Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: Cycling united ciklokros 2019/2020 PSLO

Ciklokros Tekma:Cycling united ciklokros 2019/2020 PSLO Datum:07.12.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Number of laps Zaostanek Best lap Več
ČLANI (LICENCE ELITE IN U23)-M
6 Pogačar Tadej
UAE TEAM EMIRATES
Moški SLO UAE TEAM EMIRATES 10014972740 00:05:35 1 -8 00:05:35 >
Klub UAE TEAM EMIRATES
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014972740
Čas vožnje: 00:05:35
Number of laps: 1
Zaostanek: -8
Best lap: 00:05:35
1 . 7 Mezgec Luka
Mitchelton-Scott
Moški SLO Mitchelton-Scott 10005560710 00:52:26 9 -- 00:05:37 >
Klub Mitchelton-Scott
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10005560710
Čas vožnje: 00:52:26
Number of laps: 9
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:05:37
2 . 1 Štajnar Mihael
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 00:53:02 9 00:00:36 00:05:32 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017564458
Čas vožnje: 00:53:02
Number of laps: 9
Zaostanek: 00:00:36
Best lap: 00:05:32
3 . 12 Gehbauer Robert
RC ARBÖ ASKÖ Klagenfurt
Moški AUT RC ARBÖ ASKÖ Klagenfurt 10003343147 00:54:03 9 00:01:37 00:05:45 >
Klub RC ARBÖ ASKÖ Klagenfurt
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10003343147
Čas vožnje: 00:54:03
Number of laps: 9
Zaostanek: 00:01:37
Best lap: 00:05:45
4 . 14 Chiandussi Michele
A.S.D. G.S. DONI 2004
Moški ITA A.S.D. G.S. DONI 2004 10029981468 00:55:13 9 00:02:47 00:05:44 >
Klub A.S.D. G.S. DONI 2004
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029981468
Čas vožnje: 00:55:13
Number of laps: 9
Zaostanek: 00:02:47
Best lap: 00:05:44
5 . 11 Čemažar Nik
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10015332246 00:56:55 9 00:04:29 00:06:02 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015332246
Čas vožnje: 00:56:55
Number of laps: 9
Zaostanek: 00:04:29
Best lap: 00:06:02
6 . 132 Ravbar Jan
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10017629126 00:57:29 9 00:05:03 00:05:49 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017629126
Čas vožnje: 00:57:29
Number of laps: 9
Zaostanek: 00:05:03
Best lap: 00:05:49
7 . 3 Zupančič Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008745037 00:57:58 9 00:05:32 00:06:03 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008745037
Čas vožnje: 00:57:58
Number of laps: 9
Zaostanek: 00:05:32
Best lap: 00:06:03
8 . 8 Dimic Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 00:52:33 8 -1 00:06:10 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007708046
Čas vožnje: 00:52:33
Number of laps: 8
Zaostanek: -1
Best lap: 00:06:10
9 . 9 Jarc Aljaž
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10015327293 00:53:08 8 -1 00:06:17 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015327293
Čas vožnje: 00:53:08
Number of laps: 8
Zaostanek: -1
Best lap: 00:06:17
10 . 2 Avbelj Blaž
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 10017563448 00:53:19 8 -1 00:06:06 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017563448
Čas vožnje: 00:53:19
Number of laps: 8
Zaostanek: -1
Best lap: 00:06:06
11 . 4 Debevec Blaž
Ljubljana Gusto Santic
Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10017562337 00:55:24 8 -1 00:06:29 >
Klub Ljubljana Gusto Santic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017562337
Čas vožnje: 00:55:24
Number of laps: 8
Zaostanek: -1
Best lap: 00:06:29
12 . 13 Bertović Noa
BK AXA
Moški CRO BK AXA 10028451700 00:56:06 7 -2 00:07:11 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028451700
Čas vožnje: 00:56:06
Number of laps: 7
Zaostanek: -2
Best lap: 00:07:11
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 45 Kranjec Žagar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 00:37:56 6 -- 00:06:00 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554556
Čas vožnje: 00:37:56
Number of laps: 6
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:06:00
2 . 46 Kralj Fabijan
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 10062011272 00:38:14 6 00:00:18 00:05:57 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10062011272
Čas vožnje: 00:38:14
Number of laps: 6
Zaostanek: 00:00:18
Best lap: 00:05:57
3 . 47 Maček Matic
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017620739 00:42:49 6 00:04:53 00:06:19 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017620739
Čas vožnje: 00:42:49
Number of laps: 6
Zaostanek: 00:04:53
Best lap: 00:06:19
4 . 112 Cvjetičanin Maks
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10079745805 00:43:10 6 00:05:14 00:06:28 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079745805
Čas vožnje: 00:43:10
Number of laps: 6
Zaostanek: 00:05:14
Best lap: 00:06:28
5 . 48 Jablanovec Luka
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 10017585070 00:43:14 6 00:05:18 00:06:38 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017585070
Čas vožnje: 00:43:14
Number of laps: 6
Zaostanek: 00:05:18
Best lap: 00:06:38
DNF 50 Cosic Deni
Reprezentacija Istre
Moški CRO Reprezentacija Istre 10073601459 00:22:59 3 -3 00:07:23 >
Klub Reprezentacija Istre
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10073601459
Čas vožnje: 00:22:59
Number of laps: 3
Zaostanek: -3
Best lap: 00:07:23
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 142 Rus Jure
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582848 00:38:22 6 -- 00:06:00 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017582848
Čas vožnje: 00:38:22
Number of laps: 6
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:06:00
2 . 135 Ravbar Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556374 00:38:56 6 00:00:34 00:06:06 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017556374
Čas vožnje: 00:38:56
Number of laps: 6
Zaostanek: 00:00:34
Best lap: 00:06:06
3 . 114 Petek Aljaž
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017603056 00:42:39 6 00:04:17 00:06:45 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017603056
Čas vožnje: 00:42:39
Number of laps: 6
Zaostanek: 00:04:17
Best lap: 00:06:45
4 . 62 Flajs Maj
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017615180 00:44:43 6 00:06:21 00:07:03 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017615180
Čas vožnje: 00:44:43
Number of laps: 6
Zaostanek: 00:06:21
Best lap: 00:07:03
5 . 116 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653677 00:37:42 5 -1 00:07:17 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017653677
Čas vožnje: 00:37:42
Number of laps: 5
Zaostanek: -1
Best lap: 00:07:17
6 . 66 Kalan Žiga
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017612150 00:38:10 5 -1 00:07:03 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017612150
Čas vožnje: 00:38:10
Number of laps: 5
Zaostanek: -1
Best lap: 00:07:03
7 . 61 Gregorčič Natan
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 10050151812 00:38:42 5 -1 00:07:11 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050151812
Čas vožnje: 00:38:42
Number of laps: 5
Zaostanek: -1
Best lap: 00:07:11
8 . 60 Gladek Marcel
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588811 00:38:36 1 -5 00:38:36 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017588811
Čas vožnje: 00:38:36
Number of laps: 1
Zaostanek: -5
Best lap: 00:38:36
DNF 64 ČUK Enej
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 10017564256 00:36:23 4 -2 00:08:14 >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017564256
Čas vožnje: 00:36:23
Number of laps: 4
Zaostanek: -2
Best lap: 00:08:14
DNF 65 Erjavec Matic
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092289016 00:07:54 1 -5 00:07:54 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092289016
Čas vožnje: 00:07:54
Number of laps: 1
Zaostanek: -5
Best lap: 00:07:54
AMATERJI IN MASTERS DO 34 LET-M
122 Thorsten Rasch
Soine Bikes - Vertenbene
Moški Soine Bikes - Vertenbene - 00:20:31 3 -6 00:06:38 >
Klub Soine Bikes - Vertenbene
Država
Spol: Moški
Licenca: -
Čas vožnje: 00:20:31
Number of laps: 3
Zaostanek: -6
Best lap: 00:06:38
1 . 16 Kravos Matej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577895 00:54:48 9 -- 00:05:50 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577895
Čas vožnje: 00:54:48
Number of laps: 9
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:05:50
2 . 19 Ropas Nejc
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 10088494801 00:52:16 8 -1 00:06:24 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088494801
Čas vožnje: 00:52:16
Number of laps: 8
Zaostanek: -1
Best lap: 00:06:24
3 . 119 Bitenc Jure
KD ŠENČUR
Moški SLO KD ŠENČUR 00:52:56 8 -1 00:06:33 >
Klub KD ŠENČUR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:52:56
Number of laps: 8
Zaostanek: -1
Best lap: 00:06:33
4 . 18 Božnar Kristjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:55:56 8 -1 00:06:49 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075550755
Čas vožnje: 00:55:56
Number of laps: 8
Zaostanek: -1
Best lap: 00:06:49
5 . 22 Sušnik Blaž
KD ŠENČUR
Moški SLO KD ŠENČUR 10096568332 00:56:44 8 -1 00:06:46 >
Klub KD ŠENČUR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10096568332
Čas vožnje: 00:56:44
Number of laps: 8
Zaostanek: -1
Best lap: 00:06:46
6 . 121 Uršič Blaž
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 10007662273 00:57:10 8 -1 00:06:39 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007662273
Čas vožnje: 00:57:10
Number of laps: 8
Zaostanek: -1
Best lap: 00:06:39
7 . 17 Maretič Žiga
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 10017587700 00:51:34 7 -2 00:06:50 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017587700
Čas vožnje: 00:51:34
Number of laps: 7
Zaostanek: -2
Best lap: 00:06:50
8 . 120 Cindrič Izidor
Sione Bikes Team
Moški SLO Sione Bikes Team SLO19940304 00:52:40 7 -2 00:06:56 >
Klub Sione Bikes Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19940304
Čas vožnje: 00:52:40
Number of laps: 7
Zaostanek: -2
Best lap: 00:06:56
9 . 20 Rozman Marko
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS143 00:56:46 7 -2 00:07:25 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS143
Čas vožnje: 00:56:46
Number of laps: 7
Zaostanek: -2
Best lap: 00:07:25
10 . 21 Vogrin Aljoša
ŠD T-2
Moški SLO ŠD T-2 00:58:33 7 -2 00:07:52 >
Klub ŠD T-2
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:58:33
Number of laps: 7
Zaostanek: -2
Best lap: 00:07:52
MASTERS OD 35 – 44 LET-M
113 Kranjec Robert
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10093678843 00:14:27 2 -6 00:07:03 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10093678843
Čas vožnje: 00:14:27
Number of laps: 2
Zaostanek: -6
Best lap: 00:07:03
1 . 24 Ferjančič Boštjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051266100 00:53:03 8 -- 00:06:32 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10051266100
Čas vožnje: 00:53:03
Number of laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:06:32
2 . 26 Stibilj Jernej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017587090 00:53:58 8 00:00:55 00:06:40 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017587090
Čas vožnje: 00:53:58
Number of laps: 8
Zaostanek: 00:00:55
Best lap: 00:06:40
3 . 31 Zajc Robert
Moški SLO 00:55:24 8 00:02:21 00:06:49 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:55:24
Number of laps: 8
Zaostanek: 00:02:21
Best lap: 00:06:49
4 . 107 Golob Joze
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017600935 00:58:52 8 00:05:49 00:06:45 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017600935
Čas vožnje: 00:58:52
Number of laps: 8
Zaostanek: 00:05:49
Best lap: 00:06:45
5 . 25 Čeh Bor
LETI VILI
Moški SLO LETI VILI 10017589114 00:55:43 7 -1 00:07:23 >
Klub LETI VILI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017589114
Čas vožnje: 00:55:43
Number of laps: 7
Zaostanek: -1
Best lap: 00:07:23
6 . 29 Smodila Mitja
Moški SLO 00:58:15 7 -1 00:08:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:58:15
Number of laps: 7
Zaostanek: -1
Best lap: 00:08:00
MASTERS OD 45 – 54 LET-M
35 Oter Mitja
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017585676 00:45:01 3 -5 00:06:55 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017585676
Čas vožnje: 00:45:01
Number of laps: 3
Zaostanek: -5
Best lap: 00:06:55
1 . 39 Kuret Iztok
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10017585979 00:51:29 8 -- 00:06:19 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017585979
Čas vožnje: 00:51:29
Number of laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:06:19
2 . 32 Kovač Matjaž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017593659 00:51:47 8 00:00:18 00:06:18 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017593659
Čas vožnje: 00:51:47
Number of laps: 8
Zaostanek: 00:00:18
Best lap: 00:06:18
3 . 33 Premrn Lucjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586686 00:51:53 8 00:00:24 00:06:23 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017586686
Čas vožnje: 00:51:53
Number of laps: 8
Zaostanek: 00:00:24
Best lap: 00:06:23
4 . 41 Mori Mitja
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 10071275176 00:52:52 8 00:01:23 00:06:19 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10071275176
Čas vožnje: 00:52:52
Number of laps: 8
Zaostanek: 00:01:23
Best lap: 00:06:19
5 . 38 Omahen Blaž
Moški SLO 00:52:01 7 -1 00:07:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:52:01
Number of laps: 7
Zaostanek: -1
Best lap: 00:07:15
7 . 109 Bajec Franc
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017569108 00:55:33 7 -1 00:07:43 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569108
Čas vožnje: 00:55:33
Number of laps: 7
Zaostanek: -1
Best lap: 00:07:43
8 . 36 Vukan Slavko
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 10053944815 00:56:09 7 -1 00:07:45 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10053944815
Čas vožnje: 00:56:09
Number of laps: 7
Zaostanek: -1
Best lap: 00:07:45
MASTERS OD 55 IN VEč-M
1 . 43 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:54:04 8 -- 00:06:36 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577996
Čas vožnje: 00:54:04
Number of laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:06:36
2 . 44 Zupan Tine
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 00:53:01 7 -1 00:07:09 >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647819
Čas vožnje: 00:53:01
Number of laps: 7
Zaostanek: -1
Best lap: 00:07:09
DEčKI A-M
1 . 82 Sandić David
BS ISTRA
Moški CRO BS ISTRA 00:32:52 4 -- 00:07:38 >
Klub BS ISTRA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:32:52
Number of laps: 4
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:07:38
2 . 81 Žido Gal
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 10088903514 00:32:58 4 00:00:06 00:08:01 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088903514
Čas vožnje: 00:32:58
Number of laps: 4
Zaostanek: 00:00:06
Best lap: 00:08:01
3 . 79 Kovač Pij
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10073867100 00:33:59 4 00:01:07 00:07:46 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10073867100
Čas vožnje: 00:33:59
Number of laps: 4
Zaostanek: 00:01:07
Best lap: 00:07:46
4 . 80 Rožič Gašper Miha
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10096797088 00:36:08 4 00:03:16 00:08:06 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10096797088
Čas vožnje: 00:36:08
Number of laps: 4
Zaostanek: 00:03:16
Best lap: 00:08:06
DNF 78 Valjavec Erazem
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10017620537 00:16:32 2 -2 00:07:17 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017620537
Čas vožnje: 00:16:32
Number of laps: 2
Zaostanek: -2
Best lap: 00:07:17
DEčKI B-M
1 . 85 Kaučič Gal
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 10097134669 00:39:41 4 -- 00:08:42 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10097134669
Čas vožnje: 00:39:41
Number of laps: 4
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:08:42
DEčKI C-M
1 . 93 Gašperlin Tine
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10092750370 00:33:00 3 -- 00:10:43 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092750370
Čas vožnje: 00:33:00
Number of laps: 3
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:10:43
2 . 94 Prevc Oto
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10092257387 00:33:53 3 00:00:53 00:09:35 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092257387
Čas vožnje: 00:33:53
Number of laps: 3
Zaostanek: 00:00:53
Best lap: 00:09:35
MLADINKE-Ž
1 . 101 Kranjec Žagar Hana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 00:40:35 5 -- 00:07:43 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017554455
Čas vožnje: 00:40:35
Number of laps: 5
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:07:43

Komentarji

 

Mobile content