Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: KOTREDEŽ TRAIL 2019 - absolutno

Tek - gorski Tekma:KOTREDEŽ TRAIL 2019 - absolutno Datum:15.09.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub REZULTAT Več
ABSOLUTNO M-M
1 . 42 Cvet Miran
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 0:56:01 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:56:01
2 . 37 Bregar Gašper
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 0:57:30 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:57:30
3 . 25 Plaznik Matic
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:59:40 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 0:59:40
4 . 53 Kramarič Luka
Moški SLO 1:03:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:03:30
5 . 49 Strnad Simon
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 1:05:07 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:05:07
6 . 3 DRNOVŠEK Domen
ŠD Kotredež
Moški SLO ŠD Kotredež 1:07:25 >
Klub ŠD Kotredež
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:07:25
7 . 55 DOLANC Nejc
Moški SLO 1:07:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:07:38
8 . 10 Bregar Metod
KGT-Papež
Moški SLO KGT-Papež 1:07:51 >
Klub KGT-Papež
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:07:51
9 . 12 Jerala Borut
Let\'s dance
Moški SLO Let\'s dance 1:08:02 >
Klub Let\'s dance
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:08:02
10 . 32 Vivod Milan
ŠD TEAM Mozirje
Moški SLO ŠD TEAM Mozirje 1:08:30 >
Klub ŠD TEAM Mozirje
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:08:30
11 . 38 Žitnik Urban
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 1:08:40 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:08:40
12 . 4 Pintar Boštjan
ŠD Kotredež
Moški SLO ŠD Kotredež 1:09:07 >
Klub ŠD Kotredež
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:09:07
13 . 27 Puš Sebastjan
Atletski klub Krka Novo mesto
Moški SLO Atletski klub Krka Novo mesto 1:10:28 >
Klub Atletski klub Krka Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:10:28
14 . 52 Perko Tomaž
Moški SLO 1:13:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:13:00
15 . 5 GALIN Bojan
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 1:14:16 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:14:16
16 . 82 Smodič Aleš
KD Hrastnik
Moški SLO KD Hrastnik 1:15:21 >
Klub KD Hrastnik
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:15:21
17 . 54 draksler viki
Moški SLO 1:18:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:18:20
18 . 7 ZUPANC Igor
KD Hrastnik
Moški SLO KD Hrastnik 1:20:35 >
Klub KD Hrastnik
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:20:35
19 . 19 LIKAR Tomas
Kolesarski Klub Zagorska Dolina
Moški SLO Kolesarski Klub Zagorska Dolina 1:21:51 >
Klub Kolesarski Klub Zagorska Dolina
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:21:51
20 . 16 Kolenc Samo
Šd Kotredež
Moški SLO Šd Kotredež 1:21:56 >
Klub Šd Kotredež
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:21:56
21 . 14 Jercic Vasja
Pustolovec Rajd
Moški SLO Pustolovec Rajd 1:21:56 >
Klub Pustolovec Rajd
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:21:56
22 . 28 Senica Matjaž
Moški SLO 1:24:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:24:59
23 . 11 Cvelbar Igor
Akademski alpinistični odsek
Moški SLO Akademski alpinistični odsek 1:26:01 >
Klub Akademski alpinistični odsek
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:26:01
24 . 30 VETERNIK Tomaž
Moški SLO 1:29:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:29:56
25 . 44 Sršen Rajko
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 1:30:01 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:30:01
26 . 23 PLAHUTA Jože
G -fit
Moški SLO G -fit 1:30:48 >
Klub G -fit
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:30:48
27 . 46 MARN Marko
Moški SLO 1:36:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:36:37
28 . 1 BANTAN Danilo
Moški SLO 1:36:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:36:37
29 . 15 JUŽINA Rudi
Moški SLO 1:38:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:38:24
30 . 41 Dolinšek David
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 1:48:21 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:48:21
31 . 50 VIDIC Denis
Moški SLO 1:55:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
REZULTAT: 1:55:01
ABSOLUTNO Z-Ž
1 . 35 Čufer Ana
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 1:05:52 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 1:05:52
2 . 51 Trunkelj Barbara
Ženski SLO 1:09:39 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 1:09:39
3 . 18 Kozjek Tina
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 1:11:07 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 1:11:07
4 . 36 Klinar Tina
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 1:13:11 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 1:13:11
5 . 48 Zupančič Valant Dominika
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1:14:53 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 1:14:53
6 . 47 Knez Melani
AK Sevnica
Ženski SLO AK Sevnica 1:17:05 >
Klub AK Sevnica
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 1:17:05
7 . 43 Trobec Urša
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 1:19:50 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 1:19:50
8 . 31 Vetrih Renata
AD Štajerska
Ženski SLO AD Štajerska 1:21:35 >
Klub AD Štajerska
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 1:21:35
9 . 13 Jerala Marjeta
Let's dance
Ženski SLO Let's dance 1:26:41 >
Klub Let's dance
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 1:26:41
10 . 21 Mazi Nika
AD Mass
Ženski SLO AD Mass 1:29:16 >
Klub AD Mass
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 1:29:16
11 . 33 Žlogar Ivica
Pulse Performance
Ženski SLO Pulse Performance 1:30:09 >
Klub Pulse Performance
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 1:30:09
12 . 24 Plahuta Marta
G -fit
Ženski SLO G -fit 1:30:48 >
Klub G -fit
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 1:30:48
13 . 2 BAŠ Mateja
Ženski SLO 1:34:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 1:34:15
14 . 45 Meža Boža
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 1:38:49 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 1:38:49
15 . 6 KOKOLE ROZALIJA
ŠD Kotredež
Ženski SLO ŠD Kotredež 1:46:32 >
Klub ŠD Kotredež
Država SLO
Spol: Ženski
REZULTAT: 1:46:32

Komentarji

 

Mobile content