Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: DP Triglav triatlon Bled 2019 - ABS

Triatlon Tekma:DP Triglav triatlon Bled 2019 - ABS Datum:07.09.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat Več
MOšKI-M
1 . 497 Planko Matevž
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS440 20:00 (0:25) 1:05:47 (0:46) 0:35:29 2:02:30 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS440
Časi: 20:00 (0:25) 1:05:47 (0:46) 0:35:29
Rezultat: 2:02:30
2 . 543 SINKO AUREL Uribe
Tiszaujvaros
Moški HUN Tiszaujvaros 19:59 (0:28) 1:06:25 (0:48) 0:35:19 2:03:01 >
Klub Tiszaujvaros
Država HUN
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 19:59 (0:28) 1:06:25 (0:48) 0:35:19
Rezultat: 2:03:01
3 . 546 KIRALY Andras
Budaorsi TK
Moški HUN Budaorsi TK 20:47 (0:24) 1:08:02 (0:52) 0:35:54 2:06:02 >
Klub Budaorsi TK
Država HUN
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 20:47 (0:24) 1:08:02 (0:52) 0:35:54
Rezultat: 2:06:02
4 . 592 Bojanc Klemen
ŠK TRIATLON LAJF
Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 2019TZS081 22:04 (0:34) 1:07:49 (0:51) 0:35:17 2:06:36 >
Klub ŠK TRIATLON LAJF
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS081
Časi: 22:04 (0:34) 1:07:49 (0:51) 0:35:17
Rezultat: 2:06:36
5 . 547 PAPP Tamas
Budaorsi TK
Moški HUN Budaorsi TK 20:01 (0:27) 1:08:48 (0:50) 0:39:12 2:09:19 >
Klub Budaorsi TK
Država HUN
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 20:01 (0:27) 1:08:48 (0:50) 0:39:12
Rezultat: 2:09:19
6 . 502 Mandič Mark
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS482 21:50 (0:24) 1:10:03 (0:46) 0:37:45 2:10:49 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS482
Časi: 21:50 (0:24) 1:10:03 (0:46) 0:37:45
Rezultat: 2:10:49
7 . 461 Dolinar Grega
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS074 24:37 (0:31) 1:09:19 (0:56) 0:36:52 2:12:16 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS074
Časi: 24:37 (0:31) 1:09:19 (0:56) 0:36:52
Rezultat: 2:12:16
8 . 434 HILBER Rene
HSV Triathlon Kärnten
Moški AUT HSV Triathlon Kärnten 22:57 (0:26) 1:10:30 (0:53) 0:38:34 2:13:21 >
Klub HSV Triathlon Kärnten
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 22:57 (0:26) 1:10:30 (0:53) 0:38:34
Rezultat: 2:13:21
9 . 428 NICODEMO Alberto
ASD Triathlon Lignano Sabbiadoro
Moški ITA ASD Triathlon Lignano Sabbiadoro 26:41 (0:34) 1:08:18 (0:54) 0:38:28 2:14:56 >
Klub ASD Triathlon Lignano Sabbiadoro
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 26:41 (0:34) 1:08:18 (0:54) 0:38:28
Rezultat: 2:14:56
10 . 465 Škufca Maks
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS058 22:58 (0:23) 1:10:32 (0:50) 0:40:13 2:14:58 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS058
Časi: 22:58 (0:23) 1:10:32 (0:50) 0:40:13
Rezultat: 2:14:58
11 . 526 Petelinšek Amadej
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM 2019TZS570 25:56 (0:31) 1:11:03 (0:53) 0:39:29 2:17:54 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS570
Časi: 25:56 (0:31) 1:11:03 (0:53) 0:39:29
Rezultat: 2:17:54
12 . 449 Uršič Janez
ŠPORTNO DRUšTVO UTRIP
Moški SLO ŠPORTNO DRUšTVO UTRIP 29:11 (1:11) 1:09:12 (1:20) 0:38:31 2:19:27 >
Klub ŠPORTNO DRUšTVO UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 29:11 (1:11) 1:09:12 (1:20) 0:38:31
Rezultat: 2:19:27
13 . 494 Obreza Domen
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS407 22:56 (0:25) 1:14:09 (0:49) 0:41:31 2:19:51 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS407
Časi: 22:56 (0:25) 1:14:09 (0:49) 0:41:31
Rezultat: 2:19:51
14 . 425 CARLETTI Francesco
ASD Triathlon Lignano Sabbiadoro
Moški ITA ASD Triathlon Lignano Sabbiadoro 28:20 (0:38) 1:10:37 (0:59) 0:39:44 2:20:20 >
Klub ASD Triathlon Lignano Sabbiadoro
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 28:20 (0:38) 1:10:37 (0:59) 0:39:44
Rezultat: 2:20:20
15 . 451 Greco Antonino
TDRimini
Moški ITA TDRimini 58061 24:04 (0:40) 1:12:52 (1:09) 0:42:05 2:20:51 >
Klub TDRimini
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 58061
Časi: 24:04 (0:40) 1:12:52 (1:09) 0:42:05
Rezultat: 2:20:51
16 . 424 CANEVA Matteo
ASD Triathlon Lignano Sabbiadoro
Moški ITA ASD Triathlon Lignano Sabbiadoro 28:16 (0:45) 1:11:16 (1:02) 0:40:30 2:21:51 >
Klub ASD Triathlon Lignano Sabbiadoro
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 28:16 (0:45) 1:11:16 (1:02) 0:40:30
Rezultat: 2:21:51
17 . 469 Križan Peter
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS687 27:04 (0:35) 1:12:00 (1:10) 0:41:26 2:22:17 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS687
Časi: 27:04 (0:35) 1:12:00 (1:10) 0:41:26
Rezultat: 2:22:17
18 . 473 Vilfan Luka
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS139 27:51 (0:31) 1:11:59 (0:56) 0:41:32 2:22:50 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS139
Časi: 27:51 (0:31) 1:11:59 (0:56) 0:41:32
Rezultat: 2:22:50
19 . 508 Rizmal Jurij
Triatlon klub Krško
Moški SLO Triatlon klub Krško 2019TZS204 28:28 (0:37) 1:13:14 (0:57) 0:40:06 2:23:23 >
Klub Triatlon klub Krško
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS204
Časi: 28:28 (0:37) 1:13:14 (0:57) 0:40:06
Rezultat: 2:23:23
20 . 444 Korelc Matej
ŠD AKSON
Moški SLO ŠD AKSON 2019TZS228 27:47 (0:34) 1:12:12 (1:02) 0:43:06 2:24:42 >
Klub ŠD AKSON
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS228
Časi: 27:47 (0:34) 1:12:12 (1:02) 0:43:06
Rezultat: 2:24:42
21 . 581 KOMPAN ZLATKO
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS448 29:09 (0:35) 1:12:24 (1:01) 0:41:35 2:24:46 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS448
Časi: 29:09 (0:35) 1:12:24 (1:01) 0:41:35
Rezultat: 2:24:46
22 . 492 Lipovšek Jan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS419 29:12 (0:28) 1:14:41 (0:44) 0:39:48 2:24:54 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS419
Časi: 29:12 (0:28) 1:14:41 (0:44) 0:39:48
Rezultat: 2:24:54
23 . 471 Rozman Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS143 27:48 (0:30) 1:12:02 (0:52) 0:43:56 2:25:10 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS143
Časi: 27:48 (0:30) 1:12:02 (0:52) 0:43:56
Rezultat: 2:25:10
24 . 435 PICHLER Christian
HSV Triathlon Kärnten
Moški AUT HSV Triathlon Kärnten 28:18 (0:40) 1:13:09 (1:08) 0:42:48 2:26:05 >
Klub HSV Triathlon Kärnten
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 28:18 (0:40) 1:13:09 (1:08) 0:42:48
Rezultat: 2:26:05
25 . 589 Virgilio Paolo
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 27:54 (0:36) 1:13:42 (1:20) 0:42:41 2:26:15 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 27:54 (0:36) 1:13:42 (1:20) 0:42:41
Rezultat: 2:26:15
26 . 464 Radivojević Aleksander
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS056 27:18 (0:34) 1:14:22 (1:14) 0:42:58 2:26:28 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS056
Časi: 27:18 (0:34) 1:14:22 (1:14) 0:42:58
Rezultat: 2:26:28
27 . 491 Kotnik Gregor
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS408 28:35 (0:46) 1:18:09 (1:27) 0:41:12 2:30:12 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS408
Časi: 28:35 (0:46) 1:18:09 (1:27) 0:41:12
Rezultat: 2:30:12
28 . 587 Stranjak Robert
Dnevnik
Moški SLO Dnevnik 2019TZS162 34:10 (1:09) 1:12:28 (1:22) 0:41:06 2:30:16 >
Klub Dnevnik
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS162
Časi: 34:10 (1:09) 1:12:28 (1:22) 0:41:06
Rezultat: 2:30:16
29 . 436 REITHER Lukas
HSV Triathlon Kärnten
Moški AUT HSV Triathlon Kärnten 31:13 (0:30) 1:17:51 (1:02) 0:41:38 2:32:16 >
Klub HSV Triathlon Kärnten
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 31:13 (0:30) 1:17:51 (1:02) 0:41:38
Rezultat: 2:32:16
30 . 480 Ban Michael
TK Matulji
Moški CRO TK Matulji 31:23 (1:07) 1:15:41 (1:04) 0:43:35 2:32:52 >
Klub TK Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 31:23 (1:07) 1:15:41 (1:04) 0:43:35
Rezultat: 2:32:52
31 . 560 Brumat Fausto
East Side Gorizia
Moški ITA East Side Gorizia 52187 33:41 (0:41) 1:14:03 (1:13) 0:43:24 2:33:03 >
Klub East Side Gorizia
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 52187
Časi: 33:41 (0:41) 1:14:03 (1:13) 0:43:24
Rezultat: 2:33:03
32 . 574 Jereb Samo
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2019TZS303 35:42 (0:54) 1:14:08 (1:38) 0:41:36 2:34:00 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS303
Časi: 35:42 (0:54) 1:14:08 (1:38) 0:41:36
Rezultat: 2:34:00
33 . 568 Meglič Anton
TK Gorenjska
Moški SLO TK Gorenjska 32:40 (1:40) 1:13:22 (1:12) 0:45:15 2:34:12 >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 32:40 (1:40) 1:13:22 (1:12) 0:45:15
Rezultat: 2:34:12
34 . 466 Bregar Gorazd
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS180 30:12 (0:52) 1:19:08 (1:07) 0:43:02 2:34:22 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS180
Časi: 30:12 (0:52) 1:19:08 (1:07) 0:43:02
Rezultat: 2:34:22
35 . 429 De Cillia Alessandro
CUS UDINE TRIATHLON
Moški ITA CUS UDINE TRIATHLON 32:59 (0:47) 1:14:34 (0:57) 0:45:29 2:34:47 >
Klub CUS UDINE TRIATHLON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 32:59 (0:47) 1:14:34 (0:57) 0:45:29
Rezultat: 2:34:47
36 . 457 Paravan Dejan
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS498 30:34 (1:04) 1:16:09 (1:25) 0:45:34 2:34:49 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS498
Časi: 30:34 (1:04) 1:16:09 (1:25) 0:45:34
Rezultat: 2:34:49
37 . 487 Höfferle Jakob
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS347 28:12 (0:34) 1:17:07 (1:04) 0:48:24 2:35:23 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS347
Časi: 28:12 (0:34) 1:17:07 (1:04) 0:48:24
Rezultat: 2:35:23
38 . 517 Drobnič Jurij
Moški SLO 28:14 (1:38) 1:17:18 (2:02) 0:47:12 2:36:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 28:14 (1:38) 1:17:18 (2:02) 0:47:12
Rezultat: 2:36:26
39 . 455 Mikuž Patrik
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 30:35 (1:10) 1:20:26 (1:28) 0:43:24 2:37:06 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 30:35 (1:10) 1:20:26 (1:28) 0:43:24
Rezultat: 2:37:06
40 . 499 Romšak Matija
TK TRISPORT EKSOTERM
Moški SLO TK TRISPORT EKSOTERM 2019TZS464 30:43 (1:05) 1:19:33 (1:27) 0:44:40 2:37:31 >
Klub TK TRISPORT EKSOTERM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS464
Časi: 30:43 (1:05) 1:19:33 (1:27) 0:44:40
Rezultat: 2:37:31
41 . 498 Pohlen Boštjan
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS400 27:14 (1:30) 1:20:32 (1:24) 0:47:30 2:38:13 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS400
Časi: 27:14 (1:30) 1:20:32 (1:24) 0:47:30
Rezultat: 2:38:13
42 . 514 Cairnes Thomas
Moški 36:51 (1:14) 1:19:12 (1:22) 0:39:50 2:38:31 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 36:51 (1:14) 1:19:12 (1:22) 0:39:50
Rezultat: 2:38:31
43 . 576 ZGRABLIĆ Paolo
Moški CRO 38:25 (1:02) 1:12:16 (1:09) 0:46:04 2:38:58 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 38:25 (1:02) 1:12:16 (1:09) 0:46:04
Rezultat: 2:38:58
44 . 478 Babin Marin
Triatlon Kluba Matulji
Moški CRO Triatlon Kluba Matulji 2019-0051 28:17 (0:43) 1:19:30 (1:30) 0:49:57 2:40:00 >
Klub Triatlon Kluba Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2019-0051
Časi: 28:17 (0:43) 1:19:30 (1:30) 0:49:57
Rezultat: 2:40:00
45 . 531 štuhec Vid
Moški SLO 33:50 (1:19) 1:17:58 (1:22) 0:46:35 2:41:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 33:50 (1:19) 1:17:58 (1:22) 0:46:35
Rezultat: 2:41:05
46 . 409 Alymov Vladimir
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2019TZS693 32:39 (0:49) 1:21:15 (1:54) 0:44:51 2:41:30 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS693
Časi: 32:39 (0:49) 1:21:15 (1:54) 0:44:51
Rezultat: 2:41:30
47 . 490 Hren Marko
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS402 38:59 (0:38) 1:17:31 (1:12) 0:43:14 2:41:35 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS402
Časi: 38:59 (0:38) 1:17:31 (1:12) 0:43:14
Rezultat: 2:41:35
48 . 541 Libanora Luca
A3 ASD
Moški ITA A3 ASD Italy 35:19 (0:39) 1:17:21 (1:15) 0:47:09 2:41:45 >
Klub A3 ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: Italy
Časi: 35:19 (0:39) 1:17:21 (1:15) 0:47:09
Rezultat: 2:41:45
49 . 445 Petrič Slavko
ŠD POSAVJE
Moški SLO ŠD POSAVJE 2019TZS027 30:07 (0:41) 1:19:28 (1:21) 0:50:17 2:41:57 >
Klub ŠD POSAVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS027
Časi: 30:07 (0:41) 1:19:28 (1:21) 0:50:17
Rezultat: 2:41:57
50 . 504 Debenec Bojan
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019tzs194 32:00 (0:48) 1:16:44 (1:39) 0:51:10 2:42:23 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019tzs194
Časi: 32:00 (0:48) 1:16:44 (1:39) 0:51:10
Rezultat: 2:42:23
51 . 450 Plevnik David
ŠRK CELJE
Moški SLO ŠRK CELJE 2019TZS016 35:34 (1:26) 1:23:47 (1:47) 0:39:50 2:42:26 >
Klub ŠRK CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS016
Časi: 35:34 (1:26) 1:23:47 (1:47) 0:39:50
Rezultat: 2:42:26
52 . 410 Česnik Damir
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2019TZS298 35:28 (0:49) 1:18:31 (1:14) 0:46:27 2:42:31 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS298
Časi: 35:28 (0:49) 1:18:31 (1:14) 0:46:27
Rezultat: 2:42:31
53 . 520 Krempasky Lukas
Moški 33:53 (1:03) 1:18:43 (1:56) 0:47:33 2:43:09 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 33:53 (1:03) 1:18:43 (1:56) 0:47:33
Rezultat: 2:43:09
54 . 578 VODOPIJA Dino
Moški CRO 36:26 (1:58) 1:15:14 (1:12) 0:48:24 2:43:16 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 36:26 (1:58) 1:15:14 (1:12) 0:48:24
Rezultat: 2:43:16
55 . 431 Dolinar Gregor
GRS KRANJ
Moški SLO GRS KRANJ 33:34 (1:35) 1:21:02 (1:42) 0:45:29 2:43:23 >
Klub GRS KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 33:34 (1:35) 1:21:02 (1:42) 0:45:29
Rezultat: 2:43:23
56 . 452 Johnston John
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM 2019TZS680 28:32 (0:48) 1:22:01 (1:14) 0:50:50 2:43:26 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS680
Časi: 28:32 (0:48) 1:22:01 (1:14) 0:50:50
Rezultat: 2:43:26
57 . 447 MRAMOR MARJAN
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 2019TZS225 35:25 (1:16) 1:18:09 (1:35) 0:49:27 2:45:54 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS225
Časi: 35:25 (1:16) 1:18:09 (1:35) 0:49:27
Rezultat: 2:45:54
58 . 555 Ledic Darijo
TK Swibir
Moški CRO TK Swibir 32:58 (1:08) 1:22:29 (1:53) 0:47:30 2:45:59 >
Klub TK Swibir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 32:58 (1:08) 1:22:29 (1:53) 0:47:30
Rezultat: 2:45:59
59 . 459 Vidmar Denis
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS501 33:19 (0:36) 1:20:05 (1:40) 0:51:28 2:47:11 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS501
Časi: 33:19 (0:36) 1:20:05 (1:40) 0:51:28
Rezultat: 2:47:11
60 . 525 Pavlič Marko
Moški SLO 100 079 740 87 31:19 (0:52) 1:28:19 (1:33) 0:45:08 2:47:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 079 740 87
Časi: 31:19 (0:52) 1:28:19 (1:33) 0:45:08
Rezultat: 2:47:12
61 . 496 Petek Matic
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS445 33:27 (1:19) 1:27:12 (1:31) 0:45:06 2:48:36 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS445
Časi: 33:27 (1:19) 1:27:12 (1:31) 0:45:06
Rezultat: 2:48:36
62 . 412 Podgornik Bojan
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2019TZS320 44:38 (1:40) 1:15:20 (1:41) 0:45:56 2:49:16 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS320
Časi: 44:38 (1:40) 1:15:20 (1:41) 0:45:56
Rezultat: 2:49:16
63 . 476 Trojar Bojan
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 2019TZS375 40:53 (0:48) 1:22:00 (1:10) 0:44:28 2:49:20 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS375
Časi: 40:53 (0:48) 1:22:00 (1:10) 0:44:28
Rezultat: 2:49:20
64 . 580 Zupanc Anton
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 2019TZS667 35:39 (1:36) 1:21:54 (2:01) 0:48:16 2:49:28 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS667
Časi: 35:39 (1:36) 1:21:54 (2:01) 0:48:16
Rezultat: 2:49:28
65 . 489 ŠIMIČIĆ Nenad
TK Rab
Moški CRO TK Rab 2019-0840 28:25 (1:04) 1:22:36 (1:32) 0:55:58 2:49:37 >
Klub TK Rab
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2019-0840
Časi: 28:25 (1:04) 1:22:36 (1:32) 0:55:58
Rezultat: 2:49:37
66 . 446 Roškarič Andrej
ŠD SLOMšEK
Moški SLO ŠD SLOMšEK 36:03 (2:43) 1:21:46 (2:23) 0:46:44 2:49:41 >
Klub ŠD SLOMšEK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 36:03 (2:43) 1:21:46 (2:23) 0:46:44
Rezultat: 2:49:41
67 . 460 Mravlje Rok
TK Gorenjska
Moški SLO TK Gorenjska 2019TZS240 38:12 (1:07) 1:18:23 (1:27) 0:50:49 2:49:59 >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS240
Časi: 38:12 (1:07) 1:18:23 (1:27) 0:50:49
Rezultat: 2:49:59
68 . 518 Fegac Maurizio
Moški ITA 28:09 (0:54) 1:26:54 (1:16) 0:53:39 2:50:55 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 28:09 (0:54) 1:26:54 (1:16) 0:53:39
Rezultat: 2:50:55
69 . 430 Javornik Andrej
GiBit
Moški SLO GiBit ne 39:39 (1:23) 1:26:43 (1:27) 0:42:04 2:51:20 >
Klub GiBit
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: ne
Časi: 39:39 (1:23) 1:26:43 (1:27) 0:42:04
Rezultat: 2:51:20
70 . 477 Aćimović Radovan
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 2019TZS250 36:15 (1:08) 1:24:27 (1:27) 0:48:56 2:52:16 >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS250
Časi: 36:15 (1:08) 1:24:27 (1:27) 0:48:56
Rezultat: 2:52:16
71 . 484 HANZA Marko
TK Matulji
Moški CRO TK Matulji 2019-0302 35:33 (1:30) 1:24:57 (1:19) 0:49:58 2:53:19 >
Klub TK Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2019-0302
Časi: 35:33 (1:30) 1:24:57 (1:19) 0:49:58
Rezultat: 2:53:19
72 . 571 CANEVA Marco
TK Lignano
Moški ITA TK Lignano 36:27 (0:58) 1:24:13 (1:31) 0:51:53 2:55:04 >
Klub TK Lignano
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 36:27 (0:58) 1:24:13 (1:31) 0:51:53
Rezultat: 2:55:04
73 . 510 Vrhovšek Brane
Triatlon klub Krško
Moški SLO Triatlon klub Krško 2019TZS207 35:32 (1:42) 1:24:23 (1:51) 0:51:42 2:55:11 >
Klub Triatlon klub Krško
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS207
Časi: 35:32 (1:42) 1:24:23 (1:51) 0:51:42
Rezultat: 2:55:11
74 . 453 Krajnc Boštjan
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM 2019TZS565 33:36 (1:03) 1:28:18 (2:13) 0:50:30 2:55:41 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS565
Časi: 33:36 (1:03) 1:28:18 (2:13) 0:50:30
Rezultat: 2:55:41
75 . 527 Plecko Drago
Moški CRO 38:11 (1:28) 1:25:56 (1:54) 0:48:20 2:55:51 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 38:11 (1:28) 1:25:56 (1:54) 0:48:20
Rezultat: 2:55:51
76 . 528 Radde Maxime
Moški SLO 26:57 (2:39) 1:33:16 (1:46) 0:51:15 2:55:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 26:57 (2:39) 1:33:16 (1:46) 0:51:15
Rezultat: 2:55:55
77 . 432 Chaumartin François
HERMITAGE TOURNONAIS TRIATHLON
Moški FRA HERMITAGE TOURNONAIS TRIATHLON 28:27 (0:56) 1:27:20 (1:49) 0:57:35 2:56:09 >
Klub HERMITAGE TOURNONAIS TRIATHLON
Država FRA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 28:27 (0:56) 1:27:20 (1:49) 0:57:35
Rezultat: 2:56:09
78 . 417 PESAVENTO Andrea
AC Donau Chemie St. Veit
Moški ITA AC Donau Chemie St. Veit 482678 41:07 (2:34) 1:22:09 (2:07) 0:49:46 2:57:45 >
Klub AC Donau Chemie St. Veit
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 482678
Časi: 41:07 (2:34) 1:22:09 (2:07) 0:49:46
Rezultat: 2:57:45
79 . 530 Šuligoj Aleš
Moški SLO 40:14 (1:45) 1:25:15 (1:22) 0:49:24 2:58:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 40:14 (1:45) 1:25:15 (1:22) 0:49:24
Rezultat: 2:58:02
80 . 415 Perpar Marko
50BIKING
Moški SLO 50BIKING 39:08 (1:37) 1:22:12 (2:23) 0:53:12 2:58:34 >
Klub 50BIKING
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 39:08 (1:37) 1:22:12 (2:23) 0:53:12
Rezultat: 2:58:34
81 . 426 De Antoni Paolo
ASD Triathlon Lignano Sabbiadoro
Moški ITA ASD Triathlon Lignano Sabbiadoro 42:03 (0:56) 1:24:26 (1:42) 0:50:54 3:00:03 >
Klub ASD Triathlon Lignano Sabbiadoro
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 42:03 (0:56) 1:24:26 (1:42) 0:50:54
Rezultat: 3:00:03
82 . 440 Oberluggauer Ewald
RC Feld Am See
Moški AUT RC Feld Am See () () 3:00:49 >
Klub RC Feld Am See
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: 3:00:49
83 . 427 GAUDIANO Antonio
ASD Triathlon Lignano Sabbiadoro
Moški ITA ASD Triathlon Lignano Sabbiadoro 37:29 (1:13) 1:32:29 (1:50) 0:47:58 3:01:01 >
Klub ASD Triathlon Lignano Sabbiadoro
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 37:29 (1:13) 1:32:29 (1:50) 0:47:58
Rezultat: 3:01:01
84 . 521 Lengar Igor
Moški SLO 30:46 (2:37) 1:33:06 (1:51) 0:54:40 3:03:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 30:46 (2:37) 1:33:06 (1:51) 0:54:40
Rezultat: 3:03:04
85 . 437 SARDEI Giuseppe
HSV Triathlon Kärnten
Moški AUT HSV Triathlon Kärnten 43:02 (0:49) 1:29:00 (1:22) 0:51:27 3:05:42 >
Klub HSV Triathlon Kärnten
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 43:02 (0:49) 1:29:00 (1:22) 0:51:27
Rezultat: 3:05:42
86 . 474 Pozvek Jože
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 2019TZS382 41:17 (1:04) 1:29:55 (1:31) 0:52:52 3:06:41 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS382
Časi: 41:17 (1:04) 1:29:55 (1:31) 0:52:52
Rezultat: 3:06:41
87 . 515 Cmerešek Žiga
Štangica Team
Moški SLO Štangica Team 43:12 (2:10) 1:27:19 (1:51) 0:57:09 3:11:44 >
Klub Štangica Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 43:12 (2:10) 1:27:19 (1:51) 0:57:09
Rezultat: 3:11:44
88 . 448 Klepec Borut
ŠD ZAVAROVALNICE TRIGLAV
Moški SLO ŠD ZAVAROVALNICE TRIGLAV 32:19 (1:46) 1:35:49 (1:24) 1:00:43 3:12:02 >
Klub ŠD ZAVAROVALNICE TRIGLAV
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 32:19 (1:46) 1:35:49 (1:24) 1:00:43
Rezultat: 3:12:02
89 . 411 Dolenc Aleš
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2019TZS299 43:01 (1:38) 1:31:58 (2:20) 0:56:46 3:15:45 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS299
Časi: 43:01 (1:38) 1:31:58 (2:20) 0:56:46
Rezultat: 3:15:45
90 . 433 FLORIAN Gerald
HSV Triathlon Kaernten
Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 36:46 (0:49) 1:35:16 (1:32) 1:02:34 3:16:58 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 36:46 (0:49) 1:35:16 (1:32) 1:02:34
Rezultat: 3:16:58
91 . 479 BABIN Neven
TK Matulji
Moški CRO TK Matulji 2019-0052 35:26 (0:45) 1:36:36 (1:50) 1:04:06 3:18:46 >
Klub TK Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2019-0052
Časi: 35:26 (0:45) 1:36:36 (1:50) 1:04:06
Rezultat: 3:18:46
92 . 511 Borovinšek Mladen
TRIKM MARIBOR
Moški SLO TRIKM MARIBOR 33:04 (2:35) 1:39:01 (1:59) 1:02:58 3:19:39 >
Klub TRIKM MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 33:04 (2:35) 1:39:01 (1:59) 1:02:58
Rezultat: 3:19:39
93 . 413 Tušar Metod
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 51:39 (1:50) 1:27:33 (2:22) 0:57:28 3:20:54 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 51:39 (1:50) 1:27:33 (2:22) 0:57:28
Rezultat: 3:20:54
94 . 470 Požar Janez
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS197 52:42 (1:34) 1:31:30 (1:50) 0:54:02 3:21:40 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS197
Časi: 52:42 (1:34) 1:31:30 (1:50) 0:54:02
Rezultat: 3:21:40
95 . 422 Volaš Mladen
AD BLED
Moški SLO AD BLED 36:14 (1:40) 1:37:37 (3:14) 1:05:02 3:23:49 >
Klub AD BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 36:14 (1:40) 1:37:37 (3:14) 1:05:02
Rezultat: 3:23:49
96 . 468 Kermelj Stanislav
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS196 44:31 (1:47) 1:35:17 (1:34) 1:01:42 3:24:53 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS196
Časi: 44:31 (1:47) 1:35:17 (1:34) 1:01:42
Rezultat: 3:24:53
97 . 524 Mouaz Mahmoud
Moški SLO 43:24 (1:55) 1:39:37 (2:09) 1:04:58 3:32:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 43:24 (1:55) 1:39:37 (2:09) 1:04:58
Rezultat: 3:32:05
98 . 439 VIDNAR Rok
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 2019TZS007 42:25 (3:28) 1:27:51 (2:47) 1:19:46 3:36:19 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS007
Časi: 42:25 (3:28) 1:27:51 (2:47) 1:19:46
Rezultat: 3:36:19
DNF99 . 483 GRŽINA Toni
TK Matulji
Moški CRO TK Matulji 2019-0297 10:27 () () DNF >
Klub TK Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2019-0297
Časi: 10:27 () ()
Rezultat: DNF
DNF99 . 481 BOŽIĆ Miro
TK Matulji
Moški CRO TK Matulji 2019-0098 20:13 () () DNF >
Klub TK Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2019-0098
Časi: 20:13 () ()
Rezultat: DNF
DNF99 . 423 Kos Jernej
ARNOLD PROFI
Moški SLO ARNOLD PROFI 32:24 (0:42) () DNF >
Klub ARNOLD PROFI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 32:24 (0:42) ()
Rezultat: DNF
DSQ 505 Gorinšek Jure
TRIATLON KLUB 3KM
Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 2019TZS560 30:31 (1:09) 1:16:14 (0:58) 0:41:34 DQ >
Klub TRIATLON KLUB 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS560
Časi: 30:31 (1:09) 1:16:14 (0:58) 0:41:34
Rezultat: DQ
DSQ 552 Torkar Gregor
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS483 30:17 (0:36) 1:16:03 (1:22) 0:42:27 DQ >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS483
Časi: 30:17 (0:36) 1:16:03 (1:22) 0:42:27
Rezultat: DQ
DSQ 509 Rožac Rok
Triatlon klub Krško
Moški SLO Triatlon klub Krško 2019TZS210 29:35 (1:04) 1:19:37 (1:22) 0:46:33 DQ >
Klub Triatlon klub Krško
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS210
Časi: 29:35 (1:04) 1:19:37 (1:22) 0:46:33
Rezultat: DQ
DSQ 516 Curkovic Filip
Moški CRO 34:15 (2:07) 1:27:02 (1:51) 0:48:42 DQ >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 34:15 (2:07) 1:27:02 (1:51) 0:48:42
Rezultat: DQ
DSQ 579 JAMNIK Dušan
TK Fužinar
Moški SLO TK Fužinar 00:10 (3:15) 1:18:29 (2:31) 0:51:20 x3:15:47 >
Klub TK Fužinar
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 00:10 (3:15) 1:18:29 (2:31) 0:51:20
Rezultat: x3:15:47
ŽENSKE-Ž
1 . 462 Dolinar Majdič Simona
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS075 24:14 (0:34) 1:19:40 (0:52) 0:40:29 2:25:50 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS075
Časi: 24:14 (0:34) 1:19:40 (0:52) 0:40:29
Rezultat: 2:25:50
2 . 438 TAJSICH Sonja
HSV Triathlon Kärnten
Ženski AUT HSV Triathlon Kärnten 28:17 (0:43) 1:14:21 (1:14) 0:41:58 2:26:35 >
Klub HSV Triathlon Kärnten
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 28:17 (0:43) 1:14:21 (1:14) 0:41:58
Rezultat: 2:26:35
3 . 443 Peterka Monika
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2019TZS683 28:09 (0:29) 1:19:22 (0:48) 0:41:13 2:30:03 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS683
Časi: 28:09 (0:29) 1:19:22 (0:48) 0:41:13
Rezultat: 2:30:03
4 . 467 Hočevar Katja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS140 24:09 (0:29) 1:19:51 (0:55) 0:45:16 2:30:41 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS140
Časi: 24:09 (0:29) 1:19:51 (0:55) 0:45:16
Rezultat: 2:30:41
5 . 488 Seliškar Ana
TK NOVO MESTO
Ženski SLO TK NOVO MESTO 2019TZS343 31:54 (0:34) 1:14:28 (1:05) 0:45:18 2:33:20 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS343
Časi: 31:54 (0:34) 1:14:28 (1:05) 0:45:18
Rezultat: 2:33:20
6 . 529 Rugelj Anja
Ženski SLO 29:44 (1:07) 1:25:58 (1:13) 0:44:37 2:42:41 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 29:44 (1:07) 1:25:58 (1:13) 0:44:37
Rezultat: 2:42:41
7 . 500 Žnidar Tjaša
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS429 27:31 (0:40) 1:25:15 (1:11) 0:49:40 2:44:20 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS429
Časi: 27:31 (0:40) 1:25:15 (1:11) 0:49:40
Rezultat: 2:44:20
8 . 513 Cairnes Alexandra
Ženski 37:38 (1:28) 1:24:20 (1:20) 0:45:53 2:50:41 >
Klub
Država
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 37:38 (1:28) 1:24:20 (1:20) 0:45:53
Rezultat: 2:50:41
9 . 472 Rus Rahela
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS136 31:03 (0:33) 1:28:30 (1:07) 0:51:48 2:53:02 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS136
Časi: 31:03 (0:33) 1:28:30 (1:07) 0:51:48
Rezultat: 2:53:02
10 . 506 Maček Mateja
TRIATLON KLUB 3KM
Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 2019TZS567 33:03 (0:48) 1:28:58 (1:19) 0:49:18 2:53:29 >
Klub TRIATLON KLUB 3KM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS567
Časi: 33:03 (0:48) 1:28:58 (1:19) 0:49:18
Rezultat: 2:53:29
11 . 414 Vovko Barbara
3K Šport
Ženski SLO 3K Šport 2019TZS331 35:22 (0:53) 1:28:07 (1:24) 0:49:29 2:55:17 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS331
Časi: 35:22 (0:53) 1:28:07 (1:24) 0:49:29
Rezultat: 2:55:17
12 . 458 Poznič Jerca
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 33:26 (1:01) 1:31:38 (1:35) 0:48:41 2:56:25 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 33:26 (1:01) 1:31:38 (1:35) 0:48:41
Rezultat: 2:56:25
13 . 507 Šumah Ana
TRIATLON KLUB 3KM
Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 2019TZS576 33:00 (0:45) 1:34:41 (1:19) 0:47:14 2:57:00 >
Klub TRIATLON KLUB 3KM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS576
Časi: 33:00 (0:45) 1:34:41 (1:19) 0:47:14
Rezultat: 2:57:00
14 . 454 Kompara Karmen
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS510 33:24 (0:57) 1:29:20 (1:45) 0:53:23 2:58:52 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS510
Časi: 33:24 (0:57) 1:29:20 (1:45) 0:53:23
Rezultat: 2:58:52
15 . 485 SMOKVINA SUNČANA Hanza
TK Matulji
Ženski CRO TK Matulji 2019-0790 39:34 (2:19) 1:38:19 (1:40) 0:49:53 3:11:48 >
Klub TK Matulji
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2019-0790
Časi: 39:34 (2:19) 1:38:19 (1:40) 0:49:53
Rezultat: 3:11:48
16 . 456 Mikuž Vidmar Alenka
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS502 40:44 (1:07) 1:31:16 (1:25) 0:59:31 3:14:05 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS502
Časi: 40:44 (1:07) 1:31:16 (1:25) 0:59:31
Rezultat: 3:14:05
17 . 482 GRBAC Ana
TK Matulji
Ženski CRO TK Matulji 2019-0291 35:29 (1:35) 1:46:25 (1:01) 0:55:35 3:20:08 >
Klub TK Matulji
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2019-0291
Časi: 35:29 (1:35) 1:46:25 (1:01) 0:55:35
Rezultat: 3:20:08
18 . 572 BERTOVA Gabriella
TK Lignano
Ženski ITA TK Lignano 42:28 (2:35) 1:31:58 (2:11) 1:02:16 3:21:31 >
Klub TK Lignano
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 42:28 (2:35) 1:31:58 (2:11) 1:02:16
Rezultat: 3:21:31
DNF19 . 582 Mandl Nina
Multisport Krško
Ženski SLO Multisport Krško 2019TZS470 24:10 (0:27) 1:02:15 (3:51) DNF >
Klub Multisport Krško
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS470
Časi: 24:10 (0:27) 1:02:15 (3:51)
Rezultat: DNF

Komentarji

 

Mobile content