Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 6. triatlon LJUBLJANA 2020 - 29.8. in 30.8.

Triatlon Tekma:6. triatlon LJUBLJANA 2020 - 29.8. in 30.8. Datum:30.08.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 114 Denša Tian Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS452 04:13 (0:27) 09:06 (1:03) 07:11 0:22:02
2 . 109 DEŽMAN Luka Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS336 04:13 (0:39) 09:52 (1:00) 07:44 0:23:31
3 . 121 Pavlin Marcel Moški SLO TK UTRIP 2020TZS413 04:09 (0:30) 10:02 (1:09) 07:49 0:23:41
4 . 122 Mlakar Nace Moški SLO TK UTRIP 2020TZS329 04:42 (0:31) 10:07 (0:59) 07:41 0:24:02
5 . 108 Korošec Žiga Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS348 04:12 (0:42) 09:54 (1:06) 09:02 0:24:56
6 . 117 Tanze Miran Moški SLO TK Logatec 2020TZS312 05:04 (0:30) 10:35 (1:27) 08:16 0:25:54
7 . 113 Jurman Samo Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS471 05:20 (0:46) 10:27 (1:00) 08:55 0:26:30
8 . 120 Kovačič Gal Jurij Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS121 05:14 (0:45) 10:39 (1:04) 09:07 0:26:52
9 . 112 Martinšek Tian Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS489 05:48 (0:40) 10:54 (0:55) 08:37 0:26:56
10 . 107 Zupančič Izak Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS384 05:07 (0:36) 10:54 (1:00) 09:48 0:27:28
11 . 110 Furlan Nerad Jure Moški SLO TK OLIMPIJA 2020TZS049 05:13 (0:33) 11:52 (0:58) 09:06 0:27:44
12 . 119 Zamida Mark Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS139 05:23 (0:50) 11:07 (1:06) 09:21 0:27:49
13 . 111 Verbič Miha Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS531 05:15 (0:41) 11:12 (1:01) 10:39 0:28:50
14 . 116 Berkopec Brin Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS440 05:33 (0:50) 12:38 (1:02) 09:08 0:29:12
15 . 115 Bregar Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS443 05:07 (0:47) 12:04 (1:12) 10:48 0:30:00
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 101 Kovač Kim Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS231 04:53 (0:39) 10:11 (0:57) 09:56 0:26:38
2 . 102 Unk Lepojič Alja Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS528 05:39 (0:42) 11:15 (0:58) 09:29 0:28:07
3 . 103 Hrenko Erin Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS465 05:48 (0:45) 11:30 (1:04) 10:06 0:29:14
4 . 105 Bela Kočar Lina Ženski SLO TK Utrip 2020TZS015 05:30 (0:37) 12:59 (1:19) 14:09 0:34:36
KADETI-M
1 . 133 Vimos Kocbek Nevan Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS535 03:28 (0:29) 08:46 (0:54) 06:48 0:20:27
2 . 139 Bojanc Domen Moški SLO TK UTRIP 2020TZS044 03:27 (0:25) 08:37 (1:01) 07:30 0:21:02
3 . 136 Bratun Domen Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS442 03:51 (0:30) 09:00 (0:59) 07:14 0:21:36
4 . 130 Belaj Nik Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS332 03:51 (0:28) 09:03 (0:58) 07:24 0:21:47
5 . 127 Mežnar Matic Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS356 03:40 (0:33) 09:09 (0:59) 07:28 0:21:51
6 . 134 Špan Garibaldi Žan Paskal Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS517 04:01 (0:28) 09:14 (0:56) 07:12 0:21:54
7 . 124 Peterka Jan Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2020TZS565 03:26 (0:25) 09:18 (0:52) 07:54 0:21:57
8 . 135 Medved Jure Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS491 04:11 (0:33) 08:57 (1:01) 07:25 0:22:08
9 . 129 DEŽMAN Anže Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS335 03:51 (0:31) 09:25 (1:13) 07:51 0:22:52
10 . 131 Vidmar Val Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS226 04:22 (0:38) 10:02 (1:00) 08:09 0:24:14
11 . 132 Kovač Pij Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS223 03:58 (0:28) 09:25 (1:09) 09:45 0:24:46
12 . 126 Pilih Arne Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS363 03:32 (0:28) 09:47 (1:11) 09:53 0:24:53
13 . 128 Majdič Luka Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS353 04:30 (0:34) 10:44 (1:03) 09:40 0:26:33
14 . 125 Rifel Nejc Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS373 04:25 (0:38) 10:51 (1:12) 10:06 0:27:13
DNF15 . 137 Alenabi Nik Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS437 03:30 (0:26) () DNF
KADETINJE-Ž
1 . 152 Mihevc Lara Ženski SLO TK Logatec 2020TZS301 03:30 (0:28) 09:34 (0:53) 07:41 0:22:08
2 . 140 Navodnik Sara Ženski SLO TK Velenje 2020TZS599 03:33 (0:28) 09:55 (1:00) 08:09 0:23:06
3 . 143 Stres Tinkara Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS218 03:46 (0:32) 10:00 (0:52) 08:11 0:23:23
4 . 142 Pančur Zarja Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS361 03:59 (0:32) 10:02 (1:01) 07:55 0:23:31
5 . 146 Zupančič Zala Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS538 04:01 (0:32) 10:01 (1:01) 07:55 0:23:32
6 . 145 Kovic Urška Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS239 03:32 (0:30) 09:49 (1:00) 08:47 0:23:40
7 . 149 Kotnik Zoja Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS476 04:04 (0:33) 09:59 (1:04) 08:23 0:24:05
8 . 147 Sraka Luna Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS519 03:57 (0:44) 10:03 (0:57) 08:38 0:24:21
9 . 144 Mikuž Maruša Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS235 04:23 (0:38) 10:03 (0:57) 09:28 0:25:30
10 . 151 Alymova Nadežda Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS438 04:02 (0:43) 10:38 (0:52) 09:24 0:25:42
11 . 150 Hajdinjak Ana Nana Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS462 04:08 (0:35) 10:42 (1:09) 09:16 0:25:52
12 . 141 Totter Nadja Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS381 04:32 (0:43) 10:41 (1:06) 10:12 0:27:16
13 . 148 Novak Alina Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS651 05:19 (0:42) 10:35 (0:57) 09:56 0:27:32
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 117 Mamič Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS486 10:05 (0:25) 30:53 (0:46) 17:11 0:59:23
2 . 118 Denša Ul Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS453 09:50 (0:26) 31:05 (0:52) 17:51 1:00:06
3 . 116 Tomšič Staš Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS260 10:22 (0:26) 32:00 (0:49) 16:43 1:00:22
4 . 115 Podgoršek Žiga Moški SLO TK UTRIP 2020TZS324 10:32 (0:26) 31:50 (1:50) 17:32 1:02:12
5 . 100 PODGORŠEK NEJC Moški SLO TK UTRIP 2020TZS323 10:35 (0:23) 31:53 (1:43) 17:38 1:02:15
6 . 98 Pavlin David Aljoša Moški SLO TK UTRIP 2020TZS412 11:50 (0:32) 32:20 (0:51) 17:20 1:02:55
7 . 94 Verbič Črt Moški SLO TK UTRIP 2020TZS018 10:51 (0:33) 33:14 (0:52) 19:14 1:04:46
8 . 97 Čop Aljaž Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS243 11:29 (0:39) 36:57 (1:09) 15:12 1:05:28
9 . 96 Černelič Maks Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS334 13:11 (0:27) 37:24 (0:54) 21:24 1:13:23
10 . 95 Gjura Meke Nej Moški SLO ŠD MATKO 13:41 (1:12) 34:32 (1:46) 25:31 1:16:43
DSQ 99 Fekonja Sergej Moški SLO KK TBP Lenart 101 068 650 82 08:31 (0:47) 40:01 (1:07) 18:46 DQ
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 28 Bartol Monika Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS240 11:15 (0:28) 32:37 (0:51) 17:28 1:02:41
2 . 21 Perko Liza Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS502 11:50 (0:28) 36:40 (1:08) 23:38 1:13:45
3 . 23 Pilih Vita Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS365 11:16 (0:29) 35:25 (1:13) 26:44 1:15:09
4 . 1 Mamič Paulina Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS485 13:14 (0:31) 42:58 (1:07) 27:00 1:24:51
5 . 2 Gerbec Kralj Maša Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS459 16:59 (0:40) 40:14 (1:18) 26:21 1:25:33
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 113 Škrjanc Jan Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS377 09:48 (0:24) 30:14 (0:44) 17:22 0:58:34
2 . 119 Medved Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS492 10:02 (0:29) 30:58 (0:48) 17:20 0:59:39
3 . 104 Gašparič Nande Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS458 11:25 (0:27) 31:17 (0:50) 19:03 1:03:04
4 . 93 Marenče Jan Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS125 11:44 (0:43) 32:42 (1:05) 18:21 1:04:37
5 . 91 Pirc Urban Moški SLO TK Logatec 2020TZS294 15:47 (0:26) 33:33 (0:48) 18:05 1:08:41
6 . 92 Primožič Gal Moški SLO TK Logatec 2020TZS660 14:37 (0:29) 32:51 (0:57) 20:42 1:09:39
DNF7 . 114 Videnšek David Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 2020TZS426 09:15 (0:27) 32:02 (1:07) DNF
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 27 Pogačar Neža Ženski SLO TK UTRIP 2020TZS316 10:10 (0:26) 35:28 (0:57) 20:13 1:07:16
2 . 20 Rus Rahela Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS514 12:40 (0:30) 37:04 (1:12) 22:50 1:14:17
3 . 22 Mohar Gradišek Neža Ženski SLO TK Utrip 2020TZS666 12:17 (0:38) 39:18 (1:01) 22:16 1:15:32
ČLANI 1-M
1 . 124 Bojanc Klemen Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 2020TZS424 09:57 (0:27) 30:31 (0:50) 16:04 0:57:51
2 . 112 Dečman Matej Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS244 09:08 (0:32) 31:54 (0:49) 18:56 1:01:22
3 . 102 Lipovšek Jan Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS352 12:34 (0:33) 31:37 (0:54) 18:08 1:03:47
4 . 103 Podbevšek Žiga Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS369 11:16 (0:28) 32:18 (0:53) 19:06 1:04:02
5 . 212 Petelinšek Amadej Moški SLO TK 3KM 2020TZS584 11:29 (0:32) 33:19 (0:56) 19:21 1:05:39
6 . 108 Bone Marko Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS201 13:15 (0:32) 32:58 (0:59) 18:30 1:06:17
7 . 88 Križan Peter Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS480 12:13 (0:42) 32:52 (1:02) 19:49 1:06:39
8 . 89 Rozman Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS113 13:31 (0:31) 31:59 (0:55) 20:07 1:07:05
9 . 90 Mikuž Vidmar Patrik Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS215 12:50 (0:45) 35:16 (1:23) 20:29 1:10:45
10 . 101 Gerič Jaka Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS340 11:48 (0:35) 37:29 (0:55) 20:32 1:11:22
11 . 203 Gor Tilen Moški SLO 3K Šport 13:29 (0:49) 36:11 (0:56) 20:06 1:11:33
12 . 219 Pavlič Marko Moški SLO SV-10. PEHP 14:12 (0:51) 36:34 (1:19) 21:25 1:14:22
13 . 221 PIBERNIK Aljaž Moški SLO SV-10. PEHP 18:18 (1:22) 38:40 (1:11) 21:54 1:21:27
14 . 215 čuš Blaž Moški SLO SV-GŠSV 18:09 (1:22) 39:41 (1:58) 21:18 1:22:30
ČLANICE 1-Ž
1 . 26 vrtačič Tjaša Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS383 10:11 (0:25) 33:29 (0:54) 18:58 1:03:58
2 . 25 Klemenc Maruša Ženski SLO TK UTRIP 2020TZS410 10:36 (0:27) 33:35 (1:00) 20:57 1:06:37
3 . 17 Peterka Monika Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2020TZS566 15:24 (0:25) 34:08 (0:52) 19:11 1:10:02
4 . 15 Jakša Jana Ženski SLO 3K Šport 2020TZS154 15:06 (1:02) 36:22 (1:25) 21:25 1:15:23
5 . 16 Levec Jana Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS351 14:59 (0:34) 36:26 (1:16) 22:57 1:16:14
6 . 18 černe Nadja Ženski SLO 16:05 (1:04) 42:39 (1:09) 25:43 1:26:42
7 . 19 Nograšek Neža Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS358 15:48 (0:40) 45:59 (1:19) 31:28 1:35:17
ČLANI 2-M
1 . 123 Kovačič Jaroslav Moški SLO JK TRI TEAM 2020TZS002 09:40 (0:25) 28:57 (0:49) 16:38 0:56:31
2 . 122 Cebin Bojan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS242 11:41 (0:28) 29:53 (0:55) 15:26 0:58:24
3 . 111 Lavrenčič Tine Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS197 11:26 (0:31) 30:10 (0:58) 16:04 0:59:12
4 . 120 Dolinar Grega Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS274 10:59 (0:32) 30:09 (0:52) 17:03 0:59:38
5 . 86 Galasso Daniele Moški ITA PPR TEAM 70377 10:54 (0:30) 31:51 (0:53) 16:25 1:00:36
6 . 110 Osso Enrico Moški ITA GO TRI TEAM ASD 90296 11:11 (0:33) 30:26 (1:13) 17:54 1:01:19
7 . 105 Sinico Tommaso Moški ITA GO TRI TEAM ASD 115594 11:53 (0:29) 30:52 (1:00) 18:35 1:02:50
8 . 222 Markun Tadej Moški SLO BAJSI 13:44 (1:06) 31:52 (1:28) 19:43 1:07:56
9 . 87 Dolenc Aleš Moški SLO 3K Šport 2020TZS146 13:17 (0:59) 33:01 (0:57) 21:00 1:09:17
10 . 208 Štrus Luka Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS539 12:57 (0:38) 33:44 (2:10) 22:34 1:12:06
11 . 207 Hribernik Matej Moški SLO SV-15. PVL 15:20 (1:00) 34:37 (1:16) 20:10 1:12:25
12 . 84 Krajnc Danijel Moški SLO SD CENTAVER 17:25 (1:06) 32:27 (1:20) 21:07 1:13:27
13 . 82 Katern Borut Moški SLO ŠD 3Šport 2020TZS567 14:57 (0:41) 34:30 (1:29) 22:45 1:14:24
14 . 81 MEŽNARČIČ Andrej Moški SLO TRENERT ŠD 2020TZS392 15:25 (1:00) 37:05 (1:19) 19:46 1:14:37
15 . 79 Biščević Jasmin Moški SLO TK OLIMPIJA 14:30 (0:58) 34:20 (1:56) 25:04 1:16:50
16 . 85 Oven Aleš Moški SLO ŠD 3Šport 2020TZS655 14:05 (1:23) 36:36 (1:36) 23:12 1:16:55
17 . 209 šebuk Sašo Moški SLO 15. PVL 17:49 (0:45) 40:21 (1:17) 24:45 1:24:58
18 . 80 Leben Jure Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS481 18:42 (0:56) 39:37 (2:04) 27:55 1:29:16
ČLANICE 2-Ž
1 . 29 Dolinar Majdič Simona Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS275 11:08 (0:30) 33:53 (0:58) 19:31 1:06:03
2 . 24 Seliškar Ana Ženski SLO TK NOVO MESTO 2020TZS114 15:07 (0:30) 32:53 (1:02) 20:09 1:09:42
3 . 12 Kompan Tanja Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS347 14:21 (0:51) 35:34 (1:01) 19:20 1:11:09
4 . 14 Jerkič Špela Ženski SLO 14:14 (1:05) 37:55 (1:20) 22:55 1:17:32
5 . 201 ZAGORC TINA Ženski SLO SV-CVŠ 17:00 (1:15) 38:40 (1:26) 24:12 1:22:35
6 . 13 Peterca Dina Ženski SLO ŠD 3Šport 2020TZS655 16:11 (1:17) 39:01 (1:36) 25:51 1:23:57
VETERANI 1-M
1 . 107 Majdič Tomaž Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS273 09:48 (0:51) 31:36 (1:03) 18:26 1:01:46
2 . 73 Uršič Janez Moški SLO ŠD KOLOKA 12:45 (0:41) 31:09 (1:01) 17:43 1:03:21
3 . 205 Sajevec Peter Moški SLO RB 1. BR 12:47 (0:25) 32:09 (1:10) 17:28 1:04:02
4 . 216 KRAČUN RAJKO Moški SLO VIHARNIKI 13:02 (0:43) 34:56 (1:11) 19:29 1:09:23
5 . 78 Lepojič Sašo Moški SLO Team BTS Company 2020TZS011 14:15 (0:37) 34:17 (1:06) 19:19 1:09:37
6 . 70 Pančur Miha Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS360 12:37 (0:37) 34:08 (1:38) 22:04 1:11:07
7 . 72 Pohlen Boštjan Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS370 12:21 (0:48) 35:25 (1:16) 21:50 1:11:42
8 . 206 Jazbec Matija Moški SLO SV-ESD 14:21 (0:43) 34:24 (1:11) 21:23 1:12:04
9 . 76 Hafner Uroš Moški SLO TK Ljubljana 14:58 (0:43) 33:13 (1:03) 22:06 1:12:05
10 . 74 Meh Jure Moški SLO TRIATLON KLUB NOVO MESTO 2020TZS110 16:18 (1:00) 33:11 (1:33) 21:18 1:13:21
11 . 71 Skok Darko Moški SLO ŠD 3Šport 2020TZS655 17:07 (0:42) 36:00 (1:27) 20:04 1:15:22
12 . 77 Bratun Tomaž Moški SLO 14:07 (0:57) 36:34 (1:43) 22:53 1:16:16
13 . 218 Močivnik Jure Moški SLO 10. PEHP 18:00 (1:15) 35:23 (1:17) 20:48 1:16:44
14 . 75 Švigelj Tim Moški SLO ŠD 3Šport 2020TZS655 17:31 (0:49) 33:57 (2:24) 22:12 1:16:55
15 . 106 Meh Primož Moški SLO KEPIčI 16:51 (1:05) 36:27 (1:21) 22:37 1:18:24
16 . 69 Hudovornik Rok Moški SLO 14:38 (0:41) 37:29 (1:50) 24:16 1:18:55
17 . 68 Kocjančič Simon Moški SLO SD CENTAVER 14:30 (0:49) 37:49 (1:32) 29:17 1:23:59
18 . 220 Tomazin Žan Moški SLO 10. PEHP 14:12 (0:34) 39:10 (1:36) 28:47 1:24:20
VETERANKE 1-Ž
1 . 10 ANŽUR Polona Ženski SLO TRENERT ŠD 2020TZS400 15:26 (1:07) 36:50 (1:36) 24:45 1:19:48
2 . 11 Novak Špela Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS501 15:36 (1:35) 39:13 (1:28) 24:33 1:22:27
3 . 200 Flerin Mojca Ženski SLO SV-132. GORP 20:35 (0:52) 37:15 (1:31) 23:01 1:23:16
VETERANI 2-M
1 . 121 Mori Mitja Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS497 10:40 (0:27) 30:00 (0:52) 18:38 1:00:39
2 . 64 Ličen Igor Moški SLO ŠD 3Šport 2020TZS548 13:06 (0:45) 30:45 (1:23) 20:38 1:06:40
3 . 61 Bregar Gorazd Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS445 13:48 (0:43) 34:52 (1:01) 19:16 1:09:42
4 . 62 Pilih Tomaž Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS364 15:25 (0:36) 33:08 (0:59) 20:14 1:10:23
5 . 67 Kovač Klemen Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS477 16:13 (1:07) 32:41 (1:13) 20:38 1:11:53
6 . 204 BEKE Matej Moški SLO SV-157. LOGP 17:14 (0:52) 36:15 (1:14) 19:07 1:14:45
7 . 211 Majcen Boris Moški SLO SV-CVŠ 13:02 (0:58) 36:18 (1:19) 23:19 1:14:57
8 . 210 Kostanjevec Matej Moški SLO Slovenska vojska 14:40 (0:45) 36:41 (1:17) 21:36 1:15:01
9 . 60 Zavrsnik Rok Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS537 13:00 (1:22) 37:46 (2:20) 26:08 1:20:37
10 . 66 Ražman Dejan Moški SLO ŠD 3Šport 2020TZS655 17:32 (0:50) 38:48 (2:04) 25:23 1:24:38
VETERANKE 2-Ž
1 . 8 Maček Mateja Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 2020TZS582 14:51 (0:39) 37:10 (1:09) 23:18 1:17:09
2 . 7 Panella Elisabetta Ženski ITA GO TRI TEAM ASD 63034 14:30 (0:52) 51:22 (1:38) 10:28 1:18:53
3 . 5 Kompara Karmen Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS211 15:23 (1:01) 37:51 (1:52) 25:16 1:21:26
4 . 6 Taljat šulin Nežka Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS213 16:52 (1:00) 38:49 (1:25) 23:20 1:21:28
VETERANI 3-M
1 . 51 Massarenti Paolo Moški ITA GO TRI TEAM ASD 110470 14:33 (0:44) 32:48 (1:10) 17:06 1:06:22
2 . 49 KOMPAN ZLATKO Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS346 13:22 (0:29) 31:47 (0:55) 20:13 1:06:48
3 . 55 Colombo Cristiano Moški ITA GO TRI TEAM ASD 34202 13:14 (0:33) 32:13 (0:56) 20:05 1:07:03
4 . 52 KAMPJUT GREGOR Moški SLO ŠD TURBO M 2020TZS186 14:29 (0:54) 33:26 (1:04) 20:34 1:10:29
5 . 58 Krajnc Robert Moški SLO ŠD 3Šport 2020TZS664 16:34 (0:39) 32:50 (1:06) 20:14 1:11:26
6 . 54 Alymov Vladimir Moški SLO 3K Šport 2020TZS142 13:51 (0:51) 35:29 (1:29) 20:14 1:11:56
7 . 213 Unger Ivan Moški SLO 74. PEHP 16:15 (1:14) 37:07 (1:26) 20:20 1:16:23
8 . 56 Marolt Marko Moški SLO ŠD DOBREPOLJE 15:37 (1:23) 37:16 (1:27) 23:31 1:19:16
VETERANKE 3-Ž
1 . 3 JUG Metka Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS198 14:36 (0:57) 34:58 (1:20) 22:10 1:14:03
VETERANI 4-M
1 . 37 Trojar Bojan Moški SLO TK Logatec 2020TZS295 18:54 (0:50) 35:49 (1:20) 20:44 1:17:39
1 . 202 Velepec Jure Moški SLO ŠPE 13:37 (0:32) 32:50 (1:09) 20:37 1:08:46
2 . 34 Debenec Bojan Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS451 15:00 (0:49) 36:19 (1:42) 25:32 1:19:25
2 . 39 Kregar Miro Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS350 13:42 (0:10) 33:49 (1:10) 20:03 1:08:55
3 . 35 Fabris Sergio Moški ITA GO TRI TEAM ASD 101467 15:30 (1:05) 38:39 (1:49) 22:41 1:19:45
3 . 40 Petrič Slavko Moški SLO JK TRI TEAM 2020TZS005 13:49 (0:45) 34:11 (1:50) 23:38 1:14:14
4 . 33 Duc Miro Moški SLO 18:19 (1:08) 38:51 (1:29) 25:35 1:25:24
4 . 38 Petronio Franco Moški SLO ŠD 3Šport 2020TZS663 15:32 (0:42) 34:28 (1:47) 22:24 1:14:56
5 . 36 Černeka Zvone Moški SLO ŠD 3Šport 2020TZS560 16:41 (1:22) 39:37 (1:35) 30:16 1:29:32
5 . 48 Plut Rafael Moški SLO GOLOVEC TRAILS 15:53 (1:05) 35:05 (1:15) 22:03 1:15:23
6 . 41 Martič Zvezdan Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS355 13:45 (0:56) 37:04 (1:18) 22:24 1:15:29
7 . 43 MRAMOR MARJAN Moški SLO ŠD TURBO M 2020TZS195 16:14 (1:21) 35:50 (1:49) 23:53 1:19:08
8 . 47 Prah Andrej Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS661 14:33 (1:05) 37:43 (1:26) 25:34 1:20:23
9 . 42 Fajfar Stane Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS245 16:52 (0:52) 39:11 (1:24) 28:14 1:26:34
9 . 44 Makovec Igor Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS109 20:08 (1:02) 37:34 (1:30) 26:18 1:26:34
11 . 45 Teran Ales Moški SLO TK Gorenjska 2020TZS086 17:29 (1:03) 39:38 (1:37) 29:09 1:28:58
12 . 46 Josipović Matko Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS468 13:53 (2:44) 42:18 (2:12) 32:03 1:33:12
VETERANI 6-M
1 . 32 Smolars Fabio Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 2020TZS588 14:58 (0:48) 37:27 (1:20) 23:01 1:17:37
2 . 30 Aćimović Radovan Moški SLO TK Maraton Ptuj 2020TZS038 17:16 (0:51) 36:00 (1:29) 22:34 1:18:12
3 . 31 Žagar Toni Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS262 16:36 (0:52) 37:58 (1:35) 23:10 1:20:12

Komentarji