Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: AMBROŽ duatlon Komenda 2019 - cici

Cici Tekma:AMBROŽ duatlon Komenda 2019 - cici Datum:16.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat
CICIBANI-M
1 . 100 Lovrenčič Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS351 02:03 (0:19) 05:11 (0:15) 01:22 0:09:13
2 . 105 Mlakar Jaka Moški SLO TK UTRIP 02:11 (0:16) 05:15 (0:12) 01:33 0:09:29
3 . 19 Seliškar Rok Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS357 02:14 (0:28) 05:14 (0:11) 01:34 0:09:43
4 . 3 Podobnik Matevž Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS068 02:15 (0:19) 05:26 (0:14) 01:38 0:09:54
5 . 12 Harnold Švajger Mark Moški SLO TK LOGATEC 2019TZS660 02:28 (0:22) 05:17 (0:13) 01:45 0:10:07
6 . 37 Pajek Ažbe Moški SLO TK UTRIP 2019TZS652 02:30 (0:27) 05:25 (0:17) 01:50 0:10:31
7 . 2 Mihelič Tine Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS055 02:22 (0:19) 05:45 (0:13) 01:51 0:10:32
8 . 18 Meh Tevž Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS353 02:39 (0:26) 05:13 (0:16) 02:15 0:10:50
9 . 8 Mori Nik Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS095 02:41 (0:22) 05:57 (0:14) 01:50 0:11:05
10 . 109 Žagar Filip Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 02:58 (0:18) 05:46 (0:24) 01:52 0:11:20
11 . 27 Laurenčak Jon Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 02:39 (0:30) 05:52 (0:28) 02:05 0:11:36
12 . 10 Brenčič Perne Filip Moški SLO TK LOGATEC 02:34 (0:23) 06:26 (0:17) 02:00 0:11:42
13 . 101 Kovačič Luka Leon Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS349 02:39 (0:25) 06:34 (0:19) 01:49 0:11:47
14 . 32 URH Ažbe Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS423 02:55 (0:26) 06:10 (0:25) 02:03 0:12:01
15 . 25 HUMAR MAKS Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS447 02:54 (0:26) 06:58 (0:20) 01:53 0:12:33
16 . 21 černelič Matej Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 02:53 (0:21) 06:55 (0:26) 02:06 0:12:43
CICIBANKE-Ž
1 . 31 SIMIČAK LARA Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS422 02:24 (0:20) 05:19 (0:14) 01:38 0:09:57
2 . 6 Martinšek Enja Ženski SLO TK LJUBLJANA 2019TZS098 02:17 (0:28) 05:43 (0:11) 01:40 0:10:22
3 . 22 Černelič Manca Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM 02:16 (0:24) 05:52 (0:19) 01:39 0:10:32
4 . 11 Fabiani Čuk Elza Ženski SLO TK LOGATEC 2019TZS633 02:31 (0:25) 06:44 (0:16) 01:45 0:11:44
5 . 110 Stebe Stela Ženski SLO TK UTRIP 2019TZS685 03:05 (0:28) 06:34 (0:20) 02:23 0:12:50
6 . 13 Koprivnjak Neja Ženski SLO TK LOGATEC 2019TZS638 02:45 (0:27) 10:45 (0:23) 02:07 0:16:29
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 23 DEŽMAN Luka Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS454 02:08 (0:17) 04:29 (0:12) 01:28 0:08:35
2 . 9 Mori Maks Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS100 02:06 (0:18) 04:41 (0:11) 01:27 0:08:46
3 . 15 Marolt Lars Moški SLO TK LOGATEC 2019TZS662 02:06 (0:14) 04:51 (0:09) 01:25 0:08:47
4 . 26 Korošec Žiga Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 02:09 (0:17) 04:49 (0:15) 01:31 0:09:03
5 . 20 Seliškar Lovro Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS356 02:09 (0:17) 05:06 (0:13) 01:30 0:09:15
6 . 104 Mlakar Nace Moški SLO TK UTRIP 02:12 (0:16) 05:11 (0:12) 01:35 0:09:28
7 . 28 MEŽNAR ŽAN Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS417 02:23 (0:17) 05:06 (0:13) 01:34 0:09:35
8 . 98 Zamida Mark Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS362 02:26 (0:18) 05:20 (0:14) 01:37 0:09:56
9 . 16 Marolt Val Moški SLO TK LOGATEC 02:11 (0:18) 05:37 (0:14) 01:44 0:10:06
10 . 103 Čampa Matevž Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS346 02:28 (0:16) 05:27 (0:16) 01:40 0:10:09
11 . 34 Gašperič Jakob Moški SLO TK UTRIP 2019TZS651 02:26 (0:20) 05:34 (0:16) 01:32 0:10:10
12 . 35 Mandič Maj Moški SLO TK UTRIP 2019TZS480 02:19 (0:26) 05:37 (0:14) 01:35 0:10:13
13 . 33 Zupančič Izak Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS455 02:25 (0:21) 05:25 (0:12) 01:51 0:10:15
14 . 14 Koprivnjak Ažbe Moški SLO TK LOGATEC 2019TZS639 02:24 (0:18) 05:37 (0:18) 01:37 0:10:17
15 . 1 JURČIČ Anej Moški SLO ŠD POSAVJE 2019TZS648 02:25 (0:19) 05:33 (0:10) 01:51 0:10:20
16 . 96 Daca Matic Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS106 02:27 (0:18) 05:46 (0:11) 01:37 0:10:21
17 . 17 Setnikar Jaka Moški SLO TK LOGATEC 02:25 (0:18) 05:51 (0:11) 01:45 0:10:32
18 . 29 Plahutnik Gašper Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 02:15 (0:18) 06:09 (0:13) 01:42 0:10:39
19 . 7 Martinšek Tian Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS105 02:26 (0:15) 06:17 (0:11) 01:40 0:10:52
20 . 30 Prezelj Jaka Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS444 02:47 (0:19) 05:33 (0:15) 02:13 0:11:09
21 . 99 Bartelj Miha Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS344 03:08 (0:16) 05:36 (0:17) 01:52 0:11:12
22 . 36 Ogrin Juš Moški SLO TK UTRIP 2019TZS477 03:06 (0:20) 06:17 (0:22) 02:05 0:12:12
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 38 Verneker Ana Vita Ženski SLO 02:02 (0:25) 04:53 (0:12) 01:26 0:09:00
2 . 24 Hribar Anja Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS462 02:23 (0:24) 05:32 (0:16) 01:56 0:10:33

Komentarji