Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 5. kolo GIANT MTB ZLIK / XC St. Becich - BK Poreč 2019-2020

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:5. kolo GIANT MTB ZLIK / XC St. Becich - BK Poreč 2019-2020 Datum:19.01.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Čas vožnje Zaostanek Več
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 313 Milat Val
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 3 3:57,6 - >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 3:57,6
Zaostanek: -
2 . 314 Brnelić Gabrijel
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 4:52,0 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 4:52,0
Zaostanek: -1 LAP
3 . 328 Golja Martin
BBK ISTRA BIKE
Moški CRO BBK ISTRA BIKE 2 5:01,4 -1 LAP >
Klub BBK ISTRA BIKE
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 5:01,4
Zaostanek: -1 LAP
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 310 Lampe Ožbej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 5 5:13,5 - >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 5:13,5
Zaostanek: -
2 . 335 Remon Marcos
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 5 5:49,8 +00:36.3 >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 5:49,8
Zaostanek: +00:36.3
3 . 321 Bobolanović Timon
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 5:33,3 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 5:33,3
Zaostanek: -1 LAP
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 309 Lampe Urban
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 5 4:46,5 - >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 4:46,5
Zaostanek: -
2 . 307 Hlabian Erik
CTF
Moški ITA CTF 5 4:54,6 +00:08.1 >
Klub CTF
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 4:54,6
Zaostanek: +00:08.1
3 . 312 Kuhar Noa
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 5 4:59,6 +00:13.1 >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 4:59,6
Zaostanek: +00:13.1
4 . 306 Licul Antonio
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 5:14,6 +00:28.0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 5:14,6
Zaostanek: +00:28.0
5 . 334 ZOHIL JAKOV
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 4:52,2 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 4:52,2
Zaostanek: -1 LAP
6 . 305 Abramović Pavel
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 4:53,5 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 4:53,5
Zaostanek: -1 LAP
7 . 308 Pilčić Filip
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 4:58,5 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 4:58,5
Zaostanek: -1 LAP
8 . 338 Sabadin Ivor
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 5:32,8 -2 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 5:32,8
Zaostanek: -2 LAP
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 324 Nižić Nicole
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 3 5:04,3 - >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Čas vožnje: 5:04,3
Zaostanek: -
2 . 327 Štrucelj Stefani
Ženski CRO 3 5:45,6 +00:41.2 >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Čas vožnje: 5:45,6
Zaostanek: +00:41.2
3 . 303 MIKULIČIĆ Lara
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 2 4:16,3 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Čas vožnje: 4:16,3
Zaostanek: -1 LAP
4 . 337 MIKULIČIĆ Nora
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 2 4:28,7 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Čas vožnje: 4:28,7
Zaostanek: -1 LAP
5 . 336 RADIĆ Kala
Ženski CRO 2 5:15,1 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Čas vožnje: 5:15,1
Zaostanek: -1 LAP
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 515 Turčić Marko
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 2 38:10,6 - >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 38:10,6
Zaostanek: -
2 . 506 Jugović Dominik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 39:28,9 +01:18.2 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 39:28,9
Zaostanek: +01:18.2
3 . 503 Mikuličić Nikola
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 20:30,3 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 20:30,3
Zaostanek: -1 LAP
4 . 507 Bozanić Ivano
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 21:05,8 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 21:05,8
Zaostanek: -1 LAP
5 . 519 Vukas Nikola
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 22:22,1 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 22:22,1
Zaostanek: -1 LAP
6 . 529 Udovičić Mario
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 25:16,1 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 25:16,1
Zaostanek: -1 LAP
7 . 523 Kramar Aleksej
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 27:52,1 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 27:52,1
Zaostanek: -1 LAP
8 . 525 BORZIĆ Petar
Moški CRO 1 32:37,8 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 32:37,8
Zaostanek: -1 LAP
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 511 Sandić David
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 2 30:42,4 - >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 30:42,4
Zaostanek: -
2 . 518 Vorkapić Erik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 30:51,2 +00:08.7 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 30:51,2
Zaostanek: +00:08.7
3 . 516 Ivanović Neo
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 31:40,3 +00:57.8 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 31:40,3
Zaostanek: +00:57.8
4 . 508 MARČELJA LOVRO
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 2 35:06,0 +04:23.5 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 35:06,0
Zaostanek: +04:23.5
5 . 528 Dundara Ivan
MTB Istra Pazin
Moški CRO MTB Istra Pazin 2 36:00,3 +05:17.8 >
Klub MTB Istra Pazin
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 36:00,3
Zaostanek: +05:17.8
6 . 504 Grubišić Patrik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 20:12,8 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 20:12,8
Zaostanek: -1 LAP
7 . 524 Križanac Diego
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 29:47,3 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 29:47,3
Zaostanek: -1 LAP
8 . 520 CAREK Thomas
SRK PULS
Moški CRO SRK PULS 1 38:51,1 -1 LAP >
Klub SRK PULS
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 38:51,1
Zaostanek: -1 LAP
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 509 HLABIAN Sara
CTF
Ženski ITA CTF 1 25:10,8 - >
Klub CTF
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 1
Čas vožnje: 25:10,8
Zaostanek: -
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 24 Margetić Matko
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 1:06:09,4 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:06:09,4
Zaostanek: -
2 . 158 Edelinski Antonio
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:13:00,6 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:13:00,6
Zaostanek: -1 LAP
3 . 8 Živković Sebastian
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 1:13:58,2 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:13:58,2
Zaostanek: -1 LAP
4 . 121 Pucko Ivan
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 1:05:17,5 -2 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 1:05:17,5
Zaostanek: -2 LAP
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 182 Chiumenti Giacomo
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 5 1:00:51,2 - >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:00:51,2
Zaostanek: -
2 . 139 Šestan Dylan
Moški CRO 3 1:05:14,6 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:05:14,6
Zaostanek: -2 LAP
3 . 120 MODRUŠAN Lukas
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:12:27,6 -2 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:12:27,6
Zaostanek: -2 LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 52 Kovačević Sandy
BK LOOD
Moški CRO BK LOOD 5 1:05:37,7 - >
Klub BK LOOD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:05:37,7
Zaostanek: -
2 . 57 Žužić Diego
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 5 1:06:01,6 +00:23.9 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:06:01,6
Zaostanek: +00:23.9
3 . 87 Berton Alessandro
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 5 1:06:55,9 +01:18.2 >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:06:55,9
Zaostanek: +01:18.2
4 . 174 Legović Martin
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:10:09,1 +04:31.3 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:10:09,1
Zaostanek: +04:31.3
5 . 193 Pajek Rok
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:13:02,9 +07:25.2 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:13:02,9
Zaostanek: +07:25.2
6 . 201 Baldas Paolo
BK Poreč
Moški CRO BK Poreč 5 1:15:44,7 +10:07.0 >
Klub BK Poreč
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:15:44,7
Zaostanek: +10:07.0
7 . 5 Rumac Antonio
Individual
Moški CRO Individual 4 1:08:39,5 -1 LAP >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:08:39,5
Zaostanek: -1 LAP
DNF 200 Matek Lovro
BK MERIDIANA KAMEN PAZIN
Moški CRO BK MERIDIANA KAMEN PAZIN 2 27:33,5 2 LAP >
Klub BK MERIDIANA KAMEN PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 27:33,5
Zaostanek: 2 LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 1 Sikošek Gregor
KEINDL SPORT TEAM-WINTER
Moški SLO KEINDL SPORT TEAM-WINTER 5 1:03:07,0 - >
Klub KEINDL SPORT TEAM-WINTER
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:03:07,0
Zaostanek: -
2 . 183 Dejak Janez
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:05:25,4 +02:18.4 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:05:25,4
Zaostanek: +02:18.4
3 . 31 Golob Rok
BIKE POINT MALI LOSINJ
Moški SLO BIKE POINT MALI LOSINJ 5 1:06:12,5 +03:05.4 >
Klub BIKE POINT MALI LOSINJ
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:06:12,5
Zaostanek: +03:05.4
4 . 78 Simčič Gregor
KK ČRNOMELJ
Moški SLO KK ČRNOMELJ 5 1:08:12,9 +05:05.8 >
Klub KK ČRNOMELJ
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:08:12,9
Zaostanek: +05:05.8
5 . 22 Dundović Saša
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:12:13,9 +09:06.8 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:12:13,9
Zaostanek: +09:06.8
6 . 197 Robek Damjan
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:15:57,6 +12:50.5 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:15:57,6
Zaostanek: +12:50.5
7 . 153 Španjol Luka
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:06:06,4 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:06:06,4
Zaostanek: -1 LAP
8 . 180 Štimac Kristian
SRK Sutivanac
Moški CRO SRK Sutivanac 4 1:07:09,6 -1 LAP >
Klub SRK Sutivanac
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:07:09,6
Zaostanek: -1 LAP
9 . 11 Pilčić Ivica
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 1:07:50,5 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:07:50,5
Zaostanek: -1 LAP
10 . 194 Bavcon Nejc
Moški SLO 4 1:09:08,3 -1 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:09:08,3
Zaostanek: -1 LAP
11 . 93 Krizmanić Mirjan
Moški CRO 4 1:10:14,6 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:10:14,6
Zaostanek: -1 LAP
12 . 18 Remec Davor
Moški SLO 4 1:11:16,3 -1 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:11:16,3
Zaostanek: -1 LAP
13 . 25 Vaška Saša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:12:40,3 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:12:40,3
Zaostanek: -1 LAP
14 . 95 Ukušić Dalibor
Moški CRO 4 1:13:52,4 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:13:52,4
Zaostanek: -1 LAP
15 . 43 Horvat Bojan
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 1:14:05,5 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:14:05,5
Zaostanek: -1 LAP
16 . 187 TERLEVIĆ Denis
Moški CRO 4 1:20:49,3 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:20:49,3
Zaostanek: -1 LAP
17 . 117 Papež Rok
KD MELAMIN
Moški SLO KD MELAMIN 4 1:22:18,2 -1 LAP >
Klub KD MELAMIN
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:22:18,2
Zaostanek: -1 LAP
18 . 198 Sabadin Viktor
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:01:06,3 -2 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:01:06,3
Zaostanek: -2 LAP
19 . 195 Zorec Danijel
Moški SLO 3 1:02:11,2 -2 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:02:11,2
Zaostanek: -2 LAP
20 . 199 PRENKPALAJ Patrik
BK Rijeka
Moški CRO BK Rijeka 3 1:02:51,2 -2 LAP >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:02:51,2
Zaostanek: -2 LAP
21 . 145 Golja Davor
BBK ISTRA BIKE
Moški CRO BBK ISTRA BIKE 3 1:03:22,5 -2 LAP >
Klub BBK ISTRA BIKE
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:03:22,5
Zaostanek: -2 LAP
22 . 190 Orlović Neven
Moški CRO 3 1:05:08,5 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:05:08,5
Zaostanek: -2 LAP
23 . 191 STEPČIĆ Manuel
Moški CRO 3 1:07:56,3 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:07:56,3
Zaostanek: -2 LAP
24 . 135 Dellabernardina David
BK AXA
Moški CRO BK AXA 3 1:10:14,0 -2 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:10:14,0
Zaostanek: -2 LAP
25 . 157 Judež Andrej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 3 1:14:04,1 -2 LAP >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:14:04,1
Zaostanek: -2 LAP
DNF 192 Badurina Vedran
Moški CRO 1 25:31,4 1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 25:31,4
Zaostanek: 1 LAP
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 186 Tomat Loris
A.S.D. VALCHIARO'
Moški ITA A.S.D. VALCHIARO' 5 1:05:02,1 - >
Klub A.S.D. VALCHIARO'
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:05:02,1
Zaostanek: -
2 . 34 Vesel Jože
306
Moški SLO 306 5 1:07:59,4 +02:57.3 >
Klub 306
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:07:59,4
Zaostanek: +02:57.3
3 . 29 Milat Erik
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 5 1:15:24,0 +10:21.9 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:15:24,0
Zaostanek: +10:21.9
4 . 132 Glavić Relvis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:16:19,9 +11:17.8 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:16:19,9
Zaostanek: +11:17.8
5 . 140 Šestan Danijel
Moški CRO 5 1:16:31,7 +11:29.6 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:16:31,7
Zaostanek: +11:29.6
6 . 56 Zupančič Rok
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 4 1:01:16,7 -1 LAP >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:01:16,7
Zaostanek: -1 LAP
7 . 46 Tarallo Alessandro
Nagaye Project
Moški ITA Nagaye Project 4 1:02:17,8 -1 LAP >
Klub Nagaye Project
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:02:17,8
Zaostanek: -1 LAP
8 . 74 Zec Milko
BBK Grožnjan
Moški CRO BBK Grožnjan 4 1:02:52,6 -1 LAP >
Klub BBK Grožnjan
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:02:52,6
Zaostanek: -1 LAP
9 . 161 Sobot Filip
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:03:21,2 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:03:21,2
Zaostanek: -1 LAP
10 . 202 Bembi Giovanni
ROCKERS RACING 100
Moški ITA ROCKERS RACING 100 4 1:04:08,3 -1 LAP >
Klub ROCKERS RACING 100
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:04:08,3
Zaostanek: -1 LAP
11 . 188 Peteh Emil
Moški CRO 4 1:04:32,7 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:04:32,7
Zaostanek: -1 LAP
12 . 189 Buhin Alan
BGK Tuškanac
Moški CRO BGK Tuškanac 4 1:06:08,9 -1 LAP >
Klub BGK Tuškanac
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:06:08,9
Zaostanek: -1 LAP
13 . 27 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:08:41,8 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:08:41,8
Zaostanek: -1 LAP
14 . 6 Požarić Dorian
Moški CRO 4 1:09:35,9 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:09:35,9
Zaostanek: -1 LAP
15 . 185 Vranaričić Marijo
Moški CRO 4 1:10:09,3 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:10:09,3
Zaostanek: -1 LAP
16 . 51 Tončić Marko
Moški CRO 4 1:11:28,0 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:11:28,0
Zaostanek: -1 LAP
17 . 177 Zohil Ivan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:15:44,1 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:15:44,1
Zaostanek: -1 LAP
18 . 66 Balenović Goran
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 4 1:15:44,5 -1 LAP >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:15:44,5
Zaostanek: -1 LAP
19 . 142 Kurtic Alen
Moški CRO 4 1:15:54,5 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:15:54,5
Zaostanek: -1 LAP
20 . 203 Mišan Dragan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 3 1:08:14,9 -2 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:08:14,9
Zaostanek: -2 LAP
21 . 165 Davide Davor
Moški CRO 2 1:05:19,7 -3 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 1:05:19,7
Zaostanek: -3 LAP
DNF 196 Cesar Igor
Papež - Podgorje
Moški SLO Papež - Podgorje 1 15:28,1 1 LAP >
Klub Papež - Podgorje
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 15:28,1
Zaostanek: 1 LAP
DNF 127 Božić Igor
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 48:53,9 3 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 48:53,9
Zaostanek: 3 LAP
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 48 Inguscio Maurizio
GS AZZIDA
Moški ITA GS AZZIDA 5 1:10:53,6 - >
Klub GS AZZIDA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:10:53,6
Zaostanek: -
2 . 105 Milocco Giancarlo
G.S. AZZIDA
Moški ITA G.S. AZZIDA 5 1:12:57,2 +02:03.6 >
Klub G.S. AZZIDA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:12:57,2
Zaostanek: +02:03.6
3 . 79 Marassi Giovanni
A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 4 1:01:18,0 -1 LAP >
Klub A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:01:18,0
Zaostanek: -1 LAP
4 . 100 Bukovac Denis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:04:42,7 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:04:42,7
Zaostanek: -1 LAP
5 . 179 Barilani Gianluca
TEAM TODESCO ASD
Moški ITA TEAM TODESCO ASD 4 1:05:09,2 -1 LAP >
Klub TEAM TODESCO ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:05:09,2
Zaostanek: -1 LAP
6 . 123 Moškun Zdravko
Moški SLO 4 1:08:05,7 -1 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:08:05,7
Zaostanek: -1 LAP
7 . 61 Mastrangelo Alberto
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 4 1:10:15,8 -1 LAP >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:10:15,8
Zaostanek: -1 LAP
8 . 173 Zorko Davor
BK MTB Istra Pazin
Moški CRO BK MTB Istra Pazin 4 1:13:17,7 -1 LAP >
Klub BK MTB Istra Pazin
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:13:17,7
Zaostanek: -1 LAP
9 . 126 Pušić Željko
Moški CRO 4 1:19:32,1 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:19:32,1
Zaostanek: -1 LAP
10 . 99 Radović Bazilio
BBK ISTRABIKE
Moški CRO BBK ISTRABIKE 4 1:21:16,6 -1 LAP >
Klub BBK ISTRABIKE
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:21:16,6
Zaostanek: -1 LAP
11 . 181 CAPUTO Stefano
Gruppo Bastion bike ASD
Moški ITA Gruppo Bastion bike ASD 3 1:03:09,1 -2 LAP >
Klub Gruppo Bastion bike ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:03:09,1
Zaostanek: -2 LAP
12 . 101 Fabac Patrik
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:08:51,1 -2 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:08:51,1
Zaostanek: -2 LAP
13 . 88 Berton Massimo
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 3 1:17:29,6 -2 LAP >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:17:29,6
Zaostanek: -2 LAP
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 112 Bonačić Maja
BK CIKLUS
Ženski CRO BK CIKLUS 4 1:04:27,1 - >
Klub BK CIKLUS
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:04:27,1
Zaostanek: -
2 . 184 Vrdoljak Paula
BK CIKLUS
Ženski CRO BK CIKLUS 4 1:08:53,3 +04:26.1 >
Klub BK CIKLUS
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:08:53,3
Zaostanek: +04:26.1
3 . 63 Cosliani Donatella
SC COTTUR ASD
Ženski ITA SC COTTUR ASD 4 1:21:35,7 +17:08.5 >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:21:35,7
Zaostanek: +17:08.5
4 . 91 Botter Fiorella
A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS
Ženski ITA A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS 3 1:07:31,3 -1 LAP >
Klub A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:07:31,3
Zaostanek: -1 LAP
5 . 64 Cherin Silvana
XC TEAM TRIESTE
Ženski ITA XC TEAM TRIESTE 3 1:17:55,0 -1 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:17:55,0
Zaostanek: -1 LAP
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 4 Mlakar Daša
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 4 1:05:35,6 - >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:05:35,6
Zaostanek: -
2 . 7 Juretić Antonela
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 4 1:08:55,4 +03:19.8 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:08:55,4
Zaostanek: +03:19.8
3 . 62 Mastrangelo Alessia
CYCLING TEAM FRIULI
Ženski ITA CYCLING TEAM FRIULI 4 1:14:47,8 +09:12.2 >
Klub CYCLING TEAM FRIULI
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:14:47,8
Zaostanek: +09:12.2
4 . 12 Pilčić Valentina
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 4 1:14:48,6 +09:13.0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:14:48,6
Zaostanek: +09:13.0

Komentarji

 

Mobile content