Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Duatlon Logatec 2020

Duatlon Tekma:Duatlon Logatec 2020 Datum:13.09.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca _empty_ Časi Rezultat
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 73 Denša Tian Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS452 06:44 (0:22) 15:30 (0:26) 03:37 0:26:42
2 . 107 Pavlin Marcel Moški SLO TK UTRIP 2020TZS413 06:44 (0:23) 15:31 (0:24) 03:52 0:26:56
3 . 86 Tanze Miran Moški SLO TK Logatec 2020TZS312 06:54 (0:31) 16:20 (0:25) 03:44 0:27:57
4 . 108 Mlakar Nace Moški SLO TK UTRIP 2020TZS329 07:03 (0:21) 16:23 (0:28) 03:44 0:28:02
5 . 99 DEŽMAN Luka Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS336 07:38 (0:25) 16:43 (0:25) 04:26 0:29:39
6 . 87 Šalamun Jaša Moški SLO TK Logatec 2020TZS310 07:49 (0:29) 16:33 (0:30) 04:35 0:29:58
7 . 72 Jurman Samo Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS471 07:38 (0:25) 17:23 (0:21) 04:22 0:30:11
8 . 97 Furlan Nerad Jure Moški SLO TK OLIMPIJA 2020TZS049 07:55 (0:26) 17:24 (0:23) 04:22 0:30:31
9 . 60 Vidmar Adam Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS221 08:26 (0:40) 16:18 (0:45) 05:04 0:31:15
10 . 71 Martinšek Tian Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS489 08:07 (0:24) 18:11 (0:24) 04:11 0:31:18
11 . 95 Kovačič Gal Jurij Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS121 08:20 (0:25) 18:05 (0:25) 04:36 0:31:53
12 . 98 Zupančič Izak Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS384 09:12 (0:27) 17:42 (0:25) 05:16 0:33:06
13 . 92 Zamida Mark Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS139 08:23 (0:24) 19:27 (0:25) 04:36 0:33:18
14 . 89 Koprivnjak Ažbe Moški SLO TK Logatec 2020TZS632 09:33 (0:25) 19:45 (0:20) 05:43 0:35:48
15 . 96 Čampa Matevž Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS119 08:23 (0:24) 21:17 (0:33) 05:27 0:36:06
16 . 94 Novinec Janez Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS128 09:38 (0:27) 24:25 (0:29) 05:46 0:40:47
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 62 Kovač Kim Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS231 08:22 (0:33) 16:29 (0:35) 04:23 0:30:23
2 . 67 Prelesnik Tinkara Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS272 07:57 (0:24) 17:31 (0:26) 04:28 0:30:48
3 . 61 Valič Isa Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS232 08:26 (0:26) 17:52 (0:25) 04:55 0:32:06
4 . 74 Unk Lepojič Alja Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS528 08:27 (0:23) 18:34 (0:20) 04:52 0:32:39
5 . 75 Hrenko Erin Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS465 09:02 (0:35) 20:06 (0:24) 04:51 0:35:00
KADETI-M
1 . 109 Bojanc Domen Moški SLO TK UTRIP 2020TZS044 06:07 (0:19) 14:36 (0:22) 03:32 0:24:58
2 . 76 Vimos Kocbek Nevan Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS535 06:21 (0:23) 14:38 (0:23) 03:34 0:25:21
3 . 80 Alenabi Nik Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS437 06:34 (0:22) 14:39 (0:20) 03:46 0:25:43
4 . 79 Bratun Domen Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS442 06:43 (0:25) 14:56 (0:30) 03:32 0:26:09
5 . 104 Belaj Nik Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS332 06:42 (0:24) 15:08 (0:25) 03:29 0:26:10
6 . 102 Mežnar Matic Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS356 06:42 (0:23) 15:07 (0:26) 03:54 0:26:34
6 . 69 Žagar Jurij Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS265 06:45 (0:23) 15:30 (0:25) 03:29 0:26:34
8 . 77 Špan Garibaldi Žan Paskal Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS517 06:43 (0:26) 15:19 (0:31) 03:53 0:26:54
9 . 68 Žagar Matic Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS264 06:47 (0:24) 16:00 (0:31) 03:38 0:27:23
10 . 78 Medved Jure Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS491 07:04 (0:26) 15:41 (0:24) 04:11 0:27:48
11 . 103 DEŽMAN Anže Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS335 07:03 (0:29) 16:12 (0:28) 04:26 0:28:40
12 . 63 Vidmar Val Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS226 07:10 (0:28) 16:40 (0:31) 04:09 0:29:00
13 . 101 Pilih Arne Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS363 08:04 (0:27) 16:13 (0:35) 04:53 0:30:14
14 . 65 Karbič Kari Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS225 08:25 (0:31) 17:23 (0:27) 04:26 0:31:14
15 . 90 Dolšak Dorian Moški SLO TK Logatec 2020TZS635 07:37 (0:25) 18:28 (0:27) 04:31 0:31:30
16 . 64 Kovač Pij Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS223 08:26 (0:28) 16:28 (0:35) 05:37 0:31:37
17 . 100 Rifel Nejc Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS373 09:12 (0:27) 17:44 (0:36) 04:59 0:33:01
KADETINJE-Ž
1 . 91 Mihevc Lara Ženski SLO TK Logatec 2020TZS301 07:07 (0:21) 15:43 (0:22) 03:28 0:27:02
2 . 66 Stres Tinkara Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS218 07:07 (0:23) 15:40 (0:21) 03:54 0:27:27
3 . 81 Zupančič Zala Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS538 07:27 (0:22) 16:30 (0:22) 04:01 0:28:43
4 . 82 Sraka Luna Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS519 07:44 (0:22) 16:17 (0:21) 04:23 0:29:08
5 . 83 Kotnik Zoja Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS476 07:43 (0:25) 16:13 (0:24) 04:26 0:29:12
6 . 85 Alymova Nadežda Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS438 07:44 (0:27) 17:52 (0:25) 04:31 0:31:00
7 . 84 Hajdinjak Ana Nana Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS462 07:56 (0:30) 17:58 (0:39) 04:30 0:31:35
8 . 105 Totter Nadja Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS381 08:44 (0:24) 17:35 (0:21) 05:02 0:32:07
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 20 Mamič Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS486 16:37 (0:22) 30:18 (0:20) 08:06 0:55:45
2 . 53 Podgoršek Žiga Moški SLO TK Utrip 2020TZS324 16:16 (0:24) 30:37 (0:23) 08:08 0:55:50
3 . 21 Denša Ul Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS453 16:56 (0:21) 29:58 (0:24) 08:20 0:56:00
4 . 52 Pavlin David Aljoša Moški SLO TK UTRIP 2020TZS412 16:56 (0:21) 33:25 (0:26) 08:30 0:59:40
5 . 45 Černelič Maks Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS334 20:59 (0:27) 38:36 (0:28) 11:21 1:11:53
DNF6 . 51 PODGORŠEK NEJC Moški SLO TK UTRIP 2020TZS323 16:39 (0:21) () DNF
DNF6 . 16 Tomšič Staš Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS260 15:46 (0:20) () DNF
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 46 Pilih Vita Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS365 25:06 (0:25) 34:42 (0:30) 13:14 1:13:58
DNS2 . 47 Maradin Manca Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS354 () () DNS
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 22 Medved Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS492 14:58 (0:19) 32:01 (0:22) 07:56 0:55:38
2 . 36 Marenče Jan Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS125 17:03 (0:39) 32:16 (0:27) 08:27 0:58:53
3 . 29 Pirc Urban Moški SLO TK Logatec 2020TZS294 17:20 (0:21) 32:09 (0:22) 08:39 0:58:54
4 . 23 Mavric Mrak Filip Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS490 19:19 (0:24) 33:34 (0:29) 12:12 1:06:01
5 . 28 Primožič Gal Moški SLO TK Logatec 2020TZS660 22:20 (0:52) 33:56 (0:25) 11:20 1:08:55
6 . 30 Mlakar Rik Moški SLO TK Logatec 2020TZS641 19:49 (0:54) 37:19 (0:45) 11:48 1:10:37
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 54 Pogačar Neža Ženski SLO TK UTRIP 2020TZS316 19:39 (0:22) 36:53 (0:23) 10:02 1:07:22
2 . 55 Mohar Gradišek Neža Ženski SLO TK Utrip 2020TZS666 20:47 (0:34) 38:17 (0:32) 09:59 1:10:12
3 . 24 Rus Rahela Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS514 22:33 (0:25) 36:39 (0:31) 11:09 1:11:19
ČLANI 1-M
1 . 9 Bojanc Klemen Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 2020TZS424 14:52 (0:19) 29:39 (0:25) 07:16 0:52:32
2 . 48 Lipovšek Jan Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS352 16:44 (0:23) 30:11 (0:22) 08:39 0:56:21
3 . 38 Iskra Simon Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS649 16:58 (0:22) 30:42 (0:29) 09:34 0:58:07
4 . 37 Rozman Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS113 18:01 (0:26) 32:42 (0:29) 10:35 1:02:15
ČLANICE 1-Ž
1 . 49 Levec Jana Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS351 22:34 (0:29) 36:34 (0:30) 10:55 1:11:05
ČLANI 2-M
1 . 17 Cebin Bojan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS242 14:52 (0:21) 29:49 (0:19) 07:22 0:52:44
2 . 14 Lavrenčič Tine Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS197 14:53 (0:20) 29:37 (0:25) 07:37 0:52:55
3 . 31 Majdič Jure Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS285 16:42 (0:21) 30:13 (0:26) 09:05 0:56:50
4 . 4 Vrhovec Filip Moški SLO BK Sokol 1887 21:04 (0:33) 32:23 (0:51) 11:21 1:06:13
5 . 39 Jerković Darko Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS100 20:08 (0:52) 34:30 (1:14) 10:01 1:06:47
ČLANICE 2-Ž
1 . 40 Seliškar Ana Ženski SLO TK NOVO MESTO 2020TZS114 18:46 (0:24) 33:12 (0:31) 09:37 1:02:31
VETERANI 1-M
1 . 7 Uršič Janez Moški SLO ŠD Koloka 16:43 (0:27) 30:09 (0:48) 08:18 0:56:27
2 . 41 Vehar Borut Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS115 16:42 (0:25) 30:58 (0:29) 08:35 0:57:11
3 . 32 Šalamun Darko Moški SLO TK Logatec 2020TZS284 17:21 (0:23) 32:09 (0:23) 08:51 0:59:09
4 . 33 Harnold Peter Moški SLO TK Logatec 2020TZS283 16:57 (0:21) 34:45 (0:28) 09:08 1:01:41
5 . 10 Lepojič Sašo Moški SLO Team BTS Company 2020TZS011 18:35 (0:32) 34:44 (0:31) 09:37 1:04:01
6 . 42 Meh Jure Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS110 20:09 (0:48) 33:02 (0:38) 10:06 1:04:45
7 . 5 SKOK Darko Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2020TZS655 20:00 (0:43) 38:03 (0:33) 10:42 1:10:03
VETERANKE 1-Ž
1 . 59 Rudež Aleksandra Ženski SLO 25:14 (1:01) 43:21 (1:02) 13:40 1:24:21
VETERANI 2-M
1 . 6 Skok Benjamin Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2020TZS545 16:44 (0:32) 30:09 (0:35) 08:32 0:56:33
2 . 25 Mori Mitja Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS497 17:32 (0:24) 30:06 (0:23) 08:49 0:57:14
3 . 56 Suligoj Gorazd Moški SLO TK Velenje 2020TZS607 17:23 (0:29) 33:31 (0:34) 09:32 1:01:31
4 . 12 Temlin Matej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2020TZS614 18:04 (0:29) 33:34 (0:31) 09:09 1:01:49
5 . 50 Pilih Tomaž Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS364 18:46 (0:33) 34:33 (0:31) 09:52 1:04:18
6 . 43 Lovrenčič Robert Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS108 20:08 (0:51) 36:58 (0:42) 10:17 1:08:58
7 . 1 Zupančič Martin Moški SLO / 23:10 (0:36) 39:00 (0:34) 12:22 1:15:44
VETERANI 3-M
1 . 11 Adamič Marko Moški SLO Team BTS Company 2020TZS008 18:03 (0:23) 33:58 (0:27) 09:30 1:02:23
2 . 2 Alymov Vladimir Moški SLO 3K Šport 2020TZS142 18:45 (0:32) 35:01 (0:28) 09:54 1:04:42
VETERANKE 3-Ž
1 . 15 Kotar Ilijaš Jana Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS202 19:19 (0:43) 39:22 (0:35) 09:19 1:09:19
VETERANI 4-M
1 . 3 Skočir Bojan Moški SLO 3K Šport 2020TZS171 19:19 (0:29) 34:26 (0:38) 10:20 1:05:14
2 . 8 Petkovšek Gorazd Moški SLO ŠD Metrel 21:16 (0:35) 37:28 (0:22) 10:10 1:09:52
3 . 34 Pozvek Jože Moški SLO TK Logatec 2020TZS299 22:14 (0:38) 37:59 (0:39) 11:45 1:13:16
4 . 44 Prah Andrej Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS661 24:01 (0:48) 37:11 (0:38) 12:23 1:15:04
5 . 18 Fajfar Stane Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS245 24:14 (0:35) 38:52 (0:51) 16:30 1:21:03
VETERANI 5-M
1 . 13 Antolin Zoran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2020TZS314 18:26 (0:46) 33:16 (0:38) 09:29 1:02:36
2 . 35 Trojar Bojan Moški SLO TK Logatec 2020TZS295 20:49 (0:32) 36:08 (0:32) 10:05 1:08:09
VETERANI 6-M
1 . 19 Žagar Toni Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS262 22:31 (0:36) 38:51 (0:42) 11:12 1:13:53
2 . 26 Kermelj Stanislav Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS472 23:36 (0:53) 39:13 (0:53) 13:35 1:18:11
VETERANI 7-M
1 . 27 Požar Janez Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS507 22:28 (0:59) 40:17 (1:07) 11:34 1:16:27

Komentarji