Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: KOTREDEŽ TRAIL 2019 - absolutno

Tek - gorski Tekma:KOTREDEŽ TRAIL 2019 - absolutno Datum:15.09.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub REZULTAT
ABSOLUTNO M-M
1 . 42 Cvet Miran Moški SLO KGT Papež 0:56:01
2 . 37 Bregar Gašper Moški SLO KGT Papež 0:57:30
3 . 25 Plaznik Matic Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:59:40
4 . 53 Kramarič Luka Moški SLO 1:03:30
5 . 49 Strnad Simon Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 1:05:07
6 . 3 DRNOVŠEK Domen Moški SLO ŠD Kotredež 1:07:25
7 . 55 Dolanc Nejc Moški SLO 1:07:38
8 . 10 Bregar Metod Moški SLO KGT-Papež 1:07:51
9 . 12 Jerala Borut Moški SLO Let\'s dance 1:08:02
10 . 32 Vivod Milan Moški SLO ŠD TEAM Mozirje 1:08:30
11 . 38 Žitnik Urban Moški SLO KGT Papež 1:08:40
12 . 4 Pintar Boštjan Moški SLO ŠD Kotredež 1:09:07
13 . 27 Puš Sebastjan Moški SLO Atletski klub Krka Novo mesto 1:10:28
14 . 52 Perko Tomaž Moški SLO 1:13:00
15 . 5 GALIN Bojan Moški SLO ŠKD MEKINJE 1:14:16
16 . 82 Smodič Aleš Moški SLO KD Hrastnik 1:15:21
17 . 54 draksler viki Moški SLO 1:18:20
18 . 7 ZUPANC Igor Moški SLO KD Hrastnik 1:20:35
19 . 19 LIKAR Tomas Moški SLO Kolesarski Klub Zagorska Dolina 1:21:51
20 . 16 Kolenc Samo Moški SLO Šd Kotredež 1:21:56
21 . 14 Jercic Vasja Moški SLO Pustolovec Rajd 1:21:56
22 . 28 Senica Matjaž Moški SLO 1:24:59
23 . 11 Cvelbar Igor Moški SLO Akademski alpinistični odsek 1:26:01
24 . 30 VETERNIK Tomaž Moški SLO 1:29:56
25 . 44 Sršen Rajko Moški SLO KGT Papež 1:30:01
26 . 23 PLAHUTA Jože Moški SLO G -fit 1:30:48
27 . 46 MARN Marko Moški SLO 1:36:37
28 . 1 BANTAN Danilo Moški SLO 1:36:37
29 . 15 JUŽINA Rudi Moški SLO 1:38:24
30 . 41 Dolinšek David Moški SLO KGT Papež 1:48:21
31 . 50 VIDIC Denis Moški SLO 1:55:01
ABSOLUTNO Z-Ž
1 . 35 Čufer Ana Ženski SLO KGT Papež 1:05:52
2 . 51 Trunkelj Barbara Ženski SLO 1:09:39
3 . 18 Kozjek Tina Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 1:11:07
4 . 36 Klinar Tina Ženski SLO KGT Papež 1:13:11
5 . 48 Zupančič Valant Dominika Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1:14:53
6 . 47 Knez Melani Ženski SLO AK Sevnica 1:17:05
7 . 43 Trobec Urša Ženski SLO KGT Papež 1:19:50
8 . 31 Vetrih Renata Ženski SLO AD Štajerska 1:21:35
9 . 13 Jerala Marjeta Ženski SLO Let's dance 1:26:41
10 . 21 Mazi Nika Ženski SLO AD Mass 1:29:16
11 . 33 Žlogar Ivica Ženski SLO Pulse Performance 1:30:09
12 . 24 Plahuta Marta Ženski SLO G -fit 1:30:48
13 . 2 BAŠ Mateja Ženski SLO 1:34:15
14 . 45 Meža Boža Ženski SLO KGT Papež 1:38:49
15 . 6 KOKOLE ROZALIJA Ženski SLO ŠD Kotredež 1:46:32

Komentarji