Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Triglav Triatlon Bled 2020 - CICI

Cici Tekma:Triglav Triatlon Bled 2020 - CICI Datum:19.09.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub rezultat Licenca
CICIBANI-M
1 . 140 Seliškar Rok Moški SLO TK Novo mesto 0:03:05 2020TZS132
2 . 152 TURŠIČ Luka Moški SLO TK Utrip 0:03:13 2020TZS321
3 . 148 Lupše Liam Moški SLO TK Utrip 0:03:15 2020TZS613
4 . 116 Čufer Jaka Moški SLO Team X 0:03:22
5 . 122 Majdič Jure Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:03:26 2020TZS280
6 . 153 Verbič Teo Moški SLO TK Utrip 0:03:37 2020TZS657
7 . 119 Križan Bor Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:03:38 2020TZS276
8 . 124 Žagar Filip Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:03:42 2020TZS659
9 . 130 Mori Nik Moški SLO TK Ljubljana 0:03:43 2020TZS495
10 . 143 Pahulje Anže Moški SLO TK Trisport Kamnik 0:03:46
11 . 138 Meh Tevž Moški SLO TK Novo mesto 0:03:57 2020TZS126
12 . 136 Ložnar Ijan Moški SLO TK Logatec 0:04:05 2020TZS598
13 . 147 URH Ažbe Moški SLO TK Trisport Kamnik 0:04:24 2020TZS387
CICIBANKE-Ž
1 . 134 Sraka Lora Ženski SLO TK Ljubljana 0:03:29 2020TZS518
2 . 133 Podobnik Ajda Ženski SLO TK Ljubljana 0:03:35 2020TZS674
3 . 157 Košir Zoja Ženski SLO 0:03:36 2020TZS680
4 . 144 Pungertar Eva Ženski SLO TK Trisport Kamnik 0:04:01
5 . 155 Maiwald Lucy Ženski DEU TSV Bad Endorf 0:04:08
6 . 146 Strgar Lana Ženski SLO TK Trisport Kamnik 0:04:13 2020TZS376
7 . 142 Gričar Lana Ženski SLO TK Trisport Kamnik 0:04:30 2020TZS341
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 154 Navodnik Grega Moški SLO TK Velenje 0:08:19 2020TZS600
2 . 137 Lovrenčič Marko Moški SLO TK Novo mesto 0:09:06 2020TZS123
3 . 131 Mori Maks Moški SLO TK Ljubljana 0:09:12 2020TZS496
4 . 150 Mlakar Jaka Moški SLO TK Utrip 0:09:17 2020TZS328
5 . 139 Seliškar Lovro Moški SLO TK Novo mesto 0:09:43 2020TZS131
6 . 149 Mandič Maj Moški SLO TK Utrip 0:09:48 2020TZS408
7 . 125 Jurčič Anej Moški SLO TK Krško 0:10:00 2020TZS035
8 . 123 Prelesnik France Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:10:09 2020TZS271
9 . 145 Slapničar Matija Moški SLO TK Trisport Kamnik 0:10:10
10 . 141 Furlan Nerad Jaka Moški SLO TK Olimpija 0:10:43 2020TZS050
11 . 117 Brecelj Brin Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 0:10:48 2020TZS229
12 . 115 Lampe Andrea Moški ITA CUS Udine Triathlon 0:11:05
13 . 132 Podobnik Jakob Moški SLO TK Ljubljana 0:11:07 2020TZS505
14 . 128 Klas Brenk Gašper Moški SLO TK Ljubljana 0:11:41 2020TZS473
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 121 Kromar Urša Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 0:10:13 2020TZS248
2 . 129 Martinšek Enja Ženski SLO TK Ljubljana 0:10:30 2020TZS488
3 . 120 Križan Ela Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 0:10:51 2020TZS278
4 . 135 Katern Katarina Ženski SLO TK Logatec 0:11:13 2020TZS628
5 . 118 Valič Lia Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 0:13:45 2020TZS234

Komentarji