Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DP Triglav triatlon Bled 2019 - Akvabike

Multisport pokal Tekma:DP Triglav triatlon Bled 2019 - Akvabike Datum:07.09.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub _empty_ Licenca Časi Rezultat Več
MOšKI-M
1 . 272 Bone Marko
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS499 30:59 (0:38) 1:11:23 (0:00) 0:00:00 1:43:00 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
_empty_:
Licenca: 2019TZS499
Časi: 30:59 (0:38) 1:11:23 (0:00) 0:00:00
Rezultat: 1:43:00
2 . 495 Pančur Miha
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS450 27:22 (0:43) 1:15:13 (0:00) 0:00:00 1:43:18 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
_empty_:
Licenca: 2019TZS450
Časi: 27:22 (0:43) 1:15:13 (0:00) 0:00:00
Rezultat: 1:43:18
3 . 584 Kramarič Miroslav
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS705 30:36 (0:44) 1:19:45 (0:00) 0:00:00 1:51:06 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
_empty_:
Licenca: 2019TZS705
Časi: 30:36 (0:44) 1:19:45 (0:00) 0:00:00
Rezultat: 1:51:06
4 . 590 Hafner Uroš
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS158 33:14 (0:56) 1:19:45 (0:00) 0:00:00 1:53:57 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
_empty_:
Licenca: 2019TZS158
Časi: 33:14 (0:56) 1:19:45 (0:00) 0:00:00
Rezultat: 1:53:57
5 . 573 Krivec Tadej
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2019TZS311 35:24 (1:50) 1:18:08 (0:00) 0:00:00 1:55:22 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
_empty_:
Licenca: 2019TZS311
Časi: 35:24 (1:50) 1:18:08 (0:00) 0:00:00
Rezultat: 1:55:22
6 . 586 Egart Janez
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS406 32:07 (1:25) 1:24:15 (0:00) 0:00:00 1:57:47 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
_empty_:
Licenca: 2019TZS406
Časi: 32:07 (1:25) 1:24:15 (0:00) 0:00:00
Rezultat: 1:57:47
7 . 274 Ložnar Enej
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 2019TZS378 36:51 (0:52) 1:23:28 (0:00) 0:00:00 2:01:12 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
_empty_:
Licenca: 2019TZS378
Časi: 36:51 (0:52) 1:23:28 (0:00) 0:00:00
Rezultat: 2:01:12
8 . 591 KRANJC Igor
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS178 34:34 (1:00) 1:27:11 (0:00) 0:00:00 2:02:46 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
_empty_:
Licenca: 2019TZS178
Časi: 34:34 (1:00) 1:27:11 (0:00) 0:00:00
Rezultat: 2:02:46
9 . 213 TAJSICH Thomas
HSV Triathlon Kaernten
Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 37:38 (3:24) 1:22:26 (0:00) 0:00:00 2:03:28 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Moški
_empty_:
Licenca:
Časi: 37:38 (3:24) 1:22:26 (0:00) 0:00:00
Rezultat: 2:03:28
10 . 275 Prah Andrej
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO / 35:19 (2:43) 1:31:13 (0:00) 0:00:00 2:09:16 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
_empty_:
Licenca: /
Časi: 35:19 (2:43) 1:31:13 (0:00) 0:00:00
Rezultat: 2:09:16
11 . 564 Klančar Bane
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 40:15 (2:11) 1:31:40 (0:00) 0:00:00 x2:14:07 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
_empty_:
Licenca:
Časi: 40:15 (2:11) 1:31:40 (0:00) 0:00:00
Rezultat: x2:14:07
ŽENSKE-Ž
1 . 593 Brelih Tina
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 2019TZS711 36:37 (1:06) 1:16:24 (0:00) 0:00:00 1:54:08 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
_empty_:
Licenca: 2019TZS711
Časi: 36:37 (1:06) 1:16:24 (0:00) 0:00:00
Rezultat: 1:54:08
2 . 273 Hacin Valič Petra
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS508 40:17 (1:44) 1:32:56 (0:00) 0:00:00 2:14:59 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
_empty_:
Licenca: 2019TZS508
Časi: 40:17 (1:44) 1:32:56 (0:00) 0:00:00
Rezultat: 2:14:59
DSQ 585 Kocić Aleksandra
3K Šport
Ženski SLO 3K Šport 2019TZS305 30:33 (1:26) 1:23:39 (0:00) 0:00:00 DQ >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Ženski
_empty_:
Licenca: 2019TZS305
Časi: 30:33 (1:26) 1:23:39 (0:00) 0:00:00
Rezultat: DQ

Komentarji

 

Mobile content