Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Enduro Gorjanci 2021 - SloEnduro

Gorsko kolesarstvo - Enduro Tekma:Enduro Gorjanci 2021 - SloEnduro Datum:20.06.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca RaceTime
U15 M-M
1 . 220 Kalinšek Ažbe Moški SLO BIKEHANIC-20CHOCOLATE 100 00:05:42.51
2 . 237 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 00:05:54.68
3 . 223 Leo Simone Moški SLO BEL GELATO CYCLING 100 00:05:57.36
4 . 222 Ferjančič Matija Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 00:06:06.43
5 . 224 Laharnar Ian Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 00:06:07.75
6 . 221 Lorber Jakob Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 00:06:15.54
7 . 230 žvegla Max Moški SLO RAJD LJUBLJANA 100 00:06:19.54
8 . 227 Struna Maks Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 00:06:33.48
9 . 225 Tabaj Loris Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 00:06:40.17
10 . 229 Osolin Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 00:06:53.29
11 . 234 Praček Jakob Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 00:07:14.63
12 . 232 Prosen Aljaž Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 00:07:25.56
13 . 233 Cigoj Patrik Moški SLO KK ČRN TRN 100 00:07:58.75
DNF 228 Štrubelj Izak Moški SLO RAJD LJUBLJANA 100
DNF 231 Bernik Lenart Moški SLO KD ZVERINICE 100
U17 M-M
1 . 213 Polovsak Jan Moški SLO KK RAVNE 100 00:05:57.12
2 . 206 Pirih Marsel Moški SLO PEDAL RACING TEAM 100 00:05:57.63
3 . 214 Jerkič Miha Moški SLO KK ČRN TRN 100 00:05:59.88
4 . 216 Raško Nal Moški SLO RAJD LJUBLJANA 100 00:06:01.75
5 . 208 Trošt Patrik Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 00:06:10.94
6 . 209 Prelc Gašper Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 00:06:13.43
7 . 207 Babačič Maj Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 00:06:32.18
8 . 210 Trošt Nejc Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 00:06:39.90
9 . 212 Zupan Tilen Moški SLO KD ZVERINICE 100 00:06:43.38
10 . 217 Veternik Val Moški SLO KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA 100 00:06:43.59
11 . 218 Korenjak Nal Moški SLO KK ČRN TRN 100 00:06:44.15
12 . 211 Seražin Tine Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 00:07:01.81
13 . 219 Jurečič Jakob Moški SLO ŠD SUPERSNURF 100 00:07:41.93
U17 W-Ž
1 . 203 Smrdel Tina Ženski SLO MBK ČRNI VRH 100 00:06:07.10
2 . 205 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 00:07:21.48
3 . 204 Palka Eva Ženski SLO KD ZVERINICE 100 00:07:28.15
U19 M-M
1 . 3 Smrdel Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 00:11:02.72
2 . 24 Podlipnik Enej Moški SLO 100 00:12:05.61
3 . 13 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:12:06.34
4 . 45 Petek Hannes Moški AUT RC KAC 100 00:12:11.87
5 . 16 Frey Valentin Moški AUT IM.PULS SPORT UNION KLAGENFURT 100 00:12:30.06
6 . 20 Grabljevec Rok Moški SLO KD ZVERINICE 100 00:12:30.30
7 . 28 Tinta Lovro Moški SLO ŠKTD AVčE 100 00:12:56.74
8 . 40 Zupan Benjamin Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 00:13:29.64
9 . 44 Žnidar Andraž Moški SLO KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA 100 00:13:40.73
10 . 64 Merklin Luka Moški SLO RAJD LJUBLJANA 100 00:15:06.96
DNF 43 Fabjančič Gašper Moški SLO GKD BOROVCI 100
DNF 65 Bakos Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100
ČLANI (MEN) 19+-M
1 . 1 Markič Jan Moški SLO ŠKTD AVčE 100 00:11:25.35
2 . 6 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 00:11:40.36
3 . 5 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 00:11:42.94
4 . 7 Štucin Jan Moški SLO PEDAL RACING TEAM 100 00:11:45.38
5 . 12 Furlani Gianluca Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 100 00:11:50.59
6 . 14 Tratnik Bajc Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 00:11:56.11
7 . 59 Battig Alessandro Moški ITA ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE 100 00:11:58.19
8 . 10 Krašovec Tim Moški SLO WOLF RACING TEAM 100 00:12:16.78
9 . 29 Blaznik Matevž Moški SLO MTB KLUB KRANJ 100 00:12:30.02
10 . 62 Weber Bernhard Moški AUT URC WALS-SIEZENHEIM 100 00:12:30.49
11 . 21 Zaletelj Luka Moški SLO KD ZVERINICE 100 00:12:30.72
12 . 31 Božnar Maks Moški SLO PEDAL RACING TEAM 100 00:12:53.29
13 . 32 Horvat Miha Moški SLO DH VISIT POHORJE 100 00:12:55.88
14 . 61 Kastelic Aljaz Moški SLO MTB Trbovlje 100 00:13:10.17
15 . 42 šikman Nejc Moški SLO DH VISIT POHORJE 100 00:13:14.62
16 . 22 Kovšca Jakob Moški SLO RAJD LJUBLJANA 100 00:13:20.14
17 . 60 Pfuisi Michael Moški AUT RADLAGER RACING DIVISION 100 00:13:24.06
18 . 41 Kokole Jakob Moški SLO ŠKTD AVčE 100 00:13:39.03
19 . 39 Černec Matic Moški SLO DH VISIT POHORJE 100 00:14:58.94
MASTER 1-M
1 . 2 HUTH Nejc Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 00:11:48.78
2 . 9 Razpet Tadej Moški SLO PEDAL RACING TEAM 100 00:11:52.95
3 . 8 Fink Marko Moški SLO KD ZVERINICE 100 00:12:10.34
4 . 18 Praček Janez Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 00:12:26.29
5 . 11 Bačnar Janko Moški SLO PEDAL RACING TEAM 100 00:12:26.83
6 . 26 Zalohar Bine Moški SLO MTB KLUB KRANJ 100 00:12:29.28
7 . 37 Holc Andrej Moški SLO WOLF RACING TEAM 100 00:12:36.17
8 . 53 Černilogar Nejc Moški SLO MTB KLUB KRANJ 100 00:12:41.22
9 . 25 Založnik Dragomir Moški SLO GOLOVEC TRAILS 100 00:12:46.31
10 . 15 Rozman Mitja Moški SLO MTB KLUB KRANJ 100 00:12:46.76
11 . 33 Cekič Luka Moški SLO MTB KLUB KRANJ 100 00:12:49.98
12 . 35 Božič Jure Moški SLO RAJD LJUBLJANA 100 00:12:51.39
13 . 51 Cej Rok Moški SLO ŠKTD AVčE 100 00:12:54.25
14 . 52 Bolčina Matjaž Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 100 00:12:55.74
15 . 19 Gombač Matej Moški SLO GKD BOROVCI 100 00:13:05.79
16 . 55 Smole Jernej Moški SLO ŠD GRABIT 100 00:13:09.89
17 . 50 Šajn Marko Moški SLO GKD BOROVCI 100 00:13:14.58
18 . 23 Spruk Miha Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 00:13:39.46
19 . 38 Krebelj Matej Moški SLO GKD BOROVCI 100 00:14:13.17
20 . 17 Završnik Karel Moški SLO MTB TRBOVLJE 100 00:14:13.99
21 . 56 Vaner Jernej Moški SLO ŠD GRABIT 100 00:14:22.06
DNF 54 Janezic Denis Moški SLO ŠD GRABIT 100
MASTER 2-M
1 . 36 Deu Miha Moški SLO RAJD LJUBLJANA 100 00:12:41.80
2 . 30 Nagode Grega Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 00:13:08.03
3 . 34 Brescak Nejc Moški SLO KD ZVERINICE 100 00:13:08.84
4 . 57 Belingar Branko Moški SLO ŠKTD AVčE 100 00:13:48.42
MASTER 3-M
DNF 27 Ogris Uroš Moški SLO MTB KLUB KRANJ 100
ŽENSKE (ABSOLUTNO)-Ž
1 . 49 Fifer Tjaša Ženski SLO ŠD GRABIT 100 00:14:53.95
2 . 46 Korasa Urška Ženski SLO KD ZVERINICE 100 00:15:08.08
3 . 48 Kravanja Gaia Ženski SLO KK ČRN TRN 100 00:17:39.08
HOBI (BREZ LICENCE)-M
1 . 89 Padarsic Ales Moški SLO 00099 00:05:58.41
2 . 90 Pahor Marko Moški SLO 00:06:06.50
3 . 66 Apreutesei Daniel Moški AUT 00:06:11.59
4 . 76 Šterk Klemen Moški SLO / 00:06:19.30
5 . 88 Mohorič Maj Moški SLO 00:06:20.09
6 . 69 Grmič Rok Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 00:06:20.21
7 . 78 Pintar Mario Moški SLO MTB ŽELEZNIKI 00:06:22.62
8 . 74 Palka Jan Moški SLO KD ZVERINICE 10092784019 00:06:25.95
9 . 67 Ucman Nejc Moški SLO 00:06:28.00
10 . 91 Radej Žiga Moški SLO MTB LISCA 00:06:28.50
11 . 86 Konečnik Žiga Moški SLO 00:06:32.87
12 . 84 Furlan Matevž Moški SLO 00:06:33.43
13 . 82 Debeljak Blaž Moški SLO 00:06:42.68
14 . 81 Bavčer Urban Moški SLO 00:06:59.31
15 . 70 Ferlin Tomaž Moški SLO TEAM BAJK DOKTOR 00:07:04.66
16 . 83 Debeljak Matic Moški SLO 00:07:09.21
17 . 77 Kočevar Miha Moški SLO KK ČRN TRN 00:07:09.75
19 . 87 Luznar Matic Moški SLO 00:07:39.66
21 . 72 Rozman Roko Moški SLO TEAM BAJK DOKTOR 00:07:57.85
22 . 92 UCMAN Matjaz Moški SLO 00:08:19.77
DNF 71 iljaš denis Moški SLO TEAM BAJK DOKTOR
HOBI (BREZ LICENCE)-Ž
18 . 80 Pavlica Neja Ženski SLO 00:07:21.47
20 . 79 Brancelj Ana Ženski SLO 00:07:42.79

Komentarji