Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 6. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Novigrad - BK Novigrad 2019-2020

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:6. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Novigrad - BK Novigrad 2019-2020 Datum:02.02.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Čas vožnje Zaostanek Več
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M) E-BIKE-M
1 . 60 Perica Ante
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:06:27,0 - >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:06:27,0
Zaostanek: -
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 313 Milat Val
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 3 3:50,2 - >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 3:50,2
Zaostanek: -
Licenca:
2 . 314 Brnelić Gabrijel
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 2 4:33,8 -1 LAP >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 4:33,8
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 310 Lampe Ožbej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 7 7:40,1 - >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 7:40,1
Zaostanek: -
Licenca:
2 . 335 Remon Marcos
Ljubljana Migimigi
Moški Ljubljana Migimigi 7 7:48,1 +00:07.9 10086133455 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 7:48,1
Zaostanek: +00:07.9
Licenca: 10086133455
3 . 341 Horvat Jan
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 7 7:57,3 +00:17.1 100 802 134 25 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 7:57,3
Zaostanek: +00:17.1
Licenca: 100 802 134 25
4 . 321 Bobolanović Timon
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 7:03,8 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 7:03,8
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
5 . 301 Mlakar Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 6 7:29,9 -1 LAP >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 7:29,9
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 342 Noršić Filip
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 7 6:47,7 - 100 957 958 67 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 6:47,7
Zaostanek: -
Licenca: 100 957 958 67
2 . 339 Mlakar Jakob
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 7 6:48,8 +00:01.0 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 6:48,8
Zaostanek: +00:01.0
Licenca:
3 . 309 Lampe Urban
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 7 6:49,7 +00:01.9 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 6:49,7
Zaostanek: +00:01.9
Licenca:
4 . 312 Kuhar Noa
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 7 6:51,1 +00:03.3 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 6:51,1
Zaostanek: +00:03.3
Licenca:
5 . 307 Hlabian Erik
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 7 7:05,1 +00:17.4 10034712543 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 7:05,1
Zaostanek: +00:17.4
Licenca: 10034712543
6 . 306 Licul Antonio
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 7 7:14,5 +00:26.8 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 7:14,5
Zaostanek: +00:26.8
Licenca:
7 . 349 Škarja Jakob
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 7:54,4 +01:06.6 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 7:54,4
Zaostanek: +01:06.6
Licenca:
8 . 305 Abramović Pavel
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 6 6:59,7 -1 LAP 10091036605 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 6:59,7
Zaostanek: -1 LAP
Licenca: 10091036605
9 . 308 Pilčić Filip
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 6 7:32,6 -1 LAP 10079892315 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 7:32,6
Zaostanek: -1 LAP
Licenca: 10079892315
10 . 325 Šestan Leon
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 6 8:19,7 -1 LAP >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 8:19,7
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
11 . 338 Sabadin Ivor
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 8:14,4 -3 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 8:14,4
Zaostanek: -3 LAP
Licenca:
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 535 Golja Gita
BBK ISTRA BIKE
Ženski CRO BBK ISTRA BIKE 3 4:44,4 - >
Klub BBK ISTRA BIKE
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Čas vožnje: 4:44,4
Zaostanek: -
Licenca:
2 . 327 Štrucelj Stefani
Ženski CRO 3 5:15,0 +00:30.5 >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Čas vožnje: 5:15,0
Zaostanek: +00:30.5
Licenca:
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 531 Leo Simone
ASD ACIDO LATTICO TEAM
Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 2 29:30,4 - 10032612390 >
Klub ASD ACIDO LATTICO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 29:30,4
Zaostanek: -
Licenca: 10032612390
2 . 515 Turčić Marko
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 2 34:08,8 +04:38.3 10028439067 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 34:08,8
Zaostanek: +04:38.3
Licenca: 10028439067
3 . 506 Jugović Dominik
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 2 36:41,6 +07:11.1 10091086317 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 36:41,6
Zaostanek: +07:11.1
Licenca: 10091086317
4 . 503 Mikuličić Nikola
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 2 39:56,6 +10:26.1 10091033470 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 39:56,6
Zaostanek: +10:26.1
Licenca: 10091033470
5 . 507 Bozanić Ivano
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 1 18:00,8 -1 LAP 10091093185 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 18:00,8
Zaostanek: -1 LAP
Licenca: 10091093185
6 . 519 Vukas Nikola
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 1 18:42,7 -1 LAP >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 18:42,7
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
7 . 530 PODOBNIK ROK
PEDAL CERKNO
Moški SLO PEDAL CERKNO 1 19:08,4 -1 LAP >
Klub PEDAL CERKNO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 19:08,4
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
8 . 340 Kramar Aleksej
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 1 19:58,4 -1 LAP >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 19:58,4
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 533 Pahor Žan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 27:05,2 - >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 27:05,2
Zaostanek: -
Licenca:
2 . 511 Sandić David
BK MTB Istra - Pazin
Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 2 29:10,8 +02:05.5 10096460016 >
Klub BK MTB Istra - Pazin
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 29:10,8
Zaostanek: +02:05.5
Licenca: 10096460016
3 . 518 Vorkapić Erik
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 2 29:11,9 +02:06.6 CRO20060914 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 29:11,9
Zaostanek: +02:06.6
Licenca: CRO20060914
4 . 532 FELICIJAN VID
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 29:27,5 +02:22.2 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 29:27,5
Zaostanek: +02:22.2
Licenca:
5 . 516 Ivanović Neo
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 2 32:17,5 +05:12.3 10091031450 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 32:17,5
Zaostanek: +05:12.3
Licenca: 10091031450
6 . 504 Grubišić Patrik
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 2 34:40,6 +07:35.4 10091037716 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 34:40,6
Zaostanek: +07:35.4
Licenca: 10091037716
7 . 524 Križanac Diego
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 1 19:48,8 -1 LAP >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 19:48,8
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-M
1 . 509 HLABIAN Sara
CTF
Moški ITA CTF 1 19:30,8 - >
Klub CTF
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 19:30,8
Zaostanek: -
Licenca:
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 216 Di Gaspero Cristiano
ASD TEAM GRANZON
Moški ITA ASD TEAM GRANZON 5 1:07:00,6 - 10033905322 >
Klub ASD TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:07:00,6
Zaostanek: -
Licenca: 10033905322
2 . 236 Peruško Ivan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 5 1:07:07,4 +00:06.8 100 284 534 17 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:07:07,4
Zaostanek: +00:06.8
Licenca: 100 284 534 17
3 . 229 Ahačič Gašper
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:08:31,2 +01:30.6 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:08:31,2
Zaostanek: +01:30.6
Licenca:
4 . 232 TURCO DIEGO
G.S. AZZIDA
Moški ITA G.S. AZZIDA 5 1:18:39,0 +11:38.3 >
Klub G.S. AZZIDA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:18:39,0
Zaostanek: +11:38.3
Licenca:
5 . 121 Pucko Ivan
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 4 1:21:48,1 -1 LAP >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:21:48,1
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
6 . 8 Živković Sebastian
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 3 1:04:21,2 -2 LAP 10028451696 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:04:21,2
Zaostanek: -2 LAP
Licenca: 10028451696
7 . 228 Spahič Aljaž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 3 1:17:25,6 -2 LAP >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:17:25,6
Zaostanek: -2 LAP
Licenca:
DNF 158 Edelinski Antonio
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 1 20:55,7 1 LAP >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 20:55,7
Zaostanek: 1 LAP
Licenca:
DNF 220 PLASTIĆ LEO
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 2 36:32,2 2 LAP >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 36:32,2
Zaostanek: 2 LAP
Licenca:
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 547 Jurišević Carlo
BK VERTIGO
Moški CRO BK VERTIGO 5 1:02:25,7 - 10050880019 >
Klub BK VERTIGO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:02:25,7
Zaostanek: -
Licenca: 10050880019
2 . 217 Modrijan Jan
Rajd Ljubljana
Moški SLO Rajd Ljubljana 5 1:15:36,1 +13:10.4 >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:15:36,1
Zaostanek: +13:10.4
Licenca:
3 . 120 MODRUŠAN Lukas
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 3 1:04:10,2 -2 LAP >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:04:10,2
Zaostanek: -2 LAP
Licenca:
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 226 Dimic Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:01:51,5 - >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:01:51,5
Zaostanek: -
Licenca:
2 . 234 Pozzecco Daniel
TEAM EPPINGER
Moški ITA TEAM EPPINGER 5 1:02:10,2 +00:18.6 10006107546 >
Klub TEAM EPPINGER
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:02:10,2
Zaostanek: +00:18.6
Licenca: 10006107546
3 . 52 Kovačević Sandy
BK LOOD
Moški CRO BK LOOD 5 1:05:05,9 +03:14.3 >
Klub BK LOOD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:05:05,9
Zaostanek: +03:14.3
Licenca:
4 . 206 Corazzin Moreno
DELIZIA BIKE TEAM
Moški ITA DELIZIA BIKE TEAM 5 1:05:44,4 +03:52.8 10048242528 >
Klub DELIZIA BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:05:44,4
Zaostanek: +03:52.8
Licenca: 10048242528
5 . 57 Žužić Diego
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 5 1:06:19,7 +04:28.1 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:06:19,7
Zaostanek: +04:28.1
Licenca:
6 . 174 Legović Martin
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:06:21,5 +04:29.9 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:06:21,5
Zaostanek: +04:29.9
Licenca:
7 . 87 Berton Alessandro
asd team velociraptors
Moški ITA asd team velociraptors 5 1:07:06,6 +05:15.0 >
Klub asd team velociraptors
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:07:06,6
Zaostanek: +05:15.0
Licenca:
8 . 544 LUCIOLI Andrea
collio bike team
Moški ITA collio bike team 5 1:08:02,9 +06:11.3 >
Klub collio bike team
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:08:02,9
Zaostanek: +06:11.3
Licenca:
9 . 212 Jamšek Rok
IND
Moški SLO IND 5 1:15:32,4 +13:40.8 >
Klub IND
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:15:32,4
Zaostanek: +13:40.8
Licenca:
10 . 5 Rumac Antonio
Individual
Moški CRO Individual 4 1:04:34,0 -1 LAP >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:04:34,0
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
11 . 104 Bratović Ivan
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 1:11:36,3 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:11:36,3
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
12 . 539 Hodak Antonio
BK Crna kraljica Plitvice
Moški CRO BK Crna kraljica Plitvice 4 1:13:45,9 -1 LAP >
Klub BK Crna kraljica Plitvice
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:13:45,9
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
DNF 237 Lučić Hrvoje
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 3 54:23,8 3 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 54:23,8
Zaostanek: 3 LAP
Licenca:
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 1 Sikošek Gregor
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:02:19,5 - 100 175 899 22 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:02:19,5
Zaostanek: -
Licenca: 100 175 899 22
2 . 343 Grubišić Luka
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 1:04:35,0 +02:15.5 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:04:35,0
Zaostanek: +02:15.5
Licenca:
3 . 238 ĐURĐEVIĆ Anrea
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:05:07,7 +02:48.2 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:05:07,7
Zaostanek: +02:48.2
Licenca:
4 . 214 Horvat Luka
KK Postojna
Moški CRO KK Postojna 5 1:06:21,4 +04:01.8 >
Klub KK Postojna
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:06:21,4
Zaostanek: +04:01.8
Licenca:
5 . 78 Simčič Gregor
KK ČRNOMELJ
Moški SLO KK ČRNOMELJ 5 1:07:16,8 +04:57.3 >
Klub KK ČRNOMELJ
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:07:16,8
Zaostanek: +04:57.3
Licenca:
6 . 207 ZILLE FABIO
ASD ACIDO LATTICO TEAM
Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 5 1:07:53,9 +05:34.3 10063135361 >
Klub ASD ACIDO LATTICO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:07:53,9
Zaostanek: +05:34.3
Licenca: 10063135361
7 . 31 Golob Rok
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:08:11,8 +05:52.3 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:08:11,8
Zaostanek: +05:52.3
Licenca:
8 . 22 Dundović Saša
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 1:09:51,9 +07:32.3 CRO19821022 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:09:51,9
Zaostanek: +07:32.3
Licenca: CRO19821022
9 . 209 Debeljak Miha
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:09:54,8 +07:35.3 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:09:54,8
Zaostanek: +07:35.3
Licenca:
10 . 346 Simonič Valentin
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 5 1:11:47,9 +09:28.4 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:11:47,9
Zaostanek: +09:28.4
Licenca:
11 . 70 Bobolanović Tihomir
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 1:12:46,9 +10:27.4 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:12:46,9
Zaostanek: +10:27.4
Licenca:
12 . 235 Milosevic Manuel
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:12:52,5 +10:33.0 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:12:52,5
Zaostanek: +10:33.0
Licenca:
13 . 134 Seccareccia Boris
BK Opatija-2010
Moški CRO BK Opatija-2010 5 1:13:20,1 +11:00.6 10092170087 >
Klub BK Opatija-2010
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:13:20,1
Zaostanek: +11:00.6
Licenca: 10092170087
14 . 546 Todaro Emanuele
COLLIO BIKE TEAM
Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 5 1:15:06,3 +12:46.8 10079521287 >
Klub COLLIO BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:15:06,3
Zaostanek: +12:46.8
Licenca: 10079521287
15 . 347 Bavcon Nejc
Moški SLO 5 1:17:01,0 +14:41.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:17:01,0
Zaostanek: +14:41.5
Licenca:
16 . 231 Čanak Luka
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 4 1:02:55,3 -1 LAP >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:02:55,3
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
17 . 11 Pilčić Ivica
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 4 1:03:13,6 -1 LAP >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:03:13,6
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
18 . 67 Štrucelj Štefan
Moški CRO 4 1:04:26,3 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:04:26,3
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
19 . 233 Krizmanić Mirjan
Moški CRO 4 1:04:32,8 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:04:32,8
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
20 . 230 Horvat Darko
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 4 1:05:16,4 -1 LAP >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:05:16,4
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
21 . 18 Remec Davor
Moški SLO 4 1:06:04,1 -1 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:06:04,1
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
22 . 102 špehar Damir
BK Crna kraljica Plitvice
Moški CRO BK Crna kraljica Plitvice 4 1:06:37,7 -1 LAP >
Klub BK Crna kraljica Plitvice
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:06:37,7
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
23 . 43 Horvat Bojan
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 1:07:29,5 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:07:29,5
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
24 . 94 Bajrektarević Damir
Moški CRO 4 1:08:23,3 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:08:23,3
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
25 . 195 Zorec Danijel
Moški SLO 4 1:09:10,3 -1 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:09:10,3
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
26 . 13 Brnelić Hrvoje
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 4 1:09:42,9 -1 LAP 10028421788 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:09:42,9
Zaostanek: -1 LAP
Licenca: 10028421788
27 . 76 Gomišček Gaber
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 1:10:53,0 -1 LAP >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:10:53,0
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
28 . 187 TERLEVIĆ Denis
Moški CRO 4 1:15:27,7 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:15:27,7
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
29 . 145 Golja Davor
BBK ISTRA BIKE
Moški CRO BBK ISTRA BIKE 4 1:16:37,5 -1 LAP >
Klub BBK ISTRA BIKE
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:16:37,5
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
30 . 135 Dellabernardina David
BK AXA
Moški CRO BK AXA 4 1:18:38,4 -1 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:18:38,4
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
31 . 534 Judež Andrej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 4 1:20:51,8 -1 LAP >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:20:51,8
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
DNF 225 Pavlić Marino
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 1 19:17,3 1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 19:17,3
Zaostanek: 1 LAP
Licenca:
DNF 47 Dagri Alberto
COLLIO BIKE TEAM
Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 2 31:29,8 2 LAP >
Klub COLLIO BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 31:29,8
Zaostanek: 2 LAP
Licenca:
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 186 Tomat Loris
A.S.D. VALCHIARO'
Moški ITA A.S.D. VALCHIARO' 5 1:04:15,3 - 10014497238 >
Klub A.S.D. VALCHIARO'
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:04:15,3
Zaostanek: -
Licenca: 10014497238
2 . 551 Mesaric Ivica
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 5 1:05:38,8 +01:23.4 10003947577 >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:05:38,8
Zaostanek: +01:23.4
Licenca: 10003947577
3 . 208 Rijavec Aleš
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:06:50,9 +02:35.5 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:06:50,9
Zaostanek: +02:35.5
Licenca:
4 . 127 Božić Igor
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 1:07:22,5 +03:07.1 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:07:22,5
Zaostanek: +03:07.1
Licenca:
5 . 219 Marchesic Alessandro
ASD Gruppo Generali Trieste
Moški ITA ASD Gruppo Generali Trieste 5 1:08:00,9 +03:45.5 05p0763 >
Klub ASD Gruppo Generali Trieste
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:08:00,9
Zaostanek: +03:45.5
Licenca: 05p0763
6 . 227 Pevec Evgen
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:08:10,4 +03:55.0 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:08:10,4
Zaostanek: +03:55.0
Licenca:
7 . 205 Pitau Lucca
DELIZIA BIKE TEAM
Moški ITA DELIZIA BIKE TEAM 5 1:08:36,6 +04:21.2 10051654807 >
Klub DELIZIA BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:08:36,6
Zaostanek: +04:21.2
Licenca: 10051654807
8 . 119 Pustijanac Mario
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 1:10:53,4 +06:38.0 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:10:53,4
Zaostanek: +06:38.0
Licenca:
9 . 132 Glavić Relvis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:11:25,5 +07:10.1 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:11:25,5
Zaostanek: +07:10.1
Licenca:
10 . 108 Kralj Dean
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 5 1:11:47,2 +07:31.8 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:11:47,2
Zaostanek: +07:31.8
Licenca:
11 . 29 Milat Erik
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 5 1:12:34,5 +08:19.1 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:12:34,5
Zaostanek: +08:19.1
Licenca:
12 . 543 MEDEOT Igor
collio bike team
Moški ITA collio bike team 5 1:12:43,9 +08:28.5 >
Klub collio bike team
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:12:43,9
Zaostanek: +08:28.5
Licenca:
13 . 154 Brezar Edoardo
ASD Gruppo Generali Trieste
Moški ITA ASD Gruppo Generali Trieste 5 1:13:08,8 +08:53.5 10030075236 >
Klub ASD Gruppo Generali Trieste
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:13:08,8
Zaostanek: +08:53.5
Licenca: 10030075236
14 . 350 Škarja Marko
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:13:15,3 +08:59.9 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:13:15,3
Zaostanek: +08:59.9
Licenca:
15 . 56 Zupančič Rok
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 5 1:13:38,6 +09:23.2 >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:13:38,6
Zaostanek: +09:23.2
Licenca:
16 . 210 Starman Jan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 1:13:45,6 +09:30.2 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:13:45,6
Zaostanek: +09:30.2
Licenca:
17 . 188 Peteh Emil
Moški CRO 5 1:14:04,6 +09:49.2 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:14:04,6
Zaostanek: +09:49.2
Licenca:
18 . 74 Zec Milko
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 5 1:14:24,3 +10:09.0 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:14:24,3
Zaostanek: +10:09.0
Licenca:
19 . 46 Tarallo Alessandro
Nagaye Project
Moški ITA Nagaye Project 5 1:15:15,1 +10:59.7 >
Klub Nagaye Project
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:15:15,1
Zaostanek: +10:59.7
Licenca:
20 . 162 Bilić Loris
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:15:39,4 +11:24.0 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:15:39,4
Zaostanek: +11:24.0
Licenca:
21 . 213 Jarc Sebastjan
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 5 1:16:49,3 +12:34.0 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:16:49,3
Zaostanek: +12:34.0
Licenca:
22 . 549 Urbanija Blaž
Moški SLO 5 1:16:56,9 +12:41.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:16:56,9
Zaostanek: +12:41.5
Licenca:
23 . 223 Valić Rade
Moški CRO 4 1:02:54,8 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:02:54,8
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
24 . 211 Cuk Zlatko
BK KAIROS
Moški CRO BK KAIROS 4 1:03:33,8 -1 LAP >
Klub BK KAIROS
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:03:33,8
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
25 . 27 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:04:03,1 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:04:03,1
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
26 . 35 Tramišak Tibor
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 4 1:04:09,2 -1 LAP CRO19710717 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:04:09,2
Zaostanek: -1 LAP
Licenca: CRO19710717
27 . 345 Kovačič Miha
Moški SLO 4 1:04:10,9 -1 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:04:10,9
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
28 . 51 Tončić Marko
Moški CRO 4 1:04:47,8 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:04:47,8
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
29 . 131 Galić Siniša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:07:32,9 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:07:32,9
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
30 . 224 Leo Michele
TRIESTE TEAM BIKE
Moški ITA TRIESTE TEAM BIKE 4 1:08:25,4 -1 LAP 10054235512 >
Klub TRIESTE TEAM BIKE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:08:25,4
Zaostanek: -1 LAP
Licenca: 10054235512
31 . 97 Ban Tom
BK POREČ
Moški SLO BK POREČ 4 1:12:28,8 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:12:28,8
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
32 . 42 Lalić Saša
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 1:14:50,4 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:14:50,4
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
33 . 165 Davide Davor
Moški CRO 3 1:11:14,0 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:11:14,0
Zaostanek: -2 LAP
Licenca:
DNF 240 DE STEFANO BORTOLI
GS AZZIDA
Moški ITA GS AZZIDA 2 33:31,9 2 LAP >
Klub GS AZZIDA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 33:31,9
Zaostanek: 2 LAP
Licenca:
DNF 548 IPAVEC Roberto
collio bike team
Moški ITA collio bike team 3 55:24,0 3 LAP >
Klub collio bike team
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 55:24,0
Zaostanek: 3 LAP
Licenca:
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 48 Inguscio Maurizio
GS AZZIDA
Moški ITA GS AZZIDA 5 1:10:32,0 - 7921475 >
Klub GS AZZIDA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:10:32,0
Zaostanek: -
Licenca: 7921475
2 . 540 PALADINO Gianfranco
collio bike team
Moški ITA collio bike team 5 1:12:02,8 +01:30.8 >
Klub collio bike team
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:12:02,8
Zaostanek: +01:30.8
Licenca:
3 . 550 Perić Zoran
BK KAIROS TROGIR
Moški CRO BK KAIROS TROGIR 5 1:12:18,6 +01:46.6 10080225852 >
Klub BK KAIROS TROGIR
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:12:18,6
Zaostanek: +01:46.6
Licenca: 10080225852
4 . 105 Milocco Giancarlo
G:S: AZZIDA
Moški ITA G:S: AZZIDA 5 1:12:47,7 +02:15.6 >
Klub G:S: AZZIDA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:12:47,7
Zaostanek: +02:15.6
Licenca:
5 . 79 Marassi Giovanni
A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 5 1:12:47,7 +02:15.7 >
Klub A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:12:47,7
Zaostanek: +02:15.7
Licenca:
6 . 348 Radmanović Dario
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 5 1:15:34,1 +05:02.1 >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:15:34,1
Zaostanek: +05:02.1
Licenca:
7 . 179 Barilani Gianluca
TEAM TODESCO ASD
Moški ITA TEAM TODESCO ASD 5 1:17:07,6 +06:35.6 10030952377 >
Klub TEAM TODESCO ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:17:07,6
Zaostanek: +06:35.6
Licenca: 10030952377
8 . 239 Petris Eligio
Moški ITA 5 1:17:26,6 +06:54.6 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:17:26,6
Zaostanek: +06:54.6
Licenca:
9 . 541 SFILIGOJ Alessandro
collio bike team
Moški ITA collio bike team 5 1:18:07,8 +07:35.8 >
Klub collio bike team
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:18:07,8
Zaostanek: +07:35.8
Licenca:
10 . 222 Hrelja Robert
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 4 1:02:06,2 -1 LAP >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:02:06,2
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
11 . 100 Bukovac Denis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:02:26,0 -1 LAP 10028430882 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:02:26,0
Zaostanek: -1 LAP
Licenca: 10028430882
12 . 221 Bonas Drago
Moški CRO 4 1:02:50,1 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:02:50,1
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
13 . 103 Udović Denis
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 4 1:03:47,2 -1 LAP CRO1967 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:03:47,2
Zaostanek: -1 LAP
Licenca: CRO1967
14 . 538 Tiefengraber Igor
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 4 1:04:41,5 -1 LAP 100 731 387 88 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:04:41,5
Zaostanek: -1 LAP
Licenca: 100 731 387 88
15 . 123 Moškun Zdravko
Moški SLO 4 1:04:58,4 -1 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:04:58,4
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
16 . 537 Kovačić Dalibor
BK BIKEAROUND
Moški SLO BK BIKEAROUND 4 1:05:16,1 -1 LAP >
Klub BK BIKEAROUND
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:05:16,1
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
17 . 61 Mastrangelo Alberto
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 4 1:05:39,7 -1 LAP >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:05:39,7
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
18 . 552 DON Marco
collio bike team
Moški ITA collio bike team 4 1:05:56,1 -1 LAP >
Klub collio bike team
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:05:56,1
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
19 . 545 LUCIOLI Roberto
collio bike team
Moški ITA collio bike team 4 1:08:50,7 -1 LAP >
Klub collio bike team
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:08:50,7
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
20 . 65 Gomojić Ćiro
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 4 1:09:05,7 -1 LAP >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:09:05,7
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
21 . 173 Zorko Davor
BK MTB Istra - Pazin
Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 4 1:09:32,7 -1 LAP >
Klub BK MTB Istra - Pazin
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:09:32,7
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
22 . 126 Pušić Željko
Moški CRO 4 1:10:50,0 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:10:50,0
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
23 . 181 CAPUTO Stefano
Gruppo Bastion bike ASD
Moški ITA Gruppo Bastion bike ASD 4 1:14:16,6 -1 LAP >
Klub Gruppo Bastion bike ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:14:16,6
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
24 . 542 VRIZ Nereo
collio bike team
Moški ITA collio bike team 4 1:15:24,5 -1 LAP >
Klub collio bike team
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:15:24,5
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
25 . 59 Rosini Giuliano
XC TEAM Trieste
Moški ITA XC TEAM Trieste 4 1:15:48,5 -1 LAP 10032185085 >
Klub XC TEAM Trieste
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:15:48,5
Zaostanek: -1 LAP
Licenca: 10032185085
26 . 88 Berton Massimo
asd team velociraptors
Moški ITA asd team velociraptors 3 1:17:40,6 -2 LAP >
Klub asd team velociraptors
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:17:40,6
Zaostanek: -2 LAP
Licenca:
DNF 351 DEVIVO Enrico
collio bike team
Moški ITA collio bike team 1 14:56,2 1 LAP >
Klub collio bike team
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 14:56,2
Zaostanek: 1 LAP
Licenca:
DNF 352 MOSCHION Maurizio
collio bike team
Moški ITA collio bike team 1 19:18,7 1 LAP >
Klub collio bike team
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 19:18,7
Zaostanek: 1 LAP
Licenca:
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 155 Capon Roberta
ASD Gruppo Generali Trieste
Ženski ITA ASD Gruppo Generali Trieste 4 1:04:45,3 - 10030075337 >
Klub ASD Gruppo Generali Trieste
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:04:45,3
Zaostanek: -
Licenca: 10030075337
2 . 83 FEDELE DANIELA
Gruppo Bastion bike ASD
Ženski ITA Gruppo Bastion bike ASD 4 1:06:02,9 +01:17.6 >
Klub Gruppo Bastion bike ASD
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:06:02,9
Zaostanek: +01:17.6
Licenca:
3 . 63 Cosliani Donatella
SC Cottur ASD
Ženski ITA SC Cottur ASD 4 1:12:04,0 +07:18.7 942132N >
Klub SC Cottur ASD
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:12:04,0
Zaostanek: +07:18.7
Licenca: 942132N
4 . 91 Botter Fiorella
A.S.D. Team Velociraptors
Ženski ITA A.S.D. Team Velociraptors 4 1:14:25,3 +09:40.0 >
Klub A.S.D. Team Velociraptors
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:14:25,3
Zaostanek: +09:40.0
Licenca:
5 . 536 Varjačić željka
BK MONTES
Ženski CRO BK MONTES 4 1:16:09,2 +11:23.9 >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:16:09,2
Zaostanek: +11:23.9
Licenca:
6 . 64 Cherin Silvana
XC TEAM Trieste
Ženski ITA XC TEAM Trieste 3 1:02:58,3 -1 LAP 999999 >
Klub XC TEAM Trieste
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:02:58,3
Zaostanek: -1 LAP
Licenca: 999999
7 . 344 FATTOR LUCIA
GS AZZIDA
Ženski ITA GS AZZIDA 3 1:10:58,7 -1 LAP >
Klub GS AZZIDA
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1:10:58,7
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 218 Homar Tamara
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:14:33,4 - >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:14:33,4
Zaostanek: -
Licenca:
2 . 4 Mlakar Daša
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 4 1:04:19,9 -1 LAP >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:04:19,9
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
3 . 215 Braida Lucrezia
ASD TEAM GRANZON
Ženski ITA ASD TEAM GRANZON 4 1:04:50,1 -1 LAP >
Klub ASD TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:04:50,1
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
4 . 7 Juretić Antonela
BK Grobnik
Ženski CRO BK Grobnik 4 1:05:51,8 -1 LAP >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:05:51,8
Zaostanek: -1 LAP
Licenca:
5 . 12 Pilčić Valentina
BK Grobnik
Ženski CRO BK Grobnik 4 1:17:07,8 -1 LAP 10091090761 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:17:07,8
Zaostanek: -1 LAP
Licenca: 10091090761
6 . 62 Mastrangelo Alessia
Cycling Team Friuli
Ženski ITA Cycling Team Friuli 4 1:17:43,6 -1 LAP ITA2004 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:17:43,6
Zaostanek: -1 LAP
Licenca: ITA2004

Komentarji

 

Mobile content