Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 1. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Rastočine - BK Grobnik 2019-2020

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:1. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Rastočine - BK Grobnik 2019-2020 Datum:27.10.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Time Gap Več
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 313 Milat Val
Moški CRO 2013 2 1:35,6 - >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
: 2013
No. Laps: 2
Time: 1:35,6
Gap: -
2 . 318 ERAKOVIĆ Niko
Moški CRO 2013 2 2:21,4 +00:45.8 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
: 2013
No. Laps: 2
Time: 2:21,4
Gap: +00:45.8
3 . 314 Brnelić Gabrijel
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2015 2 2:49,7 +01:14.0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
: 2015
No. Laps: 2
Time: 2:49,7
Gap: +01:14.0
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 301 Mlakar Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 2011 2 4:00,6 - >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
: 2011
No. Laps: 2
Time: 4:00,6
Gap: -
2 . 310 Lampe Ožbej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 2012 2 4:10,6 +00:10.0 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
: 2012
No. Laps: 2
Time: 4:10,6
Gap: +00:10.0
3 . 302 Mikuž Filip
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 2012 2 4:20,3 +00:19.7 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
: 2012
No. Laps: 2
Time: 4:20,3
Gap: +00:19.7
4 . 315 Križan Bor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2012 2 5:14,6 +01:14.0 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
: 2012
No. Laps: 2
Time: 5:14,6
Gap: +01:14.0
5 . 321 Bobolanović Timon
Moški CRO 2012 2 5:33,9 +01:33.3 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
: 2012
No. Laps: 2
Time: 5:33,9
Gap: +01:33.3
6 . 316 Bruni Christian
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 2011 2 5:45,1 +01:44.5 >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
: 2011
No. Laps: 2
Time: 5:45,1
Gap: +01:44.5
7 . 320 MUSULIN Filip
Moški CRO 2011 1 4:23,5 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
: 2011
No. Laps: 1
Time: 4:23,5
Gap: -1 LAP
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 309 Lampe Urban
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 2010 2 3:36,1 - >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
: 2010
No. Laps: 2
Time: 3:36,1
Gap: -
2 . 306 Licul Antonio
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2009 2 3:38,8 +00:02.7 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
: 2009
No. Laps: 2
Time: 3:38,8
Gap: +00:02.7
3 . 312 Kuhar Noa
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 2009 2 3:43,9 +00:07.7 >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
: 2009
No. Laps: 2
Time: 3:43,9
Gap: +00:07.7
4 . 307 Hlabian Erik
CTF
Moški ITA CTF 2009 2 3:52,3 +00:16.1 >
Klub CTF
Država ITA
Spol: Moški
: 2009
No. Laps: 2
Time: 3:52,3
Gap: +00:16.1
5 . 317 Kajfeš Matko
/
Moški CRO / 2010 2 4:41,6 +01:05.4 >
Klub /
Država CRO
Spol: Moški
: 2010
No. Laps: 2
Time: 4:41,6
Gap: +01:05.4
6 . 308 Pilčić Filip
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2010 2 4:49,5 +01:13.4 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
: 2010
No. Laps: 2
Time: 4:49,5
Gap: +01:13.4
7 . 305 Abramović Pavel
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2009 2 5:09,6 +01:33.4 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
: 2009
No. Laps: 2
Time: 5:09,6
Gap: +01:33.4
8 . 319 MUSULIN Luka
Moški CRO 2009 2 6:41,0 +03:04.8 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
: 2009
No. Laps: 2
Time: 6:41,0
Gap: +03:04.8
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 311 Nižić Nicole
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 2013 2 2:14,7 - >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
: 2013
No. Laps: 2
Time: 2:14,7
Gap: -
2 . 304 MIKULIČIĆ Nora
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 2013 2 2:27,5 +00:12.7 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
: 2013
No. Laps: 2
Time: 2:27,5
Gap: +00:12.7
3 . 303 MIKULIČIĆ Lara
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 2013 2 2:39,4 +00:24.6 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
: 2013
No. Laps: 2
Time: 2:39,4
Gap: +00:24.6
4 . 322 ERAKOVIĆ Tara
Ženski CRO 2013 2 2:41,0 +00:26.2 >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
: 2013
No. Laps: 2
Time: 2:41,0
Gap: +00:26.2
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 506 Jugović Dominik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2008 2 40:30,1 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
: 2008
No. Laps: 2
Time: 40:30,1
Gap: -
2 . 515 Turčić Marko
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 2007 2 44:05,9 +03:35.7 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
: 2007
No. Laps: 2
Time: 44:05,9
Gap: +03:35.7
3 . 507 Bozanić Ivano
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2008 2 45:11,8 +04:41.7 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
: 2008
No. Laps: 2
Time: 45:11,8
Gap: +04:41.7
4 . 503 Mikuličić Nikola
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2008 2 49:22,1 +08:52.0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
: 2008
No. Laps: 2
Time: 49:22,1
Gap: +08:52.0
5 . 514 Bruni Matteo
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 2008 2 1:36:28,1 +55:57.9 >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
: 2008
No. Laps: 2
Time: 1:36:28,1
Gap: +55:57.9
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 511 Sandić David
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 2006 2 36:06,0 - >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
: 2006
No. Laps: 2
Time: 36:06,0
Gap: -
2 . 508 MARČELJA LOVRO
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 2005 2 39:41,1 +03:35.0 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
: 2005
No. Laps: 2
Time: 39:41,1
Gap: +03:35.0
3 . 510 Pavušek Bartol
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2006 2 41:42,2 +05:36.1 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
: 2006
No. Laps: 2
Time: 41:42,2
Gap: +05:36.1
4 . 504 Grubišić Patrik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2005 2 43:14,1 +07:08.0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
: 2005
No. Laps: 2
Time: 43:14,1
Gap: +07:08.0
5 . 501 Broznić Antonio
Moški CRO 2006 2 44:09,2 +08:03.2 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
: 2006
No. Laps: 2
Time: 44:09,2
Gap: +08:03.2
6 . 513 Surina Mark
Moški CRO 2005 2 46:08,5 +10:02.4 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
: 2005
No. Laps: 2
Time: 46:08,5
Gap: +10:02.4
7 . 512 Pleše Daniel
Moški CRO 2005 1 26:44,6 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
: 2005
No. Laps: 1
Time: 26:44,6
Gap: -1 LAP
8 . 505 ŠARIĆ Lovro
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 2006 1 30:09,6 -1 LAP >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
: 2006
No. Laps: 1
Time: 30:09,6
Gap: -1 LAP
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-M
2 . 509 HLABIAN Sara
CTF
Moški ITA CTF 2006 1 31:19,0 -1 LAP >
Klub CTF
Država ITA
Spol: Moški
: 2006
No. Laps: 1
Time: 31:19,0
Gap: -1 LAP
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 502 Mikuž Nika
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 2007 2 42:17,2 - >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
: 2007
No. Laps: 2
Time: 42:17,2
Gap: -
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 24 Margetić Matko
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2004 4 1:12:12,1 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
: 2004
No. Laps: 4
Time: 1:12:12,1
Gap: -
DNF 8 Živković Sebastian
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2003 1 17:56,5 1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
: 2003
No. Laps: 1
Time: 17:56,5
Gap: 1 LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 68 Baniček Deni
Moški CRO 1990 5 1:07:05,8 - >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
: 1990
No. Laps: 5
Time: 1:07:05,8
Gap: -
2 . 52 Kovačević Sandy
BK LOOD
Moški CRO BK LOOD 1995 5 1:07:41,7 +00:35.8 >
Klub BK LOOD
Država CRO
Spol: Moški
: 1995
No. Laps: 5
Time: 1:07:41,7
Gap: +00:35.8
3 . 69 Jovanović - Verbanac Alen
Moški CRO 1990 5 1:10:44,3 +03:38.4 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
: 1990
No. Laps: 5
Time: 1:10:44,3
Gap: +03:38.4
4 . 57 Žužić Diego
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 1998 5 1:17:08,9 +10:03.1 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
: 1998
No. Laps: 5
Time: 1:17:08,9
Gap: +10:03.1
5 . 58 Kolić Loren
Moški CRO 1996 4 1:10:25,9 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
: 1996
No. Laps: 4
Time: 1:10:25,9
Gap: -1 LAP
6 . 5 Rumac Antonio
Individual
Moški CRO Individual 1997 4 1:21:03,4 -1 LAP >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
: 1997
No. Laps: 4
Time: 1:21:03,4
Gap: -1 LAP
DNF 54 Nemenz Lorenzo
Moški ITA 1992 2 47:21,5 2 LAP >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
: 1992
No. Laps: 2
Time: 47:21,5
Gap: 2 LAP
DNF 50 Sulini Diego
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 1999 1 15:45,9 1 LAP >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
: 1999
No. Laps: 1
Time: 15:45,9
Gap: 1 LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 31 Golob Rok
BIKE POINT MALI LOSINJ
Moški SLO BIKE POINT MALI LOSINJ 1981 5 1:08:04,5 - >
Klub BIKE POINT MALI LOSINJ
Država SLO
Spol: Moški
: 1981
No. Laps: 5
Time: 1:08:04,5
Gap: -
2 . 39 Dejak Janez
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 1982 5 1:09:08,8 +01:04.2 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
: 1982
No. Laps: 5
Time: 1:09:08,8
Gap: +01:04.2
3 . 28 Vidovic Sasa
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1982 5 1:11:32,2 +03:27.6 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
: 1982
No. Laps: 5
Time: 1:11:32,2
Gap: +03:27.6
4 . 22 Dundović Saša
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1982 5 1:13:52,9 +05:48.4 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
: 1982
No. Laps: 5
Time: 1:13:52,9
Gap: +05:48.4
5 . 78 Simčič Gregor
KK ČRNOMELJ
Moški SLO KK ČRNOMELJ 1981 5 1:13:58,1 +05:53.5 >
Klub KK ČRNOMELJ
Država SLO
Spol: Moški
: 1981
No. Laps: 5
Time: 1:13:58,1
Gap: +05:53.5
6 . 37 Križan Borut
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 1981 5 1:15:20,2 +07:15.7 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
: 1981
No. Laps: 5
Time: 1:15:20,2
Gap: +07:15.7
7 . 30 Ružić Hrvoje
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 1980 5 1:15:34,4 +07:29.9 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
: 1980
No. Laps: 5
Time: 1:15:34,4
Gap: +07:29.9
8 . 70 Bobolanović Tihomir
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1981 5 1:22:20,6 +14:16.1 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
: 1981
No. Laps: 5
Time: 1:22:20,6
Gap: +14:16.1
9 . 72 Trinajstić Danko
Moški CRO 1985 5 1:23:06,9 +15:02.3 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
: 1985
No. Laps: 5
Time: 1:23:06,9
Gap: +15:02.3
10 . 17 Albert Stefan
BK Campetto
Moški CRO BK Campetto 1989 5 1:23:08,5 +15:04.0 >
Klub BK Campetto
Država CRO
Spol: Moški
: 1989
No. Laps: 5
Time: 1:23:08,5
Gap: +15:04.0
11 . 11 Pilčić Ivica
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1981 5 1:24:13,1 +16:08.5 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
: 1981
No. Laps: 5
Time: 1:24:13,1
Gap: +16:08.5
12 . 134 Seccareccia Boris
BK OPATIJA-2010
Moški CRO BK OPATIJA-2010 1982 5 1:25:30,2 +17:25.7 >
Klub BK OPATIJA-2010
Država CRO
Spol: Moški
: 1982
No. Laps: 5
Time: 1:25:30,2
Gap: +17:25.7
13 . 89 Davidić Goran
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1980 4 1:07:20,1 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
: 1980
No. Laps: 4
Time: 1:07:20,1
Gap: -1 LAP
14 . 44 Brajković Benjamin
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 1987 4 1:07:47,2 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
: 1987
No. Laps: 4
Time: 1:07:47,2
Gap: -1 LAP
15 . 26 Halović Ivan
Moški CRO 1988 4 1:08:08,8 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
: 1988
No. Laps: 4
Time: 1:08:08,8
Gap: -1 LAP
16 . 67 Štrucelj Štefan
Moški CRO 1986 4 1:10:44,9 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
: 1986
No. Laps: 4
Time: 1:10:44,9
Gap: -1 LAP
17 . 75 Žužić Danijel
BBK ISTRA BIKE
Moški CRO BBK ISTRA BIKE 1983 4 1:11:50,0 -1 LAP >
Klub BBK ISTRA BIKE
Država CRO
Spol: Moški
: 1983
No. Laps: 4
Time: 1:11:50,0
Gap: -1 LAP
18 . 47 Dagri Alberto
COLLIO BIKE TEAM
Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 1987 4 1:12:09,2 -1 LAP >
Klub COLLIO BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
: 1987
No. Laps: 4
Time: 1:12:09,2
Gap: -1 LAP
19 . 25 Vaška Saša
Moški CRO 1984 4 1:16:35,6 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
: 1984
No. Laps: 4
Time: 1:16:35,6
Gap: -1 LAP
20 . 76 Gomišček Gaber
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 1980 4 1:19:15,4 -1 LAP >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
: 1980
No. Laps: 4
Time: 1:19:15,4
Gap: -1 LAP
21 . 18 Remec Davor
Moški SLO 1984 3 1:12:01,5 -2 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1984
No. Laps: 3
Time: 1:12:01,5
Gap: -2 LAP
22 . 40 Pleše Tihomir
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 1980 3 1:12:30,6 -2 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
: 1980
No. Laps: 3
Time: 1:12:30,6
Gap: -2 LAP
23 . 9 BRKIĆ Kornelije
Moški CRO 1985 3 1:14:02,5 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
: 1985
No. Laps: 3
Time: 1:14:02,5
Gap: -2 LAP
24 . 53 Lo Balbo Antonio Alfio
Individuale
Moški ITA Individuale 1987 2 1:17:45,9 -3 LAP >
Klub Individuale
Država ITA
Spol: Moški
: 1987
No. Laps: 2
Time: 1:17:45,9
Gap: -3 LAP
DNF 43 Horvat Bojan
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 1986 4 1:18:45,4 4 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
: 1986
No. Laps: 4
Time: 1:18:45,4
Gap: 4 LAP
DNF 33 Potočar Marko
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1989 3 1:12:32,8 3 LAP >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
: 1989
No. Laps: 3
Time: 1:12:32,8
Gap: 3 LAP
DNS 84 Brnelić Dalibor
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1986 0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
: 1986
No. Laps: 0
Time:
Gap:
DNS 73 Rajič Zdravko
Moški CRO 1988 0 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
: 1988
No. Laps: 0
Time:
Gap:
DNS 13 Brnelić Hrvoje
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1982 0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
: 1982
No. Laps: 0
Time:
Gap:
DNS 32 Judež Andrej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1986 0 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
: 1986
No. Laps: 0
Time:
Gap:
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 34 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1975 5 1:10:35,7 - >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
No. Laps: 5
Time: 1:10:35,7
Gap: -
2 . 23 Pavušek Davor
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 1974 5 1:13:55,1 +03:19.4 >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
: 1974
No. Laps: 5
Time: 1:13:55,1
Gap: +03:19.4
3 . 10 MARČELJA MARKO
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 1974 5 1:17:22,1 +06:46.3 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
: 1974
No. Laps: 5
Time: 1:17:22,1
Gap: +06:46.3
4 . 29 Milat Erik
Moški CRO 1976 5 1:20:28,9 +09:53.1 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
: 1976
No. Laps: 5
Time: 1:20:28,9
Gap: +09:53.1
5 . 71 Biondić Ivica
Moški CRO 1977 5 1:21:09,5 +10:33.7 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
: 1977
No. Laps: 5
Time: 1:21:09,5
Gap: +10:33.7
6 . 56 Zupančič Rok
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 1976 5 1:21:51,1 +11:15.3 >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
No. Laps: 5
Time: 1:21:51,1
Gap: +11:15.3
7 . 49 Kajfes Boris
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 1975 5 1:22:15,0 +11:39.3 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
: 1975
No. Laps: 5
Time: 1:22:15,0
Gap: +11:39.3
8 . 74 Zec Milko
BBK Grožnjan
Moški CRO BBK Grožnjan 1974 5 1:22:23,7 +11:48.0 >
Klub BBK Grožnjan
Država CRO
Spol: Moški
: 1974
No. Laps: 5
Time: 1:22:23,7
Gap: +11:48.0
9 . 60 Perica Ante
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1973 4 1:07:08,8 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
: 1973
No. Laps: 4
Time: 1:07:08,8
Gap: -1 LAP
10 . 45 Bruni Mauro
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 1978 4 1:07:30,1 -1 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
: 1978
No. Laps: 4
Time: 1:07:30,1
Gap: -1 LAP
11 . 35 Tramišak Tibor
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 1971 4 1:08:01,8 -1 LAP >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
: 1971
No. Laps: 4
Time: 1:08:01,8
Gap: -1 LAP
12 . 46 Tarallo Alessandro
Nagaye Project
Moški ITA Nagaye Project 1973 4 1:10:01,5 -1 LAP >
Klub Nagaye Project
Država ITA
Spol: Moški
: 1973
No. Laps: 4
Time: 1:10:01,5
Gap: -1 LAP
13 . 38 Bortolussi Helmut
A.S.D. G.BARTALI
Moški ITA A.S.D. G.BARTALI 1978 4 1:15:52,5 -1 LAP >
Klub A.S.D. G.BARTALI
Država ITA
Spol: Moški
: 1978
No. Laps: 4
Time: 1:15:52,5
Gap: -1 LAP
14 . 6 Požarić Dorian
Moški CRO 1979 4 1:17:36,3 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
: 1979
No. Laps: 4
Time: 1:17:36,3
Gap: -1 LAP
15 . 51 Tončić Marko
Moški CRO 1977 4 1:19:33,5 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
: 1977
No. Laps: 4
Time: 1:19:33,5
Gap: -1 LAP
16 . 66 Balenović Goran
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 1977 4 1:19:51,4 -1 LAP >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
: 1977
No. Laps: 4
Time: 1:19:51,4
Gap: -1 LAP
17 . 20 Kurtic Alen
Moški CRO 1977 4 1:20:44,5 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
: 1977
No. Laps: 4
Time: 1:20:44,5
Gap: -1 LAP
18 . 27 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 1977 4 1:20:45,8 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
: 1977
No. Laps: 4
Time: 1:20:45,8
Gap: -1 LAP
DNF 14 Zohil Ivan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 1979 1 22:15,4 1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
: 1979
No. Laps: 1
Time: 22:15,4
Gap: 1 LAP
DNF 36 BIZZOTTO Alessandro
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 1971 1 15:31,7 1 LAP >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
: 1971
No. Laps: 1
Time: 15:31,7
Gap: 1 LAP
DNF 41 Surina Goran
Moški CRO 1978 1 29:05,4 1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
: 1978
No. Laps: 1
Time: 29:05,4
Gap: 1 LAP
DNF 42 Lalić Saša
Moški CRO 1972 2 42:40,6 2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
: 1972
No. Laps: 2
Time: 42:40,6
Gap: 2 LAP
DNF 55 Carosi Pierluigi
Moški ITA 1976 0 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
: 1976
No. Laps: 0
Time:
Gap:
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 48 Inguscio Maurizio
GS AZZIDA
Moški ITA GS AZZIDA 1960 5 1:12:45,0 - >
Klub GS AZZIDA
Država ITA
Spol: Moški
: 1960
No. Laps: 5
Time: 1:12:45,0
Gap: -
2 . 105 Milocco Giancarlo
Moški ITA 1964 5 1:16:18,3 +03:33.3 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
: 1964
No. Laps: 5
Time: 1:16:18,3
Gap: +03:33.3
3 . 19 ANTUNOVIĆ Zoran
Moški CRO 1966 4 1:13:55,7 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
: 1966
No. Laps: 4
Time: 1:13:55,7
Gap: -1 LAP
4 . 65 Gomojić Ćiro
BK MTB ISTRA-PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA-PAZIN 1954 4 1:17:08,8 -1 LAP >
Klub BK MTB ISTRA-PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
: 1954
No. Laps: 4
Time: 1:17:08,8
Gap: -1 LAP
5 . 61 Mastrangelo Alberto
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 1957 4 1:20:29,2 -1 LAP >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
: 1957
No. Laps: 4
Time: 1:20:29,2
Gap: -1 LAP
6 . 103 Udović Denis
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1967 4 1:20:42,0 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
: 1967
No. Laps: 4
Time: 1:20:42,0
Gap: -1 LAP
7 . 59 Rosini Giuliano
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 1959 3 1:36:50,5 -2 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
: 1959
No. Laps: 3
Time: 1:36:50,5
Gap: -2 LAP
DNF 15 Gorjanec Dušan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1967 3 1:06:58,3 3 LAP >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1967
No. Laps: 3
Time: 1:06:58,3
Gap: 3 LAP
DNF 77 Kostadina Valdi
BBK ISTRA BIKE
Moški CRO BBK ISTRA BIKE 1969 1 22:55,4 1 LAP >
Klub BBK ISTRA BIKE
Država CRO
Spol: Moški
: 1969
No. Laps: 1
Time: 22:55,4
Gap: 1 LAP
DNF 99 Radović Bazilio
BBK ISTRABIKE
Moški CRO BBK ISTRABIKE 1965 1 24:19,9 1 LAP >
Klub BBK ISTRABIKE
Država CRO
Spol: Moški
: 1965
No. Laps: 1
Time: 24:19,9
Gap: 1 LAP
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 63 Cosliani Donatella
SC COTTUR ASD
Ženski ITA SC COTTUR ASD 1963 3 1:08:46,5 - >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Ženski
: 1963
No. Laps: 3
Time: 1:08:46,5
Gap: -
2 . 16 Novak Alenka
Ženski SLO 1977 3 1:28:44,2 +19:57.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
: 1977
No. Laps: 3
Time: 1:28:44,2
Gap: +19:57.7
3 . 64 Cherin Silvana
XC TEAM TRIESTE
Ženski ITA XC TEAM TRIESTE 1965 2 1:13:06,8 -1 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
: 1965
No. Laps: 2
Time: 1:13:06,8
Gap: -1 LAP
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 4 Mlakar Daša
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 2004 4 1:09:44,0 - >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
: 2004
No. Laps: 4
Time: 1:09:44,0
Gap: -
2 . 7 Juretić Antonela
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 1992 4 1:12:46,0 +03:01.9 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
: 1992
No. Laps: 4
Time: 1:12:46,0
Gap: +03:01.9
3 . 12 Pilčić Valentina
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 2003 4 1:20:07,7 +10:23.6 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
: 2003
No. Laps: 4
Time: 1:20:07,7
Gap: +10:23.6
4 . 62 Mastrangelo Alessia
CYCLING TEAM FRIULI
Ženski ITA CYCLING TEAM FRIULI 2004 3 1:07:15,4 -1 LAP >
Klub CYCLING TEAM FRIULI
Država ITA
Spol: Ženski
: 2004
No. Laps: 3
Time: 1:07:15,4
Gap: -1 LAP
5 . 21 Bojanc Nika
KD SPRINT
Ženski SLO KD SPRINT 1995 2 1:11:27,2 -2 LAP >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Ženski
: 1995
No. Laps: 2
Time: 1:11:27,2
Gap: -2 LAP

Komentarji

 

Mobile content