Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: XC Energija Domžale

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Energija Domžale Datum:22.09.2012
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje Število Krogov Zaostanek Najhitrejši krog Zaostanek krogov Več
HOBI-M
1 . 501 Babnik Primož
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 40:36.86 10 3:30.759 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 40:36.86
Število Krogov: 10
Zaostanek:
Najhitrejši krog: 3:30.759
Zaostanek krogov:
2 . 505 Aleks Rožman
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 41:22.77 10 45.904 3:30.609 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 41:22.77
Število Krogov: 10
Zaostanek: 45.904
Najhitrejši krog: 3:30.609
Zaostanek krogov:
3 . 506 Svetek Robert Franc
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 42:09.33 10 1:32.469 3:50.070 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 42:09.33
Število Krogov: 10
Zaostanek: 1:32.469
Najhitrejši krog: 3:50.070
Zaostanek krogov:
4 . 603 Koritnik Matija
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 40:29.08 9 1 Krog 4:09.122 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 40:29.08
Število Krogov: 9
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 4:09.122
Zaostanek krogov:
5 . 510 TOMAŽ 7VOLF
Energija
Moški SLO Energija 40:30.30 9 1 Krog 3:52.950 >
Klub Energija
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 40:30.30
Število Krogov: 9
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 3:52.950
Zaostanek krogov:
6 . 508 Jagodič Zoran
Calcit Bike Team GT
Moški SLO Calcit Bike Team GT 41:36.48 9 1 Krog 4:23.247 >
Klub Calcit Bike Team GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 41:36.48
Število Krogov: 9
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 4:23.247
Zaostanek krogov:
7 . 507 Prelovšek Iztok
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 41:43.76 9 1 Krog 4:20.730 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 41:43.76
Število Krogov: 9
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 4:20.730
Zaostanek krogov:
8 . 503 Kranjec Frane
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 43:10.02 8 2 Krogi 4:52.829 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 43:10.02
Število Krogov: 8
Zaostanek: 2 Krogi
Najhitrejši krog: 4:52.829
Zaostanek krogov:
HOBI-Ž
1 . 509 Sara Korbon
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com 42:43.16 9 1 Krog 4:27.242 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 42:43.16
Število Krogov: 9
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 4:27.242
Zaostanek krogov:
2 . 504 Kranjec Žagar Mira
Calcit Bike Team GT
Ženski SLO Calcit Bike Team GT 44:05.57 9 1 Krog 4:32.830 >
Klub Calcit Bike Team GT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 44:05.57
Število Krogov: 9
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 4:32.830
Zaostanek krogov:
ELITE-M
1 . 3 Lovše Matej
UNI TEAM - CULT
Moški SLO UNI TEAM - CULT 42:37.56 7 5:47.038 >
Klub UNI TEAM - CULT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 42:37.56
Število Krogov: 7
Zaostanek:
Najhitrejši krog: 5:47.038
Zaostanek krogov:
2 . 1 Budin Matjaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 43:15.78 7 38.219 5:48.605 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 43:15.78
Število Krogov: 7
Zaostanek: 38.219
Najhitrejši krog: 5:48.605
Zaostanek krogov:
3 . 5 Pristovnik Blaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 43:56.14 7 1:18.585 5:53.374 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 43:56.14
Število Krogov: 7
Zaostanek: 1:18.585
Najhitrejši krog: 5:53.374
Zaostanek krogov:
4 . 2 Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 44:06.46 7 1:28.900 5:48.488 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 44:06.46
Število Krogov: 7
Zaostanek: 1:28.900
Najhitrejši krog: 5:48.488
Zaostanek krogov:
5 . 10 Rauter Samo
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team 45:45.22 7 3:07.665 5:54.641 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 45:45.22
Število Krogov: 7
Zaostanek: 3:07.665
Najhitrejši krog: 5:54.641
Zaostanek krogov:
6 . 4 SAŠA VIDOVIC
BK Buzet
Moški CRO BK Buzet 46:33.29 7 3:55.733 6:01.869 >
Klub BK Buzet
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 46:33.29
Število Krogov: 7
Zaostanek: 3:55.733
Najhitrejši krog: 6:01.869
Zaostanek krogov:
7 . 6 Vogrin David
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 42:51.80 6 1 Krog 6:38.829 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 42:51.80
Število Krogov: 6
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 6:38.829
Zaostanek krogov:
8 . 7 TOMISLAV KATALENIC
Klub Koturaa Jastrebarsko
Moški CRO Klub Koturaa Jastrebarsko 43:06.95 6 1 Krog 6:38.763 >
Klub Klub Koturaa Jastrebarsko
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 43:06.95
Število Krogov: 6
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 6:38.763
Zaostanek krogov:
9 . 9 KARLO GLUMPAK
BK Lastavica
Moški CRO BK Lastavica 44:27.42 6 1 Krog 6:54.033 >
Klub BK Lastavica
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 44:27.42
Število Krogov: 6
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 6:54.033
Zaostanek krogov:
10 . 8 Lavtar Boštjan
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 49:19.30 6 1 Krog 7:43.226 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 49:19.30
Število Krogov: 6
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 7:43.226
Zaostanek krogov:
ELITE-Ž
1 . 316 PINTARIČ Blaža
FELT OTZTAL X-BIONIC
Ženski SLO FELT OTZTAL X-BIONIC 39:36.28 6 6:11.994 >
Klub FELT OTZTAL X-BIONIC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 39:36.28
Število Krogov: 6
Zaostanek:
Najhitrejši krog: 6:11.994
Zaostanek krogov:
2 . 317 Žakelj Tanja
SALCANO FACTORY Team
Ženski SLO SALCANO FACTORY Team 39:41.83 6 5.553 6:15.123 >
Klub SALCANO FACTORY Team
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 39:41.83
Število Krogov: 6
Zaostanek: 5.553
Najhitrejši krog: 6:15.123
Zaostanek krogov:
3 . 315 Tancik Ana
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com 46:18.43 6 6:42.153 7:07.988 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 46:18.43
Število Krogov: 6
Zaostanek: 6:42.153
Najhitrejši krog: 7:07.988
Zaostanek krogov:
U23-M
1 . 15 BRUNO SIMCIK
Luks Racing Team
Moški CRO Luks Racing Team 49:40.57 7 6:39.415 >
Klub Luks Racing Team
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 49:40.57
Število Krogov: 7
Zaostanek:
Najhitrejši krog: 6:39.415
Zaostanek krogov:
2 . 14 MATEJ SKUZIN
Luks Racing Team
Moški CRO Luks Racing Team 51:44.17 6 1 Krog 6:26.181 >
Klub Luks Racing Team
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 51:44.17
Število Krogov: 6
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 6:26.181
Zaostanek krogov:
U19-M
1 . 203 Kadivec Blaž
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 44:17.19 7 5:53.410 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 44:17.19
Število Krogov: 7
Zaostanek:
Najhitrejši krog: 5:53.410
Zaostanek krogov:
2 . 201 Dimic Gregor
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 44:56.13 7 38.944 5:53.224 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 44:56.13
Število Krogov: 7
Zaostanek: 38.944
Najhitrejši krog: 5:53.224
Zaostanek krogov:
3 . 202 Krajnc Gregor
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 45:21.32 7 1:04.131 6:06.278 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 45:21.32
Število Krogov: 7
Zaostanek: 1:04.131
Najhitrejši krog: 6:06.278
Zaostanek krogov:
4 . 204 Zupančič Peter
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 45:59.05 7 1:41.865 6:06.735 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 45:59.05
Število Krogov: 7
Zaostanek: 1:41.865
Najhitrejši krog: 6:06.735
Zaostanek krogov:
5 . 209 Pušnik Luka
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne 47:51.41 7 3:34.216 6:05.138 >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 47:51.41
Število Krogov: 7
Zaostanek: 3:34.216
Najhitrejši krog: 6:05.138
Zaostanek krogov:
6 . 215 PAOLO RIGO
BGK Tukanac
Moški CRO BGK Tukanac 47:59.27 7 3:42.079 6:25.278 >
Klub BGK Tukanac
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 47:59.27
Število Krogov: 7
Zaostanek: 3:42.079
Najhitrejši krog: 6:25.278
Zaostanek krogov:
7 . 210 ANTONIO RUSAN
Luks Racing Team
Moški CRO Luks Racing Team 45:11.40 6 1 Krog 7:03.322 >
Klub Luks Racing Team
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 45:11.40
Število Krogov: 6
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 7:03.322
Zaostanek krogov:
8 . 205 Mihalič Luka
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 45:34.68 6 1 Krog 7:06.043 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 45:34.68
Število Krogov: 6
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 7:06.043
Zaostanek krogov:
9 . 207 Tepina Rok
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 46:35.19 6 1 Krog 7:37.434 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 46:35.19
Število Krogov: 6
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 7:37.434
Zaostanek krogov:
10 . 206 SILVIJE--TOMAC
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 47:35.26 6 1 Krog 7:03.155 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 47:35.26
Število Krogov: 6
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 7:03.155
Zaostanek krogov:
11 . 211 Kostanjšek Rok
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 47:51.74 6 1 Krog 7:07.318 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 47:51.74
Število Krogov: 6
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 7:07.318
Zaostanek krogov:
12 . 212 MARKO--RADOŠ
Luks Racing Team
Moški CRO Luks Racing Team 48:05.29 6 1 Krog 7:34.643 >
Klub Luks Racing Team
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 48:05.29
Število Krogov: 6
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 7:34.643
Zaostanek krogov:
13 . 214 KREŠIMIR BANOVIC
Luks Racing Team
Moški CRO Luks Racing Team 49:43.08 6 1 Krog 7:03.817 >
Klub Luks Racing Team
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 49:43.08
Število Krogov: 6
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 7:03.817
Zaostanek krogov:
14 . 213 Vodenik Žiga
Kolesarsko društvo HRASTNIK
Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK 51:19.78 6 1 Krog 7:41.059 >
Klub Kolesarsko društvo HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 51:19.78
Število Krogov: 6
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 7:41.059
Zaostanek krogov:
U19-Ž
1 . 352 Perše Tina
CALCIT BIKE TEAM-GT
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 46:23.76 6 7:16.747 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 46:23.76
Število Krogov: 6
Zaostanek:
Najhitrejši krog: 7:16.747
Zaostanek krogov:
2 . 351 Sitar Tamara
CALCIT BIKE TEAM-GT
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 44:48.32 5 1 Krog 8:29.643 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 44:48.32
Število Krogov: 5
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 8:29.643
Zaostanek krogov:
3 . 353 DEA PAVIČIČ
Luks Racing Team
Ženski CRO Luks Racing Team 49:16.74 5 1 Krog 9:09.092 >
Klub Luks Racing Team
Država CRO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 49:16.74
Število Krogov: 5
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 9:09.092
Zaostanek krogov:
AMATERJI-M
1 . 451 Belak Jure
BREZ BREMZ 2SIMP
Moški SLO BREZ BREMZ 2SIMP 41:59.79 6 6:36.689 >
Klub BREZ BREMZ 2SIMP
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 41:59.79
Število Krogov: 6
Zaostanek:
Najhitrejši krog: 6:36.689
Zaostanek krogov:
2 . 452 Modic Aleš
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 42:56.85 6 57.063 6:47.762 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 42:56.85
Število Krogov: 6
Zaostanek: 57.063
Najhitrejši krog: 6:47.762
Zaostanek krogov:
3 . 467 Špehar Luka
BK “Maraton” Novi Marof
Moški CRO BK “Maraton” Novi Marof 43:34.58 6 1:34.795 6:53.363 >
Klub BK “Maraton” Novi Marof
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 43:34.58
Število Krogov: 6
Zaostanek: 1:34.795
Najhitrejši krog: 6:53.363
Zaostanek krogov:
4 . 453 Rogina Domen
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team 43:59.21 6 1:59.421 6:54.743 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 43:59.21
Število Krogov: 6
Zaostanek: 1:59.421
Najhitrejši krog: 6:54.743
Zaostanek krogov:
5 . 459 MARIO TAŠIC
BK Dugo Selo
Moški CRO BK Dugo Selo 45:05.58 6 3:05.794 7:02.863 >
Klub BK Dugo Selo
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 45:05.58
Število Krogov: 6
Zaostanek: 3:05.794
Najhitrejši krog: 7:02.863
Zaostanek krogov:
6 . 454 Korošec Martin
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 45:35.84 6 3:36.055 6:57.287 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 45:35.84
Število Krogov: 6
Zaostanek: 3:36.055
Najhitrejši krog: 6:57.287
Zaostanek krogov:
7 . 457 VEDRAN PLANINŠEK
BK Kalorija
Moški CRO BK Kalorija 45:37.31 6 3:37.520 7:16.029 >
Klub BK Kalorija
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 45:37.31
Število Krogov: 6
Zaostanek: 3:37.520
Najhitrejši krog: 7:16.029
Zaostanek krogov:
8 . 458 Globočnik Uroš
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 45:54.31 6 3:54.518 7:14.720 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 45:54.31
Število Krogov: 6
Zaostanek: 3:54.518
Najhitrejši krog: 7:14.720
Zaostanek krogov:
9 . 456 Podgornik Tadej
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 46:58.07 6 4:58.278 7:20.109 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 46:58.07
Število Krogov: 6
Zaostanek: 4:58.278
Najhitrejši krog: 7:20.109
Zaostanek krogov:
10 . 468 DEAN SVITIČIČ
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 47:08.08 6 5:08.290 7:04.026 >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 47:08.08
Število Krogov: 6
Zaostanek: 5:08.290
Najhitrejši krog: 7:04.026
Zaostanek krogov:
11 . 461 Foršek Duško
Calcit Bike Team GT
Moški SLO Calcit Bike Team GT 41:37.82 5 1 Krog 7:48.605 >
Klub Calcit Bike Team GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 41:37.82
Število Krogov: 5
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 7:48.605
Zaostanek krogov:
12 . 469 IVAN LUKAČIČ
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 42:10.28 5 1 Krog 8:01.691 >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 42:10.28
Število Krogov: 5
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 8:01.691
Zaostanek krogov:
13 . 602 Žagar Luka
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 42:50.98 5 1 Krog 7:33.989 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 42:50.98
Število Krogov: 5
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 7:33.989
Zaostanek krogov:
14 . 464 ANDREJ DURDEVIČ
BBK Gronjan
Moški CRO BBK Gronjan 48:56.17 5 1 Krog 9:21.630 >
Klub BBK Gronjan
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 48:56.17
Število Krogov: 5
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 9:21.630
Zaostanek krogov:
15 . 463 Pevec Evgen
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 40:50.12 4 2 Krogi 7:16.751 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 40:50.12
Število Krogov: 4
Zaostanek: 2 Krogi
Najhitrejši krog: 7:16.751
Zaostanek krogov:
16 . 466 NIKOLA RADOVČIČ
BBK Otok Krk
Moški CRO BBK Otok Krk 41:48.63 4 2 Krogi 9:45.096 >
Klub BBK Otok Krk
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 41:48.63
Število Krogov: 4
Zaostanek: 2 Krogi
Najhitrejši krog: 9:45.096
Zaostanek krogov:
17 . 470 ROBERT PIERINO
MTB Istra Pazin
Moški CRO MTB Istra Pazin 46:48.44 4 2 Krogi 10:02.086 >
Klub MTB Istra Pazin
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 46:48.44
Število Krogov: 4
Zaostanek: 2 Krogi
Najhitrejši krog: 10:02.086
Zaostanek krogov:
MASTER 1-M
1 . 404 Čretnik Marko
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team 39:42.83 6 6:06.971 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 39:42.83
Število Krogov: 6
Zaostanek:
Najhitrejši krog: 6:06.971
Zaostanek krogov:
2 . 402 Tancik Mitja
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 40:22.88 6 40.047 6:19.331 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 40:22.88
Število Krogov: 6
Zaostanek: 40.047
Najhitrejši krog: 6:19.331
Zaostanek krogov:
3 . 401 Kukovič Jure
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 41:38.15 6 1:55.322 6:09.009 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 41:38.15
Število Krogov: 6
Zaostanek: 1:55.322
Najhitrejši krog: 6:09.009
Zaostanek krogov:
4 . 415 Mikelj Uroš
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 42:03.08 6 2:20.247 6:45.382 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 42:03.08
Število Krogov: 6
Zaostanek: 2:20.247
Najhitrejši krog: 6:45.382
Zaostanek krogov:
5 . 408 Tancik Jaka
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 42:10.19 6 2:27.357 6:13.180 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 42:10.19
Število Krogov: 6
Zaostanek: 2:27.357
Najhitrejši krog: 6:13.180
Zaostanek krogov:
6 . 411 Miklič Gregor
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 42:31.72 6 2:48.884 6:19.904 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 42:31.72
Število Krogov: 6
Zaostanek: 2:48.884
Najhitrejši krog: 6:19.904
Zaostanek krogov:
7 . 405 Škarja Marko
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 43:09.67 6 3:26.840 6:57.633 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 43:09.67
Število Krogov: 6
Zaostanek: 3:26.840
Najhitrejši krog: 6:57.633
Zaostanek krogov:
8 . 418 Martinjaš Aljoša
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 43:19.42 6 3:36.590 6:24.600 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 43:19.42
Število Krogov: 6
Zaostanek: 3:36.590
Najhitrejši krog: 6:24.600
Zaostanek krogov:
9 . 410 Kučan Tomaž
KD RAJD TREK
Moški SLO KD RAJD TREK 43:29.69 6 3:46.854 6:25.024 >
Klub KD RAJD TREK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 43:29.69
Število Krogov: 6
Zaostanek: 3:46.854
Najhitrejši krog: 6:25.024
Zaostanek krogov:
10 . 407 Dejak Janez
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 44:10.80 6 4:27.964 6:35.501 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 44:10.80
Število Krogov: 6
Zaostanek: 4:27.964
Najhitrejši krog: 6:35.501
Zaostanek krogov:
11 . 416 IGOR ŠUFLAJ
BBK Gronjan
Moški CRO BBK Gronjan 45:44.60 6 6:01.766 6:57.027 >
Klub BBK Gronjan
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 45:44.60
Število Krogov: 6
Zaostanek: 6:01.766
Najhitrejši krog: 6:57.027
Zaostanek krogov:
12 . 417 Slavić Paulo
BK Opatija-2010
Moški CRO BK Opatija-2010 46:02.37 6 6:19.536 6:48.115 >
Klub BK Opatija-2010
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 46:02.37
Število Krogov: 6
Zaostanek: 6:19.536
Najhitrejši krog: 6:48.115
Zaostanek krogov:
13 . 413 Černe Aljaž
KRK SOVA SCOTT TEAM
Moški SLO KRK SOVA SCOTT TEAM 40:40.30 5 1 Krog 7:36.147 >
Klub KRK SOVA SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 40:40.30
Število Krogov: 5
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 7:36.147
Zaostanek krogov:
14 . 412 MARKO MARCELJA
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 42:20.01 5 1 Krog 8:09.094 >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 42:20.01
Število Krogov: 5
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 8:09.094
Zaostanek krogov:
15 . 406 GORAN BALENOVIC
BBK Otok Krk
Moški CRO BBK Otok Krk 42:38.21 5 1 Krog 8:08.220 >
Klub BBK Otok Krk
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 42:38.21
Število Krogov: 5
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 8:08.220
Zaostanek krogov:
16 . 414 Zajc Uroš
KRK SOVA KRANJ
Moški SLO KRK SOVA KRANJ 45:37.08 5 1 Krog 8:27.336 >
Klub KRK SOVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 45:37.08
Število Krogov: 5
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 8:27.336
Zaostanek krogov:
17 . 409 MARKO VELEPIC
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 47:16.03 5 1 Krog 8:53.872 >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 47:16.03
Število Krogov: 5
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 8:53.872
Zaostanek krogov:
MASTER 2-M
1 . 427 Urbančič Milan
KRK SOVA SCOTT TEAM
Moški SLO KRK SOVA SCOTT TEAM 42:52.88 6 6:41.844 >
Klub KRK SOVA SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 42:52.88
Število Krogov: 6
Zaostanek:
Najhitrejši krog: 6:41.844
Zaostanek krogov:
2 . 421 Tomšič Valter
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 42:56.73 6 3.847 6:45.428 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 42:56.73
Število Krogov: 6
Zaostanek: 3.847
Najhitrejši krog: 6:45.428
Zaostanek krogov:
3 . 425 Cornacchini Igor
KRK SOVA KRANJ
Moški SLO KRK SOVA KRANJ 44:11.22 6 1:18.336 6:43.559 >
Klub KRK SOVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 44:11.22
Število Krogov: 6
Zaostanek: 1:18.336
Najhitrejši krog: 6:43.559
Zaostanek krogov:
4 . 424 Novak Rajko
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 46:12.99 6 3:20.114 7:05.214 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 46:12.99
Število Krogov: 6
Zaostanek: 3:20.114
Najhitrejši krog: 7:05.214
Zaostanek krogov:
5 . 432 Nemeček Dejan
UNI TEAM - CULT
Moški SLO UNI TEAM - CULT 46:15.72 6 3:22.836 7:21.139 >
Klub UNI TEAM - CULT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 46:15.72
Število Krogov: 6
Zaostanek: 3:22.836
Najhitrejši krog: 7:21.139
Zaostanek krogov:
6 . 422 Šinigoj Jernej
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne 40:59.23 5 1 Krog 7:43.068 >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 40:59.23
Število Krogov: 5
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 7:43.068
Zaostanek krogov:
7 . 430 Žavbi Iztok
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 41:10.41 5 1 Krog 7:33.857 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 41:10.41
Število Krogov: 5
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 7:33.857
Zaostanek krogov:
8 . 429 Sušnik Andrej
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 41:10.92 5 1 Krog 7:36.191 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 41:10.92
Število Krogov: 5
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 7:36.191
Zaostanek krogov:
9 . 431 Felc Bostjan
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 42:08.86 5 1 Krog 7:37.508 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 42:08.86
Število Krogov: 5
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 7:37.508
Zaostanek krogov:
10 . 423 KREŠIMIR PAVIŠIC
Luks Racing Team
Moški CRO Luks Racing Team 41:34.50 4 2 Krogi 8:46.149 >
Klub Luks Racing Team
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 41:34.50
Število Krogov: 4
Zaostanek: 2 Krogi
Najhitrejši krog: 8:46.149
Zaostanek krogov:
MASTER 3-M
1 . 435 Zupan Tine
KRK SOVA KRANJ
Moški SLO KRK SOVA KRANJ 43:04.11 6 6:41.760 >
Klub KRK SOVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 43:04.11
Število Krogov: 6
Zaostanek:
Najhitrejši krog: 6:41.760
Zaostanek krogov:
2 . 436 Boben Aleš
MTB TRBOWLE/SPECIALIZED
Moški SLO MTB TRBOWLE/SPECIALIZED 42:56.44 5 1 Krog 7:54.706 >
Klub MTB TRBOWLE/SPECIALIZED
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 42:56.44
Število Krogov: 5
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 7:54.706
Zaostanek krogov:
3 . 437 Rauter Mirko
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team 46:40.45 5 1 Krog 8:45.848 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 46:40.45
Število Krogov: 5
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 8:45.848
Zaostanek krogov:
4 . 439 CIRO GOMOJIC
MTB Istra Pazin
Moški CRO MTB Istra Pazin 40:44.68 4 2 Krogi 9:17.840 >
Klub MTB Istra Pazin
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 40:44.68
Število Krogov: 4
Zaostanek: 2 Krogi
Najhitrejši krog: 9:17.840
Zaostanek krogov:
DNF5 . 438 GRŠO MATAIJA
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 18:31.98 1 5 Krogi 17:24.574 >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 18:31.98
Število Krogov: 1
Zaostanek: 5 Krogi
Najhitrejši krog: 17:24.574
Zaostanek krogov:
U17-M
1 . 251 Berger Matej
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 46:42.20 7 6:05.831 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 46:42.20
Število Krogov: 7
Zaostanek:
Najhitrejši krog: 6:05.831
Zaostanek krogov:
2 . 252 Naglič Rok
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne 49:01.97 7 2:19.771 6:33.703 >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 49:01.97
Število Krogov: 7
Zaostanek: 2:19.771
Najhitrejši krog: 6:33.703
Zaostanek krogov:
3 . 513 SANDI BAŽON
MTB Istra Pazin
Moški CRO MTB Istra Pazin 50:05.01 7 3:22.804 6:45.843 >
Klub MTB Istra Pazin
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 50:05.01
Število Krogov: 7
Zaostanek: 3:22.804
Najhitrejši krog: 6:45.843
Zaostanek krogov:
4 . 253 Kristanc Jure
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 43:20.50 6 1 Krog 6:50.059 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 43:20.50
Število Krogov: 6
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 6:50.059
Zaostanek krogov:
5 . 254 Tratnik Bajc Miha
Sloga 1902
Moški SLO Sloga 1902 43:43.63 6 1 Krog 6:50.225 >
Klub Sloga 1902
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 43:43.63
Število Krogov: 6
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 6:50.225
Zaostanek krogov:
6 . 259 TOMISLAV VUKADIN
BK Dugo Selo
Moški CRO BK Dugo Selo 44:30.94 6 1 Krog 7:15.957 >
Klub BK Dugo Selo
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 44:30.94
Število Krogov: 6
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 7:15.957
Zaostanek krogov:
7 . 258 Čibej Simon
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 45:23.14 6 1 Krog 7:04.922 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 45:23.14
Število Krogov: 6
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 7:04.922
Zaostanek krogov:
8 . 261 Svetek Domen
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 46:06.59 6 1 Krog 7:16.206 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 46:06.59
Število Krogov: 6
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 7:16.206
Zaostanek krogov:
9 . 514 MARKO BERTECIC
MTB Istra Pazin
Moški CRO MTB Istra Pazin 47:28.03 6 1 Krog 7:34.418 >
Klub MTB Istra Pazin
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 47:28.03
Število Krogov: 6
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 7:34.418
Zaostanek krogov:
10 . 255 MARIN ZORKO
BK Buzet
Moški CRO BK Buzet 48:50.11 6 1 Krog 7:25.995 >
Klub BK Buzet
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 48:50.11
Število Krogov: 6
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 7:25.995
Zaostanek krogov:
11 . 257 DANIEL ANUŠIC
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 49:33.15 6 1 Krog 7:56.594 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 49:33.15
Število Krogov: 6
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 7:56.594
Zaostanek krogov:
12 . 262 Strehar Žiga
KD Hrastnik
Moški SLO KD Hrastnik 50:59.85 6 1 Krog 7:47.849 >
Klub KD Hrastnik
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 50:59.85
Število Krogov: 6
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 7:47.849
Zaostanek krogov:
13 . 265 Čufer Vid
Kolesarski klub Završnica
Moški SLO Kolesarski klub Završnica 43:09.90 5 2 Krogi 7:50.461 >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 43:09.90
Število Krogov: 5
Zaostanek: 2 Krogi
Najhitrejši krog: 7:50.461
Zaostanek krogov:
14 . 256 Žvan Grega
Kolesarski klub Završnica
Moški SLO Kolesarski klub Završnica 43:45.79 5 2 Krogi 7:49.625 >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 43:45.79
Število Krogov: 5
Zaostanek: 2 Krogi
Najhitrejši krog: 7:49.625
Zaostanek krogov:
DNF15 . 515 Erjavec Simon
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 7:54.753 1 6 Krogi 7:38.545 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 7:54.753
Število Krogov: 1
Zaostanek: 6 Krogi
Najhitrejši krog: 7:38.545
Zaostanek krogov:
U15-M
1 . 102 Zupan Ciril
KRK SOVA KRANJ
Moški SLO KRK SOVA KRANJ 39:29.85 11 3:18.025 >
Klub KRK SOVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 39:29.85
Število Krogov: 11
Zaostanek:
Najhitrejši krog: 3:18.025
Zaostanek krogov:
2 . 103 Mrak Nejc
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 39:42.92 11 13.066 3:16.004 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 39:42.92
Število Krogov: 11
Zaostanek: 13.066
Najhitrejši krog: 3:16.004
Zaostanek krogov:
3 . 101 Govekar Blaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 41:30.80 11 2:00.947 3:10.521 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 41:30.80
Število Krogov: 11
Zaostanek: 2:00.947
Najhitrejši krog: 3:10.521
Zaostanek krogov:
4 . 111 Tratnik Aljaž
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 41:33.79 11 2:03.937 3:36.104 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 41:33.79
Število Krogov: 11
Zaostanek: 2:03.937
Najhitrejši krog: 3:36.104
Zaostanek krogov:
5 . 106 Ivartnik David
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 43:02.76 11 3:32.903 3:22.561 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 43:02.76
Število Krogov: 11
Zaostanek: 3:32.903
Najhitrejši krog: 3:22.561
Zaostanek krogov:
6 . 108 Košir Luka
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 39:40.05 10 1 Krog 3:33.063 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 39:40.05
Število Krogov: 10
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 3:33.063
Zaostanek krogov:
7 . 109 FRANCESKO CUKROV
BBK Orlov Krug
Moški CRO BBK Orlov Krug 39:40.59 10 1 Krog 3:38.827 >
Klub BBK Orlov Krug
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 39:40.59
Število Krogov: 10
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 3:38.827
Zaostanek krogov:
8 . 104 Mihalič Anže
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 39:59.99 10 1 Krog 3:46.942 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 39:59.99
Število Krogov: 10
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 3:46.942
Zaostanek krogov:
9 . 105 MATEJ ŽGALIN
BK Dugo Selo
Moški CRO BK Dugo Selo 40:13.38 10 1 Krog 3:39.964 >
Klub BK Dugo Selo
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 40:13.38
Število Krogov: 10
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 3:39.964
Zaostanek krogov:
10 . 107 IVAN ROBIC
BK Dugo Selo
Moški CRO BK Dugo Selo 41:51.80 10 1 Krog 3:45.413 >
Klub BK Dugo Selo
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 41:51.80
Število Krogov: 10
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 3:45.413
Zaostanek krogov:
11 . 110 Nemeček Bine
UNI TEAM - CULT
Moški SLO UNI TEAM - CULT 42:16.58 10 1 Krog 3:48.901 >
Klub UNI TEAM - CULT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 42:16.58
Število Krogov: 10
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 3:48.901
Zaostanek krogov:
12 . 112 Bosman Luka
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne 40:41.40 9 2 Krogi 3:55.389 >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 40:41.40
Število Krogov: 9
Zaostanek: 2 Krogi
Najhitrejši krog: 3:55.389
Zaostanek krogov:
DNF13 . 114 KARLO BRAJKOVIC
MTB Istra Pazin
Moški CRO MTB Istra Pazin 21:38.58 5 6 Krogi 4:09.005 >
Klub MTB Istra Pazin
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21:38.58
Število Krogov: 5
Zaostanek: 6 Krogi
Najhitrejši krog: 4:09.005
Zaostanek krogov:
U15-Ž
1 . 116 Jagodič Eva
CALCIT BIKE TEAM-GT
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 41:39.34 9 4:21.757 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 41:39.34
Število Krogov: 9
Zaostanek:
Najhitrejši krog: 4:21.757
Zaostanek krogov:
2 . 119 Filipović Ema
BGK TUŠKANAC
Ženski CRO BGK TUŠKANAC 43:27.68 9 1:48.335 4:21.807 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 43:27.68
Število Krogov: 9
Zaostanek: 1:48.335
Najhitrejši krog: 4:21.807
Zaostanek krogov:
3 . 118 Movrin Ana
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com 43:03.23 8 1 Krog 4:46.985 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 43:03.23
Število Krogov: 8
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 4:46.985
Zaostanek krogov:
4 . 117 Kranjec Katja
Calcit Bike Team GT
Ženski SLO Calcit Bike Team GT 39:47.86 7 2 Krogi 5:09.976 >
Klub Calcit Bike Team GT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 39:47.86
Število Krogov: 7
Zaostanek: 2 Krogi
Najhitrejši krog: 5:09.976
Zaostanek krogov:
U13-M
1 . 72 Govekar Matevž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 23:13.29 6 3:37.352 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 23:13.29
Število Krogov: 6
Zaostanek:
Najhitrejši krog: 3:37.352
Zaostanek krogov:
2 . 73 Skala Tilen
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 23:15.77 6 2.48 3:36.236 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 23:15.77
Število Krogov: 6
Zaostanek: 2.48
Najhitrejši krog: 3:36.236
Zaostanek krogov:
3 . 74 Anže Skok
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 23:44.35 6 31.057 3:40.671 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 23:44.35
Število Krogov: 6
Zaostanek: 31.057
Najhitrejši krog: 3:40.671
Zaostanek krogov:
4 . 71 Šinigoj Tomaž
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne 25:07.87 6 1:54.582 3:54.750 >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 25:07.87
Število Krogov: 6
Zaostanek: 1:54.582
Najhitrejši krog: 3:54.750
Zaostanek krogov:
5 . 78 Lahajnar Matej
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 25:48.10 6 2:34.810 3:49.459 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 25:48.10
Število Krogov: 6
Zaostanek: 2:34.810
Najhitrejši krog: 3:49.459
Zaostanek krogov:
6 . 77 Kranjec Žan
Calcit Bike Team GT
Moški SLO Calcit Bike Team GT 26:01.36 6 2:48.073 4:01.028 >
Klub Calcit Bike Team GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 26:01.36
Število Krogov: 6
Zaostanek: 2:48.073
Najhitrejši krog: 4:01.028
Zaostanek krogov:
7 . 89 Peternel Sergej
Kolesarski klub Završnica
Moški SLO Kolesarski klub Završnica 26:31.08 6 3:17.787 4:15.829 >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 26:31.08
Število Krogov: 6
Zaostanek: 3:17.787
Najhitrejši krog: 4:15.829
Zaostanek krogov:
8 . 76 TIMOTEJ KOCEN
BK Mura Avantura
Moški CRO BK Mura Avantura 26:39.01 6 3:25.724 4:06.410 >
Klub BK Mura Avantura
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 26:39.01
Število Krogov: 6
Zaostanek: 3:25.724
Najhitrejši krog: 4:06.410
Zaostanek krogov:
9 . 83 Hvala Mark
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 26:41.06 6 3:27.775 4:13.926 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 26:41.06
Število Krogov: 6
Zaostanek: 3:27.775
Najhitrejši krog: 4:13.926
Zaostanek krogov:
10 . 80 Dimic Matic
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 27:31.08 6 4:17.793 4:22.540 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 27:31.08
Število Krogov: 6
Zaostanek: 4:17.793
Najhitrejši krog: 4:22.540
Zaostanek krogov:
11 . 79 Jagodič Tilen
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 27:32.50 6 4:19.215 4:27.532 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 27:32.50
Število Krogov: 6
Zaostanek: 4:19.215
Najhitrejši krog: 4:27.532
Zaostanek krogov:
12 . 81 Smolnikar Jakob
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 29:50.17 6 6:36.879 4:27.567 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 29:50.17
Število Krogov: 6
Zaostanek: 6:36.879
Najhitrejši krog: 4:27.567
Zaostanek krogov:
13 . 86 Potočnik Žan
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 23:28.96 5 1 Krog 4:23.375 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 23:28.96
Število Krogov: 5
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 4:23.375
Zaostanek krogov:
14 . 85 Kuncic Beno
Kolesarski klub Završnica
Moški SLO Kolesarski klub Završnica 23:32.84 5 1 Krog 4:22.976 >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 23:32.84
Število Krogov: 5
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 4:22.976
Zaostanek krogov:
15 . 84 Prelovšek Gašper
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 24:21.05 5 1 Krog 4:38.377 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 24:21.05
Število Krogov: 5
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 4:38.377
Zaostanek krogov:
DNF16 . 75 ROKO FRŽOP
BBK Orlov Krug
Moški CRO BBK Orlov Krug 11:29.85 3 3 Krogi 3:38.744 >
Klub BBK Orlov Krug
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 11:29.85
Število Krogov: 3
Zaostanek: 3 Krogi
Najhitrejši krog: 3:38.744
Zaostanek krogov:
U13-Ž
1 . 93 Lahajnar Klara
SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 27:04.21 6 4:19.575 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 27:04.21
Število Krogov: 6
Zaostanek:
Najhitrejši krog: 4:19.575
Zaostanek krogov:
2 . 91 Movrin Vita
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com 23:44.73 5 1 Krog 4:28.541 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 23:44.73
Število Krogov: 5
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 4:28.541
Zaostanek krogov:
3 . 95 Prusnik Lotrič Ema
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com 26:41.95 5 1 Krog 4:59.216 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 26:41.95
Število Krogov: 5
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 4:59.216
Zaostanek krogov:
4 . 92 Čibej Barbara
SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 28:19.15 5 1 Krog 5:12.486 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 28:19.15
Število Krogov: 5
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 5:12.486
Zaostanek krogov:
5 . 55 Filipović Jana
BGK TUŠKANAC
Ženski CRO BGK TUŠKANAC 25:08.94 4 2 Krogi 6:07.177 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 25:08.94
Število Krogov: 4
Zaostanek: 2 Krogi
Najhitrejši krog: 6:07.177
Zaostanek krogov:
6 . 94 Janežič Šana
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com 24:27.30 1 5 Krogi 24:22.359 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 24:27.30
Število Krogov: 1
Zaostanek: 5 Krogi
Najhitrejši krog: 24:22.359
Zaostanek krogov:
U11-M
1 . 41 Kranjec Žagar Matic
Calcit Bike Team GT
Moški SLO Calcit Bike Team GT 20:54.55 5 4:01.447 >
Klub Calcit Bike Team GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20:54.55
Število Krogov: 5
Zaostanek:
Najhitrejši krog: 4:01.447
Zaostanek krogov:
2 . 43 Pečnik Teo
Kolesarski klub Ravne
Moški SLO Kolesarski klub Ravne 20:58.25 5 3.703 4:02.954 >
Klub Kolesarski klub Ravne
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20:58.25
Število Krogov: 5
Zaostanek: 3.703
Najhitrejši krog: 4:02.954
Zaostanek krogov:
3 . 42 Svetličič Peter
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 21:11.96 5 17.405 4:06.656 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21:11.96
Število Krogov: 5
Zaostanek: 17.405
Najhitrejši krog: 4:06.656
Zaostanek krogov:
4 . 47 Dolenšek Anže
Kolesarski klub Završnica
Moški SLO Kolesarski klub Završnica 22:26.70 5 1:32.153 4:10.133 >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 22:26.70
Število Krogov: 5
Zaostanek: 1:32.153
Najhitrejši krog: 4:10.133
Zaostanek krogov:
5 . 44 Žnidar Aljaž
Kolesarski klub Završnica
Moški SLO Kolesarski klub Završnica 22:42.03 5 1:47.484 4:17.136 >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 22:42.03
Število Krogov: 5
Zaostanek: 1:47.484
Najhitrejši krog: 4:17.136
Zaostanek krogov:
6 . 45 Govekar Martin
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 24:10.38 5 3:15.827 4:29.106 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 24:10.38
Število Krogov: 5
Zaostanek: 3:15.827
Najhitrejši krog: 4:29.106
Zaostanek krogov:
7 . 48 Gnezda Nace
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 24:19.86 5 3:25.305 4:46.686 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 24:19.86
Število Krogov: 5
Zaostanek: 3:25.305
Najhitrejši krog: 4:46.686
Zaostanek krogov:
8 . 49 Felc Maj
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 24:33.62 5 3:39.070 4:49.436 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 24:33.62
Število Krogov: 5
Zaostanek: 3:39.070
Najhitrejši krog: 4:49.436
Zaostanek krogov:
9 . 53 Belaj Žan
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 21:25.90 4 1 Krog 5:06.239 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21:25.90
Število Krogov: 4
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 5:06.239
Zaostanek krogov:
10 . 46 Tratnik Jakob
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 21:27.65 4 1 Krog 5:01.127 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21:27.65
Število Krogov: 4
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 5:01.127
Zaostanek krogov:
11 . 51 Koncilja Urban
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 21:47.20 4 1 Krog 5:02.680 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21:47.20
Število Krogov: 4
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 5:02.680
Zaostanek krogov:
12 . 50 Novak David Svit
Sloga 1902
Moški SLO Sloga 1902 22:27.30 4 1 Krog 5:17.899 >
Klub Sloga 1902
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 22:27.30
Število Krogov: 4
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 5:17.899
Zaostanek krogov:
13 . 56 Skok Aleš
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 23:08.88 4 1 Krog 5:38.899 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 23:08.88
Število Krogov: 4
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 5:38.899
Zaostanek krogov:
14 . 54 Starman Jaka
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 23:51.20 4 1 Krog 5:31.511 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 23:51.20
Število Krogov: 4
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 5:31.511
Zaostanek krogov:
15 . 52 Langus Luka
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 22:25.19 3 2 Krogi 6:34.155 >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 22:25.19
Število Krogov: 3
Zaostanek: 2 Krogi
Najhitrejši krog: 6:34.155
Zaostanek krogov:
U9-M
1 . 17 Car Mark
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 10:02.01 8 1:06.779 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 10:02.01
Število Krogov: 8
Zaostanek:
Najhitrejši krog: 1:06.779
Zaostanek krogov:
2 . 11 Pahor Žan
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 10:16.39 8 14.382 1:07.316 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 10:16.39
Število Krogov: 8
Zaostanek: 14.382
Najhitrejši krog: 1:07.316
Zaostanek krogov:
3 . 14 Smrdel Miha
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 11:02.12 8 1:00.113 1:06.433 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 11:02.12
Število Krogov: 8
Zaostanek: 1:00.113
Najhitrejši krog: 1:06.433
Zaostanek krogov:
4 . 21 Felc Vit
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 10:10.51 7 1 Krog 1:23.214 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 10:10.51
Število Krogov: 7
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 1:23.214
Zaostanek krogov:
5 . 12 Jagodič David
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 10:20.33 7 1 Krog 1:13.744 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 10:20.33
Število Krogov: 7
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 1:13.744
Zaostanek krogov:
6 . 15 Čibej Jure
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 10:22.33 7 1 Krog 1:24.325 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 10:22.33
Število Krogov: 7
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 1:24.325
Zaostanek krogov:
7 . 13 Kerec Matej
Kolesarski klub Završnica
Moški SLO Kolesarski klub Završnica 10:24.84 7 1 Krog 1:20.823 >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 10:24.84
Število Krogov: 7
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 1:20.823
Zaostanek krogov:
8 . 27 Slapnik Tomaž
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 10:35.93 7 1 Krog 1:27.447 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 10:35.93
Število Krogov: 7
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 1:27.447
Zaostanek krogov:
9 . 20 Skok Marcel
SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 10:45.74 7 1 Krog 1:23.239 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 10:45.74
Število Krogov: 7
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 1:23.239
Zaostanek krogov:
10 . 16 Babnik Gašper
Calcit Bike Team GT
Moški SLO Calcit Bike Team GT 10:48.48 7 1 Krog 1:26.828 >
Klub Calcit Bike Team GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 10:48.48
Število Krogov: 7
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 1:26.828
Zaostanek krogov:
11 . 23 Bastič Ožbej
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 10:50.80 7 1 Krog 1:15.153 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 10:50.80
Število Krogov: 7
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 1:15.153
Zaostanek krogov:
12 . 19 Bojkovič Luka
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 10:57.85 7 1 Krog 1:19.150 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 10:57.85
Število Krogov: 7
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 1:19.150
Zaostanek krogov:
13 . 28 Dečman Jaka
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 11:08.71 7 1 Krog 1:28.385 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 11:08.71
Število Krogov: 7
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 1:28.385
Zaostanek krogov:
14 . 18 Rupnik Žan
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 11:20.39 7 1 Krog 1:33.236 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 11:20.39
Število Krogov: 7
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 1:33.236
Zaostanek krogov:
15 . 24 Starman Gal
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 11:20.58 7 1 Krog 1:31.096 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 11:20.58
Število Krogov: 7
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 1:31.096
Zaostanek krogov:
16 . 29 Luštek Jan
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 10:48.51 6 2 Krogi 1:39.024 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 10:48.51
Število Krogov: 6
Zaostanek: 2 Krogi
Najhitrejši krog: 1:39.024
Zaostanek krogov:
U9-Ž
1 . 31 Kranjec Žagar Hana
Calcit Bike Team GT
Ženski SLO Calcit Bike Team GT 11:13.37 8 1:17.651 >
Klub Calcit Bike Team GT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 11:13.37
Število Krogov: 8
Zaostanek:
Najhitrejši krog: 1:17.651
Zaostanek krogov:
2 . 32 Kranjec Zoja
CALCIT BIKE TEAM-GT
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 11:06.64 7 1 Krog 1:26.367 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 11:06.64
Število Krogov: 7
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 1:26.367
Zaostanek krogov:
3 . 33 Čuk Špela
SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 11:41.51 7 1 Krog 1:27.272 >
Klub SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 11:41.51
Število Krogov: 7
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 1:27.272
Zaostanek krogov:
4 . 34 Škarja Eva
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com 10:44.68 6 2 Krogi 1:28.450 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 10:44.68
Število Krogov: 6
Zaostanek: 2 Krogi
Najhitrejši krog: 1:28.450
Zaostanek krogov:
5 . 35 Movrin Ema
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com 11:43.84 6 2 Krogi 1:44.343 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 11:43.84
Število Krogov: 6
Zaostanek: 2 Krogi
Najhitrejši krog: 1:44.343
Zaostanek krogov:
U7-M
1 . 2 Boltar Jan
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 11:28.80 7 1:30.326 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 11:28.80
Število Krogov: 7
Zaostanek:
Najhitrejši krog: 1:30.326
Zaostanek krogov:
2 . 1 Brecelj Job
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 11:12.40 6 1 Krog 1:46.478 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 11:12.40
Število Krogov: 6
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 1:46.478
Zaostanek krogov:
3 . 3 Sladič Aljaž
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 10:20.16 5 2 Krogi 1:58.096 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 10:20.16
Število Krogov: 5
Zaostanek: 2 Krogi
Najhitrejši krog: 1:58.096
Zaostanek krogov:
4 . 4 Lopatič Žan
CALCIT BIKE TEAM-GT
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 10:24.89 5 2 Krogi 1:49.799 >
Klub CALCIT BIKE TEAM-GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 10:24.89
Število Krogov: 5
Zaostanek: 2 Krogi
Najhitrejši krog: 1:49.799
Zaostanek krogov:
U7-Ž
1 . 5 Langus Ana
Kolesarski klub Završnica
Ženski SLO Kolesarski klub Završnica 11:32.94 6 1:51.172 >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 11:32.94
Število Krogov: 6
Zaostanek:
Najhitrejši krog: 1:51.172
Zaostanek krogov:
2 . 7 Gnezda Hana
Sloga 1902
Ženski SLO Sloga 1902 11:10.23 5 1 Krog 1:59.958 >
Klub Sloga 1902
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 11:10.23
Število Krogov: 5
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 1:59.958
Zaostanek krogov:
3 . 6 Novak Ivana Rosa
Sloga 1902
Ženski SLO Sloga 1902 11:42.35 5 1 Krog 1:59.862 >
Klub Sloga 1902
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 11:42.35
Število Krogov: 5
Zaostanek: 1 Krog
Najhitrejši krog: 1:59.862
Zaostanek krogov:

Komentarji

 

Mobile content