Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 19. Miklavžev tek 2019 - TPOK

Tek Tekma:19. Miklavžev tek 2019 - TPOK Datum:01.12.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Gap
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 519 Radej Tjaša Ženski SLO OŠ BLANCA 2008 00:07:10.3 00:00.0
2 . 533 Radej Nika Ženski SLO OŠ BLANCA 2009 00:08:05.5 00:55.2
3 . 217 Oblak Nina Ženski SLO VRHPOLJE PRI KAMNIKU 2011 00:08:22.6 00:00.0
4 . 182 Deisinger Jonna Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2008 00:08:45.4 01:35.1
5 . 326 Korošec Eva Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2011 00:08:51.4 00:28.8
6 . 333 Dimec Neža Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2010 00:09:08.7 01:58.4
7 . 450 Tisu Nika Ženski SLO AK SEVNICA 2008 00:09:11.5 02:01.2
8 . 453 Vidergar Janežič Zoja Ženski SLO MARATHON NOVO MESTO, AK KRKA 2009 00:09:11.9 02:01.6
9 . 218 Oblak Hana Ženski SLO VRHPOLJE PRI KAMNIKU 2008 00:09:12.2 02:01.9
10 . 123 Poljanšek Jana Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2008 00:09:13.7 02:03.4
11 . 269 Svetic Pia Ženski SLO VRHPOLJE 2008 00:09:41.3 02:31.0
12 . 380 Drolc Eva Ženski SLO LJUBLJANA 2010 00:10:05.4 02:55.1
13 . 332 Slapnik Hana Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2008 00:10:21.8 03:11.5
14 . 331 Štrajhar Klara Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2008 00:10:22.1 03:11.8
15 . 114 Souidi Veronika Ženski SLO LJUBLJANA 2009 00:10:29.9 03:19.6
16 . 264 Šubic Maruša Ženski SLO TIMING POLJANE 2009 00:10:41.7 03:31.4
17 . 325 Korošec Ana Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2011 00:10:46.5 02:23.9
18 . 86 Vrankar Zala Ženski SLO A SMO, A NISMO? 2008 00:10:46.7 03:36.4
19 . 330 Šuštar Viktorija Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2008 00:10:52.1 03:41.8
20 . 40 Klemen Taja Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 2011 00:11:22.1 02:59.5
21 . 89 Volkar Baloh Mia Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 2010 00:11:24.7 04:14.4
22 . 328 Bizjak Manca Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2011 00:11:29.0 03:06.4
23 . 90 JERIČ AJDA Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 2009 00:12:29.3 05:19.0
24 . 145 Frlan Zarja Ženski SLO ŠD POLJANE 2010 00:16:58.2 09:47.9
25 . 527 Milanovic Antonija Ženski SLO PODSTUDENEC 2010 00:19:02.1 11:51.8
26 . 528 Milanovic Teodora Ženski SLO PODSTUDENEC 2010 00:19:16.8 12:06.5
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 433 Repovž Maj Moški SLO AK SEVNICA 2008 00:06:42.9 00:00.0
2 . 498 černe Jakob Moški SLO AK SEVNICA 2010 00:07:08.5 00:25.6
3 . 432 Repovž Mark Moški SLO AK SEVNICA 2011 00:07:14.3 00:00.0
4 . 357 Korošec Žiga Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2008 00:07:27.4 00:44.5
5 . 467 Dremelj Žan Moški SLO DOMŽALE 2011 00:07:44.0 00:29.7
6 . 281 Grohar Črt Moški SLO LJUBLJANA 2008 00:07:50.8 01:07.9
7 . 265 Šubic Andraž Moški SLO TIMING POLJANE 2011 00:07:56.7 00:42.4
8 . 502 Belinc Žiga Moški SLO OŠ BLANCA 2011 00:07:59.2 00:44.9
9 . 32 Berlec Oskar Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2009 00:08:12.1 01:29.2
10 . 546 Petek Luka Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2010 00:08:14.9 01:32.0
11 . 274 Slapničar Matija Moški SLO LJUBLJANA 2010 00:08:17.0 01:34.1
12 . 424 Juteršek Nejc Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2008 00:08:17.9 01:35.0
13 . 349 Zupanc Blaž Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2010 00:08:19.2 01:36.3
14 . 355 Mali Domen Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2008 00:08:22.0 01:39.1
15 . 359 Erzar Lovro Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2010 00:08:33.5 01:50.6
16 . 297 Černe David Moški SLO SPODNJE BLATO 2009 00:08:37.6 01:54.7
17 . 520 Romšak Gašper Moški SLO PODJELŠE 2009 00:08:39.1 01:56.2
18 . 348 Erzar Žiga Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2011 00:08:47.8 01:33.5
19 . 383 Pavec Anton Moški SLO CERKLJE 2010 00:09:02.6 02:19.7
20 . 27 Janžekovič Erazem Moški SLO TELOVADNICA JANJA 2010 00:09:04.1 02:21.2
21 . 187 Janžekovič Anže Moški SLO AD ŽELEZNIKI 2009 00:09:04.1 02:21.2
22 . 362 Bizjak Matevž Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2009 00:09:04.3 02:21.4
23 . 193 Podjed Žiga Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2008 00:09:07.6 02:24.7
24 . 441 Ahčin Ažbe Moški SLO LOKE 2008 00:09:09.2 02:26.3
25 . 343 Mali Enej Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2011 00:09:13.7 01:59.4
26 . 356 Kuhar Luka Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2010 00:09:17.4 02:34.5
27 . 523 Pisek Jakob Moški SLO MEKINJE 2009 00:09:17.4 02:34.5
28 . 350 ŽNIDAR Taj Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2009 00:09:20.7 02:37.8
29 . 360 Drolec Leon Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2008 00:09:20.7 02:37.8
30 . 354 Mežan Benjamin Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2010 00:09:31.7 02:48.8
31 . 344 Mali Maks Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2011 00:09:35.6 02:21.3
32 . 358 Jerič Vrankar Žiga Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2009 00:09:35.9 02:53.0
33 . 280 Grohar Urban Moški SLO LJUBLJANA 2011 00:09:54.0 02:39.7
34 . 189 Bajec Žiga Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2011 00:10:32.9 03:18.6
35 . 75 Volkar Matic Moški SLO ŠD ŠMARTNO 2011 00:10:33.7 03:19.4
36 . 342 Petek Bine Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2011 00:10:50.6 03:36.3
37 . 352 Razdevšek Aleeks Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2010 00:11:17.8 04:34.9
38 . 341 Škrbinc Erik Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2011 00:11:27.2 04:12.9
39 . 351 VRANKAR David Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2008 00:11:45.9 05:03.0
40 . 521 Vrankar Marko Erik Moški SLO LJUBLJANA-ČRNUČE 2008 00:11:47.1 05:04.2
41 . 361 JEMEC Tin Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2010 00:12:10.1 05:27.2
42 . 186 Janžekovič Filip Moški SLO AD ŽELEZNIKI 2011 00:12:18.3 05:04.0
43 . 229 Štrekelj Mark Moški SLO ŠTREKELJ 2008 00:48:24.6 41:41.7
KP - DEKLICE-Ž
1 . 338 Pančur Zarja Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2006 00:07:17.4 00:00.0
2 . 375 Osolnik Lejla Ženski SLO OŠEVEK 2006 00:08:09.2 00:51.8
3 . 364 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2006 00:08:15.3 00:57.9
4 . 144 Frlan Brina Ženski SLO ŠD POLJANE 2007 00:09:57.8 02:47.5
5 . 26 Podbevšek Sabina Ženski SLO OŠ DOBROVA 2007 00:11:08.5 03:58.2
6 . 146 Frlan Mina Ženski SLO ŠD POLJANE 2006 00:11:40.5 04:23.1
7 . 339 Jerič Manja Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2006 00:12:22.1 05:04.7
KP - DEčKI-M
1 . 12 Klemenc Karel Moški SLO LJUBLJANA 2007 00:06:58.1 00:15.2
2 . 470 Slemenšek David Moški SLO OŠ BLANCA 2007 00:06:59.1 00:16.2
3 . 471 Slemenšek Urban Moški SLO OŠ BLANCA 2007 00:07:06.4 00:23.5
4 . 30 Romšak Nik Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2006 00:07:13.5 00:52.4
5 . 365 Petek Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2007 00:07:35.0 00:52.1
6 . 434 Česen Nal Moški SLO KAMNIK 2007 00:07:35.6 00:52.7
7 . 363 Petek Jošt Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2006 00:08:27.9 02:06.8
8 . 366 Pešovski Bužan Leon Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2007 00:08:38.7 01:55.8
9 . 353 Pirš Anže Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2007 00:08:48.8 02:05.9
10 . 224 Stražar Andraž Moški SLO ŠD ŠMARTNO 2007 00:09:13.7 02:30.8
11 . 115 Souidi Martin Moški SLO LJUBLJANA 2007 00:10:30.1 03:47.2
12 . 481 Kovać Nejc Moški SLO LJUBLJANA 2006 00:10:31.2 04:10.1
13 . 321 Pulin Anže Moški SLO VELIKI RAKITOVEC 2007 00:10:49.8 04:06.9
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 25 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2004 00:06:21.1 00:00.0
2 . 124 PreseČnik Matic Moški SLO OŠ GORNJI GRAD 2005 00:06:55.2 00:34.1
3 . 443 Dacar Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2004 00:07:34.2 01:13.1
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 257 Kranjec Zoja Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2005 00:09:39.1 02:21.7
KP - MLADINKE-Ž
1 . 307 Mali Nuša Ženski SLO AK OLIMPIJA 2001 00:26:14.6 00:00.0
2 . 133 Souidi Katarina Ženski SLO LJUBLJANA 2004 00:34:05.7 07:51.1
3 . 134 Souidi Kristina Ženski SLO LJUBLJANA 2006 00:34:05.9 07:51.3
4 . 153 Jerala Ana Ženski SLO LET'S DANCE 2009 00:39:10.3 12:55.7
5 . 426 suhoversnik nusa Ženski SLO SLAVICA IN NUSA 2001 00:42:05.5 15:50.9
6 . 506 Mohar Gradišek Neža Ženski SLO TK UTRIP 2002 00:44:36.4 18:21.8
7 . 513 Uršič Tjaša Ženski SLO ŽUPANJE NJIVE 2003 00:44:36.7 18:22.1
KP - MLADINCI-M
1 . 387 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2001 00:24:04.9 00:00.0
2 . 155 Jerala Filip Moški SLO LET'S DANCE 2003 00:25:56.2 01:51.3
3 . 455 Jeretina Marko Moški SLO MENGEŠ 2001 00:26:09.8 02:04.9
4 . 388 Ravnikar Žan Moški SLO MOSTE 2000 00:26:15.2 02:10.3
5 . 444 Dacar Luka Moški SLO VRHPOLJE PRI KAMNIKU 2003 00:26:27.6 02:22.7
6 . 407 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2003 00:27:19.7 03:14.8
7 . 244 Stražar Uroš Moški SLO ŠD ŠMARTNO 2000 00:36:08.1 12:03.2
8 . 378 Jerič Luka Moški SLO TELOVADNICA JANJA 2004 00:37:04.9 13:00.0
9 . 60 Radosavljević Peter Moški SLO PASCOFIX RUNNING TEAM SLOVENIA 2001 00:37:34.8 13:29.9
10 . 390 Bibič David Moški SLO MORAVČE 2001 00:38:26.3 14:21.4
KP - ČLANICE-Ž
1 . 305 Koligar Mojca Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1982 00:25:57.8 00:00.0
2 . 308 Klinar Tina Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1994 00:26:51.0 00:00.0
3 . 306 Dolinar Majdič Simona Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 1984 00:27:38.9 01:41.1
4 . 304 Klančnik Pobežin Karmen Ženski SLO ANINE TEKAČICE 1990 00:28:56.1 02:05.1
5 . 436 Skube Nives Ženski SLO AD OLIMPIK 1996 00:29:28.0 02:37.0
6 . 314 Mazi Nika Ženski SLO JEZERO 1992 00:30:31.4 03:40.4
7 . 154 Jerala Marjeta Ženski SLO LET'S DANCE 1972 00:30:50.4 00:00.0
8 . 140 Drnovšek Monja Ženski SLO CELJE 1977 00:31:03.3 00:12.9
9 . 219 Oblak Darja Ženski SLO VRHPOLJE PRI KAMNIKU 1977 00:31:09.2 00:18.8
10 . 33 Berlec Barbara Ženski SLO DOBENO 1983 00:31:34.1 05:36.3
11 . 435 Kidrič Nataša Ženski SLO SV FLORIJAN 1985 00:31:49.7 05:51.9
12 . 137 Knez Tadeja Ženski SLO DOB 1976 00:32:02.8 01:12.4
13 . 1 Čelesnik Tamara Ženski SLO ŠKD MEKINJE 1989 00:32:27.8 06:30.0
14 . 203 Šipelj Špela Ženski SLO ŠENT JURIJ 1990 00:32:41.8 05:50.8
15 . 452 Vidergar Aleksandra Ženski SLO MARATHON NOVO MESTO 1982 00:33:04.8 07:07.0
16 . 100 Baloh Janja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1973 00:33:53.9 03:03.5
17 . 141 Urbanc Eva Ženski SLO ŠD DIVJI ZAJCI 1984 00:34:11.7 08:13.9
18 . 504 Lamovec Urška Ženski SLO LJUBLJANA 1994 00:34:30.5 07:39.5
19 . 197 Dacar Darja Ženski SLO DRUŠTVO ADDIKO 1981 00:34:32.6 08:34.8
20 . 239 Kuhar Mateja Ženski SLO RAVNE PRI ŠMARTNEM 1988 00:34:34.9 08:37.1
21 . 125 Bohorč Saša Ženski SLO RADOMLJE 1980 00:35:06.6 09:08.8
22 . 226 Sušnik Sonja Ženski SLO RAVNE 1994 00:35:16.3 08:25.3
23 . 398 Robnik Katarina Ženski SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 1990 00:35:23.2 08:32.2
24 . 396 Ferjančič Špela Ženski SLO STARA VRHNIKA 1990 00:35:37.4 08:46.4
25 . 416 Keržan Brigita Ženski SLO KINVITAL 1973 00:35:46.5 04:56.1
26 . 277 Safonova Elena Ženski SLO KOPER 1987 00:35:51.1 09:53.3
27 . 442 Cevec Melita Ženski SLO LOKE 1979 00:36:16.8 05:26.4
28 . 315 Pristovnik Natalija Ženski SLO ŠD RADOST 1970 00:36:19.5 05:29.1
29 . 418 Žibert Darinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 1973 00:36:23.7 05:33.3
30 . 291 KALUDER Saša Ženski SLO DOMŽALE RUN 1976 00:36:27.5 05:37.1
31 . 97 Kanižar Joži Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1979 00:36:34.8 05:44.4
32 . 176 Lušina Manja Ženski SLO ŠD DRAŽGOŠE 1996 00:36:48.8 09:57.8
33 . 83 Mali Karmen Ženski SLO ŠD ŠMARTNO - TELOVADNICA JANJA 1982 00:36:50.3 10:52.5
34 . 379 Škafar Novak Urška Ženski SLO AMFIBIJA 1970 00:36:51.7 06:01.3
35 . 468 Polovšak Manja Ženski SLO LEŠE 1974 00:37:19.4 06:29.0
36 . 96 Mazovec Maruša Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1978 00:37:33.6 06:43.2
37 . 95 Jerič Mateja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1980 00:38:22.8 12:25.0
38 . 55 MALI BARBARA Ženski SLO ZNOJILE 1980 00:38:26.9 12:29.1
39 . 499 škvarč Julija Ženski SLO LOKAVEC 1970 00:38:52.2 08:01.8
40 . 81 Štiftar Gabrijela Ženski SLO DOMŽALE 1977 00:39:01.7 08:11.3
41 . 473 Kuhar Sonja Ženski SLO MODRA ŠOLA TEKA Z AC LOVŠE 1976 00:39:03.7 08:13.3
42 . 45 Mohorič Mateja Ženski SLO SELCA 1980 00:39:16.2 13:18.4
43 . 98 Gerič Nataša Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1971 00:39:42.7 08:52.3
44 . 385 Kravanja Maja Ženski SLO LJUBLJANA 1983 00:40:04.5 14:06.7
45 . 417 Ozebek Andrejka Ženski SLO ŠD TEKAČI Z OBALE 1973 00:40:16.2 09:25.8
46 . 393 Thuma Polona Ženski SLO KAMNIK 1976 00:41:02.8 10:12.4
47 . 556 KOKOT Tanja Ženski SLO ŠD Kovintrade 1970 00:41:12.5 10:22.1
48 . 404 Marinko Vesna Ženski SLO MENGEŠ 1976 00:41:33.3 10:42.9
49 . 71 Filipič Nataša Ženski SLO MENGEŠ 1975 00:41:34.7 10:44.3
50 . 552 Matjaž Mojca Ženski SLO TIROSEK 1994 00:41:50.1 14:59.1
51 . 92 Volkar Darja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1984 00:41:50.9 15:53.1
52 . 312 Grkman Nina Ženski SLO PODSTUDENEC 1997 00:41:53.1 15:02.1
53 . 524 Mali Pisek Urša Ženski SLO KAMNIK 1975 00:42:04.7 11:14.3
54 . 439 Kovačič Simona Ženski SLO MAČKOVCI 1973 00:42:13.4 11:23.0
55 . 93 Slapar Tanja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1983 00:42:17.3 16:19.5
56 . 164 Rems Anita Ženski SLO ŠENČUR 1984 00:42:34.9 16:37.1
57 . 377 Bradač Irena Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 1971 00:42:57.3 12:06.9
58 . 427 suhoversnik slavica Ženski SLO SLAVICA IN NUSA 1974 00:43:06.5 12:16.1
59 . 494 Cerar Brigita Ženski SLO PODVOLOVLJEK 1979 00:43:26.8 12:36.4
60 . 28 Janžekovič Mojca Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1975 00:44:01.1 13:10.7
61 . 174 Žibrek Tamara Ženski SLO MOSTE 1999 00:44:12.8 17:21.8
62 . 192 Žibrek Anita Ženski SLO MOSTE 1970 00:44:13.1 13:22.7
63 . 399 Twiner Claudia Ženski SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 1984 00:44:19.7 18:21.9
64 . 38 Delčnjak Milena Ženski SLO BOVŠE 1971 00:44:21.1 13:30.7
65 . 397 Ferjančič Nataša Ženski SLO GRADIŠČE PRI VIPAVI 1989 00:44:30.2 18:32.4
66 . 492 Mrak Valerija Ženski SLO VOŠČE 1985 00:45:29.3 19:31.5
67 . 179 Kadivec Mirta Ženski SLO KAMNIK 1982 00:45:45.6 19:47.8
68 . 493 Vrbančič Mojca Ženski SLO TRZIN 1974 00:45:45.6 14:55.2
69 . 178 Homar Klara Ženski SLO POTOK 1996 00:46:27.1 19:36.1
70 . 405 Zalogar Katja Ženski SLO PIRŠEVO 1996 00:46:32.5 19:41.5
71 . 48 Groznik Sonja Ženski SLO ŠD SUHADOLE 1971 00:46:53.1 16:02.7
72 . 94 Prepadnik Sonja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1981 00:47:25.4 21:27.6
73 . 42 Klemen Katarina Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 1980 00:47:35.7 21:37.9
74 . 230 Štrekelj Sara Ženski SLO ŠTREKELJ 1984 00:48:24.3 22:26.5
75 . 212 Zabret Polona Ženski SLO DOMŽALE 1997 00:48:27.1 21:36.1
76 . 261 Homar Nina Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 1988 00:48:46.7 22:48.9
77 . 406 Novak Helena Ženski SLO MORAVČE 1973 00:49:03.2 18:12.8
78 . 246 Smolič Mateja Ženski SLO LJUBLJANA 1970 00:49:08.6 18:18.2
79 . 511 Zajc žunić Ines Ženski SLO ZG. TUHINJ 1985 00:49:16.9 23:19.1
80 . 410 šerbec Tinka Ženski SLO ŠKOFJA LOKA 1984 00:49:25.6 23:27.8
81 . 518 Milanovič Anuša Ženski SLO PODSTUDENEC 1980 00:49:37.1 23:39.3
82 . 72 Hribernik Urša Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 1985 00:50:27.7 24:29.9
83 . 121 VELENŠEK Alenka Ženski SLO DMSBZT CELJE 1971 00:51:24.2 20:33.8
84 . 534 Blatnik Barbara Ženski SLO DRUŠTVO VITA 1983 00:59:07.9 33:10.1
KP - ČLANI A-M
1 . 301 Bečan Timotej Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1996 00:20:38.4 00:00.0
2 . 302 Puhar Rok Moški SLO AK TRIGLAV KRANJ 1992 00:22:05.1 01:26.7
3 . 303 Bregar Gašper Moški SLO GLEDRING 1990 00:22:32.9 01:54.5
4 . 310 Plaznik Matic Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1993 00:23:16.7 02:38.3
5 . 309 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1992 00:23:55.9 03:17.5
6 . 438 Florjanič Marko Moški SLO ŠD SUHADOLE 1981 00:24:00.6 00:00.0
7 . 408 Obreza Anže Moški SLO AD HITROST 1987 00:24:26.9 00:26.3
8 . 207 Vogrin David Moški SLO ŽUPANJE NJIVE 1985 00:24:46.8 00:46.2
9 . 316 Malovrh Matevž Moški SLO TSK BLED 1999 00:25:03.5 04:25.1
10 . 514 Korošec Rok Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1993 00:25:54.9 05:16.5
11 . 204 Koželj Simon Moški SLO OŠEVEK 1992 00:26:12.8 05:34.4
12 . 430 Lajevec Miha Moški SLO KŠD PEČE 1984 00:26:16.6 02:16.0
13 . 15 Orehek Jure Moški SLO STEGNE 1992 00:26:17.6 05:39.2
14 . 394 Hafner Boris Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 1983 00:26:21.7 02:21.1
15 . 205 Vogrin Domen Moški SLO ŽUPANJE NJIVE 1992 00:26:26.2 05:47.8
16 . 256 Osvald Tadej Moški SLO ŠTD LONČAR 1988 00:26:33.6 02:33.0
17 . 202 Meh Jan Moški SLO ARNAČE 1996 00:27:18.0 06:39.6
18 . 548 Bitenc Jure Moški SLO MEZARE 1987 00:27:21.4 03:20.8
19 . 428 Avbelj Luka Moški SLO KŠD PEČE 1991 00:27:22.4 06:44.0
20 . 414 Vidmar Mitja Moški SLO DOMŽALE 1982 00:27:24.3 03:23.7
21 . 233 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1982 00:27:48.3 03:47.7
22 . 201 Meh Blaž Moški SLO ARNAČE 1993 00:28:03.2 07:24.8
23 . 206 Golob Urban Moški SLO ŠKD MEKINJE 1994 00:28:04.8 07:26.4
24 . 429 Senica Rudi Moški SLO KŠD PEČE 1981 00:28:24.5 04:23.9
25 . 31 Pivk Miha Moški SLO SOPOTNICA 1984 00:28:45.8 04:45.2
26 . 403 Schaffer Miha Moški SLO LJUBLJANA-ŠENTVID 1981 00:28:50.1 04:49.5
27 . 448 Perko Jernej Moški SLO AD OLIMPIK 1988 00:29:03.8 05:03.2
28 . 43 Oman Tomaž Moški SLO LTH AKTIV 1983 00:29:14.5 05:13.9
29 . 368 Potočnik Uroš Moški SLO ŠKD MEKINJE 1988 00:29:23.9 05:23.3
30 . 175 MIKEC Miha Moški SLO LJUBLJANA 1988 00:29:46.5 05:45.9
31 . 311 Bergant Niko Moški SLO KINVITAL 1981 00:29:50.0 05:49.4
32 . 29 Birk Simon Moški SLO ZGORNJA JAVORŠICA 1983 00:30:05.1 06:04.5
33 . 461 Mali Klemen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1982 00:30:08.7 06:08.1
34 . 437 Krapež David Moški SLO DRAVOGRAD 1993 00:30:23.9 09:45.5
35 . 22 Erzar Peter Moški SLO SNOVIK 1980 00:30:24.6 06:24.0
36 . 61 Radosavljević Uroš Moški SLO PASCOFIX RUNNING TEAM SLOVENIA 1994 00:31:03.1 10:24.7
37 . 67 Stare Luka Moški SLO SP. BRNIK 1995 00:31:16.2 10:37.8
38 . 78 Galin Rok Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1984 00:31:23.5 07:22.9
39 . 509 Pavlič Van Moški SLO PODGORJE 1992 00:31:24.5 10:46.1
40 . 522 Vrankar Janez Moški SLO LJUBLJANA-ČRNUČE 1994 00:31:42.4 11:04.0
41 . 543 Benedičič Žiga Moški SLO RADENSKA ADRIATIC TEAM 1980 00:31:43.6 07:43.0
42 . 484 Okorn Anže Moški SLO ROBOVCI 1993 00:31:53.1 11:14.7
43 . 21 Grm Žan Moški SLO KINVITAL 1996 00:32:10.8 11:32.4
44 . 384 Erjavc Anže Moški SLO LANCOVO 1988 00:32:15.9 08:15.3
45 . 241 Kukolj Rok Moški SLO TD SAVINJČAN 1980 00:32:31.8 08:31.2
46 . 488 Hribar Urban Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1995 00:32:42.2 12:03.8
47 . 231 Cankar Uroš Moški SLO POLJANE NAD ŠKOFJO LOKO 1988 00:32:49.3 08:48.7
48 . 486 Mihelčič Klemen Moški SLO ROBOVCI 1993 00:32:52.3 12:13.9
49 . 88 Zupančič Janez Moški SLO ŠKOFJA LOKA 1983 00:33:06.1 09:05.5
50 . 482 Veg Tine Moški SLO STOGOVCI 1984 00:33:08.4 09:07.8
51 . 225 Stražar Matjaž Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1995 00:33:10.9 12:32.5
52 . 223 Ažman Žiga Moški SLO NAKLO 1997 00:33:33.5 12:55.1
53 . 469 Osenar Sašo Moški SLO KD MENGEŠ 1980 00:33:40.3 09:39.7
54 . 196 Primožič Matjaž Moški SLO ŠKOFJA LOKA 1985 00:33:43.2 09:42.6
55 . 478 Pokovec Jurij Moški SLO ŠD ZAGORICA 1990 00:34:44.8 14:06.4
56 . 251 škrbe Rok Moški SLO TRNJAVA 1993 00:35:01.8 14:23.4
57 . 531 štrumbelj Martin Moški SLO RAŠICA 1990 00:35:14.1 14:35.7
58 . 24 šorn Sebastijan Moški SLO KAMNIK 1996 00:35:21.7 14:43.3
59 . 170 Klančnik Gregor Moški SLO TVD PARTIZAN DUPLJE 1986 00:36:10.6 12:10.0
60 . 138 Zagoričnik Primož Moški SLO KOŠARKA 1989 00:36:36.2 12:35.6
61 . 139 Udrih Matic Moški SLO KOŠARKA 1989 00:36:36.8 12:36.2
62 . 84 Mali Primož Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1982 00:36:39.4 12:38.8
63 . 177 Lušina Mitja Moški SLO ŠD DRAŽGOŠE 1991 00:36:42.6 16:04.2
64 . 553 Krusic Matevz Moški SLO Trisport 1985 00:37:01.9 13:01.3
65 . 214 Zabret Matej Moški SLO DOMŽALE 1999 00:37:36.7 16:58.3
66 . 497 DEŽMAN NEJC Moški SLO POLICA 1995 00:39:34.3 18:55.9
67 . 409 Klemenc Miro Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1990 00:39:35.8 18:57.4
68 . 537 Mir Rok Moški SLO RADENSKA ADRIATIC TEAM 1988 00:39:46.1 15:45.5
69 . 8 Blatnik Davor Moški SLO ROŽIČNO 1980 00:39:50.9 15:50.3
70 . 431 Brodar Toni Moški SLO KŠD PEČE 1987 00:40:18.4 16:17.8
71 . 209 Satler Žiga Moški SLO ZAGORJE OB SAVI 1994 00:40:29.3 19:50.9
72 . 73 Hribernik Matjaž Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1983 00:40:48.7 16:48.1
73 . 440 Zorec Tom Moški SLO MAČKOVCI 1995 00:41:04.1 20:25.7
74 . 505 Starc Rok Moški SLO LJUBLJANA 1992 00:41:34.7 20:56.3
75 . 510 Horvat Klemen Moški SLO KAMNIK 1993 00:42:47.4 22:09.0
76 . 215 Zabret Peter Moški SLO LJUBLJANA 1986 00:43:09.4 19:08.8
77 . 508 Zgonec Jernej Moški SLO SPODNJE GAMELJNE 1992 00:43:53.7 23:15.3
78 . 278 Jakoš Martin Moški SLO OSREDEK 1991 00:48:32.4 27:54.0
79 . 526 Radenčič Matej Moški SLO VELIKO TREBELJEVO 1985 00:49:13.4 25:12.8
80 . 525 MIKELN Matevž Moški SLO LJUBLJANA 1993 00:49:13.6 28:35.2
KP - ČLANI B-M
1 . 188 Janžekovič Stanko Moški SLO AD ŽELEZNIKI 1976 00:23:36.1 00:00.0
2 . 181 Volkar Franci Moški SLO ŠKD MEKINJE 1976 00:23:50.5 00:14.4
3 . 268 Soklič Tomaž Moški SLO ŠENTURŠKI OKTET 1974 00:24:00.2 00:24.1
4 . 150 Bertoncelj Uroš Moški SLO ŠD KOLOKA 1975 00:24:09.0 00:32.9
5 . 367 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1970 00:25:48.6 02:12.5
6 . 160 Juvan Miha Moški SLO ŠD METEK 1975 00:26:25.1 02:49.0
7 . 273 Sitar Denis Moški SLO ŠKD MEKINJE 1978 00:26:28.8 02:52.7
8 . 64 Pikel Jernej Moški SLO BREZ KLUBA 1970 00:27:17.7 03:41.6
9 . 419 Osolnik Damjan Moški SLO KD LPP 1972 00:27:20.1 03:44.0
10 . 267 Iglič Robert Moški SLO ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH 1970 00:27:48.7 04:12.6
11 . 287 Horvat Boštjan Moški SLO ŠD RADOST 1975 00:27:59.7 04:23.6
12 . 515 Vettorazzi Emil Moški SLO SP. STRANJE 1976 00:28:13.8 04:37.7
13 . 171 Hudernik Aleš Moški SLO CELJE 1975 00:28:34.3 04:58.2
14 . 283 Grohar Gregor Moški SLO LJUBLJANA 1976 00:28:39.2 05:03.1
15 . 157 Jerala Borut Moški SLO LET'S DANCE 1972 00:28:44.6 05:08.5
16 . 401 Kravcar Franci Moški SLO TRIATLONSKI KLUB NOVO MESTO 1975 00:28:50.4 05:14.3
17 . 451 Tisu Matej Moški SLO AK SEVNICA 1976 00:28:53.8 05:17.7
18 . 517 Smuk Boštjan Moški SLO ŠD TURBO M 1974 00:29:07.9 05:31.8
19 . 79 Cevec Mirko Moški SLO BUČ 1979 00:29:10.8 05:34.7
20 . 487 Zlobko Boštjan Moški SLO ŠD AMATER GAZICE 1971 00:29:10.9 05:34.8
21 . 465 Pitamic Samo Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 1974 00:29:13.1 05:37.0
22 . 243 Šinkovec Tomaž Moški SLO ZDENSKA VAS 1976 00:29:14.5 05:38.4
23 . 44 Letnar Matjaž Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 1974 00:29:27.4 05:51.3
24 . 148 Frlan Rok Moški SLO ŠD POLJANE 1979 00:29:31.2 05:55.1
25 . 168 Pečjak Vinko Moški SLO ŠMIHEL 1975 00:29:35.4 05:59.3
26 . 295 Kostanjevec Stojan Moški SLO PEDAGOSKA FAKULTETA 1972 00:29:44.7 06:08.6
27 . 381 Pavec Boštjan Moški SLO ŽIVA VODA 1979 00:29:54.6 06:18.5
28 . 423 Juteršek Miha Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1978 00:29:59.4 06:23.3
29 . 49 Groznik Franci Moški SLO ŠD SUHADOLE 1970 00:30:20.3 06:44.2
30 . 507 Žnidaršič Aljoša Moški SLO ML TEAM 1978 00:30:42.8 07:06.7
31 . 483 Gril Andrej Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 1976 00:31:01.3 07:25.2
32 . 126 Bohorč Miha Moški SLO RADOMLJE 1975 00:31:40.9 08:04.8
33 . 466 Firm Aljaž Moški SLO FURS 1974 00:31:40.9 08:04.8
34 . 184 Dacar Srečo Moški SLO LASENO TEAM 1975 00:32:20.3 08:44.2
35 . 47 Šuštar Uroš Moški SLO LOG 1975 00:32:22.1 08:46.0
36 . 76 Volkar Zdravko Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1976 00:32:34.2 08:58.1
37 . 275 Gvardjančič Davor Moški SLO SUHADOLE 1977 00:32:58.7 09:22.6
38 . 282 Hribernik Jure Moški SLO PUŠTAL 1977 00:33:06.8 09:30.7
39 . 136 Kern Marko Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 1974 00:33:10.9 09:34.8
40 . 58 Urh Anton Moški SLO SNOVIK 1972 00:33:15.7 09:39.6
41 . 270 Svetic Franci Moški SLO VRHPOLJE 1978 00:33:18.1 09:42.0
42 . 500 Greif Uroš Moški SLO AJDOVŠČINA 1977 00:33:28.2 09:52.1
43 . 5 Osanič Aleš Moški SLO PUSTOLOVEC RAJD 1971 00:33:58.2 10:22.1
44 . 284 Grgič Goran Moški SLO ŠKOFJA LOKA 1977 00:34:09.4 10:33.3
45 . 142 Vukotič Dejan Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 1973 00:34:11.7 10:35.6
46 . 135 Železnik Franci Moški SLO ŠD ČEŠNJICE 1973 00:34:25.2 10:49.1
47 . 74 Hočevar Milan Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1970 00:34:32.1 10:56.0
48 . 56 MALI Anton Moški SLO ŠKD SELA 1975 00:35:21.6 11:45.5
49 . 459 Kuhar Igor Moški SLO MODRA ŠOLA TEKA Z AC LOVŠE 1975 00:35:24.5 11:48.4
50 . 111 Prešeren Matjaž Moški SLO TELOVADNICA JANJA 1977 00:35:44.7 12:08.6
51 . 296 Podjed Samo Moški SLO KAMNIK 1977 00:36:05.9 12:29.8
52 . 480 Vodnik Brane Moški SLO ŠD ZAGORICA 1972 00:36:23.7 12:47.6
53 . 169 Komac Uroš Moški SLO SEBENJE 1975 00:37:12.2 13:36.1
54 . 222 Kancilija Marjan Moški SLO GABROVNICA 1971 00:37:21.5 13:45.4
55 . 112 Gorjup Armin Moški SLO TELOVADNICA JANJA 1978 00:37:25.1 13:49.0
56 . 400 Jerič Janez Moški SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 1976 00:38:00.7 14:24.6
57 . 220 Oblak Janez Moški SLO VRHPOLJE PRI KAMNIKU 1976 00:38:01.9 14:25.8
58 . 376 Podkrajšek Borut Moški SLO ŠD KOTREDEŽ 1972 00:38:50.7 15:14.6
59 . 46 Fajfer Boris Moški SLO RADEČE 1973 00:39:16.2 15:40.1
60 . 191 Podviz Gregor Moški SLO ZBILJE 1974 00:40:15.9 16:39.8
61 . 551 Kajzer Janez Moški SLO LJUBLJANA 1970 00:40:46.4 17:10.3
62 . 232 Šega Gregor Moški SLO LJUBLJANA 1974 00:41:16.1 17:40.0
KP - VETERANI A-M
1 . 458 Močnik Metod Moški SLO TEAM SLO MARATON 1968 00:26:05.6 00:00.0
2 . 276 Wagner Tomas Moški SLO AVTO TRIGLAV 1969 00:26:15.4 00:09.8
3 . 288 Kveder Lado Moški SLO ŠKD MEKINJE 1963 00:27:23.0 01:17.4
4 . 9 Jerič Robert Moški SLO JUNAK KRVAVCA 1969 00:27:53.5 01:47.9
5 . 477 Vrhunc Matjaž Moški SLO SLOVENSKA VOJSKA 1963 00:28:01.9 01:56.3
6 . 462 Jeretina Primož Moški SLO KD MENGEŠ 1969 00:29:17.5 03:11.9
7 . 392 Božič Ivan Moški SLO RADOMLJE 1963 00:29:19.4 03:13.8
8 . 369 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE 1965 00:29:56.2 03:50.6
9 . 259 Opetnik Siegfried Moški SLO HSV-KLAGENFURT 1963 00:30:49.2 04:43.6
10 . 16 Grčar Jože Moški SLO ŠD ELEKTRO LJUBLJANA 1969 00:31:11.4 05:05.8
11 . 36 Zupančič Silvo Moški SLO BEVKE 1961 00:31:19.3 05:13.7
12 . 235 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1960 00:31:48.3 05:42.7
13 . 299 Černe Andrej Moški SLO ŠRD ZAJCI 1969 00:31:48.8 05:43.2
14 . 371 Sršen Rajko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1962 00:31:53.7 05:48.1
15 . 454 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 1964 00:32:46.3 06:40.7
16 . 395 Rojšek Tomaž Moški SLO LJ TEKAČI 1964 00:32:58.0 06:52.4
17 . 39 SeniČar Zdravko Moški SLO DRAMLJE 1966 00:33:15.8 07:10.2
18 . 185 Marolt Darko Moški SLO RADOLCA 1960 00:33:20.1 07:14.5
19 . 485 Markič Jože Moški SLO ROBOVCI 1967 00:33:25.8 07:20.2
20 . 208 Sikošek Edo Moški SLO KAMNIK 1963 00:33:34.3 07:28.7
21 . 183 Kotar Dušan Moški SLO PUSTO 1963 00:33:50.3 07:44.7
22 . 491 Gričnik Ivan Moški SLO KK ROGLA 1961 00:33:55.5 07:49.9
23 . 53 Pustovrh Niko Moški SLO KNAUFINSULATION 1967 00:34:33.5 08:27.9
24 . 130 Bregar Drago Moški SLO TERME SNOVIK 1961 00:34:44.5 08:38.9
25 . 82 Štiftar Jurij Moški SLO PRIPRAVE 1969 00:35:02.1 08:56.5
26 . 422 Dzamastagic Senad Moški SLO JESENICE 1961 00:35:13.1 09:07.5
27 . 59 Breznik Andrej Moški SLO DOB 1961 00:35:14.1 09:08.5
28 . 317 Jerič Jure Moški SLO KD MENGEŠ 1962 00:35:16.0 09:10.4
29 . 549 Valant Rajko Moški SLO TECEMO Z NASMEHOM KLEMEN DOLENC 1961 00:35:52.9 09:47.3
30 . 11 SUHADOLC Miro Moški SLO BIZGECI 1961 00:36:08.7 10:03.1
31 . 472 Štalec Vladimir Moški SLO AK ŽELEZNIKI 1968 00:36:29.8 10:24.2
32 . 87 Vrankar Lojze Moški SLO UBOGI PRFOKSI 1963 00:36:38.3 10:32.7
33 . 65 Snedec Franci Moški SLO CANIFIT TEAM 1961 00:36:58.9 10:53.3
34 . 456 PLANKL JOŽE Moški SLO TEPANJE 1961 00:37:23.1 11:17.5
35 . 490 Ocepek Pavel Moški SLO ŠD SUHADOLE 1960 00:37:25.4 11:19.8
36 . 19 Pirc Franci Moški SLO TEKAŠKI FORUM 1965 00:37:43.7 11:38.1
37 . 210 Kos Boštjan Moški SLO ŠPORTNO DRUŠTVO SIJ 1966 00:38:18.1 12:12.5
38 . 180 Nagode Mitja Moški SLO KAMNIK 1962 00:38:20.1 12:14.5
39 . 544 Omar Dominik Moški SLO RADENSKA ADRIATIC TEAM 1969 00:38:28.2 12:22.6
40 . 293 Senegačnik Marjan Moški SLO PULSE PERFORMANCE 1961 00:38:47.0 12:41.4
41 . 279 Kreft Zdravko Moški SLO VRH NAD KRAŠNJO 1961 00:38:59.1 12:53.5
42 . 545 Vrankar Robert Moški SLO VGVRANKAR 1968 00:39:07.6 13:02.0
43 . 70 Kušar Vinko Moški SLO UBOGI PRFOKSI 1962 00:39:11.5 13:05.9
44 . 211 Hrabar Tomaž Moški SLO TK AS INŠTRUKCIJE 1962 00:39:19.7 13:14.1
45 . 298 Ereiz Ivo Moški SLO SERJUČE 1965 00:39:28.7 13:23.1
46 . 159 Lestan Darko Moški SLO URBANI TEKAČI DOMŽALE 1963 00:39:44.3 13:38.7
47 . 62 Radosavljević Miro Moški SLO PASCOFIX RUNNING TEAM SLOVENIA 1967 00:40:43.3 14:37.7
48 . 240 Urbanc Franci Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 1963 00:41:00.1 14:54.5
49 . 420 Ropotar Bogo Moški SLO MENGEŠ 1962 00:42:32.6 16:27.0
50 . 50 Vujasinović Momir Moški SLO SLOVENSKE ŽELEZNICE 1961 00:43:24.7 17:19.1
51 . 17 Oitzl Niko Moški SLO ALPENBUNDESBAHN 1960 00:44:37.9 18:32.3
52 . 158 Kmetič Miran Moški SLO KISUC 1966 00:44:51.8 18:46.2
53 . 253 Kožuh Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1962 00:48:03.3 21:57.7
KP - VETERANI B-M
1 . 370 GALIN Bojan Moški SLO ŠKD MEKINJE 1958 00:28:26.4 00:00.0
2 . 374 Jesenko Andrej Moški SLO STARA LOKA 1957 00:29:55.6 01:29.2
3 . 463 Jerič Miha Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 1959 00:30:50.8 02:24.4
4 . 415 Lešnik Štefan Moški SLO LJUBLJANA 1951 00:30:56.1 02:29.7
5 . 476 RIHTARIČ MARJAN Moški SLO IHOVA 1951 00:31:14.0 02:47.6
6 . 34 Klemenc Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE 1955 00:31:25.5 02:59.1
7 . 149 Rožman Franc Moški SLO OKOSLAVCI 1957 00:33:03.3 04:36.9
8 . 389 Jarc Rado Moški SLO TREBNJE 1955 00:33:08.7 04:42.3
9 . 489 Debenec Bojan Moški SLO TK LJUBLJANA 1957 00:34:01.6 05:35.2
10 . 152 Mikec Zvone Moški SLO LJUBLJANA 1958 00:34:12.7 05:46.3
11 . 457 Korošec Tone Moški SLO SP.BREŽNICA 1959 00:35:10.3 06:43.9
12 . 132 Knavs Anton Moški SLO KLJUKA 1956 00:35:12.6 06:46.2
13 . 372 Ručigaj Zdravc Moški SLO PRESERJE PRI RADOMLJAH 1952 00:35:29.9 07:03.5
14 . 77 Rus Matjaž Moški SLO LJUBLJANA 1956 00:35:32.6 07:06.2
15 . 66 Mali Karol Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1954 00:35:50.6 07:24.2
16 . 320 Jelenc Vid Moški SLO KD MENGEŠ 1950 00:36:03.1 07:36.7
17 . 464 Lipovšek Branko Moški SLO KAMNIK 1954 00:36:15.4 07:49.0
18 . 80 Rajgelj Franci Moški SLO KRANJ 1952 00:36:33.7 08:07.3
19 . 254 Vizjak Miljko Moški SLO ZALI LOG 1955 00:37:11.1 08:44.7
20 . 402 šmid Peter Moški SLO SREDNJE BITNJE 1959 00:37:15.9 08:49.5
21 . 216 Zabret Jože Moški SLO DOMŽALE 1954 00:37:36.7 09:10.3
22 . 536 Pančur Franc Moški SLO POTOK 1957 00:37:37.3 09:10.9
23 . 512 Rebolj Janez Moški SLO GORA PRI PEČAH 1953 00:37:38.1 09:11.7
24 . 54 CEHUN SRECKO Moški SLO ŠD SUHADOLE 1957 00:38:11.2 09:44.8
25 . 554 CHIZZO Aldo Moški SLO Geobal 1955 00:38:43.3 10:16.9
26 . 172 Kemperl Zvonko Moški SLO ŠD MENINA PLANINA 1957 00:39:37.0 11:10.6
27 . 412 Gajić Mićo Moški SLO ŠKOFJA LOKA 1954 00:40:24.9 11:58.5
28 . 143 ŠVAB Cene Moški SLO ZG. VETERNO 1950 00:40:31.8 12:05.4
29 . 313 Hribovšek Vladimir Moški SLO AAK SLOVAN - TEK.SI 1955 00:41:48.2 13:21.8
30 . 37 Mišov Dragan Moški SLO PODLUBNIK 1947 00:41:49.4 13:23.0
31 . 113 Prešeren Tone Moški SLO TELOVADNICA JANJA 1950 00:42:38.4 14:12.0
32 . 14 Jerič Franc Moški SLO KD MENGEŠ 1958 00:44:08.1 15:41.7
33 . 167 Horvat Miha Moški SLO SULCI KAMNIK 1938 00:46:34.8 18:08.4
KP - VETERANKE-Ž
1 . 4 aljančič nataša Ženski SLO PUSTOLOVEC RAJD 1969 00:31:26.3 00:00.0
2 . 421 Žlogar Ivica Ženski SLO PULSE PERFORMANCE 1967 00:31:45.0 00:18.7
3 . 20 Grm Ksenija Ženski SLO KINVITAL 1969 00:32:13.2 00:46.9
4 . 555 ŠEBENIK Minka Ženski SLO AK Domžale 1968 00:33:16.4 01:50.1
5 . 41 Bogataj Helena Ženski SLO KAMNIK 1967 00:33:56.9 02:30.6
6 . 300 Cvišič Dragica Ženski SLO LJUBLJANSKI TEKAČI 1958 00:34:51.8 00:00.0
7 . 6 Milič Marinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 1961 00:35:04.8 03:38.5
8 . 108 Hribar Marija Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1968 00:35:46.1 04:19.8
9 . 262 Vindiš Alenka Ženski SLO KRANJ 1969 00:36:57.5 05:31.2
10 . 85 Mohorč Lilijana Ženski SLO TRŽIČ 1964 00:37:53.6 06:27.3
11 . 69 Jeras Cirila Ženski SLO UBOGI PRFOKSI 1961 00:38:21.7 06:55.4
12 . 10 Štupar Ema Ženski SLO BIZGECI 1962 00:38:48.1 07:21.8
13 . 102 Spruk Branka Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1962 00:39:08.1 07:41.8
14 . 68 Kušar Andreja Ženski SLO UBOGI PRFOKSI 1964 00:39:11.5 07:45.2
15 . 236 Dolničar Breda Ženski SLO LJUBLJANA-BROD 1967 00:39:36.8 08:10.5
16 . 104 Rutar Bergant Mojca Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1967 00:39:46.2 08:19.9
17 . 118 STRAŠEK DRAGICA Ženski SLO DMSBZT CELJE 1952 00:39:52.2 05:00.4
18 . 530 Bavdek Simona Ženski SLO ŠD DOBREPOLJE 1966 00:40:34.3 09:08.0
19 . 260 Škrjanec Tatjana Ženski SLO ŠD ELEKTRO LJUBLJANA 1963 00:40:35.9 09:09.6
20 . 248 šifrar mojca Ženski SLO NAKLO 1967 00:40:41.6 09:15.3
21 . 129 Udovič Vida Ženski SLO LJ TEKAČI 1957 00:41:44.0 06:52.2
22 . 386 živič Zlata Ženski SLO LJ TEKAČI 1965 00:41:45.4 10:19.1
23 . 234 Škrbinc Štefka Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 1964 00:41:54.4 10:28.1
24 . 474 Rozman Romana Ženski SLO AD OLIMPIK 1966 00:41:58.3 10:32.0
25 . 286 Juvan Maca Ženski SLO ŠD RADOST 1956 00:42:02.0 07:10.2
26 . 547 Kolman Alenka Ženski SLO TECEMO Z NASMEHOM KLEMEN DOLENC 1967 00:42:11.1 10:44.8
27 . 391 Božič Nataša Ženski SLO RADOMLJE 1969 00:42:24.6 10:58.3
28 . 106 Krašovec Darja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1966 00:42:38.0 11:11.7
29 . 200 Dekleva Lea Ženski SLO LJUBLJANA 1969 00:42:55.5 11:29.2
30 . 107 Kanižar Meta Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1960 00:43:13.3 11:47.0
31 . 449 Pavlič Darja Ženski SLO ZGOŠA 1963 00:43:14.6 11:48.3
32 . 475 Gornjec Tatjana Ženski SLO IZOLA 1964 00:43:26.8 12:00.5
33 . 3 Drolc Milka Ženski SLO SNOVIK 1962 00:43:40.4 12:14.1
34 . 13 Jerič Maja Ženski SLO KD MENGEŠ 1964 00:43:48.3 12:22.0
35 . 285 Bukovec Martina Ženski SLO ŠD RADOST 1963 00:44:56.2 13:29.9
36 . 105 Leskovec Tadeja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1967 00:45:25.1 13:58.8
37 . 199 LOVŠE VIDA Ženski SLO LJUBLJANA 1967 00:45:38.7 14:12.4
38 . 550 fortuna alenka Ženski SLO LJ TEKAČI 1961 00:45:42.6 14:16.3
39 . 2 Tičar Marta Ženski SLO SNOVIK 1966 00:45:54.6 14:28.3
40 . 258 Tičar Zlatka Ženski SLO ŠD PARTIZAN DOLSKO 1958 00:45:54.8 11:03.0
41 . 529 Vodeb Marija Ženski SLO LJ TEKAČI 1955 00:45:58.3 11:06.5
42 . 131 PETELINŠEK JANA Ženski SLO DMSBZT CELJE 1960 00:47:35.6 16:09.3
43 . 127 UDOVIČ MOJCA Ženski SLO LJ TEKAČI 1961 00:47:51.6 16:25.3
44 . 252 Kožuh Tatjana Ženski SLO ANINE TEKAČICE 1967 00:48:03.6 16:37.3
45 . 109 Prešeren Poldka Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1953 00:48:07.1 13:15.3
46 . 103 Slapnik Polona Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1964 00:48:07.3 16:41.0
47 . 250 Rus Valerija Ženski SLO LJUBLJANA 1960 00:48:22.7 16:56.4
48 . 122 OBREZ JELKA Ženski SLO DMSBZT CELJE 1967 00:48:45.2 17:18.9
49 . 213 Zabret Danica Ženski SLO DOMŽALE 1957 00:49:03.5 14:11.7
50 . 128 Nastran Vida Ženski SLO LJ TEKAČI 1960 00:49:07.1 17:40.8
51 . 425 šubelj Simona Ženski SLO LJUBLJANA 1967 00:49:51.2 18:24.9
52 . 373 Meglič Jana Ženski SLO VADIČE 1962 00:50:13.3 18:47.0
53 . 194 Mohorič Janja Ženski SLO KRANJ 1958 01:06:07.2 31:15.4

Komentarji