Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Cycling united ciklokros 2019/2020 PSLO

Cestno kolesarstvo - ciklokros Tekma:Cycling united ciklokros 2019/2020 PSLO Datum:07.12.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Number of laps Zaostanek Best lap
ČLANI (LICENCE ELITE IN U23)-M
6 Pogačar Tadej Moški SLO UAE TEAM EMIRATES 10014972740 00:05:35 1 -8 00:05:35
1 . 7 Mezgec Luka Moški SLO Mitchelton-Scott 10005560710 00:52:26 9 -- 00:05:37
2 . 1 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 00:53:02 9 00:00:36 00:05:32
3 . 12 Gehbauer Robert Moški AUT RC ARBÖ ASKÖ Klagenfurt 10003343147 00:54:03 9 00:01:37 00:05:45
4 . 14 Chiandussi Michele Moški ITA A.S.D. G.S. DONI 2004 10029981468 00:55:13 9 00:02:47 00:05:44
5 . 11 Čemažar Nik Moški SLO KK KRANJ 10015332246 00:56:55 9 00:04:29 00:06:02
6 . 132 Ravbar Jan Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10017629126 00:57:29 9 00:05:03 00:05:49
7 . 3 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008745037 00:57:58 9 00:05:32 00:06:03
8 . 8 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 00:52:33 8 -1 00:06:10
9 . 9 Jarc Aljaž Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10015327293 00:53:08 8 -1 00:06:17
10 . 2 Avbelj Blaž Moški SLO Ljubljana Migimigi 10017563448 00:53:19 8 -1 00:06:06
11 . 4 Debevec Blaž Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10017562337 00:55:24 8 -1 00:06:29
12 . 13 Bertović Noa Moški CRO BK AXA 10028451700 00:56:06 7 -2 00:07:11
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 45 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 00:37:56 6 -- 00:06:00
2 . 46 Kralj Fabijan Moški SLO KK PANTAL 10062011272 00:38:14 6 00:00:18 00:05:57
3 . 47 Maček Matic Moški SLO KK KRANJ 10017620739 00:42:49 6 00:04:53 00:06:19
4 . 112 Cvjetičanin Maks Moški SLO KK KRANJ 10079745805 00:43:10 6 00:05:14 00:06:28
5 . 48 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI 10017585070 00:43:14 6 00:05:18 00:06:38
DNF 50 Cosic Deni Moški CRO Reprezentacija Istre 10073601459 00:22:59 3 -3 00:07:23
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 142 Rus Jure Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582848 00:38:22 6 -- 00:06:00
2 . 135 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556374 00:38:56 6 00:00:34 00:06:06
3 . 114 Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ 10017603056 00:42:39 6 00:04:17 00:06:45
4 . 62 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 10017615180 00:44:43 6 00:06:21 00:07:03
5 . 116 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653677 00:37:42 5 -1 00:07:17
6 . 66 Kalan Žiga Moški SLO KK KRANJ 10017612150 00:38:10 5 -1 00:07:03
7 . 61 Gregorčič Natan Moški SLO Ljubljana Migimigi 10050151812 00:38:42 5 -1 00:07:11
8 . 60 Gladek Marcel Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588811 00:38:36 1 -5 00:38:36
DNF 64 ČUK Enej Moški SLO Ljubljana Migimigi 10017564256 00:36:23 4 -2 00:08:14
DNF 65 Erjavec Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092289016 00:07:54 1 -5 00:07:54
AMATERJI IN MASTERS DO 34 LET-M
122 Thorsten Rasch Moški Soine Bikes - Vertenbene - 00:20:31 3 -6 00:06:38
1 . 16 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577895 00:54:48 9 -- 00:05:50
2 . 19 Ropas Nejc Moški SLO BikeRepublic 10088494801 00:52:16 8 -1 00:06:24
3 . 119 Bitenc Jure Moški SLO KD ŠENČUR 00:52:56 8 -1 00:06:33
4 . 18 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:55:56 8 -1 00:06:49
5 . 22 Sušnik Blaž Moški SLO KD ŠENČUR 10096568332 00:56:44 8 -1 00:06:46
6 . 121 Uršič Blaž Moški SLO KK PANTAL 10007662273 00:57:10 8 -1 00:06:39
7 . 17 Maretič Žiga Moški SLO ŠD Koloka 10017587700 00:51:34 7 -2 00:06:50
8 . 120 Cindrič Izidor Moški SLO Sione Bikes Team SLO19940304 00:52:40 7 -2 00:06:56
9 . 20 Rozman Marko Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS143 00:56:46 7 -2 00:07:25
10 . 21 Vogrin Aljoša Moški SLO ŠD T-2 00:58:33 7 -2 00:07:52
MASTERS OD 35 – 44 LET-M
113 Kranjec Robert Moški SLO KD LPP 10093678843 00:14:27 2 -6 00:07:03
1 . 24 Ferjančič Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051266100 00:53:03 8 -- 00:06:32
2 . 26 Stibilj Jernej Moški SLO ŠD TURBO M 10017587090 00:53:58 8 00:00:55 00:06:40
3 . 31 Zajc Robert Moški SLO 00:55:24 8 00:02:21 00:06:49
4 . 107 Golob Joze Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017600935 00:58:52 8 00:05:49 00:06:45
5 . 25 Čeh Bor Moški SLO LETI VILI 10017589114 00:55:43 7 -1 00:07:23
6 . 29 Smodila Mitja Moški SLO 00:58:15 7 -1 00:08:00
MASTERS OD 45 – 54 LET-M
35 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 10017585676 00:45:01 3 -5 00:06:55
1 . 39 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SiS 10017585979 00:51:29 8 -- 00:06:19
2 . 32 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017593659 00:51:47 8 00:00:18 00:06:18
3 . 33 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586686 00:51:53 8 00:00:24 00:06:23
4 . 41 Mori Mitja Moški SLO GANESHA TEAM 10071275176 00:52:52 8 00:01:23 00:06:19
5 . 38 Omahen Blaž Moški SLO 00:52:01 7 -1 00:07:15
7 . 109 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 10017569108 00:55:33 7 -1 00:07:43
8 . 36 Vukan Slavko Moški SLO KK TROPOVCI 10053944815 00:56:09 7 -1 00:07:45
MASTERS OD 55 IN VEč-M
1 . 43 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:54:04 8 -- 00:06:36
2 . 44 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 00:53:01 7 -1 00:07:09
DEčKI A-M
1 . 82 Sandić David Moški CRO BS ISTRA 00:32:52 4 -- 00:07:38
2 . 81 Žido Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10088903514 00:32:58 4 00:00:06 00:08:01
3 . 79 Kovač Pij Moški SLO IZVIR VIPAVA 10073867100 00:33:59 4 00:01:07 00:07:46
4 . 80 Rožič Gašper Miha Moški SLO KK KRANJ 10096797088 00:36:08 4 00:03:16 00:08:06
DNF 78 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 10017620537 00:16:32 2 -2 00:07:17
DEčKI B-M
1 . 85 Kaučič Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10097134669 00:39:41 4 -- 00:08:42
DEčKI C-M
1 . 93 Gašperlin Tine Moški SLO KK KRANJ 10092750370 00:33:00 3 -- 00:10:43
2 . 94 Prevc Oto Moški SLO KK KRANJ 10092257387 00:33:53 3 00:00:53 00:09:35
MLADINKE-Ž
1 . 101 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 00:40:35 5 -- 00:07:43

Komentarji