Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 19. Miklavžev tek 2019 - TPOK

Tek Tekma:19. Miklavžev tek 2019 - TPOK Datum:01.12.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Gap Več
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 519 Radej Tjaša
OŠ BLANCA
Ženski SLO OŠ BLANCA 2008 00:07:10.3 00:00.0 >
Klub OŠ BLANCA
Država SLO
Spol: Ženski
: 2008
Čas: 00:07:10.3
Gap: 00:00.0
2 . 533 Radej Nika
OŠ BLANCA
Ženski SLO OŠ BLANCA 2009 00:08:05.5 00:55.2 >
Klub OŠ BLANCA
Država SLO
Spol: Ženski
: 2009
Čas: 00:08:05.5
Gap: 00:55.2
3 . 217 Oblak Nina
VRHPOLJE PRI KAMNIKU
Ženski SLO VRHPOLJE PRI KAMNIKU 2011 00:08:22.6 00:00.0 >
Klub VRHPOLJE PRI KAMNIKU
Država SLO
Spol: Ženski
: 2011
Čas: 00:08:22.6
Gap: 00:00.0
4 . 182 Deisinger Jonna
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2008 00:08:45.4 01:35.1 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
: 2008
Čas: 00:08:45.4
Gap: 01:35.1
5 . 326 Korošec Eva
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2011 00:08:51.4 00:28.8 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
: 2011
Čas: 00:08:51.4
Gap: 00:28.8
6 . 333 Dimec Neža
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2010 00:09:08.7 01:58.4 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
: 2010
Čas: 00:09:08.7
Gap: 01:58.4
7 . 450 Tisu Nika
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA 2008 00:09:11.5 02:01.2 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
: 2008
Čas: 00:09:11.5
Gap: 02:01.2
8 . 453 Vidergar Janežič Zoja
MARATHON NOVO MESTO, AK KRKA
Ženski SLO MARATHON NOVO MESTO, AK KRKA 2009 00:09:11.9 02:01.6 >
Klub MARATHON NOVO MESTO, AK KRKA
Država SLO
Spol: Ženski
: 2009
Čas: 00:09:11.9
Gap: 02:01.6
9 . 218 Oblak Hana
VRHPOLJE PRI KAMNIKU
Ženski SLO VRHPOLJE PRI KAMNIKU 2008 00:09:12.2 02:01.9 >
Klub VRHPOLJE PRI KAMNIKU
Država SLO
Spol: Ženski
: 2008
Čas: 00:09:12.2
Gap: 02:01.9
10 . 123 Poljanšek Jana
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2008 00:09:13.7 02:03.4 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
: 2008
Čas: 00:09:13.7
Gap: 02:03.4
11 . 269 Svetic Pia
VRHPOLJE
Ženski SLO VRHPOLJE 2008 00:09:41.3 02:31.0 >
Klub VRHPOLJE
Država SLO
Spol: Ženski
: 2008
Čas: 00:09:41.3
Gap: 02:31.0
12 . 380 Drolc Eva
LJUBLJANA
Ženski SLO LJUBLJANA 2010 00:10:05.4 02:55.1 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
: 2010
Čas: 00:10:05.4
Gap: 02:55.1
13 . 332 Slapnik Hana
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2008 00:10:21.8 03:11.5 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
: 2008
Čas: 00:10:21.8
Gap: 03:11.5
14 . 331 Štrajhar Klara
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2008 00:10:22.1 03:11.8 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
: 2008
Čas: 00:10:22.1
Gap: 03:11.8
15 . 114 Souidi Veronika
LJUBLJANA
Ženski SLO LJUBLJANA 2009 00:10:29.9 03:19.6 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
: 2009
Čas: 00:10:29.9
Gap: 03:19.6
16 . 264 Šubic Maruša
TIMING POLJANE
Ženski SLO TIMING POLJANE 2009 00:10:41.7 03:31.4 >
Klub TIMING POLJANE
Država SLO
Spol: Ženski
: 2009
Čas: 00:10:41.7
Gap: 03:31.4
17 . 325 Korošec Ana
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2011 00:10:46.5 02:23.9 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
: 2011
Čas: 00:10:46.5
Gap: 02:23.9
18 . 86 Vrankar Zala
A SMO, A NISMO?
Ženski SLO A SMO, A NISMO? 2008 00:10:46.7 03:36.4 >
Klub A SMO, A NISMO?
Država SLO
Spol: Ženski
: 2008
Čas: 00:10:46.7
Gap: 03:36.4
19 . 330 Šuštar Viktorija
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2008 00:10:52.1 03:41.8 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
: 2008
Čas: 00:10:52.1
Gap: 03:41.8
20 . 40 Klemen Taja
ŠD ŠMARTNO
Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 2011 00:11:22.1 02:59.5 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
: 2011
Čas: 00:11:22.1
Gap: 02:59.5
21 . 89 Volkar Baloh Mia
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 2010 00:11:24.7 04:14.4 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
: 2010
Čas: 00:11:24.7
Gap: 04:14.4
22 . 328 Bizjak Manca
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2011 00:11:29.0 03:06.4 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
: 2011
Čas: 00:11:29.0
Gap: 03:06.4
23 . 90 JERIČ AJDA
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 2009 00:12:29.3 05:19.0 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
: 2009
Čas: 00:12:29.3
Gap: 05:19.0
24 . 145 Frlan Zarja
ŠD POLJANE
Ženski SLO ŠD POLJANE 2010 00:16:58.2 09:47.9 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Ženski
: 2010
Čas: 00:16:58.2
Gap: 09:47.9
25 . 527 Milanovic Antonija
PODSTUDENEC
Ženski SLO PODSTUDENEC 2010 00:19:02.1 11:51.8 >
Klub PODSTUDENEC
Država SLO
Spol: Ženski
: 2010
Čas: 00:19:02.1
Gap: 11:51.8
26 . 528 Milanovic Teodora
PODSTUDENEC
Ženski SLO PODSTUDENEC 2010 00:19:16.8 12:06.5 >
Klub PODSTUDENEC
Država SLO
Spol: Ženski
: 2010
Čas: 00:19:16.8
Gap: 12:06.5
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 433 Repovž Maj
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA 2008 00:06:42.9 00:00.0 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
: 2008
Čas: 00:06:42.9
Gap: 00:00.0
2 . 498 černe Jakob
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA 2010 00:07:08.5 00:25.6 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
: 2010
Čas: 00:07:08.5
Gap: 00:25.6
3 . 432 Repovž Mark
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA 2011 00:07:14.3 00:00.0 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
: 2011
Čas: 00:07:14.3
Gap: 00:00.0
4 . 357 Korošec Žiga
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2008 00:07:27.4 00:44.5 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
: 2008
Čas: 00:07:27.4
Gap: 00:44.5
5 . 467 Dremelj Žan
DOMŽALE
Moški SLO DOMŽALE 2011 00:07:44.0 00:29.7 >
Klub DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
: 2011
Čas: 00:07:44.0
Gap: 00:29.7
6 . 281 Grohar Črt
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 2008 00:07:50.8 01:07.9 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
: 2008
Čas: 00:07:50.8
Gap: 01:07.9
7 . 265 Šubic Andraž
TIMING POLJANE
Moški SLO TIMING POLJANE 2011 00:07:56.7 00:42.4 >
Klub TIMING POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
: 2011
Čas: 00:07:56.7
Gap: 00:42.4
8 . 502 Belinc Žiga
OŠ BLANCA
Moški SLO OŠ BLANCA 2011 00:07:59.2 00:44.9 >
Klub OŠ BLANCA
Država SLO
Spol: Moški
: 2011
Čas: 00:07:59.2
Gap: 00:44.9
9 . 32 Berlec Oskar
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2009 00:08:12.1 01:29.2 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
: 2009
Čas: 00:08:12.1
Gap: 01:29.2
10 . 546 Petek Luka
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2010 00:08:14.9 01:32.0 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
: 2010
Čas: 00:08:14.9
Gap: 01:32.0
11 . 274 Slapničar Matija
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 2010 00:08:17.0 01:34.1 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
: 2010
Čas: 00:08:17.0
Gap: 01:34.1
12 . 424 Juteršek Nejc
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2008 00:08:17.9 01:35.0 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
: 2008
Čas: 00:08:17.9
Gap: 01:35.0
13 . 349 Zupanc Blaž
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2010 00:08:19.2 01:36.3 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
: 2010
Čas: 00:08:19.2
Gap: 01:36.3
14 . 355 Mali Domen
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2008 00:08:22.0 01:39.1 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
: 2008
Čas: 00:08:22.0
Gap: 01:39.1
15 . 359 Erzar Lovro
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2010 00:08:33.5 01:50.6 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
: 2010
Čas: 00:08:33.5
Gap: 01:50.6
16 . 297 Černe David
SPODNJE BLATO
Moški SLO SPODNJE BLATO 2009 00:08:37.6 01:54.7 >
Klub SPODNJE BLATO
Država SLO
Spol: Moški
: 2009
Čas: 00:08:37.6
Gap: 01:54.7
17 . 520 Romšak Gašper
PODJELŠE
Moški SLO PODJELŠE 2009 00:08:39.1 01:56.2 >
Klub PODJELŠE
Država SLO
Spol: Moški
: 2009
Čas: 00:08:39.1
Gap: 01:56.2
18 . 348 Erzar Žiga
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2011 00:08:47.8 01:33.5 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
: 2011
Čas: 00:08:47.8
Gap: 01:33.5
19 . 383 Pavec Anton
CERKLJE
Moški SLO CERKLJE 2010 00:09:02.6 02:19.7 >
Klub CERKLJE
Država SLO
Spol: Moški
: 2010
Čas: 00:09:02.6
Gap: 02:19.7
20 . 27 Janžekovič Erazem
TELOVADNICA JANJA
Moški SLO TELOVADNICA JANJA 2010 00:09:04.1 02:21.2 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Moški
: 2010
Čas: 00:09:04.1
Gap: 02:21.2
21 . 187 Janžekovič Anže
AD ŽELEZNIKI
Moški SLO AD ŽELEZNIKI 2009 00:09:04.1 02:21.2 >
Klub AD ŽELEZNIKI
Država SLO
Spol: Moški
: 2009
Čas: 00:09:04.1
Gap: 02:21.2
22 . 362 Bizjak Matevž
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2009 00:09:04.3 02:21.4 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
: 2009
Čas: 00:09:04.3
Gap: 02:21.4
23 . 193 Podjed Žiga
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2008 00:09:07.6 02:24.7 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
: 2008
Čas: 00:09:07.6
Gap: 02:24.7
24 . 441 Ahčin Ažbe
LOKE
Moški SLO LOKE 2008 00:09:09.2 02:26.3 >
Klub LOKE
Država SLO
Spol: Moški
: 2008
Čas: 00:09:09.2
Gap: 02:26.3
25 . 343 Mali Enej
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2011 00:09:13.7 01:59.4 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
: 2011
Čas: 00:09:13.7
Gap: 01:59.4
26 . 356 Kuhar Luka
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2010 00:09:17.4 02:34.5 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
: 2010
Čas: 00:09:17.4
Gap: 02:34.5
27 . 523 Pisek Jakob
MEKINJE
Moški SLO MEKINJE 2009 00:09:17.4 02:34.5 >
Klub MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
: 2009
Čas: 00:09:17.4
Gap: 02:34.5
28 . 350 ŽNIDAR Taj
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2009 00:09:20.7 02:37.8 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
: 2009
Čas: 00:09:20.7
Gap: 02:37.8
29 . 360 Drolec Leon
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2008 00:09:20.7 02:37.8 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
: 2008
Čas: 00:09:20.7
Gap: 02:37.8
30 . 354 Mežan Benjamin
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2010 00:09:31.7 02:48.8 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
: 2010
Čas: 00:09:31.7
Gap: 02:48.8
31 . 344 Mali Maks
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2011 00:09:35.6 02:21.3 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
: 2011
Čas: 00:09:35.6
Gap: 02:21.3
32 . 358 Jerič Vrankar Žiga
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2009 00:09:35.9 02:53.0 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
: 2009
Čas: 00:09:35.9
Gap: 02:53.0
33 . 280 Grohar Urban
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 2011 00:09:54.0 02:39.7 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
: 2011
Čas: 00:09:54.0
Gap: 02:39.7
34 . 189 Bajec Žiga
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2011 00:10:32.9 03:18.6 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
: 2011
Čas: 00:10:32.9
Gap: 03:18.6
35 . 75 Volkar Matic
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 2011 00:10:33.7 03:19.4 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 2011
Čas: 00:10:33.7
Gap: 03:19.4
36 . 342 Petek Bine
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2011 00:10:50.6 03:36.3 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
: 2011
Čas: 00:10:50.6
Gap: 03:36.3
37 . 352 Razdevšek Aleeks
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2010 00:11:17.8 04:34.9 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
: 2010
Čas: 00:11:17.8
Gap: 04:34.9
38 . 341 Škrbinc Erik
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2011 00:11:27.2 04:12.9 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
: 2011
Čas: 00:11:27.2
Gap: 04:12.9
39 . 351 VRANKAR David
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2008 00:11:45.9 05:03.0 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
: 2008
Čas: 00:11:45.9
Gap: 05:03.0
40 . 521 Vrankar Marko Erik
LJUBLJANA-ČRNUČE
Moški SLO LJUBLJANA-ČRNUČE 2008 00:11:47.1 05:04.2 >
Klub LJUBLJANA-ČRNUČE
Država SLO
Spol: Moški
: 2008
Čas: 00:11:47.1
Gap: 05:04.2
41 . 361 JEMEC Tin
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2010 00:12:10.1 05:27.2 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
: 2010
Čas: 00:12:10.1
Gap: 05:27.2
42 . 186 Janžekovič Filip
AD ŽELEZNIKI
Moški SLO AD ŽELEZNIKI 2011 00:12:18.3 05:04.0 >
Klub AD ŽELEZNIKI
Država SLO
Spol: Moški
: 2011
Čas: 00:12:18.3
Gap: 05:04.0
43 . 229 Štrekelj Mark
ŠTREKELJ
Moški SLO ŠTREKELJ 2008 00:48:24.6 41:41.7 >
Klub ŠTREKELJ
Država SLO
Spol: Moški
: 2008
Čas: 00:48:24.6
Gap: 41:41.7
KP - DEKLICE-Ž
1 . 338 Pančur Zarja
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2006 00:07:17.4 00:00.0 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
: 2006
Čas: 00:07:17.4
Gap: 00:00.0
2 . 375 Osolnik Lejla
OŠEVEK
Ženski SLO OŠEVEK 2006 00:08:09.2 00:51.8 >
Klub OŠEVEK
Država SLO
Spol: Ženski
: 2006
Čas: 00:08:09.2
Gap: 00:51.8
3 . 364 Dolinšek Viktorija
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2006 00:08:15.3 00:57.9 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
: 2006
Čas: 00:08:15.3
Gap: 00:57.9
4 . 144 Frlan Brina
ŠD POLJANE
Ženski SLO ŠD POLJANE 2007 00:09:57.8 02:47.5 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Ženski
: 2007
Čas: 00:09:57.8
Gap: 02:47.5
5 . 26 Podbevšek Sabina
OŠ DOBROVA
Ženski SLO OŠ DOBROVA 2007 00:11:08.5 03:58.2 >
Klub OŠ DOBROVA
Država SLO
Spol: Ženski
: 2007
Čas: 00:11:08.5
Gap: 03:58.2
6 . 146 Frlan Mina
ŠD POLJANE
Ženski SLO ŠD POLJANE 2006 00:11:40.5 04:23.1 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Ženski
: 2006
Čas: 00:11:40.5
Gap: 04:23.1
7 . 339 Jerič Manja
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2006 00:12:22.1 05:04.7 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
: 2006
Čas: 00:12:22.1
Gap: 05:04.7
KP - DEčKI-M
1 . 12 Klemenc Karel
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 2007 00:06:58.1 00:15.2 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
: 2007
Čas: 00:06:58.1
Gap: 00:15.2
2 . 470 Slemenšek David
OŠ BLANCA
Moški SLO OŠ BLANCA 2007 00:06:59.1 00:16.2 >
Klub OŠ BLANCA
Država SLO
Spol: Moški
: 2007
Čas: 00:06:59.1
Gap: 00:16.2
3 . 471 Slemenšek Urban
OŠ BLANCA
Moški SLO OŠ BLANCA 2007 00:07:06.4 00:23.5 >
Klub OŠ BLANCA
Država SLO
Spol: Moški
: 2007
Čas: 00:07:06.4
Gap: 00:23.5
4 . 30 Romšak Nik
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2006 00:07:13.5 00:52.4 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
: 2006
Čas: 00:07:13.5
Gap: 00:52.4
5 . 365 Petek Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2007 00:07:35.0 00:52.1 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
: 2007
Čas: 00:07:35.0
Gap: 00:52.1
6 . 434 Česen Nal
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 2007 00:07:35.6 00:52.7 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
: 2007
Čas: 00:07:35.6
Gap: 00:52.7
7 . 363 Petek Jošt
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2006 00:08:27.9 02:06.8 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
: 2006
Čas: 00:08:27.9
Gap: 02:06.8
8 . 366 Pešovski Bužan Leon
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2007 00:08:38.7 01:55.8 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
: 2007
Čas: 00:08:38.7
Gap: 01:55.8
9 . 353 Pirš Anže
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2007 00:08:48.8 02:05.9 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
: 2007
Čas: 00:08:48.8
Gap: 02:05.9
10 . 224 Stražar Andraž
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 2007 00:09:13.7 02:30.8 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 2007
Čas: 00:09:13.7
Gap: 02:30.8
11 . 115 Souidi Martin
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 2007 00:10:30.1 03:47.2 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
: 2007
Čas: 00:10:30.1
Gap: 03:47.2
12 . 481 Kovać Nejc
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 2006 00:10:31.2 04:10.1 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
: 2006
Čas: 00:10:31.2
Gap: 04:10.1
13 . 321 Pulin Anže
VELIKI RAKITOVEC
Moški SLO VELIKI RAKITOVEC 2007 00:10:49.8 04:06.9 >
Klub VELIKI RAKITOVEC
Država SLO
Spol: Moški
: 2007
Čas: 00:10:49.8
Gap: 04:06.9
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 25 Poljanšek Izak
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2004 00:06:21.1 00:00.0 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
: 2004
Čas: 00:06:21.1
Gap: 00:00.0
2 . 124 PreseČnik Matic
OŠ GORNJI GRAD
Moški SLO OŠ GORNJI GRAD 2005 00:06:55.2 00:34.1 >
Klub OŠ GORNJI GRAD
Država SLO
Spol: Moški
: 2005
Čas: 00:06:55.2
Gap: 00:34.1
3 . 443 Dacar Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2004 00:07:34.2 01:13.1 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
: 2004
Čas: 00:07:34.2
Gap: 01:13.1
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 257 Kranjec Zoja
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2005 00:09:39.1 02:21.7 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
: 2005
Čas: 00:09:39.1
Gap: 02:21.7
KP - MLADINKE-Ž
1 . 307 Mali Nuša
AK OLIMPIJA
Ženski SLO AK OLIMPIJA 2001 00:26:14.6 00:00.0 >
Klub AK OLIMPIJA
Država SLO
Spol: Ženski
: 2001
Čas: 00:26:14.6
Gap: 00:00.0
2 . 133 Souidi Katarina
LJUBLJANA
Ženski SLO LJUBLJANA 2004 00:34:05.7 07:51.1 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
: 2004
Čas: 00:34:05.7
Gap: 07:51.1
3 . 134 Souidi Kristina
LJUBLJANA
Ženski SLO LJUBLJANA 2006 00:34:05.9 07:51.3 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
: 2006
Čas: 00:34:05.9
Gap: 07:51.3
4 . 153 Jerala Ana
LET'S DANCE
Ženski SLO LET'S DANCE 2009 00:39:10.3 12:55.7 >
Klub LET'S DANCE
Država SLO
Spol: Ženski
: 2009
Čas: 00:39:10.3
Gap: 12:55.7
5 . 426 suhoversnik nusa
SLAVICA IN NUSA
Ženski SLO SLAVICA IN NUSA 2001 00:42:05.5 15:50.9 >
Klub SLAVICA IN NUSA
Država SLO
Spol: Ženski
: 2001
Čas: 00:42:05.5
Gap: 15:50.9
6 . 506 Mohar Gradišek Neža
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2002 00:44:36.4 18:21.8 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
: 2002
Čas: 00:44:36.4
Gap: 18:21.8
7 . 513 Uršič Tjaša
ŽUPANJE NJIVE
Ženski SLO ŽUPANJE NJIVE 2003 00:44:36.7 18:22.1 >
Klub ŽUPANJE NJIVE
Država SLO
Spol: Ženski
: 2003
Čas: 00:44:36.7
Gap: 18:22.1
KP - MLADINCI-M
1 . 387 Uršič Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2001 00:24:04.9 00:00.0 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
: 2001
Čas: 00:24:04.9
Gap: 00:00.0
2 . 155 Jerala Filip
LET'S DANCE
Moški SLO LET'S DANCE 2003 00:25:56.2 01:51.3 >
Klub LET'S DANCE
Država SLO
Spol: Moški
: 2003
Čas: 00:25:56.2
Gap: 01:51.3
3 . 455 Jeretina Marko
MENGEŠ
Moški SLO MENGEŠ 2001 00:26:09.8 02:04.9 >
Klub MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
: 2001
Čas: 00:26:09.8
Gap: 02:04.9
4 . 388 Ravnikar Žan
MOSTE
Moški SLO MOSTE 2000 00:26:15.2 02:10.3 >
Klub MOSTE
Država SLO
Spol: Moški
: 2000
Čas: 00:26:15.2
Gap: 02:10.3
5 . 444 Dacar Luka
VRHPOLJE PRI KAMNIKU
Moški SLO VRHPOLJE PRI KAMNIKU 2003 00:26:27.6 02:22.7 >
Klub VRHPOLJE PRI KAMNIKU
Država SLO
Spol: Moški
: 2003
Čas: 00:26:27.6
Gap: 02:22.7
6 . 407 Prelovšek Aleš
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2003 00:27:19.7 03:14.8 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
: 2003
Čas: 00:27:19.7
Gap: 03:14.8
7 . 244 Stražar Uroš
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 2000 00:36:08.1 12:03.2 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 2000
Čas: 00:36:08.1
Gap: 12:03.2
8 . 378 Jerič Luka
TELOVADNICA JANJA
Moški SLO TELOVADNICA JANJA 2004 00:37:04.9 13:00.0 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Moški
: 2004
Čas: 00:37:04.9
Gap: 13:00.0
9 . 60 Radosavljević Peter
PASCOFIX RUNNING TEAM SLOVENIA
Moški SLO PASCOFIX RUNNING TEAM SLOVENIA 2001 00:37:34.8 13:29.9 >
Klub PASCOFIX RUNNING TEAM SLOVENIA
Država SLO
Spol: Moški
: 2001
Čas: 00:37:34.8
Gap: 13:29.9
10 . 390 Bibič David
MORAVČE
Moški SLO MORAVČE 2001 00:38:26.3 14:21.4 >
Klub MORAVČE
Država SLO
Spol: Moški
: 2001
Čas: 00:38:26.3
Gap: 14:21.4
KP - ČLANICE-Ž
1 . 305 Koligar Mojca
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1982 00:25:57.8 00:00.0 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
: 1982
Čas: 00:25:57.8
Gap: 00:00.0
2 . 308 Klinar Tina
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1994 00:26:51.0 00:00.0 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
: 1994
Čas: 00:26:51.0
Gap: 00:00.0
3 . 306 Dolinar Majdič Simona
TK INLES RIKO RIBNICA
Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 1984 00:27:38.9 01:41.1 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1984
Čas: 00:27:38.9
Gap: 01:41.1
4 . 304 Klančnik Pobežin Karmen
ANINE TEKAČICE
Ženski SLO ANINE TEKAČICE 1990 00:28:56.1 02:05.1 >
Klub ANINE TEKAČICE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1990
Čas: 00:28:56.1
Gap: 02:05.1
5 . 436 Skube Nives
AD OLIMPIK
Ženski SLO AD OLIMPIK 1996 00:29:28.0 02:37.0 >
Klub AD OLIMPIK
Država SLO
Spol: Ženski
: 1996
Čas: 00:29:28.0
Gap: 02:37.0
6 . 314 Mazi Nika
JEZERO
Ženski SLO JEZERO 1992 00:30:31.4 03:40.4 >
Klub JEZERO
Država SLO
Spol: Ženski
: 1992
Čas: 00:30:31.4
Gap: 03:40.4
7 . 154 Jerala Marjeta
LET'S DANCE
Ženski SLO LET'S DANCE 1972 00:30:50.4 00:00.0 >
Klub LET'S DANCE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1972
Čas: 00:30:50.4
Gap: 00:00.0
8 . 140 Drnovšek Monja
CELJE
Ženski SLO CELJE 1977 00:31:03.3 00:12.9 >
Klub CELJE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1977
Čas: 00:31:03.3
Gap: 00:12.9
9 . 219 Oblak Darja
VRHPOLJE PRI KAMNIKU
Ženski SLO VRHPOLJE PRI KAMNIKU 1977 00:31:09.2 00:18.8 >
Klub VRHPOLJE PRI KAMNIKU
Država SLO
Spol: Ženski
: 1977
Čas: 00:31:09.2
Gap: 00:18.8
10 . 33 Berlec Barbara
DOBENO
Ženski SLO DOBENO 1983 00:31:34.1 05:36.3 >
Klub DOBENO
Država SLO
Spol: Ženski
: 1983
Čas: 00:31:34.1
Gap: 05:36.3
11 . 435 Kidrič Nataša
SV FLORIJAN
Ženski SLO SV FLORIJAN 1985 00:31:49.7 05:51.9 >
Klub SV FLORIJAN
Država SLO
Spol: Ženski
: 1985
Čas: 00:31:49.7
Gap: 05:51.9
12 . 137 Knez Tadeja
DOB
Ženski SLO DOB 1976 00:32:02.8 01:12.4 >
Klub DOB
Država SLO
Spol: Ženski
: 1976
Čas: 00:32:02.8
Gap: 01:12.4
13 . 1 Čelesnik Tamara
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 1989 00:32:27.8 06:30.0 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1989
Čas: 00:32:27.8
Gap: 06:30.0
14 . 203 Šipelj Špela
ŠENT JURIJ
Ženski SLO ŠENT JURIJ 1990 00:32:41.8 05:50.8 >
Klub ŠENT JURIJ
Država SLO
Spol: Ženski
: 1990
Čas: 00:32:41.8
Gap: 05:50.8
15 . 452 Vidergar Aleksandra
MARATHON NOVO MESTO
Ženski SLO MARATHON NOVO MESTO 1982 00:33:04.8 07:07.0 >
Klub MARATHON NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
: 1982
Čas: 00:33:04.8
Gap: 07:07.0
16 . 100 Baloh Janja
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1973 00:33:53.9 03:03.5 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1973
Čas: 00:33:53.9
Gap: 03:03.5
17 . 141 Urbanc Eva
ŠD DIVJI ZAJCI
Ženski SLO ŠD DIVJI ZAJCI 1984 00:34:11.7 08:13.9 >
Klub ŠD DIVJI ZAJCI
Država SLO
Spol: Ženski
: 1984
Čas: 00:34:11.7
Gap: 08:13.9
18 . 504 Lamovec Urška
LJUBLJANA
Ženski SLO LJUBLJANA 1994 00:34:30.5 07:39.5 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1994
Čas: 00:34:30.5
Gap: 07:39.5
19 . 197 Dacar Darja
DRUŠTVO ADDIKO
Ženski SLO DRUŠTVO ADDIKO 1981 00:34:32.6 08:34.8 >
Klub DRUŠTVO ADDIKO
Država SLO
Spol: Ženski
: 1981
Čas: 00:34:32.6
Gap: 08:34.8
20 . 239 Kuhar Mateja
RAVNE PRI ŠMARTNEM
Ženski SLO RAVNE PRI ŠMARTNEM 1988 00:34:34.9 08:37.1 >
Klub RAVNE PRI ŠMARTNEM
Država SLO
Spol: Ženski
: 1988
Čas: 00:34:34.9
Gap: 08:37.1
21 . 125 Bohorč Saša
RADOMLJE
Ženski SLO RADOMLJE 1980 00:35:06.6 09:08.8 >
Klub RADOMLJE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1980
Čas: 00:35:06.6
Gap: 09:08.8
22 . 226 Sušnik Sonja
RAVNE
Ženski SLO RAVNE 1994 00:35:16.3 08:25.3 >
Klub RAVNE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1994
Čas: 00:35:16.3
Gap: 08:25.3
23 . 398 Robnik Katarina
HOFER TRGOVINA D.O.O.
Ženski SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 1990 00:35:23.2 08:32.2 >
Klub HOFER TRGOVINA D.O.O.
Država SLO
Spol: Ženski
: 1990
Čas: 00:35:23.2
Gap: 08:32.2
24 . 396 Ferjančič Špela
STARA VRHNIKA
Ženski SLO STARA VRHNIKA 1990 00:35:37.4 08:46.4 >
Klub STARA VRHNIKA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1990
Čas: 00:35:37.4
Gap: 08:46.4
25 . 416 Keržan Brigita
KINVITAL
Ženski SLO KINVITAL 1973 00:35:46.5 04:56.1 >
Klub KINVITAL
Država SLO
Spol: Ženski
: 1973
Čas: 00:35:46.5
Gap: 04:56.1
26 . 277 Safonova Elena
KOPER
Ženski SLO KOPER 1987 00:35:51.1 09:53.3 >
Klub KOPER
Država SLO
Spol: Ženski
: 1987
Čas: 00:35:51.1
Gap: 09:53.3
27 . 442 Cevec Melita
LOKE
Ženski SLO LOKE 1979 00:36:16.8 05:26.4 >
Klub LOKE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1979
Čas: 00:36:16.8
Gap: 05:26.4
28 . 315 Pristovnik Natalija
ŠD RADOST
Ženski SLO ŠD RADOST 1970 00:36:19.5 05:29.1 >
Klub ŠD RADOST
Država SLO
Spol: Ženski
: 1970
Čas: 00:36:19.5
Gap: 05:29.1
29 . 418 Žibert Darinka
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 1973 00:36:23.7 05:33.3 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1973
Čas: 00:36:23.7
Gap: 05:33.3
30 . 291 KALUDER Saša
DOMŽALE RUN
Ženski SLO DOMŽALE RUN 1976 00:36:27.5 05:37.1 >
Klub DOMŽALE RUN
Država SLO
Spol: Ženski
: 1976
Čas: 00:36:27.5
Gap: 05:37.1
31 . 97 Kanižar Joži
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1979 00:36:34.8 05:44.4 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1979
Čas: 00:36:34.8
Gap: 05:44.4
32 . 176 Lušina Manja
ŠD DRAŽGOŠE
Ženski SLO ŠD DRAŽGOŠE 1996 00:36:48.8 09:57.8 >
Klub ŠD DRAŽGOŠE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1996
Čas: 00:36:48.8
Gap: 09:57.8
33 . 83 Mali Karmen
ŠD ŠMARTNO - TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO ŠD ŠMARTNO - TELOVADNICA JANJA 1982 00:36:50.3 10:52.5 >
Klub ŠD ŠMARTNO - TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1982
Čas: 00:36:50.3
Gap: 10:52.5
34 . 379 Škafar Novak Urška
AMFIBIJA
Ženski SLO AMFIBIJA 1970 00:36:51.7 06:01.3 >
Klub AMFIBIJA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1970
Čas: 00:36:51.7
Gap: 06:01.3
35 . 468 Polovšak Manja
LEŠE
Ženski SLO LEŠE 1974 00:37:19.4 06:29.0 >
Klub LEŠE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1974
Čas: 00:37:19.4
Gap: 06:29.0
36 . 96 Mazovec Maruša
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1978 00:37:33.6 06:43.2 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1978
Čas: 00:37:33.6
Gap: 06:43.2
37 . 95 Jerič Mateja
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1980 00:38:22.8 12:25.0 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1980
Čas: 00:38:22.8
Gap: 12:25.0
38 . 55 MALI BARBARA
ZNOJILE
Ženski SLO ZNOJILE 1980 00:38:26.9 12:29.1 >
Klub ZNOJILE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1980
Čas: 00:38:26.9
Gap: 12:29.1
39 . 499 škvarč Julija
LOKAVEC
Ženski SLO LOKAVEC 1970 00:38:52.2 08:01.8 >
Klub LOKAVEC
Država SLO
Spol: Ženski
: 1970
Čas: 00:38:52.2
Gap: 08:01.8
40 . 81 Štiftar Gabrijela
DOMŽALE
Ženski SLO DOMŽALE 1977 00:39:01.7 08:11.3 >
Klub DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1977
Čas: 00:39:01.7
Gap: 08:11.3
41 . 473 Kuhar Sonja
MODRA ŠOLA TEKA Z AC LOVŠE
Ženski SLO MODRA ŠOLA TEKA Z AC LOVŠE 1976 00:39:03.7 08:13.3 >
Klub MODRA ŠOLA TEKA Z AC LOVŠE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1976
Čas: 00:39:03.7
Gap: 08:13.3
42 . 45 Mohorič Mateja
SELCA
Ženski SLO SELCA 1980 00:39:16.2 13:18.4 >
Klub SELCA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1980
Čas: 00:39:16.2
Gap: 13:18.4
43 . 98 Gerič Nataša
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1971 00:39:42.7 08:52.3 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1971
Čas: 00:39:42.7
Gap: 08:52.3
44 . 385 Kravanja Maja
LJUBLJANA
Ženski SLO LJUBLJANA 1983 00:40:04.5 14:06.7 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1983
Čas: 00:40:04.5
Gap: 14:06.7
45 . 417 Ozebek Andreja
ŠD TEKAČI Z OBALE
Ženski SLO ŠD TEKAČI Z OBALE 1973 00:40:16.2 09:25.8 >
Klub ŠD TEKAČI Z OBALE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1973
Čas: 00:40:16.2
Gap: 09:25.8
46 . 393 Thuma Polona
KAMNIK
Ženski SLO KAMNIK 1976 00:41:02.8 10:12.4 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
: 1976
Čas: 00:41:02.8
Gap: 10:12.4
47 . 556 KOKOT Tanja
ŠD Kovintrade
Ženski SLO ŠD Kovintrade 1970 00:41:12.5 10:22.1 >
Klub ŠD Kovintrade
Država SLO
Spol: Ženski
: 1970
Čas: 00:41:12.5
Gap: 10:22.1
48 . 404 MARINKO Vesna
MENGEŠ
Ženski SLO MENGEŠ 1976 00:41:33.3 10:42.9 >
Klub MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
: 1976
Čas: 00:41:33.3
Gap: 10:42.9
49 . 71 Filipič Nataša
MENGEŠ
Ženski SLO MENGEŠ 1975 00:41:34.7 10:44.3 >
Klub MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
: 1975
Čas: 00:41:34.7
Gap: 10:44.3
50 . 552 Matjaž Mojca
TIROSEK
Ženski SLO TIROSEK 1994 00:41:50.1 14:59.1 >
Klub TIROSEK
Država SLO
Spol: Ženski
: 1994
Čas: 00:41:50.1
Gap: 14:59.1
51 . 92 Volkar Darja
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1984 00:41:50.9 15:53.1 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1984
Čas: 00:41:50.9
Gap: 15:53.1
52 . 312 Grkman Nina
PODSTUDENEC
Ženski SLO PODSTUDENEC 1997 00:41:53.1 15:02.1 >
Klub PODSTUDENEC
Država SLO
Spol: Ženski
: 1997
Čas: 00:41:53.1
Gap: 15:02.1
53 . 524 Mali Pisek Urša
KAMNIK
Ženski SLO KAMNIK 1975 00:42:04.7 11:14.3 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
: 1975
Čas: 00:42:04.7
Gap: 11:14.3
54 . 439 Kovačič Simona
MAČKOVCI
Ženski SLO MAČKOVCI 1973 00:42:13.4 11:23.0 >
Klub MAČKOVCI
Država SLO
Spol: Ženski
: 1973
Čas: 00:42:13.4
Gap: 11:23.0
55 . 93 Slapar Tanja
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1983 00:42:17.3 16:19.5 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1983
Čas: 00:42:17.3
Gap: 16:19.5
56 . 164 Rems Anita
ŠENČUR
Ženski SLO ŠENČUR 1984 00:42:34.9 16:37.1 >
Klub ŠENČUR
Država SLO
Spol: Ženski
: 1984
Čas: 00:42:34.9
Gap: 16:37.1
57 . 377 Bradač Irena
TK TRISPORT KAMNIK
Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 1971 00:42:57.3 12:06.9 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
: 1971
Čas: 00:42:57.3
Gap: 12:06.9
58 . 427 suhoversnik slavica
SLAVICA IN NUSA
Ženski SLO SLAVICA IN NUSA 1974 00:43:06.5 12:16.1 >
Klub SLAVICA IN NUSA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1974
Čas: 00:43:06.5
Gap: 12:16.1
59 . 494 Cerar Brigita
PODVOLOVLJEK
Ženski SLO PODVOLOVLJEK 1979 00:43:26.8 12:36.4 >
Klub PODVOLOVLJEK
Država SLO
Spol: Ženski
: 1979
Čas: 00:43:26.8
Gap: 12:36.4
60 . 28 Janžekovič Mojca
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1975 00:44:01.1 13:10.7 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1975
Čas: 00:44:01.1
Gap: 13:10.7
61 . 174 Žibrek Tamara
MOSTE
Ženski SLO MOSTE 1999 00:44:12.8 17:21.8 >
Klub MOSTE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1999
Čas: 00:44:12.8
Gap: 17:21.8
62 . 192 Žibrek Anita
MOSTE
Ženski SLO MOSTE 1970 00:44:13.1 13:22.7 >
Klub MOSTE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1970
Čas: 00:44:13.1
Gap: 13:22.7
63 . 399 Twiner Claudia
HOFER TRGOVINA D.O.O.
Ženski SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 1984 00:44:19.7 18:21.9 >
Klub HOFER TRGOVINA D.O.O.
Država SLO
Spol: Ženski
: 1984
Čas: 00:44:19.7
Gap: 18:21.9
64 . 38 Delčnjak Milena
BOVŠE
Ženski SLO BOVŠE 1971 00:44:21.1 13:30.7 >
Klub BOVŠE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1971
Čas: 00:44:21.1
Gap: 13:30.7
65 . 397 Ferjančič Nataša
GRADIŠČE PRI VIPAVI
Ženski SLO GRADIŠČE PRI VIPAVI 1989 00:44:30.2 18:32.4 >
Klub GRADIŠČE PRI VIPAVI
Država SLO
Spol: Ženski
: 1989
Čas: 00:44:30.2
Gap: 18:32.4
66 . 492 Mrak Valerija
VOŠČE
Ženski SLO VOŠČE 1985 00:45:29.3 19:31.5 >
Klub VOŠČE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1985
Čas: 00:45:29.3
Gap: 19:31.5
67 . 179 Kadivec Mirta
KAMNIK
Ženski SLO KAMNIK 1982 00:45:45.6 19:47.8 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
: 1982
Čas: 00:45:45.6
Gap: 19:47.8
68 . 493 Vrbančič Mojca
TRZIN
Ženski SLO TRZIN 1974 00:45:45.6 14:55.2 >
Klub TRZIN
Država SLO
Spol: Ženski
: 1974
Čas: 00:45:45.6
Gap: 14:55.2
69 . 178 Homar Klara
POTOK
Ženski SLO POTOK 1996 00:46:27.1 19:36.1 >
Klub POTOK
Država SLO
Spol: Ženski
: 1996
Čas: 00:46:27.1
Gap: 19:36.1
70 . 405 Zalogar Katja
PIRŠEVO
Ženski SLO PIRŠEVO 1996 00:46:32.5 19:41.5 >
Klub PIRŠEVO
Država SLO
Spol: Ženski
: 1996
Čas: 00:46:32.5
Gap: 19:41.5
71 . 48 Groznik Sonja
ŠD SUHADOLE
Ženski SLO ŠD SUHADOLE 1971 00:46:53.1 16:02.7 >
Klub ŠD SUHADOLE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1971
Čas: 00:46:53.1
Gap: 16:02.7
72 . 94 Prepadnik Sonja
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1981 00:47:25.4 21:27.6 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1981
Čas: 00:47:25.4
Gap: 21:27.6
73 . 42 Klemen Katarina
ŠD ŠMARTNO
Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 1980 00:47:35.7 21:37.9 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
: 1980
Čas: 00:47:35.7
Gap: 21:37.9
74 . 230 Štrekelj Sara
ŠTREKELJ
Ženski SLO ŠTREKELJ 1984 00:48:24.3 22:26.5 >
Klub ŠTREKELJ
Država SLO
Spol: Ženski
: 1984
Čas: 00:48:24.3
Gap: 22:26.5
75 . 212 Zabret Polona
DOMŽALE
Ženski SLO DOMŽALE 1997 00:48:27.1 21:36.1 >
Klub DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1997
Čas: 00:48:27.1
Gap: 21:36.1
76 . 261 Homar Nina
ŠD ŠMARTNO
Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 1988 00:48:46.7 22:48.9 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
: 1988
Čas: 00:48:46.7
Gap: 22:48.9
77 . 406 Novak Helena
MORAVČE
Ženski SLO MORAVČE 1973 00:49:03.2 18:12.8 >
Klub MORAVČE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1973
Čas: 00:49:03.2
Gap: 18:12.8
78 . 246 Smolič Mateja
LJUBLJANA
Ženski SLO LJUBLJANA 1970 00:49:08.6 18:18.2 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1970
Čas: 00:49:08.6
Gap: 18:18.2
79 . 511 Zajc žunić Ines
ZG. TUHINJ
Ženski SLO ZG. TUHINJ 1985 00:49:16.9 23:19.1 >
Klub ZG. TUHINJ
Država SLO
Spol: Ženski
: 1985
Čas: 00:49:16.9
Gap: 23:19.1
80 . 410 šerbec Tinka
ŠKOFJA LOKA
Ženski SLO ŠKOFJA LOKA 1984 00:49:25.6 23:27.8 >
Klub ŠKOFJA LOKA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1984
Čas: 00:49:25.6
Gap: 23:27.8
81 . 518 Milanovič Anuša
PODSTUDENEC
Ženski SLO PODSTUDENEC 1980 00:49:37.1 23:39.3 >
Klub PODSTUDENEC
Država SLO
Spol: Ženski
: 1980
Čas: 00:49:37.1
Gap: 23:39.3
82 . 72 Hribernik Urša
ŠD ŠMARTNO
Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 1985 00:50:27.7 24:29.9 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Ženski
: 1985
Čas: 00:50:27.7
Gap: 24:29.9
83 . 121 VELENŠEK Alenka
DMSBZT CELJE
Ženski SLO DMSBZT CELJE 1971 00:51:24.2 20:33.8 >
Klub DMSBZT CELJE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1971
Čas: 00:51:24.2
Gap: 20:33.8
84 . 534 BLATNIK Barbara
DRUŠTVO VITA
Ženski SLO DRUŠTVO VITA 1983 00:59:07.9 33:10.1 >
Klub DRUŠTVO VITA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1983
Čas: 00:59:07.9
Gap: 33:10.1
KP - ČLANI A-M
1 . 301 Bečan Timotej
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1996 00:20:38.4 00:00.0 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
: 1996
Čas: 00:20:38.4
Gap: 00:00.0
2 . 302 Puhar Rok
AK TRIGLAV KRANJ
Moški SLO AK TRIGLAV KRANJ 1992 00:22:05.1 01:26.7 >
Klub AK TRIGLAV KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
: 1992
Čas: 00:22:05.1
Gap: 01:26.7
3 . 303 Bregar Gašper
GLEDRING
Moški SLO GLEDRING 1990 00:22:32.9 01:54.5 >
Klub GLEDRING
Država SLO
Spol: Moški
: 1990
Čas: 00:22:32.9
Gap: 01:54.5
4 . 310 Plaznik Matic
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1993 00:23:16.7 02:38.3 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
: 1993
Čas: 00:23:16.7
Gap: 02:38.3
5 . 309 Tavčar Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1992 00:23:55.9 03:17.5 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
: 1992
Čas: 00:23:55.9
Gap: 03:17.5
6 . 438 Florjanič Marko
ŠD SUHADOLE
Moški SLO ŠD SUHADOLE 1981 00:24:00.6 00:00.0 >
Klub ŠD SUHADOLE
Država SLO
Spol: Moški
: 1981
Čas: 00:24:00.6
Gap: 00:00.0
7 . 408 Obreza Anže
AD HITROST
Moški SLO AD HITROST 1987 00:24:26.9 00:26.3 >
Klub AD HITROST
Država SLO
Spol: Moški
: 1987
Čas: 00:24:26.9
Gap: 00:26.3
8 . 207 Vogrin David
ŽUPANJE NJIVE
Moški SLO ŽUPANJE NJIVE 1985 00:24:46.8 00:46.2 >
Klub ŽUPANJE NJIVE
Država SLO
Spol: Moški
: 1985
Čas: 00:24:46.8
Gap: 00:46.2
9 . 316 Malovrh Matevž
TSK BLED
Moški SLO TSK BLED 1999 00:25:03.5 04:25.1 >
Klub TSK BLED
Država SLO
Spol: Moški
: 1999
Čas: 00:25:03.5
Gap: 04:25.1
10 . 514 Korošec Rok
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1993 00:25:54.9 05:16.5 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1993
Čas: 00:25:54.9
Gap: 05:16.5
11 . 204 Koželj Simon
OŠEVEK
Moški SLO OŠEVEK 1992 00:26:12.8 05:34.4 >
Klub OŠEVEK
Država SLO
Spol: Moški
: 1992
Čas: 00:26:12.8
Gap: 05:34.4
12 . 430 Lajevec Miha
KŠD PEČE
Moški SLO KŠD PEČE 1984 00:26:16.6 02:16.0 >
Klub KŠD PEČE
Država SLO
Spol: Moški
: 1984
Čas: 00:26:16.6
Gap: 02:16.0
13 . 15 Orehek Jure
STEGNE
Moški SLO STEGNE 1992 00:26:17.6 05:39.2 >
Klub STEGNE
Država SLO
Spol: Moški
: 1992
Čas: 00:26:17.6
Gap: 05:39.2
14 . 394 Hafner Boris
HITRE ŽELVE KOMENDA
Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 1983 00:26:21.7 02:21.1 >
Klub HITRE ŽELVE KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
: 1983
Čas: 00:26:21.7
Gap: 02:21.1
15 . 205 Vogrin Domen
ŽUPANJE NJIVE
Moški SLO ŽUPANJE NJIVE 1992 00:26:26.2 05:47.8 >
Klub ŽUPANJE NJIVE
Država SLO
Spol: Moški
: 1992
Čas: 00:26:26.2
Gap: 05:47.8
16 . 256 Osvald Tadej
ŠTD LONČAR
Moški SLO ŠTD LONČAR 1988 00:26:33.6 02:33.0 >
Klub ŠTD LONČAR
Država SLO
Spol: Moški
: 1988
Čas: 00:26:33.6
Gap: 02:33.0
17 . 202 Meh Jan
ARNAČE
Moški SLO ARNAČE 1996 00:27:18.0 06:39.6 >
Klub ARNAČE
Država SLO
Spol: Moški
: 1996
Čas: 00:27:18.0
Gap: 06:39.6
18 . 548 Bitenc Jure
MEZARE
Moški SLO MEZARE 1987 00:27:21.4 03:20.8 >
Klub MEZARE
Država SLO
Spol: Moški
: 1987
Čas: 00:27:21.4
Gap: 03:20.8
19 . 428 Avbelj Luka
KŠD PEČE
Moški SLO KŠD PEČE 1991 00:27:22.4 06:44.0 >
Klub KŠD PEČE
Država SLO
Spol: Moški
: 1991
Čas: 00:27:22.4
Gap: 06:44.0
20 . 414 Vidmar Mitja
DOMŽALE
Moški SLO DOMŽALE 1982 00:27:24.3 03:23.7 >
Klub DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
: 1982
Čas: 00:27:24.3
Gap: 03:23.7
21 . 233 Škrbinc Sašo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1982 00:27:48.3 03:47.7 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1982
Čas: 00:27:48.3
Gap: 03:47.7
22 . 201 Meh Blaž
ARNAČE
Moški SLO ARNAČE 1993 00:28:03.2 07:24.8 >
Klub ARNAČE
Država SLO
Spol: Moški
: 1993
Čas: 00:28:03.2
Gap: 07:24.8
23 . 206 Golob Urban
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 1994 00:28:04.8 07:26.4 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1994
Čas: 00:28:04.8
Gap: 07:26.4
24 . 429 Senica Rudi
KŠD PEČE
Moški SLO KŠD PEČE 1981 00:28:24.5 04:23.9 >
Klub KŠD PEČE
Država SLO
Spol: Moški
: 1981
Čas: 00:28:24.5
Gap: 04:23.9
25 . 31 Pivk Miha
SOPOTNICA
Moški SLO SOPOTNICA 1984 00:28:45.8 04:45.2 >
Klub SOPOTNICA
Država SLO
Spol: Moški
: 1984
Čas: 00:28:45.8
Gap: 04:45.2
26 . 403 Schaffer Miha
LJUBLJANA-ŠENTVID
Moški SLO LJUBLJANA-ŠENTVID 1981 00:28:50.1 04:49.5 >
Klub LJUBLJANA-ŠENTVID
Država SLO
Spol: Moški
: 1981
Čas: 00:28:50.1
Gap: 04:49.5
27 . 448 Perko Jernej
AD OLIMPIK
Moški SLO AD OLIMPIK 1988 00:29:03.8 05:03.2 >
Klub AD OLIMPIK
Država SLO
Spol: Moški
: 1988
Čas: 00:29:03.8
Gap: 05:03.2
28 . 43 Oman Tomaž
LTH AKTIV
Moški SLO LTH AKTIV 1983 00:29:14.5 05:13.9 >
Klub LTH AKTIV
Država SLO
Spol: Moški
: 1983
Čas: 00:29:14.5
Gap: 05:13.9
29 . 368 Potočnik Uroš
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 1988 00:29:23.9 05:23.3 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1988
Čas: 00:29:23.9
Gap: 05:23.3
30 . 175 MIKEC Miha
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 1988 00:29:46.5 05:45.9 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
: 1988
Čas: 00:29:46.5
Gap: 05:45.9
31 . 311 Bergant Nikolaj
KINVITAL
Moški SLO KINVITAL 1981 00:29:50.0 05:49.4 >
Klub KINVITAL
Država SLO
Spol: Moški
: 1981
Čas: 00:29:50.0
Gap: 05:49.4
32 . 29 Birk Simon
ZGORNJA JAVORŠICA
Moški SLO ZGORNJA JAVORŠICA 1983 00:30:05.1 06:04.5 >
Klub ZGORNJA JAVORŠICA
Država SLO
Spol: Moški
: 1983
Čas: 00:30:05.1
Gap: 06:04.5
33 . 461 Mali Klemen
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1982 00:30:08.7 06:08.1 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
: 1982
Čas: 00:30:08.7
Gap: 06:08.1
34 . 437 Krapež David
DRAVOGRAD
Moški SLO DRAVOGRAD 1993 00:30:23.9 09:45.5 >
Klub DRAVOGRAD
Država SLO
Spol: Moški
: 1993
Čas: 00:30:23.9
Gap: 09:45.5
35 . 22 Erzar Peter
SNOVIK
Moški SLO SNOVIK 1980 00:30:24.6 06:24.0 >
Klub SNOVIK
Država SLO
Spol: Moški
: 1980
Čas: 00:30:24.6
Gap: 06:24.0
36 . 61 Radosavljević Uroš
PASCOFIX RUNNING TEAM SLOVENIA
Moški SLO PASCOFIX RUNNING TEAM SLOVENIA 1994 00:31:03.1 10:24.7 >
Klub PASCOFIX RUNNING TEAM SLOVENIA
Država SLO
Spol: Moški
: 1994
Čas: 00:31:03.1
Gap: 10:24.7
37 . 67 Stare Luka
SP. BRNIK
Moški SLO SP. BRNIK 1995 00:31:16.2 10:37.8 >
Klub SP. BRNIK
Država SLO
Spol: Moški
: 1995
Čas: 00:31:16.2
Gap: 10:37.8
38 . 78 Galin Rok
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1984 00:31:23.5 07:22.9 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1984
Čas: 00:31:23.5
Gap: 07:22.9
39 . 509 Pavlič Van
PODGORJE
Moški SLO PODGORJE 1992 00:31:24.5 10:46.1 >
Klub PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1992
Čas: 00:31:24.5
Gap: 10:46.1
40 . 522 Vrankar Janez
LJUBLJANA-ČRNUČE
Moški SLO LJUBLJANA-ČRNUČE 1994 00:31:42.4 11:04.0 >
Klub LJUBLJANA-ČRNUČE
Država SLO
Spol: Moški
: 1994
Čas: 00:31:42.4
Gap: 11:04.0
41 . 543 Benedičič Žiga
RADENSKA ADRIATIC TEAM
Moški SLO RADENSKA ADRIATIC TEAM 1980 00:31:43.6 07:43.0 >
Klub RADENSKA ADRIATIC TEAM
Država SLO
Spol: Moški
: 1980
Čas: 00:31:43.6
Gap: 07:43.0
42 . 484 Okorn Anže
ROBOVCI
Moški SLO ROBOVCI 1993 00:31:53.1 11:14.7 >
Klub ROBOVCI
Država SLO
Spol: Moški
: 1993
Čas: 00:31:53.1
Gap: 11:14.7
43 . 21 Grm Žan
KINVITAL
Moški SLO KINVITAL 1996 00:32:10.8 11:32.4 >
Klub KINVITAL
Država SLO
Spol: Moški
: 1996
Čas: 00:32:10.8
Gap: 11:32.4
44 . 384 Erjavc Anže
LANCOVO
Moški SLO LANCOVO 1988 00:32:15.9 08:15.3 >
Klub LANCOVO
Država SLO
Spol: Moški
: 1988
Čas: 00:32:15.9
Gap: 08:15.3
45 . 241 Kukolj Rok
TD SAVINJČAN
Moški SLO TD SAVINJČAN 1980 00:32:31.8 08:31.2 >
Klub TD SAVINJČAN
Država SLO
Spol: Moški
: 1980
Čas: 00:32:31.8
Gap: 08:31.2
46 . 488 Hribar Urban
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1995 00:32:42.2 12:03.8 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1995
Čas: 00:32:42.2
Gap: 12:03.8
47 . 231 Cankar Uroš
POLJANE NAD ŠKOFJO LOKO
Moški SLO POLJANE NAD ŠKOFJO LOKO 1988 00:32:49.3 08:48.7 >
Klub POLJANE NAD ŠKOFJO LOKO
Država SLO
Spol: Moški
: 1988
Čas: 00:32:49.3
Gap: 08:48.7
48 . 486 Mihelčič Klemen
ROBOVCI
Moški SLO ROBOVCI 1993 00:32:52.3 12:13.9 >
Klub ROBOVCI
Država SLO
Spol: Moški
: 1993
Čas: 00:32:52.3
Gap: 12:13.9
49 . 88 Zupančič Janez
ŠKOFJA LOKA
Moški SLO ŠKOFJA LOKA 1983 00:33:06.1 09:05.5 >
Klub ŠKOFJA LOKA
Država SLO
Spol: Moški
: 1983
Čas: 00:33:06.1
Gap: 09:05.5
50 . 482 Veg Tine
STOGOVCI
Moški SLO STOGOVCI 1984 00:33:08.4 09:07.8 >
Klub STOGOVCI
Država SLO
Spol: Moški
: 1984
Čas: 00:33:08.4
Gap: 09:07.8
51 . 225 Stražar Matjaž
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1995 00:33:10.9 12:32.5 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1995
Čas: 00:33:10.9
Gap: 12:32.5
52 . 223 Ažman Žiga
NAKLO
Moški SLO NAKLO 1997 00:33:33.5 12:55.1 >
Klub NAKLO
Država SLO
Spol: Moški
: 1997
Čas: 00:33:33.5
Gap: 12:55.1
53 . 469 Osenar Sašo
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 1980 00:33:40.3 09:39.7 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
: 1980
Čas: 00:33:40.3
Gap: 09:39.7
54 . 196 Primožič Matjaž
ŠKOFJA LOKA
Moški SLO ŠKOFJA LOKA 1985 00:33:43.2 09:42.6 >
Klub ŠKOFJA LOKA
Država SLO
Spol: Moški
: 1985
Čas: 00:33:43.2
Gap: 09:42.6
55 . 478 Pokovec Jurij
ŠD ZAGORICA
Moški SLO ŠD ZAGORICA 1990 00:34:44.8 14:06.4 >
Klub ŠD ZAGORICA
Država SLO
Spol: Moški
: 1990
Čas: 00:34:44.8
Gap: 14:06.4
56 . 251 škrbe Rok
TRNJAVA
Moški SLO TRNJAVA 1993 00:35:01.8 14:23.4 >
Klub TRNJAVA
Država SLO
Spol: Moški
: 1993
Čas: 00:35:01.8
Gap: 14:23.4
57 . 531 štrumbelj Martin
RAŠICA
Moški SLO RAŠICA 1990 00:35:14.1 14:35.7 >
Klub RAŠICA
Država SLO
Spol: Moški
: 1990
Čas: 00:35:14.1
Gap: 14:35.7
58 . 24 šorn Sebastijan
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 1996 00:35:21.7 14:43.3 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
: 1996
Čas: 00:35:21.7
Gap: 14:43.3
59 . 170 Klančnik Gregor
TVD PARTIZAN DUPLJE
Moški SLO TVD PARTIZAN DUPLJE 1986 00:36:10.6 12:10.0 >
Klub TVD PARTIZAN DUPLJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1986
Čas: 00:36:10.6
Gap: 12:10.0
60 . 138 Zagoričnik Primož
KOŠARKA
Moški SLO KOŠARKA 1989 00:36:36.2 12:35.6 >
Klub KOŠARKA
Država SLO
Spol: Moški
: 1989
Čas: 00:36:36.2
Gap: 12:35.6
61 . 139 Udrih Matic
KOŠARKA
Moški SLO KOŠARKA 1989 00:36:36.8 12:36.2 >
Klub KOŠARKA
Država SLO
Spol: Moški
: 1989
Čas: 00:36:36.8
Gap: 12:36.2
62 . 84 Mali Primož
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1982 00:36:39.4 12:38.8 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1982
Čas: 00:36:39.4
Gap: 12:38.8
63 . 177 Lušina Mitja
ŠD DRAŽGOŠE
Moški SLO ŠD DRAŽGOŠE 1991 00:36:42.6 16:04.2 >
Klub ŠD DRAŽGOŠE
Država SLO
Spol: Moški
: 1991
Čas: 00:36:42.6
Gap: 16:04.2
64 . 553 Krusic Matevz
Trisport
Moški SLO Trisport 1985 00:37:01.9 13:01.3 >
Klub Trisport
Država SLO
Spol: Moški
: 1985
Čas: 00:37:01.9
Gap: 13:01.3
65 . 214 Zabret Matej
DOMŽALE
Moški SLO DOMŽALE 1999 00:37:36.7 16:58.3 >
Klub DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
: 1999
Čas: 00:37:36.7
Gap: 16:58.3
66 . 497 DEŽMAN NEJC
POLICA
Moški SLO POLICA 1995 00:39:34.3 18:55.9 >
Klub POLICA
Država SLO
Spol: Moški
: 1995
Čas: 00:39:34.3
Gap: 18:55.9
67 . 409 Klemenc Miro
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1990 00:39:35.8 18:57.4 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1990
Čas: 00:39:35.8
Gap: 18:57.4
68 . 537 Mir Rok
RADENSKA ADRIATIC TEAM
Moški SLO RADENSKA ADRIATIC TEAM 1988 00:39:46.1 15:45.5 >
Klub RADENSKA ADRIATIC TEAM
Država SLO
Spol: Moški
: 1988
Čas: 00:39:46.1
Gap: 15:45.5
69 . 8 Blatnik Davor
ROŽIČNO
Moški SLO ROŽIČNO 1980 00:39:50.9 15:50.3 >
Klub ROŽIČNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1980
Čas: 00:39:50.9
Gap: 15:50.3
70 . 431 Brodar Toni
KŠD PEČE
Moški SLO KŠD PEČE 1987 00:40:18.4 16:17.8 >
Klub KŠD PEČE
Država SLO
Spol: Moški
: 1987
Čas: 00:40:18.4
Gap: 16:17.8
71 . 209 Satler Žiga
ZAGORJE OB SAVI
Moški SLO ZAGORJE OB SAVI 1994 00:40:29.3 19:50.9 >
Klub ZAGORJE OB SAVI
Država SLO
Spol: Moški
: 1994
Čas: 00:40:29.3
Gap: 19:50.9
72 . 73 Hribernik Matjaž
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1983 00:40:48.7 16:48.1 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1983
Čas: 00:40:48.7
Gap: 16:48.1
73 . 440 Zorec Tom
MAČKOVCI
Moški SLO MAČKOVCI 1995 00:41:04.1 20:25.7 >
Klub MAČKOVCI
Država SLO
Spol: Moški
: 1995
Čas: 00:41:04.1
Gap: 20:25.7
74 . 505 Starc Rok
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 1992 00:41:34.7 20:56.3 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
: 1992
Čas: 00:41:34.7
Gap: 20:56.3
75 . 510 Horvat Klemen
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 1993 00:42:47.4 22:09.0 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
: 1993
Čas: 00:42:47.4
Gap: 22:09.0
76 . 215 Zabret Peter
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 1986 00:43:09.4 19:08.8 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
: 1986
Čas: 00:43:09.4
Gap: 19:08.8
77 . 508 Zgonec Jernej
SPODNJE GAMELJNE
Moški SLO SPODNJE GAMELJNE 1992 00:43:53.7 23:15.3 >
Klub SPODNJE GAMELJNE
Država SLO
Spol: Moški
: 1992
Čas: 00:43:53.7
Gap: 23:15.3
78 . 278 Jakoš Martin
OSREDEK
Moški SLO OSREDEK 1991 00:48:32.4 27:54.0 >
Klub OSREDEK
Država SLO
Spol: Moški
: 1991
Čas: 00:48:32.4
Gap: 27:54.0
79 . 526 Radenčič Matej
VELIKO TREBELJEVO
Moški SLO VELIKO TREBELJEVO 1985 00:49:13.4 25:12.8 >
Klub VELIKO TREBELJEVO
Država SLO
Spol: Moški
: 1985
Čas: 00:49:13.4
Gap: 25:12.8
80 . 525 MIKELN Matevž
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 1993 00:49:13.6 28:35.2 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
: 1993
Čas: 00:49:13.6
Gap: 28:35.2
KP - ČLANI B-M
1 . 188 Janžekovič Stanko
AD ŽELEZNIKI
Moški SLO AD ŽELEZNIKI 1976 00:23:36.1 00:00.0 >
Klub AD ŽELEZNIKI
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Čas: 00:23:36.1
Gap: 00:00.0
2 . 181 Volkar Franci
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 1976 00:23:50.5 00:14.4 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Čas: 00:23:50.5
Gap: 00:14.4
3 . 268 Soklič Tomaž
ŠENTURŠKI OKTET
Moški SLO ŠENTURŠKI OKTET 1974 00:24:00.2 00:24.1 >
Klub ŠENTURŠKI OKTET
Država SLO
Spol: Moški
: 1974
Čas: 00:24:00.2
Gap: 00:24.1
4 . 150 Bertoncelj Uroš
ŠD KOLOKA
Moški SLO ŠD KOLOKA 1975 00:24:09.0 00:32.9 >
Klub ŠD KOLOKA
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
Čas: 00:24:09.0
Gap: 00:32.9
5 . 367 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1970 00:25:48.6 02:12.5 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1970
Čas: 00:25:48.6
Gap: 02:12.5
6 . 160 Juvan Miha
ŠD METEK
Moški SLO ŠD METEK 1975 00:26:25.1 02:49.0 >
Klub ŠD METEK
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
Čas: 00:26:25.1
Gap: 02:49.0
7 . 273 Sitar Denis
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 1978 00:26:28.8 02:52.7 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1978
Čas: 00:26:28.8
Gap: 02:52.7
8 . 64 Pikel Jernej
BREZ KLUBA
Moški SLO BREZ KLUBA 1970 00:27:17.7 03:41.6 >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Moški
: 1970
Čas: 00:27:17.7
Gap: 03:41.6
9 . 419 Osolnik Damjan
KD LPP
Moški SLO KD LPP 1972 00:27:20.1 03:44.0 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
: 1972
Čas: 00:27:20.1
Gap: 03:44.0
10 . 267 Iglič Robert
ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH
Moški SLO ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH 1970 00:27:48.7 04:12.6 >
Klub ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH
Država SLO
Spol: Moški
: 1970
Čas: 00:27:48.7
Gap: 04:12.6
11 . 287 Horvat Boštjan
ŠD RADOST
Moški SLO ŠD RADOST 1975 00:27:59.7 04:23.6 >
Klub ŠD RADOST
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
Čas: 00:27:59.7
Gap: 04:23.6
12 . 515 Vettorazzi Emil
SP. STRANJE
Moški SLO SP. STRANJE 1976 00:28:13.8 04:37.7 >
Klub SP. STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Čas: 00:28:13.8
Gap: 04:37.7
13 . 171 Hudernik Aleš
CELJE
Moški SLO CELJE 1975 00:28:34.3 04:58.2 >
Klub CELJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
Čas: 00:28:34.3
Gap: 04:58.2
14 . 283 Grohar Gregor
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 1976 00:28:39.2 05:03.1 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Čas: 00:28:39.2
Gap: 05:03.1
15 . 157 Jerala Borut
LET'S DANCE
Moški SLO LET'S DANCE 1972 00:28:44.6 05:08.5 >
Klub LET'S DANCE
Država SLO
Spol: Moški
: 1972
Čas: 00:28:44.6
Gap: 05:08.5
16 . 401 Kravcar Franci
TRIATLONSKI KLUB NOVO MESTO
Moški SLO TRIATLONSKI KLUB NOVO MESTO 1975 00:28:50.4 05:14.3 >
Klub TRIATLONSKI KLUB NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
Čas: 00:28:50.4
Gap: 05:14.3
17 . 451 Tisu Matej
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA 1976 00:28:53.8 05:17.7 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Čas: 00:28:53.8
Gap: 05:17.7
18 . 517 Smuk Boštjan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 1974 00:29:07.9 05:31.8 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
: 1974
Čas: 00:29:07.9
Gap: 05:31.8
19 . 79 Cevec Mirko
BUČ
Moški SLO BUČ 1979 00:29:10.8 05:34.7 >
Klub BUČ
Država SLO
Spol: Moški
: 1979
Čas: 00:29:10.8
Gap: 05:34.7
20 . 487 Zlobko Boštjan
ŠD AMATER GAZICE
Moški SLO ŠD AMATER GAZICE 1971 00:29:10.9 05:34.8 >
Klub ŠD AMATER GAZICE
Država SLO
Spol: Moški
: 1971
Čas: 00:29:10.9
Gap: 05:34.8
21 . 465 Pitamic Samo
TK TRISPORT EXOTERM
Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 1974 00:29:13.1 05:37.0 >
Klub TK TRISPORT EXOTERM
Država SLO
Spol: Moški
: 1974
Čas: 00:29:13.1
Gap: 05:37.0
22 . 243 Šinkovec Tomaž
ZDENSKA VAS
Moški SLO ZDENSKA VAS 1976 00:29:14.5 05:38.4 >
Klub ZDENSKA VAS
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Čas: 00:29:14.5
Gap: 05:38.4
23 . 44 Letnar Matjaž
ŠD DIVJI ZAJCI
Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 1974 00:29:27.4 05:51.3 >
Klub ŠD DIVJI ZAJCI
Država SLO
Spol: Moški
: 1974
Čas: 00:29:27.4
Gap: 05:51.3
24 . 148 Frlan Rok
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 1979 00:29:31.2 05:55.1 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
: 1979
Čas: 00:29:31.2
Gap: 05:55.1
25 . 168 Pečjak Vinko
ŠMIHEL
Moški SLO ŠMIHEL 1975 00:29:35.4 05:59.3 >
Klub ŠMIHEL
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
Čas: 00:29:35.4
Gap: 05:59.3
26 . 295 Kostanjevec Stojan
PEDAGOSKA FAKULTETA
Moški SLO PEDAGOSKA FAKULTETA 1972 00:29:44.7 06:08.6 >
Klub PEDAGOSKA FAKULTETA
Država SLO
Spol: Moški
: 1972
Čas: 00:29:44.7
Gap: 06:08.6
27 . 381 Pavec Boštjan
ŽIVA VODA
Moški SLO ŽIVA VODA 1979 00:29:54.6 06:18.5 >
Klub ŽIVA VODA
Država SLO
Spol: Moški
: 1979
Čas: 00:29:54.6
Gap: 06:18.5
28 . 423 Juteršek Miha
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1978 00:29:59.4 06:23.3 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
: 1978
Čas: 00:29:59.4
Gap: 06:23.3
29 . 49 Groznik Franci
ŠD SUHADOLE
Moški SLO ŠD SUHADOLE 1970 00:30:20.3 06:44.2 >
Klub ŠD SUHADOLE
Država SLO
Spol: Moški
: 1970
Čas: 00:30:20.3
Gap: 06:44.2
30 . 507 Žnidaršič Aljoša
ML TEAM
Moški SLO ML TEAM 1978 00:30:42.8 07:06.7 >
Klub ML TEAM
Država SLO
Spol: Moški
: 1978
Čas: 00:30:42.8
Gap: 07:06.7
31 . 483 Gril Andrej
HITRE ŽELVE KOMENDA
Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 1976 00:31:01.3 07:25.2 >
Klub HITRE ŽELVE KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Čas: 00:31:01.3
Gap: 07:25.2
32 . 126 Bohorč Miha
RADOMLJE
Moški SLO RADOMLJE 1975 00:31:40.9 08:04.8 >
Klub RADOMLJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
Čas: 00:31:40.9
Gap: 08:04.8
33 . 466 Firm Aljaž
FURS
Moški SLO FURS 1974 00:31:40.9 08:04.8 >
Klub FURS
Država SLO
Spol: Moški
: 1974
Čas: 00:31:40.9
Gap: 08:04.8
34 . 184 Dacar Srečo
LASENO TEAM
Moški SLO LASENO TEAM 1975 00:32:20.3 08:44.2 >
Klub LASENO TEAM
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
Čas: 00:32:20.3
Gap: 08:44.2
35 . 47 Šuštar Uroš
LOG
Moški SLO LOG 1975 00:32:22.1 08:46.0 >
Klub LOG
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
Čas: 00:32:22.1
Gap: 08:46.0
36 . 76 Volkar Zdravko
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1976 00:32:34.2 08:58.1 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Čas: 00:32:34.2
Gap: 08:58.1
37 . 275 Gvardjančič Davor
SUHADOLE
Moški SLO SUHADOLE 1977 00:32:58.7 09:22.6 >
Klub SUHADOLE
Država SLO
Spol: Moški
: 1977
Čas: 00:32:58.7
Gap: 09:22.6
38 . 282 Hribernik Jure
PUŠTAL
Moški SLO PUŠTAL 1977 00:33:06.8 09:30.7 >
Klub PUŠTAL
Država SLO
Spol: Moški
: 1977
Čas: 00:33:06.8
Gap: 09:30.7
39 . 136 Kern Marko
HITRE ŽELVE KOMENDA
Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 1974 00:33:10.9 09:34.8 >
Klub HITRE ŽELVE KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
: 1974
Čas: 00:33:10.9
Gap: 09:34.8
40 . 58 Urh Anton
SNOVIK
Moški SLO SNOVIK 1972 00:33:15.7 09:39.6 >
Klub SNOVIK
Država SLO
Spol: Moški
: 1972
Čas: 00:33:15.7
Gap: 09:39.6
41 . 270 Svetic Franci
VRHPOLJE
Moški SLO VRHPOLJE 1978 00:33:18.1 09:42.0 >
Klub VRHPOLJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1978
Čas: 00:33:18.1
Gap: 09:42.0
42 . 500 Greif Uroš
AJDOVŠČINA
Moški SLO AJDOVŠČINA 1977 00:33:28.2 09:52.1 >
Klub AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
: 1977
Čas: 00:33:28.2
Gap: 09:52.1
43 . 5 Osanič Aleš
PUSTOLOVEC RAJD
Moški SLO PUSTOLOVEC RAJD 1971 00:33:58.2 10:22.1 >
Klub PUSTOLOVEC RAJD
Država SLO
Spol: Moški
: 1971
Čas: 00:33:58.2
Gap: 10:22.1
44 . 284 Grgič Goran
ŠKOFJA LOKA
Moški SLO ŠKOFJA LOKA 1977 00:34:09.4 10:33.3 >
Klub ŠKOFJA LOKA
Država SLO
Spol: Moški
: 1977
Čas: 00:34:09.4
Gap: 10:33.3
45 . 142 Vukotič Dejan
ŠD DIVJI ZAJCI
Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 1973 00:34:11.7 10:35.6 >
Klub ŠD DIVJI ZAJCI
Država SLO
Spol: Moški
: 1973
Čas: 00:34:11.7
Gap: 10:35.6
46 . 135 Železnik Franci
ŠD ČEŠNJICE
Moški SLO ŠD ČEŠNJICE 1973 00:34:25.2 10:49.1 >
Klub ŠD ČEŠNJICE
Država SLO
Spol: Moški
: 1973
Čas: 00:34:25.2
Gap: 10:49.1
47 . 74 Hočevar Milan
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1970 00:34:32.1 10:56.0 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1970
Čas: 00:34:32.1
Gap: 10:56.0
48 . 56 MALI Anton
ŠKD SELA
Moški SLO ŠKD SELA 1975 00:35:21.6 11:45.5 >
Klub ŠKD SELA
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
Čas: 00:35:21.6
Gap: 11:45.5
49 . 459 Kuhar Igor
MODRA ŠOLA TEKA Z AC LOVŠE
Moški SLO MODRA ŠOLA TEKA Z AC LOVŠE 1975 00:35:24.5 11:48.4 >
Klub MODRA ŠOLA TEKA Z AC LOVŠE
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
Čas: 00:35:24.5
Gap: 11:48.4
50 . 111 Prešeren Matjaž
TELOVADNICA JANJA
Moški SLO TELOVADNICA JANJA 1977 00:35:44.7 12:08.6 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Moški
: 1977
Čas: 00:35:44.7
Gap: 12:08.6
51 . 296 Podjed Samo
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 1977 00:36:05.9 12:29.8 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
: 1977
Čas: 00:36:05.9
Gap: 12:29.8
52 . 480 Vodnik Brane
ŠD ZAGORICA
Moški SLO ŠD ZAGORICA 1972 00:36:23.7 12:47.6 >
Klub ŠD ZAGORICA
Država SLO
Spol: Moški
: 1972
Čas: 00:36:23.7
Gap: 12:47.6
53 . 169 Komac Uroš
SEBENJE
Moški SLO SEBENJE 1975 00:37:12.2 13:36.1 >
Klub SEBENJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
Čas: 00:37:12.2
Gap: 13:36.1
54 . 222 Kancilija Marjan
GABROVNICA
Moški SLO GABROVNICA 1971 00:37:21.5 13:45.4 >
Klub GABROVNICA
Država SLO
Spol: Moški
: 1971
Čas: 00:37:21.5
Gap: 13:45.4
55 . 112 Gorjup Armin
TELOVADNICA JANJA
Moški SLO TELOVADNICA JANJA 1978 00:37:25.1 13:49.0 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Moški
: 1978
Čas: 00:37:25.1
Gap: 13:49.0
56 . 400 Jerič Janez
HOFER TRGOVINA D.O.O.
Moški SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 1976 00:38:00.7 14:24.6 >
Klub HOFER TRGOVINA D.O.O.
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Čas: 00:38:00.7
Gap: 14:24.6
57 . 220 Oblak Janez
VRHPOLJE PRI KAMNIKU
Moški SLO VRHPOLJE PRI KAMNIKU 1976 00:38:01.9 14:25.8 >
Klub VRHPOLJE PRI KAMNIKU
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Čas: 00:38:01.9
Gap: 14:25.8
58 . 376 Podkrajšek Borut
ŠD KOTREDEŽ
Moški SLO ŠD KOTREDEŽ 1972 00:38:50.7 15:14.6 >
Klub ŠD KOTREDEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1972
Čas: 00:38:50.7
Gap: 15:14.6
59 . 46 Fajfer Boris
RADEČE
Moški SLO RADEČE 1973 00:39:16.2 15:40.1 >
Klub RADEČE
Država SLO
Spol: Moški
: 1973
Čas: 00:39:16.2
Gap: 15:40.1
60 . 191 Podviz Gregor
ZBILJE
Moški SLO ZBILJE 1974 00:40:15.9 16:39.8 >
Klub ZBILJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1974
Čas: 00:40:15.9
Gap: 16:39.8
61 . 551 Kajzer Janez
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 1970 00:40:46.4 17:10.3 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
: 1970
Čas: 00:40:46.4
Gap: 17:10.3
62 . 232 Šega Gregor
LJUBLJANA
Moški SLO LJUBLJANA 1974 00:41:16.1 17:40.0 >
Klub LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
: 1974
Čas: 00:41:16.1
Gap: 17:40.0
KP - VETERANI A-M
1 . 458 Močnik Metod
TEAM SLO MARATON
Moški SLO TEAM SLO MARATON 1968 00:26:05.6 00:00.0 >
Klub TEAM SLO MARATON
Država SLO
Spol: Moški
: 1968
Čas: 00:26:05.6
Gap: 00:00.0
2 . 276 Wagner Tomas
AVTO TRIGLAV
Moški SLO AVTO TRIGLAV 1969 00:26:15.4 00:09.8 >
Klub AVTO TRIGLAV
Država SLO
Spol: Moški
: 1969
Čas: 00:26:15.4
Gap: 00:09.8
3 . 288 Kveder Lado
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 1963 00:27:23.0 01:17.4 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1963
Čas: 00:27:23.0
Gap: 01:17.4
4 . 9 Jerič Robert
JUNAK KRVAVCA
Moški SLO JUNAK KRVAVCA 1969 00:27:53.5 01:47.9 >
Klub JUNAK KRVAVCA
Država SLO
Spol: Moški
: 1969
Čas: 00:27:53.5
Gap: 01:47.9
5 . 477 Vrhunc Matjaž
SLOVENSKA VOJSKA
Moški SLO SLOVENSKA VOJSKA 1963 00:28:01.9 01:56.3 >
Klub SLOVENSKA VOJSKA
Država SLO
Spol: Moški
: 1963
Čas: 00:28:01.9
Gap: 01:56.3
6 . 462 Jeretina Primož
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 1969 00:29:17.5 03:11.9 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
: 1969
Čas: 00:29:17.5
Gap: 03:11.9
7 . 392 Božič Ivan
RADOMLJE
Moški SLO RADOMLJE 1963 00:29:19.4 03:13.8 >
Klub RADOMLJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1963
Čas: 00:29:19.4
Gap: 03:13.8
8 . 369 Bajec Herman
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 1965 00:29:56.2 03:50.6 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1965
Čas: 00:29:56.2
Gap: 03:50.6
9 . 259 Opetnik Siegfried
HSV-KLAGENFURT
Moški SLO HSV-KLAGENFURT 1963 00:30:49.2 04:43.6 >
Klub HSV-KLAGENFURT
Država SLO
Spol: Moški
: 1963
Čas: 00:30:49.2
Gap: 04:43.6
10 . 16 Grčar Jože
ŠD ELEKTRO LJUBLJANA
Moški SLO ŠD ELEKTRO LJUBLJANA 1969 00:31:11.4 05:05.8 >
Klub ŠD ELEKTRO LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
: 1969
Čas: 00:31:11.4
Gap: 05:05.8
11 . 36 Zupančič Silvo
BEVKE
Moški SLO BEVKE 1961 00:31:19.3 05:13.7 >
Klub BEVKE
Država SLO
Spol: Moški
: 1961
Čas: 00:31:19.3
Gap: 05:13.7
12 . 235 Škrbinc Miran
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1960 00:31:48.3 05:42.7 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1960
Čas: 00:31:48.3
Gap: 05:42.7
13 . 299 Černe Andrej
ŠRD ZAJCI
Moški SLO ŠRD ZAJCI 1969 00:31:48.8 05:43.2 >
Klub ŠRD ZAJCI
Država SLO
Spol: Moški
: 1969
Čas: 00:31:48.8
Gap: 05:43.2
14 . 371 Sršen Rajko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1962 00:31:53.7 05:48.1 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
: 1962
Čas: 00:31:53.7
Gap: 05:48.1
15 . 454 Černigoj Milan
KD LPP
Moški SLO KD LPP 1964 00:32:46.3 06:40.7 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
: 1964
Čas: 00:32:46.3
Gap: 06:40.7
16 . 395 Rojšek Tomaž
LJ TEKAČI
Moški SLO LJ TEKAČI 1964 00:32:58.0 06:52.4 >
Klub LJ TEKAČI
Država SLO
Spol: Moški
: 1964
Čas: 00:32:58.0
Gap: 06:52.4
17 . 39 SeniČar Zdravko
DRAMLJE
Moški SLO DRAMLJE 1966 00:33:15.8 07:10.2 >
Klub DRAMLJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1966
Čas: 00:33:15.8
Gap: 07:10.2
18 . 185 Marolt Darko
RADOLCA
Moški SLO RADOLCA 1960 00:33:20.1 07:14.5 >
Klub RADOLCA
Država SLO
Spol: Moški
: 1960
Čas: 00:33:20.1
Gap: 07:14.5
19 . 485 Markič Jože
ROBOVCI
Moški SLO ROBOVCI 1967 00:33:25.8 07:20.2 >
Klub ROBOVCI
Država SLO
Spol: Moški
: 1967
Čas: 00:33:25.8
Gap: 07:20.2
20 . 208 Sikošek Edo
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 1963 00:33:34.3 07:28.7 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
: 1963
Čas: 00:33:34.3
Gap: 07:28.7
21 . 183 Kotar Dušan
PUSTO
Moški SLO PUSTO 1963 00:33:50.3 07:44.7 >
Klub PUSTO
Država SLO
Spol: Moški
: 1963
Čas: 00:33:50.3
Gap: 07:44.7
22 . 491 Gričnik Ivan
KK ROGLA
Moški SLO KK ROGLA 1961 00:33:55.5 07:49.9 >
Klub KK ROGLA
Država SLO
Spol: Moški
: 1961
Čas: 00:33:55.5
Gap: 07:49.9
23 . 53 Pustovrh Niko
KNAUFINSULATION
Moški SLO KNAUFINSULATION 1967 00:34:33.5 08:27.9 >
Klub KNAUFINSULATION
Država SLO
Spol: Moški
: 1967
Čas: 00:34:33.5
Gap: 08:27.9
24 . 130 Bregar Drago
TERME SNOVIK
Moški SLO TERME SNOVIK 1961 00:34:44.5 08:38.9 >
Klub TERME SNOVIK
Država SLO
Spol: Moški
: 1961
Čas: 00:34:44.5
Gap: 08:38.9
25 . 82 Štiftar Jurij
PRIPRAVE
Moški SLO PRIPRAVE 1969 00:35:02.1 08:56.5 >
Klub PRIPRAVE
Država SLO
Spol: Moški
: 1969
Čas: 00:35:02.1
Gap: 08:56.5
26 . 422 Dzamastagic Senad
JESENICE
Moški SLO JESENICE 1961 00:35:13.1 09:07.5 >
Klub JESENICE
Država SLO
Spol: Moški
: 1961
Čas: 00:35:13.1
Gap: 09:07.5
27 . 59 Breznik Andrej
DOB
Moški SLO DOB 1961 00:35:14.1 09:08.5 >
Klub DOB
Država SLO
Spol: Moški
: 1961
Čas: 00:35:14.1
Gap: 09:08.5
28 . 317 Jerič Jure
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 1962 00:35:16.0 09:10.4 >
Klub KD M