Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 13. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2011

Tek - gorski Tekma:13. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2011 Datum:24.07.2011
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek
Z1 MLAJšE DEKLICE U12-Ž
1 . 310 MILOVIĆ ANA Ženski SLO KGT PAPEŽ 4:03 .
2 . 323 KREČ IRIS Ženski SLO KGT PAPEŽ 4:22 +19
3 . 321 ŠLIBAR MAJA Ženski SLO AK RADOVLJICA 4:26 +23
4 . 308 ORAŽEM MANCA Ženski SLO KGT PAPEŽ 4:31 +28
5 . 327 ROZMAN KLARA Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 4:39 +36
6 . 316 ČIROVIĆ TJAŠA Ženski SLO KGT PAPEŽ 4:42 +39
7 . 319 URŠIČ TJAŠA Ženski SLO KGT PAPEŽ 5:04 +1:01
Z2 DEKLICE U14-Ž
1 . 254 BAKKER JASMIJN Ženski NLD AV TRIATHLON 9:11
2 . 339 KLEMENČIČ NINA Ženski SLO SMUČARSKI TEKAŠKI KLUB MERKUR KRANJ 9:35 +24
3 . 328 ŠUŠTERŠIČ LUCIJA Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 9:48 +37
4 . 336 CAPUDER TINKARA Ženski SLO TK TRISPORT ALPREM 9:57 +46
5 . 335 MAVRIČ NEJA Ženski SLO TK BOVEC 10:11 +1:00
6 . 344 JESENKO KARIN Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI 10:22 +1:11
7 . 333 ŠTURM NIKA Ženski SLO TK KOBARID 10:23 +1:12
8 . 302 URANIČ NUŠA Ženski SLO KGT PAPEŽ 11:51 +2:40
Z3 STAREJšE DEKLICE U16-Ž
1 . 252 BAKKER VEERLE Ženski NLD AV TRIATHLON 16:30
2 . 343 JESENKO SARA Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI 16:42 +12
3 . 338 KLEMENČIČ ANITA Ženski SLO TEKAŠKI SMUČARSKI KLUB MERKUR KRANJ 17:01 +31
4 . 307 OREHEK KARMEN Ženski SLO KGT PAPEŽ 18:10 +1:40
5 . 332 ŠTURM BLAŽKA Ženski SLO TK KOBARID 20:01 +3:31
6 . 306 OREHEK SUZANA Ženski SLO KGT PAPEŽ 20:31 +4:01
7 . 311 KOTNIK DIANA Ženski SLO KGT PAPEŽ 21:00 +4:30
Z4 MLADINKE U20-Ž
1 . 18 DRAGOMIR DENISA Ženski ROU / 57:06
2 . 121 HREN KATJA Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1:34:50 +37:44
Z5 čLANICE-Ž
1 . 5 KRKOČ LUCIJA Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 55:21
2 . 13 JESKA LAUREN Ženski / 58:38 +3:17
3 . 112 JURIŠIĆ VERONIKA Ženski CRO AK SLJEME ZAGREB 1:01:26 +6:05
4 . 107 ZUPAN ŠPELA Ženski SLO FRIKO.SI 1:06:14 +10:53
5 . 54 ZAJEC JERA Ženski SLO ŽIVA VODA 1:07:18 +11:57
6 . 122 RUTAR KATJA Ženski SLO TD BISTRC 1:08:34 +13:13
7 . 15 OUAHMANE MINA Ženski FRA COQUELICOT 42 1:10:28 +15:07
8 . 17 LILLEHOV THEA Ženski AUT SU KLAGENFURT 1:12:14 +16:53
9 . 152 TONIN MALI ELA Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:12:35 +17:14
10 . 118 HREN PETRA Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1:14:15 +18:54
11 . 145 BURŠIĆ BOŽENA Ženski CRO AK SLJEME ZAGREB 1:22:01 +26:40
12 . 139 HERCEG PETRA Ženski CRO AK SLJEME 1:30:13 +34:52
Z6 MLAJšE VETERANKE-Ž
1 . 14 KAPUSCINSKI MARION Ženski AUT SV RIVEG 1:02:56
2 . 104 TROBEC URŠA Ženski SLO ŠD SETNIK 1:05:06 +2:10
3 . 63 TUŠAR MIHAELA Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 1:05:22 +2:26
4 . 153 RAKUŠČEK KATJA Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI / NORICA 1:08:27 +5:31
5 . 69 LAPANJA MARINKA Ženski SLO IDRIJA 1:08:56 +6:00
6 . 143 ŠKEVIN VIŠNJA Ženski CRO AK SLJEME 1:16:12 +13:16
7 . 23 DE CRISTINI CHIARA Ženski ITA CADENABIKE 1:19:29 +16:33
8 . 111 RAJIĆ ŽANA Ženski CRO AK SLJEME ZAGREB 1:45:12 +42:16
Z7 STAREJšE VETERANKE-Ž
1 . 70 ROGELJ JOŽICA Ženski SLO MARATHON NOVO MESTO 1:28:37
2 . 45 JAKOPEC ZLATKA Ženski SLO TS RADENSKA 2:00:23 +31:46
M1 MLAJšI DEčKI U12-M
1 . 313 GOLOB KLEMEN Moški SLO KGT PAPEŽ 3:39
2 . 305 SUŠNIK ROK Moški SLO KGT PAPEŽ 3:50 +11
3 . 304 ŠLEBIR MATEJ Moški SLO KGT PAPEŽ 3:56 +17
4 . 301 URŠIČ NEJC Moški SLO KGT PAPEŽ 4:00 +21
5 . 309 ORAŽEM MIHA Moški SLO KGT PAPEŽ 4:08 +29
6 . 314 ĆOSIĆ IGOR Moški SLO KGT PAPEŽ 4:14 +35
7 . 330 Berginc Matic Moški SLO TEKAŠKO DRUŠTVO BOVEC 4:15 +36
8 . 303 URANIČ LUKA Moški SLO KGT PAPEŽ 4:16 +37
9 . 317 PODBREGAR MIHA Moški SLO KGT PAPEŽ 4:30 +51
10 . 318 PRELOVŠEK ALEŠ Moški SLO KGT PAPEŽ 4:34 +55
11 . 341 ŠPIK GREGOR Moški SLO 5:55 +2:16
M2 DEčKI U14-M
1 . 326 HREN TINE Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 8:47
2 . 334 ERZETIČ ROBI Moški SLO TD BOVEC 8:55 +8
3 . 329 ROZMAN TIMOTEJ Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 9:09 +22
4 . 325 GRŽE JAKA Moški SLO OŠ MIROSLAVA VILHARJA 9:10 +23
5 . 315 ČIROVIĆ UROŠ Moški SLO KGT PAPEŽ 9:24 +37
M3 STAREJšI DEčKI U16-M
1 . 345 GRDADOLNIK BOR Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI / NORICA 14:05
2 . 320 ČADEŽ ANŽE Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 14:37 +32
3 . 331 LAZAR NEJC Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 14:58 +53
4 . 337 BOŽIČ ALJAŽ Moški SLO KGT PAPEŽ 15:47 +1:42
5 . 340 MLAKAR LEON Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 15:55 +1:50
6 . 324 RAKUŠČEK CENE Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 16:03 +1:58
M4 MLADINCI U20-M
1 . 258 MIHELIČ LUKA Moški SLO AD OLIMPIK 52:27
2 . 255 ZUPAN DOMEN Moški SLO KGT PAPEŽ 53:22 +55
3 . 256 ČADEŽ ŽIGA Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 58:29 +6:02
4 . 202 URBAN MATE Moški HUN / 59:12 +6:45
5 . 257 BOŽIČ ANŽE Moški SLO KGT PAPEŽ 1:00:29 +8:02
6 . 259 KOŽUH ALJAŽ Moški SLO KGT PAPEŽ 1:00:58 +8:31
7 . 129 HOLCMAN TIMOTEJ Moški SLO TURBINA 1:12:17 +19:50
M5 čLANI-M
1 . 1 ARSLAN AHMED Moški TUR / 42:50
2 . 10 SCHNEIDER DAVID Moški CHE KTV WIL LA 44:26 +1:36
3 . 11 KRUPIČKA ROBERT Moški CZE ADIDAS CZ 46:08 +3:18
4 . 2 EDWARDS ORLANDO Moški SHAFFESBURY BARNET 47:08 +4:18
5 . 83 KUHAR NEJC Moški SLO LASPORTIVA TEAM 47:38 +4:48
6 . 85 MIKLOŠA MATJAŽ Moški SLO KGT PAPEŽ 48:26 +5:36
7 . 90 TRILER KLEMEN Moški SLO KGT PAPEŽ 48:47 +5:57
8 . 7 OSBORNE ADAM Moški LEEDS CITY AC 49:17 +6:27
9 . 4 GYORGY SZABOLCS-ISTVAN Moški ROU CSM CLUJ-NAPOCA 50:05 +7:15
10 . 137 LAMOVEC PETER Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 50:46 +7:56
11 . 322 OBLAK LENART Moški SLO SK BRDO LJUBLJANA 51:25 +8:35
12 . 20 TOCKNER ANDREAS Moški AUT TUS SCHÖDER 52:32 +9:42
13 . 71 HRASTOVEC IVAN Moški SLO DMP CELJE 53:34 +10:44
14 . 88 MLAKAR GREGOR Moški SLO KGT PAPEŽ 53:52 +11:02
15 . 84 UDOVIČ ALEŠ Moški SLO ALE-JET 54:01 +11:11
16 . 140 DÖCKE MAX Moški DEU SKICLUB SOHLAND 55:08 +12:18
17 . 80 RAZPET IVAN Moški SLO KARATE INSTITUTE 55:33 +12:43
18 . 60 REPNIK BORIS Moški SLO ŠD PARTIZAN DOLSKO 56:28 +13:38
19 . 8 JUHASZ ANDRAS Moški HUN / 56:44 +13:54
20 . 52 Markuš Klemen Moški SLO KGT PAPEŽ 57:12 +14:22
21 . 49 ERLAH JURIJ Moški SLO / 57:26 +14:36
22 . 101 TRPIN SINDI Moški SLO KGT PAPEŽ 57:45 +14:55
23 . 59 LAH GABER Moški SLO ŠD KRANJSKA GORA 59:07 +16:17
24 . 32 BEDNARZ LIBOR Moški CZE X-AIR OSTRAVA 59:09 +16:19
25 . 51 Markuš Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 1:00:16 +17:26
26 . 95 PERKO MARKO Moški SLO ŠD LOG 1:00:32 +17:42
27 . 120 FILIPIČ MITJA Moški SLO / 1:00:44 +17:54
28 . 91 JANŠA KLEMEN Moški SLO KGT PAPEŽ 1:00:56 +18:06
29 . 53 GRMŠEK JURE Moški SLO KGT PAPEŽ 1:01:26 +18:36
30 . 141 MORGENSTERN STEPHAN Moški DEU TEAM ZITTAUER GEBIRGE 1:01:27 +18:37
31 . 128 HOLCMAN MIHA Moški SLO TURBINA 1:02:57 +20:07
32 . 39 BORŠTNAR JAKA Moški SLO / 1:03:06 +20:16
33 . 82 KODES ERVIN Moški SLO ŠD PEDAL 1:03:15 +20:25
34 . 57 JESENIČNIK GREGOR Moški SLO ŠD SOCKA 1:03:27 +20:37
35 . 77 KRČ JOŽEF Moški SLO MALER VON BERUF 1:03:59 +21:09
36 . 65 GROHAR GREGOR Moški SLO / 1:04:28 +21:38
37 . 124 HLADE ROBERT Moški SLO TURBINA 1:04:58 +22:08
38 . 113 SUHINA VANJA Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 1:05:00 +22:10
39 . 48 ZUPANČIČ LUIS Moški SLO TK TRŽIŠKE STRELE 1:05:52 +23:02
40 . 66 BIZJAK BOŠTJAN Moški SLO / 1:06:00 +23:10
41 . 55 BLAZINŠEK UROŠ Moški SLO ŠD SOCKA KD MOBILNI 1:06:09 +23:19
42 . 92 BITENC JANEZ Moški SLO / 1:07:19 +24:29
43 . 135 HOČEVAR PRIMOŽ Moški SLO POLET 1:09:05 +26:15
44 . 35 KRIŽNAR MIHA Moški SLO / 1:09:44 +26:54
45 . 6 YONOV TODOR GEORGIEV Moški BGR TROYAN 1:09:45 +26:55
46 . 31 FLORJANČIČ JAN Moški SLO 3IRON KLUB 1:09:56 +27:06
47 . 3 NAGRADIC DRAGAN Moški AK SREM 1:09:58 +27:08
48 . 130 GOLIČ MATJAŽ Moški SLO TRIATLON KLUB MARIBOR 1:10:20 +27:30
49 . 58 ŠPEGELJ PETER Moški SLO ŠD SOCKA 1:10:35 +27:45
50 . 115 PECINA IVAN Moški CRO AK SLJEME 1:11:44 +28:54
51 . 134 POTRČ NINO Moški SLO ŠD TURBINA 1:12:58 +30:08
52 . 37 PINTAR DAVOR Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 1:15:37 +32:47
53 . 75 ZAJC ROBERT Moški SLO ŠD TURBO M 1:17:40 +34:50
54 . 78 IPAVEC BOŠTJAN Moški SLO / 1:19:02 +36:12
55 . 151 ŽELEZNIK FRANCI Moški SLO ŠD ČEŠNJICE 1:19:09 +36:19
56 . 33 VASS KOPPANY Moški HUN BMTSZ 1:21:40 +38:50
57 . 127 ŽIŽEK WERNER DRAGO Moški SLO TURBINA 1:23:13 +40:23
58 . 150 JESENOVEC GREGOR Moški SLO ŠD HOMEC 1:53:00 +1:10:10
M6 MLAJšI VETERANI-M
1 . 24 Alič Simon Moški SLO ŠRI ČINMOJ MARATON TEAM 46:32
2 . 25 JANJATOVIČ MIRKO Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 53:43 +7:11
3 . 26 TERAŽ FRANCI Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 54:46 +8:14
4 . 9 GERLEI TAMAS Moški HUN / 54:48 +8:16
5 . 126 MOČNIK METOD Moški SLO / 55:17 +8:45
6 . 96 TROJER ANDREJ Moški SLO AO DOMŽALE 56:24 +9:52
7 . 116 PETEK TOMO Moški SLO ŠD ŠMARTNO 56:37 +10:05
8 . 98 ZUPANČIČ MARJAN Moški SLO KGT PAPEŽ 58:19 +11:47
9 . 109 ZUPAN MILAN Moški SLO ŠD MESLINJA 58:25 +11:53
10 . 138 MIHELIČ BLAŽ Moški SLO HARE KRIŠNA 59:02 +12:30
11 . 64 ČUFER DAMIJAN Moški SLO TD BURJA VIPAVA 59:36 +13:04
12 . 89 ŠEBENIK MARJAN Moški SLO ŠD GRMADA 1:01:07 +14:35
13 . 100 LOTRIČ STANE Moški SLO ŠD BELA PEČ 1:01:21 +14:49
14 . 56 PLEVNIK ROMAN Moški SLO ŠD SOCKA 1:02:58 +16:26
15 . 142 KOŽUH BOJAN Moški SLO KGT PAPEŽ 1:03:11 +16:39
16 . 67 HVALA VALTER Moški SLO SD NANOS 1:05:11 +18:39
17 . 93 ŠEBENIK IZTOK Moški SLO / 1:06:02 +19:30
18 . 30 SUŠNIK FRANCI Moški SLO KGT PAPEŽ 1:06:05 +19:33
19 . 108 BAVDEK DARE Moški SLO TEKAŠKI FORUM 1:07:09 +20:37
20 . 72 PANČUR TONE Moški SLO ŠD SOTESKA 1:10:18 +23:46
21 . 22 VARGA RAJKO Moški SLO / 1:10:34 +24:02
22 . 119 ZAJC JOŽE Moški SLO ŠD IZLAKE 1:11:29 +24:57
23 . 131 TOMŠE PETER Moški SLO ŠD GOLAŽ 1:11:41 +25:09
24 . 40 DOLENEC IVAN - Moški SLO POLJANCI 1:11:45 +25:13
25 . 42 KRAMAR BOJAN Moški SLO KGT PAPEŽ 1:13:41 +27:09
26 . 114 PACAK GORAN Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 1:13:58 +27:26
27 . 123 SRŠEN RAJKO Moški SLO KOMENDA 1:14:07 +27:35
28 . 154 URŠIČ TOMO Moški SLO STAHOVICA 1:16:00 +29:28
29 . 68 MOČNIK ALEKSANDER Moški SLO INFRAX CERKNO 1:16:34 +30:02
30 . 148 ILČIĆ VLADIMIR Moški CRO AK SLJEME 1:17:50 +31:18
31 . 34 BENEDIČIČ ZDRAVKO Moški SLO KŠD MARTINJ VRH 1:18:00 +31:28
32 . 132 ČADEŽ MILAN Moški SLO / 1:18:01 +31:29
33 . 76 LAVRIČ BRANE Moški SLO ŠD POLICIST KAMNIK 1:19:49 +33:17
34 . 133 ŠPIK JANEZ Moški SLO / 1:20:10 +33:38
35 . 61 JAZBEC AMADEJ Moški SLO / 1:21:36 +35:04
M7 STAREJšI VETERANI-M
1 . 136 PANDUREVIĆ DRAGAN Moški / 55:10
2 . 97 Kemperl Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ 57:30 +2:20
3 . 29 URH IVAN Moški SLO KGT PAPEŽ 58:43 +3:33
4 . 12 BAKKER AART Moški NLD AV TRIATHLON 1:00:00 +4:50
5 . 149 Papič Milivoj Moški SLO / 1:00:30 +5:20
6 . 105 ZEJAK GOJKO Moški SLO / 1:00:52 +5:42
7 . 99 KOŽELJ PETER Moški SLO KAMNIK 1:04:32 +9:22
8 . 74 SPORIŠ MIRO Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 1:04:59 +9:49
9 . 86 KEMPERL ZVONE Moški SLO PD KOMENDA 1:05:36 +10:26
10 . 125 VAVPETIČ ANDREJ Moški SLO MICI JE ZAKON 1:06:35 +11:25
11 . 94 VRTAČNIK JOŽE Moški SLO ŠD GRMADA 1:08:50 +13:40
12 . 38 LEKŠE TONI Moški SLO ŠD ELEKTRO LJUBLJANA 1:09:32 +14:22
13 . 110 HOMEC STANE Moški SLO ŠD MARMOR HOTAVLJE 1:09:43 +14:33
14 . 87 KNAVS ANTON Moški SLO KLJUKA 1:10:46 +15:36
15 . 81 DERGANC ANTON Moški SLO R.D REVOZ N.M 1:11:18 +16:08
16 . 50 ERLAH PAVEL Moški SLO TK TRŽIŠKE STRELE 1:13:52 +18:42
17 . 117 HREN TIBOR Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1:14:35 +19:25
18 . 102 GALIN BOJAN Moški SLO KOMENDA 1:15:09 +19:59
19 . 28 STOSSI IGOR Moški ITA AMICI DEL TRAM DE OPCINA 1:15:15 +20:05
20 . 43 JAKOPEC MARIJAN Moški SLO TS RADENSKA 1:15:47 +20:37
21 . 73 PETEK TONE Moški SLO SKD MEKINJE 1:17:00 +21:50
22 . 21 SIRK ERIH Moški SLO PREVALJE 1:17:48 +22:38
23 . 47 BUZETI ŠTEFAN Moški SLO TS RADENSKA 1:19:26 +24:16
24 . 27 SANZIN WALTER Moški ITA CADENABIKE 1:19:28 +24:18
25 . 79 SEDMAK RUDOLF Moški SLO ŠD POLICIST KAMNIK 1:21:56 +26:46
26 . 41 PRIJATELJ BOJAN Moški SLO ŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI 1:23:53 +28:43
27 . 46 KLANČAR ROMAN Moški SLO TS RADENSKA 1:33:18 +38:08

Komentarji