Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 41.Tek na Šmarno goro 2020

Tek Tekma:41.Tek na Šmarno goro 2020 Datum:10.10.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub K1 K2 Rezultat
M1 - MLAJšI DEčKI-M
1 . 223 Močnik Luka Moški SLO AD Posočje 0:03:31
2 . 227 Dremelj Žan Moški SLO o 0:03:35
3 . 228 Henigman Anže Moški SLO o 0:03:44
4 . 221 Černe David Moški SLO ŠRD Zajci 0:03:59
5 . 229 Hladnik Marko Moški SLO TK Šm.Naveza 0:04:06
6 . 236 Šušteršič Tone Moški SLO Preska zahod 0:04:07
7 . 232 Pritržnik Bor Moški SLO TSK Lima 0:04:11
8 . 222 Kodrun Žan Moški SLO TSK Lima 0:04:15
9 . 224 Furlan Nerad Jaka Moški SLO TK Olimpija 0:04:16
10 . 235 Šušteršič Nejc Moški SLO Preska zahod 0:04:22
11 . 226 Cirk Đelović Maks Moški SLO o 0:04:26
11 . 234 Šubic David Moški SLO o 0:04:26
13 . 233 Rodman Andraž Moški SLO ŠD Nanos 0:04:28
14 . 225 Brus Blaž Moški SLO TK Šm.Naveza 0:04:29
15 . 230 Kerševan Matic Moški SLO ŠD Nanos 0:04:49
16 . 231 Kerševan Matija Moški SLO ŠD Nanos 0:05:08
M2 - DEčKI-M
1 . 255 Klemenc Karel Moški SLO AAK Slovan - TEK.SI 0:03:20
2 . 252 Hvala žan Moški SLO AŠ Hop2 0:03:24
3 . 271 Rodman Luka Moški SLO ŠD Nanos 0:03:31
4 . 264 Slemenšek Urban Moški SLO ŠD Blanca 0:03:32
5 . 265 Trček Luka Moški SLO ŠD Tabor 0:03:34
6 . 253 Jakob Gal Moški SLO TSK Lima 0:03:40
7 . 259 Molan Jaka Moški SLO AŠ Hop2 0:03:41
8 . 268 Laharnar Ian Moški SLO ŠD Nanos 0:03:49
9 . 263 Slemenšek David Moški SLO ŠD Blanca 0:03:53
10 . 254 Kerševan Aljaž Moški SLO ŠD Nanos 0:03:55
11 . 269 Margon Izak Moški SLO ŠD Nanos 0:03:58
12 . 273 Juvan Juš Moški SLO o 0:04:03
13 . 272 Zarnik Luka Moški SLO TK Šm.Naveza 0:04:10
14 . 266 Bregar šipek Nejc Moški SLO KGT Papež 0:04:14
15 . 267 Cirk Đelović Luka Moški SLO o 0:05:03
M3 - STAREJšI DEčKI-M
1 . 292 Pritržnik Jon Moški SLO TSK Lima 0:12:24
2 . 293 Pohar Ažbe Moški SLO AK Radovljica 0:12:46
3 . 290 Dovnik Mitja Moški SLO OŠ Gustav Šilih Laporje 0:12:52
4 . 285 Mikuž Jure Moški SLO ŠD Nanos 0:12:53
5 . 289 Fatur Tanej Moški SLO AK Postojna 0:13:01
6 . 282 Šubic Žan Moški SLO ŠD Tabor 0:13:34
7 . 281 žerjav Domen Moški SLO TK Šm.Naveza 0:13:35
8 . 291 Bajc Tomi Moški SLO AK Brežice 0:14:10
9 . 283 Romšak Nik Moški SLO KGT Papež 0:15:36
10 . 287 MADRIC Erazem Moški SLO ŠD Nanos 0:20:20
M4 - MLADINCI-M
1 . 106 Breznikar Tim Moški SLO AK Brežice 0:23:28
2 . 108 Pritržnik Maj Moški SLO TSK Lima 0:24:08
3 . 102 Luznar Aljaž Moški SLO ŠD Tabor 0:25:39
4 . 105 Ficko Maj Moški SLO AK Brežice 0:26:49
5 . 107 Velkavrh Jon Moški SLO TK Šm.Naveza 0:29:56
6 . 132 Žagar Gašper Moški SLO AK Radovljica 0:30:18
7 . 104 Tozan Uroš Moški SLO ŠD Nanos 0:30:45
8 . 103 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT Papež 0:31:07
M5 - ČLANI-M
1 . 3 CACHARD Sylvian Moški FRA o 0:19:41 0:25:46 0:41:47
2 . 2 ABRAHAM Filimon Moški DEU o 0:19:42 0:26:06 0:42:24
3 . 5 MAESTRI Cesare Moški ITA o 0:20:06 0:26:13 0:42:59
4 . 6 FINE Alexandre Moški FRA o 0:20:22 0:26:38 0:43:37
5 . 1 Bečan Timotej Moški SLO KGT Papež 0:20:31 0:26:41 0:43:56
6 . 76 COSTA Isaco Moški ITA G.S. Quantin 0:21:24 0:28:05 0:45:26
7 . 4 Cvet Miran Moški SLO KGT Papež 0:21:16 0:28:23 0:46:13
8 . 9 ŠPANRING Klemen Moški SLO AD Slo.Bistrica 0:21:40 0:28:16 0:46:28
9 . 7 Bregar Gašper Moški SLO KGT Papež 0:21:45 0:28:17 0:46:41
10 . 8 Plaznik Matic Moški SLO TK Šm.Naveza 0:23:19 0:30:16 0:49:47
11 . 10 Kramarič Luka Moški SLO B3Servis 0:24:23 0:31:35 0:51:47
12 . 38 Žitnik Urban Moški SLO KGT Papež 0:25:18 0:32:49 0:53:28
13 . 26 Malovrh Matevž Moški SLO Koester Slovenije 0:24:46 0:32:45 0:53:38
14 . 31 Dolanc Nejc Moški SLO AK Kladivar 0:25:21 0:33:08 0:54:19
15 . 25 Uršič Nejc Moški SLO KGT Papež 0:25:07 0:33:07 0:54:45
16 . 24 Rezai Bashir Moški SLO TK Šm.Naveza 0:25:39 0:33:25 0:55:05
17 . 32 Svetina Aleš Moški SLO o 0:26:29 0:34:30 0:55:38
18 . 35 Sajovic Blaz Moški SLO AK Pivka 0:25:53 0:33:56 0:56:09
19 . 27 Šadl Matej Moški SLO Amfibija 0:27:36 0:35:34 0:58:18
20 . 22 Hren Tine Moški SLO TK Šm.Naveza 0:26:42 0:34:20 0:58:53
21 . 37 Bitenc Jure Moški SLO Mezare 0:27:30 0:35:45 0:59:17
22 . 30 Perme Matevž Moški SLO AK Pivka 0:27:53 0:37:54 1:02:25
23 . 36 Misja Niko Moški SLO o 0:29:46 0:39:13 1:03:08
24 . 33 Bombek Matic Moški SLO AK Ormož 0:29:16 0:38:41 1:03:12
25 . 78 Vivod Jernej Moški SLO ŠD Team 0:29:47 0:38:58 1:03:35
26 . 21 Trontelj Luka Moški SLO TK Šm.Naveza 0:29:12 0:38:39 1:04:37
27 . 34 Petrić Vidak Moški SLO KGT Papež 0:30:37 0:40:06 1:05:09
28 . 28 Šadl Mitja Moški SLO FMF UL 0:30:06 0:40:27 1:05:29
29 . 41 Župevc Milan Moški SLO o 0:31:51 0:41:57 1:10:01
30 . 29 Zajc Luka Moški SLO TK Šm.Naveza 0:32:42 0:43:03 1:10:51
M6 - VETERANI 1-M
1 . 42 Simoncic Simon Moški SLO o 0:26:48 0:34:57 0:57:48
2 . 40 Dimec Anže Moški SLO ŠC NRG 0:28:15 0:36:43 0:59:47
3 . 39 Oblak David Moški SLO o 0:32:28 0:42:15 1:10:00
4 . 73 Le Bihan Nicolas Moški SLO o 0:33:54 0:43:27 1:17:40
M7 - VETERANI 2-M
1 . 23 Rak Gašper Moški SLO TK Šm.Naveza 0:23:05 0:30:28 0:49:57
2 . 46 Močnik Gregor Moški SLO AD Posočje 0:25:43 0:33:08 0:53:54
3 . 47 Žnidaršič Aljoša Moški SLO ML Team 0:26:36 0:34:53 0:57:49
4 . 48 Smrekar Gabrijel Moški SLO TK Šm.Naveza 0:27:50 0:36:06 0:57:51
5 . 75 Trpin Sindi Moški SLO KGT Papež 0:26:18 0:34:43 0:57:53
6 . 49 Krnc Matjaž Moški SLO TK Šm.Naveza 0:28:06 0:36:29 0:59:52
7 . 45 Gorenc Aleš Moški SLO o 0:27:58 0:36:42 1:00:00
8 . 44 Močivnik Jure Moški SLO o 0:29:49 0:39:12 1:04:06
9 . 50 Flek Marko Moški SLO Gibit 0:31:47 0:42:17 1:08:30
10 . 43 gorenc jernej Moški SLO Gorenc BBQ 0:34:48 0:45:56 1:15:35
M8 - VETERANI 3-M
1 . 12 Alič Simon Moški SLO ŠD Nanos 0:23:49 0:31:14 0:52:02
2 . 68 Velše Peter Moški SLO o 0:26:20 0:34:30 0:56:25
3 . 72 Pritržnik Robert Moški SLO TSK Lima 0:26:27 0:35:18 0:57:20
4 . 65 Temlin Matej Moški SLO TT Tropovci 0:28:00 0:37:54 1:01:25
5 . 74 Lah Klemen Moški SLO AAK Slovan - TEK.SI 0:29:44 0:39:34 1:06:59
6 . 52 Cedilnik Aleš Moški SLO o 0:32:34 0:43:45 1:12:21
7 . 79 Špunt Marjan Moški SLO 0:33:19 0:44:29 1:13:14
8 . 58 Kutnjak Leon Moški SLO KK Kranj 0:34:57 0:46:06 1:16:18
M9 - VETERANI 4-M
1 . 60 Petek Tomo Moški SLO ŠD Šmartno 0:26:39 0:35:07 0:57:42
2 . 62 Pikel Jernej Moški SLO o 0:28:04 0:36:51 1:00:08
3 . 64 Šebenik Marjan Moški SLO Team Grmada 0:29:18 0:37:42 1:00:39
4 . 70 Žgajnar Miran Moški SLO o 0:28:27 0:38:07 1:02:00
5 . 53 Černe Andrej Moški SLO ŠRD Zajci 0:30:41 0:40:59 1:07:14
6 . 55 Ferbežar Boštjan Moški SLO Klub Polet 0:31:39 0:43:06 1:10:02
7 . 56 Korošec Janez Moški SLO Pustolovec Rajd 0:32:53 0:43:26 1:11:20
MA - VETERANI 5-M
1 . 117 Rozman Aleš Moški SLO DI Tržič 0:29:36
2 . 123 Zrimšek Robert Moški SLO ŠD Tek je lek 0:29:43
3 . 120 Kožuh Bojan Moški SLO KGT Papež 0:31:46
4 . 116 Cvelbar Igor Moški SLO AAO 0:32:55
5 . 121 Macuh Peter Moški SLO Team Grmada 0:34:51
6 . 118 Hrabar Tomaž Moški SLO ŠD AS Inštrukcije 0:35:15
7 . 119 Sršen Rajko Moški SLO KGT Papež 0:36:37
8 . 115 Kotar Dušan Moški SLO Pustolovec Rajd 0:37:27
9 . 122 Senegačnik Marjan Moški SLO Pulse Performance 0:41:28
MB - VETERANI 6-M
1 . 125 GALIN Bojan Moški SLO ŠKD Mekinje 0:29:14
2 . 126 Papič Milivoj Moški SLO o 0:32:15
3 . 127 Knavs Anton Moški SLO o 0:35:47
4 . 124 Hren Tibor Moški SLO TK Šm.Naveza 0:38:17
MC - VETERANI 7-M
1 . 128 Klemenc Tone Moški SLO ŠKD Mekinje 0:31:01
2 . 130 Buzeti štefan Moški SLO TT Tropovci 0:32:35
3 . 129 Jerman Riko Moški SLO Pustolovec Rajd 0:37:53
Z1 - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 209 Blatnik Kiara Ženski SLO ŠD Blanca 0:03:40
2 . 207 Radej Nika Ženski SLO ŠD Blanca 0:03:50
3 . 212 Budna Ajda Ženski SLO ŠD Blanca 0:03:53
4 . 208 PER ZOJA Ženski SLO AK Domžale 0:04:09
5 . 203 Jakob Zala Ženski SLO TSK Lima 0:04:11
6 . 237 LAUTAR Brina Ženski SLO AK Domžale 0:04:14
7 . 205 Levpušček Kamara Sade Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:04:21
8 . 214 Močnik Neja Ženski SLO AD Posočje 0:04:26
9 . 211 Rozman Tara Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:04:27
10 . 215 Špacapan Gorjan Vesna Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:04:29
11 . 201 BABŠEK NEŽA Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:04:43
12 . 202 Hladnik Lučka Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:04:54
13 . 216 Vodopivec Ema Ženski SLO ŠD Nanos 0:04:56
14 . 210 Koprivec Hana Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:05:03
15 . 206 Novak Lena Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:05:15
16 . 213 Kresnik Šušteršič Astrid Ženski SLO Preska zahod 0:05:21
17 . 204 Kerševan Sara Ženski SLO ŠD Nanos 0:05:37
Z2 - DEKLICE-Ž
1 . 251 Bilban Sara Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:03:25
2 . 270 Radej Tjaša Ženski SLO ŠD Blanca 0:03:36
3 . 258 Mlekuž Manca Ženski SLO TD Bovec 0:03:37
4 . 257 Mavrič Sara Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:03:51
5 . 261 Rotar Nina Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:04:16
6 . 260 Radej Anja Ženski SLO o 0:04:28
7 . 256 Kresnik Šušteršič Iris Ženski SLO Preska zahod 0:04:44
8 . 262 Rotovnik Neli Ženski SLO TSK Lima 0:04:56
Z3 - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 286 Mihevc Lara Ženski SLO o 0:13:53
2 . 288 Leban Jež Gaja Ženski SLO ŠD Nanos 0:15:01
3 . 284 Podgoršek Ana Ženski SLO AK Medvode 0:16:51
Z4 - MLADINKE-M
4 . 114 čehovin Ema Moški SLO ŠD Nanos 0:34:07
Z4 - MLADINKE-Ž
1 . 112 Rotar Loti Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:28:00
2 . 113 Medja Lucija Ženski SLO AK Radovljica 0:28:35
3 . 111 Zupanc Korošec Klara Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:32:00
Z5 - ČLANICE-Ž
1 . 14 Koligar Mojca Ženski SLO KGT Papež 0:24:27 0:32:10 0:52:22
2 . 77 Mali Nuša Ženski SLO AK Olimpija 0:32:34 0:53:04
3 . 20 Podobnik Katja Ženski SLO ŠD Tabor 0:26:11 0:34:07 0:55:11
4 . 13 Čufer Ana Ženski SLO ŠD Nanos 0:26:15 0:33:31 0:55:47
5 . 17 Gonza Špela Ženski SLO AD Štajerska 0:26:40 0:35:09 0:56:57
6 . 16 Drašler Varineja Ženski SLO ŠD Nanos 0:25:55 0:35:09 1:02:08
7 . 19 Zupančič Valant Dominika Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:29:38 0:38:30 1:03:28
8 . 61 Petrovčič Rebeka Ženski SLO AK Pivka 0:30:44 0:40:06 1:05:04
9 . 57 Kuntz Carmen Ženski o 0:31:42 0:40:33 1:08:01
10 . 51 Bohinc Ana Ženski SLO KGT Papež 0:32:25 0:43:31 1:10:45
Z6 - VETERANKE 1-Ž
1 . 15 STELMACH Dominika Ženski POL o 0:25:41 0:34:07 0:55:31
2 . 18 Jelovšek Jasmina Ženski SLO KGT Papež 0:27:47 0:36:34 0:59:22
Z7 - VETERANKE 2-Ž
1 . 59 Pavlovič Vesna Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:30:31 0:41:44 1:06:33
2 . 63 Rak Nasta Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:33:45 0:45:06 1:13:44
Z8 - VETERANKE 3-Ž
1 . 69 Vetrih Renata Ženski SLO AD Štajerska 0:31:44 0:41:52 1:08:57
2 . 54 Eržen Marija Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:39:07 0:52:35 1:26:11
Z9 - VETERANKE 4-Ž
1 . 66 Trobec Urša Ženski SLO KGT Papež 0:31:15 0:40:56 1:07:04
2 . 67 Trontelj Marija Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:31:45 0:41:48 1:08:20
3 . 71 Žlogar Ivica Ženski SLO Pulse Performance 0:33:05 0:43:26 1:13:00
ZB - VETERANKE 6-Ž
1 . 131 Cvišič Dragica Ženski SLO Lj Tekači 0:36:50
2 . 133 Kovačič Majda Ženski SLO PD Šmarna gora 0:41:03

Komentarji