Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Pokal Bleda 2020

Cestno kolesarstvo Tekma:Pokal Bleda 2020 Datum:18.07.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 58 Novak Katarina
BikeRepublic
Ženski SLO BikeRepublic 10059932139 00:48:05 -- >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10059932139
Čas: 00:48:05
Gap: 00:00:00
2 . 59 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 00:48:42 -4 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017636503
Čas: 00:48:42
Gap: -4
DNF 60 Remic Kaja
KD LPP
Ženski SLO KD LPP 10102311843 00:21:10 -18 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10102311843
Čas: 00:21:10
Gap: -18
ŽENSKE C-Ž
1 . 61 Ceglar Vida
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 00:49:18 -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017625284
Čas: 00:49:18
Gap: 00:00:00
ŽENSKE D-Ž
1 . 62 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 00:49:14 -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017630843
Čas: 00:49:14
Gap: 00:00:00
AMATERJI -M
1 . 6 Mercina Matej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10077887142 01:09:58 -- >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077887142
Čas: 01:09:58
Gap: 00:00:00
2 . 5 Pajek Rok
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017646001 01:10:35 00:00:37 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017646001
Čas: 01:10:35
Gap: 00:00:37
3 . 13 Murko Vid
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10079880490 01:10:36 00:00:38 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079880490
Čas: 01:10:36
Gap: 00:00:38
4 . 7 Janc Jure
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10104798073 01:10:38 00:00:40 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104798073
Čas: 01:10:38
Gap: 00:00:40
5 . 8 BERGER MLAKAR Rok
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10104795952 01:10:40 00:00:42 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104795952
Čas: 01:10:40
Gap: 00:00:42
6 . 9 Peternelj Žan
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 10104025309 01:10:40 00:00:42 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104025309
Čas: 01:10:40
Gap: 00:00:42
7 . 1 Hribljan Matjaž
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10092865760 01:10:41 00:00:43 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092865760
Čas: 01:10:41
Gap: 00:00:43
8 . 10 Povirk Anže
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10103250218 01:10:42 00:00:44 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10103250218
Čas: 01:10:42
Gap: 00:00:44
9 . 2 Grbec Gašper
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017569815 01:11:00 -2 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569815
Čas: 01:11:00
Gap: -2
DNF 26 Jerina Andraž
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10078036379 00:32:20 -25 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10078036379
Čas: 00:32:20
Gap: -25
DNF 11 Juroš Bor
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10102484221 00:29:11 -27 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10102484221
Čas: 00:29:11
Gap: -27
DNF 4 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 00:23:57 -31 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013786209
Čas: 00:23:57
Gap: -31
MASTER A-M
1 . 14 Jesih Martin
B.V.G. GULČ
Moški SLO B.V.G. GULČ 10006988428 01:10:37 -- >
Klub B.V.G. GULČ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10006988428
Čas: 01:10:37
Gap: 00:00:00
2 . 16 Alič Miha
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10071639433 01:10:39 00:00:02 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10071639433
Čas: 01:10:39
Gap: 00:00:02
3 . 15 Božnar Kristijan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 01:10:43 00:00:06 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075550755
Čas: 01:10:43
Gap: 00:00:06
MASTER B-M
1 . 18 Bogša Uroš
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017622052 01:10:37 -- >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017622052
Čas: 01:10:37
Gap: 00:00:00
2 . 19 Polak Marko
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10077289984 01:10:39 00:00:02 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077289984
Čas: 01:10:39
Gap: 00:00:02
MASTER C-M
1 . 21 Stranjak Robert
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10101639412 01:10:41 -- >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10101639412
Čas: 01:10:41
Gap: 00:00:00
2 . 20 Starman Jan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604470 01:10:07 -6 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017604470
Čas: 01:10:07
Gap: -6
MASTER D-M
1 . 25 Hren Aleš
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017617709 01:09:58 -- >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017617709
Čas: 01:09:58
Gap: 00:00:00
2 . 24 Hajdinjak Dušan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10016009024 01:10:39 00:00:41 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10016009024
Čas: 01:10:39
Gap: 00:00:41
3 . 23 Oter Mitja
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017585676 01:10:44 00:00:46 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017585676
Čas: 01:10:44
Gap: 00:00:46
4 . 22 Pukšič Franc
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10080020839 01:10:55 -3 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10080020839
Čas: 01:10:55
Gap: -3
MASTER E-M
1 . 31 Pittacolo Michele
ASD PITTABIKE
Moški ITA ASD PITTABIKE 10008455552 00:47:40 -- >
Klub ASD PITTABIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10008455552
Čas: 00:47:40
Gap: 00:00:00
2 . 3 Melanšek Iztok
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10001189848 00:47:41 00:00:01 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10001189848
Čas: 00:47:41
Gap: 00:00:01
3 . 28 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 00:47:58 00:00:18 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017555566
Čas: 00:47:58
Gap: 00:00:18
4 . 27 Vodopivec Borut
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 00:47:59 00:00:19 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554152
Čas: 00:47:59
Gap: 00:00:19
5 . 29 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:48:03 00:00:23 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551829
Čas: 00:48:03
Gap: 00:00:23
6 . 30 Sesek Uros
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 00:48:38 -4 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10053162145
Čas: 00:48:38
Gap: -4
MASTER F-M
1 . 32 Prpar Vlado
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 00:47:58 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577693
Čas: 00:47:58
Gap: 00:00:00
2 . 39 Černigoj Milan
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017611645 00:47:59 00:00:01 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611645
Čas: 00:47:59
Gap: 00:00:01
3 . 36 Bauman Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555869 00:47:59 00:00:01 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017555869
Čas: 00:47:59
Gap: 00:00:01
4 . 38 Debeljak Janez
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017635691 00:48:00 00:00:02 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017635691
Čas: 00:48:00
Gap: 00:00:02
5 . 37 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 00:48:05 00:00:07 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569613
Čas: 00:48:05
Gap: 00:00:07
6 . 35 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:48:08 -1 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552536
Čas: 00:48:08
Gap: -1
MASTER G-M
1 . 41 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:47:58 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577996
Čas: 00:47:58
Gap: 00:00:00
2 . 46 Stankovič Dragan
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT 10088451048 00:49:28 00:01:30 >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088451048
Čas: 00:49:28
Gap: 00:01:30
3 . 45 Zupančič Mirko
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT 10017563852 00:48:46 -2 >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017563852
Čas: 00:48:46
Gap: -2
4 . 47 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 00:48:39 -4 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017630944
Čas: 00:48:39
Gap: -4
5 . 43 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636200 00:48:49 -6 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636200
Čas: 00:48:49
Gap: -6
6 . 44 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 00:49:00 -6 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552334
Čas: 00:49:00
Gap: -6
7 . 42 Aleš Miran
B.V.G. GULČ
Moški SLO B.V.G. GULČ 10017557384 00:48:50 -10 >
Klub B.V.G. GULČ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017557384
Čas: 00:48:50
Gap: -10
MASTER H-M
1 . 48 Kastelic Ivan
B.V.G. GULČ
Moški SLO B.V.G. GULČ 10017553445 00:48:46 -- >
Klub B.V.G. GULČ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553445
Čas: 00:48:46
Gap: 00:00:00
2 . 52 Brancelj Franci
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017633974 00:47:42 -1 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017633974
Čas: 00:47:42
Gap: -1
3 . 50 Vehar Danijel
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 00:48:50 -1 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552435
Čas: 00:48:50
Gap: -1
4 . 51 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017558394 00:49:34 -6 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017558394
Čas: 00:49:34
Gap: -6
MASTER I-M
1 . 54 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 00:48:26 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551930
Čas: 00:48:26
Gap: 00:00:00
2 . 56 RAVBAR Rudi
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT 10088450139 00:48:49 00:00:23 >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088450139
Čas: 00:48:49
Gap: 00:00:23
3 . 55 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 00:48:39 -1 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569411
Čas: 00:48:39
Gap: -1
4 . 53 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 00:48:41 -1 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017635893
Čas: 00:48:41
Gap: -1
5 . 57 Prešeren Janez
Team BTS Company
Moški SLO Team BTS Company 10017554051 00:48:07 -2 >
Klub Team BTS Company
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554051
Čas: 00:48:07
Gap: -2

Komentarji

 

Mobile content