Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 5. kolo GIANT MTB ZLIK / XC St. Becich - BK Poreč 2019-2020

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:5. kolo GIANT MTB ZLIK / XC St. Becich - BK Poreč 2019-2020 Datum:19.01.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Čas vožnje Zaostanek
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 313 Milat Val Moški CRO BK CAMPETTO 3 3:57,6 -
2 . 314 Brnelić Gabrijel Moški CRO BK GROBNIK 2 4:52,0 -1 LAP
3 . 328 Golja Martin Moški CRO BBK ISTRA BIKE 2 5:01,4 -1 LAP
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 310 Lampe Ožbej Moški SLO MBK ČRNI VRH 5 5:13,5 -
2 . 335 Remon Marcos Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 5 5:49,8 +00:36.3
3 . 321 Bobolanović Timon Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 5:33,3 -1 LAP
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 309 Lampe Urban Moški SLO MBK ČRNI VRH 5 4:46,5 -
2 . 307 Hlabian Erik Moški ITA CTF 5 4:54,6 +00:08.1
3 . 312 Kuhar Noa Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 5 4:59,6 +00:13.1
4 . 306 Licul Antonio Moški CRO BK GROBNIK 5 5:14,6 +00:28.0
5 . 334 ZOHIL JAKOV Moški CRO BK ŽMINJ 4 4:52,2 -1 LAP
6 . 305 Abramović Pavel Moški CRO BK GROBNIK 4 4:53,5 -1 LAP
7 . 308 Pilčić Filip Moški CRO BK GROBNIK 4 4:58,5 -1 LAP
8 . 338 Sabadin Ivor Moški CRO BK NOVIGRAD 3 5:32,8 -2 LAP
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 324 Nižić Nicole Ženski CRO BBK TEAM RODEO 3 5:04,3 -
2 . 327 Štrucelj Stefani Ženski CRO 3 5:45,6 +00:41.2
3 . 303 MIKULIČIĆ Lara Ženski CRO BK GROBNIK 2 4:16,3 -1 LAP
4 . 337 MIKULIČIĆ Nora Ženski CRO BK GROBNIK 2 4:28,7 -1 LAP
5 . 336 RADIĆ Kala Ženski CRO 2 5:15,1 -1 LAP
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 515 Turčić Marko Moški CRO BK NOVIGRAD 2 38:10,6 -
2 . 506 Jugović Dominik Moški CRO BK GROBNIK 2 39:28,9 +01:18.2
3 . 503 Mikuličić Nikola Moški CRO BK GROBNIK 1 20:30,3 -1 LAP
4 . 507 Bozanić Ivano Moški CRO BK GROBNIK 1 21:05,8 -1 LAP
5 . 519 Vukas Nikola Moški CRO BK GROBNIK 1 22:22,1 -1 LAP
6 . 529 Udovičić Mario Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 25:16,1 -1 LAP
7 . 523 Kramar Aleksej Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 27:52,1 -1 LAP
8 . 525 BORZIĆ Petar Moški CRO 1 32:37,8 -1 LAP
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 511 Sandić David Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 2 30:42,4 -
2 . 518 Vorkapić Erik Moški CRO BK GROBNIK 2 30:51,2 +00:08.7
3 . 516 Ivanović Neo Moški CRO BK GROBNIK 2 31:40,3 +00:57.8
4 . 508 MARČELJA LOVRO Moški CRO BK CRIKVENICA 2 35:06,0 +04:23.5
5 . 528 Dundara Ivan Moški CRO MTB Istra Pazin 2 36:00,3 +05:17.8
6 . 504 Grubišić Patrik Moški CRO BK GROBNIK 1 20:12,8 -1 LAP
7 . 524 Križanac Diego Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 29:47,3 -1 LAP
8 . 520 CAREK Thomas Moški CRO SRK PULS 1 38:51,1 -1 LAP
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 509 HLABIAN Sara Ženski ITA CTF 1 25:10,8 -
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 24 Margetić Matko Moški CRO BK GROBNIK 4 1:06:09,4 -
2 . 158 Edelinski Antonio Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:13:00,6 -1 LAP
3 . 8 Živković Sebastian Moški CRO BK GROBNIK 3 1:13:58,2 -1 LAP
4 . 121 Pucko Ivan Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 1:05:17,5 -2 LAP
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 182 Chiumenti Giacomo Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 5 1:00:51,2 -
2 . 139 Šestan Dylan Moški CRO 3 1:05:14,6 -2 LAP
3 . 120 MODRUŠAN Lukas Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:12:27,6 -2 LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 52 Kovačević Sandy Moški CRO BK LOOD 5 1:05:37,7 -
2 . 57 Žužić Diego Moški CRO BK POREČ 5 1:06:01,6 +00:23.9
3 . 87 Berton Alessandro Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 5 1:06:55,9 +01:18.2
4 . 174 Legović Martin Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:10:09,1 +04:31.3
5 . 193 Pajek Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:13:02,9 +07:25.2
6 . 201 Baldas Paolo Moški CRO BK Poreč 5 1:15:44,7 +10:07.0
7 . 5 Rumac Antonio Moški CRO Individual 4 1:08:39,5 -1 LAP
DNF 200 Matek Lovro Moški CRO BK MERIDIANA KAMEN PAZIN 2 27:33,5 2 LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 1 Sikošek Gregor Moški SLO KEINDL SPORT TEAM-WINTER 5 1:03:07,0 -
2 . 183 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:05:25,4 +02:18.4
3 . 31 Golob Rok Moški SLO BIKE POINT MALI LOSINJ 5 1:06:12,5 +03:05.4
4 . 78 Simčič Gregor Moški SLO KK ČRNOMELJ 5 1:08:12,9 +05:05.8
5 . 22 Dundović Saša Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:12:13,9 +09:06.8
6 . 197 Robek Damjan Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:15:57,6 +12:50.5
7 . 153 Španjol Luka Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:06:06,4 -1 LAP
8 . 180 Štimac Kristian Moški CRO SRK Sutivanac 4 1:07:09,6 -1 LAP
9 . 11 Pilčić Ivica Moški CRO BK GROBNIK 4 1:07:50,5 -1 LAP
10 . 194 Bavcon Nejc Moški SLO 4 1:09:08,3 -1 LAP
11 . 93 Krizmanić Mirjan Moški CRO 4 1:10:14,6 -1 LAP
12 . 18 Remec Davor Moški SLO 4 1:11:16,3 -1 LAP
13 . 25 Vaška Saša Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:12:40,3 -1 LAP
14 . 95 Ukušić Dalibor Moški CRO 4 1:13:52,4 -1 LAP
15 . 43 Horvat Bojan Moški CRO BK POREČ 4 1:14:05,5 -1 LAP
16 . 187 TERLEVIĆ Denis Moški CRO 4 1:20:49,3 -1 LAP
17 . 117 Papež Rok Moški SLO KD MELAMIN 4 1:22:18,2 -1 LAP
18 . 198 Sabadin Viktor Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:01:06,3 -2 LAP
19 . 195 Zorec Danijel Moški SLO 3 1:02:11,2 -2 LAP
20 . 199 PRENKPALAJ Patrik Moški CRO BK Rijeka 3 1:02:51,2 -2 LAP
21 . 145 Golja Davor Moški CRO BBK ISTRA BIKE 3 1:03:22,5 -2 LAP
22 . 190 Orlović Neven Moški CRO 3 1:05:08,5 -2 LAP
23 . 191 STEPČIĆ Manuel Moški CRO 3 1:07:56,3 -2 LAP
24 . 135 Dellabernardina David Moški CRO BK AXA 3 1:10:14,0 -2 LAP
25 . 157 Judež Andrej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 3 1:14:04,1 -2 LAP
DNF 192 Badurina Vedran Moški CRO 1 25:31,4 1 LAP
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 186 Tomat Loris Moški ITA A.S.D. VALCHIARO' 5 1:05:02,1 -
2 . 34 Vesel Jože Moški SLO 306 5 1:07:59,4 +02:57.3
3 . 29 Milat Erik Moški CRO BK CAMPETTO 5 1:15:24,0 +10:21.9
4 . 132 Glavić Relvis Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:16:19,9 +11:17.8
5 . 140 Šestan Danijel Moški CRO 5 1:16:31,7 +11:29.6
6 . 56 Zupančič Rok Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 4 1:01:16,7 -1 LAP
7 . 46 Tarallo Alessandro Moški ITA Nagaye Project 4 1:02:17,8 -1 LAP
8 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK Grožnjan 4 1:02:52,6 -1 LAP
9 . 161 Sobot Filip Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:03:21,2 -1 LAP
10 . 202 Bembi Giovanni Moški ITA ROCKERS RACING 100 4 1:04:08,3 -1 LAP
11 . 188 Peteh Emil Moški CRO 4 1:04:32,7 -1 LAP
12 . 189 Buhin Alan Moški CRO BGK Tuškanac 4 1:06:08,9 -1 LAP
13 . 27 Kuhar Bojan Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:08:41,8 -1 LAP
14 . 6 Požarić Dorian Moški CRO 4 1:09:35,9 -1 LAP
15 . 185 Vranaričić Marijo Moški CRO 4 1:10:09,3 -1 LAP
16 . 51 Tončić Marko Moški CRO 4 1:11:28,0 -1 LAP
17 . 177 Zohil Ivan Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:15:44,1 -1 LAP
18 . 66 Balenović Goran Moški CRO BK Crikvenica 4 1:15:44,5 -1 LAP
19 . 142 Kurtic Alen Moški CRO 4 1:15:54,5 -1 LAP
20 . 203 Mišan Dragan Moški CRO BK AXA 3 1:08:14,9 -2 LAP
21 . 165 Davide Davor Moški CRO 2 1:05:19,7 -3 LAP
DNF 196 Cesar Igor Moški SLO Papež - Podgorje 1 15:28,1 1 LAP
DNF 127 Božić Igor Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 48:53,9 3 LAP
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 48 Inguscio Maurizio Moški ITA GS AZZIDA 5 1:10:53,6 -
2 . 105 Milocco Giancarlo Moški ITA G.S. AZZIDA 5 1:12:57,2 +02:03.6
3 . 79 Marassi Giovanni Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 4 1:01:18,0 -1 LAP
4 . 100 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:04:42,7 -1 LAP
5 . 179 Barilani Gianluca Moški ITA TEAM TODESCO ASD 4 1:05:09,2 -1 LAP
6 . 123 Moškun Zdravko Moški SLO 4 1:08:05,7 -1 LAP
7 . 61 Mastrangelo Alberto Moški ITA SC COTTUR ASD 4 1:10:15,8 -1 LAP
8 . 173 Zorko Davor Moški CRO BK MTB Istra Pazin 4 1:13:17,7 -1 LAP
9 . 126 Pušić Željko Moški CRO 4 1:19:32,1 -1 LAP
10 . 99 Radović Bazilio Moški CRO BBK ISTRABIKE 4 1:21:16,6 -1 LAP
11 . 181 CAPUTO Stefano Moški ITA Gruppo Bastion bike ASD 3 1:03:09,1 -2 LAP
12 . 101 Fabac Patrik Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:08:51,1 -2 LAP
13 . 88 Berton Massimo Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 3 1:17:29,6 -2 LAP
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 112 Bonačić Maja Ženski CRO BK CIKLUS 4 1:04:27,1 -
2 . 184 Vrdoljak Paula Ženski CRO BK CIKLUS 4 1:08:53,3 +04:26.1
3 . 63 Cosliani Donatella Ženski ITA SC COTTUR ASD 4 1:21:35,7 +17:08.5
4 . 91 Botter Fiorella Ženski ITA A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS 3 1:07:31,3 -1 LAP
5 . 64 Cherin Silvana Ženski ITA XC TEAM TRIESTE 3 1:17:55,0 -1 LAP
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 4 Mlakar Daša Ženski SLO MBK ČRNI VRH 4 1:05:35,6 -
2 . 7 Juretić Antonela Ženski CRO BK GROBNIK 4 1:08:55,4 +03:19.8
3 . 62 Mastrangelo Alessia Ženski ITA CYCLING TEAM FRIULI 4 1:14:47,8 +09:12.2
4 . 12 Pilčić Valentina Ženski CRO BK GROBNIK 4 1:14:48,6 +09:13.0

Komentarji