Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Božični ciklokros – Ljubno 2019/2020 - zimska liga

Cestno kolesarstvo - ciklokros Tekma: Božični ciklokros – Ljubno 2019/2020 - zimska liga Datum:15.12.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Number of laps Zaostanek Best lap
ČLANI (LICENCE ELITE IN U23)-M
1 . 7 Mezgec Luka Moški SLO Mitchelton-Scott 10005560710 00:51:35 10 -- 00:05:00
2 . 1 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 00:52:19 10 00:00:44 00:05:00
3 . 3 Čemažar Nik Moški SLO KK KRANJ 10015332246 00:54:26 10 00:02:51 00:05:17
4 . 2 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008745037 00:55:13 10 00:03:38 00:05:00
5 . 10 Ravbar Jan Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10017629126 00:55:27 10 00:03:52 00:05:13
6 . 5 Jarc Aljaž Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10015327293 00:55:45 10 00:04:10 00:05:16
7 . 9 Primožič Jaka Moški SLO KK KRANJ 10014992241 00:55:46 10 00:04:11 00:05:20
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 114 Kralj Fabijan Moški SLO KK PANTAL 10062011272 00:55:04 10 -- 00:05:17
2 . 78 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 00:56:28 10 00:01:24 00:05:22
3 . 64 Sluga Matevž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10077873402 00:53:28 9 -1 00:05:33
4 . 62 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI 10017585070 00:56:20 9 -1 00:05:38
5 . 63 Medved Jakob Moški SLO IZVIR VIPAVA 10086226213 00:54:45 8 -2 00:06:08
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 107 Rus Jure Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582848 00:39:00 7 -- 00:05:07
2 . 110 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556374 00:41:17 7 00:02:17 00:05:08
3 . 106 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653677 00:42:01 7 00:03:01 00:05:38
4 . 46 Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ 10017603056 00:42:49 7 00:03:49 00:05:38
5 . 51 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 10051409273 00:42:58 7 00:03:58 00:05:42
6 . 48 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 10017615180 00:44:27 7 00:05:27 00:06:02
7 . 52 Kalan Žiga Moški SLO KK KRANJ 10017612150 00:45:19 7 00:06:19 00:05:49
8 . 49 Gregorčič Natan Moški SLO Ljubljana Migimigi 10050151812 00:40:16 6 -1 00:06:23
9 . 35 Alenabi Nik Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS119 00:40:49 6 -1 00:06:32
10 . 57 Debevec Jakob Moški SLO Ljubljana Migimigi 10017573451 00:40:55 5 -2 00:07:42
DNF 53 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 10017615281 00:06:47 1 -6 00:06:47
AMATERJI IN MASTERS DO 34 LET-M
1 . 14 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577895 00:52:52 10 -- 00:05:04
2 . 15 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:51:54 9 -1 00:05:32
3 . 16 Uršič Blaž Moški SLO KK PANTAL 10007662273 00:52:20 9 -1 00:05:38
4 . 104 Grbec Gašper Moški SLO KK Postojna 100 175 698 15 00:56:05 9 -1 00:05:55
DNF 108 Bitenc Jure Moški SLO KD ŠENČUR 00:28:54 5 -5 00:05:36
DNF 109 Sušnik Blaž Moški SLO KD LPP 10096568332 00:26:59 4 -6 00:06:36
MASTERS OD 35 – 44 LET-M
1 . 111 Meglič Anton Moški SLO TK GORENJSKA 00:52:09 9 -- 00:05:40
2 . 102 Omejec Gregor Moški SLO Brez kluba 00:52:54 9 00:00:45 00:05:46
3 . 21 Ferjančič Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051266100 00:55:56 9 00:03:47 00:05:59
4 . 22 Čeh Bor Moški SLO LETI VILI 10017589114 00:51:42 7 -2 00:07:01
MASTERS OD 45 – 54 LET-M
1 . 33 Mori Mitja Moški SLO GANESHA TEAM 10071275176 00:56:04 10 -- 00:05:29
2 . 39 Ločnikar Bojan Moški SLO BikeRepublic 10017586080 00:56:11 10 00:00:07 00:05:31
3 . 32 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017593659 00:52:29 9 -1 00:05:40
4 . 38 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10016009024 00:53:43 9 -1 00:05:39
5 . 37 Omahen Blaž Moški SLO 00:54:27 9 -1 00:05:59
6 . 55 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 10017585676 00:55:13 9 -1 00:05:44
7 . 34 Vukan Slavko Moški SLO KK TROPOVCI 10053944815 00:55:36 8 -2 00:06:43
MASTERS OD 55 IN VEč-M
1 . 112 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:42:46 7 -- 00:06:02
2 . 43 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 00:43:09 7 00:00:23 00:06:00
DEčKI A-M
1 . 68 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 10017620537 00:24:44 4 -- 00:06:07
2 . 66 Kovač Pij Moški SLO IZVIR VIPAVA 10073867100 00:25:24 4 00:00:40 00:06:13
3 . 69 Žido Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10088903514 00:25:59 4 00:01:15 00:06:22
4 . 67 Rožič Gašper Miha Moški SLO KK KRANJ 10096797088 00:26:13 4 00:01:29 00:06:22
5 . 70 Soklič Maj Moški SLO KK KRANJ 10092285376 00:29:28 4 00:04:44 00:07:07
6 . 105 Medved Jure Moški SLO Športno društvo Tek je lek 00:26:25 3 -1 00:08:34
DEčKI B-M
1 . 103 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 00:25:50 4 -- 00:06:13
2 . 74 Ličar Miha Moški SLO KK KRANJ 10092328321 00:24:49 3 -1 00:07:56
DEčKI C-M
1 . 82 Prevc Oto Moški SLO KK KRANJ 10092257387 00:31:41 4 -- 00:07:33
2 . 81 Gašperlin Tine Moški SLO KK KRANJ 10092750370 00:29:28 3 -1 00:09:29
3 . 83 Remon Marcos Moški ESP Ljubljana Migimigi 10086133455 00:25:16 2 -2 00:11:47
MLADINKE-Ž
1 . 101 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 00:42:29 6 -- 00:06:46
DEKLICE-Ž
1 . 80 Potočnik Vesna Ženski SLO KK KRANJ 10092424917 00:24:59 3 -- 00:07:51

Komentarji