Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 13. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2011

Tek - gorski Tekma:13. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2011 Datum:24.07.2011
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek Več
Z1 MLAJšE DEKLICE U12-Ž
1 . 310 MILOVIĆ ANA
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 4:03 . >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:03
Zaostanek: .
2 . 323 KREČ IRIS
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 4:22 +19 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:22
Zaostanek: +19
3 . 321 ŠLIBAR MAJA
AK RADOVLJICA
Ženski SLO AK RADOVLJICA 4:26 +23 >
Klub AK RADOVLJICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:26
Zaostanek: +23
4 . 308 ORAŽEM MANCA
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 4:31 +28 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:31
Zaostanek: +28
5 . 327 ROZMAN KLARA
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 4:39 +36 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:39
Zaostanek: +36
6 . 316 ČIROVIĆ TJAŠA
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 4:42 +39 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:42
Zaostanek: +39
7 . 319 URŠIČ TJAŠA
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 5:04 +1:01 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 5:04
Zaostanek: +1:01
Z2 DEKLICE U14-Ž
1 . 254 BAKKER JASMIJN
AV TRIATHLON
Ženski NLD AV TRIATHLON 9:11 >
Klub AV TRIATHLON
Država NLD
Spol: Ženski
Čas: 9:11
Zaostanek:
2 . 339 KLEMENČIČ NINA
SMUČARSKI TEKAŠKI KLUB MERKUR KRANJ
Ženski SLO SMUČARSKI TEKAŠKI KLUB MERKUR KRANJ 9:35 +24 >
Klub SMUČARSKI TEKAŠKI KLUB MERKUR KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 9:35
Zaostanek: +24
3 . 328 ŠUŠTERŠIČ LUCIJA
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 9:48 +37 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 9:48
Zaostanek: +37
4 . 336 CAPUDER TINKARA
TK TRISPORT ALPREM
Ženski SLO TK TRISPORT ALPREM 9:57 +46 >
Klub TK TRISPORT ALPREM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 9:57
Zaostanek: +46
5 . 335 MAVRIČ NEJA
TK BOVEC
Ženski SLO TK BOVEC 10:11 +1:00 >
Klub TK BOVEC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 10:11
Zaostanek: +1:00
6 . 344 JESENKO KARIN
ŠD TABOR ŽIRI
Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI 10:22 +1:11 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 10:22
Zaostanek: +1:11
7 . 333 ŠTURM NIKA
TK KOBARID
Ženski SLO TK KOBARID 10:23 +1:12 >
Klub TK KOBARID
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 10:23
Zaostanek: +1:12
8 . 302 URANIČ NUŠA
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 11:51 +2:40 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 11:51
Zaostanek: +2:40
Z3 STAREJšE DEKLICE U16-Ž
1 . 252 BAKKER VEERLE
AV TRIATHLON
Ženski NLD AV TRIATHLON 16:30 >
Klub AV TRIATHLON
Država NLD
Spol: Ženski
Čas: 16:30
Zaostanek:
2 . 343 JESENKO SARA
ŠD TABOR ŽIRI
Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI 16:42 +12 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 16:42
Zaostanek: +12
3 . 338 KLEMENČIČ ANITA
TEKAŠKI SMUČARSKI KLUB MERKUR KRANJ
Ženski SLO TEKAŠKI SMUČARSKI KLUB MERKUR KRANJ 17:01 +31 >
Klub TEKAŠKI SMUČARSKI KLUB MERKUR KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 17:01
Zaostanek: +31
4 . 307 OREHEK KARMEN
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 18:10 +1:40 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 18:10
Zaostanek: +1:40
5 . 332 ŠTURM BLAŽKA
TK KOBARID
Ženski SLO TK KOBARID 20:01 +3:31 >
Klub TK KOBARID
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 20:01
Zaostanek: +3:31
6 . 306 OREHEK SUZANA
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 20:31 +4:01 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 20:31
Zaostanek: +4:01
7 . 311 KOTNIK DIANA
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 21:00 +4:30 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 21:00
Zaostanek: +4:30
Z4 MLADINKE U20-Ž
1 . 18 DRAGOMIR DENISA
/
Ženski ROU / 57:06 >
Klub /
Država ROU
Spol: Ženski
Čas: 57:06
Zaostanek:
2 . 121 HREN KATJA
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1:34:50 +37:44 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:34:50
Zaostanek: +37:44
Z5 čLANICE-Ž
1 . 5 KRKOČ LUCIJA
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 55:21 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 55:21
Zaostanek:
2 . 13 JESKA LAUREN
/
Ženski / 58:38 +3:17 >
Klub /
Država
Spol: Ženski
Čas: 58:38
Zaostanek: +3:17
3 . 112 JURIŠIĆ VERONIKA
AK SLJEME ZAGREB
Ženski CRO AK SLJEME ZAGREB 1:01:26 +6:05 >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 1:01:26
Zaostanek: +6:05
4 . 107 ZUPAN ŠPELA
FRIKO.SI
Ženski SLO FRIKO.SI 1:06:14 +10:53 >
Klub FRIKO.SI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:06:14
Zaostanek: +10:53
5 . 54 ZAJEC JERA
ŽIVA VODA
Ženski SLO ŽIVA VODA 1:07:18 +11:57 >
Klub ŽIVA VODA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:07:18
Zaostanek: +11:57
6 . 122 RUTAR KATJA
TD BISTRC
Ženski SLO TD BISTRC 1:08:34 +13:13 >
Klub TD BISTRC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:08:34
Zaostanek: +13:13
7 . 15 OUAHMANE MINA
COQUELICOT 42
Ženski FRA COQUELICOT 42 1:10:28 +15:07 >
Klub COQUELICOT 42
Država FRA
Spol: Ženski
Čas: 1:10:28
Zaostanek: +15:07
8 . 17 LILLEHOV THEA
SU KLAGENFURT
Ženski AUT SU KLAGENFURT 1:12:14 +16:53 >
Klub SU KLAGENFURT
Država AUT
Spol: Ženski
Čas: 1:12:14
Zaostanek: +16:53
9 . 152 TONIN MALI ELA
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:12:35 +17:14 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:12:35
Zaostanek: +17:14
10 . 118 HREN PETRA
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1:14:15 +18:54 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:14:15
Zaostanek: +18:54
11 . 145 BURŠIĆ BOŽENA
AK SLJEME ZAGREB
Ženski CRO AK SLJEME ZAGREB 1:22:01 +26:40 >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 1:22:01
Zaostanek: +26:40
12 . 139 HERCEG PETRA
AK SLJEME
Ženski CRO AK SLJEME 1:30:13 +34:52 >
Klub AK SLJEME
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 1:30:13
Zaostanek: +34:52
Z6 MLAJšE VETERANKE-Ž
1 . 14 KAPUSCINSKI MARION
SV RIVEG
Ženski AUT SV RIVEG 1:02:56 >
Klub SV RIVEG
Država AUT
Spol: Ženski
Čas: 1:02:56
Zaostanek:
2 . 104 Trobec Urša
ŠD SETNIK
Ženski SLO ŠD SETNIK 1:05:06 +2:10 >
Klub ŠD SETNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:05:06
Zaostanek: +2:10
3 . 63 TUŠAR MIHAELA
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 1:05:22 +2:26 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:05:22
Zaostanek: +2:26
4 . 153 RAKUŠČEK KATJA
ŠD TABOR ŽIRI / NORICA
Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI / NORICA 1:08:27 +5:31 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI / NORICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:08:27
Zaostanek: +5:31
5 . 69 LAPANJA MARINKA
IDRIJA
Ženski SLO IDRIJA 1:08:56 +6:00 >
Klub IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:08:56
Zaostanek: +6:00
6 . 143 ŠKEVIN VIŠNJA
AK SLJEME
Ženski CRO AK SLJEME 1:16:12 +13:16 >
Klub AK SLJEME
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 1:16:12
Zaostanek: +13:16
7 . 23 DE CRISTINI CHIARA
CADENABIKE
Ženski ITA CADENABIKE 1:19:29 +16:33 >
Klub CADENABIKE
Država ITA
Spol: Ženski
Čas: 1:19:29
Zaostanek: +16:33
8 . 111 RAJIĆ ŽANA
AK SLJEME ZAGREB
Ženski CRO AK SLJEME ZAGREB 1:45:12 +42:16 >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 1:45:12
Zaostanek: +42:16
Z7 STAREJšE VETERANKE-Ž
1 . 70 ROGELJ JOŽICA
MARATHON NOVO MESTO
Ženski SLO MARATHON NOVO MESTO 1:28:37 >
Klub MARATHON NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:28:37
Zaostanek:
2 . 45 JAKOPEC ZLATKA
TS RADENSKA
Ženski SLO TS RADENSKA 2:00:23 +31:46 >
Klub TS RADENSKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:00:23
Zaostanek: +31:46
M1 MLAJšI DEčKI U12-M
1 . 313 GOLOB KLEMEN
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 3:39 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:39
Zaostanek:
2 . 305 Sušnik Rok
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 3:50 +11 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:50
Zaostanek: +11
3 . 304 ŠLEBIR MATEJ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 3:56 +17 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:56
Zaostanek: +17
4 . 301 Uršič Nejc
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 4:00 +21 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:00
Zaostanek: +21
5 . 309 ORAŽEM MIHA
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 4:08 +29 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:08
Zaostanek: +29
6 . 314 ĆOSIĆ IGOR
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 4:14 +35 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:14
Zaostanek: +35
7 . 330 Berginc Matic
TEKAŠKO DRUŠTVO BOVEC
Moški SLO TEKAŠKO DRUŠTVO BOVEC 4:15 +36 >
Klub TEKAŠKO DRUŠTVO BOVEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:15
Zaostanek: +36
8 . 303 URANIČ LUKA
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 4:16 +37 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:16
Zaostanek: +37
9 . 317 PODBREGAR MIHA
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 4:30 +51 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:30
Zaostanek: +51
10 . 318 PRELOVŠEK ALEŠ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 4:34 +55 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:34
Zaostanek: +55
11 . 341 ŠPIK GREGOR
Moški SLO 5:55 +2:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 5:55
Zaostanek: +2:16
M2 DEčKI U14-M
1 . 326 HREN TINE
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 8:47 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 8:47
Zaostanek:
2 . 334 ERZETIČ ROBI
TD BOVEC
Moški SLO TD BOVEC 8:55 +8 >
Klub TD BOVEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 8:55
Zaostanek: +8
3 . 329 ROZMAN TIMOTEJ
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 9:09 +22 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 9:09
Zaostanek: +22
4 . 325 GRŽE JAKA
OŠ MIROSLAVA VILHARJA
Moški SLO OŠ MIROSLAVA VILHARJA 9:10 +23 >
Klub OŠ MIROSLAVA VILHARJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 9:10
Zaostanek: +23
5 . 315 ČIROVIĆ UROŠ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 9:24 +37 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 9:24
Zaostanek: +37
M3 STAREJšI DEčKI U16-M
1 . 345 GRDADOLNIK BOR
ŠD TABOR ŽIRI / NORICA
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI / NORICA 14:05 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI / NORICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 14:05
Zaostanek:
2 . 320 ČADEŽ ANŽE
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 14:37 +32 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 14:37
Zaostanek: +32
3 . 331 LAZAR NEJC
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 14:58 +53 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 14:58
Zaostanek: +53
4 . 337 BOŽIČ ALJAŽ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 15:47 +1:42 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 15:47
Zaostanek: +1:42
5 . 340 MLAKAR LEON
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 15:55 +1:50 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 15:55
Zaostanek: +1:50
6 . 324 RAKUŠČEK CENE
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 16:03 +1:58 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 16:03
Zaostanek: +1:58
M4 MLADINCI U20-M
1 . 258 MIHELIČ LUKA
AD OLIMPIK
Moški SLO AD OLIMPIK 52:27 >
Klub AD OLIMPIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 52:27
Zaostanek:
2 . 255 ZUPAN DOMEN
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 53:22 +55 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 53:22
Zaostanek: +55
3 . 256 ČADEŽ ŽIGA
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 58:29 +6:02 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 58:29
Zaostanek: +6:02
4 . 202 URBAN MATE
/
Moški HUN / 59:12 +6:45 >
Klub /
Država HUN
Spol: Moški
Čas: 59:12
Zaostanek: +6:45
5 . 257 BOŽIČ ANŽE
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:00:29 +8:02 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:00:29
Zaostanek: +8:02
6 . 259 KOŽUH ALJAŽ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:00:58 +8:31 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:00:58
Zaostanek: +8:31
7 . 129 HOLCMAN TIMOTEJ
TURBINA
Moški SLO TURBINA 1:12:17 +19:50 >
Klub TURBINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:12:17
Zaostanek: +19:50
M5 čLANI-M
1 . 1 ARSLAN AHMED
/
Moški TUR / 42:50 >
Klub /
Država TUR
Spol: Moški
Čas: 42:50
Zaostanek:
2 . 10 SCHNEIDER DAVID
KTV WIL LA
Moški CHE KTV WIL LA 44:26 +1:36 >
Klub KTV WIL LA
Država CHE
Spol: Moški
Čas: 44:26
Zaostanek: +1:36
3 . 11 KRUPIČKA ROBERT
ADIDAS CZ
Moški CZE ADIDAS CZ 46:08 +3:18 >
Klub ADIDAS CZ
Država CZE
Spol: Moški
Čas: 46:08
Zaostanek: +3:18
4 . 2 EDWARDS ORLANDO
SHAFFESBURY BARNET
Moški SHAFFESBURY BARNET 47:08 +4:18 >
Klub SHAFFESBURY BARNET
Država
Spol: Moški
Čas: 47:08
Zaostanek: +4:18
5 . 83 KUHAR NEJC
LASPORTIVA TEAM
Moški SLO LASPORTIVA TEAM 47:38 +4:48 >
Klub LASPORTIVA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 47:38
Zaostanek: +4:48
6 . 85 MIKLOŠA MATJAŽ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 48:26 +5:36 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 48:26
Zaostanek: +5:36
7 . 90 TRILER KLEMEN
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 48:47 +5:57 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 48:47
Zaostanek: +5:57
8 . 7 OSBORNE ADAM
LEEDS CITY AC
Moški LEEDS CITY AC 49:17 +6:27 >
Klub LEEDS CITY AC
Država
Spol: Moški
Čas: 49:17
Zaostanek: +6:27
9 . 4 GYORGY SZABOLCS-ISTVAN
CSM CLUJ-NAPOCA
Moški ROU CSM CLUJ-NAPOCA 50:05 +7:15 >
Klub CSM CLUJ-NAPOCA
Država ROU
Spol: Moški
Čas: 50:05
Zaostanek: +7:15
10 . 137 LAMOVEC PETER
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 50:46 +7:56 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 50:46
Zaostanek: +7:56
11 . 322 OBLAK LENART
SK BRDO LJUBLJANA
Moški SLO SK BRDO LJUBLJANA 51:25 +8:35 >
Klub SK BRDO LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 51:25
Zaostanek: +8:35
12 . 20 TOCKNER ANDREAS
TUS SCHÖDER
Moški AUT TUS SCHÖDER 52:32 +9:42 >
Klub TUS SCHÖDER
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 52:32
Zaostanek: +9:42
13 . 71 HRASTOVEC IVAN
DMP CELJE
Moški SLO DMP CELJE 53:34 +10:44 >
Klub DMP CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 53:34
Zaostanek: +10:44
14 . 88 MLAKAR GREGOR
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 53:52 +11:02 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 53:52
Zaostanek: +11:02
15 . 84 UDOVIČ ALEŠ
ALE-JET
Moški SLO ALE-JET 54:01 +11:11 >
Klub ALE-JET
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 54:01
Zaostanek: +11:11
16 . 140 DÖCKE MAX
SKICLUB SOHLAND
Moški DEU SKICLUB SOHLAND 55:08 +12:18 >
Klub SKICLUB SOHLAND
Država DEU
Spol: Moški
Čas: 55:08
Zaostanek: +12:18
17 . 80 RAZPET IVAN
KARATE INSTITUTE
Moški SLO KARATE INSTITUTE 55:33 +12:43 >
Klub KARATE INSTITUTE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 55:33
Zaostanek: +12:43
18 . 60 REPNIK BORIS
ŠD PARTIZAN DOLSKO
Moški SLO ŠD PARTIZAN DOLSKO 56:28 +13:38 >
Klub ŠD PARTIZAN DOLSKO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 56:28
Zaostanek: +13:38
19 . 8 JUHASZ ANDRAS
/
Moški HUN / 56:44 +13:54 >
Klub /
Država HUN
Spol: Moški
Čas: 56:44
Zaostanek: +13:54
20 . 52 Markuš Klemen
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 57:12 +14:22 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 57:12
Zaostanek: +14:22
21 . 49 ERLAH JURIJ
/
Moški SLO / 57:26 +14:36 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 57:26
Zaostanek: +14:36
22 . 101 TRPIN SINDI
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 57:45 +14:55 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 57:45
Zaostanek: +14:55
23 . 59 LAH GABER
ŠD KRANJSKA GORA
Moški SLO ŠD KRANJSKA GORA 59:07 +16:17 >
Klub ŠD KRANJSKA GORA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 59:07
Zaostanek: +16:17
24 . 32 BEDNARZ LIBOR
X-AIR OSTRAVA
Moški CZE X-AIR OSTRAVA 59:09 +16:19 >
Klub X-AIR OSTRAVA
Država CZE
Spol: Moški
Čas: 59:09
Zaostanek: +16:19
25 . 51 Markuš Rok
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:00:16 +17:26 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:00:16
Zaostanek: +17:26
26 . 95 PERKO MARKO
ŠD LOG
Moški SLO ŠD LOG 1:00:32 +17:42 >
Klub ŠD LOG
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:00:32
Zaostanek: +17:42
27 . 120 FILIPIČ MITJA
/
Moški SLO / 1:00:44 +17:54 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:00:44
Zaostanek: +17:54
28 . 91 JANŠA KLEMEN
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:00:56 +18:06 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:00:56
Zaostanek: +18:06
29 . 53 GRMŠEK JURE
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:01:26 +18:36 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:01:26
Zaostanek: +18:36
30 . 141 MORGENSTERN STEPHAN
TEAM ZITTAUER GEBIRGE
Moški DEU TEAM ZITTAUER GEBIRGE 1:01:27 +18:37 >
Klub TEAM ZITTAUER GEBIRGE
Država DEU
Spol: Moški
Čas: 1:01:27
Zaostanek: +18:37
31 . 128 HOLCMAN MIHA
TURBINA
Moški SLO TURBINA 1:02:57 +20:07 >
Klub TURBINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:02:57
Zaostanek: +20:07
32 . 39 BORŠTNAR JAKA
/
Moški SLO / 1:03:06 +20:16 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:03:06
Zaostanek: +20:16
33 . 82 KODES ERVIN
ŠD PEDAL
Moški SLO ŠD PEDAL 1:03:15 +20:25 >
Klub ŠD PEDAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:03:15
Zaostanek: +20:25
34 . 57 JESENIČNIK GREGOR
ŠD SOCKA
Moški SLO ŠD SOCKA 1:03:27 +20:37 >
Klub ŠD SOCKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:03:27
Zaostanek: +20:37
35 . 77 KRČ JOŽEF
MALER VON BERUF
Moški SLO MALER VON BERUF 1:03:59 +21:09 >
Klub MALER VON BERUF
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:03:59
Zaostanek: +21:09
36 . 65 GROHAR GREGOR
/
Moški SLO / 1:04:28 +21:38 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:04:28
Zaostanek: +21:38
37 . 124 HLADE ROBERT
TURBINA
Moški SLO TURBINA 1:04:58 +22:08 >
Klub TURBINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:04:58
Zaostanek: +22:08
38 . 113 SUHINA VANJA
AK SLJEME ZAGREB
Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 1:05:00 +22:10 >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 1:05:00
Zaostanek: +22:10
39 . 48 ZUPANČIČ LUIS
TK TRŽIŠKE STRELE
Moški SLO TK TRŽIŠKE STRELE 1:05:52 +23:02 >
Klub TK TRŽIŠKE STRELE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:05:52
Zaostanek: +23:02
40 . 66 BIZJAK BOŠTJAN
/
Moški SLO / 1:06:00 +23:10 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:06:00
Zaostanek: +23:10
41 . 55 BLAZINŠEK UROŠ
ŠD SOCKA KD MOBILNI
Moški SLO ŠD SOCKA KD MOBILNI 1:06:09 +23:19 >
Klub ŠD SOCKA KD MOBILNI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:06:09
Zaostanek: +23:19
42 . 92 BITENC JANEZ
/
Moški SLO / 1:07:19 +24:29 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:07:19
Zaostanek: +24:29
43 . 135 HOČEVAR PRIMOŽ
POLET
Moški SLO POLET 1:09:05 +26:15 >
Klub POLET
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:09:05
Zaostanek: +26:15
44 . 35 KRIŽNAR MIHA
/
Moški SLO / 1:09:44 +26:54 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:09:44
Zaostanek: +26:54
45 . 6 YONOV TODOR GEORGIEV
TROYAN
Moški BGR TROYAN 1:09:45 +26:55 >
Klub TROYAN
Država BGR
Spol: Moški
Čas: 1:09:45
Zaostanek: +26:55
46 . 31 FLORJANČIČ JAN
3IRON KLUB
Moški SLO 3IRON KLUB 1:09:56 +27:06 >
Klub 3IRON KLUB
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:09:56
Zaostanek: +27:06
47 . 3 NAGRADIC DRAGAN
AK SREM
Moški AK SREM 1:09:58 +27:08 >
Klub AK SREM
Država
Spol: Moški
Čas: 1:09:58
Zaostanek: +27:08
48 . 130 GOLIČ MATJAŽ
TRIATLON KLUB MARIBOR
Moški SLO TRIATLON KLUB MARIBOR 1:10:20 +27:30 >
Klub TRIATLON KLUB MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:10:20
Zaostanek: +27:30
49 . 58 ŠPEGELJ PETER
ŠD SOCKA
Moški SLO ŠD SOCKA 1:10:35 +27:45 >
Klub ŠD SOCKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:10:35
Zaostanek: +27:45
50 . 115 PECINA IVAN
AK SLJEME
Moški CRO AK SLJEME 1:11:44 +28:54 >
Klub AK SLJEME
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 1:11:44
Zaostanek: +28:54
51 . 134 POTRČ NINO
ŠD TURBINA
Moški SLO ŠD TURBINA 1:12:58 +30:08 >
Klub ŠD TURBINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:12:58
Zaostanek: +30:08
52 . 37 PINTAR DAVOR
VITEZI DOBREGA TEKA
Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 1:15:37 +32:47 >
Klub VITEZI DOBREGA TEKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:15:37
Zaostanek: +32:47
53 . 75 ZAJC ROBERT
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 1:17:40 +34:50 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:17:40
Zaostanek: +34:50
54 . 78 IPAVEC BOŠTJAN
/
Moški SLO / 1:19:02 +36:12 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:19:02
Zaostanek: +36:12
55 . 151 ŽELEZNIK FRANCI
ŠD ČEŠNJICE
Moški SLO ŠD ČEŠNJICE 1:19:09 +36:19 >
Klub ŠD ČEŠNJICE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:19:09
Zaostanek: +36:19
56 . 33 VASS KOPPANY
BMTSZ
Moški HUN BMTSZ 1:21:40 +38:50 >
Klub BMTSZ
Država HUN
Spol: Moški
Čas: 1:21:40
Zaostanek: +38:50
57 . 127 ŽIŽEK WERNER DRAGO
TURBINA
Moški SLO TURBINA 1:23:13 +40:23 >
Klub TURBINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:23:13
Zaostanek: +40:23
58 . 150 JESENOVEC GREGOR
ŠD HOMEC
Moški SLO ŠD HOMEC 1:53:00 +1:10:10 >
Klub ŠD HOMEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:53:00
Zaostanek: +1:10:10
M6 MLAJšI VETERANI-M
1 . 24 Alič Simon
ŠRI ČINMOJ MARATON TEAM
Moški SLO ŠRI ČINMOJ MARATON TEAM 46:32 >
Klub ŠRI ČINMOJ MARATON TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 46:32
Zaostanek:
2 . 25 JANJATOVIČ MIRKO
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 53:43 +7:11 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 53:43
Zaostanek: +7:11
3 . 26 TERAŽ FRANCI
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 54:46 +8:14 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 54:46
Zaostanek: +8:14
4 . 9 GERLEI TAMAS
/
Moški HUN / 54:48 +8:16 >
Klub /
Država HUN
Spol: Moški
Čas: 54:48
Zaostanek: +8:16
5 . 126 MOČNIK METOD
/
Moški SLO / 55:17 +8:45 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 55:17
Zaostanek: +8:45
6 . 96 TROJER ANDREJ
AO DOMŽALE
Moški SLO AO DOMŽALE 56:24 +9:52 >
Klub AO DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 56:24
Zaostanek: +9:52
7 . 116 PETEK TOMO
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 56:37 +10:05 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 56:37
Zaostanek: +10:05
8 . 98 ZUPANČIČ MARJAN
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 58:19 +11:47 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 58:19
Zaostanek: +11:47
9 . 109 ZUPAN MILAN
ŠD MESLINJA
Moški SLO ŠD MESLINJA 58:25 +11:53 >
Klub ŠD MESLINJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 58:25
Zaostanek: +11:53
10 . 138 Mihelič Blaž
HARE KRIŠNA
Moški SLO HARE KRIŠNA 59:02 +12:30 >
Klub HARE KRIŠNA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 59:02
Zaostanek: +12:30
11 . 64 ČUFER DAMIJAN
TD BURJA VIPAVA
Moški SLO TD BURJA VIPAVA 59:36 +13:04 >
Klub TD BURJA VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 59:36
Zaostanek: +13:04
12 . 89 ŠEBENIK MARJAN
ŠD GRMADA
Moški SLO ŠD GRMADA 1:01:07 +14:35 >
Klub ŠD GRMADA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:01:07
Zaostanek: +14:35
13 . 100 LOTRIČ STANE
ŠD BELA PEČ
Moški SLO ŠD BELA PEČ 1:01:21 +14:49 >
Klub ŠD BELA PEČ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:01:21
Zaostanek: +14:49
14 . 56 PLEVNIK ROMAN
ŠD SOCKA
Moški SLO ŠD SOCKA 1:02:58 +16:26 >
Klub ŠD SOCKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:02:58
Zaostanek: +16:26
15 . 142 KOŽUH BOJAN
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:03:11 +16:39 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:03:11
Zaostanek: +16:39
16 . 67 HVALA VALTER
SD NANOS
Moški SLO SD NANOS 1:05:11 +18:39 >
Klub SD NANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:05:11
Zaostanek: +18:39
17 . 93 ŠEBENIK IZTOK
/
Moški SLO / 1:06:02 +19:30 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:06:02
Zaostanek: +19:30
18 . 30 SUŠNIK FRANCI
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:06:05 +19:33 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:06:05
Zaostanek: +19:33
19 . 108 BAVDEK DARE
TEKAŠKI FORUM
Moški SLO TEKAŠKI FORUM 1:07:09 +20:37 >
Klub TEKAŠKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:07:09
Zaostanek: +20:37
20 . 72 PANČUR TONE
ŠD SOTESKA
Moški SLO ŠD SOTESKA 1:10:18 +23:46 >
Klub ŠD SOTESKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:10:18
Zaostanek: +23:46
21 . 22 VARGA RAJKO
/
Moški SLO / 1:10:34 +24:02 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:10:34
Zaostanek: +24:02
22 . 119 ZAJC JOŽE
ŠD IZLAKE
Moški SLO ŠD IZLAKE 1:11:29 +24:57 >
Klub ŠD IZLAKE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:11:29
Zaostanek: +24:57
23 . 131 TOMŠE PETER
ŠD GOLAŽ
Moški SLO ŠD GOLAŽ 1:11:41 +25:09 >
Klub ŠD GOLAŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:11:41
Zaostanek: +25:09
24 . 40 DOLENEC IVAN -
POLJANCI
Moški SLO POLJANCI 1:11:45 +25:13 >
Klub POLJANCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:11:45
Zaostanek: +25:13
25 . 42 KRAMAR BOJAN
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:13:41 +27:09 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:13:41
Zaostanek: +27:09
26 . 114 PACAK GORAN
AK SLJEME ZAGREB
Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 1:13:58 +27:26 >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 1:13:58
Zaostanek: +27:26
27 . 123 SRŠEN RAJKO
KOMENDA
Moški SLO KOMENDA 1:14:07 +27:35 >
Klub KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:14:07
Zaostanek: +27:35
28 . 154 URŠIČ TOMO
STAHOVICA
Moški SLO STAHOVICA 1:16:00 +29:28 >
Klub STAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:16:00
Zaostanek: +29:28
29 . 68 MOČNIK ALEKSANDER
INFRAX CERKNO
Moški SLO INFRAX CERKNO 1:16:34 +30:02 >
Klub INFRAX CERKNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:16:34
Zaostanek: +30:02
30 . 148 ILČIĆ VLADIMIR
AK SLJEME
Moški CRO AK SLJEME 1:17:50 +31:18 >
Klub AK SLJEME
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 1:17:50
Zaostanek: +31:18
31 . 34 BENEDIČIČ ZDRAVKO
KŠD MARTINJ VRH
Moški SLO KŠD MARTINJ VRH 1:18:00 +31:28 >
Klub KŠD MARTINJ VRH
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:18:00
Zaostanek: +31:28
32 . 132 ČADEŽ MILAN
/
Moški SLO / 1:18:01 +31:29 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:18:01
Zaostanek: +31:29
33 . 76 LAVRIČ BRANE
ŠD POLICIST KAMNIK
Moški SLO ŠD POLICIST KAMNIK 1:19:49 +33:17 >
Klub ŠD POLICIST KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:19:49
Zaostanek: +33:17
34 . 133 ŠPIK JANEZ
/
Moški SLO / 1:20:10 +33:38 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:20:10
Zaostanek: +33:38
35 . 61 JAZBEC AMADEJ
/
Moški SLO / 1:21:36 +35:04 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:21:36
Zaostanek: +35:04
M7 STAREJšI VETERANI-M
1 . 136 PANDUREVIĆ DRAGAN
/
Moški / 55:10 >
Klub /
Država
Spol: Moški
Čas: 55:10
Zaostanek:
2 . 97 Kemperl Bojan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 57:30 +2:20 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 57:30
Zaostanek: +2:20
3 . 29 URH IVAN
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 58:43 +3:33 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 58:43
Zaostanek: +3:33
4 . 12 BAKKER AART
AV TRIATHLON
Moški NLD AV TRIATHLON 1:00:00 +4:50 >
Klub AV TRIATHLON
Država NLD
Spol: Moški
Čas: 1:00:00
Zaostanek: +4:50
5 . 149 Papič Milivoj
/
Moški SLO / 1:00:30 +5:20 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:00:30
Zaostanek: +5:20
6 . 105 ZEJAK GOJKO
/
Moški SLO / 1:00:52 +5:42 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:00:52
Zaostanek: +5:42
7 . 99 KOŽELJ PETER
KAMNIK
Moški SLO KAMNIK 1:04:32 +9:22 >
Klub KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:04:32
Zaostanek: +9:22
8 . 74 SPORIŠ MIRO
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 1:04:59 +9:49 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:04:59
Zaostanek: +9:49
9 . 86 Kemperl Zvonko
PD KOMENDA
Moški SLO PD KOMENDA 1:05:36 +10:26 >
Klub PD KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:05:36
Zaostanek: +10:26
10 . 125 VAVPETIČ ANDREJ
MICI JE ZAKON
Moški SLO MICI JE ZAKON 1:06:35 +11:25 >
Klub MICI JE ZAKON
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:06:35
Zaostanek: +11:25
11 . 94 VRTAČNIK JOŽE
ŠD GRMADA
Moški SLO ŠD GRMADA 1:08:50 +13:40 >
Klub ŠD GRMADA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:08:50
Zaostanek: +13:40
12 . 38 LEKŠE TONI
ŠD ELEKTRO LJUBLJANA
Moški SLO ŠD ELEKTRO LJUBLJANA 1:09:32 +14:22 >
Klub ŠD ELEKTRO LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:09:32
Zaostanek: +14:22
13 . 110 HOMEC STANE
ŠD MARMOR HOTAVLJE
Moški SLO ŠD MARMOR HOTAVLJE 1:09:43 +14:33 >
Klub ŠD MARMOR HOTAVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:09:43
Zaostanek: +14:33
14 . 87 KNAVS ANTON
KLJUKA
Moški SLO KLJUKA 1:10:46 +15:36 >
Klub KLJUKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:10:46
Zaostanek: +15:36
15 . 81 Derganc Anton
R.D REVOZ N.M
Moški SLO R.D REVOZ N.M 1:11:18 +16:08 >
Klub R.D REVOZ N.M
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:11:18
Zaostanek: +16:08
16 . 50 ERLAH PAVEL
TK TRŽIŠKE STRELE
Moški SLO TK TRŽIŠKE STRELE 1:13:52 +18:42 >
Klub TK TRŽIŠKE STRELE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:13:52
Zaostanek: +18:42
17 . 117 HREN TIBOR
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1:14:35 +19:25 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:14:35
Zaostanek: +19:25
18 . 102 GALIN BOJAN
KOMENDA
Moški SLO KOMENDA 1:15:09 +19:59 >
Klub KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:15:09
Zaostanek: +19:59
19 . 28 STOSSI IGOR
AMICI DEL TRAM DE OPCINA
Moški ITA AMICI DEL TRAM DE OPCINA 1:15:15 +20:05 >
Klub AMICI DEL TRAM DE OPCINA
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 1:15:15
Zaostanek: +20:05
20 . 43 JAKOPEC MARIJAN
TS RADENSKA
Moški SLO TS RADENSKA 1:15:47 +20:37 >
Klub TS RADENSKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:15:47
Zaostanek: +20:37
21 . 73 PETEK TONE
SKD MEKINJE
Moški SLO SKD MEKINJE 1:17:00 +21:50 >
Klub SKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:17:00
Zaostanek: +21:50
22 . 21 SIRK ERIH
PREVALJE
Moški SLO PREVALJE 1:17:48 +22:38 >
Klub PREVALJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:17:48
Zaostanek: +22:38
23 . 47 BUZETI ŠTEFAN
TS RADENSKA
Moški SLO TS RADENSKA 1:19:26 +24:16 >
Klub TS RADENSKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:19:26
Zaostanek: +24:16
24 . 27 SANZIN WALTER
CADENABIKE
Moški ITA CADENABIKE 1:19:28 +24:18 >
Klub CADENABIKE
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 1:19:28
Zaostanek: +24:18
25 . 79 SEDMAK RUDOLF
ŠD POLICIST KAMNIK
Moški SLO ŠD POLICIST KAMNIK 1:21:56 +26:46 >
Klub ŠD POLICIST KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:21:56
Zaostanek: +26:46
26 . 41 PRIJATELJ BOJAN
ŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI
Moški SLO ŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI 1:23:53 +28:43 >
Klub ŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:23:53
Zaostanek: +28:43
27 . 46 KLANČAR ROMAN
TS RADENSKA
Moški SLO TS RADENSKA 1:33:18 +38:08 >
Klub TS RADENSKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:33:18
Zaostanek: +38:08

Komentarji

 

Mobile content