Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DP Triglav triatlon Bled 2019 - Super pokal

Super pokal Tekma:DP Triglav triatlon Bled 2019 - Super pokal Datum:07.09.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat
MOšKI-M
1 . 497 Planko Matevž Moški SLO TK TRISPORT EKSOTERM 2019TZS440 20:00 (0:25) 1:05:47 (0:46) 0:35:29 2:02:30
2 . 543 SINKO AUREL Uribe Moški HUN Tiszaujvaros 19:59 (0:28) 1:06:25 (0:48) 0:35:19 2:03:01
3 . 546 KIRALY Andras Moški HUN Budaorsi TK 20:47 (0:24) 1:08:02 (0:52) 0:35:54 2:06:02
4 . 592 Bojanc Klemen Moški SLO TK Lajf 2019TZS081 22:04 (0:34) 1:07:49 (0:51) 0:35:17 2:06:36
5 . 547 PAPP Tamas Moški HUN Budaorsi TK 20:01 (0:27) 1:08:48 (0:50) 0:39:12 2:09:19
6 . 502 Mandič Mark Moški SLO TK UTRIP 2019TZS482 21:50 (0:24) 1:10:03 (0:46) 0:37:45 2:10:49
7 . 461 Dolinar Grega Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS074 24:37 (0:31) 1:09:19 (0:56) 0:36:52 2:12:16
8 . 434 HILBER Rene Moški AUT HSV Triathlon Kärnten 22:57 (0:26) 1:10:30 (0:53) 0:38:34 2:13:21
9 . 428 NICODEMO Alberto Moški ITA ASD Triathlon Lignano Sabbiadoro 26:41 (0:34) 1:08:18 (0:54) 0:38:28 2:14:56
10 . 465 Škufca Maks Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS058 22:58 (0:23) 1:10:32 (0:50) 0:40:13 2:14:58
11 . 526 Petelinšek Amadej Moški SLO TK 3KM 2019TZS570 25:56 (0:31) 1:11:03 (0:53) 0:39:29 2:17:54
12 . 449 Uršič Janez Moški SLO ŠPORTNO DRUšTVO UTRIP 29:11 (1:11) 1:09:12 (1:20) 0:38:31 2:19:27
13 . 494 Obreza Domen Moški SLO TK TRISPORT EKSOTERM 2019TZS407 22:56 (0:25) 1:14:09 (0:49) 0:41:31 2:19:51
14 . 425 CARLETTI Francesco Moški ITA ASD Triathlon Lignano Sabbiadoro 28:20 (0:38) 1:10:37 (0:59) 0:39:44 2:20:20
15 . 451 Greco Antonino Moški ITA TDRIMINI 58061 24:04 (0:40) 1:12:52 (1:09) 0:42:05 2:20:51
16 . 424 CANEVA Matteo Moški ITA ASD Triathlon Lignano Sabbiadoro 28:16 (0:45) 1:11:16 (1:02) 0:40:30 2:21:51
17 . 469 Križan Peter Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS687 27:04 (0:35) 1:12:00 (1:10) 0:41:26 2:22:17
18 . 473 Vilfan Luka Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS139 27:51 (0:31) 1:11:59 (0:56) 0:41:32 2:22:50
19 . 508 Rizmal Jurij Moški SLO TRIATLON KLUB KRšKO 2019TZS204 28:28 (0:37) 1:13:14 (0:57) 0:40:06 2:23:23
20 . 444 Korelc Matej Moški SLO ŠD AKSON 2019TZS228 27:47 (0:34) 1:12:12 (1:02) 0:43:06 2:24:42
21 . 581 KOMPAN ZLATKO Moški SLO TK Trisport 2019TZS448 29:09 (0:35) 1:12:24 (1:01) 0:41:35 2:24:46
22 . 492 Lipovšek Jan Moški SLO TK TRISPORT EKSOTERM 2019TZS419 29:12 (0:28) 1:14:41 (0:44) 0:39:48 2:24:54
23 . 471 Rozman Marko Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS143 27:48 (0:30) 1:12:02 (0:52) 0:43:56 2:25:10
24 . 435 PICHLER Christian Moški AUT HSV Triathlon Kärnten 28:18 (0:40) 1:13:09 (1:08) 0:42:48 2:26:05
25 . 589 Virgilio Paolo Moški ITA Bora multisport 27:54 (0:36) 1:13:42 (1:20) 0:42:41 2:26:15
26 . 464 Radivojević Aleksander Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS056 27:18 (0:34) 1:14:22 (1:14) 0:42:58 2:26:28
27 . 491 Kotnik Gregor Moški SLO TK TRISPORT EKSOTERM 2019TZS408 28:35 (0:46) 1:18:09 (1:27) 0:41:12 2:30:12
28 . 587 Stranjak Robert Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS162 34:10 (1:09) 1:12:28 (1:22) 0:41:06 2:30:16
29 . 436 REITHER Lukas Moški AUT HSV Triathlon Kärnten 31:13 (0:30) 1:17:51 (1:02) 0:41:38 2:32:16
30 . 480 Ban Michael Moški CRO TK Matulji 31:23 (1:07) 1:15:41 (1:04) 0:43:35 2:32:52
31 . 560 Brumat Fausto Moški ITA East Side Gorizia 33:41 (0:41) 1:14:03 (1:13) 0:43:24 2:33:03
32 . 574 Jereb Samo Moški SLO TK 3K Šport 2019TZS303 35:42 (0:54) 1:14:08 (1:38) 0:41:36 2:34:00
33 . 568 Meglič Anton Moški SLO TK Gorenjska 32:40 (1:40) 1:13:22 (1:12) 0:45:15 2:34:12
34 . 466 Bregar Gorazd Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS180 30:12 (0:52) 1:19:08 (1:07) 0:43:02 2:34:22
35 . 429 De Cillia Alessandro Moški ITA CUS UDINE TRIATHLON 32:59 (0:47) 1:14:34 (0:57) 0:45:29 2:34:47
36 . 457 Paravan Dejan Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS498 30:34 (1:04) 1:16:09 (1:25) 0:45:34 2:34:49
37 . 487 Höfferle Jakob Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS347 28:12 (0:34) 1:17:07 (1:04) 0:48:24 2:35:23
38 . 517 Drobnič Jurij Moški SLO 28:14 (1:38) 1:17:18 (2:02) 0:47:12 2:36:26
39 . 455 Mikuž Patrik Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 30:35 (1:10) 1:20:26 (1:28) 0:43:24 2:37:06
40 . 499 Romšak Matija Moški SLO TK TRISPORT EKSOTERM 2019TZS464 30:43 (1:05) 1:19:33 (1:27) 0:44:40 2:37:31
41 . 498 Pohlen Boštjan Moški SLO TK TRISPORT EKSOTERM 2019TZS400 27:14 (1:30) 1:20:32 (1:24) 0:47:30 2:38:13
42 . 514 Cairnes Thomas Moški 36:51 (1:14) 1:19:12 (1:22) 0:39:50 2:38:31
43 . 576 ZGRABLIĆ Paolo Moški CRO 38:25 (1:02) 1:12:16 (1:09) 0:46:04 2:38:58
44 . 478 Babin Marin Moški CRO TK Matulji 2019-0051 28:17 (0:43) 1:19:30 (1:30) 0:49:57 2:40:00
45 . 531 štuhec Vid Moški SLO 33:50 (1:19) 1:17:58 (1:22) 0:46:35 2:41:05
46 . 409 Alymov Vladimir Moški SLO 3K Šport 2019TZS693 32:39 (0:49) 1:21:15 (1:54) 0:44:51 2:41:30
47 . 490 Hren Marko Moški SLO TK TRISPORT EKSOTERM 2019TZS402 38:59 (0:38) 1:17:31 (1:12) 0:43:14 2:41:35
48 . 541 Libanora Luca Moški ITA A3 ASD 35:19 (0:39) 1:17:21 (1:15) 0:47:09 2:41:45
49 . 445 Petrič Slavko Moški SLO ŠD POSAVJE 2019TZS027 30:07 (0:41) 1:19:28 (1:21) 0:50:17 2:41:57
50 . 504 Debenec Bojan Moški SLO TKL LJUBLJANA 2019tzs194 32:00 (0:48) 1:16:44 (1:39) 0:51:10 2:42:23
51 . 450 Plevnik David Moški SLO ŠRK CELJE 2019TZS016 35:34 (1:26) 1:23:47 (1:47) 0:39:50 2:42:26
52 . 410 Česnik Damir Moški SLO 3K Šport 2019TZS298 35:28 (0:49) 1:18:31 (1:14) 0:46:27 2:42:31
53 . 520 Krempasky Lukas Moški 33:53 (1:03) 1:18:43 (1:56) 0:47:33 2:43:09
54 . 578 VODOPIJA Dino Moški CRO 36:26 (1:58) 1:15:14 (1:12) 0:48:24 2:43:16
55 . 431 Dolinar Gregor Moški SLO GRS KRANJ 33:34 (1:35) 1:21:02 (1:42) 0:45:29 2:43:23
56 . 452 Johnston John Moški SLO TK 3KM 2019TZS680 28:32 (0:48) 1:22:01 (1:14) 0:50:50 2:43:26
57 . 447 MRAMOR MARJAN Moški SLO ŠD TURBO M 2019TZS225 35:25 (1:16) 1:18:09 (1:35) 0:49:27 2:45:54
58 . 555 Ledic Darijo Moški CRO TK Swibir 32:58 (1:08) 1:22:29 (1:53) 0:47:30 2:45:59
59 . 459 Vidmar Denis Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS501 33:19 (0:36) 1:20:05 (1:40) 0:51:28 2:47:11
60 . 525 Pavlič Marko Moški SLO 31:19 (0:52) 1:28:19 (1:33) 0:45:08 2:47:12
61 . 496 Petek Matic Moški SLO TK TRISPORT EKSOTERM 2019TZS445 33:27 (1:19) 1:27:12 (1:31) 0:45:06 2:48:36
62 . 412 Podgornik Bojan Moški SLO 3K Šport 2019TZS320 44:38 (1:40) 1:15:20 (1:41) 0:45:56 2:49:16
63 . 476 Trojar Bojan Moški SLO TK LOGATEC 2019TZS375 40:53 (0:48) 1:22:00 (1:10) 0:44:28 2:49:20
64 . 580 Zupanc Anton Moški SLO Turbo M 2019TZS667 35:39 (1:36) 1:21:54 (2:01) 0:48:16 2:49:28
65 . 489 ŠIMIČIĆ Nenad Moški CRO TK Rab 2019-0840 28:25 (1:04) 1:22:36 (1:32) 0:55:58 2:49:37
66 . 446 Roškarič Andrej Moški SLO ŠD SLOMšEK 36:03 (2:43) 1:21:46 (2:23) 0:46:44 2:49:41
67 . 460 Mravlje Rok Moški SLO TK GORENJSKA 2019TZS240 38:12 (1:07) 1:18:23 (1:27) 0:50:49 2:49:59
68 . 518 Fegac Maurizio Moški ITA 28:09 (0:54) 1:26:54 (1:16) 0:53:39 2:50:55
69 . 430 Javornik Andrej Moški SLO GIBIT ne 39:39 (1:23) 1:26:43 (1:27) 0:42:04 2:51:20
70 . 477 Aćimović Radovan Moški SLO TK MARATON PTUJ 2019TZS250 36:15 (1:08) 1:24:27 (1:27) 0:48:56 2:52:16
71 . 484 HANZA Marko Moški CRO TK Matulji 2019-0302 35:33 (1:30) 1:24:57 (1:19) 0:49:58 2:53:19
72 . 571 CANEVA Marco Moški ITA TK Lignano 36:27 (0:58) 1:24:13 (1:31) 0:51:53 2:55:04
73 . 510 Vrhovšek Brane Moški SLO TRIATLON KLUB KRšKO 2019TZS207 35:32 (1:42) 1:24:23 (1:51) 0:51:42 2:55:11
74 . 453 Krajnc Boštjan Moški SLO TK 3KM 2019TZS565 33:36 (1:03) 1:28:18 (2:13) 0:50:30 2:55:41
75 . 527 Plecko Drago Moški CRO 38:11 (1:28) 1:25:56 (1:54) 0:48:20 2:55:51
76 . 528 Radde Maxime Moški SLO 26:57 (2:39) 1:33:16 (1:46) 0:51:15 2:55:55
77 . 432 Chaumartin François Moški FRA HERMITAGE TOURNONAIS TRIATHLON 28:27 (0:56) 1:27:20 (1:49) 0:57:35 2:56:09
78 . 417 PESAVENTO Andrea Moški ITA AC Donau Chemie St. Veit 482678 41:07 (2:34) 1:22:09 (2:07) 0:49:46 2:57:45
79 . 530 Šuligoj Aleš Moški SLO 40:14 (1:45) 1:25:15 (1:22) 0:49:24 2:58:02
80 . 415 Perpar Marko Moški SLO 50BIKING 39:08 (1:37) 1:22:12 (2:23) 0:53:12 2:58:34
81 . 426 De Antoni Paolo Moški ITA ASD Triathlon Lignano Sabbiadoro 42:03 (0:56) 1:24:26 (1:42) 0:50:54 3:00:03
82 . 440 Oberluggauer Ewald Moški AUT RC Feld Am See () () 3:00:49
83 . 427 GAUDIANO Antonio Moški ITA ASD Triathlon Lignano Sabbiadoro 37:29 (1:13) 1:32:29 (1:50) 0:47:58 3:01:01
84 . 521 Lengar Igor Moški SLO 30:46 (2:37) 1:33:06 (1:51) 0:54:40 3:03:04
85 . 437 SARDEI Giuseppe Moški AUT HSV Triathlon Kärnten 43:02 (0:49) 1:29:00 (1:22) 0:51:27 3:05:42
86 . 474 Pozvek Jože Moški SLO TK LOGATEC 2019TZS382 41:17 (1:04) 1:29:55 (1:31) 0:52:52 3:06:41
87 . 515 Cmerešek Žiga Moški SLO 43:12 (2:10) 1:27:19 (1:51) 0:57:09 3:11:44
88 . 448 Klepec Borut Moški SLO ŠD ZAVAROVALNICE TRIGLAV 32:19 (1:46) 1:35:49 (1:24) 1:00:43 3:12:02
89 . 411 Dolenc Aleš Moški SLO 3K Šport 2019TZS299 43:01 (1:38) 1:31:58 (2:20) 0:56:46 3:15:45
90 . 433 FLORIAN Gerald Moški AUT HSV Triathlon Kärnten 36:46 (0:49) 1:35:16 (1:32) 1:02:34 3:16:58
91 . 479 BABIN Neven Moški CRO TK Matulji 2019-0052 35:26 (0:45) 1:36:36 (1:50) 1:04:06 3:18:46
92 . 511 Borovinšek Mladen Moški SLO TRIKM MARIBOR 33:04 (2:35) 1:39:01 (1:59) 1:02:58 3:19:39
93 . 413 Tušar Metod Moški SLO 3K Šport 51:39 (1:50) 1:27:33 (2:22) 0:57:28 3:20:54
94 . 470 Požar Janez Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS197 52:42 (1:34) 1:31:30 (1:50) 0:54:02 3:21:40
95 . 422 Volaš Mladen Moški SLO AD BLED 36:14 (1:40) 1:37:37 (3:14) 1:05:02 3:23:49
96 . 468 Kermelj Stanislav Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS196 44:31 (1:47) 1:35:17 (1:34) 1:01:42 3:24:53
97 . 524 Mouaz Mahmoud Moški SLO 43:24 (1:55) 1:39:37 (2:09) 1:04:58 3:32:05
98 . 439 VIDNAR Rok Moški SLO KK TROPOVCI 2019TZS007 42:25 (3:28) 1:27:51 (2:47) 1:19:46 3:36:19
DNF99 . 483 GRŽINA Toni Moški CRO TK Matulji 2019-0297 10:27 () () DNF
DNF99 . 481 BOŽIĆ Miro Moški CRO TK Matulji 2019-0098 20:13 () () DNF
DNF99 . 423 Kos Jernej Moški SLO ARNOLD PROFI 32:24 (0:42) () DNF
DSQ 552 Torkar Gregor Moški SLO TK Utrip 30:17 (0:36) 1:16:03 (1:22) 0:42:27 DQ
DSQ 509 Rožac Rok Moški SLO TRIATLON KLUB KRšKO 2019TZS210 29:35 (1:04) 1:19:37 (1:22) 0:46:33 DQ
DSQ 505 Gorinšek Jure Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 2019TZS560 30:31 (1:09) 1:16:14 (0:58) 0:41:34 DQ
DSQ 516 Curkovic Filip Moški CRO 34:15 (2:07) 1:27:02 (1:51) 0:48:42 DQ
DSQ 579 JAMNIK Dušan Moški SLO TK Fužinar 00:10 (3:15) 1:18:29 (2:31) 0:51:20 x3:15:47
ŽENSKE-Ž
1 . 462 Dolinar Majdič Simona Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS075 24:14 (0:34) 1:19:40 (0:52) 0:40:29 2:25:50
2 . 438 TAJSICH Sonja Ženski AUT HSV Triathlon Kärnten 28:17 (0:43) 1:14:21 (1:14) 0:41:58 2:26:35
3 . 443 Peterka Monika Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2019TZS683 28:09 (0:29) 1:19:22 (0:48) 0:41:13 2:30:03
4 . 467 Hočevar Katja Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS140 24:09 (0:29) 1:19:51 (0:55) 0:45:16 2:30:41
5 . 488 Seliškar Ana Ženski SLO TK NOVO MESTO 2019TZS343 31:54 (0:34) 1:14:28 (1:05) 0:45:18 2:33:20
6 . 529 Rugelj Anja Ženski SLO 29:44 (1:07) 1:25:58 (1:13) 0:44:37 2:42:41
7 . 500 Žnidar Tjaša Ženski SLO TK TRISPORT EKSOTERM 2019TZS429 27:31 (0:40) 1:25:15 (1:11) 0:49:40 2:44:20
8 . 513 Cairnes Alexandra Ženski 37:38 (1:28) 1:24:20 (1:20) 0:45:53 2:50:41
9 . 472 Rus Rahela Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS136 31:03 (0:33) 1:28:30 (1:07) 0:51:48 2:53:02
10 . 506 Maček Mateja Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 2019TZS567 33:03 (0:48) 1:28:58 (1:19) 0:49:18 2:53:29
11 . 414 Vovko Barbara Ženski SLO 3K Šport 2019TZS331 35:22 (0:53) 1:28:07 (1:24) 0:49:29 2:55:17
12 . 458 Poznič Jerca Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 33:26 (1:01) 1:31:38 (1:35) 0:48:41 2:56:25
13 . 507 Šumah Ana Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 2019TZS576 33:00 (0:45) 1:34:41 (1:19) 0:47:14 2:57:00
14 . 454 Kompara Karmen Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS510 33:24 (0:57) 1:29:20 (1:45) 0:53:23 2:58:52
15 . 485 SMOKVINA SUNČANA Hanza Ženski CRO TK Matulji 2019-0790 39:34 (2:19) 1:38:19 (1:40) 0:49:53 3:11:48
16 . 456 Mikuž Vidmar Alenka Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS502 40:44 (1:07) 1:31:16 (1:25) 0:59:31 3:14:05
17 . 482 GRBAC Ana Ženski CRO TK Matulji 2019-0291 35:29 (1:35) 1:46:25 (1:01) 0:55:35 3:20:08
18 . 572 BERTOVA Gabriella Ženski ITA TK Lignano 42:28 (2:35) 1:31:58 (2:11) 1:02:16 3:21:31
DNF19 . 582 Mandl Nina Ženski SLO Multisport Krško 2019TZS470 24:10 (0:27) 1:02:15 (3:51) DNF

Komentarji