Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 41.Tek na Šmarno goro 2020

Tek Tekma:41.Tek na Šmarno goro 2020 Datum:10.10.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub K1 K2 Rezultat Več
M1 - MLAJšI DEčKI-M
1 . 223 Močnik Luka
AD Posočje
Moški SLO AD Posočje 0:03:31 >
Klub AD Posočje
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:03:31
:
2 . 227 Dremelj Žan
o
Moški SLO o 0:03:35 >
Klub o
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:03:35
:
3 . 228 Henigman Anže
o
Moški SLO o 0:03:44 >
Klub o
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:03:44
:
4 . 221 Černe David
ŠRD Zajci
Moški SLO ŠRD Zajci 0:03:59 >
Klub ŠRD Zajci
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:03:59
:
5 . 229 Hladnik Marko
TK Šm.Naveza
Moški SLO TK Šm.Naveza 0:04:06 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:04:06
:
6 . 236 Šušteršič Tone
Preska zahod
Moški SLO Preska zahod 0:04:07 >
Klub Preska zahod
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:04:07
:
7 . 232 Pritržnik Bor
TSK Lima
Moški SLO TSK Lima 0:04:11 >
Klub TSK Lima
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:04:11
:
8 . 222 Kodrun Žan
TSK Lima
Moški SLO TSK Lima 0:04:15 >
Klub TSK Lima
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:04:15
:
9 . 224 Furlan Nerad Jaka
TK Olimpija
Moški SLO TK Olimpija 0:04:16 >
Klub TK Olimpija
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:04:16
:
10 . 235 Šušteršič Nejc
Preska zahod
Moški SLO Preska zahod 0:04:22 >
Klub Preska zahod
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:04:22
:
11 . 226 Cirk Đelović Maks
o
Moški SLO o 0:04:26 >
Klub o
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:04:26
:
11 . 234 Šubic David
o
Moški SLO o 0:04:26 >
Klub o
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:04:26
:
13 . 233 Rodman Andraž
ŠD Nanos
Moški SLO ŠD Nanos 0:04:28 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:04:28
:
14 . 225 Brus Blaž
TK Šm.Naveza
Moški SLO TK Šm.Naveza 0:04:29 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:04:29
:
15 . 230 Kerševan Matic
ŠD Nanos
Moški SLO ŠD Nanos 0:04:49 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:04:49
:
16 . 231 Kerševan Matija
ŠD Nanos
Moški SLO ŠD Nanos 0:05:08 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:05:08
:
M2 - DEčKI-M
1 . 255 Klemenc Karel
AAK Slovan - TEK.SI
Moški SLO AAK Slovan - TEK.SI 0:03:20 >
Klub AAK Slovan - TEK.SI
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:03:20
:
2 . 252 Hvala žan
AŠ Hop2
Moški SLO AŠ Hop2 0:03:24 >
Klub AŠ Hop2
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:03:24
:
3 . 271 Rodman Luka
ŠD Nanos
Moški SLO ŠD Nanos 0:03:31 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:03:31
:
4 . 264 Slemenšek Urban
ŠD Blanca
Moški SLO ŠD Blanca 0:03:32 >
Klub ŠD Blanca
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:03:32
:
5 . 265 Trček Luka
ŠD Tabor
Moški SLO ŠD Tabor 0:03:34 >
Klub ŠD Tabor
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:03:34
:
6 . 253 Jakob Gal
TSK Lima
Moški SLO TSK Lima 0:03:40 >
Klub TSK Lima
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:03:40
:
7 . 259 Molan Jaka
AŠ Hop2
Moški SLO AŠ Hop2 0:03:41 >
Klub AŠ Hop2
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:03:41
:
8 . 268 Laharnar Ian
ŠD Nanos
Moški SLO ŠD Nanos 0:03:49 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:03:49
:
9 . 263 Slemenšek David
ŠD Blanca
Moški SLO ŠD Blanca 0:03:53 >
Klub ŠD Blanca
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:03:53
:
10 . 254 Kerševan Aljaž
ŠD Nanos
Moški SLO ŠD Nanos 0:03:55 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:03:55
:
11 . 269 Margon Izak
ŠD Nanos
Moški SLO ŠD Nanos 0:03:58 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:03:58
:
12 . 273 Juvan Juš
o
Moški SLO o 0:04:03 >
Klub o
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:04:03
:
13 . 272 Zarnik Luka
TK Šm.Naveza
Moški SLO TK Šm.Naveza 0:04:10 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:04:10
:
14 . 266 Bregar šipek Nejc
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 0:04:14 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:04:14
:
15 . 267 Cirk Đelović Luka
o
Moški SLO o 0:05:03 >
Klub o
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:05:03
:
M3 - STAREJšI DEčKI-M
1 . 292 Pritržnik Jon
TSK Lima
Moški SLO TSK Lima 0:12:24 >
Klub TSK Lima
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:12:24
:
2 . 293 Pohar Ažbe
AK Radovljica
Moški SLO AK Radovljica 0:12:46 >
Klub AK Radovljica
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:12:46
:
3 . 290 Dovnik Mitja
OŠ Gustav Šilih Laporje
Moški SLO OŠ Gustav Šilih Laporje 0:12:52 >
Klub OŠ Gustav Šilih Laporje
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:12:52
:
4 . 285 Mikuž Jure
ŠD Nanos
Moški SLO ŠD Nanos 0:12:53 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:12:53
:
5 . 289 Fatur Tanej
AK Postojna
Moški SLO AK Postojna 0:13:01 >
Klub AK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:13:01
:
6 . 282 Šubic Žan
ŠD Tabor
Moški SLO ŠD Tabor 0:13:34 >
Klub ŠD Tabor
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:13:34
:
7 . 281 žerjav Domen
TK Šm.Naveza
Moški SLO TK Šm.Naveza 0:13:35 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:13:35
:
8 . 291 Bajc Tomi
AK Brežice
Moški SLO AK Brežice 0:14:10 >
Klub AK Brežice
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:14:10
:
9 . 283 Romšak Nik
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 0:15:36 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:15:36
:
10 . 287 MADRIC Erazem
ŠD Nanos
Moški SLO ŠD Nanos 0:20:20 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:20:20
:
M4 - MLADINCI-M
1 . 106 Breznikar Tim
AK Brežice
Moški SLO AK Brežice 0:23:28 >
Klub AK Brežice
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:23:28
:
2 . 108 Pritržnik Maj
TSK Lima
Moški SLO TSK Lima 0:24:08 >
Klub TSK Lima
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:24:08
:
3 . 102 Luznar Aljaž
ŠD Tabor
Moški SLO ŠD Tabor 0:25:39 >
Klub ŠD Tabor
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:25:39
:
4 . 105 Ficko Maj
AK Brežice
Moški SLO AK Brežice 0:26:49 >
Klub AK Brežice
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:26:49
:
5 . 107 Velkavrh Jon
TK Šm.Naveza
Moški SLO TK Šm.Naveza 0:29:56 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:29:56
:
6 . 132 Žagar Gašper
AK Radovljica
Moški SLO AK Radovljica 0:30:18 >
Klub AK Radovljica
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:30:18
:
7 . 104 Tozan Uroš
ŠD Nanos
Moški SLO ŠD Nanos 0:30:45 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:30:45
:
8 . 103 Prelovšek Aleš
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 0:31:07 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:31:07
:
M5 - ČLANI-M
1 . 3 CACHARD Sylvian
o
Moški FRA o 0:19:41 0:25:46 0:41:47 >
Klub o
Država FRA
Spol: Moški
K1: 0:19:41
K2: 0:25:46
Rezultat: 0:41:47
:
2 . 2 ABRAHAM Filimon
o
Moški DEU o 0:19:42 0:26:06 0:42:24 >
Klub o
Država DEU
Spol: Moški
K1: 0:19:42
K2: 0:26:06
Rezultat: 0:42:24
:
3 . 5 MAESTRI Cesare
o
Moški ITA o 0:20:06 0:26:13 0:42:59 >
Klub o
Država ITA
Spol: Moški
K1: 0:20:06
K2: 0:26:13
Rezultat: 0:42:59
:
4 . 6 FINE Alexandre
o
Moški FRA o 0:20:22 0:26:38 0:43:37 >
Klub o
Država FRA
Spol: Moški
K1: 0:20:22
K2: 0:26:38
Rezultat: 0:43:37
:
5 . 1 Bečan Timotej
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 0:20:31 0:26:41 0:43:56 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:20:31
K2: 0:26:41
Rezultat: 0:43:56
:
6 . 76 COSTA Isaco
G.S. Quantin
Moški ITA G.S. Quantin 0:21:24 0:28:05 0:45:26 >
Klub G.S. Quantin
Država ITA
Spol: Moški
K1: 0:21:24
K2: 0:28:05
Rezultat: 0:45:26
:
7 . 4 Cvet Miran
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 0:21:16 0:28:23 0:46:13 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:21:16
K2: 0:28:23
Rezultat: 0:46:13
:
8 . 9 ŠPANRING Klemen
AD Slo.Bistrica
Moški SLO AD Slo.Bistrica 0:21:40 0:28:16 0:46:28 >
Klub AD Slo.Bistrica
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:21:40
K2: 0:28:16
Rezultat: 0:46:28
:
9 . 7 Bregar Gašper
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 0:21:45 0:28:17 0:46:41 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:21:45
K2: 0:28:17
Rezultat: 0:46:41
:
10 . 8 Plaznik Matic
TK Šm.Naveza
Moški SLO TK Šm.Naveza 0:23:19 0:30:16 0:49:47 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:23:19
K2: 0:30:16
Rezultat: 0:49:47
:
11 . 10 Kramarič Luka
B3Servis
Moški SLO B3Servis 0:24:23 0:31:35 0:51:47 >
Klub B3Servis
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:24:23
K2: 0:31:35
Rezultat: 0:51:47
:
12 . 38 Žitnik Urban
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 0:25:18 0:32:49 0:53:28 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:25:18
K2: 0:32:49
Rezultat: 0:53:28
:
13 . 26 Malovrh Matevž
Koester Slovenije
Moški SLO Koester Slovenije 0:24:46 0:32:45 0:53:38 >
Klub Koester Slovenije
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:24:46
K2: 0:32:45
Rezultat: 0:53:38
:
14 . 31 DOLANC Nejc
AK Kladivar
Moški SLO AK Kladivar 0:25:21 0:33:08 0:54:19 >
Klub AK Kladivar
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:25:21
K2: 0:33:08
Rezultat: 0:54:19
:
15 . 25 Uršič Nejc
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 0:25:07 0:33:07 0:54:45 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:25:07
K2: 0:33:07
Rezultat: 0:54:45
:
16 . 24 Rezai Bashir
TK Šm.Naveza
Moški SLO TK Šm.Naveza 0:25:39 0:33:25 0:55:05 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:25:39
K2: 0:33:25
Rezultat: 0:55:05
:
17 . 32 Svetina Aleš
o
Moški SLO o 0:26:29 0:34:30 0:55:38 >
Klub o
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:26:29
K2: 0:34:30
Rezultat: 0:55:38
:
18 . 35 Sajovic Blaz
AK Pivka
Moški SLO AK Pivka 0:25:53 0:33:56 0:56:09 >
Klub AK Pivka
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:25:53
K2: 0:33:56
Rezultat: 0:56:09
:
19 . 27 Šadl Matej
Amfibija
Moški SLO Amfibija 0:27:36 0:35:34 0:58:18 >
Klub Amfibija
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:27:36
K2: 0:35:34
Rezultat: 0:58:18
:
20 . 22 Hren Tine
TK Šm.Naveza
Moški SLO TK Šm.Naveza 0:26:42 0:34:20 0:58:53 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:26:42
K2: 0:34:20
Rezultat: 0:58:53
:
21 . 37 Bitenc Jure
Mezare
Moški SLO Mezare 0:27:30 0:35:45 0:59:17 >
Klub Mezare
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:27:30
K2: 0:35:45
Rezultat: 0:59:17
:
22 . 30 Perme Matevž
AK Pivka
Moški SLO AK Pivka 0:27:53 0:37:54 1:02:25 >
Klub AK Pivka
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:27:53
K2: 0:37:54
Rezultat: 1:02:25
:
23 . 36 Misja Niko
o
Moški SLO o 0:29:46 0:39:13 1:03:08 >
Klub o
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:29:46
K2: 0:39:13
Rezultat: 1:03:08
:
24 . 33 Bombek Matic
AK Ormož
Moški SLO AK Ormož 0:29:16 0:38:41 1:03:12 >
Klub AK Ormož
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:29:16
K2: 0:38:41
Rezultat: 1:03:12
:
25 . 78 Vivod Jernej
ŠD Team
Moški SLO ŠD Team 0:29:47 0:38:58 1:03:35 >
Klub ŠD Team
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:29:47
K2: 0:38:58
Rezultat: 1:03:35
:
26 . 21 Trontelj Luka
TK Šm.Naveza
Moški SLO TK Šm.Naveza 0:29:12 0:38:39 1:04:37 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:29:12
K2: 0:38:39
Rezultat: 1:04:37
:
27 . 34 Petrić Vidak
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 0:30:37 0:40:06 1:05:09 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:30:37
K2: 0:40:06
Rezultat: 1:05:09
:
28 . 28 Šadl Mitja
FMF UL
Moški SLO FMF UL 0:30:06 0:40:27 1:05:29 >
Klub FMF UL
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:30:06
K2: 0:40:27
Rezultat: 1:05:29
:
29 . 41 Župevc Milan
o
Moški SLO o 0:31:51 0:41:57 1:10:01 >
Klub o
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:31:51
K2: 0:41:57
Rezultat: 1:10:01
:
30 . 29 Zajc Luka
TK Šm.Naveza
Moški SLO TK Šm.Naveza 0:32:42 0:43:03 1:10:51 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:32:42
K2: 0:43:03
Rezultat: 1:10:51
:
M6 - VETERANI 1-M
1 . 42 Simoncic Simon
o
Moški SLO o 0:26:48 0:34:57 0:57:48 >
Klub o
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:26:48
K2: 0:34:57
Rezultat: 0:57:48
:
2 . 40 Dimec Anže
ŠC NRG
Moški SLO ŠC NRG 0:28:15 0:36:43 0:59:47 >
Klub ŠC NRG
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:28:15
K2: 0:36:43
Rezultat: 0:59:47
:
3 . 39 Oblak David
o
Moški SLO o 0:32:28 0:42:15 1:10:00 >
Klub o
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:32:28
K2: 0:42:15
Rezultat: 1:10:00
:
4 . 73 Le Bihan Nicolas
o
Moški SLO o 0:33:54 0:43:27 1:17:40 >
Klub o
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:33:54
K2: 0:43:27
Rezultat: 1:17:40
:
M7 - VETERANI 2-M
1 . 23 Rak Gašper
TK Šm.Naveza
Moški SLO TK Šm.Naveza 0:23:05 0:30:28 0:49:57 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:23:05
K2: 0:30:28
Rezultat: 0:49:57
:
2 . 46 Močnik Gregor
AD Posočje
Moški SLO AD Posočje 0:25:43 0:33:08 0:53:54 >
Klub AD Posočje
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:25:43
K2: 0:33:08
Rezultat: 0:53:54
:
3 . 47 Žnidaršič Aljoša
ML Team
Moški SLO ML Team 0:26:36 0:34:53 0:57:49 >
Klub ML Team
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:26:36
K2: 0:34:53
Rezultat: 0:57:49
:
4 . 48 Smrekar Gabrijel
TK Šm.Naveza
Moški SLO TK Šm.Naveza 0:27:50 0:36:06 0:57:51 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:27:50
K2: 0:36:06
Rezultat: 0:57:51
:
5 . 75 Trpin Sindi
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 0:26:18 0:34:43 0:57:53 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:26:18
K2: 0:34:43
Rezultat: 0:57:53
:
6 . 49 Krnc Matjaž
TK Šm.Naveza
Moški SLO TK Šm.Naveza 0:28:06 0:36:29 0:59:52 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:28:06
K2: 0:36:29
Rezultat: 0:59:52
:
7 . 45 Gorenc Aleš
o
Moški SLO o 0:27:58 0:36:42 1:00:00 >
Klub o
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:27:58
K2: 0:36:42
Rezultat: 1:00:00
:
8 . 44 Močivnik Jure
o
Moški SLO o 0:29:49 0:39:12 1:04:06 >
Klub o
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:29:49
K2: 0:39:12
Rezultat: 1:04:06
:
9 . 50 Flek Marko
Gibit
Moški SLO Gibit 0:31:47 0:42:17 1:08:30 >
Klub Gibit
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:31:47
K2: 0:42:17
Rezultat: 1:08:30
:
10 . 43 gorenc jernej
Gorenc BBQ
Moški SLO Gorenc BBQ 0:34:48 0:45:56 1:15:35 >
Klub Gorenc BBQ
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:34:48
K2: 0:45:56
Rezultat: 1:15:35
:
M8 - VETERANI 3-M
1 . 12 Alič Simon
ŠD Nanos
Moški SLO ŠD Nanos 0:23:49 0:31:14 0:52:02 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:23:49
K2: 0:31:14
Rezultat: 0:52:02
:
2 . 68 Velše Peter
o
Moški SLO o 0:26:20 0:34:30 0:56:25 >
Klub o
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:26:20
K2: 0:34:30
Rezultat: 0:56:25
:
3 . 72 Pritržnik Robert
TSK Lima
Moški SLO TSK Lima 0:26:27 0:35:18 0:57:20 >
Klub TSK Lima
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:26:27
K2: 0:35:18
Rezultat: 0:57:20
:
4 . 65 Temlin Matej
TT Tropovci
Moški SLO TT Tropovci 0:28:00 0:37:54 1:01:25 >
Klub TT Tropovci
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:28:00
K2: 0:37:54
Rezultat: 1:01:25
:
5 . 74 Lah Klemen
AAK Slovan - TEK.SI
Moški SLO AAK Slovan - TEK.SI 0:29:44 0:39:34 1:06:59 >
Klub AAK Slovan - TEK.SI
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:29:44
K2: 0:39:34
Rezultat: 1:06:59
:
6 . 52 Cedilnik Aleš
o
Moški SLO o 0:32:34 0:43:45 1:12:21 >
Klub o
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:32:34
K2: 0:43:45
Rezultat: 1:12:21
:
7 . 79 Špunt Marjan
Moški SLO 0:33:19 0:44:29 1:13:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:33:19
K2: 0:44:29
Rezultat: 1:13:14
:
8 . 58 Kutnjak Leon
KK Kranj
Moški SLO KK Kranj 0:34:57 0:46:06 1:16:18 >
Klub KK Kranj
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:34:57
K2: 0:46:06
Rezultat: 1:16:18
:
M9 - VETERANI 4-M
1 . 60 Petek Tomo
ŠD Šmartno
Moški SLO ŠD Šmartno 0:26:39 0:35:07 0:57:42 >
Klub ŠD Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:26:39
K2: 0:35:07
Rezultat: 0:57:42
:
2 . 62 Pikel Jernej
o
Moški SLO o 0:28:04 0:36:51 1:00:08 >
Klub o
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:28:04
K2: 0:36:51
Rezultat: 1:00:08
:
3 . 64 Šebenik Marjan
Team Grmada
Moški SLO Team Grmada 0:29:18 0:37:42 1:00:39 >
Klub Team Grmada
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:29:18
K2: 0:37:42
Rezultat: 1:00:39
:
4 . 70 Žgajnar Miran
o
Moški SLO o 0:28:27 0:38:07 1:02:00 >
Klub o
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:28:27
K2: 0:38:07
Rezultat: 1:02:00
:
5 . 53 Černe Andrej
ŠRD Zajci
Moški SLO ŠRD Zajci 0:30:41 0:40:59 1:07:14 >
Klub ŠRD Zajci
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:30:41
K2: 0:40:59
Rezultat: 1:07:14
:
6 . 55 Ferbežar Boštjan
Klub Polet
Moški SLO Klub Polet 0:31:39 0:43:06 1:10:02 >
Klub Klub Polet
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:31:39
K2: 0:43:06
Rezultat: 1:10:02
:
7 . 56 Korošec Janez
Pustolovec Rajd
Moški SLO Pustolovec Rajd 0:32:53 0:43:26 1:11:20 >
Klub Pustolovec Rajd
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0:32:53
K2: 0:43:26
Rezultat: 1:11:20
:
MA - VETERANI 5-M
1 . 117 Rozman Aleš
DI Tržič
Moški SLO DI Tržič 0:29:36 >
Klub DI Tržič
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:29:36
:
2 . 123 Zrimšek Robert
ŠD Tek je lek
Moški SLO ŠD Tek je lek 0:29:43 >
Klub ŠD Tek je lek
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:29:43
:
3 . 120 Kožuh Bojan
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 0:31:46 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:31:46
:
4 . 116 Cvelbar Igor
AAO
Moški SLO AAO 0:32:55 >
Klub AAO
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:32:55
:
5 . 121 Macuh Peter
Team Grmada
Moški SLO Team Grmada 0:34:51 >
Klub Team Grmada
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:34:51
:
6 . 118 Hrabar Tomaž
ŠD AS Inštrukcije
Moški SLO ŠD AS Inštrukcije 0:35:15 >
Klub ŠD AS Inštrukcije
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:35:15
:
7 . 119 Sršen Rajko
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 0:36:37 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:36:37
:
8 . 115 Kotar Dušan
Pustolovec Rajd
Moški SLO Pustolovec Rajd 0:37:27 >
Klub Pustolovec Rajd
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:37:27
:
9 . 122 Senegačnik Marjan
Pulse Performance
Moški SLO Pulse Performance 0:41:28 >
Klub Pulse Performance
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:41:28
:
MB - VETERANI 6-M
1 . 125 GALIN Bojan
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 0:29:14 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:29:14
:
2 . 126 Papič Milivoj
o
Moški SLO o 0:32:15 >
Klub o
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:32:15
:
3 . 127 Knavs Anton
o
Moški SLO o 0:35:47 >
Klub o
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:35:47
:
4 . 124 Hren Tibor
TK Šm.Naveza
Moški SLO TK Šm.Naveza 0:38:17 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:38:17
:
MC - VETERANI 7-M
1 . 128 Klemenc Tone
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 0:31:01 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:31:01
:
2 . 130 Buzeti štefan
TT Tropovci
Moški SLO TT Tropovci 0:32:35 >
Klub TT Tropovci
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:32:35
:
3 . 129 Jerman Riko
Pustolovec Rajd
Moški SLO Pustolovec Rajd 0:37:53 >
Klub Pustolovec Rajd
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:37:53
:
Z1 - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 209 Blatnik Kiara
ŠD Blanca
Ženski SLO ŠD Blanca 0:03:40 >
Klub ŠD Blanca
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:03:40
:
2 . 207 Radej Nika
ŠD Blanca
Ženski SLO ŠD Blanca 0:03:50 >
Klub ŠD Blanca
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:03:50
:
3 . 212 Budna Ajda
ŠD Blanca
Ženski SLO ŠD Blanca 0:03:53 >
Klub ŠD Blanca
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:03:53
:
4 . 208 PER ZOJA
AK Domžale
Ženski SLO AK Domžale 0:04:09 >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:04:09
:
5 . 203 Jakob Zala
TSK Lima
Ženski SLO TSK Lima 0:04:11 >
Klub TSK Lima
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:04:11
:
6 . 237 LAUTAR Brina
AK Domžale
Ženski SLO AK Domžale 0:04:14 >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:04:14
:
7 . 205 Levpušček Kamara Sade
TK Šm.Naveza
Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:04:21 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:04:21
:
8 . 214 Močnik Neja
AD Posočje
Ženski SLO AD Posočje 0:04:26 >
Klub AD Posočje
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:04:26
:
9 . 211 Rozman Tara
TK Šm.Naveza
Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:04:27 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:04:27
:
10 . 215 Špacapan Gorjan Vesna
TK Šm.Naveza
Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:04:29 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:04:29
:
11 . 201 BABŠEK NEŽA
TK Šm.Naveza
Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:04:43 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:04:43
:
12 . 202 Hladnik Lučka
TK Šm.Naveza
Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:04:54 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:04:54
:
13 . 216 Vodopivec Ema
ŠD Nanos
Ženski SLO ŠD Nanos 0:04:56 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:04:56
:
14 . 210 Koprivec Hana
TK Šm.Naveza
Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:05:03 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:05:03
:
15 . 206 Novak Lena
TK Šm.Naveza
Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:05:15 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:05:15
:
16 . 213 Kresnik Šušteršič Astrid
Preska zahod
Ženski SLO Preska zahod 0:05:21 >
Klub Preska zahod
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:05:21
:
17 . 204 Kerševan Sara
ŠD Nanos
Ženski SLO ŠD Nanos 0:05:37 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:05:37
:
Z2 - DEKLICE-Ž
1 . 251 Bilban Sara
TK Šm.Naveza
Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:03:25 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:03:25
:
2 . 270 Radej Tjaša
ŠD Blanca
Ženski SLO ŠD Blanca 0:03:36 >
Klub ŠD Blanca
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:03:36
:
3 . 258 Mlekuž Manca
TD Bovec
Ženski SLO TD Bovec 0:03:37 >
Klub TD Bovec
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:03:37
:
4 . 257 Mavrič Sara
TK Šm.Naveza
Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:03:51 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:03:51
:
5 . 261 Rotar Nina
TK Šm.Naveza
Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:04:16 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:04:16
:
6 . 260 Radej Anja
o
Ženski SLO o 0:04:28 >
Klub o
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:04:28
:
7 . 256 Kresnik Šušteršič Iris
Preska zahod
Ženski SLO Preska zahod 0:04:44 >
Klub Preska zahod
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:04:44
:
8 . 262 Rotovnik Neli
TSK Lima
Ženski SLO TSK Lima 0:04:56 >
Klub TSK Lima
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:04:56
:
Z3 - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 286 Mihevc Lara
o
Ženski SLO o 0:13:53 >
Klub o
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:13:53
:
2 . 288 Leban Jež Gaja
ŠD Nanos
Ženski SLO ŠD Nanos 0:15:01 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:15:01
:
3 . 284 Podgoršek Ana
AK Medvode
Ženski SLO AK Medvode 0:16:51 >
Klub AK Medvode
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:16:51
:
Z4 - MLADINKE-M
4 . 114 čehovin Ema
ŠD Nanos
Moški SLO ŠD Nanos 0:34:07 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Rezultat: 0:34:07
:
Z4 - MLADINKE-Ž
1 . 112 Rotar Loti
TK Šm.Naveza
Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:28:00 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:28:00
:
2 . 113 Medja Lucija
AK Radovljica
Ženski SLO AK Radovljica 0:28:35 >
Klub AK Radovljica
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:28:35
:
3 . 111 Zupanc Korošec Klara
TK Šm.Naveza
Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:32:00 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:32:00
:
Z5 - ČLANICE-Ž
1 . 14 Koligar Mojca
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 0:24:27 0:32:10 0:52:22 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:24:27
K2: 0:32:10
Rezultat: 0:52:22
:
2 . 77 Mali Nuša
AK Olimpija
Ženski SLO AK Olimpija 0:32:34 0:53:04 >
Klub AK Olimpija
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2: 0:32:34
Rezultat: 0:53:04
:
3 . 20 Podobnik Katja
ŠD Tabor
Ženski SLO ŠD Tabor 0:26:11 0:34:07 0:55:11 >
Klub ŠD Tabor
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:26:11
K2: 0:34:07
Rezultat: 0:55:11
:
4 . 13 Čufer Ana
ŠD Nanos
Ženski SLO ŠD Nanos 0:26:15 0:33:31 0:55:47 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:26:15
K2: 0:33:31
Rezultat: 0:55:47
:
5 . 17 Gonza Špela
AD Štajerska
Ženski SLO AD Štajerska 0:26:40 0:35:09 0:56:57 >
Klub AD Štajerska
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:26:40
K2: 0:35:09
Rezultat: 0:56:57
:
6 . 16 Drašler Varineja
ŠD Nanos
Ženski SLO ŠD Nanos 0:25:55 0:35:09 1:02:08 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:25:55
K2: 0:35:09
Rezultat: 1:02:08
:
7 . 19 Zupančič Valant Dominika
TK Šm.Naveza
Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:29:38 0:38:30 1:03:28 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:29:38
K2: 0:38:30
Rezultat: 1:03:28
:
8 . 61 Petrovčič Rebeka
AK Pivka
Ženski SLO AK Pivka 0:30:44 0:40:06 1:05:04 >
Klub AK Pivka
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:30:44
K2: 0:40:06
Rezultat: 1:05:04
:
9 . 57 Kuntz Carmen
o
Ženski o 0:31:42 0:40:33 1:08:01 >
Klub o
Država
Spol: Ženski
K1: 0:31:42
K2: 0:40:33
Rezultat: 1:08:01
:
10 . 51 Bohinc Ana
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 0:32:25 0:43:31 1:10:45 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:32:25
K2: 0:43:31
Rezultat: 1:10:45
:
Z6 - VETERANKE 1-Ž
1 . 15 STELMACH Dominika
o
Ženski POL o 0:25:41 0:34:07 0:55:31 >
Klub o
Država POL
Spol: Ženski
K1: 0:25:41
K2: 0:34:07
Rezultat: 0:55:31
:
2 . 18 Jelovšek Jasmina
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 0:27:47 0:36:34 0:59:22 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:27:47
K2: 0:36:34
Rezultat: 0:59:22
:
Z7 - VETERANKE 2-Ž
1 . 59 Pavlovič Vesna
TK Šm.Naveza
Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:30:31 0:41:44 1:06:33 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:30:31
K2: 0:41:44
Rezultat: 1:06:33
:
2 . 63 Rak Nasta
TK Šm.Naveza
Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:33:45 0:45:06 1:13:44 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:33:45
K2: 0:45:06
Rezultat: 1:13:44
:
Z8 - VETERANKE 3-Ž
1 . 69 Vetrih Renata
AD Štajerska
Ženski SLO AD Štajerska 0:31:44 0:41:52 1:08:57 >
Klub AD Štajerska
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:31:44
K2: 0:41:52
Rezultat: 1:08:57
:
2 . 54 Eržen Marija
TK Šm.Naveza
Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:39:07 0:52:35 1:26:11 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:39:07
K2: 0:52:35
Rezultat: 1:26:11
:
Z9 - VETERANKE 4-Ž
1 . 66 Trobec Urša
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 0:31:15 0:40:56 1:07:04 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:31:15
K2: 0:40:56
Rezultat: 1:07:04
:
2 . 67 Trontelj Marija
TK Šm.Naveza
Ženski SLO TK Šm.Naveza 0:31:45 0:41:48 1:08:20 >
Klub TK Šm.Naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:31:45
K2: 0:41:48
Rezultat: 1:08:20
:
3 . 71 Žlogar Ivica
Pulse Performance
Ženski SLO Pulse Performance 0:33:05 0:43:26 1:13:00 >
Klub Pulse Performance
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0:33:05
K2: 0:43:26
Rezultat: 1:13:00
:
ZB - VETERANKE 6-Ž
1 . 131 Cvišič Dragica
Lj Tekači
Ženski SLO Lj Tekači 0:36:50 >
Klub Lj Tekači
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:36:50
:
2 . 133 Kovačič Majda
PD Šmarna gora
Ženski SLO PD Šmarna gora 0:41:03 >
Klub PD Šmarna gora
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Rezultat: 0:41:03
:

Komentarji

 

Mobile content