CZE SK PRAGA PRAHA --
8 . 251 Krasovec Dusan Moški SLO AK SEVNICA --
9 . 248 Kemperl Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
10 . 20 Mihelič Blaž Moški SLO HARE KRIŠNA --
11 . 215 Podlogar Dušan Moški SLO Š.D.POKLJUKA --
12 . 225 Leban Marko Moški SLO HIPLEX TEAM --
13 . 210 Šebenik Marjan Moški SLO TEAM GRMADA --
14 . 253 Lotrič Stane Moški SLO PD KRANJ --
15 . 217 Oblak Franci Moški SLO SVIZ --
16 . 232 Ernestl Dejan Moški --
17 . 230 Jež Roman Moški SLO TRAIL RAšICA --
18 . 213 Pustovrh Niko Moški SLO KNAUF INSULATION --
19 . 205 Uršnik Viki Moški SLO APARTMAJI WELNES KOROšEC --
20 . 247 Kožuh Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
21 . 201 Zrimšek Robert Moški SLO TSK LOGATEC --
22 . 250 Košir Jože Moški SLO BIOTEHNIšKI CENTER NAKLO --
23 . 212 Rozman Aleš Moški SLO ŠDLOM --
24 . 203 Zalar Milan Moški SLO IZISPORT --
25 . 223 Macuh Peter Moški SLO TEAM GRMADA --
26 . 245 Sršen Rajko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
27 . 233 Dovjak Jože Moški SLO --
28 . 244 Bartelj Dušan Moški SLO IPA KLUB LJUBLJANA --
29 . 231 Gostečnik Marko Moški SLO MLEKO BREZ GSO --
30 . 222 Maraž Klavdij Moški SLO --
31 . 221 Marinko Štefan Moški SLO ŠTEFAN MARIMKO --
32 . 209 Stefanciosa Tone Moški SLO --
33 . 241 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD ŠMARTNO --
34 . 224 Lemark Ervin Moški SLO ACTIFIT.IO --
35 . 238 Mederal Andrej Moški SLO ŠD AGONIJA --
36 . 235 Čadež Milan Moški SLO ŠPORTNO DRUšTVO SVETI URBAN --
37 . 246 Kramar Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
38 . 229 Kolman Boris Moški SLO PGD STARA LOKA - SAMOSTOJNI --
39 . 218 Mrak Dušan Moški SLO AD BLED --
40 . 237 Becht Lothar Moški DEU --
41 . 239 Čufer Damijan Moški SLO TD BURJA VIPAVA --
42 . 236 Blažević Ferid Moški SLO --
KP - VETERANI B-M
1 . 265 GALIN Bojan Moški SLO ŠKD MEKINJE --
2 . 259 Čufer Stanko Moški SLO PGT --
3 . 255 RIHTARIČ MARJAN Moški SLO --
4 . 258 Drole Boris Moški SLO --
5 . 263 Homec Stane Moški SLO ŠD POLJANE --
6 . 261 Papič Milivoj Moški SLO BREZ KLUBA --
7 . 264 Pudgar Danilo Moški SLO TD BURJA VIPAVA --
8 . 254 Ručigaj Zdravc Moški SLO ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH --
9 . 267 Mali Karol Moški SLO KGT PAPEž --
10 . 257 Knavs Anton Moški SLO KLJUKA --
11 . 262 Alič Anton Moški SLO ŠD MARMOR HOTAVLJE --
12 . 266 Kogovšek Stane Moški SLO ARTSTONE --
13 . 260 Burilov Mihael Moški SLO IPA KLUB LJUBLJANA --
KP - VETERANKE-Ž
1 . 306 Tušar Mihaela Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS --
2 . 300 Zdouc Zala Ženski AUT SC LAUFSPORT HERMAGOR --
3 . 308 Trobec Urša Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
4 . 305 Jelovčan Ana Ženski SLO --
5 . 309 Trontelj Marija Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA --
6 . 312 Žlogar Ivica Ženski SLO PULSE PERFORMANCE --
7 . 303 Krašovec Bogdana Ženski SLO --
8 . 310 šimić Adrijana Ženski CRO AK SLJEME --
9 . 313 Grm Olga Ženski SLO LESCE --
10 . 302 Malovrh Špela Ženski SLO PGT --
11 . 315 Meža Boža Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
12 . 301 Plahuta Marta Ženski SLO G - FIT --

Komentarji