Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Enduro Gorjanci 2021 - SloEnduro

Enduro - Sloenduro Tekma:Enduro Gorjanci 2021 - SloEnduro Datum:20.06.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca RaceTime Več
U15 M-M
1 . 220 Kalinšek Ažbe
BIKEHANIC-20CHOCOLATE
Moški SLO BIKEHANIC-20CHOCOLATE 100 00:05:42.51 >
Klub BIKEHANIC-20CHOCOLATE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:05:42.51
2 . 237 Ažman Juš
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 00:05:54.68 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:05:54.68
3 . 223 Leo Simone
BEL GELATO CYCLING
Moški SLO BEL GELATO CYCLING 100 00:05:57.36 >
Klub BEL GELATO CYCLING
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:05:57.36
4 . 222 Ferjančič Matija
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 00:06:06.43 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:06:06.43
5 . 224 Laharnar Ian
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 00:06:07.75 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:06:07.75
6 . 221 Lorber Jakob
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 00:06:15.54 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:06:15.54
7 . 230 žvegla Max
RAJD LJUBLJANA
Moški SLO RAJD LJUBLJANA 100 00:06:19.54 >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:06:19.54
8 . 227 Struna Maks
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 00:06:33.48 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:06:33.48
9 . 225 Tabaj Loris
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 00:06:40.17 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:06:40.17
10 . 229 Osolin Matej
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 00:06:53.29 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:06:53.29
11 . 234 Praček Jakob
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 00:07:14.63 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:07:14.63
12 . 232 Prosen Aljaž
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 00:07:25.56 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:07:25.56
13 . 233 Cigoj Patrik
KK ČRN TRN
Moški SLO KK ČRN TRN 100 00:07:58.75 >
Klub KK ČRN TRN
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:07:58.75
DNF 228 Štrubelj Izak
RAJD LJUBLJANA
Moški SLO RAJD LJUBLJANA 100 >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime:
DNF 231 Bernik Lenart
KD ZVERINICE
Moški SLO KD ZVERINICE 100 >
Klub KD ZVERINICE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime:
U17 M-M
1 . 213 Polovsak Jan
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 100 00:05:57.12 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:05:57.12
2 . 206 Pirih Marsel
PEDAL RACING TEAM
Moški SLO PEDAL RACING TEAM 100 00:05:57.63 >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:05:57.63
3 . 214 Jerkič Miha
KK ČRN TRN
Moški SLO KK ČRN TRN 100 00:05:59.88 >
Klub KK ČRN TRN
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:05:59.88
4 . 216 Raško Nal
RAJD LJUBLJANA
Moški SLO RAJD LJUBLJANA 100 00:06:01.75 >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:06:01.75
5 . 208 Trošt Patrik
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 00:06:10.94 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:06:10.94
6 . 209 Prelc Gašper
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 00:06:13.43 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:06:13.43
7 . 207 Babačič Maj
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 00:06:32.18 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:06:32.18
8 . 210 Trošt Nejc
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 00:06:39.90 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:06:39.90
9 . 212 Zupan Tilen
KD ZVERINICE
Moški SLO KD ZVERINICE 100 00:06:43.38 >
Klub KD ZVERINICE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:06:43.38
10 . 217 Veternik Val
KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA
Moški SLO KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA 100 00:06:43.59 >
Klub KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:06:43.59
11 . 218 Korenjak Nal
KK ČRN TRN
Moški SLO KK ČRN TRN 100 00:06:44.15 >
Klub KK ČRN TRN
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:06:44.15
12 . 211 Seražin Tine
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 00:07:01.81 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:07:01.81
13 . 219 Jurečič Jakob
ŠD SUPERSNURF
Moški SLO ŠD SUPERSNURF 100 00:07:41.93 >
Klub ŠD SUPERSNURF
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:07:41.93
U17 W-Ž
1 . 203 Smrdel Tina
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 100 00:06:07.10 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
RaceTime: 00:06:07.10
2 . 205 Inkret Ana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 00:07:21.48 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
RaceTime: 00:07:21.48
3 . 204 Palka Eva
KD ZVERINICE
Ženski SLO KD ZVERINICE 100 00:07:28.15 >
Klub KD ZVERINICE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
RaceTime: 00:07:28.15
U19 M-M
1 . 3 Smrdel Miha
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 00:11:02.72 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:11:02.72
2 . 24 Podlipnik Enej
Moški SLO 100 00:12:05.61 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:12:05.61
3 . 13 Kavčič Jernej
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:12:06.34 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:12:06.34
4 . 45 Petek Hannes
RC KAC
Moški AUT RC KAC 100 00:12:11.87 >
Klub RC KAC
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:12:11.87
5 . 16 Frey Valentin
IM.PULS SPORT UNION KLAGENFURT
Moški AUT IM.PULS SPORT UNION KLAGENFURT 100 00:12:30.06 >
Klub IM.PULS SPORT UNION KLAGENFURT
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:12:30.06
6 . 20 Grabljevec Rok
KD ZVERINICE
Moški SLO KD ZVERINICE 100 00:12:30.30 >
Klub KD ZVERINICE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:12:30.30
7 . 28 Tinta Lovro
ŠKTD AVčE
Moški SLO ŠKTD AVčE 100 00:12:56.74 >
Klub ŠKTD AVčE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:12:56.74
8 . 40 Zupan Benjamin
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 00:13:29.64 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:13:29.64
9 . 44 Žnidar Andraž
KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA
Moški SLO KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA 100 00:13:40.73 >
Klub KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:13:40.73
10 . 64 Merklin Luka
RAJD LJUBLJANA
Moški SLO RAJD LJUBLJANA 100 00:15:06.96 >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:15:06.96
DNF 43 Fabjančič Gašper
GKD BOROVCI
Moški SLO GKD BOROVCI 100 >
Klub GKD BOROVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime:
DNF 65 Bakos Matej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime:
ČLANI (MEN) 19+-M
1 . 1 Markič Jan
ŠKTD AVčE
Moški SLO ŠKTD AVčE 100 00:11:25.35 >
Klub ŠKTD AVčE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:11:25.35
2 . 6 Ivartnik David
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 00:11:40.36 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:11:40.36
3 . 5 Smolnikar Jakob
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 00:11:42.94 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:11:42.94
4 . 7 Štucin Jan
PEDAL RACING TEAM
Moški SLO PEDAL RACING TEAM 100 00:11:45.38 >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:11:45.38
5 . 12 Furlani Gianluca
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 100 00:11:50.59 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:11:50.59
6 . 14 Tratnik Bajc Miha
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 00:11:56.11 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:11:56.11
7 . 59 Battig Alessandro
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Moški ITA ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE 100 00:11:58.19 >
Klub ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:11:58.19
8 . 10 Krašovec Tim
WOLF RACING TEAM
Moški SLO WOLF RACING TEAM 100 00:12:16.78 >
Klub WOLF RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:12:16.78
9 . 29 Blaznik Matevž
MTB KLUB KRANJ
Moški SLO MTB KLUB KRANJ 100 00:12:30.02 >
Klub MTB KLUB KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:12:30.02
10 . 62 Weber Bernhard
URC WALS-SIEZENHEIM
Moški AUT URC WALS-SIEZENHEIM 100 00:12:30.49 >
Klub URC WALS-SIEZENHEIM
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:12:30.49
11 . 21 Zaletelj Luka
KD ZVERINICE
Moški SLO KD ZVERINICE 100 00:12:30.72 >
Klub KD ZVERINICE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:12:30.72
12 . 31 Božnar Maks
PEDAL RACING TEAM
Moški SLO PEDAL RACING TEAM 100 00:12:53.29 >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:12:53.29
13 . 32 Horvat Miha
DH VISIT POHORJE
Moški SLO DH VISIT POHORJE 100 00:12:55.88 >
Klub DH VISIT POHORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:12:55.88
14 . 61 Kastelic Aljaz
MTB Trbovlje
Moški SLO MTB Trbovlje 100 00:13:10.17 >
Klub MTB Trbovlje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:13:10.17
15 . 42 šikman Nejc
DH VISIT POHORJE
Moški SLO DH VISIT POHORJE 100 00:13:14.62 >
Klub DH VISIT POHORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:13:14.62
16 . 22 Kovšca Jakob
RAJD LJUBLJANA
Moški SLO RAJD LJUBLJANA 100 00:13:20.14 >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:13:20.14
17 . 60 Pfuisi Michael
RADLAGER RACING DIVISION
Moški AUT RADLAGER RACING DIVISION 100 00:13:24.06 >
Klub RADLAGER RACING DIVISION
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:13:24.06
18 . 41 Kokole Jakob
ŠKTD AVčE
Moški SLO ŠKTD AVčE 100 00:13:39.03 >
Klub ŠKTD AVčE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:13:39.03
19 . 39 Černec Matic
DH VISIT POHORJE
Moški SLO DH VISIT POHORJE 100 00:14:58.94 >
Klub DH VISIT POHORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:14:58.94
MASTER 1-M
1 . 2 HUTH Nejc
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 00:11:48.78 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:11:48.78
2 . 9 Razpet Tadej
PEDAL RACING TEAM
Moški SLO PEDAL RACING TEAM 100 00:11:52.95 >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:11:52.95
3 . 8 Fink Marko
KD ZVERINICE
Moški SLO KD ZVERINICE 100 00:12:10.34 >
Klub KD ZVERINICE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:12:10.34
4 . 18 Praček Janez
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 00:12:26.29 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:12:26.29
5 . 11 Bačnar Janko
PEDAL RACING TEAM
Moški SLO PEDAL RACING TEAM 100 00:12:26.83 >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:12:26.83
6 . 26 Zalohar Bine
MTB KLUB KRANJ
Moški SLO MTB KLUB KRANJ 100 00:12:29.28 >
Klub MTB KLUB KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:12:29.28
7 . 37 Holc Andrej
WOLF RACING TEAM
Moški SLO WOLF RACING TEAM 100 00:12:36.17 >
Klub WOLF RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:12:36.17
8 . 53 Černilogar Nejc
MTB KLUB KRANJ
Moški SLO MTB KLUB KRANJ 100 00:12:41.22 >
Klub MTB KLUB KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:12:41.22
9 . 25 Založnik Dragomir
GOLOVEC TRAILS
Moški SLO GOLOVEC TRAILS 100 00:12:46.31 >
Klub GOLOVEC TRAILS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:12:46.31
10 . 15 Rozman Mitja
MTB KLUB KRANJ
Moški SLO MTB KLUB KRANJ 100 00:12:46.76 >
Klub MTB KLUB KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:12:46.76
11 . 33 Cekič Luka
MTB KLUB KRANJ
Moški SLO MTB KLUB KRANJ 100 00:12:49.98 >
Klub MTB KLUB KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:12:49.98
12 . 35 Božič Jure
RAJD LJUBLJANA
Moški SLO RAJD LJUBLJANA 100 00:12:51.39 >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:12:51.39
13 . 51 Cej Rok
ŠKTD AVčE
Moški SLO ŠKTD AVčE 100 00:12:54.25 >
Klub ŠKTD AVčE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:12:54.25
14 . 52 Bolčina Matjaž
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 00:12:55.74 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:12:55.74
15 . 19 Gombač Matej
GKD BOROVCI
Moški SLO GKD BOROVCI 100 00:13:05.79 >
Klub GKD BOROVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:13:05.79
16 . 55 Smole Jernej
ŠD GRABIT
Moški SLO ŠD GRABIT 100 00:13:09.89 >
Klub ŠD GRABIT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:13:09.89
17 . 50 Šajn Marko
GKD BOROVCI
Moški SLO GKD BOROVCI 100 00:13:14.58 >
Klub GKD BOROVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:13:14.58
18 . 23 Spruk Miha
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 00:13:39.46 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:13:39.46
19 . 38 Krebelj Matej
GKD BOROVCI
Moški SLO GKD BOROVCI 100 00:14:13.17 >
Klub GKD BOROVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:14:13.17
20 . 17 Završnik Karel
MTB TRBOVLJE
Moški SLO MTB TRBOVLJE 100 00:14:13.99 >
Klub MTB TRBOVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:14:13.99
21 . 56 Vaner Jernej
ŠD GRABIT
Moški SLO ŠD GRABIT 100 00:14:22.06 >
Klub ŠD GRABIT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:14:22.06
DNF 54 Janezic Denis
ŠD GRABIT
Moški SLO ŠD GRABIT 100 >
Klub ŠD GRABIT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime:
MASTER 2-M
1 . 36 Deu Miha
RAJD LJUBLJANA
Moški SLO RAJD LJUBLJANA 100 00:12:41.80 >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:12:41.80
2 . 30 Nagode Grega
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 00:13:08.03 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:13:08.03
3 . 34 Brescak Nejc
KD ZVERINICE
Moški SLO KD ZVERINICE 100 00:13:08.84 >
Klub KD ZVERINICE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:13:08.84
4 . 57 Belingar Branko
ŠKTD AVčE
Moški SLO ŠKTD AVčE 100 00:13:48.42 >
Klub ŠKTD AVčE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime: 00:13:48.42
MASTER 3-M
DNF 27 Ogris Uroš
MTB KLUB KRANJ
Moški SLO MTB KLUB KRANJ 100 >
Klub MTB KLUB KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
RaceTime:
HOBI (BREZ LICENCE)-M
1 . 89 Padarsic Ales
Moški SLO 00099 00:05:58.41 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 00099
RaceTime: 00:05:58.41
2 . 90 Pahor Marko
Moški SLO 00:06:06.50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime: 00:06:06.50
3 . 66 Apreutesei Daniel
Moški AUT 00:06:11.59 >
Klub
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime: 00:06:11.59
4 . 76 Šterk Klemen
/
Moški SLO / 00:06:19.30 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime: 00:06:19.30
5 . 88 Mohorič Maj
Moški SLO 00:06:20.09 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime: 00:06:20.09
6 . 69 Grmič Rok
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 00:06:20.21 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime: 00:06:20.21
7 . 78 Pintar Mario
MTB ŽELEZNIKI
Moški SLO MTB ŽELEZNIKI 00:06:22.62 >
Klub MTB ŽELEZNIKI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime: 00:06:22.62
8 . 74 Palka Jan
KD ZVERINICE
Moški SLO KD ZVERINICE 10092784019 00:06:25.95 >
Klub KD ZVERINICE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092784019
RaceTime: 00:06:25.95
9 . 67 Ucman Nejc
Moški SLO 00:06:28.00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime: 00:06:28.00
10 . 91 Radej Žiga
MTB LISCA
Moški SLO MTB LISCA 00:06:28.50 >
Klub MTB LISCA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime: 00:06:28.50
11 . 86 Konečnik Žiga
Moški SLO 00:06:32.87 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime: 00:06:32.87
12 . 84 Furlan Matevž
Moški SLO 00:06:33.43 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime: 00:06:33.43
13 . 82 Debeljak Blaž
Moški SLO 00:06:42.68 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime: 00:06:42.68
14 . 81 Bavčer Urban
Moški SLO 00:06:59.31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime: 00:06:59.31
15 . 70 Ferlin Tomaž
TEAM BAJK DOKTOR
Moški SLO TEAM BAJK DOKTOR 00:07:04.66 >
Klub TEAM BAJK DOKTOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime: 00:07:04.66
16 . 83 Debeljak Matic
Moški SLO 00:07:09.21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime: 00:07:09.21
17 . 77 Kočevar Miha
KK ČRN TRN
Moški SLO KK ČRN TRN 00:07:09.75 >
Klub KK ČRN TRN
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime: 00:07:09.75
19 . 87 Luznar Matic
Moški SLO 00:07:39.66 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime: 00:07:39.66
21 . 72 Rozman Roko
TEAM BAJK DOKTOR
Moški SLO TEAM BAJK DOKTOR 00:07:57.85 >
Klub TEAM BAJK DOKTOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime: 00:07:57.85
22 . 92 UCMAN Matjaz
Moški SLO 00:08:19.77 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime: 00:08:19.77
DNF 71 iljaš denis
TEAM BAJK DOKTOR
Moški SLO TEAM BAJK DOKTOR >
Klub TEAM BAJK DOKTOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime:
HOBI (BREZ LICENCE)-Ž
18 . 80 Pavlica Neja
Ženski SLO 00:07:21.47 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
RaceTime: 00:07:21.47
20 . 79 Brancelj Ana
Ženski SLO 00:07:42.79 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
RaceTime: 00:07:42.79
ŽENSKE (ABSOLUTNO)-Ž
1 . 49 Fifer Tjaša
ŠD GRABIT
Ženski SLO ŠD GRABIT 100 00:14:53.95 >
Klub ŠD GRABIT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
RaceTime: 00:14:53.95
2 . 46 Korasa Urška
KD ZVERINICE
Ženski SLO KD ZVERINICE 100 00:15:08.08 >
Klub KD ZVERINICE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
RaceTime: 00:15:08.08
3 . 48 Kravanja Gaia
KK ČRN TRN
Ženski SLO KK ČRN TRN 100 00:17:39.08 >
Klub KK ČRN TRN
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
RaceTime: 00:17:39.08

Komentarji

 

Mobile content