Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Ambrož duatlon Komenda 2021

Duatlon Tekma:Ambrož duatlon Komenda 2021 Datum:10.10.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Rezultat
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 83 Mlakar Nace Moški SLO TK Utrip 2021TZS088 0:27:02.6
2 . 84 Mori Maks Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS473 0:27:14.4
3 . 80 Maksimović Luka Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS610 0:27:25.7
4 . 69 DEŽMAN Luka Moški SLO TK Trisport CSE Projekt 2021TZS305 0:27:47.5
5 . 92 Seliškar Lovro Moški SLO TK Novo mesto 2021TZS234 0:28:42.0
6 . 73 Klemen Jakob Moški SLO TK Utrip 2021TZS082 0:28:48.4
7 . 67 Čampa Matevž Moški SLO TK Novo mesto 2021TZS227 0:28:52.5
8 . 75 Korošec Žiga Moški SLO TK Trisport CSE Projekt 2021TZS314 0:29:05.6
9 . 88 Prelesnik France Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2021TZS129 0:29:19.5
10 . 81 Martinšek Tian Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS467 0:29:49.6
11 . 66 Cerar Lovro Moški SLO TK Utrip 2021TZS616 0:30:46.9
12 . 72 Istenič Luka Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS445 0:31:09.0
13 . 98 Zamida Mark Moški SLO TK Novo mesto 2021TZS238 0:31:21.3
14 . 99 Zupančič Izak Moški SLO TK Trisport CSE Projekt 2021TZS587 0:31:55.2
15 . 61 Bartelj Miha Moški SLO TK Novo mesto 2021TZS225 0:34:55.4
16 . 82 Medvedec Matija Stefan Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2021TZS172 0:35:38.5
DNF17 . 74 Koprivnjak Ažbe Moški SLO TK Logatec 2021TZS573 DNF
DNS18 . 90 Rejc Rok Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS607 DNS
DNS18 . 78 Lučovnik Gaber Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS462 DNS
DNS18 . 68 Daca Matic Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS430 DNS
DNS18 . 63 Berkopec Brin Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS421 DNS
DNS18 . 87 Podobnik Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS483 DNS
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 60 Verneker Ana Vita Ženski SLO PK Fužinar 2021TZS611 0:27:06.6
2 . 89 Prelesnik Tinkara Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2021TZS130 0:28:24.3
3 . 64 Bezlaj Anja Ženski SLO TK 3Life 2021TZS565 0:28:25.7
4 . 77 Kromar Urša Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2021TZS117 0:28:25.8
5 . 71 Hrenko Erin Ženski SLO TK Ljubljana 2021TZS441 0:31:36.5
6 . 85 Pajk Neja Ženski SLO TK Logatec 2021TZS356 0:31:41.4
DNS7 . 93 Slanič Iva Ženski SLO TK Ljubljana 2021TZS489 DNS
KADETI-M
1 . 65 Bratun Domen Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS423 0:24:35.4
2 . 96 Tanze Miran Moški SLO TK Logatec 2021TZS352 0:24:39.1
3 . 102 Žagar Jurij Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2021TZS127 0:24:39.8
4 . 97 Verneker Žiga Moški SLO PK Fužinar 2021TZS612 0:25:03.7
5 . 101 Žagar Matic Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2021TZS126 0:25:13.0
6 . 100 Žagar Taj Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2021TZS128 0:25:29.0
7 . 95 Šalamun Jaša Moški SLO TK Logatec 2021TZS354 0:26:54.7
8 . 70 DEŽMAN Anže Moški SLO TK Trisport CSE Projekt 2021TZS304 0:28:20.7
9 . 76 Kovačič Gal Jurij Moški SLO TK Novo mesto 2021TZS416 0:28:50.4
DNS10 . 62 Belaj Nik Moški SLO TK Trisport CSE Projekt 2021TZS300 DNS
DNS10 . 91 Rifel Nejc Moški SLO TK Trisport CSE Projekt 2021TZS339 DNS
DNS10 . 86 Pilih Arne Moški SLO TK Trisport CSE Projekt 2021TZS333 DNS
DNS10 . 79 Majdič Luka Moški SLO TK Trisport CSE Projekt 2021TZS319 DNS
KADETINJE-Ž
1 . 94 Sraka Luna Ženski SLO TK Ljubljana 2021TZS493 0:30:07.1
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 114 Denša Ul Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS433 0:58:27.6
2 . 145 Tomšič Staš Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2021TZS124 0:59:07.1
3 . 115 Dolgan Tjaž Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS435 0:59:23.9
4 . 109 Bojanc Domen Moški SLO TK Utrip 2021TZS092 1:03:22.8
5 . 130 Mišvelj Saš Moški SLO TK Trisport CSE Projekt 2021TZS323 1:04:17.6
6 . 144 Špan Garibaldi Žan Paskal Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS497 1:08:25.3
7 . 111 Černelič Maks Moški SLO TK Trisport CSE Projekt 2021TZS302 1:17:42.4
DNF8 . 149 Vimos Kocbek Nevan Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS503 DNF
DNS9 . 131 Pavlin David Aljoša Moški SLO TK Utrip 2021TZS070 DNS
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 129 Mihevc Lara Ženski SLO TK Logatec 2021TZS355 1:08:25.7
2 . 127 Maradin Manca Ženski SLO TK Trisport CSE Projekt 2021TZS320 1:13:05.2
3 . 123 Kržišnik Nika Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2021TZS164 1:16:22.5
DNF4 . 139 Stres Tinkara Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2021TZS163 DNF
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 134 Podgoršek Žiga Moški SLO TK Utrip 20211TZS083 0:58:27.0
2 . 121 Kosovel Luka Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2021TZS620 1:01:12.0
3 . 148 Verbič Črt Moški SLO TK Utrip 2021TZS081 1:02:37.3
DNS4 . 135 Podgoršek Nejc Moški SLO TK Utrip 2021TZS084 DNS
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 108 Bartol Monika Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2021TZS110 1:04:14.7
2 . 117 Gradišek Neža Ženski SLO TK Utrip 2021TZS073 1:16:49.0
3 . 132 Pilih Vita Ženski SLO TK Trisport CSE Projekt 2021TZS332 1:21:14.7
ČLANI 1-M
1 . 119 Iskra Simon Moški SLO TK Novo mesto 2021TZS209 1:00:28.4
2 . 142 Škufca Maks Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2021TZS123 1:01:16.6
3 . 125 Lipovšek Jan Moški SLO TK Trisport CSE Projekt 2021TZS318 1:01:28.5
4 . 113 Dečman Matej Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2021TZS113 1:02:11.0
5 . 143 Šobar Primož Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2021TZS139 1:11:45.8
DNF6 . 138 Rozman Marko Moški SLO TK Novo mesto 2021TZS221 DNF
ČLANICE 1-Ž
1 . 136 Pogačar Neža Ženski SLO TK Utrip 2021TZS096 1:11:26.9
DNS2 . 124 Levec Jana Ženski SLO TK Trisport CSE Projekt 2021TZS317 DNS
ČLANI 2-M
1 . 150 Vrhunc Tilen Moški SLO TK Gorenjska 2021TZS041 1:04:37.6
2 . 154 Starman Gorazd Moški SLO TK Gorenjska 2021TZS636 1:19:55.1
VETERANI 1-M
1 . 147 Vehar Borut Moški SLO TK Novo mesto 2021TZS224 1:01:39.4
2 . 141 Šalamun Darko Moški SLO TK Logatec 2021TZS353 1:01:47.0
3 . 112 Česen Grega Moški SLO TK Gorenjska 2021TZS027 1:04:58.3
4 . 128 Meh Jure Moški SLO TK Novo mesto 2021TZS216 1:09:23.2
VETERANKE 1-Ž
1 . 120 Kompan Tanja Ženski SLO TK Trisport CSE Projekt 2021TZS313 1:08:08.6
VETERANI 2-M
1 . 133 Pilih Tomaž Moški SLO TK Trisport CSE Projekt 2021TZS331 1:08:03.0
2 . 140 Sušnik Gregor Moški SLO TK Utrip 2021TZS104 1:09:06.3
VETERANI 3-M
1 . 116 Gašperič Matjaž Moški SLO TK Utrip 2021TZS087 1:19:18.7
2 . 122 Krajnc Igor Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS456 1:20:04.0
VETERANI 4-M
1 . 126 Makovec Igor Moški SLO TK Novo mesto 2021TZS215 1:20:35.6
2 . 137 Prah Andrej Moški SLO TK Novo mesto 2021TZS218 1:20:47.2
VETERANI 5-M
1 . 107 Antolin Zoran Moški SLO Team Turbo Tropovci 2021TZS043 1:08:52.9
2 . 146 Trojar Bojan Moški SLO TK Logatec 2021TZS359 1:14:44.1
VETERANI 6-M
1 . 110 Buzeti štefan Moški SLO Team Turbo Tropovci 2021TZS044 1:21:04.7

Komentarji