Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 7. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Roč - BK Buzet 2019-2020

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:7. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Roč - BK Buzet 2019-2020 Datum:16.02.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Čas vožnje Zaostanek Več
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 313 Milat Val
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 5 2:48,3 - >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 2:48,3
Zaostanek: -
2 . 314 Brnelić Gabrijel
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 3:17,7 -2 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 3:17,7
Zaostanek: -2 LAP
3 . 276 Simonič Alen
Moški SLO 3 3:18,2 -2 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 3:18,2
Zaostanek: -2 LAP
4 . 354 PRENKPALAJ Martin
Moški CRO 2 2:52,2 -3 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 2:52,2
Zaostanek: -3 LAP
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 335 Remon Marcos
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 4 8:06,5 - >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 8:06,5
Zaostanek: -
2 . 310 Lampe Ožbej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 4 8:13,3 +00:06.8 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 8:13,3
Zaostanek: +00:06.8
3 . 278 Dragičević Luka
BK MONTES
Moški CRO BK MONTES 4 8:29,0 +00:22.4 >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 8:29,0
Zaostanek: +00:22.4
4 . 356 Dejak Urban
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 8:56,5 +00:49.9 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 8:56,5
Zaostanek: +00:49.9
5 . 358 Ivanović Robert
VERGO BIKE ACADEMY
Moški CRO VERGO BIKE ACADEMY 3 7:09,7 -1 LAP >
Klub VERGO BIKE ACADEMY
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 7:09,7
Zaostanek: -1 LAP
6 . 277 BLAŠKOVIĆ Matija
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 3 7:42,1 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 7:42,1
Zaostanek: -1 LAP
7 . 316 Bruni Christian
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 3 7:54,0 -1 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 7:54,0
Zaostanek: -1 LAP
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 355 Dejak Lenart
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 7:03,8 - >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 7:03,8
Zaostanek: -
2 . 309 Lampe Urban
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 4 7:22,6 +00:18.7 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 7:22,6
Zaostanek: +00:18.7
3 . 312 Kuhar Noa
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 4 7:34,4 +00:30.5 >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 7:34,4
Zaostanek: +00:30.5
4 . 307 Hlabian Erik
CTF
Moški ITA CTF 4 7:49,4 +00:45.5 >
Klub CTF
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 7:49,4
Zaostanek: +00:45.5
5 . 306 Licul Antonio
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 7:52,9 +00:49.0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 7:52,9
Zaostanek: +00:49.0
6 . 279 Goreta Filip
VERGO BIKE ACADEMY
Moški CRO VERGO BIKE ACADEMY 4 7:53,4 +00:49.5 >
Klub VERGO BIKE ACADEMY
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 7:53,4
Zaostanek: +00:49.5
7 . 280 ZUBAN Roko
VERGO BIKE ACADEMY
Moški CRO VERGO BIKE ACADEMY 4 8:22,5 +01:18.6 >
Klub VERGO BIKE ACADEMY
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 8:22,5
Zaostanek: +01:18.6
8 . 359 JAGARČEC Benjamin
VERGO BIKE ACADEMY
Moški CRO VERGO BIKE ACADEMY 3 7:12,2 -1 LAP >
Klub VERGO BIKE ACADEMY
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 7:12,2
Zaostanek: -1 LAP
9 . 308 Pilčić Filip
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 7:47,6 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 7:47,6
Zaostanek: -1 LAP
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 353 Pevec Kaja
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 5 2:49,0 - >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Čas vožnje: 2:49,0
Zaostanek: -
2 . 324 Nižić Nicole
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 4 2:56,4 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 2:56,4
Zaostanek: -1 LAP
3 . 357 Štrucelj Stefani
Ženski CRO 4 3:30,7 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 3:30,7
Zaostanek: -1 LAP
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 531 Leo Simone
ASD ACIDO LATTICO TEAM
Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 3 25:43,5 - >
Klub ASD ACIDO LATTICO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 25:43,5
Zaostanek: -
2 . 515 Turčić Marko
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 33:20,8 +07:37.2 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 33:20,8
Zaostanek: +07:37.2
3 . 506 Jugović Dominik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 34:37,1 +08:53.6 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 34:37,1
Zaostanek: +08:53.6
4 . 503 Mikuličić Nikola
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 37:11,2 +11:27.6 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 37:11,2
Zaostanek: +11:27.6
5 . 507 Bozanić Ivano
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 38:12,1 +12:28.5 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 38:12,1
Zaostanek: +12:28.5
6 . 519 Vukas Nikola
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 38:15,5 +12:32.0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 38:15,5
Zaostanek: +12:32.0
7 . 514 Bruni Matteo
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 2 25:50,7 -1 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 25:50,7
Zaostanek: -1 LAP
8 . 556 HRVATIN Alex
BK Buzet
Moški CRO BK Buzet 2 37:22,1 -1 LAP >
Klub BK Buzet
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Čas vožnje: 37:22,1
Zaostanek: -1 LAP
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 518 Vorkapić Erik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 27:36,7 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 27:36,7
Zaostanek: -
2 . 553 Azzini Leonardo Maria
ASD TEAM GRANZON
Moški ITA ASD TEAM GRANZON 3 28:44,4 +01:07.7 >
Klub ASD TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 28:44,4
Zaostanek: +01:07.7
3 . 516 Ivanović Neo
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 29:32,4 +01:55.7 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 29:32,4
Zaostanek: +01:55.7
4 . 504 Grubišić Patrik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 32:46,7 +05:10.0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 32:46,7
Zaostanek: +05:10.0
5 . 555 HRVATIN Kevin
BK Buzet
Moški CRO BK Buzet 3 38:29,4 +10:52.7 >
Klub BK Buzet
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 38:29,4
Zaostanek: +10:52.7
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 554 Nadu Lena
BK MONTES
Ženski CRO BK MONTES 3 36:43,5 - >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Čas vožnje: 36:43,5
Zaostanek: -
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 216 Di Gaspero Cristiano
ASD TEAM GRANZON
Moški ITA ASD TEAM GRANZON 8 1:03:56,9 - >
Klub ASD TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 8
Čas vožnje: 1:03:56,9
Zaostanek: -
2 . 24 Margetić Matko
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 6 1:05:24,2 -2 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:05:24,2
Zaostanek: -2 LAP
3 . 121 Pucko Ivan
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:11:25,4 -3 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:11:25,4
Zaostanek: -3 LAP
4 . 158 Edelinski Antonio
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:14:01,2 -3 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:14:01,2
Zaostanek: -3 LAP
5 . 247 ABDIU Gerard
BK Buzet
Moški CRO BK Buzet 4 1:18:40,0 -4 LAP >
Klub BK Buzet
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:18:40,0
Zaostanek: -4 LAP
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 547 Jurišević Carlo
BK VERTIGO
Moški CRO BK VERTIGO 8 58:53,3 - >
Klub BK VERTIGO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Čas vožnje: 58:53,3
Zaostanek: -
2 . 266 KOVAČEVIĆ Borna
Fužine
Moški CRO Fužine 6 1:05:25,1 -2 LAP >
Klub Fužine
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:05:25,1
Zaostanek: -2 LAP
3 . 139 Šestan Dylan
Moški CRO 5 59:29,7 -3 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 59:29,7
Zaostanek: -3 LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 262 Bilić Anthony
Moški CRO 8 58:54,6 - >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Čas vožnje: 58:54,6
Zaostanek: -
2 . 52 Kovačević Sandy
BK LOOD
Moški CRO BK LOOD 8 1:02:23,7 +03:29.1 >
Klub BK LOOD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Čas vožnje: 1:02:23,7
Zaostanek: +03:29.1
3 . 242 Braida Edoardo
TRIVIUM FROGGY TEAM
Moški ITA TRIVIUM FROGGY TEAM 8 1:03:34,4 +04:39.8 >
Klub TRIVIUM FROGGY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 8
Čas vožnje: 1:03:34,4
Zaostanek: +04:39.8
4 . 87 Berton Alessandro
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 8 1:04:44,1 +05:49.5 >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 8
Čas vožnje: 1:04:44,1
Zaostanek: +05:49.5
5 . 174 Legović Martin
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 8 1:04:47,5 +05:52.9 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Čas vožnje: 1:04:47,5
Zaostanek: +05:52.9
6 . 69 Jovanović - Verbanac Alen
BK Žminj
Moški CRO BK Žminj 7 1:00:22,0 -1 LAP >
Klub BK Žminj
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:00:22,0
Zaostanek: -1 LAP
7 . 250 Žužić Diego
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 7 1:03:32,4 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:03:32,4
Zaostanek: -1 LAP
8 . 201 Baldas Paolo
BK Poreč
Moški CRO BK Poreč 7 1:04:50,8 -1 LAP >
Klub BK Poreč
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:04:50,8
Zaostanek: -1 LAP
9 . 261 Dimeski Petar
Moški CRO 6 1:01:59,6 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:01:59,6
Zaostanek: -2 LAP
10 . 258 Brandis Denis
BK OSIJEK 2010
Moški CRO BK OSIJEK 2010 6 1:04:58,6 -2 LAP >
Klub BK OSIJEK 2010
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:04:58,6
Zaostanek: -2 LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 1 Sikošek Gregor
BK NOVIGRAD
Moški SLO BK NOVIGRAD 8 59:48,8 - >
Klub BK NOVIGRAD
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Čas vožnje: 59:48,8
Zaostanek: -
2 . 248 Galić Jurica
BK MONTES
Moški CRO BK MONTES 8 1:03:37,0 +03:48.1 >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Čas vožnje: 1:03:37,0
Zaostanek: +03:48.1
3 . 343 Grubišić Luka
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 8 1:03:51,5 +04:02.6 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Čas vožnje: 1:03:51,5
Zaostanek: +04:02.6
4 . 251 Dejak Janez
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 8 1:04:43,9 +04:55.0 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Čas vožnje: 1:04:43,9
Zaostanek: +04:55.0
5 . 31 Golob Rok
BIKE POINT MALI LOSINJ
Moški SLO BIKE POINT MALI LOSINJ 8 1:06:56,8 +07:07.9 >
Klub BIKE POINT MALI LOSINJ
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Čas vožnje: 1:06:56,8
Zaostanek: +07:07.9
6 . 78 Simčič Gregor
KK ČRNOMELJ
Moški SLO KK ČRNOMELJ 8 1:06:58,0 +07:09.2 >
Klub KK ČRNOMELJ
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Čas vožnje: 1:06:58,0
Zaostanek: +07:09.2
7 . 207 ZILLE FABIO
ASD ACIDO LATTICO TEAM
Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 7 1:01:12,7 -1 LAP >
Klub ASD ACIDO LATTICO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:01:12,7
Zaostanek: -1 LAP
8 . 346 Simonič Valentin
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 7 1:01:27,1 -1 LAP >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:01:27,1
Zaostanek: -1 LAP
9 . 22 Dundović Saša
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 7 1:01:53,4 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:01:53,4
Zaostanek: -1 LAP
10 . 136 Macan Ronald
BK AXA
Moški CRO BK AXA 7 1:01:59,9 -1 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:01:59,9
Zaostanek: -1 LAP
11 . 259 Bernardi Alex
BANDO CYCLING TEAM
Moški ITA BANDO CYCLING TEAM 7 1:02:54,8 -1 LAP >
Klub BANDO CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:02:54,8
Zaostanek: -1 LAP
12 . 245 Hiršman Gregor
Moški SLO 7 1:03:44,0 -1 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:03:44,0
Zaostanek: -1 LAP
13 . 347 Bavcon Nejc
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 7 1:04:08,3 -1 LAP >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:04:08,3
Zaostanek: -1 LAP
14 . 244 JURČIĆ Davor
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 6 59:26,2 -2 LAP >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 59:26,2
Zaostanek: -2 LAP
15 . 153 Španjol Luka
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 1:00:33,5 -2 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:00:33,5
Zaostanek: -2 LAP
16 . 11 Pilčić Ivica
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 6 1:01:35,1 -2 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:01:35,1
Zaostanek: -2 LAP
17 . 67 Štrucelj Štefan
Moški CRO 6 1:02:46,8 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:02:46,8
Zaostanek: -2 LAP
18 . 18 Remec Davor
Moški SLO 6 1:02:57,5 -2 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:02:57,5
Zaostanek: -2 LAP
19 . 94 Bajrektarević Damir
Moški CRO 6 1:03:24,0 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:03:24,0
Zaostanek: -2 LAP
20 . 43 Horvat Bojan
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 6 1:05:27,7 -2 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:05:27,7
Zaostanek: -2 LAP
21 . 13 Brnelić Hrvoje
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 6 1:05:37,8 -2 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:05:37,8
Zaostanek: -2 LAP
22 . 93 Krizmanić Mirjan
Moški CRO 6 1:05:40,9 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:05:40,9
Zaostanek: -2 LAP
23 . 25 Vaška Saša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 6 1:07:09,9 -2 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:07:09,9
Zaostanek: -2 LAP
24 . 117 Papež Rok
KD MELAMIN
Moški SLO KD MELAMIN 6 1:08:57,9 -2 LAP >
Klub KD MELAMIN
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:08:57,9
Zaostanek: -2 LAP
25 . 255 Ivanović Ivan
Moški CRO 5 59:50,5 -3 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 59:50,5
Zaostanek: -3 LAP
26 . 199 PRENKPALAJ Patrik
BK Rijeka
Moški CRO BK Rijeka 5 1:00:50,5 -3 LAP >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:00:50,5
Zaostanek: -3 LAP
27 . 145 Golja Davor
BBK ISTRA BIKE
Moški CRO BBK ISTRA BIKE 5 1:04:14,5 -3 LAP >
Klub BBK ISTRA BIKE
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:04:14,5
Zaostanek: -3 LAP
28 . 187 TERLEVIĆ Denis
Moški CRO 5 1:05:24,9 -3 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:05:24,9
Zaostanek: -3 LAP
29 . 191 STEPČIĆ Manuel
Moški CRO 4 1:00:27,5 -4 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:00:27,5
Zaostanek: -4 LAP
DNF 134 Seccareccia Boris
BK OPATIJA-2010
Moški CRO BK OPATIJA-2010 4 37:02,5 LAP >
Klub BK OPATIJA-2010
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 37:02,5
Zaostanek: LAP
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 186 Tomat Loris
A.S.D. VALCHIARO'
Moški ITA A.S.D. VALCHIARO' 8 1:02:26,5 - >
Klub A.S.D. VALCHIARO'
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 8
Čas vožnje: 1:02:26,5
Zaostanek: -
2 . 127 Božić Igor
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 8 1:06:59,0 +04:32.4 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Čas vožnje: 1:06:59,0
Zaostanek: +04:32.4
3 . 219 Marchesic Alessandro
ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 7 59:45,6 -1 LAP >
Klub ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 59:45,6
Zaostanek: -1 LAP
4 . 227 Pevec Evgen
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 1:00:32,4 -1 LAP >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:00:32,4
Zaostanek: -1 LAP
5 . 119 Pustijanac Mario
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 7 1:03:06,3 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:03:06,3
Zaostanek: -1 LAP
6 . 154 Brezar Edoardo
ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 7 1:03:26,3 -1 LAP >
Klub ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:03:26,3
Zaostanek: -1 LAP
7 . 56 Zupančič Rok
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 7 1:03:29,6 -1 LAP >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:03:29,6
Zaostanek: -1 LAP
8 . 49 Kajfes Boris
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 7 1:04:10,5 -1 LAP >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:04:10,5
Zaostanek: -1 LAP
9 . 29 Milat Erik
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 7 1:04:35,2 -1 LAP >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:04:35,2
Zaostanek: -1 LAP
10 . 45 Bruni Mauro
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 7 1:04:42,3 -1 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:04:42,3
Zaostanek: -1 LAP
11 . 74 Zec Milko
BBK Grožnjan
Moški CRO BBK Grožnjan 7 1:05:01,4 -1 LAP >
Klub BBK Grožnjan
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:05:01,4
Zaostanek: -1 LAP
12 . 46 Tarallo Alessandro
Nagaye Project
Moški ITA Nagaye Project 7 1:05:57,1 -1 LAP >
Klub Nagaye Project
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:05:57,1
Zaostanek: -1 LAP
13 . 188 Peteh Emil
Moški CRO 7 1:06:02,3 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:06:02,3
Zaostanek: -1 LAP
14 . 140 Šestan Danijel
Moški CRO 7 1:06:18,3 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:06:18,3
Zaostanek: -1 LAP
15 . 256 ZUBAN Dino
Moški CRO 7 1:06:58,2 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:06:58,2
Zaostanek: -1 LAP
16 . 161 Sobot Filip
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 7 1:07:08,2 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:07:08,2
Zaostanek: -1 LAP
17 . 243 Blečić Ivan
Moški CRO 7 1:07:31,7 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:07:31,7
Zaostanek: -1 LAP
18 . 265 SMOLICA Antun
BK Umag
Moški CRO BK Umag 7 1:08:13,4 -1 LAP >
Klub BK Umag
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:08:13,4
Zaostanek: -1 LAP
19 . 122 Crljenica Manuel
BK PULA
Moški CRO BK PULA 6 59:44,4 -2 LAP >
Klub BK PULA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 59:44,4
Zaostanek: -2 LAP
20 . 162 Bilić Loris
VILLA MIHAELA / MIRACOLINA BIKE BAR
Moški CRO VILLA MIHAELA / MIRACOLINA BIKE BAR 6 59:46,6 -2 LAP >
Klub VILLA MIHAELA / MIRACOLINA BIKE BAR
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 59:46,6
Zaostanek: -2 LAP
21 . 27 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 6 1:01:51,0 -2 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:01:51,0
Zaostanek: -2 LAP
22 . 131 Galić Siniša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 6 1:02:59,9 -2 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:02:59,9
Zaostanek: -2 LAP
23 . 51 Tončić Marko
Moški CRO 6 1:03:05,0 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:03:05,0
Zaostanek: -2 LAP
24 . 66 Balenović Goran
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 6 1:04:15,8 -2 LAP >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:04:15,8
Zaostanek: -2 LAP
25 . 6 Požarić Dorian
Moški CRO 6 1:05:43,3 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:05:43,3
Zaostanek: -2 LAP
26 . 257 Goreta Boris
BK MONTES
Moški CRO BK MONTES 6 1:08:04,1 -2 LAP >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:08:04,1
Zaostanek: -2 LAP
27 . 249 PAULIN Daniel
Bikearound
Moški CRO Bikearound 6 1:10:34,2 -2 LAP >
Klub Bikearound
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:10:34,2
Zaostanek: -2 LAP
28 . 84 FERETIĆ Denis
BBK KRK
Moški CRO BBK KRK 5 59:32,2 -3 LAP >
Klub BBK KRK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 59:32,2
Zaostanek: -3 LAP
29 . 252 Minatelli Maurizio
Moški ITA 5 1:00:55,2 -3 LAP >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:00:55,2
Zaostanek: -3 LAP
30 . 97 Ban Tom
BK POREČ
Moški SLO BK POREČ 5 1:01:28,8 -3 LAP >
Klub BK POREČ
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:01:28,8
Zaostanek: -3 LAP
31 . 267 ŠIFNER Ronaldo
Moški CRO 5 1:01:52,9 -3 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:01:52,9
Zaostanek: -3 LAP
32 . 254 Mastrovic Vjeko
Moški CRO 5 1:08:26,8 -3 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:08:26,8
Zaostanek: -3 LAP
33 . 165 Davide Davor
Moški CRO 4 1:11:14,3 -4 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:11:14,3
Zaostanek: -4 LAP
DNF 264 SORČIĆ Roberto
Moški CRO 1 15:08,5 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Čas vožnje: 15:08,5
Zaostanek: LAP
DNF 171 Vukmir Roberto
BK Pula
Moški CRO BK Pula 5 59:50,8 LAP >
Klub BK Pula
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 59:50,8
Zaostanek: LAP
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 48 Inguscio Maurizio
GS AZZIDA
Moški ITA GS AZZIDA 7 1:00:58,0 - >
Klub GS AZZIDA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:00:58,0
Zaostanek: -
2 . 105 Milocco Giancarlo
G:S: AZZIDA
Moški ITA G:S: AZZIDA 7 1:05:48,7 +04:50.6 >
Klub G:S: AZZIDA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:05:48,7
Zaostanek: +04:50.6
3 . 79 Marassi Giovanni
A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 7 1:07:13,7 +06:15.6 >
Klub A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:07:13,7
Zaostanek: +06:15.6
4 . 348 Radmanović Dario
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 7 1:08:20,1 +07:22.0 >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:08:20,1
Zaostanek: +07:22.0
5 . 179 Barilani Gianluca
TEAM TODESCO ASD
Moški ITA TEAM TODESCO ASD 7 1:08:30,7 +07:32.6 >
Klub TEAM TODESCO ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:08:30,7
Zaostanek: +07:32.6
6 . 100 Bukovac Denis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 7 1:08:36,9 +07:38.8 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:08:36,9
Zaostanek: +07:38.8
7 . 123 Moškun Zdravko
Moški SLO 6 1:01:03,3 -1 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:01:03,3
Zaostanek: -1 LAP
8 . 538 Tiefengraber Igor
KD ALPE SIS
Moški SLO KD ALPE SIS 6 1:01:16,1 -1 LAP >
Klub KD ALPE SIS
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:01:16,1
Zaostanek: -1 LAP
9 . 61 Mastrangelo Alberto
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 6 1:02:13,3 -1 LAP >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:02:13,3
Zaostanek: -1 LAP
10 . 537 Kovačić Dalibor
BK BIKEAROUND
Moški SLO BK BIKEAROUND 6 1:05:29,1 -1 LAP >
Klub BK BIKEAROUND
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:05:29,1
Zaostanek: -1 LAP
11 . 176 Bertetić Robert
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 6 1:10:20,4 -1 LAP >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:10:20,4
Zaostanek: -1 LAP
12 . 126 Pušić Željko
Moški CRO 5 59:28,4 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 59:28,4
Zaostanek: -2 LAP
13 . 173 Zorko Davor
BK MTB Istra Pazin
Moški CRO BK MTB Istra Pazin 5 59:40,4 -2 LAP >
Klub BK MTB Istra Pazin
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 59:40,4
Zaostanek: -2 LAP
14 . 241 Dekleva Andrej
MTB.SI
Moški SLO MTB.SI 5 59:48,9 -2 LAP >
Klub MTB.SI
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 59:48,9
Zaostanek: -2 LAP
15 . 59 Rosini Giuliano
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 5 1:05:11,9 -2 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:05:11,9
Zaostanek: -2 LAP
16 . 101 Fabac Patrik
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:13:13,7 -2 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:13:13,7
Zaostanek: -2 LAP
17 . 88 Berton Massimo
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 4 1:10:02,6 -3 LAP >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:10:02,6
Zaostanek: -3 LAP
DNS 263 VIDOVIĆ Marijan
Moški CRO 0 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 0
Čas vožnje:
Zaostanek:
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 155 Capon Roberta
ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Ženski ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 6 1:00:07,3 - >
Klub ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:00:07,3
Zaostanek: -
2 . 63 Cosliani Donatella
SC COTTUR ASD
Ženski ITA SC COTTUR ASD 6 1:08:28,4 +08:21.1 >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:08:28,4
Zaostanek: +08:21.1
3 . 260 Moro Elisa
ZEROBIKE
Ženski ITA ZEROBIKE 6 1:08:36,4 +08:29.1 >
Klub ZEROBIKE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:08:36,4
Zaostanek: +08:29.1
4 . 83 FEDELE DANIELA
Gruppo Bastion bike ASD
Ženski ITA Gruppo Bastion bike ASD 6 1:08:54,9 +08:47.6 >
Klub Gruppo Bastion bike ASD
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:08:54,9
Zaostanek: +08:47.6
5 . 253 Varjačić željka
BK MONTES
Ženski CRO BK MONTES 5 1:02:03,5 -1 LAP >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:02:03,5
Zaostanek: -1 LAP
6 . 91 Botter Fiorella
A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS
Ženski ITA A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS 5 1:06:09,3 -1 LAP >
Klub A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:06:09,3
Zaostanek: -1 LAP
7 . 64 Cherin Silvana
XC TEAM TRIESTE
Ženski ITA XC TEAM TRIESTE 4 1:10:39,9 -2 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1:10:39,9
Zaostanek: -2 LAP
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 215 Braida Lucrezia
ASD TEAM GRANZON
Ženski ITA ASD TEAM GRANZON 7 1:03:52,7 - >
Klub ASD TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:03:52,7
Zaostanek: -
2 . 246 Nadu Anja
BK MONTES
Ženski CRO BK MONTES 7 1:04:05,7 +00:12.9 >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 7
Čas vožnje: 1:04:05,7
Zaostanek: +00:12.9
3 . 7 Juretić Antonela
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 6 1:02:14,1 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1:02:14,1
Zaostanek: -1 LAP
4 . 12 Pilčić Valentina
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 5 59:43,8 -2 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Čas vožnje: 59:43,8
Zaostanek: -2 LAP
5 . 62 Mastrangelo Alessia
CYCLING TEAM FRIULI
Ženski ITA CYCLING TEAM FRIULI 5 1:09:37,3 -2 LAP >
Klub CYCLING TEAM FRIULI
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1:09:37,3
Zaostanek: -2 LAP

Komentarji

 

Mobile content