Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 10. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2007

Tek - gorski Tekma:10. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2007 Datum:29.07.2007
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Več
Z1 MLAJšE DEKLICE U12-Ž
1 . 348 ANJA PLAZNIK
TK ŠMARNO. N.
Ženski SLO TK ŠMARNO. N. 0:02:06 >
Klub TK ŠMARNO. N.
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:02:06
2 . 338 MAJA MENCIGAR
OS Sveti Jurij
Ženski SLO OS Sveti Jurij 0:02:08 >
Klub OS Sveti Jurij
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:02:08
3 . 359 ANITA KLEMENČIČ
Tržiške strele
Ženski SLO Tržiške strele 0:02:09 >
Klub Tržiške strele
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:02:09
4 . 344 SARA KARLOVŠEK
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA 0:02:12 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:02:12
5 . 312 DIANA KOTNIK
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:02:18 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:02:18
6 . 349 MAJA PLAZNIK
TK ŠMARNO. N.
Ženski SLO TK ŠMARNO. N. 0:02:21 >
Klub TK ŠMARNO. N.
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:02:21
7 . 327 LIZA URŠIČ
Elek.TRISPORT
Ženski SLO Elek.TRISPORT 0:02:23 >
Klub Elek.TRISPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:02:23
8 . 328 KRISTINA URŠIČ
Elek.TRISPORT
Ženski SLO Elek.TRISPORT 0:02:25 >
Klub Elek.TRISPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:02:25
9 . 358 NINA KLEMENČIČ
Tržiške strele
Ženski SLO Tržiške strele 0:02:26 >
Klub Tržiške strele
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:02:26
10 . 308 KLARA KREGAR
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:02:28 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:02:28
11 . 322 TINA ŽLOGAR
AD Mass
Ženski SLO AD Mass 0:02:29 >
Klub AD Mass
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:02:29
12 . 306 MARUŠA JERAS
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:02:30 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:02:30
13 . 343 LAILA TVEDT
Gular Norway
Ženski Gular Norway 0:02:37 >
Klub Gular Norway
Država
Spol: Ženski
Čas: 0:02:37
14 . 329 KATARINA HUMAR
Elek.TRISPORT
Ženski SLO Elek.TRISPORT 0:02:42 >
Klub Elek.TRISPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:02:42
Z2 DEKLICE U14-Ž
1 . 351 HANI MLEKUŽ -
TD Bovec
Ženski SLO TD Bovec 0:09:41 >
Klub TD Bovec
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:09:41
2 . 342 EVA ALJANČIČ
AK Domžale
Ženski SLO AK Domžale 0:10:07 >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:10:07
3 . 356 PATRICIA TERAŽ
(brez)
Ženski SLO (brez) 0:10:21 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:10:21
4 . 310 KLARA KROŠELJ
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:10:21 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:10:21
5 . 314 KATJA STANONIK
ŠD TABOR ŽIRI
Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI 0:10:37 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:10:37
6 . 337 KATJA HREN
TK ŠMARNO. N.
Ženski SLO TK ŠMARNO. N. 0:10:49 >
Klub TK ŠMARNO. N.
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:10:49
7 . 307 PETRA REBERNIK
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:12:32 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:12:32
Z3 STAREJšE DEKLICE U16-Ž
1 . 345 SARA LAVRIČ
Ženski SLO 0:17:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:17:59
2 . 361 KATJA KOZJEK
TK ŠMARNO. N.
Ženski SLO TK ŠMARNO. N. 0:18:25 >
Klub TK ŠMARNO. N.
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:18:25
3 . 360 TINA KOZJEK
TK ŠMARNO. N.
Ženski SLO TK ŠMARNO. N. 0:19:23 >
Klub TK ŠMARNO. N.
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:19:23
4 . 354 MONIKA ADLER
AK Domžale
Ženski SLO AK Domžale 0:20:05 >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:20:05
5 . 363 IRMA MARENČE
TK ŠMARNO. N.
Ženski SLO TK ŠMARNO. N. 0:23:01 >
Klub TK ŠMARNO. N.
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:23:01
Z4 MLADINKE U20-Ž
1 . 264 KATJA KOSMATIN
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 1:10:19 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:10:19
2 . 244 PETRA HREN
TK ŠMARNO. N.
Ženski SLO TK ŠMARNO. N. 1:18:20 >
Klub TK ŠMARNO. N.
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:18:20
3 . 161 CITA CVIRN
AK Domžale
Ženski SLO AK Domžale 1:25:10 >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:25:10
Z5 čLANICE-Ž
1 . 2 ANNA PICHRTOVA
CZECH
Ženski CZE CZECH 1:34:24 >
Klub CZECH
Država CZE
Spol: Ženski
Čas: 1:34:24
2 . 5 ANNA FROST
(none)
Ženski (none) 1:36:54 >
Klub (none)
Država
Spol: Ženski
Čas: 1:36:54
3 . 267 SIMONA ŽABJEK
Aristokrat inženirin
Ženski SLO Aristokrat inženirin 1:45:36 >
Klub Aristokrat inženirin
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:45:36
4 . 74 ŠPELA NOVAK
AK TRIGLAV
Ženski SLO AK TRIGLAV 1:46:31 >
Klub AK TRIGLAV
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:46:31
5 . 9 VERONIKA JURIŠIČ
AK Sljeme
Ženski CRO AK Sljeme 1:46:51 >
Klub AK Sljeme
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 1:46:51
6 . 178 EDITA GASHI
AD Posočje
Ženski SLO AD Posočje 1:54:43 >
Klub AD Posočje
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:54:43
7 . 93 BARBORA SUCHANKOVA
(brez)
Ženski (brez) 1:57:38 >
Klub (brez)
Država
Spol: Ženski
Čas: 1:57:38
8 . 241 ANDREJA GODEC
AD MB98
Ženski SLO AD MB98 2:07:33 >
Klub AD MB98
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:07:33
9 . 73 POLONA ŠTRITOF
(brez)
Ženski SLO (brez) 2:07:42 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:07:42
10 . 98 ZORANA TEŽAK
TK Pula
Ženski CRO TK Pula 2:09:35 >
Klub TK Pula
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 2:09:35
11 . 64 GABRIJELA GERKMAN
(brez)
Ženski SLO (brez) 2:10:08 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:10:08
12 . 96 ANA JEŠOVNIK
A.K. Jastreb
Ženski CRO A.K. Jastreb 2:14:27 >
Klub A.K. Jastreb
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 2:14:27
13 . 63 POLONA KUZMAN
(brez)
Ženski SLO (brez) 2:15:51 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:15:51
14 . 249 JERA ZAJEC
Živa voda - Barje
Ženski SLO Živa voda - Barje 2:15:59 >
Klub Živa voda - Barje
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:15:59
15 . 227 JONA BRAJNIK
(brez)
Ženski SLO (brez) 2:26:25 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:26:25
16 . 155 BOŽENA BURŠIĆ
Zagreb
Ženski CRO Zagreb 2:33:11 >
Klub Zagreb
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 2:33:11
Z6 MLAJšE VETERANKE-Ž
1 . 15 VALERIJA MRAK
AD POSOČJE
Ženski SLO AD POSOČJE 1:45:47 >
Klub AD POSOČJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:45:47
2 . 36 MIHAELA TUŠAR
PODNANOS
Ženski SLO PODNANOS 1:47:08 >
Klub PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:47:08
3 . 23 IRENA PAKOSZ
MLUKSTechnik
Ženski POL MLUKSTechnik 1:56:08 >
Klub MLUKSTechnik
Država POL
Spol: Ženski
Čas: 1:56:08
4 . 263 URŠA TROBEC
TK Kobarid
Ženski SLO TK Kobarid 1:56:54 >
Klub TK Kobarid
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:56:54
5 . 37 MARINKA LAPANJA
Idrija
Ženski SLO Idrija 2:04:53 >
Klub Idrija
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:04:53
6 . 152 VISNJA ŠKEVIN
AK Sljeme
Ženski CRO AK Sljeme 2:06:17 >
Klub AK Sljeme
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 2:06:17
7 . 223 NATAŠA ALJANČIČ
AK Domžale
Ženski SLO AK Domžale 2:12:58 >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:12:58
8 . 112 MARTA GRIČAR
(brez)
Ženski SLO (brez) 2:13:48 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:13:48
9 . 180 NATAŠA TUL-MANDIĆ
(brez)
Ženski SLO (brez) 2:38:54 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:38:54
Z7 STAREJšE VETERANKE-Ž
1 . 149 OLGA GRM
KLUB TRMASTIH
Ženski SLO KLUB TRMASTIH 2:13:00 >
Klub KLUB TRMASTIH
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:13:00
M1 MLAJšI DEčKI U12-M
1 . 323 JAN LUXA
AK GORICA
Moški SLO AK GORICA 0:02:05 >
Klub AK GORICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:05
2 . 303 MATEVŽ ŠKRTIČ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:02:05 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:05
3 . 332 MATEVŽ PLANKO
POS
Moški SLO POS 0:02:13 >
Klub POS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:13
4 . 324 AXEL LUXA
AK GORICA
Moški SLO AK GORICA 0:02:20 >
Klub AK GORICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:20
5 . 320 ANDRAŽ ŠOŠTARIČ
ŠD Planjava
Moški SLO ŠD Planjava 0:02:20 >
Klub ŠD Planjava
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:20
6 . 304 LOVRO HUMAR
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:02:22 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:22
7 . 300 PIOTR PAKOSZ
MLUKSTechnik
Moški POL MLUKSTechnik 0:02:24 >
Klub MLUKSTechnik
Država POL
Spol: Moški
Čas: 0:02:24
8 . 335 DREJC KREGAR
Elek.TRISPORT
Moški SLO Elek.TRISPORT 0:02:24 >
Klub Elek.TRISPORT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:24
9 . 336 TINE HREN
ŠMARNOGORSKA
Moški SLO ŠMARNOGORSKA 0:02:25 >
Klub ŠMARNOGORSKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:25
10 . 355 NEJC LAZAR
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 0:02:27 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:27
11 . 334 ŽIGA LIPOVŠEK
Elek.TRISPORT
Moški SLO Elek.TRISPORT 0:02:33 >
Klub Elek.TRISPORT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:33
12 . 330 BLAŽ POLAK
POS
Moški SLO POS 0:02:34 >
Klub POS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:34
13 . 364 Trontelj Žiga
TK ŠMARNO. N.
Moški SLO TK ŠMARNO. N. 0:02:35 >
Klub TK ŠMARNO. N.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:35
14 . 302 BLAŽ JAŠOVEC
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:02:36 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:36
15 . 305 JAKA ALJAŽ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:02:38 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:38
16 . 325 ŽIGA ZAJC
TK POS
Moški SLO TK POS 0:02:40 >
Klub TK POS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:40
17 . 331 ROK BODLAJ
Elek.Trisport
Moški SLO Elek.Trisport 0:02:41 >
Klub Elek.Trisport
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:41
18 . 315 SIMON STANONIK
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 0:02:45 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:45
19 . 350 SIMON SAVIČ
AD MASS
Moški SLO AD MASS 0:02:47 >
Klub AD MASS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:47
20 . 365 LUKA TRONTELJ
TK ŠMARNO. N.
Moški SLO TK ŠMARNO. N. 0:02:51 >
Klub TK ŠMARNO. N.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:51
21 . 340 JAN URŠIČ
(brez)
Moški SLO (brez) 0:02:54 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:54
22 . 333 LOVRO PLANKO
Moški SLO 0:02:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:58
23 . 339 KLEMEN ŠKRTIČ
(brez)
Moški SLO (brez) 0:03:07 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:03:07
M2 DEčKI U14-M
1 . 319 ANŽE ZUPAN
AK Domžale
Moški SLO AK Domžale 0:08:18 >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:08:18
2 . 301 MITJA KOTNIK
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:08:34 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:08:34
3 . 317 JAN SAMIDE
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA 0:08:35 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:08:35
4 . 313 PRIMOŽ BENKO
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 0:08:39 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:08:39
5 . 346 MARTIN VADNU
AD Mass
Moški SLO AD Mass 0:09:22 >
Klub AD Mass
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:09:22
6 . 316 ERIK GRDADOLNIK
ŠD Tabor Žiri
Moški SLO ŠD Tabor Žiri 0:10:20 >
Klub ŠD Tabor Žiri
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:10:20
7 . 341 JURE ALJANČIČ
AK Domžale
Moški SLO AK Domžale 0:10:43 >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:10:43
8 . 326 JAN LIPOVŠEK
Elek.TRISPORT
Moški SLO Elek.TRISPORT 0:10:49 >
Klub Elek.TRISPORT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:10:49
9 . 352 TIM SENIČAR
AD KLADIVAR
Moški SLO AD KLADIVAR 0:11:28 >
Klub AD KLADIVAR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:11:28
10 . 321 SIMON STRAJNŠAK
TS Radenska
Moški SLO TS Radenska 0:13:00 >
Klub TS Radenska
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:13:00
M3 STAREJšI DEčKI U16-M
1 . 318 DOMEN ZUPAN
AK Domžale
Moški SLO AK Domžale 0:13:39 >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:13:39
2 . 347 Plaznik Matic
TK ŠMARNO. N.
Moški SLO TK ŠMARNO. N. 0:14:42 >
Klub TK ŠMARNO. N.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:14:42
3 . 135 JAKA VODNJOV
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 0:14:49 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:14:49
4 . 357 NEJC TERAŽ
(brez)
Moški SLO (brez) 0:16:06 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:16:06
5 . 362 ŽIGA KAŠPAR
ŠD Naklo
Moški SLO ŠD Naklo 0:16:23 >
Klub ŠD Naklo
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:16:23
6 . 353 MIHA ŠKOFLEK
AK Domžale
Moški SLO AK Domžale 0:16:32 >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:16:32
M4 MLADINCI U20-M
1 . 176 PETER OBLAK
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 0:53:03 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:53:03
2 . 13 GAŠPER BREGAR
TK ŠMARNO. N.
Moški SLO TK ŠMARNO. N. 0:53:15 >
Klub TK ŠMARNO. N.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:53:15
3 . 175 MATIJA OBLAK
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 0:56:32 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:56:32
4 . 42 GREGOR MLAKAR
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:58:38 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:58:38
5 . 18 Markuš Klemen
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:00:17 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:00:17
6 . 65 UROŠ BENKO
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 1:00:44 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:00:44
7 . 17 Markuš Rok
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:01:03 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:01:03
8 . 22 SEBASTIAN ROTER
MLUKSTechnik
Moški POL MLUKSTechnik 1:04:03 >
Klub MLUKSTechnik
Država POL
Spol: Moški
Čas: 1:04:03
9 . 221 SERGEJ SAVIČ
AD Mass
Moški SLO AD Mass 1:06:20 >
Klub AD Mass
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:06:20
10 . 255 MARKO ALPNER
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:08:30 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:08:30
11 . 216 ANŽE OSOLNIK
(brez)
Moški SLO (brez) 1:19:03 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:19:03
M5 čLANI-M
1 . 3 Alič Simon
ŠD Peklenk
Moški SLO ŠD Peklenk 1:21:44 >
Klub ŠD Peklenk
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:21:44
2 . 1 SEBASTJAN ZARNIK
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:22:14 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:22:14
3 . 8 PAVEL BRYDL
AXIOM ORBITT
Moški CZE AXIOM ORBITT 1:25:57 >
Klub AXIOM ORBITT
Država CZE
Spol: Moški
Čas: 1:25:57
4 . 16 NEJC KUHAR
GRS Jezersko
Moški SLO GRS Jezersko 1:27:26 >
Klub GRS Jezersko
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:27:26
5 . 171 BOJAN SLAPAR
ŠD Šmartno -
Moški SLO ŠD Šmartno - 1:28:23 >
Klub ŠD Šmartno -
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:28:23
6 . 46 MARJAN ZUPANČIČ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:29:26 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:29:26
7 . 137 KLEMEN BAUER
SK Ihan
Moški SLO SK Ihan 1:30:08 >
Klub SK Ihan
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:30:08
8 . 14 KLEMEN TRILER
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:30:41 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:30:41
9 . 177 IVAN RAZPET
(brez)
Moški SLO (brez) 1:32:46 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:32:46
10 . 226 MATJAŽ JAKOVAC
G7
Moški SLO G7 1:33:25 >
Klub G7
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:33:25
11 . 243 JERNEJ REBOLJ
ŠD Partizan Dolsko
Moški SLO ŠD Partizan Dolsko 1:34:20 >
Klub ŠD Partizan Dolsko
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:34:20
12 . 123 MARKO GRMEK
(brez)
Moški SLO (brez) 1:37:29 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:37:29
13 . 95 MARKO RAJKOVIĆ
A.K. Sljeme
Moški A.K. Sljeme 1:37:57 >
Klub A.K. Sljeme
Država
Spol: Moški
Čas: 1:37:57
14 . 245 BORIS REPNIK
ŠD Partizan Dolsko
Moški SLO ŠD Partizan Dolsko 1:38:16 >
Klub ŠD Partizan Dolsko
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:38:16
15 . 224 TONI VENCELJ
AK Portovald
Moški SLO AK Portovald 1:38:34 >
Klub AK Portovald
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:38:34
16 . 131 BOJAN BRUS
TS RADENSKA
Moški SLO TS RADENSKA 1:39:44 >
Klub TS RADENSKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:39:44
17 . 88 DEJAN LJUBAS
TK Rival
Moški TK Rival 1:40:33 >
Klub TK Rival
Država
Spol: Moški
Čas: 1:40:33
18 . 257 MIRKO JANJATOVIČ
KGT papež
Moški SLO KGT papež 1:40:39 >
Klub KGT papež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:40:39
19 . 151 STOJAN ŠVIGELJ
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA 1:40:50 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:40:50
20 . 251 MARTIN ANDREJČIČ
(brez)
Moški SLO (brez) 1:40:59 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:40:59
21 . 91 BORUT MALAVAŠIČ
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 1:41:04 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:41:04
22 . 82 METOD BREGAR
TK ŠMARNO. N.
Moški SLO TK ŠMARNO. N. 1:41:35 >
Klub TK ŠMARNO. N.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:41:35
23 . 258 UROŠ BERTONCELJ
Kondor Godešič
Moški SLO Kondor Godešič 1:42:19 >
Klub Kondor Godešič
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:42:19
24 . 134 ZDENKO KLEMENČIČ
TS Radenska
Moški SLO TS Radenska 1:42:53 >
Klub TS Radenska
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:42:53
25 . 30 BRANKO SOJER
TK ŠMARNO. N.
Moški SLO TK ŠMARNO. N. 1:43:02 >
Klub TK ŠMARNO. N.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:43:02
26 . 108 MARTIN ŠTENDLER
TK ŠMARNO. N.
Moški SLO TK ŠMARNO. N. 1:43:03 >
Klub TK ŠMARNO. N.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:43:03
27 . 229 KLEMEN UDOVIČ
McKINLEY
Moški SLO McKINLEY 1:43:30 >
Klub McKINLEY
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:43:30
28 . 109 LEON KUS
TK ŠMARNO. N.
Moški SLO TK ŠMARNO. N. 1:45:00 >
Klub TK ŠMARNO. N.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:45:00
29 . 110 ALJOŠA MIKLUŠ
(brez)
Moški SLO (brez) 1:45:37 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:45:37
30 . 68 IVAN HRASTOVEC
(brez)
Moški SLO (brez) 1:46:47 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:46:47
31 . 268 IZIDOR CIMERMAN
(brez)
Moški SLO (brez) 1:46:55 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:46:55
32 . 44 TOMO PETEK
Š.D. ŠMARTNO
Moški SLO Š.D. ŠMARTNO 1:48:21 >
Klub Š.D. ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:48:21
33 . 271 DAVID KUŠTRIN
Jabka Rdejče
Moški SLO Jabka Rdejče 1:48:37 >
Klub Jabka Rdejče
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:48:37
34 . 11 BLAŽ MIHELIČ
Hare Krišna
Moški SLO Hare Krišna 1:48:49 >
Klub Hare Krišna
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:48:49
35 . 270 BLAŽ KAVČIČ
Jabka Rdejče
Moški SLO Jabka Rdejče 1:48:54 >
Klub Jabka Rdejče
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:48:54
36 . 150 DAMJAN OSOLNIK
KOLESAR. KLUB
Moški SLO KOLESAR. KLUB 1:49:21 >
Klub KOLESAR. KLUB
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:49:21
37 . 234 MARJAN ŽIBERNA
(brez)
Moški SLO (brez) 1:49:37 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:49:37
38 . 66 JANEZ BENKO
ŽIVLJENJE JE
Moški SLO ŽIVLJENJE JE 1:50:32 >
Klub ŽIVLJENJE JE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:50:32
39 . 259 ŠTEFAN KRIŽAJ
GODEŠIČ
Moški SLO GODEŠIČ 1:52:06 >
Klub GODEŠIČ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:52:06
40 . 237 BOŠTJAN PINTAR
(brez)
Moški SLO (brez) 1:52:17 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:52:17
41 . 99 MARTIN MLAKAR
Jelen
Moški SLO Jelen 1:52:30 >
Klub Jelen
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:52:30
42 . 117 MATJAŽ REŠEK
(brez)
Moški SLO (brez) 1:52:58 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:52:58
43 . 55 IVAN MARADIN
(brez)
Moški SLO (brez) 1:53:07 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:53:07
44 . 262 ANDREJ ČERNE
(brez)
Moški SLO (brez) 1:53:57 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:53:57
45 . 79 TEODOR MARKOČ
Vitezi Dobrega
Moški SLO Vitezi Dobrega 1:54:40 >
Klub Vitezi Dobrega
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:54:40
46 . 181 JURE-CVETO GRMŠEK
(brez)
Moški SLO (brez) 1:54:55 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:54:55
47 . 168 BLAŽ BARBORIČ
MANICA CLUB
Moški SLO MANICA CLUB 1:55:27 >
Klub MANICA CLUB
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:55:27
48 . 83 MARJAN TROBEC
Tekaški forum
Moški SLO Tekaški forum 1:55:35 >
Klub Tekaški forum
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:55:35
49 . 118 ZDRAVKO VOLKAR
Š.D. ŠMARTNO
Moški SLO Š.D. ŠMARTNO 1:55:38 >
Klub Š.D. ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:55:38
50 . 159 SAMUEL KRANJC
(brez)
Moški SLO (brez) 1:56:09 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:56:09
51 . 236 JAKA JESENKO
ŠD SV.Urban
Moški SLO ŠD SV.Urban 1:56:29 >
Klub ŠD SV.Urban
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:56:29
52 . 57 GREGA GREGOREC
Mercator
Moški SLO Mercator 1:57:22 >
Klub Mercator
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:57:22
53 . 219 MARKO REMS
(brez)
Moški SLO (brez) 1:57:24 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:57:24
54 . 100 GREGOR TROŠT
(brez)
Moški SLO (brez) 1:57:28 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:57:28
55 . 85 BOŠTJAN BIZJAK
(brez)
Moški SLO (brez) 1:57:38 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:57:38
56 . 143 PETER PFEIFER
(brez)
Moški SLO (brez) 1:58:16 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:58:16
57 . 132 IZIDOR KLEMENCIC
TS RADENSKA
Moški SLO TS RADENSKA 1:58:19 >
Klub TS RADENSKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:58:19
58 . 31 MIRO STARE
(brez)
Moški SLO (brez) 1:58:33 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:58:33
59 . 256 IGOR ALPNER
ZARJA
Moški SLO ZARJA 1:58:35 >
Klub ZARJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:58:35
60 . 120 JURE JERAJ
Tekaški forum
Moški SLO Tekaški forum 1:58:47 >
Klub Tekaški forum
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:58:47
61 . 39 SAMO ZABOVNIK
(brez)
Moški SLO (brez) 1:58:52 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:58:52
62 . 87 BOJAN NOVAK
(brez)
Moški CRO (brez) 1:59:11 >
Klub (brez)
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 1:59:11
63 . 33 ROK LINDTNER
(brez)
Moški SLO (brez) 1:59:18 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:59:18
64 . 238 JANEZ VELIKANJE
GRS
Moški SLO GRS 1:59:51 >
Klub GRS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:59:51
65 . 86 JAN FLORJANČIČ
Tekaški forum
Moški SLO Tekaški forum 2:00:36 >
Klub Tekaški forum
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:00:36
66 . 156 MATEJ HRIBAR
Tekaški forum
Moški SLO Tekaški forum 2:01:14 >
Klub Tekaški forum
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:01:14
67 . 75 PRIMOŽ ŠPORAR
(brez)
Moški SLO (brez) 2:02:26 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:02:26
68 . 92 ROBERT ŠVEGLER
AKŠ
Moški SLO AKŠ 2:05:02 >
Klub AKŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:05:02
69 . 144 ZORAN MALOVIČ
TK Maribor
Moški SLO TK Maribor 2:06:08 >
Klub TK Maribor
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:06:08
70 . 225 KLEMEN ROJNIK
(brez)
Moški SLO (brez) 2:06:53 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:06:53
71 . 128 TINE KOGOVŠEK
TK ŠMARNO. N.
Moški SLO TK ŠMARNO. N. 2:07:36 >
Klub TK ŠMARNO. N.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:07:36
72 . 269 MIHA JAŠOVEC
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 2:09:20 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:09:20
73 . 53 GREGOR KOŠEC
adventureteam.si
Moški SLO adventureteam.si 2:09:26 >
Klub adventureteam.si
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:09:26
74 . 183 PRIMOŽ KRISTAN
AADS
Moški SLO AADS 2:09:53 >
Klub AADS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:09:53
75 . 145 LEON KAUČEVIČ
APAČE
Moški SLO APAČE 2:09:58 >
Klub APAČE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:09:58
76 . 104 GREGOR ŽLEBNIK
(brez)
Moški SLO (brez) 2:10:04 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:10:04
77 . 119 JOŽE ŠIRCELJ
OREHOVO
Moški SLO OREHOVO 2:10:16 >
Klub OREHOVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:10:16
78 . 124 ROBERT VERBIČ
ŠD TAB
Moški SLO ŠD TAB 2:10:59 >
Klub ŠD TAB
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:10:59
79 . 252 ANTON ANDREJČIČ
(brez)
Moški SLO (brez) 2:11:04 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:11:04
80 . 133 SREČKO OLAJ
TS RADENSKA
Moški SLO TS RADENSKA 2:12:04 >
Klub TS RADENSKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:12:04
81 . 254 ANDRAŽ ROJNIK
(brez)
Moški SLO (brez) 2:12:54 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:12:54
82 . 136 HRVOJE VLAHOVIĆ
TK RIVAL
Moški TK RIVAL 2:14:25 >
Klub TK RIVAL
Država
Spol: Moški
Čas: 2:14:25
83 . 228 MILAN VELKAVRH
(brez)
Moški SLO (brez) 2:17:04 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:17:04
84 . 97 BOJAN PROKOP
(brez)
Moški SLO (brez) 2:18:04 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:18:04
85 . 59 MATEJ GABRIJELČIČ
ŠD Podnanos
Moški SLO ŠD Podnanos 2:19:54 >
Klub ŠD Podnanos
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:19:54
86 . 162 MATEJ ZAKRAJŠEK
LOŠKA DOLINA
Moški SLO LOŠKA DOLINA 2:20:05 >
Klub LOŠKA DOLINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:20:05
87 . 78 MARKO ROBLEK
Vitezi dobrega teka
Moški SLO Vitezi dobrega teka 2:20:21 >
Klub Vitezi dobrega teka
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:20:21
88 . 158 ALEŠ KARBA
(brez)
Moški SLO (brez) 2:24:41 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:24:41
89 . 146 IVO ČONDIČ
(brez)
Moški SLO (brez) 2:26:48 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:26:48
90 . 217 MIHA ČERMELJ
(brez)
Moški SLO (brez) 2:26:54 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:26:54
91 . 126 IGOR KLEMENČIČ
TS RADENSKA
Moški SLO TS RADENSKA 2:34:05 >
Klub TS RADENSKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:34:05
92 . 253 SANDI URŠIČ
(brez)
Moški SLO (brez) 2:46:19 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:46:19
93 . 111 ANDREJ LAPANJA
Podbrdo
Moški SLO Podbrdo 2:49:58 >
Klub Podbrdo
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:49:58
M6 MLAJšI VETERANI-M
1 . 147 JON TVEDT
Gular Norway
Moški Gular Norway 1:17:27 >
Klub Gular Norway
Država
Spol: Moški
Čas: 1:17:27
2 . 4 HELMUT SCHMUCK
LCC Wien
Moški AUT LCC Wien 1:24:59 >
Klub LCC Wien
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 1:24:59
3 . 76 MARKO ŠUBIC
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 1:29:45 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:29:45
4 . 6 IGOR ŠALAMUN
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:31:39 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:31:39
5 . 41 REINHOLD POTOTSCHNIK
LG Sudkartnen
Moški AUT LG Sudkartnen 1:33:47 >
Klub LG Sudkartnen
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 1:33:47
6 . 274 BOGDAN PRIMOŽIČ
(brez)
Moški SLO (brez) 1:38:43 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:38:43
7 . 50 KLAVDIJ MARAŽ
FILIPIDES
Moški SLO FILIPIDES 1:44:27 >
Klub FILIPIDES
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:44:27
8 . 165 Kemperl Bojan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:45:11 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:45:11
9 . 184 ANDREJ KRAMER
NAJS Celje
Moški SLO NAJS Celje 1:45:21 >
Klub NAJS Celje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:45:21
10 . 174 NEJC AJDOVEC
GRS Kranj
Moški SLO GRS Kranj 1:45:31 >
Klub GRS Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:45:31
11 . 139 IGOR KALAN
TK ŠMARNO. N.
Moški SLO TK ŠMARNO. N. 1:45:53 >
Klub TK ŠMARNO. N.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:45:53
12 . 230 Hafner Jože
Godešič
Moški SLO Godešič 1:47:20 >
Klub Godešič
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:47:20
13 . 169 BORUT GABER
Mici je Zakon
Moški SLO Mici je Zakon 1:49:42 >
Klub Mici je Zakon
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:49:42
14 . 172 LADO KVEDER
banka Domzale
Moški SLO banka Domzale 1:50:35 >
Klub banka Domzale
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:50:35
15 . 129 ROBERT POBEŽIN
TK ŠMARNO. N.
Moški SLO TK ŠMARNO. N. 1:51:14 >
Klub TK ŠMARNO. N.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:51:14
16 . 10 TONE PANČUR
ŠD Soteska
Moški SLO ŠD Soteska 1:52:13 >
Klub ŠD Soteska
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:52:13
17 . 273 ANTON GRAŠIČ
Grič 41
Moški SLO Grič 41 1:52:26 >
Klub Grič 41
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:52:26
18 . 153 JERNEJ KLINC
TK LOKA -
Moški SLO TK LOKA - 1:52:29 >
Klub TK LOKA -
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:52:29
19 . 266 DAMIJAN ŠINIGOJ
KK IZVIR VIPAVA
Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 1:52:45 >
Klub KK IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:52:45
20 . 250 DARE BAVDEK
Tekaški forum
Moški SLO Tekaški forum 1:52:55 >
Klub Tekaški forum
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:52:55
21 . 127 BORIS KAUČIČ
TS RADENSKA
Moški SLO TS RADENSKA 1:53:23 >
Klub TS RADENSKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:53:23
22 . 72 DAMIJAN ČUFER
VIPAVA
Moški SLO VIPAVA 1:54:58 >
Klub VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:54:58
23 . 105 ZVONE ŽNIDARŠIČ
Marathon Novo
Moški SLO Marathon Novo 1:56:13 >
Klub Marathon Novo
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:56:13
24 . 29 VITOMIR MAKSIMOVIČ
REKREATIVEC
Moški SLO REKREATIVEC 1:56:29 >
Klub REKREATIVEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:56:29
25 . 27 FRANCI TERAŽ
KGT papež
Moški SLO KGT papež 1:56:46 >
Klub KGT papež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:56:46
26 . 35 SIMON ISTENIČ
Živa voda
Moški SLO Živa voda 1:57:01 >
Klub Živa voda
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:57:01
27 . 157 STANE HOMEC
S.D. MARMOR
Moški SLO S.D. MARMOR 1:58:37 >
Klub S.D. MARMOR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:58:37
28 . 107 MARJAN VERŠNIK
ŠD TERGLV
Moški SLO ŠD TERGLV 1:58:42 >
Klub ŠD TERGLV
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:58:42
29 . 220 FRANCI OBLAK
(brez)
Moški SLO (brez) 1:59:08 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:59:08
30 . 247 PETER MACUH
TK ŠMARNO. N.
Moški SLO TK ŠMARNO. N. 2:01:33 >
Klub TK ŠMARNO. N.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:01:33
31 . 54 RENE DUMAS
TICINO
Moški TICINO 2:02:18 >
Klub TICINO
Država
Spol: Moški
Čas: 2:02:18
32 . 101 JOŽE ZAJC
ŠD IZLAKE
Moški SLO ŠD IZLAKE 2:02:42 >
Klub ŠD IZLAKE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:02:42
33 . 182 ROBERT ZRIMŠEK
Moški SLO 2:02:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:02:51
34 . 235 ANDREJ VAVPETIČ
mici je zakon
Moški SLO mici je zakon 2:04:05 >
Klub mici je zakon
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:04:05
35 . 28 RAJKO VARGA
(brez)
Moški SLO (brez) 2:04:25 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:04:25
36 . 154 BOJAN JUGOVAR
DPM celje
Moški SLO DPM celje 2:05:39 >
Klub DPM celje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:05:39
37 . 130 ERO ŠRAMEL
Tekaški forum
Moški SLO Tekaški forum 2:06:25 >
Klub Tekaški forum
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:06:25
38 . 265 BRANE JAŠOVEC
(brez)
Moški SLO (brez) 2:07:32 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:07:32
39 . 69 JOŽE ŽUŽEK
SSK MENGEŠ
Moški SLO SSK MENGEŠ 2:09:26 >
Klub SSK MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:09:26
40 . 62 ROBERT KREN
Koroški teki
Moški SLO Koroški teki 2:09:29 >
Klub Koroški teki
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:09:29
41 . 71 MARJAN ŠEBENIK
(brez)
Moški SLO (brez) 2:09:44 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:09:44
42 . 233 VALTER FOŠKI
OK Polaris
Moški SLO OK Polaris 2:09:59 >
Klub OK Polaris
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:09:59
43 . 34 ALEKSANDER MOČNIK
TF Cerkno
Moški SLO TF Cerkno 2:10:09 >
Klub TF Cerkno
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:10:09
44 . 242 ROBERT ŠTUPAR
(brez)
Moški SLO (brez) 2:10:19 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:10:19
45 . 77 MARJAN REKAR
Klub Trmastih
Moški SLO Klub Trmastih 2:10:42 >
Klub Klub Trmastih
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:10:42
46 . 51 ANTON GORJANC
Tekaški forum
Moški SLO Tekaški forum 2:10:57 >
Klub Tekaški forum
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:10:57
47 . 261 TONI PERUŠIČ
ŠD Črnomelj
Moški SLO ŠD Črnomelj 2:11:47 >
Klub ŠD Črnomelj
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:11:47
48 . 125 MIRO REŽONJA
Tekaški forum
Moški SLO Tekaški forum 2:11:58 >
Klub Tekaški forum
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:11:58
49 . 138 ERIH SIRK
Prevalje
Moški SLO Prevalje 2:12:03 >
Klub Prevalje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:12:03
50 . 38 IVAN SUŠNIK
ŠD SOTESKA
Moški SLO ŠD SOTESKA 2:13:14 >
Klub ŠD SOTESKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:13:14
51 . 115 FRANCI SUŠNIK
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 2:14:21 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:14:21
52 . 56 BOJAN KRAMAR
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 2:19:07 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:19:07
53 . 218 SAMO KOŠNIK
(brez)
Moški SLO (brez) 2:19:13 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:19:13
54 . 260 Skvarča Andrej
MENGEŠ
Moški SLO MENGEŠ 2:20:07 >
Klub MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:20:07
55 . 24 STANE FAJFAR
ŠD Lončar
Moški SLO ŠD Lončar 2:20:08 >
Klub ŠD Lončar
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:20:08
56 . 179 IGOR MANDIĆ
(brez)
Moški SLO (brez) 2:20:51 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:20:51
57 . 43 VITAL VEK
(brez)
Moški SLO (brez) 2:22:24 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:22:24
58 . 122 VALTER TEDEŠKO
Škofije
Moški SLO Škofije 2:24:55 >
Klub Škofije
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:24:55
59 . 140 ZDRAVKO ČUFAR
Tekaški forum
Moški SLO Tekaški forum 2:25:29 >
Klub Tekaški forum
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:25:29
60 . 102 DUŠAN KOTAR
Tekaški forum
Moški SLO Tekaški forum 2:26:19 >
Klub Tekaški forum
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:26:19
61 . 275 TOMAŽ URŠIČ
(brez)
Moški SLO (brez) 2:26:38 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:26:38
62 . 106 MIRKO LINDIČ
Tekaški forum
Moški SLO Tekaški forum 2:26:47 >
Klub Tekaški forum
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:26:47
63 . 113 SAMO RUGELJ
(brez)
Moški SLO (brez) 2:38:20 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:38:20
64 . 116 GUNTER STRAJNŠAK
TS Radenci
Moški SLO TS Radenci 2:47:01 >
Klub TS Radenci
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:47:01
M7 STAREJšI VETERANI-M
1 . 60 GAETANO CIMENTI
Carniatletica
Moški ITA Carniatletica 1:34:25 >
Klub Carniatletica
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 1:34:25
2 . 32 STANKO ČUFER
Yoviland
Moški SLO Yoviland 1:39:09 >
Klub Yoviland
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:39:09
3 . 164 IVAN ŠAVS
Preddvor
Moški SLO Preddvor 1:39:48 >
Klub Preddvor
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:39:48
4 . 7 IVAN URH
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:45:48 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:45:48
5 . 80 MILAN KIRN
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 1:48:12 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:48:12
6 . 94 BRIAN WALTON
HORWICH
Moški HORWICH 1:48:54 >
Klub HORWICH
Država
Spol: Moški
Čas: 1:48:54
7 . 19 Klemenc Tone
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:51:11 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:51:11
8 . 231 JANEZ UDOVIČ
Powerfit
Moški SLO Powerfit 1:52:39 >
Klub Powerfit
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:52:39
9 . 160 STANE ZAGAR
ŠD TEŠ
Moški SLO ŠD TEŠ 1:54:51 >
Klub ŠD TEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:54:51
10 . 58 ZVONE KEMPERL
PD KOMENDA
Moški SLO PD KOMENDA 1:57:05 >
Klub PD KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:57:05
11 . 67 MILAN BORKO
MARIBOR
Moški SLO MARIBOR 2:03:29 >
Klub MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:03:29
12 . 121 PAVEL ERLAH
PD KRIŽE
Moški SLO PD KRIŽE 2:03:37 >
Klub PD KRIŽE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:03:37
13 . 272 RIKO JERMAN
ŠD Šentjošt
Moški SLO ŠD Šentjošt 2:05:12 >
Klub ŠD Šentjošt
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:05:12
14 . 170 JANEZ POLJANEC
ŠK Senica
Moški SLO ŠK Senica 2:08:08 >
Klub ŠK Senica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:08:08
15 . 163 JOŽE VRTAČNIK
(brez)
Moški SLO (brez) 2:10:34 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:10:34
16 . 232 STOJAN KOŠMERL
(brez)
Moški SLO (brez) 2:11:33 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:11:33
17 . 173 TONE PETEK
kamniskivrhac
Moški SLO kamniskivrhac 2:13:07 >
Klub kamniskivrhac
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:13:07
18 . 47 TONE ŠEST
GRS Bohinj
Moški SLO GRS Bohinj 2:13:09 >
Klub GRS Bohinj
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:13:09
19 . 114 DARKO KOS
Klub Polet
Moški SLO Klub Polet 2:13:24 >
Klub Klub Polet
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:13:24
20 . 142 MIRKO PINTAR
ŠD PUNGERT
Moški SLO ŠD PUNGERT 2:14:29 >
Klub ŠD PUNGERT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:14:29
21 . 141 ANTON ALIČ
Hotavlje
Moški SLO Hotavlje 2:15:22 >
Klub Hotavlje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:15:22
22 . 84 JOŽEF BIZJAK
(brez)
Moški SLO (brez) 2:16:40 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:16:40
23 . 12 JANEZ KREK
Kondor Godešič
Moški SLO Kondor Godešič 2:21:04 >
Klub Kondor Godešič
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:21:04
24 . 166 ALBIN STRUNA
Triatlon klub Bohinj
Moški SLO Triatlon klub Bohinj 2:27:09 >
Klub Triatlon klub Bohinj
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:27:09
25 . 148 FRANC HRIBERNIK
Gorenjski glas
Moški SLO Gorenjski glas 2:29:12 >
Klub Gorenjski glas
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:29:12
26 . 167 MILIVOJ KODRIČ
ŠD Brazde vzdržlji
Moški SLO ŠD Brazde vzdržlji 2:29:36 >
Klub ŠD Brazde vzdržlji
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:29:36
27 . 222 Horvat Miha
SULCI KAMNIK
Moški SLO SULCI KAMNIK 2:30:19 >
Klub SULCI KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:30:19
28 . 52 DARKO ZAVRŠAN
(brez)
Moški (brez) 2:31:11 >
Klub (brez)
Država
Spol: Moški
Čas: 2:31:11
29 . 81 IGOR BELE
Polet
Moški SLO Polet 2:32:03 >
Klub Polet
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:32:03
30 . 70 BRANE ŠUŠTAR
SSK Mengeš
Moški SLO SSK Mengeš 2:32:15 >
Klub SSK Mengeš
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:32:15
31 . 20 JAKA REŠ
(brez)
Moški SLO (brez) 2:38:17 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:38:17
32 . 90 IVO LESKOVŠEK
AK Domžale
Moški SLO AK Domžale 2:42:23 >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:42:23
33 . 48 MIRO TRONTELJ
AK KOPER
Moški SLO AK KOPER 2:48:33 >
Klub AK KOPER
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:48:33

Komentarji

 

Mobile content