Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 3. triatlon mesta Ajdovščina 2019 - CICI

Cici Tekma:3. triatlon mesta Ajdovščina 2019 - CICI Datum:15.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Plavanje T1 Kolo Vmesni T2 Tek REZULTAT Zaost. Več
CICIBANI-M
1 . 291 Lovrenčič Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS351 0:50(1.) 0:34 2:34(3.) 3:58(1.) 0:34 2:42(1.) 07:15 -- >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS351
Plavanje: 0:50(1.)
T1: 0:34
Kolo: 2:34(3.)
Vmesni: 3:58(1.)
T2: 0:34
Tek: 2:42(1.)
REZULTAT: 07:15
Zaost.: --
2 . 297 Seliškar Rok
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS357 0:55(2.) 0:49 2:30(1.) 4:15(4.) 0:20 2:54(2.) 07:31 +00:15 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS357
Plavanje: 0:55(2.)
T1: 0:49
Kolo: 2:30(1.)
Vmesni: 4:15(4.)
T2: 0:20
Tek: 2:54(2.)
REZULTAT: 07:31
Zaost.: +00:15
3 . 300 TURŠIČ Luka
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS619 1:12(6.) 0:41 2:35(4.) 4:28(5.) 0:20 2:58(3.) 07:48 +00:32 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS619
Plavanje: 1:12(6.)
T1: 0:41
Kolo: 2:35(4.)
Vmesni: 4:28(5.)
T2: 0:20
Tek: 2:58(3.)
REZULTAT: 07:48
Zaost.: +00:32
4 . 286 Furlan Nerad Jaka
TK OLIMPIJA
Moški SLO TK OLIMPIJA 1:08(4.) 0:32 2:31(2.) 4:12(2.) 0:23 3:38(11.) 08:14 +00:58 >
Klub TK OLIMPIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 1:08(4.)
T1: 0:32
Kolo: 2:31(2.)
Vmesni: 4:12(2.)
T2: 0:23
Tek: 3:38(11.)
REZULTAT: 08:14
Zaost.: +00:58
5 . 284 COLJA Erazem
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 1:01(3.) 0:37 2:35(5.) 4:14(3.) 0:35 3:34(9.) 08:24 +01:08 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 1:01(3.)
T1: 0:37
Kolo: 2:35(5.)
Vmesni: 4:14(3.)
T2: 0:35
Tek: 3:34(9.)
REZULTAT: 08:24
Zaost.: +01:08
6 . 290 Križan Bor
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS582 1:31(8.) 0:45 2:49(6.) 5:05(8.) 0:26 3:04(4.) 08:37 +01:21 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS582
Plavanje: 1:31(8.)
T1: 0:45
Kolo: 2:49(6.)
Vmesni: 5:05(8.)
T2: 0:26
Tek: 3:04(4.)
REZULTAT: 08:37
Zaost.: +01:21
7 . 285 Dolinar Urban
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS096 1:10(5.) 0:52 2:54(10.) 4:58(6.) 0:22 3:47(12.) 09:07 +01:52 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS096
Plavanje: 1:10(5.)
T1: 0:52
Kolo: 2:54(10.)
Vmesni: 4:58(6.)
T2: 0:22
Tek: 3:47(12.)
REZULTAT: 09:07
Zaost.: +01:52
8 . 295 MORETTO Alan
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM 1:38(10.) 0:56 2:55(11.) 5:30(10.) 0:30 3:18(7.) 09:19 +02:03 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 1:38(10.)
T1: 0:56
Kolo: 2:55(11.)
Vmesni: 5:30(10.)
T2: 0:30
Tek: 3:18(7.)
REZULTAT: 09:19
Zaost.: +02:03
9 . 287 Kerševan Matic
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS536 1:35(9.) 1:08 2:59(12.) 5:44(12.) 0:22 3:13(5.) 09:20 +02:04 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS536
Plavanje: 1:35(9.)
T1: 1:08
Kolo: 2:59(12.)
Vmesni: 5:44(12.)
T2: 0:22
Tek: 3:13(5.)
REZULTAT: 09:20
Zaost.: +02:04
10 . 288 Kerševan Matija
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS535 1:39(11.) 0:54 2:49(7.) 5:23(9.) 0:26 3:33(8.) 09:23 +02:08 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS535
Plavanje: 1:39(11.)
T1: 0:54
Kolo: 2:49(7.)
Vmesni: 5:23(9.)
T2: 0:26
Tek: 3:33(8.)
REZULTAT: 09:23
Zaost.: +02:08
11 . 296 Schiavon Adam
FINCANTIERI WäRTSILä
Moški AUT FINCANTIERI WäRTSILä 1:55(13.) 0:45 2:52(9.) 5:33(11.) 0:27 3:34(10.) 09:36 +02:20 >
Klub FINCANTIERI WäRTSILä
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 1:55(13.)
T1: 0:45
Kolo: 2:52(9.)
Vmesni: 5:33(11.)
T2: 0:27
Tek: 3:34(10.)
REZULTAT: 09:36
Zaost.: +02:20
12 . 292 Lulik Nai
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS523 1:31(7.) 0:43 2:50(8.) 5:05(7.) 0:25 4:26(13.) 09:56 +02:40 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS523
Plavanje: 1:31(7.)
T1: 0:43
Kolo: 2:50(8.)
Vmesni: 5:05(7.)
T2: 0:25
Tek: 4:26(13.)
REZULTAT: 09:56
Zaost.: +02:40
13 . 293 MANTESE Andrea
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM 1:54(12.) 0:55 3:33(13.) 6:23(13.) 0:38 3:15(6.) 10:17 +03:01 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 1:54(12.)
T1: 0:55
Kolo: 3:33(13.)
Vmesni: 6:23(13.)
T2: 0:38
Tek: 3:15(6.)
REZULTAT: 10:17
Zaost.: +03:01
CICIBANKE-Ž
1 . 294 Martinšek Enja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS098 1:06(3.) 0:29 2:41(3.) 4:16(2.) 0:22 3:07(2.) 07:46 -- >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS098
Plavanje: 1:06(3.)
T1: 0:29
Kolo: 2:41(3.)
Vmesni: 4:16(2.)
T2: 0:22
Tek: 3:07(2.)
REZULTAT: 07:46
Zaost.: --
2 . 298 SIMIČAK LARA
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS422 1:03(2.) 0:40 2:36(2.) 4:20(3.) 0:21 3:06(1.) 07:47 +00:01 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS422
Plavanje: 1:03(2.)
T1: 0:40
Kolo: 2:36(2.)
Vmesni: 4:20(3.)
T2: 0:21
Tek: 3:06(1.)
REZULTAT: 07:47
Zaost.: +00:01
3 . 289 KRIŽAN Ela
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 0:54(1.) 0:47 2:31(1.) 4:13(1.) 0:28 3:12(3.) 07:54 +00:07 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Plavanje: 0:54(1.)
T1: 0:47
Kolo: 2:31(1.)
Vmesni: 4:13(1.)
T2: 0:28
Tek: 3:12(3.)
REZULTAT: 07:54
Zaost.: +00:07
4 . 299 škrlj Vida
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 1:29(4.) 0:40 3:00(4.) 5:10(4.) 0:28 4:30(5.) 10:09 +02:23 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Plavanje: 1:29(4.)
T1: 0:40
Kolo: 3:00(4.)
Vmesni: 5:10(4.)
T2: 0:28
Tek: 4:30(5.)
REZULTAT: 10:09
Zaost.: +02:23
5 . 321 Stebe Stela
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2019TZS685 1:44(5.) 0:59 3:26(5.) 6:11(5.) 0:24 4:00(4.) 10:36 +02:49 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS685
Plavanje: 1:44(5.)
T1: 0:59
Kolo: 3:26(5.)
Vmesni: 6:11(5.)
T2: 0:24
Tek: 4:00(4.)
REZULTAT: 10:36
Zaost.: +02:49
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 315 Seliškar Lovro
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS356 3:42(2.) 0:28 4:03(2.) 8:15(3.) 0:21 4:51(1.) 13:28 -- >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS356
Plavanje: 3:42(2.)
T1: 0:28
Kolo: 4:03(2.)
Vmesni: 8:15(3.)
T2: 0:21
Tek: 4:51(1.)
REZULTAT: 13:28
Zaost.: --
2 . 305 DEŽMAN Luka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS454 3:49(3.) 0:26 3:57(1.) 8:13(2.) 0:23 5:09(2.) 13:47 +00:19 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS454
Plavanje: 3:49(3.)
T1: 0:26
Kolo: 3:57(1.)
Vmesni: 8:13(2.)
T2: 0:23
Tek: 5:09(2.)
REZULTAT: 13:47
Zaost.: +00:19
3 . 316 Špoljar Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS361 3:34(1.) 0:27 4:10(3.) 8:12(1.) 0:23 5:45(7.) 14:21 +00:53 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS361
Plavanje: 3:34(1.)
T1: 0:27
Kolo: 4:10(3.)
Vmesni: 8:12(1.)
T2: 0:23
Tek: 5:45(7.)
REZULTAT: 14:21
Zaost.: +00:53
4 . 304 Bregar Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS103 4:04(6.) 0:34 4:24(4.) 9:03(5.) 0:25 5:11(3.) 14:39 +01:11 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS103
Plavanje: 4:04(6.)
T1: 0:34
Kolo: 4:24(4.)
Vmesni: 9:03(5.)
T2: 0:25
Tek: 5:11(3.)
REZULTAT: 14:39
Zaost.: +01:11
5 . 312 MEŽNAR ŽAN
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS417 3:58(4.) 0:35 4:24(5.) 8:58(4.) 0:19 5:30(4.) 14:48 +01:20 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS417
Plavanje: 3:58(4.)
T1: 0:35
Kolo: 4:24(5.)
Vmesni: 8:58(4.)
T2: 0:19
Tek: 5:30(4.)
REZULTAT: 14:48
Zaost.: +01:20
6 . 320 Štebe Liam
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS684 4:06(8.) 0:40 4:38(6.) 9:25(7.) 0:22 6:11(8.) 15:58 +02:30 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS684
Plavanje: 4:06(8.)
T1: 0:40
Kolo: 4:38(6.)
Vmesni: 9:25(7.)
T2: 0:22
Tek: 6:11(8.)
REZULTAT: 15:58
Zaost.: +02:30
7 . 319 Zamida Mark
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS362 4:47(9.) 0:33 4:46(10.) 10:07(10.) 0:22 5:39(6.) 16:09 +02:41 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS362
Plavanje: 4:47(9.)
T1: 0:33
Kolo: 4:46(10.)
Vmesni: 10:07(10.)
T2: 0:22
Tek: 5:39(6.)
REZULTAT: 16:09
Zaost.: +02:41
8 . 310 Martinšek Tian
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS105 4:52(10.) 0:36 4:43(8.) 10:13(11.) 0:20 5:39(5.) 16:12 +02:44 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS105
Plavanje: 4:52(10.)
T1: 0:36
Kolo: 4:43(8.)
Vmesni: 10:13(11.)
T2: 0:20
Tek: 5:39(5.)
REZULTAT: 16:12
Zaost.: +02:44
9 . 311 Medvedec Matija Stefan
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS513 3:58(5.) 0:35 4:49(11.) 9:23(6.) 0:26 7:21(11.) 17:12 +03:44 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS513
Plavanje: 3:58(5.)
T1: 0:35
Kolo: 4:49(11.)
Vmesni: 9:23(6.)
T2: 0:26
Tek: 7:21(11.)
REZULTAT: 17:12
Zaost.: +03:44
10 . 318 Vidmar Maks
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS516 4:55(11.) 0:30 4:38(7.) 10:04(9.) 0:29 6:43(10.) 17:18 +03:50 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS516
Plavanje: 4:55(11.)
T1: 0:30
Kolo: 4:38(7.)
Vmesni: 10:04(9.)
T2: 0:29
Tek: 6:43(10.)
REZULTAT: 17:18
Zaost.: +03:50
11 . 314 Rihar Val
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS102 4:04(7.) 0:38 4:45(9.) 9:28(8.) 0:24 7:45(12.) 17:37 +04:09 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS102
Plavanje: 4:04(7.)
T1: 0:38
Kolo: 4:45(9.)
Vmesni: 9:28(8.)
T2: 0:24
Tek: 7:45(12.)
REZULTAT: 17:37
Zaost.: +04:09
12 . 317 Vidmar Mik
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 5:46(12.) 0:58 5:32(12.) 12:17(12.) 0:27 6:13(9.) 18:59 +05:31 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 5:46(12.)
T1: 0:58
Kolo: 5:32(12.)
Vmesni: 12:17(12.)
T2: 0:27
Tek: 6:13(9.)
REZULTAT: 18:59
Zaost.: +05:31
13 . 313 Navodnik Grega
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 2019TZS592 () () () () 45:22 +31:54 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS592
Plavanje: ()
T1:
Kolo: ()
Vmesni: ()
T2:
Tek: ()
REZULTAT: 45:22
Zaost.: +31:54
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 308 Križan Mia
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS691 3:12(1.) 0:32 4:24(2.) 8:10(1.) 0:19 5:07(1.) 13:37 -- >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS691
Plavanje: 3:12(1.)
T1: 0:32
Kolo: 4:24(2.)
Vmesni: 8:10(1.)
T2: 0:19
Tek: 5:07(1.)
REZULTAT: 13:37
Zaost.: --
2 . 307 Kovač Kim
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS527 3:48(2.) 0:31 4:08(1.) 8:28(2.) 0:21 5:33(2.) 14:23 +00:46 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS527
Plavanje: 3:48(2.)
T1: 0:31
Kolo: 4:08(1.)
Vmesni: 8:28(2.)
T2: 0:21
Tek: 5:33(2.)
REZULTAT: 14:23
Zaost.: +00:46
3 . 323 Hribar Anja
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS462 4:13(3.) 0:36 4:41(3.) 9:31(3.) 0:25 6:32(3.) 16:29 +02:51 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS462
Plavanje: 4:13(3.)
T1: 0:36
Kolo: 4:41(3.)
Vmesni: 9:31(3.)
T2: 0:25
Tek: 6:32(3.)
REZULTAT: 16:29
Zaost.: +02:51
4 . 309 Lulik Mei
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS520 4:39(4.) 0:35 4:59(4.) 10:15(4.) 0:24 7:00(4.) 17:39 +04:02 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS520
Plavanje: 4:39(4.)
T1: 0:35
Kolo: 4:59(4.)
Vmesni: 10:15(4.)
T2: 0:24
Tek: 7:00(4.)
REZULTAT: 17:39
Zaost.: +04:02
5 . 306 Kerševan Sara
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS524 4:50(6.) 0:38 5:03(5.) 10:31(5.) 0:26 7:42(5.) 18:40 +05:03 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS524
Plavanje: 4:50(6.)
T1: 0:38
Kolo: 5:03(5.)
Vmesni: 10:31(5.)
T2: 0:26
Tek: 7:42(5.)
REZULTAT: 18:40
Zaost.: +05:03
6 . 329 PARAVAN Pija
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 4:43(5.) 0:57 5:32(6.) 11:12(6.) 0:29 7:48(6.) 19:31 +05:54 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Plavanje: 4:43(5.)
T1: 0:57
Kolo: 5:32(6.)
Vmesni: 11:12(6.)
T2: 0:29
Tek: 7:48(6.)
REZULTAT: 19:31
Zaost.: +05:54

Komentarji

 

Mobile content