Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Energija Domžale

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Energija Domžale Datum:22.09.2012
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje Število Krogov Zaostanek Najhitrejši krog Zaostanek krogov
HOBI-M
1 . 501 Babnik Primož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 40:36.86 10 3:30.759
2 . 505 Rožman Aleks Moški SLO Energijateam.com 41:22.77 10 45.904 3:30.609
3 . 506 Svetek Robert Franc Moški SLO Energijateam.com 42:09.33 10 1:32.469 3:50.070
4 . 603 Koritnik Matija Moški SLO Energijateam.com 40:29.08 9 1 Krog 4:09.122
5 . 510 Volf Tomaž Moški SLO Energija 40:30.30 9 1 Krog 3:52.950
6 . 508 Jagodič Zoran Moški SLO Calcit Bike Team GT 41:36.48 9 1 Krog 4:23.247
7 . 507 Prelovšek Iztok Moški SLO Energijateam.com 41:43.76 9 1 Krog 4:20.730
8 . 503 Kranjec Frane Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 43:10.02 8 2 Krogi 4:52.829
HOBI-Ž
1 . 509 Korbon Sara Ženski SLO Energijateam.com 42:43.16 9 1 Krog 4:27.242
2 . 504 Kranjec Mira Ženski SLO Calcit Bike Team GT 44:05.57 9 1 Krog 4:32.830
ELITE-M
1 . 3 Lovše Matej Moški SLO UNI TEAM - CULT 42:37.56 7 5:47.038
2 . 1 Budin Matjaž Moški SLO ORBEA GEAX 43:15.78 7 38.219 5:48.605
3 . 5 Pristovnik Blaž Moški SLO ORBEA GEAX 43:56.14 7 1:18.585 5:53.374
4 . 2 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 44:06.46 7 1:28.900 5:48.488
5 . 10 Rauter Samo Moški SLO Ganesha Team 45:45.22 7 3:07.665 5:54.641
6 . 4 SAŠA VIDOVIC Moški CRO BK Buzet 46:33.29 7 3:55.733 6:01.869
7 . 6 Vogrin David Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 42:51.80 6 1 Krog 6:38.829
8 . 7 TOMISLAV KATALENIC Moški CRO Klub Koturaa Jastrebarsko 43:06.95 6 1 Krog 6:38.763
9 . 9 KARLO GLUMPAK Moški CRO BK Lastavica 44:27.42 6 1 Krog 6:54.033
10 . 8 Lavtar Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 49:19.30 6 1 Krog 7:43.226
ELITE-Ž
1 . 316 Pintarič Blaža Ženski SLO FELT OTZTAL X-BIONIC 39:36.28 6 6:11.994
2 . 317 Žakelj Tanja Ženski SLO SALCANO FACTORY Team 39:41.83 6 5.553 6:15.123
3 . 315 Tancik Ana Ženski SLO Energijateam.com 46:18.43 6 6:42.153 7:07.988
U23-M
1 . 15 BRUNO SIMCIK Moški CRO Luks Racing Team 49:40.57 7 6:39.415
2 . 14 MATEJ SKUZIN Moški CRO Luks Racing Team 51:44.17 6 1 Krog 6:26.181
U19-M
1 . 203 Kadivec Blaž Moški SLO Energijateam.com 44:17.19 7 5:53.410
2 . 201 Dimic Gregor Moški SLO Energijateam.com 44:56.13 7 38.944 5:53.224
3 . 202 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 45:21.32 7 1:04.131 6:06.278
4 . 204 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 45:59.05 7 1:41.865 6:06.735
5 . 209 Pušnik Luka Moški SLO Kolesarski klub Ravne 47:51.41 7 3:34.216 6:05.138
6 . 215 PAOLO RIGO Moški CRO BGK Tukanac 47:59.27 7 3:42.079 6:25.278
7 . 210 ANTONIO RUSAN Moški CRO Luks Racing Team 45:11.40 6 1 Krog 7:03.322
8 . 205 Mihalič Luka Moški SLO Energijateam.com 45:34.68 6 1 Krog 7:06.043
9 . 207 Tepina Rok Moški SLO Energijateam.com 46:35.19 6 1 Krog 7:37.434
10 . 206 SILVIJE--TOMAC Moški CRO BK Ciklus 47:35.26 6 1 Krog 7:03.155
11 . 211 Kostanjšek Rok Moški SLO Energijateam.com 47:51.74 6 1 Krog 7:07.318
12 . 212 MARKO--RADOŠ Moški CRO Luks Racing Team 48:05.29 6 1 Krog 7:34.643
13 . 214 KREŠIMIR BANOVIC Moški CRO Luks Racing Team 49:43.08 6 1 Krog 7:03.817
14 . 213 Vodenik Žiga Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK 51:19.78 6 1 Krog 7:41.059
U19-Ž
1 . 352 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 46:23.76 6 7:16.747
2 . 351 Sitar Tamara Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 44:48.32 5 1 Krog 8:29.643
3 . 353 DEA PAVIČIČ Ženski CRO Luks Racing Team 49:16.74 5 1 Krog 9:09.092
AMATERJI-M
1 . 451 Belak Jure Moški SLO BREZ BREMZ 2SIMP 41:59.79 6 6:36.689
2 . 452 Modic Aleš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 42:56.85 6 57.063 6:47.762
3 . 467 Špehar Luka Moški CRO BK “Maraton” Novi Marof 43:34.58 6 1:34.795 6:53.363
4 . 453 Rogina Domen Moški SLO Ganesha Team 43:59.21 6 1:59.421 6:54.743
5 . 459 MARIO TAŠIC Moški CRO BK Dugo Selo 45:05.58 6 3:05.794 7:02.863
6 . 454 Korošec Martin Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 45:35.84 6 3:36.055 6:57.287
7 . 457 VEDRAN PLANINŠEK Moški CRO BK Kalorija 45:37.31 6 3:37.520 7:16.029
8 . 458 Globočnik Uroš Moški SLO Energijateam.com 45:54.31 6 3:54.518 7:14.720
9 . 456 Podgornik Tadej Moški SLO ORBEA GEAX 46:58.07 6 4:58.278 7:20.109
10 . 468 DEAN SVITIČIČ Moški CRO KBBXS Adrenalina 47:08.08 6 5:08.290 7:04.026
11 . 461 Foršek Duško Moški SLO Calcit Bike Team GT 41:37.82 5 1 Krog 7:48.605
12 . 469 IVAN LUKAČIČ Moški CRO KBBXS Adrenalina 42:10.28 5 1 Krog 8:01.691
13 . 602 Žagar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 42:50.98 5 1 Krog 7:33.989
14 . 464 ANDREJ DURDEVIČ Moški CRO BBK Gronjan 48:56.17 5 1 Krog 9:21.630
15 . 463 Pevec Evgen Moški SLO Energijateam.com 40:50.12 4 2 Krogi 7:16.751
16 . 466 NIKOLA RADOVČIČ Moški CRO BBK Otok Krk 41:48.63 4 2 Krogi 9:45.096
17 . 470 ROBERT PIERINO Moški CRO MTB Istra Pazin 46:48.44 4 2 Krogi 10:02.086
MASTER 1-M
1 . 404 Čretnik Marko Moški SLO Ganesha Team 39:42.83 6 6:06.971
2 . 402 Tancik Mitja Moški SLO Energijateam.com 40:22.88 6 40.047 6:19.331
3 . 401 Kukovič Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 41:38.15 6 1:55.322 6:09.009
4 . 415 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 42:03.08 6 2:20.247 6:45.382
5 . 408 Tancik Jaka Moški SLO Energijateam.com 42:10.19 6 2:27.357 6:13.180
6 . 411 Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 42:31.72 6 2:48.884 6:19.904
7 . 405 Škarja Marko Moški SLO Energijateam.com 43:09.67 6 3:26.840 6:57.633
8 . 418 Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 43:19.42 6 3:36.590 6:24.600
9 . 410 Kučan Tomaž Moški SLO KD RAJD TREK 43:29.69 6 3:46.854 6:25.024
10 . 407 Dejak Janez Moški SLO Energijateam.com 44:10.80 6 4:27.964 6:35.501
11 . 416 IGOR ŠUFLAJ Moški CRO BBK Gronjan 45:44.60 6 6:01.766 6:57.027
12 . 417 Slavić Paulo Moški CRO BK Opatija-2010 46:02.37 6 6:19.536 6:48.115
13 . 413 Černe Aljaž Moški SLO KRK SOVA SCOTT TEAM 40:40.30 5 1 Krog 7:36.147
14 . 412 MARKO MARCELJA Moški CRO BK Crikvenica 42:20.01 5 1 Krog 8:09.094
15 . 406 GORAN BALENOVIC Moški CRO BBK Otok Krk 42:38.21 5 1 Krog 8:08.220
16 . 414 Zajc Uroš Moški SLO KRK SOVA KRANJ 45:37.08 5 1 Krog 8:27.336
17 . 409 MARKO VELEPIC Moški CRO BK Crikvenica 47:16.03 5 1 Krog 8:53.872
MASTER 2-M
1 . 427 Urbančič Milan Moški SLO KRK SOVA SCOTT TEAM 42:52.88 6 6:41.844
2 . 421 Tomšič Valter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 42:56.73 6 3.847 6:45.428
3 . 425 Cornacchini Igor Moški SLO KRK SOVA KRANJ 44:11.22 6 1:18.336 6:43.559
4 . 424 Novak Rajko Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 46:12.99 6 3:20.114 7:05.214
5 . 432 Nemeček Dejan Moški SLO UNI TEAM - CULT 46:15.72 6 3:22.836 7:21.139
6 . 422 Šinigoj Jernej Moški SLO Kolesarski klub Ravne 40:59.23 5 1 Krog 7:43.068
7 . 430 Žavbi Iztok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 41:10.41 5 1 Krog 7:33.857
8 . 429 Sušnik Andrej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 41:10.92 5 1 Krog 7:36.191
9 . 431 Felc Bostjan Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 42:08.86 5 1 Krog 7:37.508
10 . 423 KREŠIMIR PAVIŠIC Moški CRO Luks Racing Team 41:34.50 4 2 Krogi 8:46.149
MASTER 3-M
1 . 435 Zupan Tine Moški SLO KRK SOVA KRANJ 43:04.11 6 6:41.760
2 . 436 Boben Aleš Moški SLO MTB TRBOWLE/SPECIALIZED 42:56.44 5 1 Krog 7:54.706
3 . 437 Rauter Mirko Moški SLO Ganesha Team 46:40.45 5 1 Krog 8:45.848
4 . 439 CIRO GOMOJIC Moški CRO MTB Istra Pazin 40:44.68 4 2 Krogi 9:17.840
DNF5 . 438 GRŠO MATAIJA Moški CRO BK Crikvenica 18:31.98 1 5 Krogi 17:24.574
U17-M
1 . 251 Berger Matej Moški SLO Energijateam.com 46:42.20 7 6:05.831
2 . 252 Naglič Rok Moški SLO Kolesarski klub Ravne 49:01.97 7 2:19.771 6:33.703
3 . 513 SANDI BAŽON Moški CRO MTB Istra Pazin 50:05.01 7 3:22.804 6:45.843
4 . 253 Kristanc Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 43:20.50 6 1 Krog 6:50.059
5 . 254 Tratnik Bajc Miha Moški SLO Sloga 1902 43:43.63 6 1 Krog 6:50.225
6 . 259 TOMISLAV VUKADIN Moški CRO BK Dugo Selo 44:30.94 6 1 Krog 7:15.957
7 . 258 Čibej Simon Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 45:23.14 6 1 Krog 7:04.922
8 . 261 Svetek Domen Moški SLO Energijateam.com 46:06.59 6 1 Krog 7:16.206
9 . 514 MARKO BERTECIC Moški CRO MTB Istra Pazin 47:28.03 6 1 Krog 7:34.418
10 . 255 MARIN ZORKO Moški CRO BK Buzet 48:50.11 6 1 Krog 7:25.995
11 . 257 DANIEL ANUŠIC Moški CRO BK Ciklus 49:33.15 6 1 Krog 7:56.594
12 . 262 Strehar Žiga Moški SLO KD Hrastnik 50:59.85 6 1 Krog 7:47.849
13 . 265 Čufer Vid Moški SLO Kolesarski klub Završnica 43:09.90 5 2 Krogi 7:50.461
14 . 256 Žvan Grega Moški SLO Kolesarski klub Završnica 43:45.79 5 2 Krogi 7:49.625
DNF15 . 515 Erjavec Simon Moški SLO Brez kluba 7:54.753 1 6 Krogi 7:38.545
U15-M
1 . 102 Zupan Ciril Moški SLO KRK SOVA KRANJ 39:29.85 11 3:18.025
2 . 103 Mrak Nejc Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 39:42.92 11 13.066 3:16.004
3 . 101 Govekar Blaž Moški SLO ORBEA GEAX 41:30.80 11 2:00.947 3:10.521
4 . 111 Tratnik Aljaž Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 41:33.79 11 2:03.937 3:36.104
5 . 106 Ivartnik david Moški SLO Energijateam.com 43:02.76 11 3:32.903 3:22.561
6 . 108 Košir Luka Moški SLO Energijateam.com 39:40.05 10 1 Krog 3:33.063
7 . 109 FRANCESKO CUKROV Moški CRO BBK Orlov Krug 39:40.59 10 1 Krog 3:38.827
8 . 104 Mihalič Anže Moški SLO Energijateam.com 39:59.99 10 1 Krog 3:46.942
9 . 105 MATEJ ŽGALIN Moški CRO BK Dugo Selo 40:13.38 10 1 Krog 3:39.964
10 . 107 IVAN ROBIC Moški CRO BK Dugo Selo 41:51.80 10 1 Krog 3:45.413
11 . 110 Nemeček Bine Moški SLO UNI TEAM - CULT 42:16.58 10 1 Krog 3:48.901
12 . 112 Bosman Luka Moški SLO Kolesarski klub Ravne 40:41.40 9 2 Krogi 3:55.389
DNF13 . 114 KARLO BRAJKOVIC Moški CRO MTB Istra Pazin 21:38.58 5 6 Krogi 4:09.005
U15-Ž
1 . 116 Jagodič Eva Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 41:39.34 9 4:21.757
2 . 119 Filipović Ema Ženski CRO BGK TUŠKANAC 43:27.68 9 1:48.335 4:21.807
3 . 118 Movrin Ana Ženski SLO Energijateam.com 43:03.23 8 1 Krog 4:46.985
4 . 117 Kranjec Katja Ženski SLO Calcit Bike Team GT 39:47.86 7 2 Krogi 5:09.976
U13-M
1 . 72 Govekar Matevž Moški SLO ORBEA GEAX 23:13.29 6 3:37.352
2 . 73 Skala Tilen Moški SLO Energijateam.com 23:15.77 6 2.48 3:36.236
3 . 74 Anže Skok Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 23:44.35 6 31.057 3:40.671
4 . 71 Šinigoj Tomaž Moški SLO Kolesarski klub Ravne 25:07.87 6 1:54.582 3:54.750
5 . 78 Lahajnar Matej Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 25:48.10 6 2:34.810 3:49.459
6 . 77 Kranjec Žan Moški SLO Calcit Bike Team GT 26:01.36 6 2:48.073 4:01.028
7 . 89 Peternel Sergej Moški SLO Kolesarski klub Završnica 26:31.08 6 3:17.787 4:15.829
8 . 76 TIMOTEJ KOCEN Moški CRO BK Mura Avantura 26:39.01 6 3:25.724 4:06.410
9 . 83 Hvala Mark Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 26:41.06 6 3:27.775 4:13.926
10 . 80 Dimic Matic Moški SLO Energijateam.com 27:31.08 6 4:17.793 4:22.540
11 . 79 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 27:32.50 6 4:19.215 4:27.532
12 . 81 Smolnikar Jakob Moški SLO Energijateam.com 29:50.17 6 6:36.879 4:27.567
13 . 86 Potočnik Žan Moški SLO Energijateam.com 23:28.96 5 1 Krog 4:23.375
14 . 85 Kuncic Beno Moški SLO Kolesarski klub Završnica 23:32.84 5 1 Krog 4:22.976
15 . 84 Prelovšek Gašper Moški SLO Energijateam.com 24:21.05 5 1 Krog 4:38.377
DNF16 . 75 ROKO FRŽOP Moški CRO BBK Orlov Krug 11:29.85 3 3 Krogi 3:38.744
U13-Ž
1 . 93 Lahajnar Klara Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 27:04.21 6 4:19.575
2 . 91 Movrin Vita Ženski SLO Energijateam.com 23:44.73 5 1 Krog 4:28.541
3 . 95 Prusnik Lotrič Ema Ženski SLO Energijateam.com 26:41.95 5 1 Krog 4:59.216
4 . 92 Čibej Barbara Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 28:19.15 5 1 Krog 5:12.486
5 . 55 Filipović Jana Ženski CRO BGK TUŠKANAC 25:08.94 4 2 Krogi 6:07.177
6 . 94 Janežič Šana Ženski SLO Energijateam.com 24:27.30 1 5 Krogi 24:22.359
U11-M
1 . 41 Kranjec Žagar Matic Moški SLO Calcit Bike Team GT 20:54.55 5 4:01.447
2 . 43 Pečnik Teo Moški SLO Kolesarski klub Ravne 20:58.25 5 3.703 4:02.954
3 . 42 Svetličič Peter Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 21:11.96 5 17.405 4:06.656
4 . 47 Dolenšek Anže Moški SLO Kolesarski klub Završnica 22:26.70 5 1:32.153 4:10.133
5 . 44 Žnidar Aljaž Moški SLO Kolesarski klub Završnica 22:42.03 5 1:47.484 4:17.136
6 . 45 Govekar Martin Moški SLO ORBEA GEAX 24:10.38 5 3:15.827 4:29.106
7 . 48 Gnezda Nace Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 24:19.86 5 3:25.305 4:46.686
8 . 49 Felc Maj Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 24:33.62 5 3:39.070 4:49.436
9 . 53 Belaj Žan Moški SLO KK RAVNE 21:25.90 4 1 Krog 5:06.239
10 . 46 Tratnik Jakob Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 21:27.65 4 1 Krog 5:01.127
11 . 51 Koncilja Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 21:47.20 4 1 Krog 5:02.680
12 . 50 Novak David Svit Moški SLO Sloga 1902 22:27.30 4 1 Krog 5:17.899
13 . 56 Skok Aleš Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 23:08.88 4 1 Krog 5:38.899
14 . 54 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 23:51.20 4 1 Krog 5:31.511
15 . 52 Langus Luka Moški SLO KK Završnica 22:25.19 3 2 Krogi 6:34.155
U9-M
1 . 17 Car Mark Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 10:02.01 8 1:06.779
2 . 11 Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 10:16.39 8 14.382 1:07.316
3 . 14 Smrdel Miha Moški SLO ORBEA GEAX 11:02.12 8 1:00.113 1:06.433
4 . 21 Felc Vit Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 10:10.51 7 1 Krog 1:23.214
5 . 12 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 10:20.33 7 1 Krog 1:13.744
6 . 15 Čibej Jure Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 10:22.33 7 1 Krog 1:24.325
7 . 13 Kerec Matej Moški SLO Kolesarski klub Završnica 10:24.84 7 1 Krog 1:20.823
8 . 27 Slapnik Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 10:35.93 7 1 Krog 1:27.447
9 . 20 Skok Marcel Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 10:45.74 7 1 Krog 1:23.239
10 . 16 Babnik Gašper Moški SLO Calcit Bike Team GT 10:48.48 7 1 Krog 1:26.828
11 . 23 Bastič Ožbej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 10:50.80 7 1 Krog 1:15.153
12 . 19 Bojkovič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 10:57.85 7 1 Krog 1:19.150
13 . 28 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 11:08.71 7 1 Krog 1:28.385
14 . 18 Rupnik Žan Moški SLO ORBEA GEAX 11:20.39 7 1 Krog 1:33.236
15 . 24 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 11:20.58 7 1 Krog 1:31.096
16 . 29 Luštek Jan Moški SLO Energijateam.com 10:48.51 6 2 Krogi 1:39.024
U9-Ž
1 . 31 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO Calcit Bike Team GT 11:13.37 8 1:17.651
2 . 32 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 11:06.64 7 1 Krog 1:26.367
3 . 33 Čuk Špela Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 11:41.51 7 1 Krog 1:27.272
4 . 34 Škarja Eva Ženski SLO Energijateam.com 10:44.68 6 2 Krogi 1:28.450
5 . 35 Movrin Ema Ženski SLO Energijateam.com 11:43.84 6 2 Krogi 1:44.343
U7-M
1 . 2 Boltar Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 11:28.80 7 1:30.326
2 . 1 Brecelj Job Moški SLO Energijateam.com 11:12.40 6 1 Krog 1:46.478
3 . 3 Sladič Aljaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 10:20.16 5 2 Krogi 1:58.096
4 . 4 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 10:24.89 5 2 Krogi 1:49.799
U7-Ž
1 . 5 Langus Ana Ženski SLO Kolesarski klub Završnica 11:32.94 6 1:51.172
2 . 7 Gnezda Hana Ženski SLO Sloga 1902 11:10.23 5 1 Krog 1:59.958
3 . 6 Novak Ivana Rosa Ženski SLO Sloga 1902 11:42.35 5 1 Krog 1:59.862

Komentarji