Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 40. tek na Šmarno goro 2019 - absolutno

Tek - gorski Tekma:40. tek na Šmarno goro 2019 - absolutno Datum:12.10.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub K1 K2 Čas
ABSOLUTNO M-M
1 . 41 MAMU Petro Moški 0:20:00 0:26:23 0:42:17
2 . 40 ABRAHAM Filimon Moški 0:19:39 0:25:48 0:42:21
3 . 86 Bečan Timotej Moški SLO KGT Papež 0:20:16 0:26:31 0:43:19
4 . 35 DOUGLAS Andrew Moški SCO 0:20:22 0:26:49 0:43:23
5 . 57 VENDER Alberto Moški ITA Salomon - Sa Valchiese 0:20:47 0:27:03 0:43:58
6 . 50 DEMATTEIS Bernard Moški ITA 0:20:46 0:27:04 0:44:09
7 . 70 Szabó Sandor Moški HUN Sashegyi Gepárdok 0:20:43 0:27:06 0:44:16
8 . 56 BALDACCINI Alex Moški ITA Atl. Valle Brembana 0:20:38 0:27:06 0:44:29
9 . 38 Hanna Zak Moški 0:20:39 0:27:27 0:44:51
10 . 44 INNERHOFER PETER Hans Moški AUT 0:20:42 0:27:12 0:45:11
11 . 94 Cvet Miran Moški SLO KGT Papež 0:20:57 0:27:41 0:45:30
12 . 185 SIMONETTI Giulio Moški ITA Corrintime 0:21:32 0:28:03 0:45:57
13 . 53 GALASSI Michael Moški ITA Timaucleulis 0:21:46 0:28:29 0:46:41
14 . 191 TRATNIK Marko Moški SLO ŠD Nanos Podnanos 0:22:15 0:28:28 0:47:21
15 . 27 WAINWRIGHT Max Moški GBR U23 0:22:14 0:28:22 0:47:32
16 . 88 Bregar Gašper Moški SLO KGT Papež 0:21:51 0:28:22 0:47:42
17 . 26 RICHARDS Christopher Moški GBR U23 0:21:47 0:28:36 0:47:50
18 . 1 Plaznik Matic Moški SLO TK Šm.Naveza 0:22:45 0:29:20 0:48:29
19 . 113 Alič Simon Moški SLO ŠD Nanos Podnanos 0:22:36 0:29:35 0:49:02
20 . 54 TACCHINI Giovanni Moški ITA GS CSI Morbegno 0:22:46 0:29:39 0:49:18
21 . 58 BONZI Matteo Moški ITA Atl. Valle Brembana 0:22:57 0:30:19 0:49:38
22 . 59 ZANI Manuel Moški ITA GS Orobie 0:23:01 0:30:27 0:49:56
23 . 210 šacl Jiří Moški CZE 0:23:14 0:30:48 0:50:08
24 . 60 LEONI Marco Moški ITA GS CSI Morbegno 0:23:26 0:30:23 0:50:23
25 . 64 GUSMEROLI Alessandro Moški ITA GS CSI Morbegno 0:23:57 0:30:34 0:50:44
26 . 102 Kramarič Luka Moški SLO 0:24:00 0:30:56 0:51:11
27 . 28 MARSHALL William Moški GBR U23 0:23:46 0:31:18 0:51:40
28 . 16 Rak Gašper Moški SLO TK Šm.Naveza 0:23:39 0:31:18 0:52:01
29 . 46 LOUFEKIS Giorgos Moški 0:24:06 0:32:02 0:52:16
30 . 49 ANASTASIJEVIĆ Nikola Moški SRB 0:23:41 0:31:28 0:52:28
31 . 72 JUHASZ Patrick Moški HUN 0:24:53 0:32:42 0:52:42
32 . 68 DELLA DAVIDE MINA Moški ITA Team Valtellina 0:24:04 0:31:43 0:52:48
33 . 176 Štenkler Denis Moški SLO Tk Šm. Naveza 0:24:29 0:32:12 0:52:54
34 . 45 PROTOPAPAS Christoforos Moški 0:24:17 0:32:15 0:52:56
35 . 63 BONGIO Sergio Moški ITA GS CSI Morbegno 0:24:37 0:31:56 0:52:59
36 . 174 Strnad Simon Moški SLO ŠD Nanos 0:25:11 0:32:41 0:53:23
37 . 84 Uršič Nejc Moški SLO KGT Papež 0:24:50 0:32:52 0:53:37
38 . 223 PERDEI Constantin Moški ROU 0:24:08 0:31:57 0:53:49
39 . 67 MANENTI Mauro Moški ITA GS CSI Morbegno 0:25:06 0:32:40 0:54:10
40 . 62 BONGIO Fabio Moški ITA GS CSI Morbegno 0:25:08 0:32:40 0:54:13
41 . 209 Zavodnik Boris Moški SLO 0:24:36 0:33:07 0:54:48
42 . 101 Luznar Aljaž Moški SLO ŠD Tabor Žiri 0:25:34 0:33:17 0:54:52
43 . 77 IHNATIUC Andrei Moški 0:24:41 0:31:58 0:55:02
44 . 154 Milinkovic Luka Moški SLO Boh.Bistrica 0:25:54 0:33:38 0:55:48
45 . 91 Žitnik Urban Moški SLO KGT Papež 0:25:47 0:34:11 0:55:49
46 . 48 ŽIVKOVIČ Nenad Moški SRB 0:23:28 0:33:52 0:55:58
47 . 89 Bregar Metod Moški SLO KGT Papež 0:25:57 0:33:49 0:56:04
48 . 126 Dolanc Nejc Moški SLO AK Kladivar 0:25:39 0:33:44 0:56:06
49 . 136 Jerala Borut Moški SLO Let'S Dance 0:26:23 0:34:23 0:56:14
50 . 66 FUMELLI Roberto Moški ITA GS CSI Morbegno 0:26:18 0:34:21 0:56:19
51 . 182 Vivod Milan Moški SLO ŠD Team Mozirje 0:25:59 0:34:19 0:56:24
52 . 39 Miyachi Fujio Moški 0:26:14 0:34:42 0:56:32
53 . 125 Debeljak Aleš Moški SLO ŠD Ljubljanske Mlekarne 0:26:34 0:34:11 0:56:44
54 . 9 Trontelj Luka Moški SLO TK Šm.Naveza 0:27:02 0:34:49 0:56:55
55 . 19 Krnc Matjaž Moški SLO TK Šm.Naveza 0:26:30 0:34:28 0:57:07
56 . 75 POP Iulian Moški 0:26:12 0:34:34 0:57:28
57 . 22 Cedilnik Andraž Moški SLO TK Šm.Naveza 0:26:01 0:35:02 0:57:48
58 . 21 Kosec Sebastjan Moški SLO TK Šm.Naveza 0:27:16 0:35:32 0:58:20
59 . 74 ILUCA Valentin Moški 0:27:00 0:35:18 0:58:35
60 . 18 Smrke Vid Moški SLO TK Šm.Naveza 0:26:36 0:35:00 0:58:42
61 . 65 GUSMEROLI Egidio Moški ITA GS CSI Morbegno 0:27:23 0:35:41 0:58:52
62 . 137 Jerala Filip Moški SLO Let'S Dance 0:26:28 0:34:29 0:58:54
63 . 188 Šebenik Marjan Moški SLO Team Grmada 0:27:47 0:36:19 0:59:01
64 . 199 Mihelič Blaž Moški SLO Ljubljana 0:27:59 0:36:23 1:00:08
65 . 173 Strmšek Roman Moški SLO Ljubljana 0:27:54 0:36:10 1:00:30
66 . 181 Vivod Jernej Moški SLO ŠD Team Mozirje 0:28:29 0:36:59 1:00:34
67 . 131 GALIN Bojan Moški SLO ŠKD Mekinje 0:28:28 0:36:44 1:00:44
68 . 61 BULANTI Fabio Moški ITA GS CSI Morbegno 0:28:27 0:36:32 1:00:46
69 . 134 Hren Tine Moški SLO TK Šm. Naveza 0:27:38 0:35:36 1:00:56
70 . 171 Simoncic Simon Moški SLO Smlednik 0:28:12 0:36:53 1:01:17
71 . 216 TROBIŠ Boštjan Moški SLO 0:28:22 0:37:52 1:01:40
72 . 117 Bitenc Jure Moški SLO Mezare 0:28:02 0:36:40 1:01:49
73 . 162 Pavlovič David Moški SLO GRS Ljubljana 0:28:07 0:36:22 1:01:51
74 . 221 Gorišek Nik Moški SLO 0:27:58 0:37:27 1:01:58
75 . 219 VELŠE Peter Moški SLO 0:28:09 0:37:05 1:02:46
76 . 140 Jež Roman Moški SLO Trail Rašica 0:29:30 0:37:49 1:03:02
77 . 212 KISYOV Kostadin Moški 0:29:45 0:38:30 1:03:07
78 . 83 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT Papež 0:28:19 0:36:51 1:03:13
79 . 76 MOROSAN ALEXANDRU M. Moški 0:29:43 0:39:13 1:03:28
80 . 227 NEVREDEN ani Moški SLO 0:29:26 0:39:09 1:03:58
81 . 42 CALDERON Xuan Moški 0:24:34 0:42:44 1:04:03
82 . 97 Kožuh Bojan Moški SLO KGT Papež 0:29:58 0:38:13 1:04:06
83 . 198 Drašler Boris Moški SLO TK Šmarnogorska Naveza 0:29:59 0:39:20 1:04:10
84 . 220 Hočevar Primož Moški SLO 0:29:50 0:39:03 1:04:29
85 . 123 Černe Andrej Moški SLO ŠRD Zajci 0:29:32 0:39:38 1:04:38
86 . 193 Ivošević Bojan Moški CRO Brez kluba 0:28:49 0:39:10 1:04:50
87 . 214 Zor Borut Moški SLO GiBit 0:29:23 0:38:16 1:04:52
88 . 194 Podlogar Dušan Moški SLO ŠD Pokljuka 0:28:57 0:38:12 1:04:58
89 . 215 Vodopivec Luka Moški SLO 0:29:56 0:39:13 1:05:12
90 . 160 Napast Frančišek Moški SLO Team Grmada 0:30:50 0:40:59 1:06:22
91 . 170 Schaffer Miha Moški SLO Šentvid 0:29:28 0:39:13 1:06:26
92 . 230 Bečan Tomaž Moški SLO 0:31:05 0:40:32 1:06:32
93 . 138 Jercic Vasja Moški SLO Pustolovec Rajd 0:31:20 0:41:01 1:06:40
94 . 196 KOGELJ Renato Moški SLO MAVERITREJAK 0:32:01 0:41:17 1:06:51
95 . 208 Župevc Milan Moški SLO 0:31:11 0:41:15 1:08:34
96 . 130 Furst Igor Moški SLO Ljubljana 0:31:59 0:42:37 1:08:43
97 . 226 Batagelj Luka Moški SLO 0:31:16 0:40:58 1:09:33
98 . 200 Alymov Vladimir Moški 0:30:40 0:42:50 1:09:34
99 . 90 Petrić Vidak Moški SLO KGT Papež 0:32:07 0:43:12 1:10:25
100 . 116 Bartelj Dušan Moški SLO ŠD Partizan Dolsko 0:32:11 0:42:23 1:11:04
101 . 121 Cvelbar Igor Moški SLO Akademski AO 0:33:12 0:42:00 1:11:31
102 . 225 Vrtačnik Jože Moški SLO 0:33:58 0:44:21 1:13:01
103 . 224 Špunt Marjan Moški SLO 0:32:39 0:44:09 1:13:18
104 . 189 Cedilnik Aleš Moški SLO 0:32:15 0:43:28 1:13:43
105 . 190 Maksimović Vitomir Moški SLO Varuh zdravja 0:34:17 0:43:46 1:14:06
107 . 114 BabŠek Peter Moški SLO BTC City Ljubljana 0:32:20 0:46:19 1:14:32
108 . 205 LOKI Lajos Moški HUN 0:34:10 0:44:32 1:14:33
109 . 145 Kozmus Klemen Moški SLO Ljubljana 0:33:26 0:45:07 1:14:52
110 . 120 Cunder Martin Moški SLO Ljubljana 0:32:45 0:43:42 1:15:43
111 . 217 TROBIŠ Gašper Moški SLO 0:32:35 0:44:41 1:15:55
112 . 207 Ferlež Danilo Moški SLO TEAM GRMADA 0:34:21 0:45:46 1:16:19
113 . 142 Keršmanc Jernej Moški SLO Ljubljana 0:34:31 0:45:23 1:16:24
114 . 163 Pirc Franci Moški SLO Tekaški Forum 0:35:51 0:47:43 1:16:36
115 . 213 KOEV Darin Moški 0:36:03 0:46:21 1:16:43
116 . 231 Knavs Anton Moški SLO 0:38:12 0:47:19 1:17:21
117 . 132 Hrabar Tomaž Moški SLO TK As Inštrukcije 0:35:27 0:47:40 1:18:53
118 . 159 Oset Jure Moški SLO Torpedo Celje 0:36:27 0:48:07 1:20:04
119 . 146 Kutnjak Leon Moški SLO KK Kranj 0:35:03 0:48:37 1:20:10
120 . 232 POTOČNIK Peter Moški SLO 0:36:19 0:50:36 1:20:11
121 . 139 Jerman Riko Moški SLO Ljubljana 0:37:42 0:50:28 1:20:40
122 . 115 Barbo Sebastjan Moški SLO Ljubljana 0:37:33 0:51:45 1:23:00
123 . 161 Papič Milivoj Moški SLO Ljubljana 0:33:45 0:52:28 1:23:27
124 . 164 Podviz Gregor Moški SLO Medvode 0:39:11 0:51:07 1:23:33
125 . 144 Kotar Dušan Moški SLO Pustolovec Rajd 0:39:32 0:48:42 1:24:37
126 . 228 gorenc jernej Moški SLO 0:41:04 0:52:36 1:27:58
ABSOLUTNO M-Ž
106 . 169 Sadowska Gosia Ženski POL Acer 0:32:57 0:44:30 1:14:07
ABSOLUTNO Z-Ž
1 . 24 MURIGI WAMBUI Lucy Ženski Run2gether 0:23:43 0:31:28 0:50:55
2 . 37 MCCORMACK Sarah Ženski 0:24:10 0:31:29 0:51:51
3 . 47 MARŠANOVA Lucie Ženski CZE 0:24:07 0:32:14 0:52:20
4 . 55 GAGGI Alice Ženski ITA La Recastello Radici Gr. 0:25:13 0:32:54 0:53:58
5 . 36 CLAYTON Emma Ženski ENG 0:25:07 0:33:10 0:54:19
6 . 29 ELGOOD Jemina Ženski GBR U23 0:24:39 0:32:26 0:54:34
7 . 32 DICKINSON Lauren Ženski SCO 0:25:31 0:33:38 0:55:46
8 . 30 RUSSEL Hannah Ženski GBR U23 0:25:50 0:33:38 0:55:54
9 . 218 Trunkelj Barbara Ženski SLO 0:26:17 0:34:23 0:56:27
10 . 31 THRONHILL Helen Ženski GBR U23 0:26:32 0:34:55 0:56:53
11 . 6 Drašler Varineja Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:27:49 0:36:01 0:57:34
12 . 87 Klinar Tina Ženski SLO KGT Papež 0:26:52 0:35:29 0:57:38
13 . 69 Merényi Tímea Ženski HUN Salomon Hungary 0:26:25 0:36:36 0:58:06
14 . 133 Gonza Špela Ženski SLO Pernica 0:27:10 0:35:42 0:58:08
15 . 25 COTTON Charlotte Ženski 0:27:14 0:36:09 0:59:05
16 . 100 Mali Nuša Ženski SLO AK DOMŽALE 0:27:34 0:36:01 0:59:47
17 . 4 Kozjek Tina Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:28:31 0:36:43 1:01:01
18 . 33 BUCHNAN Catriona Ženski SCO 0:27:15 0:37:31 1:01:09
19 . 183 Zupančič Valant Dominika Ženski SLO TK Šm. Naveza 0:28:36 0:37:20 1:01:18
20 . 34 MERCER Louise Ženski SCO 0:28:25 0:37:19 1:01:57
21 . 71 CSISZAR Vivien Ženski HUN 0:29:41 0:39:07 1:04:26
22 . 95 Trobec Urša Ženski SLO KGT Papež 0:30:17 0:40:37 1:04:59
23 . 2 Mazi Nika Ženski SLO 0:30:43 0:39:31 1:05:38
24 . 92 Jelovšek Jasmina Ženski SLO KGT Papež 0:30:05 0:40:03 1:05:53
25 . 8 Trontelj Marija Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:31:09 0:41:00 1:07:36
26 . 3 Pavlovič Vesna Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:31:01 0:42:49 1:09:07
27 . 85 Bohinc Ana Ženski SLO KGT Papež 0:30:42 0:41:58 1:09:20
28 . 211 TODOROVA Victoria Ženski 0:32:13 0:41:01 1:09:49
29 . 184 Žlogar Ivica Ženski SLO Pulse Performance 0:32:25 0:42:51 1:10:11
30 . 157 Močnik Eva Ženski SLO Slo Maraton 0:34:47 0:47:03 1:16:25
31 . 206 Plahuta Marta Ženski SLO G-FIT 0:37:01 0:47:11 1:18:56
32 . 122 Cvišič Dragica Ženski SLO Ljubljana 0:38:38 0:50:27 1:24:32
33 . 179 Tominec Masa Ženski SLO Ljubljana 0:40:44 0:52:38 1:28:04
34 . 127 Eržen Marija Ženski SLO Slap ob Idrijci 0:39:45 0:54:21 1:28:57
DSQ 141 Karlatec Jasna Ženski SLO Rossi Sport 0:43:33 --

Komentarji