Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 1. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Rastočine - BK Grobnik 2019-2020

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:1. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Rastočine - BK Grobnik 2019-2020 Datum:27.10.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Time Gap
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 313 Milat Val Moški CRO 2013 2 1:35,6 -
2 . 318 ERAKOVIĆ Niko Moški CRO 2013 2 2:21,4 +00:45.8
3 . 314 Brnelić Gabrijel Moški CRO BK GROBNIK 2015 2 2:49,7 +01:14.0
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 301 Mlakar Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 2011 2 4:00,6 -
2 . 310 Lampe Ožbej Moški SLO MBK ČRNI VRH 2012 2 4:10,6 +00:10.0
3 . 302 Mikuž Filip Moški SLO MBK ČRNI VRH 2012 2 4:20,3 +00:19.7
4 . 315 Križan Bor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2012 2 5:14,6 +01:14.0
5 . 321 Bobolanović Timon Moški CRO 2012 2 5:33,9 +01:33.3
6 . 316 Bruni Christian Moški ITA XC TEAM TRIESTE 2011 2 5:45,1 +01:44.5
7 . 320 MUSULIN Filip Moški CRO 2011 1 4:23,5 -1 LAP
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 309 Lampe Urban Moški SLO MBK ČRNI VRH 2010 2 3:36,1 -
2 . 306 LICUL Antonio Moški CRO BK GROBNIK 2009 2 3:38,8 +00:02.7
3 . 312 Kuhar Noa Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 2009 2 3:43,9 +00:07.7
4 . 307 Hlabian Erik Moški ITA CTF 2009 2 3:52,3 +00:16.1
5 . 317 Kajfeš Matko Moški CRO / 2010 2 4:41,6 +01:05.4
6 . 308 Pilčić Filip Moški CRO BK GROBNIK 2010 2 4:49,5 +01:13.4
7 . 305 Abramović Pavel Moški CRO BK GROBNIK 2009 2 5:09,6 +01:33.4
8 . 319 MUSULIN Luka Moški CRO 2009 2 6:41,0 +03:04.8
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 311 Nizic Nicole Ženski CRO BBK TEAM RODEO 2013 2 2:14,7 -
2 . 304 MIKULIČIĆ Nora Ženski CRO BK GROBNIK 2013 2 2:27,5 +00:12.7
3 . 303 MIKULIČIĆ Lara Ženski CRO BK GROBNIK 2013 2 2:39,4 +00:24.6
4 . 322 ERAKOVIĆ Tara Ženski CRO 2013 2 2:41,0 +00:26.2
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 506 Jugović Dominik Moški CRO BK GROBNIK 2008 2 40:30,1 -
2 . 515 Turčić Marko Moški CRO BK NOVIGRAD 2007 2 44:05,9 +03:35.7
3 . 507 Bozanić Ivano Moški CRO BK GROBNIK 2008 2 45:11,8 +04:41.7
4 . 503 Mikuličić Nikola Moški CRO BK GROBNIK 2008 2 49:22,1 +08:52.0
5 . 514 Bruni Matteo Moški ITA XC TEAM TRIESTE 2008 2 1:36:28,1 +55:57.9
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 511 Sandić David Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 2006 2 36:06,0 -
2 . 508 MARČELJA LOVRO Moški CRO BK CRIKVENICA 2005 2 39:41,1 +03:35.0
3 . 510 Pavušek Bartol Moški CRO BK GROBNIK 2006 2 41:42,2 +05:36.1
4 . 504 Grubišić Patrik Moški CRO BK GROBNIK 2005 2 43:14,1 +07:08.0
5 . 501 Broznić Antonio Moški CRO 2006 2 44:09,2 +08:03.2
6 . 513 Surina Mark Moški CRO 2005 2 46:08,5 +10:02.4
7 . 512 Pleše Daniel Moški CRO 2005 1 26:44,6 -1 LAP
8 . 505 ŠARIĆ Lovro Moški CRO BK Grobnik 2006 1 30:09,6 -1 LAP
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-M
2 . 509 HLABIAN Sara Moški ITA CTF 2006 1 31:19,0 -1 LAP
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 502 Mikuž Nika Ženski SLO MBK ČRNI VRH 2007 2 42:17,2 -
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 24 Margetić Matko Moški CRO BK GROBNIK 2004 4 1:12:12,1 -
DNF 8 Živković Sebastian Moški CRO BK GROBNIK 2003 1 17:56,5 1 LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 68 Baniček Deni Moški CRO 1990 5 1:07:05,8 -
2 . 52 Kovačević Sandy Moški CRO BK LOOD 1995 5 1:07:41,7 +00:35.8
3 . 69 JOVANOVIĆ ALEN VERBANAC Moški CRO 1990 5 1:10:44,3 +03:38.4
4 . 57 Žužić Diego Moški CRO BK POREČ 1998 5 1:17:08,9 +10:03.1
5 . 58 Kolić Loren Moški CRO 1996 4 1:10:25,9 -1 LAP
6 . 5 RUMAC Antonio Moški CRO Individual 1997 4 1:21:03,4 -1 LAP
DNF 54 Nemenz Lorenzo Moški ITA 1992 2 47:21,5 2 LAP
DNF 50 Sulini Diego Moški ITA SC COTTUR ASD 1999 1 15:45,9 1 LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 31 Golob Rok Moški SLO BIKE POINT MALI LOSINJ 1981 5 1:08:04,5 -
2 . 39 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 1982 5 1:09:08,8 +01:04.2
3 . 28 Vidovic Sasa Moški CRO BK GROBNIK 1982 5 1:11:32,2 +03:27.6
4 . 22 Dundović Saša Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1982 5 1:13:52,9 +05:48.4
5 . 78 Simčič Gregor Moški SLO KK ČRNOMELJ 1981 5 1:13:58,1 +05:53.5
6 . 37 Križan Borut Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 1981 5 1:15:20,2 +07:15.7
7 . 30 Ružić Hrvoje Moški CRO BK CAMPETTO 1980 5 1:15:34,4 +07:29.9
8 . 70 Bobolanović Tihomir Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1981 5 1:22:20,6 +14:16.1
9 . 72 Trinajstić Danko Moški CRO 1985 5 1:23:06,9 +15:02.3
10 . 17 Albert Stefan Moški CRO BK Campetto 1989 5 1:23:08,5 +15:04.0
11 . 11 Pilčić Ivica Moški CRO BK GROBNIK 1981 5 1:24:13,1 +16:08.5
12 . 134 Seccareccia Boris Moški CRO BK OPATIJA-2010 1982 5 1:25:30,2 +17:25.7
13 . 89 Davidić Goran Moški CRO BK GROBNIK 1980 4 1:07:20,1 -1 LAP
14 . 44 Brajković Benjamin Moški CRO BK POREČ 1987 4 1:07:47,2 -1 LAP
15 . 26 Halović Ivan Moški CRO 1988 4 1:08:08,8 -1 LAP
16 . 67 Štrucelj Štefan Moški CRO 1986 4 1:10:44,9 -1 LAP
17 . 75 Žužić Danijel Moški CRO BBK ISTRA BIKE 1983 4 1:11:50,0 -1 LAP
18 . 47 Dagri Alberto Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 1987 4 1:12:09,2 -1 LAP
19 . 25 Vaška Saša Moški CRO 1984 4 1:16:35,6 -1 LAP
20 . 76 Gomišček Gaber Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 1980 4 1:19:15,4 -1 LAP
21 . 18 Remec Davor Moški SLO 1984 3 1:12:01,5 -2 LAP
22 . 40 Pleše Tihomir Moški CRO BBK TEAM RODEO 1980 3 1:12:30,6 -2 LAP
23 . 9 BRKIĆ Kornelije Moški CRO 1985 3 1:14:02,5 -2 LAP
24 . 53 Lo Balbo Antonio Alfio Moški ITA Individuale 1987 2 1:17:45,9 -3 LAP
DNF 43 Horvat Bojan Moški CRO BK POREČ 1986 4 1:18:45,4 4 LAP
DNF 33 Potočar Marko Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1989 3 1:12:32,8 3 LAP
DNS 84 Brnelić Dalibor Moški CRO BK GROBNIK 1986 0
DNS 73 Rajič Zdravko Moški CRO 1988 0
DNS 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK GROBNIK 1982 0
DNS 32 Judež Andrej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 1986 0
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 34 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1975 5 1:10:35,7 -
2 . 23 Pavušek Davor Moški CRO BK Crikvenica 1974 5 1:13:55,1 +03:19.4
3 . 10 MARČELJA MARKO Moški CRO BK CRIKVENICA 1974 5 1:17:22,1 +06:46.3
4 . 29 Milat Erik Moški CRO 1976 5 1:20:28,9 +09:53.1
5 . 71 Biondić Ivica Moški CRO 1977 5 1:21:09,5 +10:33.7
6 . 56 Zupančič Rok Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 1976 5 1:21:51,1 +11:15.3
7 . 49 Kajfes Boris Moški CRO BK CAMPETTO 1975 5 1:22:15,0 +11:39.3
8 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK Grožnjan 1974 5 1:22:23,7 +11:48.0
9 . 60 Perica Ante Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1973 4 1:07:08,8 -1 LAP
10 . 45 Bruni Mauro Moški ITA XC TEAM TRIESTE 1978 4 1:07:30,1 -1 LAP
11 . 35 Tramišak Tibor Moški CRO BK CRIKVENICA 1971 4 1:08:01,8 -1 LAP
12 . 46 TARALLO Alessandro Moški ITA Nagaye Project 1973 4 1:10:01,5 -1 LAP
13 . 38 Bortolussi Helmut Moški ITA A.S.D. G.BARTALI 1978 4 1:15:52,5 -1 LAP
14 . 6 Požarić Dorian Moški CRO 1979 4 1:17:36,3 -1 LAP
15 . 51 Tončić Marko Moški CRO 1977 4 1:19:33,5 -1 LAP
16 . 66 Balenović Goran Moški CRO BK Crikvenica 1977 4 1:19:51,4 -1 LAP
17 . 20 Kurtic Alen Moški CRO 1977 4 1:20:44,5 -1 LAP
18 . 27 Kuhar Bojan Moški CRO BK ŽMINJ 1977 4 1:20:45,8 -1 LAP
DNF 14 Zohil Ivan Moški CRO BK ŽMINJ 1979 1 22:15,4 1 LAP
DNF 36 BIZZOTTO Alessandro Moški ITA SC COTTUR ASD 1971 1 15:31,7 1 LAP
DNF 41 Surina Goran Moški CRO 1978 1 29:05,4 1 LAP
DNF 42 Lalić Saša Moški CRO 1972 2 42:40,6 2 LAP
DNF 55 Carosi Pierluigi Moški ITA 1976 0
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 48 Inguscio Maurizio Moški ITA GS AZZIDA 1960 5 1:12:45,0 -
2 . 105 Milocco Giancarlo Moški ITA 1964 5 1:16:18,3 +03:33.3
3 . 19 ANTUNOVIĆ Zoran Moški CRO 1966 4 1:13:55,7 -1 LAP
4 . 65 Gomojić Ćiro Moški CRO BK MTB ISTRA-PAZIN 1954 4 1:17:08,8 -1 LAP
5 . 61 Mastrangelo Alberto Moški ITA SC COTTUR ASD 1957 4 1:20:29,2 -1 LAP
6 . 103 Udović Denis Moški CRO BK GROBNIK 1967 4 1:20:42,0 -1 LAP
7 . 59 Rosini Giuliano Moški ITA XC TEAM TRIESTE 1959 3 1:36:50,5 -2 LAP
DNF 15 Gorjanec Dušan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1967 3 1:06:58,3 3 LAP
DNF 77 Kostadina Valdi Moški CRO BBK ISTRA BIKE 1969 1 22:55,4 1 LAP
DNF 99 Radović Bazilio Moški CRO BBK ISTRABIKE 1965 1 24:19,9 1 LAP
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 63 Cosliani Donatella Ženski ITA SC COTTUR ASD 1963 3 1:08:46,5 -
2 . 16 Novak Alenka Ženski SLO 1977 3 1:28:44,2 +19:57.7
3 . 64 Cherin Silvana Ženski ITA XC TEAM TRIESTE 1965 2 1:13:06,8 -1 LAP
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 4 Mlakar Daša Ženski SLO MBK ČRNI VRH 2004 4 1:09:44,0 -
2 . 7 Juretić Antonela Ženski CRO BK GROBNIK 1992 4 1:12:46,0 +03:01.9
3 . 12 Pilčić Valentina Ženski CRO BK GROBNIK 2003 4 1:20:07,7 +10:23.6
4 . 62 Mastrangelo Alessia Ženski ITA CYCLING TEAM FRIULI 2004 3 1:07:15,4 -1 LAP
5 . 21 Bojanc Nika Ženski SLO KD SPRINT 1995 2 1:11:27,2 -2 LAP

Komentarji