Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 1. TEK MENGEŠKA KOČA - DOBENSKI HRAM 2019

Tek - gorski Tekma:1. TEK MENGEŠKA KOČA - DOBENSKI HRAM 2019 Datum:26.12.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek Več
Z1-Ž
1 . 2 Podbevšek Sabina
LJ TEKAČI
Ženski SLO LJ TEKAČI 00:48:20 -- >
Klub LJ TEKAČI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:48:20
Zaostanek: 00:00:00
Z2-Ž
1 . 5 Robnik Katarina
Ženski SLO 00:35:03 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:35:03
Zaostanek: 00:00:00
2 . 4 Ves Blažka
Ženski SLO 00:47:38 00:12:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:47:38
Zaostanek: 00:12:35
Z3-Ž
1 . 13 Koligar Mojca
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:25:59 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:25:59
Zaostanek: 00:00:00
2 . 125 Švajger Sivec Tina
Ženski SLO 00:32:43 00:06:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:32:43
Zaostanek: 00:06:44
3 . 11 Berlec Barbara
Ženski SLO 00:33:21 00:07:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:33:21
Zaostanek: 00:07:22
4 . 12 Urbanc Eva
ŠD DIVJI ZAJCI
Ženski SLO ŠD DIVJI ZAJCI 00:33:34 00:07:35 >
Klub ŠD DIVJI ZAJCI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:33:34
Zaostanek: 00:07:35
5 . 7 Selan Dunja
Ženski SLO 00:34:44 00:08:45 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:34:44
Zaostanek: 00:08:45
6 . 115 Peterca Dina
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 00:36:31 00:10:32 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:31
Zaostanek: 00:10:32
7 . 127 Strukelj Tina
ICO team
Ženski SLO ICO team 00:40:28 00:14:29 >
Klub ICO team
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:40:28
Zaostanek: 00:14:29
8 . 10 Briški Nika
Ženski SLO 00:57:33 00:31:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:57:33
Zaostanek: 00:31:34
Z4-Ž
1 . 18 Knez Tadeja
Ženski SLO 00:34:02 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:34:02
Zaostanek: 00:00:00
2 . 15 Požarnik Tatjana
PRIPRAVE LJUBLJANSKI MARATON
Ženski SLO PRIPRAVE LJUBLJANSKI MARATON 00:36:27 00:02:25 >
Klub PRIPRAVE LJUBLJANSKI MARATON
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:27
Zaostanek: 00:02:25
3 . 23 Kanižar Joži
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:36:43 00:02:41 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:43
Zaostanek: 00:02:41
4 . 124 Rotar Melita
Ženski SLO 00:37:23 00:03:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:37:23
Zaostanek: 00:03:21
5 . 20 Jeretina Saša
KD MENGEŠ
Ženski SLO KD MENGEŠ 00:38:08 00:04:06 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:38:08
Zaostanek: 00:04:06
6 . 19 KALUDER Saša
Ženski SLO 00:39:34 00:05:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:39:34
Zaostanek: 00:05:32
7 . 22 Mazovec Maruša
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:41:25 00:07:23 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:41:25
Zaostanek: 00:07:23
8 . 26 Kuhar Sonja
MODRA šOLA TEKA Z AC LOVšE
Ženski SLO MODRA šOLA TEKA Z AC LOVšE 00:42:20 00:08:18 >
Klub MODRA šOLA TEKA Z AC LOVšE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:42:20
Zaostanek: 00:08:18
9 . 16 MARINKO VESNA
Ženski SLO 00:42:51 00:08:49 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:42:51
Zaostanek: 00:08:49
10 . 25 Baloh Janja
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:45:42 00:11:40 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:45:42
Zaostanek: 00:11:40
11 . 17 Krajnc Mateja
BAZA
Ženski SLO BAZA 00:46:13 00:12:11 >
Klub BAZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:46:13
Zaostanek: 00:12:11
Z5-Ž
1 . 34 Žlogar Ivica
PULSE PERFORMANCE
Ženski SLO PULSE PERFORMANCE 00:32:27 -- >
Klub PULSE PERFORMANCE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:32:27
Zaostanek: 00:00:00
2 . 33 Hribar Marija
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:36:46 00:04:19 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:46
Zaostanek: 00:04:19
3 . 35 Kušar Andreja
UBOGI PRFOKSI
Ženski SLO UBOGI PRFOKSI 00:42:40 00:10:13 >
Klub UBOGI PRFOKSI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:42:40
Zaostanek: 00:10:13
4 . 28 Rozman Romana
Ženski SLO 00:43:43 00:11:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:43:43
Zaostanek: 00:11:16
5 . 31 Škrbinc Štefka
ŠD ŠMARTNO
Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:44:20 00:11:53 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:44:20
Zaostanek: 00:11:53
6 . 27 Selan Meta
Ženski SLO 00:45:06 00:12:39 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:45:06
Zaostanek: 00:12:39
7 . 32 Kanižar Meta
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:45:44 00:13:17 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:45:44
Zaostanek: 00:13:17
8 . 30 Jerič Maja
KD MENGEŠ
Ženski SLO KD MENGEŠ 00:45:52 00:13:25 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:45:52
Zaostanek: 00:13:25
Z6-Ž
1 . 38 Cvišič Dragica
LJ TEKAČI
Ženski SLO LJ TEKAČI 00:39:20 -- >
Klub LJ TEKAČI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:39:20
Zaostanek: 00:00:00
2 . 36 Purnat Pika
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 01:06:39 00:27:19 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:06:39
Zaostanek: 00:27:19
3 . 37 Brojan Vida
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 01:06:39 00:27:19 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:06:39
Zaostanek: 00:27:19
M1-M
1 . 42 Jeretina Marko
Moški SLO 00:27:06 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:06
Zaostanek: 00:00:00
2 . 118 Lipovšek Matic
Energija team
Moški SLO Energija team 00:32:51 00:05:45 >
Klub Energija team
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:51
Zaostanek: 00:05:45
3 . 119 Loboda žan Mark
NK Mengo
Moški SLO NK Mengo 00:33:01 00:05:55 >
Klub NK Mengo
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:01
Zaostanek: 00:05:55
4 . 126 Berlec Oskar
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:34:38 00:07:32 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:38
Zaostanek: 00:07:32
5 . 113 Jagodič David
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:35:51 00:08:45 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:51
Zaostanek: 00:08:45
6 . 117 Maksimović Luka
Moški SLO 00:39:08 00:12:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:08
Zaostanek: 00:12:02
7 . 41 Jerič Miha
Moški SLO 00:39:43 00:12:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:43
Zaostanek: 00:12:37
8 . 39 Tehovnik Tjaž
Moški SLO 00:39:54 00:12:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:54
Zaostanek: 00:12:48
9 . 40 Štebe Liam
Moški SLO 00:42:02 00:14:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:42:02
Zaostanek: 00:14:56
10 . 114 Jerič Nejc
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:54:41 00:27:35 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:54:41
Zaostanek: 00:27:35
M2-M
1 . 45 Strmšek Tilen
CANIFIT TEAM
Moški SLO CANIFIT TEAM 00:26:58 -- >
Klub CANIFIT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:58
Zaostanek: 00:00:00
M3-M
1 . 48 Vogrin David
Moški SLO 00:25:32 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:25:32
Zaostanek: 00:00:00
2 . 58 Hafner Boris
HITRE žELVE KOMENDA
Moški SLO HITRE žELVE KOMENDA 00:27:45 00:02:13 >
Klub HITRE žELVE KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:45
Zaostanek: 00:02:13
3 . 56 Škrbinc Sašo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:29:19 00:03:47 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:19
Zaostanek: 00:03:47
4 . 54 Kolarič Rok
Moški SLO 00:29:55 00:04:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:55
Zaostanek: 00:04:23
5 . 120 SLAPAR Aleš
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:31:04 00:05:32 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:04
Zaostanek: 00:05:32
6 . 46 žulovec Aleš
Moški SLO 00:31:42 00:06:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:42
Zaostanek: 00:06:10
7 . 123 Pestotnik David
Moški SLO 00:33:32 00:08:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:32
Zaostanek: 00:08:00
8 . 55 Osenar Sašo
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:33:41 00:08:09 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:41
Zaostanek: 00:08:09
9 . 50 Skubic Uroš
Moški SLO 00:34:49 00:09:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:49
Zaostanek: 00:09:17
10 . 52 Markovič Darko
Moški SLO 00:35:31 00:09:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:31
Zaostanek: 00:09:59
11 . 47 Zobavnik Klemen
Moški SLO 00:37:56 00:12:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:56
Zaostanek: 00:12:24
12 . 121 CELESTINA Franc
Moški SLO 00:38:58 00:13:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:58
Zaostanek: 00:13:26
13 . 49 Tehovnik Igor
Moški SLO 00:39:55 00:14:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:55
Zaostanek: 00:14:23
14 . 128 Štrukelj Jošt
ICO team
Moški SLO ICO team 00:40:26 00:14:54 >
Klub ICO team
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:26
Zaostanek: 00:14:54
M4-M
1 . 79 Sitar Denis
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:26:26 -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:26
Zaostanek: 00:00:00
2 . 82 Osolnik Damjan
KD LPP
Moški SLO KD LPP 00:27:50 00:01:24 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:50
Zaostanek: 00:01:24
3 . 60 Thaler Matjaž
Moški SLO 00:28:38 00:02:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:38
Zaostanek: 00:02:12
4 . 72 Iglič Robert
Moški SLO 00:29:18 00:02:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:18
Zaostanek: 00:02:52
5 . 122 Zupanič Patrik
CANIFIT TEAM
Moški SLO CANIFIT TEAM 00:29:47 00:03:21 >
Klub CANIFIT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:47
Zaostanek: 00:03:21
6 . 81 Zajc Robert
/
Moški SLO / 00:29:48 00:03:22 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:48
Zaostanek: 00:03:22
7 . 65 Pečjak Vinko
Moški SLO 00:29:53 00:03:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:53
Zaostanek: 00:03:27
8 . 87 Smuk Boštjan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 00:29:57 00:03:31 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:57
Zaostanek: 00:03:31
9 . 67 Malus Franc
OK KOMENDA
Moški SLO OK KOMENDA 00:30:00 00:03:34 >
Klub OK KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:00
Zaostanek: 00:03:34
10 . 75 Firm Gorazd
Moški SLO 00:30:28 00:04:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:28
Zaostanek: 00:04:02
11 . 78 Letnar Matjaž
ŠD DIVJI ZAJCI
Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 00:31:09 00:04:43 >
Klub ŠD DIVJI ZAJCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:09
Zaostanek: 00:04:43
12 . 83 Gril Andrej
HITRE žELVE KOMENDA
Moški SLO HITRE žELVE KOMENDA 00:31:31 00:05:05 >
Klub HITRE žELVE KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:31
Zaostanek: 00:05:05
13 . 59 Varlec Grega
Moški SLO 00:33:14 00:06:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:14
Zaostanek: 00:06:48
14 . 77 Vukotič Dejan
ŠD DIVJI ZAJCI
Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 00:33:46 00:07:20 >
Klub ŠD DIVJI ZAJCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:46
Zaostanek: 00:07:20
15 . 74 Firm Aljaž
Moški SLO 00:34:27 00:08:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:27
Zaostanek: 00:08:01
16 . 85 Petrič Aleš
TELOVADNICA JANJA
Moški SLO TELOVADNICA JANJA 00:35:30 00:09:04 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:30
Zaostanek: 00:09:04
17 . 84 Prešeren Matjaž
TELOVADNICA JANJA
Moški SLO TELOVADNICA JANJA 00:37:17 00:10:51 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:17
Zaostanek: 00:10:51
18 . 88 Kuhar Igor
MODRA šOLA TEKA Z AC LOVšE
Moški SLO MODRA šOLA TEKA Z AC LOVšE 00:37:47 00:11:21 >
Klub MODRA šOLA TEKA Z AC LOVšE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:47
Zaostanek: 00:11:21
19 . 71 Janežič Blaž
Moški SLO 00:38:45 00:12:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:45
Zaostanek: 00:12:19
20 . 116 MAKSIMOVIĆ Predrag
Moški SLO 00:39:41 00:13:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:41
Zaostanek: 00:13:15
21 . 61 Svete Boštjan
Moški SLO 00:40:31 00:14:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:31
Zaostanek: 00:14:05
22 . 69 Krajnc Boris
BAZA
Moški SLO BAZA 00:41:28 00:15:02 >
Klub BAZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:28
Zaostanek: 00:15:02
23 . 62 štebe Aleš
Moški SLO 00:42:03 00:15:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:42:03
Zaostanek: 00:15:37
24 . 86 Gorjup Armin
TELOVADNICA JANJA
Moški SLO TELOVADNICA JANJA 00:45:43 00:19:17 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:45:43
Zaostanek: 00:19:17
M5-M
1 . 90 Rozman Aleš
Moški SLO 00:28:49 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:49
Zaostanek: 00:00:00
2 . 92 Jerič Robert
Moški SLO 00:28:56 00:00:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:56
Zaostanek: 00:00:07
3 . 1 Jeretina Primož
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:30:07 00:01:18 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:07
Zaostanek: 00:01:18
4 . 98 Kožuh Bojan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:30:34 00:01:45 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:34
Zaostanek: 00:01:45
5 . 101 Hudmal Roman
HITRE žELVE KOMENDA
Moški SLO HITRE žELVE KOMENDA 00:33:00 00:04:11 >
Klub HITRE žELVE KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:00
Zaostanek: 00:04:11
6 . 97 Sršen Rajko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:33:16 00:04:27 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:16
Zaostanek: 00:04:27
7 . 89 Štiftar Jurij
Moški SLO 00:34:30 00:05:41 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:30
Zaostanek: 00:05:41
8 . 91 Ornik Frenk
Moški SLO 00:38:46 00:09:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:46
Zaostanek: 00:09:57
9 . 103 Kušar Vinko
UBOGI PRFOKSI
Moški SLO UBOGI PRFOKSI 00:42:41 00:13:52 >
Klub UBOGI PRFOKSI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:42:41
Zaostanek: 00:13:52
10 . 102 Senegačnik Marjan
PULSE PERFORMANCE
Moški SLO PULSE PERFORMANCE 00:43:24 00:14:35 >
Klub PULSE PERFORMANCE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:24
Zaostanek: 00:14:35
M6-M
1 . 110 Klemenc Tone
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:32:16 -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:16
Zaostanek: 00:00:00
2 . 105 Papič Milivoj
Moški SLO 00:35:20 00:03:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:20
Zaostanek: 00:03:04
3 . 104 Ručigaj Zdravc
ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH
Moški SLO ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH 00:37:37 00:05:21 >
Klub ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:37
Zaostanek: 00:05:21
4 . 109 Jelenc Vid
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:37:48 00:05:32 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:48
Zaostanek: 00:05:32
5 . 106 Knavs Anton
KLJUKA
Moški SLO KLJUKA 00:38:49 00:06:33 >
Klub KLJUKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:49
Zaostanek: 00:06:33
6 . 107 Kemperl Zvonko
ŠD MENINA
Moški SLO ŠD MENINA 00:39:51 00:07:35 >
Klub ŠD MENINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:51
Zaostanek: 00:07:35
7 . 108 Jerič Franc
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:43:13 00:10:57 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:13
Zaostanek: 00:10:57
8 . 112 Kanižar Igor
TELOVADNICA JANJA
Moški SLO TELOVADNICA JANJA 00:49:52 00:17:36 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:49:52
Zaostanek: 00:17:36

Komentarji

 

Mobile content