Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 5. Triatlon Ljubljana 2019 - ABS

Triatlon Tekma:5. Triatlon Ljubljana 2019 - ABS Datum:01.09.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat
MOšKI-M
1 . 334 Bojanc Klemen Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 2019TZS081 09:40 (0:26) 29:53 (0:58) 16:36 0:57:36
2 . 323 Mori Mitja Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS170 10:41 (0:20) 29:34 (1:02) 18:04 0:59:43
3 . 326 Dolinar Grega Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS074 11:16 (0:30) 30:23 (1:04) 16:56 1:00:10
4 . 332 Medved Jakob Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS133 10:22 (0:24) 32:15 (0:52) 16:31 1:00:26
5 . 333 Klenovšek Urh Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS144 09:49 (0:25) 31:08 (0:59) 18:23 1:00:46
6 . 330 Mandič Mark Moški SLO TK UTRIP 2019TZS482 09:58 (0:28) 30:57 (0:57) 18:46 1:01:09
7 . 328 Škufca Maks Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS058 10:52 (0:28) 31:44 (0:58) 17:35 1:01:38
8 . 320 Sajevec Peter Moški SLO RB 1. BR 11:45 (0:25) 31:16 (1:01) 17:19 1:01:48
9 . 331 Gašparič Nande Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS132 14:59 () () 45:24 1:01:49
10 . 277 Harnold Peter Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2019TZS258 10:50 (0:25) 32:14 (0:59) 17:58 1:02:27
11 . 319 Kromar Damijan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS042 12:18 (0:28) 30:14 (1:05) 18:27 1:02:34
12 . 314 Podgoršek Žiga Moški SLO TK UTRIP 2019TZS623 10:44 (0:26) 31:38 (1:00) 19:00 1:02:50
13 . 310 Dečman Matej Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS035 09:15 (0:32) 32:37 (1:00) 19:33 1:03:00
13 . 329 Mamič Jakob Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS131 10:32 (0:29) 32:42 (0:56) 18:20 1:03:00
15 . 304 Petelinšek Amadej Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 2019TZS570 11:13 (0:30) 31:48 (1:03) 18:46 1:03:21
16 . 324 Čubrilo Nik Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS135 10:11 (0:25) 33:02 (0:57) 19:37 1:04:14
17 . 315 PODGORŠEK NEJC Moški SLO TK UTRIP 2019TZS622 10:55 (0:28) 32:55 (1:02) 18:55 1:04:16
18 . 275 Uršič Janez Moški SLO ŠPORTNO DRUšTVO UTRIP 13:04 (0:50) 31:47 (1:09) 17:57 1:04:48
19 . 298 Križan Peter Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS687 11:46 (0:28) 31:40 (1:07) 20:18 1:05:21
20 . 235 KOMPAN ZLATKO Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS448 13:06 (0:32) 31:24 (1:13) 19:07 1:05:25
21 . 265 Korelc Matej Moški SLO ŠD AKSON 2019TZS228 12:28 (0:32) 31:27 (1:05) 20:00 1:05:34
22 . 301 Lavrič Miha Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS048 12:12 (0:36) 32:04 (1:10) 20:02 1:06:05
23 . 302 Mav Primož Moški SLO TK UTRIP 2019TZS706 12:01 (0:36) 31:52 (1:19) 20:17 1:06:07
24 . 312 Jurček Jure Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS127 11:24 (0:30) 32:01 (1:05) 21:09 1:06:12
25 . 327 Zalar Patrik Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS128 09:48 (0:35) 33:49 (1:05) 21:21 1:06:41
26 . 267 Lučovnik Miha Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS612 11:34 (1:13) 31:55 (1:28) 20:51 1:07:02
27 . 270 Merhar Matjaž Moški SLO TRIATLON KLUB KRšKO 2019TZS206 12:54 (0:35) 32:43 (1:03) 19:48 1:07:04
28 . 288 Štrus Luka Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS694 12:40 (0:41) 32:52 (1:02) 20:07 1:07:23
29 . 293 Bone Marko Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS499 13:30 (0:30) 33:02 (1:03) 19:17 1:07:24
30 . 230 Colombo Cristiano Moški ITA GO TRI TEAM ASD 34202 13:13 (0:31) 32:48 (1:09) 19:47 1:07:30
31 . 322 Lipovšek Jan Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS419 13:35 (0:29) 33:46 (0:53) 18:46 1:07:32
32 . 306 Rozman Marko Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS143 12:26 (0:28) 32:52 (0:59) 20:57 1:07:43
33 . 241 Velepec Jure Moški SLO ŠPE 13:57 (0:34) 32:34 (1:12) 19:27 1:07:46
34 . 309 Vilfan Luka Moški SLO TK LJUBLJANA 12:23 (0:30) 33:38 (2:06) 19:35 1:08:14
35 . 243 Arbajter Iztok Moški SLO ŠPE 2019TZS649 15:19 (0:29) 32:16 (1:11) 19:06 1:08:23
36 . 300 Lavrič Rok Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS049 12:24 (0:32) 33:54 (1:20) 20:13 1:08:25
37 . 204 Markun Tadej Moški SLO 14:02 (1:10) 32:06 (1:32) 19:36 1:08:28
38 . 203 Kovič Primož Moški SLO 15:14 (0:52) 31:48 (1:08) 19:34 1:08:37
39 . 266 KRAČUN RAJKO Moški SLO 670. LOGP 12:59 (0:56) 34:30 (1:13) 19:36 1:09:16
40 . 244 Bregar Gorazd Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS180 13:47 (0:48) 34:16 (1:09) 19:17 1:09:18
41 . 303 Mikuž Vidmar Patrik Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 13:26 (0:48) 33:57 (1:24) 20:09 1:09:46
42 . 202 Pančur Miha Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS450 11:53 (0:39) 33:56 (1:28) 21:54 1:09:51
43 . 311 Mavric Mrak Filip Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS137 11:18 (0:28) 33:39 (1:03) 23:33 1:10:02
44 . 219 Hočevar Metod Moški SLO 14:56 (0:44) 33:02 (1:11) 20:20 1:10:15
45 . 262 Jazbec Matija Moški SLO ESD 13:53 (0:38) 33:30 (1:22) 20:55 1:10:20
46 . 285 Lepojič Sašo Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS161 14:13 (0:43) 33:27 (1:20) 20:36 1:10:21
47 . 232 Jaklič Boštjan Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS185 13:22 (0:43) 32:16 (1:59) 22:36 1:10:59
48 . 248 Kovač Klemen Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS173 15:28 (0:41) 32:43 (1:31) 20:44 1:11:09
49 . 254 Rak Silvester Moški SLO 12:30 (1:02) 34:03 (1:22) 22:11 1:11:10
50 . 274 Pohlen Boštjan Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS400 12:03 (0:43) 35:15 (1:20) 21:49 1:11:11
51 . 316 Verbič Črt Moški SLO TK UTRIP 2019TZS488 11:22 (0:37) 36:11 (1:09) 21:55 1:11:17
52 . 245 Flajs Rok Moški SLO 3K ŠPORT 2019TZS300 12:56 (0:41) 35:11 (1:33) 21:07 1:11:29
53 . 280 Dolenc Aleš Moški SLO / 2019TZS299 13:10 (0:51) 34:13 (1:04) 22:35 1:11:55
54 . 268 Martinc Igor Moški SLO TK LJUBLJANA 11:53 (1:00) 34:28 (1:44) 23:18 1:12:25
55 . 257 Česnik Damir Moški SLO 3K ŠPORT 2019TZS298 16:16 (0:40) 34:27 (1:09) 20:22 1:12:56
55 . 294 Gor Tilen Moški SLO 157. LOGP 13:35 (0:49) 36:11 (1:23) 20:54 1:12:56
57 . 229 Centa Albin Moški SLO ESD 2019TZS033 14:39 (0:36) 34:15 (1:19) 22:07 1:12:58
58 . 313 Marenče Jan Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS352 12:47 (0:43) 33:54 (1:13) 24:29 1:13:08
59 . 318 VIPAVEC Tim Moški SLO TK NOVO MESTO 15:27 (0:51) 36:02 (1:40) 19:11 1:13:13
60 . 242 Visintin Simone Moški SLO GO TRI TEAM ASD 111457 14:02 (0:47) 36:10 (1:29) 20:49 1:13:18
61 . 209 Debenec Bojan Moški SLO TKL LJUBLJANA 2019tzs194 13:42 (0:41) 33:53 (1:44) 23:37 1:13:39
62 . 222 Martič Zvezdan Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS397 13:27 (0:53) 36:31 (1:18) 22:00 1:14:10
63 . 240 Unger Ivan Moški SLO 74. PEHP 16:22 (1:27) 35:17 (1:23) 19:42 1:14:13
64 . 279 Bratun Tomaž Moški SLO ne 13:29 (1:01) 35:46 (1:23) 22:38 1:14:19
65 . 282 Košmrlj Andraž Moški SLO ESD 2019TZS041 15:49 (0:48) 34:37 (1:07) 22:03 1:14:25
66 . 276 Vidmar Denis Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS501 14:48 (0:36) 33:57 (1:40) 23:42 1:14:45
67 . 236 Majcen Boris Moški SLO CVŠ 12:59 (0:54) 36:12 (1:04) 23:39 1:14:49
68 . 261 Horvat Borut Moški SLO GŠSV 16:12 (1:09) 36:15 (1:25) 19:54 1:14:58
69 . 215 Trojar Bojan Moški SLO TK LOGATEC 2019TZS375 18:21 (0:49) 34:42 (1:12) 20:06 1:15:12
70 . 289 Verbajs Matej Moški SLO 13:17 (1:11) 35:05 (1:57) 23:44 1:15:16
71 . 220 MRAMOR MARJAN Moški SLO ŠD TURBO M 2019TZS225 15:39 (1:06) 34:20 (1:31) 22:48 1:15:25
72 . 247 Kostanjevec Matej Moški SLO CVŠ 14:04 (0:48) 36:03 (1:04) 23:49 1:15:50
73 . 250 Leitinger Luka Moški SLO ŠD TRIS 14:06 (0:49) 36:58 (1:30) 22:29 1:15:53
74 . 218 Godnic Paolo Moški SLO CYCLING TEAM FRIULI 13:59 (1:02) 35:40 (1:34) 24:09 1:16:26
75 . 258 Eržen Gregor Moški SLO VZE 18:23 (1:24) 32:38 (1:42) 22:21 1:16:29
76 . 239 Tomšič Blaž Moški SLO GŠSV 14:47 (0:41) 37:04 (1:28) 22:54 1:16:56
77 . 317 Veselinovič Gal Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS130 12:56 (0:32) 38:01 (1:22) 24:07 1:17:01
78 . 252 Mravlje Rok Moški SLO TK GORENJSKA 2019TZS240 16:15 (1:02) 34:25 (1:41) 23:41 1:17:06
79 . 273 Perme Rok Moški SLO 14:37 (1:05) 36:15 (1:37) 23:31 1:17:08
80 . 260 Hočevar Aleš Moški SLO 132. GORP 16:27 (1:03) 36:36 (1:15) 21:48 1:17:12
81 . 253 Novak Mitja Moški SLO VEB COMPANY 17:30 (2:06) 34:36 (2:26) 20:35 1:17:15
82 . 269 Meh Primož Moški SLO 16:52 (1:04) 35:39 (1:31) 22:07 1:17:16
83 . 226 Rutar Damjan Moški SLO 17:10 (1:16) 33:49 (1:46) 23:37 1:17:39
83 . 290 Vižintin Alan Moški SLO SD CENTAVER 14:13 (0:42) 36:42 (1:15) 24:46 1:17:39
85 . 249 Krajnc Boštjan Moški SLO TK 3KM 2019TZS565 14:43 (0:57) 37:30 (1:39) 22:52 1:17:44
86 . 231 Egart Janez Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS406 14:16 (1:01) 37:40 (1:20) 23:28 1:17:47
87 . 251 Marolt Marko Moški SLO ŠD DOBREPOLJE 15:33 (0:50) 36:53 (1:06) 23:43 1:18:07
88 . 291 Vrtovec Leon Moški SLO 10. PEHP 15:24 (1:02) 36:56 (1:47) 23:12 1:18:23
89 . 263 Jereb Robert Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS335 17:24 (0:46) 34:38 (1:22) 24:29 1:18:41
90 . 296 Jelovčan Nejc Moški SLO TK UTRIP 2019TZS489 14:49 (1:10) 36:47 (1:18) 24:46 1:18:51
91 . 208 Aćimović Radovan Moški SLO TK MARATON PTUJ 2019TZS250 15:44 (1:02) 37:51 (1:26) 22:56 1:19:01
92 . 246 Jakončič Boštjan Moški SLO NOJA MANAGEMENT 18:20 (1:17) 34:50 (1:21) 23:18 1:19:08
93 . 283 Kotnik Martin Moški SLO 20. PEHP 16:23 (1:01) 37:55 (1:57) 23:03 1:20:20
94 . 207 Trkman Andrej Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS195 14:56 (1:11) 37:51 (2:12) 24:38 1:20:50
95 . 255 Trpin Matej Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS401 17:24 (1:03) 35:57 (1:31) 24:57 1:20:53
96 . 216 Žagar Toni Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS061 16:30 (0:53) 38:02 (2:10) 23:27 1:21:05
97 . 259 Grčar Rok Moški SLO VEB COMPANY 12:36 (2:12) 38:59 (1:39) 25:43 1:21:10
98 . 234 Kink Lovro Moški SLO 3K ŠPORT 2019TZS304 18:08 (1:00) 36:08 (1:45) 24:22 1:21:25
99 . 287 Lužnik Darko Moški SLO 10. PEHP 16:09 (0:58) 38:28 (1:17) 24:33 1:21:27
100 . 238 Prah Andrej Moški SLO TK NOVO MESTO / 14:50 (1:32) 37:11 (1:25) 26:52 1:21:51
101 . 214 Smolars Fabio Moški SLO CYCLING TEAM FRIULI 15:19 (0:58) 39:23 (1:39) 25:41 1:23:02
102 . 211 Erhovnic Tomaž Moški SLO EPOD 2019TZS221 16:27 (1:01) 37:44 (1:38) 26:23 1:23:15
103 . 212 Kokalj Andrej Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS193 16:40 (0:46) 38:48 (1:49) 25:30 1:23:35
104 . 305 Royal Joshua Moški SLO 12:05 (2:09) 43:23 (1:09) 24:55 1:23:42
105 . 272 Močivnik Jure Moški SLO 10. PEHP 19:02 (1:10) 40:39 (1:22) 21:33 1:23:48
106 . 308 Tomazin Žan Moški SLO 10. PEHP 13:44 (0:47) 39:18 (1:25) 28:40 1:23:56
107 . 281 Jakopinn Dejan Moški SLO ŠD TURBO M 2019TZS702 13:32 (1:42) 37:51 (2:21) 28:50 1:24:18
108 . 307 šebuk Sašo Moški SLO 15. PVL 16:59 (0:39) 40:58 (1:22) 24:30 1:24:31
109 . 206 Rogan Franc Moški SLO TK VELENJE 2019TZS597 18:15 (1:13) 38:26 (1:56) 24:43 1:24:34
110 . 225 Osojnik Borut Moški SLO 19:55 (1:53) 38:55 (1:24) 22:50 1:25:00
111 . 233 Josipović Matko Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS187 13:46 (2:28) 40:35 (2:06) 28:38 1:27:35
112 . 223 Mohorič Matjaž Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS189 17:54 (2:10) 38:45 (1:57) 26:57 1:27:46
113 . 264 Kocjančič Simon Moški SLO SD CENTAVER 14:38 (1:18) 38:10 (1:33) 32:21 1:28:03
114 . 224 Makovec Igor Moški SLO TK NOVO MESTO 21:14 (1:13) 37:34 (1:28) 26:52 1:28:24
115 . 210 Dreossi Giuseppe Moški SLO CYCLING TEAM FRIULI 18:01 (1:13) 42:41 (2:38) 24:01 1:28:35
116 . 213 Kravos Roberto Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2019TZS275 19:19 (1:12) 40:22 (1:26) 27:19 1:29:40
117 . 256 Valentinčič Aljoša Moški SLO 17:28 (1:39) 39:35 (2:18) 29:26 1:30:27
118 . 205 Brajnik Damjan Moški SLO TK LJUBLJANA 19:33 (1:27) 39:25 (2:22) 28:35 1:31:25
119 . 227 Žagar Marko Moški SLO LOGBR / POV 27:03 (2:07) 37:15 (2:08) 23:15 1:31:49
120 . 228 Bartenjev Mitja Moški SLO 17:16 (1:37) 40:51 (2:18) 30:34 1:32:38
121 . 292 Zemljarič Gregor Moški SLO 3K ŠPORT 2019TZS332 15:25 (2:08) 41:51 (2:36) 33:02 1:35:04
122 . 217 Gasparini Paolo Moški SLO 20:00 (1:20) 42:10 (1:38) 30:21 1:35:31
123 . 284 Leben Jure Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS610 18:27 (0:54) 40:32 (2:02) 33:47 1:35:44
124 . 221 Maksl Franc Moški SLO 24:18 (2:23) 44:07 (1:17) 29:32 1:41:38
DNF125 . 321 Tepeš Dejan Moški SLO PSSV 18:28 () () DNF
ŽENSKE-M
29 . 140 Balek Melita Moški SLO PSSV 23:25 (1:22) 39:00 (1:54) 24:46 1:30:30
ŽENSKE-Ž
1 . 172 Dolinar Majdič Simona Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS075 10:54 (0:34) 34:11 (1:05) 18:35 1:05:21
2 . 168 Medić Vida Ženski SLO 10:37 (0:28) 35:48 (1:08) 18:55 1:06:58
3 . 163 Seliškar Ana Ženski SLO TK NOVO MESTO 2019TZS343 13:45 (0:29) 32:30 (1:06) 20:49 1:08:41
4 . 159 Peterka Monika Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2019TZS683 12:53 (0:28) 35:56 (0:56) 19:57 1:10:12
5 . 173 Hočevar Katja Ženski SLO TK LJUBLJANA 2019TZS140 11:09 (0:29) 35:14 (1:00) 22:43 1:10:37
6 . 171 Pogačar Neža Ženski SLO TK UTRIP 2019TZS475 11:01 (0:31) 38:51 (1:05) 23:52 1:15:23
7 . 151 Kompan Tanja Ženski SLO 14:50 (0:59) 37:16 (1:32) 21:11 1:15:49
8 . 161 Rus Rahela Ženski SLO TK LJUBLJANA 2019TZS136 13:39 (0:32) 37:24 (1:05) 23:44 1:16:27
9 . 166 Valant Velepec Anja Ženski SLO ŠD V&V 14:25 (1:17) 36:27 (1:30) 22:52 1:16:33
10 . 154 Maček Mateja Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 2019TZS567 14:48 (0:39) 37:58 (1:18) 23:33 1:18:18
11 . 147 Jakša Jana Ženski SLO 3K ŠPORT 2019TZS642 17:15 (0:57) 37:51 (1:37) 21:50 1:19:32
12 . 145 Gradišar Andreja Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS410 16:27 (0:51) 36:35 (1:27) 24:55 1:20:16
13 . 152 Kompara Karmen Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS510 14:58 (1:01) 37:35 (1:46) 25:09 1:20:31
14 . 160 Pilih Vita Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS404 12:07 (0:31) 36:45 (1:17) 30:20 1:21:01
15 . 149 Jerkič Špela Ženski SLO 14:48 (1:37) 40:35 (1:15) 23:53 1:22:09
16 . 158 Perme Tina Ženski SLO 18:25 (1:23) 37:47 (1:35) 23:48 1:23:01
17 . 165 Švajger Tamara Ženski SLO ŠPE 16:35 (0:49) 39:45 (1:25) 24:32 1:23:08
18 . 144 Flerin Mojca Ženski SLO CVŠ 21:17 (1:02) 37:04 (1:32) 23:03 1:23:59
19 . 156 Mikuž Vidmar Alenka Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS502 17:23 (1:14) 37:44 (1:37) 26:18 1:24:18
20 . 150 Kocić Aleksandra Ženski SLO 3K ŠPORT 2019TZS305 13:14 (1:07) 39:35 (1:39) 29:34 1:25:12
21 . 153 Lavrič Lara Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS047 15:38 (0:40) 41:22 (0:57) 26:57 1:25:35
22 . 148 Jamšek Mateja Ženski SLO 18:22 (1:23) 39:26 (2:13) 24:37 1:26:04
23 . 164 Strnad Polona Ženski SLO Olimpija triatlon klub 2019TZS701 16:30 (1:28) 38:25 (1:56) 28:23 1:26:44
24 . 170 Caramazana Susana Ženski SLO MAREA ROSA 16:22 (2:07) 43:29 (1:45) 23:49 1:27:34
25 . 157 Novak Špela Ženski SLO TK LJUBLJANA 2019TZS164 17:06 (1:53) 41:44 (1:42) 26:41 1:29:08
26 . 169 Sadowska Gosia Ženski SLO 20:00 (2:12) 42:07 (1:19) 23:50 1:29:29
27 . 162 Scaboro Claudia Ženski SLO 18:45 (1:12) 40:04 (1:45) 27:42 1:29:30
28 . 142 Bradač Irena Ženski SLO EEB 19:47 (0:59) 41:25 (1:43) 25:47 1:29:44
30 . 143 Cerar Irena Ženski SLO JB TEAM NOVO MESTO 21:14 (2:06) 39:06 (2:13) 26:07 1:30:48
31 . 174 Nograšek Neža Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS675 17:16 (0:40) 45:47 (1:16) 31:54 1:36:54
32 . 146 Gregorič Zečevič Janika Ženski SLO TRENERT ŠD 2019TZS373 21:43 (1:12) 41:18 (2:01) 31:48 1:38:05

Komentarji