Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 18. Ptujski triatlon 2019 ABS

Triatlon Tekma:18. Ptujski triatlon 2019 ABS Datum:12.05.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Plavanje T1 Kolo Vmesni T2 Tek Rezultat AG# Več
MOšKI-M
1 . 14 Dornik Domen
ŠK TRIATLON LAJF
Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 2019TZS078 08:57(2) 0:49 28:18(1) 0:38:04(1) 0:21 16:29(1) 0:54:54 (1.) >
Klub ŠK TRIATLON LAJF
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS078
Plavanje: 08:57(2)
T1: 0:49
Kolo: 28:18(1)
Vmesni: 0:38:04(1)
T2: 0:21
Tek: 16:29(1)
Rezultat: 0:54:54
AG#: (1.)
2 . 84 Škrjanc Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS415 09:20(5) 0:41 28:19(2) 0:38:21(3) 0:14 17:18(3) 0:55:53 (1.) >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS415
Plavanje: 09:20(5)
T1: 0:41
Kolo: 28:19(2)
Vmesni: 0:38:21(3)
T2: 0:14
Tek: 17:18(3)
Rezultat: 0:55:53
AG#: (1.)
3 . 52 Močnik Matic
ŠDP
Moški SLO ŠDP 2019TZS022 09:21(6) 0:43 28:21(3) 0:38:25(4) 0:16 17:44(5) 0:56:26 (2.) >
Klub ŠDP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS022
Plavanje: 09:21(6)
T1: 0:43
Kolo: 28:21(3)
Vmesni: 0:38:25(4)
T2: 0:16
Tek: 17:44(5)
Rezultat: 0:56:26
AG#: (2.)
4 . 45 Mandič Mark
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS482 09:53(11) 0:48 28:34(5) 0:39:16(5) 0:16 17:13(2) 0:56:46 (2.) >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS482
Plavanje: 09:53(11)
T1: 0:48
Kolo: 28:34(5)
Vmesni: 0:39:16(5)
T2: 0:16
Tek: 17:13(2)
Rezultat: 0:56:46
AG#: (2.)
5 . 6 Bau Martin
ŠK TRIATLON LAJF
Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 2019TZS079 08:31(1) 0:47 28:48(7) 0:38:06(2) 0:21 18:29(11) 0:56:57 (3.) >
Klub ŠK TRIATLON LAJF
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS079
Plavanje: 08:31(1)
T1: 0:47
Kolo: 28:48(7)
Vmesni: 0:38:06(2)
T2: 0:21
Tek: 18:29(11)
Rezultat: 0:56:57
AG#: (3.)
6 . 17 Gašparič Nande
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS132 10:04(13) 0:43 28:29(4) 0:39:17(6) 0:22 17:53(6) 0:57:33 (1.) >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS132
Plavanje: 10:04(13)
T1: 0:43
Kolo: 28:29(4)
Vmesni: 0:39:17(6)
T2: 0:22
Tek: 17:53(6)
Rezultat: 0:57:33
AG#: (1.)
7 . 58 Obreza Domen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS407 09:46(10) 0:47 28:44(6) 0:39:18(7) 0:16 18:24(10) 0:57:59 (4.) >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS407
Plavanje: 09:46(10)
T1: 0:47
Kolo: 28:44(6)
Vmesni: 0:39:18(7)
T2: 0:16
Tek: 18:24(10)
Rezultat: 0:57:59
AG#: (4.)
8 . 50 Medved Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS133 10:04(12) 0:46 29:41(12) 0:40:33(11) 0:24 17:21(4) 0:58:18 (2.) >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS133
Plavanje: 10:04(12)
T1: 0:46
Kolo: 29:41(12)
Vmesni: 0:40:33(11)
T2: 0:24
Tek: 17:21(4)
Rezultat: 0:58:18
AG#: (2.)
9 . 90 Videnšek David
ŠK TRIATLON LAJF
Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 2019TZS083 09:17(3) 0:48 29:18(9) 0:39:23(9) 0:17 18:41(14) 0:58:22 (3.) >
Klub ŠK TRIATLON LAJF
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS083
Plavanje: 09:17(3)
T1: 0:48
Kolo: 29:18(9)
Vmesni: 0:39:23(9)
T2: 0:17
Tek: 18:41(14)
Rezultat: 0:58:22
AG#: (3.)
10 . 12 Dečman Matej
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS035 09:19(4) 0:47 29:16(8) 0:39:23(8) 0:17 18:48(15) 0:58:28 (4.) >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS035
Plavanje: 09:19(4)
T1: 0:47
Kolo: 29:16(8)
Vmesni: 0:39:23(8)
T2: 0:17
Tek: 18:48(15)
Rezultat: 0:58:28
AG#: (4.)
11 . 44 Mamič Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS131 10:07(14) 0:48 29:37(11) 0:40:32(10) 0:21 18:12(8) 0:59:06 (3.) >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS131
Plavanje: 10:07(14)
T1: 0:48
Kolo: 29:37(11)
Vmesni: 0:40:32(10)
T2: 0:21
Tek: 18:12(8)
Rezultat: 0:59:06
AG#: (3.)
12 . 85 Škufca Maks
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS058 10:37(18) 0:46 30:19(17) 0:41:42(15) 0:17 18:16(9) 1:00:17 (5.) >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS058
Plavanje: 10:37(18)
T1: 0:46
Kolo: 30:19(17)
Vmesni: 0:41:42(15)
T2: 0:17
Tek: 18:16(9)
Rezultat: 1:00:17
AG#: (5.)
13 . 51 Močnik Jakob
ŠDP
Moški SLO ŠDP 2019TZS023 09:23(7) 0:48 30:33(19) 0:40:44(14) 0:16 19:36(19) 1:00:37 (4.) >
Klub ŠDP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS023
Plavanje: 09:23(7)
T1: 0:48
Kolo: 30:33(19)
Vmesni: 0:40:44(14)
T2: 0:16
Tek: 19:36(19)
Rezultat: 1:00:37
AG#: (4.)
14 . 67 Podgoršek Žiga
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS623 10:16(15) 0:46 30:41(21) 0:41:43(16) 0:18 18:36(12) 1:00:38 (5.) >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS623
Plavanje: 10:16(15)
T1: 0:46
Kolo: 30:41(21)
Vmesni: 0:41:43(16)
T2: 0:18
Tek: 18:36(12)
Rezultat: 1:00:38
AG#: (5.)
15 . 87 Tichy Philipp
SU TRI STYRIA
Moški AUT SU TRI STYRIA 11:36(22) 0:56 29:57(13) 0:42:30(20) 0:20 18:03(7) 1:00:54 (5.) >
Klub SU TRI STYRIA
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 11:36(22)
T1: 0:56
Kolo: 29:57(13)
Vmesni: 0:42:30(20)
T2: 0:20
Tek: 18:03(7)
Rezultat: 1:00:54
AG#: (5.)
16 . 68 Podgoršek Nejc
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS622 10:17(16) 0:46 29:35(10) 0:40:39(12) 0:20 20:34(23) 1:01:34 (6.) >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS622
Plavanje: 10:17(16)
T1: 0:46
Kolo: 29:35(10)
Vmesni: 0:40:39(12)
T2: 0:20
Tek: 20:34(23)
Rezultat: 1:01:34
AG#: (6.)
17 . 63 Petelinšek Amadej
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM 2019TZS570 11:22(20) 0:54 30:10(16) 0:42:26(19) 0:18 19:03(16) 1:01:48 (6.) >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS570
Plavanje: 11:22(20)
T1: 0:54
Kolo: 30:10(16)
Vmesni: 0:42:26(19)
T2: 0:18
Tek: 19:03(16)
Rezultat: 1:01:48
AG#: (6.)
18 . 46 Maradin Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS432 11:24(21) 0:53 30:06(15) 0:42:24(18) 0:18 19:27(18) 1:02:10 (7.) >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS432
Plavanje: 11:24(21)
T1: 0:53
Kolo: 30:06(15)
Vmesni: 0:42:24(18)
T2: 0:18
Tek: 19:27(18)
Rezultat: 1:02:10
AG#: (7.)
19 . 94 Zalar Patrik
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS128 09:46(9) 0:49 30:06(14) 0:40:42(13) 0:45 21:13(29) 1:02:41 (8.) >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS128
Plavanje: 09:46(9)
T1: 0:49
Kolo: 30:06(14)
Vmesni: 0:40:42(13)
T2: 0:45
Tek: 21:13(29)
Rezultat: 1:02:41
AG#: (8.)
20 . 18 Gerič Jaka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS466 11:15(19) 0:59 30:31(18) 0:42:45(21) 0:24 20:48(26) 1:03:58 (7.) >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS466
Plavanje: 11:15(19)
T1: 0:59
Kolo: 30:31(18)
Vmesni: 0:42:45(21)
T2: 0:24
Tek: 20:48(26)
Rezultat: 1:03:58
AG#: (7.)
21 . 20 Gorinšek Jure
TRIATLON KLUB 3KM
Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 2019TZS560 13:23(30) 1:16 30:53(22) 0:45:33(25) 0:27 18:39(13) 1:04:40 (1.) >
Klub TRIATLON KLUB 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS560
Plavanje: 13:23(30)
T1: 1:16
Kolo: 30:53(22)
Vmesni: 0:45:33(25)
T2: 0:27
Tek: 18:39(13)
Rezultat: 1:04:40
AG#: (1.)
22 . 39 Lipovšek Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS419 13:50(32) 0:58 30:39(20) 0:45:27(24) 0:18 19:15(17) 1:05:01 (8.) >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS419
Plavanje: 13:50(32)
T1: 0:58
Kolo: 30:39(20)
Vmesni: 0:45:27(24)
T2: 0:18
Tek: 19:15(17)
Rezultat: 1:05:01
AG#: (8.)
23 . 23 Herodež Vid
ŠK TRIATLON LAJF
Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 2019TZS084 09:25(8) 0:46 31:42(25) 0:41:53(17) 0:18 23:26(43) 1:05:38 (9.) >
Klub ŠK TRIATLON LAJF
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS084
Plavanje: 09:25(8)
T1: 0:46
Kolo: 31:42(25)
Vmesni: 0:41:53(17)
T2: 0:18
Tek: 23:26(43)
Rezultat: 1:05:38
AG#: (9.)
24 . 76 Rozman Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS143 12:50(26) 0:56 31:34(23) 0:45:22(22) 0:26 20:15(21) 1:06:03 (9.) >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS143
Plavanje: 12:50(26)
T1: 0:56
Kolo: 31:34(23)
Vmesni: 0:45:22(22)
T2: 0:26
Tek: 20:15(21)
Rezultat: 1:06:03
AG#: (9.)
25 . 24 Höfferle Jakob
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS347 12:47(25) 1:09 31:37(24) 0:45:35(26) 0:21 20:56(27) 1:06:52 (10.) >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS347
Plavanje: 12:47(25)
T1: 1:09
Kolo: 31:37(24)
Vmesni: 0:45:35(26)
T2: 0:21
Tek: 20:56(27)
Rezultat: 1:06:52
AG#: (10.)
26 . 89 Verbič Črt
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS488 10:19(17) 0:49 34:17(43) 0:45:27(23) 0:27 21:27(31) 1:07:22 (10.) >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS488
Plavanje: 10:19(17)
T1: 0:49
Kolo: 34:17(43)
Vmesni: 0:45:27(23)
T2: 0:27
Tek: 21:27(31)
Rezultat: 1:07:22
AG#: (10.)
27 . 9 Ciglar Mitja
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 13:02(28) 0:53 33:03(37) 0:46:59(27) 0:27 20:14(20) 1:07:41 (1.) >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 13:02(28)
T1: 0:53
Kolo: 33:03(37)
Vmesni: 0:46:59(27)
T2: 0:27
Tek: 20:14(20)
Rezultat: 1:07:41
AG#: (1.)
28 . 35 Kostanjevec Matej
Slovenska vojska
Moški SLO Slovenska vojska 14:03(34) 1:16 33:02(36) 0:48:22(32) 0:27 20:29(22) 1:09:19 (1.) >
Klub Slovenska vojska
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 14:03(34)
T1: 1:16
Kolo: 33:02(36)
Vmesni: 0:48:22(32)
T2: 0:27
Tek: 20:29(22)
Rezultat: 1:09:19
AG#: (1.)
29 . 19 Golič Matjaž
TRIATLON KLUB 3KM
Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 2019TZS559 13:35(31) 1:08 32:59(34) 0:47:42(28) 0:38 20:59(28) 1:09:20 (2.) >
Klub TRIATLON KLUB 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS559
Plavanje: 13:35(31)
T1: 1:08
Kolo: 32:59(34)
Vmesni: 0:47:42(28)
T2: 0:38
Tek: 20:59(28)
Rezultat: 1:09:20
AG#: (2.)
30 . 95 Zavec Matevz
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 13:18(29) 1:02 33:56(41) 0:48:17(29) 0:28 20:42(24) 1:09:28 (2.) >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 13:18(29)
T1: 1:02
Kolo: 33:56(41)
Vmesni: 0:48:17(29)
T2: 0:28
Tek: 20:42(24)
Rezultat: 1:09:28
AG#: (2.)
31 . 82 Sodin Rado
ŠRK CELJE
Moški SLO ŠRK CELJE 2019TZS018 14:22(37) 1:16 32:41(31) 0:48:20(31) 0:33 21:15(30) 1:10:08 (3.) >
Klub ŠRK CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS018
Plavanje: 14:22(37)
T1: 1:16
Kolo: 32:41(31)
Vmesni: 0:48:20(31)
T2: 0:33
Tek: 21:15(30)
Rezultat: 1:10:08
AG#: (3.)
32 . 8 MILASINOVIČ Dragan
ŠK TRIATLON LAJF
Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 14:40(39) 1:07 33:15(40) 0:49:03(36) 0:34 20:47(25) 1:10:24 (2.) >
Klub ŠK TRIATLON LAJF
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 14:40(39)
T1: 1:07
Kolo: 33:15(40)
Vmesni: 0:49:03(36)
T2: 0:34
Tek: 20:47(25)
Rezultat: 1:10:24
AG#: (2.)
33 . 59 Pavlič Marko
Moški SLO 100 079 740 87 12:04(24) 1:08 35:24(48) 0:48:37(35) 0:27 21:37(33) 1:10:42 (4.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 079 740 87
Plavanje: 12:04(24)
T1: 1:08
Kolo: 35:24(48)
Vmesni: 0:48:37(35)
T2: 0:27
Tek: 21:37(33)
Rezultat: 1:10:42
AG#: (4.)
34 . 54 Mravlje Rok
TK Gorenjska
Moški SLO TK Gorenjska 2019TZS240 15:01(41) 1:17 32:06(27) 0:48:25(34) 0:41 22:47(37) 1:11:55 (3.) >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS240
Plavanje: 15:01(41)
T1: 1:17
Kolo: 32:06(27)
Vmesni: 0:48:25(34)
T2: 0:41
Tek: 22:47(37)
Rezultat: 1:11:55
AG#: (3.)
35 . 80 Senekovič Niko
TRIATLON KLUB 3KM
Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 2019TZS573 14:18(35) 1:05 32:53(32) 0:48:18(30) 0:37 23:18(41) 1:12:13 (5.) >
Klub TRIATLON KLUB 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS573
Plavanje: 14:18(35)
T1: 1:05
Kolo: 32:53(32)
Vmesni: 0:48:18(30)
T2: 0:37
Tek: 23:18(41)
Rezultat: 1:12:13
AG#: (5.)
36 . 7 Berkenjačević Marko
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 2019TZS604 13:54(33) 1:34 33:59(42) 0:49:28(37) 0:32 23:13(40) 1:13:14 (11.) >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS604
Plavanje: 13:54(33)
T1: 1:34
Kolo: 33:59(42)
Vmesni: 0:49:28(37)
T2: 0:32
Tek: 23:13(40)
Rezultat: 1:13:14
AG#: (11.)
37 . 38 Krajnc Boštjan
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM 2019TZS565 14:23(38) 1:33 34:39(44) 0:50:36(43) 0:46 21:59(35) 1:13:22 (4.) >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS565
Plavanje: 14:23(38)
T1: 1:33
Kolo: 34:39(44)
Vmesni: 0:50:36(43)
T2: 0:46
Tek: 21:59(35)
Rezultat: 1:13:22
AG#: (4.)
38 . 47 Marenče Jan
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS352 12:58(27) 2:00 34:40(45) 0:49:38(40) 0:30 23:23(42) 1:13:32 (12.) >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS352
Plavanje: 12:58(27)
T1: 2:00
Kolo: 34:40(45)
Vmesni: 0:49:38(40)
T2: 0:30
Tek: 23:23(42)
Rezultat: 1:13:32
AG#: (12.)
39 . 36 KOVAČ ALEŠ
KONJIŠKA ATLETSKA ŠOLA - KAŠ
Moški SLO KONJIŠKA ATLETSKA ŠOLA - KAŠ 16:04(45) 1:34 32:58(33) 0:50:37(44) 0:36 22:23(36) 1:13:36 (5.) >
Klub KONJIŠKA ATLETSKA ŠOLA - KAŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 16:04(45)
T1: 1:34
Kolo: 32:58(33)
Vmesni: 0:50:37(44)
T2: 0:36
Tek: 22:23(36)
Rezultat: 1:13:36
AG#: (5.)
40 . 92 Vižintin Alan
ŠD CENTAVER
Moški SLO ŠD CENTAVER 11:57(23) 1:26 34:58(46) 0:48:23(33) 0:29 24:50(46) 1:13:42 (6.) >
Klub ŠD CENTAVER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 11:57(23)
T1: 1:26
Kolo: 34:58(46)
Vmesni: 0:48:23(33)
T2: 0:29
Tek: 24:50(46)
Rezultat: 1:13:42
AG#: (6.)
41 . 1 Aćimović Radovan
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 2019TZS250 16:17(49) 1:14 33:09(38) 0:50:42(46) 0:18 22:57(38) 1:13:58 (1.) >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS250
Plavanje: 16:17(49)
T1: 1:14
Kolo: 33:09(38)
Vmesni: 0:50:42(46)
T2: 0:18
Tek: 22:57(38)
Rezultat: 1:13:58
AG#: (1.)
42 . 56 Novšak Borut
Moški SLO 15:38(42) 2:29 32:30(30) 0:50:38(45) 0:46 23:03(39) 1:14:27 (3.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 15:38(42)
T1: 2:29
Kolo: 32:30(30)
Vmesni: 0:50:38(45)
T2: 0:46
Tek: 23:03(39)
Rezultat: 1:14:27
AG#: (3.)
43 . 16 Egart Janez
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS406 14:21(36) 1:15 35:09(47) 0:50:46(47) 0:26 23:47(44) 1:15:00 (1.) >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS406
Plavanje: 14:21(36)
T1: 1:15
Kolo: 35:09(47)
Vmesni: 0:50:46(47)
T2: 0:26
Tek: 23:47(44)
Rezultat: 1:15:00
AG#: (1.)
44 . 91 Vizin Vasja
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 17:10(51) 1:18 32:04(26) 0:50:32(41) 0:46 24:09(45) 1:15:27 (6.) >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 17:10(51)
T1: 1:18
Kolo: 32:04(26)
Vmesni: 0:50:32(41)
T2: 0:46
Tek: 24:09(45)
Rezultat: 1:15:27
AG#: (6.)
45 . 42 Malovič Nace
TK MARATON PTUJ
Moški SLO TK MARATON PTUJ 15:47(43) 1:26 32:18(28) 0:49:32(38) 0:32 25:43(50) 1:15:47 (6.) >
Klub TK MARATON PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 15:47(43)
T1: 1:26
Kolo: 32:18(28)
Vmesni: 0:49:32(38)
T2: 0:32
Tek: 25:43(50)
Rezultat: 1:15:47
AG#: (6.)
46 . 53 Moškon Bor
Moški SLO 15:49(44) 1:23 32:24(29) 0:49:36(39) 0:49 25:21(49) 1:15:47 (11.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 15:49(44)
T1: 1:23
Kolo: 32:24(29)
Vmesni: 0:49:36(39)
T2: 0:49
Tek: 25:21(49)
Rezultat: 1:15:47
AG#: (11.)
47 . 43 Malovič Zoran
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 2019TZS252 16:12(46) 1:19 33:01(35) 0:50:33(42) 0:31 25:08(48) 1:16:13 (2.) >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS252
Plavanje: 16:12(46)
T1: 1:19
Kolo: 33:01(35)
Vmesni: 0:50:33(42)
T2: 0:31
Tek: 25:08(48)
Rezultat: 1:16:13
AG#: (2.)
48 . 25 Hunjet Andrej
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 16:17(48) 1:20 33:11(39) 0:50:48(48) 0:42 24:55(47) 1:16:26 (7.) >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 16:17(48)
T1: 1:20
Kolo: 33:11(39)
Vmesni: 0:50:48(48)
T2: 0:42
Tek: 24:55(47)
Rezultat: 1:16:26
AG#: (7.)
49 . 15 Duspara Mićo
TK 3max
Moški SLO TK 3max 2019-0222 17:39(53) 1:08 35:30(49) 0:54:18(50) 1:01 21:51(34) 1:17:11 (3.) >
Klub TK 3max
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019-0222
Plavanje: 17:39(53)
T1: 1:08
Kolo: 35:30(49)
Vmesni: 0:54:18(50)
T2: 1:01
Tek: 21:51(34)
Rezultat: 1:17:11
AG#: (3.)
50 . 78 selinšek boštjan
ŠD MEDOKA
Moški SLO ŠD MEDOKA 17:09(50) 1:35 36:31(51) 0:55:17(51) 0:35 21:35(32) 1:17:28 (12.) >
Klub ŠD MEDOKA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 17:09(50)
T1: 1:35
Kolo: 36:31(51)
Vmesni: 0:55:17(51)
T2: 0:35
Tek: 21:35(32)
Rezultat: 1:17:28
AG#: (12.)
51 . 31 Kocjančič Simon
ŠD CENTAVER
Moški SLO ŠD CENTAVER 14:48(40) 1:59 36:13(50) 0:53:01(49) 0:44 30:00(54) 1:23:45 (4.) >
Klub ŠD CENTAVER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 14:48(40)
T1: 1:59
Kolo: 36:13(50)
Vmesni: 0:53:01(49)
T2: 0:44
Tek: 30:00(54)
Rezultat: 1:23:45
AG#: (4.)
52 . 11 Černeka Zvonko
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2019TZS262 16:13(47) 1:54 37:12(52) 0:55:20(52) 0:24 29:40(53) 1:25:24 (2.) >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS262
Plavanje: 16:13(47)
T1: 1:54
Kolo: 37:12(52)
Vmesni: 0:55:20(52)
T2: 0:24
Tek: 29:40(53)
Rezultat: 1:25:24
AG#: (2.)
53 . 10 Cizerl Franc
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 17:37(52) 1:53 39:18(53) 0:58:48(53) 0:50 29:34(52) 1:29:13 (3.) >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 17:37(52)
T1: 1:53
Kolo: 39:18(53)
Vmesni: 0:58:48(53)
T2: 0:50
Tek: 29:34(52)
Rezultat: 1:29:13
AG#: (3.)
54 . 75 Rozman Marjan
KLUB LJUBITELJEV PIVA
Moški SLO KLUB LJUBITELJEV PIVA 20:20(56) 3:13 39:35(54) 1:03:08(55) 0:38 27:32(51) 1:31:18 (1.) >
Klub KLUB LJUBITELJEV PIVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 20:20(56)
T1: 3:13
Kolo: 39:35(54)
Vmesni: 1:03:08(55)
T2: 0:38
Tek: 27:32(51)
Rezultat: 1:31:18
AG#: (1.)
55 . 30 Knap Bojan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS463 17:58(54) 1:27 41:08(55) 1:00:34(54) 0:57 30:27(55) 1:31:58 (1.) >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS463
Plavanje: 17:58(54)
T1: 1:27
Kolo: 41:08(55)
Vmesni: 1:00:34(54)
T2: 0:57
Tek: 30:27(55)
Rezultat: 1:31:58
AG#: (1.)
56 . 27 Kabaj Milan
TRIATLON KLUB 3KM
Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 18:17(55) 2:59 49:15(56) 1:10:32(56) 3:00 47:59(56) 2:01:32 (1.) >
Klub TRIATLON KLUB 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 18:17(55)
T1: 2:59
Kolo: 49:15(56)
Vmesni: 1:10:32(56)
T2: 3:00
Tek: 47:59(56)
Rezultat: 2:01:32
AG#: (1.)
ŽENSKE-Ž
1 . 5 Bartol Monika
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS030 10:30(4) 0:49 31:39(1) 0:42:58(2) 0:18 17:39(1) 1:00:56 (1.) >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS030
Plavanje: 10:30(4)
T1: 0:49
Kolo: 31:39(1)
Vmesni: 0:42:58(2)
T2: 0:18
Tek: 17:39(1)
Rezultat: 1:00:56
AG#: (1.)
2 . 29 Klemenc Maruša
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2019TZS492 10:25(3) 0:49 31:43(2) 0:42:58(1) 0:18 19:55(2) 1:03:11 (1.) >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS492
Plavanje: 10:25(3)
T1: 0:49
Kolo: 31:43(2)
Vmesni: 0:42:58(1)
T2: 0:18
Tek: 19:55(2)
Rezultat: 1:03:11
AG#: (1.)
3 . 64 Peterka Monika
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2019TZS683 12:23(7) 0:49 32:38(5) 0:45:51(3) 0:20 20:02(3) 1:06:13 (2.) >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS683
Plavanje: 12:23(7)
T1: 0:49
Kolo: 32:38(5)
Vmesni: 0:45:51(3)
T2: 0:20
Tek: 20:02(3)
Rezultat: 1:06:13
AG#: (2.)
4 . 79 Seliškar Ana
TK NOVO MESTO
Ženski SLO TK NOVO MESTO 2019TZS343 13:50(8) 0:56 32:11(3) 0:46:58(7) 0:23 20:02(4) 1:07:24 (1.) >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS343
Plavanje: 13:50(8)
T1: 0:56
Kolo: 32:11(3)
Vmesni: 0:46:58(7)
T2: 0:23
Tek: 20:02(4)
Rezultat: 1:07:24
AG#: (1.)
5 . 70 Pogačar Neža
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2019TZS475 10:24(1) 1:00 34:30(9) 0:45:55(5) 0:34 21:43(6) 1:08:13 (1.) >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS475
Plavanje: 10:24(1)
T1: 1:00
Kolo: 34:30(9)
Vmesni: 0:45:55(5)
T2: 0:34
Tek: 21:43(6)
Rezultat: 1:08:13
AG#: (1.)
6 . 2 Ahačič Ajda
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS451 12:21(6) 0:57 32:34(4) 0:45:53(4) 0:22 22:11(7) 1:08:27 (2.) >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS451
Plavanje: 12:21(6)
T1: 0:57
Kolo: 32:34(4)
Vmesni: 0:45:53(4)
T2: 0:22
Tek: 22:11(7)
Rezultat: 1:08:27
AG#: (2.)
7 . 61 Perko Liza
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS129 12:19(5) 0:56 32:40(6) 0:45:56(6) 0:26 22:20(8) 1:08:43 (2.) >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS129
Plavanje: 12:19(5)
T1: 0:56
Kolo: 32:40(6)
Vmesni: 0:45:56(6)
T2: 0:26
Tek: 22:20(8)
Rezultat: 1:08:43
AG#: (2.)
8 . 3 Ander Katharina
Ženski AUT 14:53(12) 1:33 34:05(7) 0:50:31(9) 0:29 20:26(5) 1:11:27 (2.) >
Klub
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca:
Plavanje: 14:53(12)
T1: 1:33
Kolo: 34:05(7)
Vmesni: 0:50:31(9)
T2: 0:29
Tek: 20:26(5)
Rezultat: 1:11:27
AG#: (2.)
9 . 37 Krajnc DaŠa
Triatlon klub Krško
Ženski SLO Triatlon klub Krško 2019TZS208 10:24(2) 1:12 36:53(11) 0:48:29(8) 0:15 23:01(10) 1:11:47 (3.) >
Klub Triatlon klub Krško
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS208
Plavanje: 10:24(2)
T1: 1:12
Kolo: 36:53(11)
Vmesni: 0:48:29(8)
T2: 0:15
Tek: 23:01(10)
Rezultat: 1:11:47
AG#: (3.)
10 . 86 Šumah Ana
TRIATLON KLUB 3KM
Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 2019TZS576 14:14(9) 1:08 36:48(10) 0:52:11(11) 0:28 22:40(9) 1:15:19 (3.) >
Klub TRIATLON KLUB 3KM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS576
Plavanje: 14:14(9)
T1: 1:08
Kolo: 36:48(10)
Vmesni: 0:52:11(11)
T2: 0:28
Tek: 22:40(9)
Rezultat: 1:15:19
AG#: (3.)
11 . 34 Kompara Karmen
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS510 14:51(11) 1:30 34:14(8) 0:50:36(10) 0:58 24:48(11) 1:16:22 (1.) >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS510
Plavanje: 14:51(11)
T1: 1:30
Kolo: 34:14(8)
Vmesni: 0:50:36(10)
T2: 0:58
Tek: 24:48(11)
Rezultat: 1:16:22
AG#: (1.)
12 . 69 Podrecca Tea
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS076 14:35(10) 1:25 37:51(12) 0:53:52(12) 0:36 25:49(12) 1:20:18 (3.) >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS076
Plavanje: 14:35(10)
T1: 1:25
Kolo: 37:51(12)
Vmesni: 0:53:52(12)
T2: 0:36
Tek: 25:49(12)
Rezultat: 1:20:18
AG#: (3.)
13 . 4 Antonič Urška
TK 3KM
Ženski SLO TK 3KM 16:30(13) 1:48 38:11(13) 0:56:30(13) 0:54 28:43(14) 1:26:09 (1.) >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Plavanje: 16:30(13)
T1: 1:48
Kolo: 38:11(13)
Vmesni: 0:56:30(13)
T2: 0:54
Tek: 28:43(14)
Rezultat: 1:26:09
AG#: (1.)
14 . 81 Sipoš Klarisa
Ženski SLO 19:42(14) 2:29 39:07(14) 1:01:19(14) 1:00 27:45(13) 1:30:05 (4.) >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Plavanje: 19:42(14)
T1: 2:29
Kolo: 39:07(14)
Vmesni: 1:01:19(14)
T2: 1:00
Tek: 27:45(13)
Rezultat: 1:30:05
AG#: (4.)

Komentarji

 

Mobile content