Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 6. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Novigrad - BK Novigrad 2019-2020

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:6. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Novigrad - BK Novigrad 2019-2020 Datum:02.02.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Čas vožnje Zaostanek
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M) E-BIKE-M
1 . 60 Perica Ante Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:06:27,0 -
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 313 Milat Val Moški CRO BK CAMPETTO 3 3:50,2 -
2 . 314 Brnelić Gabrijel Moški CRO BK Grobnik 2 4:33,8 -1 LAP
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 310 Lampe Ožbej Moški SLO MBK ČRNI VRH 7 7:40,1 -
2 . 335 Remon Marcos Moški Ljubljana Migimigi 7 7:48,1 +00:07.9 10086133455
3 . 341 Horvat Jan Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 7 7:57,3 +00:17.1 100 802 134 25
4 . 321 Bobolanović Timon Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 7:03,8 -1 LAP
5 . 301 Mlakar Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 6 7:29,9 -1 LAP
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 342 Noršić Filip Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 7 6:47,7 - 100 957 958 67
2 . 339 Mlakar Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 7 6:48,8 +00:01.0
3 . 309 Lampe Urban Moški SLO MBK ČRNI VRH 7 6:49,7 +00:01.9
4 . 312 Kuhar Noa Moški CRO BK ŽMINJ 7 6:51,1 +00:03.3
5 . 307 Hlabian Erik Moški ITA Cycling Team Friuli 7 7:05,1 +00:17.4 10034712543
6 . 306 Licul Antonio Moški CRO BK Grobnik 7 7:14,5 +00:26.8
7 . 349 Škarja Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 7:54,4 +01:06.6
8 . 305 Abramović Pavel Moški CRO BK Grobnik 6 6:59,7 -1 LAP 10091036605
9 . 308 Pilčić Filip Moški CRO BK Grobnik 6 7:32,6 -1 LAP 10079892315
10 . 325 Šestan Leon Moški CRO Adrenalina MTB Team 6 8:19,7 -1 LAP
11 . 338 Sabadin Ivor Moški CRO BK NOVIGRAD 4 8:14,4 -3 LAP
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 535 Golja Gita Ženski CRO BBK ISTRA BIKE 3 4:44,4 -
2 . 327 Štrucelj Stefani Ženski CRO 3 5:15,0 +00:30.5
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 531 Leo Simone Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 2 29:30,4 - 10032612390
2 . 515 Turčić Marko Moški CRO BK NOVIGRAD 2 34:08,8 +04:38.3 10028439067
3 . 506 Jugović Dominik Moški CRO BK Grobnik 2 36:41,6 +07:11.1 10091086317
4 . 503 Mikuličić Nikola Moški CRO BK Grobnik 2 39:56,6 +10:26.1 10091033470
5 . 507 Bozanić Ivano Moški CRO BK Grobnik 1 18:00,8 -1 LAP 10091093185
6 . 519 Vukas Nikola Moški CRO BK Grobnik 1 18:42,7 -1 LAP
7 . 530 PODOBNIK ROK Moški SLO PEDAL CERKNO 1 19:08,4 -1 LAP
8 . 340 Kramar Aleksej Moški CRO Adrenalina MTB Team 1 19:58,4 -1 LAP
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 533 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 27:05,2 -
2 . 511 Sandić David Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 2 29:10,8 +02:05.5 10096460016
3 . 518 Vorkapić Erik Moški CRO BK Grobnik 2 29:11,9 +02:06.6 CRO20060914
4 . 532 FELICIJAN VID Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 29:27,5 +02:22.2
5 . 516 Ivanović Neo Moški CRO BK Grobnik 2 32:17,5 +05:12.3 10091031450
6 . 504 Grubišić Patrik Moški CRO BK Grobnik 2 34:40,6 +07:35.4 10091037716
7 . 524 Križanac Diego Moški CRO Adrenalina MTB Team 1 19:48,8 -1 LAP
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-M
1 . 509 HLABIAN Sara Moški ITA CTF 1 19:30,8 -
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 216 Di Gaspero Cristiano Moški ITA ASD TEAM GRANZON 5 1:07:00,6 - 10033905322
2 . 236 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 5 1:07:07,4 +00:06.8 100 284 534 17
3 . 229 Ahacic Gasper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:08:31,2 +01:30.6
4 . 232 TURCO DIEGO Moški ITA G.S. AZZIDA 5 1:18:39,0 +11:38.3
5 . 121 Pucko Ivan Moški CRO Adrenalina MTB Team 4 1:21:48,1 -1 LAP
6 . 8 Živković Sebastian Moški CRO BK Grobnik 3 1:04:21,2 -2 LAP 10028451696
7 . 228 Spahič Aljaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 3 1:17:25,6 -2 LAP
DNF 158 Edelinski Antonio Moški CRO Adrenalina MTB Team 1 20:55,7 1 LAP
DNF 220 PLASTIĆ LEO Moški CRO Adrenalina MTB Team 2 36:32,2 2 LAP
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 547 Jurišević Carlo Moški CRO BK VERTIGO 5 1:02:25,7 - 10050880019
2 . 217 Modrijan Jan Moški SLO Rajd Ljubljana 5 1:15:36,1 +13:10.4
3 . 120 MODRUŠAN Lukas Moški CRO Adrenalina MTB Team 3 1:04:10,2 -2 LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 226 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:01:51,5 -
2 . 234 Pozzecco Daniel Moški ITA TEAM EPPINGER 5 1:02:10,2 +00:18.6 10006107546
3 . 52 Kovačević Sandy Moški CRO BK LOOD 5 1:05:05,9 +03:14.3
4 . 206 Corazzin Moreno Moški ITA DELIZIA BIKE TEAM 5 1:05:44,4 +03:52.8 10048242528
5 . 57 Žužić Diego Moški CRO BK POREČ 5 1:06:19,7 +04:28.1
6 . 174 Legović Martin Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:06:21,5 +04:29.9
7 . 87 Berton Alessandro Moški ITA asd team velociraptors 5 1:07:06,6 +05:15.0
8 . 544 LUCIOLI Andrea Moški ITA collio bike team 5 1:08:02,9 +06:11.3
9 . 212 Jamšek Rok Moški SLO IND 5 1:15:32,4 +13:40.8
10 . 5 Rumac Antonio Moški CRO Individual 4 1:04:34,0 -1 LAP
11 . 104 Bratović Ivan Moški CRO BK POREČ 4 1:11:36,3 -1 LAP
12 . 539 Hodak Antonio Moški CRO BK Crna kraljica Plitvice 4 1:13:45,9 -1 LAP
DNF 237 Lučić Hrvoje Moški CRO BBK TEAM RODEO 3 54:23,8 3 LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 1 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:02:19,5 - 100 175 899 22
2 . 343 Grubišić Luka Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 1:04:35,0 +02:15.5
3 . 238 ĐURĐEVIĆ Anrea Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:05:07,7 +02:48.2
4 . 214 Horvat Luka Moški CRO KK Postojna 5 1:06:21,4 +04:01.8
5 . 78 Simčič Gregor Moški SLO KK ČRNOMELJ 5 1:07:16,8 +04:57.3
6 . 207 ZILLE FABIO Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 5 1:07:53,9 +05:34.3 10063135361
7 . 31 Golob Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:08:11,8 +05:52.3
8 . 22 Dundović Saša Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 1:09:51,9 +07:32.3 CRO19821022
9 . 209 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:09:54,8 +07:35.3
10 . 346 Simonič Valentin Moški SLO IZVIR VIPAVA 5 1:11:47,9 +09:28.4
11 . 70 Bobolanović Tihomir Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 1:12:46,9 +10:27.4
12 . 235 Milosevic Manuel Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:12:52,5 +10:33.0
13 . 134 Seccareccia Boris Moški CRO BK Opatija-2010 5 1:13:20,1 +11:00.6 10092170087
14 . 546 Todaro Emanuele Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 5 1:15:06,3 +12:46.8 10079521287
15 . 347 Bavcon Nejc Moški SLO 5 1:17:01,0 +14:41.5
16 . 231 Čanak Luka Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 4 1:02:55,3 -1 LAP
17 . 11 Pilčić Ivica Moški CRO BK Grobnik 4 1:03:13,6 -1 LAP
18 . 67 Štrucelj Štefan Moški CRO 4 1:04:26,3 -1 LAP
19 . 233 Krizmanić Mirjan Moški CRO 4 1:04:32,8 -1 LAP
20 . 230 Horvat Darko Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 4 1:05:16,4 -1 LAP
21 . 18 Remec Davor Moški SLO 4 1:06:04,1 -1 LAP
22 . 102 špehar Damir Moški CRO BK Crna kraljica Plitvice 4 1:06:37,7 -1 LAP
23 . 43 Horvat Bojan Moški CRO BK POREČ 4 1:07:29,5 -1 LAP
24 . 94 Bajrektarević Damir Moški CRO 4 1:08:23,3 -1 LAP
25 . 195 Zorec Danijel Moški SLO 4 1:09:10,3 -1 LAP
26 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK Grobnik 4 1:09:42,9 -1 LAP 10028421788
27 . 76 Gomišček Gaber Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 1:10:53,0 -1 LAP
28 . 187 TERLEVIĆ Denis Moški CRO 4 1:15:27,7 -1 LAP
29 . 145 Golja Davor Moški CRO BBK ISTRA BIKE 4 1:16:37,5 -1 LAP
30 . 135 Dellabernardina David Moški CRO BK AXA 4 1:18:38,4 -1 LAP
31 . 534 Judež Andrej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 4 1:20:51,8 -1 LAP
DNF 225 Pavlić Marino Moški CRO BK NOVIGRAD 1 19:17,3 1 LAP
DNF 47 Dagri Alberto Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 2 31:29,8 2 LAP
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 186 Tomat Loris Moški ITA A.S.D. VALCHIARO' 5 1:04:15,3 - 10014497238
2 . 551 Mesaric Ivica Moški CRO BBK ORLOV KRUG 5 1:05:38,8 +01:23.4 10003947577
3 . 208 Rijavec Aleš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:06:50,9 +02:35.5
4 . 127 Božić Igor Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 1:07:22,5 +03:07.1
5 . 219 Marchesic Alessandro Moški ITA ASD Gruppo Generali Trieste 5 1:08:00,9 +03:45.5 05p0763
6 . 227 Pevec Evgen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:08:10,4 +03:55.0
7 . 205 Pitau Lucca Moški ITA DELIZIA BIKE TEAM 5 1:08:36,6 +04:21.2 10051654807
8 . 119 Pustijanac Mario Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 1:10:53,4 +06:38.0
9 . 132 Glavić Relvis Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:11:25,5 +07:10.1
10 . 108 Kralj Dean Moški ITA MBC Trieste 5 1:11:47,2 +07:31.8
11 . 29 Milat Erik Moški CRO BK CAMPETTO 5 1:12:34,5 +08:19.1
12 . 543 MEDEOT Igor Moški ITA collio bike team 5 1:12:43,9 +08:28.5
13 . 154 Brezar Edoardo Moški ITA ASD Gruppo Generali Trieste 5 1:13:08,8 +08:53.5 10030075236
14 . 350 Škarja Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:13:15,3 +08:59.9
15 . 56 Zupančič Rok Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 5 1:13:38,6 +09:23.2
16 . 210 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 1:13:45,6 +09:30.2
17 . 188 Peteh Emil Moški CRO 5 1:14:04,6 +09:49.2
18 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK GROŽNJAN 5 1:14:24,3 +10:09.0
19 . 46 Tarallo Alessandro Moški ITA Nagaye Project 5 1:15:15,1 +10:59.7
20 . 162 Bilić Loris Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:15:39,4 +11:24.0
21 . 213 Jarc Sebastjan Moški SLO DEŠ FLEŠ 5 1:16:49,3 +12:34.0
22 . 549 Urbanija Blaž Moški SLO 5 1:16:56,9 +12:41.5
23 . 223 Valić Rade Moški CRO 4 1:02:54,8 -1 LAP
24 . 211 Cuk Zlatko Moški CRO BK KAIROS 4 1:03:33,8 -1 LAP
25 . 27 Kuhar Bojan Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:04:03,1 -1 LAP
26 . 35 Tramišak Tibor Moški CRO BK CRIKVENICA 4 1:04:09,2 -1 LAP CRO19710717
27 . 345 Kovačič Miha Moški SLO 4 1:04:10,9 -1 LAP
28 . 51 Tončić Marko Moški CRO 4 1:04:47,8 -1 LAP
29 . 131 Galić Siniša Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:07:32,9 -1 LAP
30 . 224 Leo Michele Moški ITA TRIESTE TEAM BIKE 4 1:08:25,4 -1 LAP 10054235512
31 . 97 Ban Tom Moški SLO BK POREČ 4 1:12:28,8 -1 LAP
32 . 42 Lalić Saša Moški CRO BK POREČ 4 1:14:50,4 -1 LAP
33 . 165 Davide Davor Moški CRO 3 1:11:14,0 -2 LAP
DNF 240 DE STEFANO BORTOLI Moški ITA GS AZZIDA 2 33:31,9 2 LAP
DNF 548 IPAVEC Roberto Moški ITA collio bike team 3 55:24,0 3 LAP
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 48 Inguscio Maurizio Moški ITA GS AZZIDA 5 1:10:32,0 - 7921475
2 . 540 PALADINO Gianfranco Moški ITA collio bike team 5 1:12:02,8 +01:30.8
3 . 550 Perić Zoran Moški CRO BK KAIROS TROGIR 5 1:12:18,6 +01:46.6 10080225852
4 . 105 Milocco Giancarlo Moški ITA G:S: AZZIDA 5 1:12:47,7 +02:15.6
5 . 79 Marassi Giovanni Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 5 1:12:47,7 +02:15.7
6 . 348 Radmanović Dario Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 5 1:15:34,1 +05:02.1
7 . 179 Barilani Gianluca Moški ITA TEAM TODESCO ASD 5 1:17:07,6 +06:35.6 10030952377
8 . 239 Petris Eligio Moški ITA 5 1:17:26,6 +06:54.6
9 . 541 SFILIGOJ Alessandro Moški ITA collio bike team 5 1:18:07,8 +07:35.8
10 . 222 Hrelja Robert Moški CRO Adrenalina MTB Team 4 1:02:06,2 -1 LAP
11 . 100 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:02:26,0 -1 LAP 10028430882
12 . 221 Bonas Drago Moški CRO 4 1:02:50,1 -1 LAP
13 . 103 Udović Denis Moški CRO BK Grobnik 4 1:03:47,2 -1 LAP CRO1967
14 . 538 Tiefengraber Igor Moški SLO KD ALPE SiS 4 1:04:41,5 -1 LAP 100 731 387 88
15 . 123 Moškun Zdravko Moški SLO 4 1:04:58,4 -1 LAP
16 . 537 Kovačić Dalibor Moški SLO BK BIKEAROUND 4 1:05:16,1 -1 LAP
17 . 61 Mastrangelo Alberto Moški ITA SC COTTUR ASD 4 1:05:39,7 -1 LAP
18 . 552 DON Marco Moški ITA collio bike team 4 1:05:56,1 -1 LAP
19 . 545 LUCIOLI Roberto Moški ITA collio bike team 4 1:08:50,7 -1 LAP
20 . 65 Gomojić Ćiro Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 4 1:09:05,7 -1 LAP
21 . 173 Zorko Davor Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 4 1:09:32,7 -1 LAP
22 . 126 Pušić Željko Moški CRO 4 1:10:50,0 -1 LAP
23 . 181 CAPUTO Stefano Moški ITA Gruppo Bastion bike ASD 4 1:14:16,6 -1 LAP
24 . 542 VRIZ Nereo Moški ITA collio bike team 4 1:15:24,5 -1 LAP
25 . 59 Rosini Giuliano Moški ITA XC TEAM Trieste 4 1:15:48,5 -1 LAP 10032185085
26 . 88 Berton Massimo Moški ITA asd team velociraptors 3 1:17:40,6 -2 LAP
DNF 351 DEVIVO Enrico Moški ITA collio bike team 1 14:56,2 1 LAP
DNF 352 MOSCHION Maurizio Moški ITA collio bike team 1 19:18,7 1 LAP
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 155 Capon Roberta Ženski ITA ASD Gruppo Generali Trieste 4 1:04:45,3 - 10030075337
2 . 83 FEDELE DANIELA Ženski ITA Gruppo Bastion bike ASD 4 1:06:02,9 +01:17.6
3 . 63 Cosliani Donatella Ženski ITA SC Cottur ASD 4 1:12:04,0 +07:18.7 942132N
4 . 91 Botter Fiorella Ženski ITA A.S.D. Team Velociraptors 4 1:14:25,3 +09:40.0
5 . 536 Varjačić željka Ženski CRO BK MONTES 4 1:16:09,2 +11:23.9
6 . 64 Cherin Silvana Ženski ITA XC TEAM Trieste 3 1:02:58,3 -1 LAP 999999
7 . 344 FATTOR LUCIA Ženski ITA GS AZZIDA 3 1:10:58,7 -1 LAP
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 218 Homar Tamara Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:14:33,4 -
2 . 4 Mlakar Daša Ženski SLO MBK ČRNI VRH 4 1:04:19,9 -1 LAP
3 . 215 Braida Lucrezia Ženski ITA ASD TEAM GRANZON 4 1:04:50,1 -1 LAP
4 . 7 Juretić Antonela Ženski CRO BK Grobnik 4 1:05:51,8 -1 LAP
5 . 12 Pilčić Valentina Ženski CRO BK Grobnik 4 1:17:07,8 -1 LAP 10091090761
6 . 62 Mastrangelo Alessia Ženski ITA Cycling Team Friuli 4 1:17:43,6 -1 LAP ITA2004

Komentarji