Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 3. triatlon mesta Ajdovščina 2019 - CICI

Cici Tekma:3. triatlon mesta Ajdovščina 2019 - CICI Datum:15.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Plavanje T1 Kolo Vmesni T2 Tek REZULTAT Zaost.
CICIBANI-M
1 . 291 Lovrenčič Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS351 0:50(1.) 0:34 2:34(3.) 3:58(1.) 0:34 2:42(1.) 07:15 --
2 . 297 Seliškar Rok Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS357 0:55(2.) 0:49 2:30(1.) 4:15(4.) 0:20 2:54(2.) 07:31 +00:15
3 . 300 Turšič Luka Moški SLO TK UTRIP 2019TZS619 1:12(6.) 0:41 2:35(4.) 4:28(5.) 0:20 2:58(3.) 07:48 +00:32
4 . 286 Furlan Nerad Jaka Moški SLO TK OLIMPIJA 1:08(4.) 0:32 2:31(2.) 4:12(2.) 0:23 3:38(11.) 08:14 +00:58
5 . 284 COLJA Erazem Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 1:01(3.) 0:37 2:35(5.) 4:14(3.) 0:35 3:34(9.) 08:24 +01:08
6 . 290 Križan Bor Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS582 1:31(8.) 0:45 2:49(6.) 5:05(8.) 0:26 3:04(4.) 08:37 +01:21
7 . 285 Dolinar Urban Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS096 1:10(5.) 0:52 2:54(10.) 4:58(6.) 0:22 3:47(12.) 09:07 +01:52
8 . 295 MORETTO Alan Moški ITA GO TRI TEAM 1:38(10.) 0:56 2:55(11.) 5:30(10.) 0:30 3:18(7.) 09:19 +02:03
9 . 287 Kerševan Matic Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS536 1:35(9.) 1:08 2:59(12.) 5:44(12.) 0:22 3:13(5.) 09:20 +02:04
10 . 288 Kerševan Matija Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS535 1:39(11.) 0:54 2:49(7.) 5:23(9.) 0:26 3:33(8.) 09:23 +02:08
11 . 296 Schiavon Adam Moški AUT FINCANTIERI WäRTSILä 1:55(13.) 0:45 2:52(9.) 5:33(11.) 0:27 3:34(10.) 09:36 +02:20
12 . 292 Lulik Nai Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS523 1:31(7.) 0:43 2:50(8.) 5:05(7.) 0:25 4:26(13.) 09:56 +02:40
13 . 293 MANTESE Andrea Moški ITA GO TRI TEAM 1:54(12.) 0:55 3:33(13.) 6:23(13.) 0:38 3:15(6.) 10:17 +03:01
CICIBANKE-Ž
1 . 294 Martinšek Enja Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS098 1:06(3.) 0:29 2:41(3.) 4:16(2.) 0:22 3:07(2.) 07:46 --
2 . 298 SIMIČAK LARA Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS422 1:03(2.) 0:40 2:36(2.) 4:20(3.) 0:21 3:06(1.) 07:47 +00:01
3 . 289 KRIŽAN Ela Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 0:54(1.) 0:47 2:31(1.) 4:13(1.) 0:28 3:12(3.) 07:54 +00:07
4 . 299 škrlj Vida Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 1:29(4.) 0:40 3:00(4.) 5:10(4.) 0:28 4:30(5.) 10:09 +02:23
5 . 321 Stebe Stela Ženski SLO TK UTRIP 2019TZS685 1:44(5.) 0:59 3:26(5.) 6:11(5.) 0:24 4:00(4.) 10:36 +02:49
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 315 Seliškar Lovro Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS356 3:42(2.) 0:28 4:03(2.) 8:15(3.) 0:21 4:51(1.) 13:28 --
2 . 305 DEŽMAN Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS454 3:49(3.) 0:26 3:57(1.) 8:13(2.) 0:23 5:09(2.) 13:47 +00:19
3 . 316 Špoljar Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS361 3:34(1.) 0:27 4:10(3.) 8:12(1.) 0:23 5:45(7.) 14:21 +00:53
4 . 304 Bregar Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS103 4:04(6.) 0:34 4:24(4.) 9:03(5.) 0:25 5:11(3.) 14:39 +01:11
5 . 312 MEŽNAR ŽAN Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS417 3:58(4.) 0:35 4:24(5.) 8:58(4.) 0:19 5:30(4.) 14:48 +01:20
6 . 320 Štebe Liam Moški SLO TK UTRIP 2019TZS684 4:06(8.) 0:40 4:38(6.) 9:25(7.) 0:22 6:11(8.) 15:58 +02:30
7 . 319 Zamida Mark Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS362 4:47(9.) 0:33 4:46(10.) 10:07(10.) 0:22 5:39(6.) 16:09 +02:41
8 . 310 Martinšek Tian Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS105 4:52(10.) 0:36 4:43(8.) 10:13(11.) 0:20 5:39(5.) 16:12 +02:44
9 . 311 Medvedec Matija Stefan Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS513 3:58(5.) 0:35 4:49(11.) 9:23(6.) 0:26 7:21(11.) 17:12 +03:44
10 . 318 Vidmar Maks Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS516 4:55(11.) 0:30 4:38(7.) 10:04(9.) 0:29 6:43(10.) 17:18 +03:50
11 . 314 Rihar Val Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS102 4:04(7.) 0:38 4:45(9.) 9:28(8.) 0:24 7:45(12.) 17:37 +04:09
12 . 317 Vidmar Mik Moški SLO TK Logatec 5:46(12.) 0:58 5:32(12.) 12:17(12.) 0:27 6:13(9.) 18:59 +05:31
13 . 313 Navodnik Grega Moški SLO TK Velenje 2019TZS592 () () () () 45:22 +31:54
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 308 Križan Mia Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS691 3:12(1.) 0:32 4:24(2.) 8:10(1.) 0:19 5:07(1.) 13:37 --
2 . 307 Kovač Kim Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS527 3:48(2.) 0:31 4:08(1.) 8:28(2.) 0:21 5:33(2.) 14:23 +00:46
3 . 323 Hribar Anja Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS462 4:13(3.) 0:36 4:41(3.) 9:31(3.) 0:25 6:32(3.) 16:29 +02:51
4 . 309 Lulik Mei Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS520 4:39(4.) 0:35 4:59(4.) 10:15(4.) 0:24 7:00(4.) 17:39 +04:02
5 . 306 Kerševan Sara Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS524 4:50(6.) 0:38 5:03(5.) 10:31(5.) 0:26 7:42(5.) 18:40 +05:03
6 . 329 PARAVAN Pija Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 4:43(5.) 0:57 5:32(6.) 11:12(6.) 0:29 7:48(6.) 19:31 +05:54

Komentarji