Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Triglav Triatlon Bled 2020 - CICI

Cici Tekma:Triglav Triatlon Bled 2020 - CICI Datum:19.09.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub rezultat Licenca Več
CICIBANI-M
1 . 140 Seliškar Rok
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto 0:03:05 2020TZS132 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
rezultat: 0:03:05
Licenca: 2020TZS132
2 . 152 TURŠIČ Luka
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip 0:03:13 2020TZS321 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
rezultat: 0:03:13
Licenca: 2020TZS321
3 . 148 Lupše Liam
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip 0:03:15 2020TZS613 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
rezultat: 0:03:15
Licenca: 2020TZS613
4 . 116 Čufer Jaka
Team X
Moški SLO Team X 0:03:22 >
Klub Team X
Država SLO
Spol: Moški
rezultat: 0:03:22
Licenca:
5 . 122 Majdič Jure
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:03:26 2020TZS280 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
rezultat: 0:03:26
Licenca: 2020TZS280
6 . 153 Verbič Teo
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip 0:03:37 2020TZS657 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
rezultat: 0:03:37
Licenca: 2020TZS657
7 . 119 Križan Bor
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:03:38 2020TZS276 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
rezultat: 0:03:38
Licenca: 2020TZS276
8 . 124 Žagar Filip
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:03:42 2020TZS659 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
rezultat: 0:03:42
Licenca: 2020TZS659
9 . 130 Mori Nik
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 0:03:43 2020TZS495 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
rezultat: 0:03:43
Licenca: 2020TZS495
10 . 143 Pahulje Anže
TK Trisport Kamnik
Moški SLO TK Trisport Kamnik 0:03:46 >
Klub TK Trisport Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
rezultat: 0:03:46
Licenca:
11 . 138 Meh Tevž
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto 0:03:57 2020TZS126 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
rezultat: 0:03:57
Licenca: 2020TZS126
12 . 136 Ložnar Ijan
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 0:04:05 2020TZS598 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
rezultat: 0:04:05
Licenca: 2020TZS598
13 . 147 URH Ažbe
TK Trisport Kamnik
Moški SLO TK Trisport Kamnik 0:04:24 2020TZS387 >
Klub TK Trisport Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
rezultat: 0:04:24
Licenca: 2020TZS387
CICIBANKE-Ž
1 . 134 Sraka Lora
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 0:03:29 2020TZS518 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
rezultat: 0:03:29
Licenca: 2020TZS518
2 . 133 Podobnik Ajda
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 0:03:35 2020TZS674 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
rezultat: 0:03:35
Licenca: 2020TZS674
3 . 157 Košir Zoja
Ženski SLO 0:03:36 2020TZS680 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
rezultat: 0:03:36
Licenca: 2020TZS680
4 . 144 Pungertar Eva
TK Trisport Kamnik
Ženski SLO TK Trisport Kamnik 0:04:01 >
Klub TK Trisport Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
rezultat: 0:04:01
Licenca:
5 . 155 Maiwald Lucy
TSV Bad Endorf
Ženski DEU TSV Bad Endorf 0:04:08 >
Klub TSV Bad Endorf
Država DEU
Spol: Ženski
rezultat: 0:04:08
Licenca:
6 . 146 Strgar Lana
TK Trisport Kamnik
Ženski SLO TK Trisport Kamnik 0:04:13 2020TZS376 >
Klub TK Trisport Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
rezultat: 0:04:13
Licenca: 2020TZS376
7 . 142 Gričar Lana
TK Trisport Kamnik
Ženski SLO TK Trisport Kamnik 0:04:30 2020TZS341 >
Klub TK Trisport Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
rezultat: 0:04:30
Licenca: 2020TZS341
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 154 Navodnik Grega
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 0:08:19 2020TZS600 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
rezultat: 0:08:19
Licenca: 2020TZS600
2 . 137 Lovrenčič Marko
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto 0:09:06 2020TZS123 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
rezultat: 0:09:06
Licenca: 2020TZS123
3 . 131 Mori Maks
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 0:09:12 2020TZS496 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
rezultat: 0:09:12
Licenca: 2020TZS496
4 . 150 Mlakar Jaka
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip 0:09:17 2020TZS328 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
rezultat: 0:09:17
Licenca: 2020TZS328
5 . 139 Seliškar Lovro
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto 0:09:43 2020TZS131 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
rezultat: 0:09:43
Licenca: 2020TZS131
6 . 149 Mandič Maj
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip 0:09:48 2020TZS408 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
rezultat: 0:09:48
Licenca: 2020TZS408
7 . 125 Jurčič Anej
TK Krško
Moški SLO TK Krško 0:10:00 2020TZS035 >
Klub TK Krško
Država SLO
Spol: Moški
rezultat: 0:10:00
Licenca: 2020TZS035
8 . 123 Prelesnik France
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:10:09 2020TZS271 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
rezultat: 0:10:09
Licenca: 2020TZS271
9 . 145 Slapničar Matija
TK Trisport Kamnik
Moški SLO TK Trisport Kamnik 0:10:10 >
Klub TK Trisport Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
rezultat: 0:10:10
Licenca:
10 . 141 Furlan Nerad Jaka
TK Olimpija
Moški SLO TK Olimpija 0:10:43 2020TZS050 >
Klub TK Olimpija
Država SLO
Spol: Moški
rezultat: 0:10:43
Licenca: 2020TZS050
11 . 117 Brecelj Brin
TK Eklimas Ajdovščina
Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 0:10:48 2020TZS229 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
rezultat: 0:10:48
Licenca: 2020TZS229
12 . 115 Lampe Andrea
CUS Udine Triathlon
Moški ITA CUS Udine Triathlon 0:11:05 >
Klub CUS Udine Triathlon
Država ITA
Spol: Moški
rezultat: 0:11:05
Licenca:
13 . 132 Podobnik Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 0:11:07 2020TZS505 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
rezultat: 0:11:07
Licenca: 2020TZS505
14 . 128 Brenk Gašper Klas
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 0:11:41 2020TZS473 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
rezultat: 0:11:41
Licenca: 2020TZS473
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 121 Kromar Urša
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 0:10:13 2020TZS248 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
rezultat: 0:10:13
Licenca: 2020TZS248
2 . 129 Martinšek Enja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 0:10:30 2020TZS488 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
rezultat: 0:10:30
Licenca: 2020TZS488
3 . 120 Križan Ela
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 0:10:51 2020TZS278 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
rezultat: 0:10:51
Licenca: 2020TZS278
4 . 135 Katern Katarina
TK Logatec
Ženski SLO TK Logatec 0:11:13 2020TZS628 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Ženski
rezultat: 0:11:13
Licenca: 2020TZS628
5 . 118 Valič Lia
TK Eklimas Ajdovščina
Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 0:13:45 2020TZS234 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
rezultat: 0:13:45
Licenca: 2020TZS234

Komentarji

 

Mobile content