Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Maraton Franja 2020

Cestno kolesarstvo Tekma:Maraton Franja 2020 Datum:06.09.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca rezultat distanca Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 82 Šimenc Laura
BK Umag
Ženski SLO BK Umag 534 3:35:53.2 156km >
Klub BK Umag
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 534
rezultat: 3:35:53.2
distanca: 156km
2 . 59 Novak Katarina
BikeRepublic
Ženski SLO BikeRepublic 197 3:47:38.0 156km >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 197
rezultat: 3:47:38.0
distanca: 156km
3 . 7 Selan Dunja
TUŠ T.E.A.M.
Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 339 3:50:37.1 156km >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 339
rezultat: 3:50:37.1
distanca: 156km
4 . 190 ROTAR Rebeka
KK Bled
Ženski SLO KK Bled 782 5:28:50.6 156km >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 782
rezultat: 5:28:50.6
distanca: 156km
ŽENSKE B-Ž
1 . 387 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 225 4:02:09.2 156km >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 225
rezultat: 4:02:09.2
distanca: 156km
2 . 8 Nastran Brank Joži
KD LPP
Ženski SLO KD LPP 347 4:11:34.2 156km >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 347
rezultat: 4:11:34.2
distanca: 156km
3 . 192 Rotar Melita
KK Bled
Ženski SLO KK Bled 1224 5:28:50.9 156km >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 1224
rezultat: 5:28:50.9
distanca: 156km
ŽENSKE C-Ž
1 . 1007 Kalan Mateja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 431 2:43:19.6 97km >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 431
rezultat: 2:43:19.6
distanca: 97km
2 . 1148 ŠEME Suzana
KD LPP
Ženski SLO KD LPP 1372 2:43:49.6 97km >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 1372
rezultat: 2:43:49.6
distanca: 97km
3 . 1124 Švab Lilijana
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 441 2:45:48.4 97km >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 441
rezultat: 2:45:48.4
distanca: 97km
DNF4 . 1118 Ceglar Vida
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 585 DNF 97km >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 585
rezultat: DNF
distanca: 97km
ŽENSKE D-Ž
1 . 1390 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 758 2:45:47.8 97km >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 758
rezultat: 2:45:47.8
distanca: 97km
2 . 1433 Anžel Jožefa
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 436 3:00:40.5 97km >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 436
rezultat: 3:00:40.5
distanca: 97km
3 . 1187 Ušeničnik Tina
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 481 3:10:37.1 97km >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 481
rezultat: 3:10:37.1
distanca: 97km
AMATERJI -M
1 . 313 Mercina Matej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 842 3:29:10.4 156km >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 842
rezultat: 3:29:10.4
distanca: 156km
2 . 35 Sedar Tadej
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 209 3:31:14.5 156km >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 209
rezultat: 3:31:14.5
distanca: 156km
3 . 479 Frim Davorin
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 126 3:35:49.3 156km >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 126
rezultat: 3:35:49.3
distanca: 156km
4 . 56 Juroš Bor
KD LPP
Moški SLO KD LPP 587 3:40:46.2 156km >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 587
rezultat: 3:40:46.2
distanca: 156km
5 . 49 Hribljan Matjaž
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 1179 3:40:51.0 156km >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1179
rezultat: 3:40:51.0
distanca: 156km
6 . 402 Janc Jure
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 854 3:40:53.1 156km >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 854
rezultat: 3:40:53.1
distanca: 156km
7 . 44 Golob Urban
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 78 3:47:34.8 156km >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 78
rezultat: 3:47:34.8
distanca: 156km
8 . 52 Jerina Andraž
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 80 3:47:36.6 156km >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 80
rezultat: 3:47:36.6
distanca: 156km
9 . 51 Povirk Anže
KD LPP
Moški SLO KD LPP 635 3:50:34.0 156km >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 635
rezultat: 3:50:34.0
distanca: 156km
10 . 5 Oven Jaka
KD Rog
Moški SLO KD Rog 803 3:51:11.4 156km >
Klub KD Rog
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 803
rezultat: 3:51:11.4
distanca: 156km
11 . 484 Kolar Matic
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 1180 3:54:43.6 156km >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1180
rezultat: 3:54:43.6
distanca: 156km
12 . 367 DEŽMAN NEJC
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 375 3:54:59.3 156km >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 375
rezultat: 3:54:59.3
distanca: 156km
13 . 20 Breznik Gašper
KD LPP
Moški SLO KD LPP 1004 4:19:18.0 156km >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1004
rezultat: 4:19:18.0
distanca: 156km
14 . 43 Kovačič Miran
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 840 5:22:34.2 156km >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 840
rezultat: 5:22:34.2
distanca: 156km
MASTER A-M
1 . 26 Draksler Andrej
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 329 3:31:23.3 156km >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 329
rezultat: 3:31:23.3
distanca: 156km
2 . 33 Božnar Kristijan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 8 3:38:09.2 156km >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 8
rezultat: 3:38:09.2
distanca: 156km
3 . 415 Grušovnik Matjaž
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 798 3:38:44.9 156km >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 798
rezultat: 3:38:44.9
distanca: 156km
4 . 368 Koželj Martin
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 257 3:51:01.6 156km >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 257
rezultat: 3:51:01.6
distanca: 156km
5 . 57 Rot Denis
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 719 3:54:44.9 156km >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 719
rezultat: 3:54:44.9
distanca: 156km
6 . 66 Jesih Martin
B.V.G. GULČ
Moški SLO B.V.G. GULČ 583 3:56:33.8 156km >
Klub B.V.G. GULČ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 583
rezultat: 3:56:33.8
distanca: 156km
MASTER B-M
1 . 291 SIKOŠEK GREGOR.
BK NOVIGRAD
Moški SLO BK NOVIGRAD 3:31:14.2 156km >
Klub BK NOVIGRAD
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
rezultat: 3:31:14.2
distanca: 156km
2 . 3 Kranjec Robert
KD LPP
Moški SLO KD LPP 352 3:35:48.3 156km >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 352
rezultat: 3:35:48.3
distanca: 156km
3 . 230 Polak Marko
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 778 3:35:48.8 156km >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 778
rezultat: 3:35:48.8
distanca: 156km
4 . 2 Bogša Uroš
KD LPP
Moški SLO KD LPP 350 3:37:20.3 156km >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 350
rezultat: 3:37:20.3
distanca: 156km
5 . 46 Bergant Rok
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 331 3:40:51.8 156km >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 331
rezultat: 3:40:51.8
distanca: 156km
6 . 61 Beč Boris
KD LPP
Moški SLO KD LPP 357 3:50:34.1 156km >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 357
rezultat: 3:50:34.1
distanca: 156km
MASTER C-M
1 . 21 Bratuš Dean
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 343 3:28:49.8 156km >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 343
rezultat: 3:28:49.8
distanca: 156km
2 . 478 Čretnik Marko
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 125 3:36:13.1 156km >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 125
rezultat: 3:36:13.1
distanca: 156km
3 . 36 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 89 3:38:44.6 156km >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 89
rezultat: 3:38:44.6
distanca: 156km
4 . 15 Stranjak Robert
KD LPP
Moški SLO KD LPP 353 3:50:33.0 156km >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 353
rezultat: 3:50:33.0
distanca: 156km
5 . 462 Hanžič Tadej
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 629 3:50:33.1 156km >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 629
rezultat: 3:50:33.1
distanca: 156km
6 . 278 LOZEJ ROK
Meblojogi PRO- CONCRETE
Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 909 4:04:03.9 156km >
Klub Meblojogi PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 909
rezultat: 4:04:03.9
distanca: 156km
MASTER D-M
1 . 1 Hren Aleš
KD LPP
Moški SLO KD LPP 354 3:31:15.6 156km >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 354
rezultat: 3:31:15.6
distanca: 156km
2 . 31 Jelič Borja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 342 3:31:17.0 156km >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 342
rezultat: 3:31:17.0
distanca: 156km
3 . 325 Hajdinjak Dušan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 600 3:35:47.7 156km >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 600
rezultat: 3:35:47.7
distanca: 156km
4 . 32 Oter Mitja
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 94 3:35:48.6 156km >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 94
rezultat: 3:35:48.6
distanca: 156km
5 . 60 Otoničar Domen
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 1154 3:47:39.8 156km >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1154
rezultat: 3:47:39.8
distanca: 156km
6 . 53 Šabec Igor
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 1006 3:47:39.9 156km >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1006
rezultat: 3:47:39.9
distanca: 156km
7 . 54 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 420 3:47:46.3 156km >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 420
rezultat: 3:47:46.3
distanca: 156km
8 . 55 Novak Robert
KZS
Moški SLO KZS 1331 3:50:32.3 156km >
Klub KZS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1331
rezultat: 3:50:32.3
distanca: 156km
9 . 232 Oražem Aleš
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 296 3:50:33.2 156km >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 296
rezultat: 3:50:33.2
distanca: 156km
10 . 4 SAJOVEC ANDREJ
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 433 3:50:33.5 156km >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 433
rezultat: 3:50:33.5
distanca: 156km
11 . 67 Zemljič Damjan
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 390 3:54:38.7 156km >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 390
rezultat: 3:54:38.7
distanca: 156km
12 . 439 BIZJAN ROBERT
ŠD GRMADA
Moški SLO ŠD GRMADA 799 4:21:25.1 156km >
Klub ŠD GRMADA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 799
rezultat: 4:21:25.1
distanca: 156km
13 . 185 Kuster David
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 530 4:40:32.6 156km >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 530
rezultat: 4:40:32.6
distanca: 156km
MASTER E-M
1 . 365 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 276 3:38:45.1 156km >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 276
rezultat: 3:38:45.1
distanca: 156km
2 . 29 Vodopivec Borut
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 268 3:38:45.5 156km >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 268
rezultat: 3:38:45.5
distanca: 156km
3 . 28 Melanšek Iztok
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 337 3:40:50.3 156km >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 337
rezultat: 3:40:50.3
distanca: 156km
4 . 65 Križman Marjan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 769 3:54:54.6 156km >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 769
rezultat: 3:54:54.6
distanca: 156km
5 . 396 STROJIN ROBERT
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1174 4:02:08.1 156km >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1174
rezultat: 4:02:08.1
distanca: 156km
6 . 120 Soderžnik Stojan
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 222 4:20:54.9 156km >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 222
rezultat: 4:20:54.9
distanca: 156km
7 . 437 Oven Uroš
ŠD GRMADA
Moški SLO ŠD GRMADA 802 4:21:24.5 156km >
Klub ŠD GRMADA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 802
rezultat: 4:21:24.5
distanca: 156km
MASTER F-M
1 . 42 Prpar Vlado
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 344 3:50:26.5 156km >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 344
rezultat: 3:50:26.5
distanca: 156km
2 . 14 Černigoj Milan
KD LPP
Moški SLO KD LPP 345 3:50:32.4 156km >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 345
rezultat: 3:50:32.4
distanca: 156km
3 . 366 Bauman Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 557 3:50:32.6 156km >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 557
rezultat: 3:50:32.6
distanca: 156km
4 . 227 Pograjc Zvone
KK ZAGORSKA DOLINA
Moški SLO KK ZAGORSKA DOLINA 1128 3:54:45.0 156km >
Klub KK ZAGORSKA DOLINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1128
rezultat: 3:54:45.0
distanca: 156km
5 . 292 Bogataj Igor
Ljubljana Migimigi
Moški SLO Ljubljana Migimigi 1175 4:04:05.4 156km >
Klub Ljubljana Migimigi
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1175
rezultat: 4:04:05.4
distanca: 156km
6 . 109 Krušič Marko
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT 873 4:13:57.7 156km >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 873
rezultat: 4:13:57.7
distanca: 156km
7 . 317 Mesojedec Matjaž
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 761 4:18:38.7 156km >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 761
rezultat: 4:18:38.7
distanca: 156km
8 . 342 Novak Peter
KZS
Moški SLO KZS 1170 5:37:06.8 156km >
Klub KZS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1170
rezultat: 5:37:06.8
distanca: 156km
MASTER G-M
1 . 1001 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 70 2:17:39.9 97km >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 70
rezultat: 2:17:39.9
distanca: 97km
2 . 1461 Čuden Marjan
Team BTS Company
Moški SLO Team BTS Company 133 2:23:11.5 97km >
Klub Team BTS Company
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 133
rezultat: 2:23:11.5
distanca: 97km
3 . 1056 Stankovič Dragan
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT 868 2:23:11.7 97km >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 868
rezultat: 2:23:11.7
distanca: 97km
4 . 1023 Bokalič Marko
B.V.G. GULČ
Moški SLO B.V.G. GULČ 582 2:23:12.3 97km >
Klub B.V.G. GULČ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 582
rezultat: 2:23:12.3
distanca: 97km
5 . 1061 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 265 2:32:18.3 97km >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 265
rezultat: 2:32:18.3
distanca: 97km
6 . 1389 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 757 2:35:01.9 97km >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 757
rezultat: 2:35:01.9
distanca: 97km
7 . 1103 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 260 2:53:04.2 97km >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 260
rezultat: 2:53:04.2
distanca: 97km
8 . 1135 Mikuletič Andrej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 723 3:11:29.2 97km >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 723
rezultat: 3:11:29.2
distanca: 97km
9 . 1256 Godec Jože
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 851 3:17:17.7 97km >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 851
rezultat: 3:17:17.7
distanca: 97km
MASTER H-M
1 . 1058 Kastelic Ivan
B.V.G. GULČ
Moški SLO B.V.G. GULČ 579 2:25:08.8 97km >
Klub B.V.G. GULČ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 579
rezultat: 2:25:08.8
distanca: 97km
2 . 1059 Car Ljubo
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 229 2:27:05.7 97km >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 229
rezultat: 2:27:05.7
distanca: 97km
3 . 1387 Vehar Danijel
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 271 2:35:04.1 97km >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 271
rezultat: 2:35:04.1
distanca: 97km
4 . 1114 Golčman Andrej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 857 2:45:37.8 97km >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 857
rezultat: 2:45:37.8
distanca: 97km
5 . 1133 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 270 3:04:01.2 97km >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 270
rezultat: 3:04:01.2
distanca: 97km
MASTER I-M
1 . 1082 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 266 2:32:19.1 97km >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 266
rezultat: 2:32:19.1
distanca: 97km
2 . 1101 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 421 2:35:06.1 97km >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 421
rezultat: 2:35:06.1
distanca: 97km
3 . 1409 Otoničar Janez
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 725 2:45:38.1 97km >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 725
rezultat: 2:45:38.1
distanca: 97km

Komentarji

 

Mobile content