Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Enduro Kočevje 2021 - SloEnduro

Gorsko kolesarstvo - Enduro Tekma:Enduro Kočevje 2021 - SloEnduro Datum:29.08.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap S1 Time S1 Pos S2 Time S2 Pos S3 Time S3 Pos
U15 M-M
1 . 242 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768&2007&4074 -- 4:34.56 1 3:02.00 1
2 . 240 Kalinšek Ažbe Moški SLO BIKEHANIC – 20 CHOCOLATE 10017595376&2008&28451 -- +0:11.25 4:37.25 2 3:10.56 3
3 . 241 Lorber Jakob Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116638036&2007&28557 -- +0:18.50 4:48.04 3 3:07.02 2
4 . 248 Kojzek Lovro Moški SLO KK RAVNE 10115579524&2007&18863 -- +0:31.60 4:49.85 4 3:18.31 5
5 . 244 Leo Simone Moški ITA 10032612390&2007&27089 -- +0:43.40 5:01.25 6 3:18.71 6
6 . 247 Struna Maks Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116637026&2007&29316 -- +0:43.56 4:59.27 5 3:20.85 7
7 . 260 Stres Blaž Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10091312952&2008&21927 -- +0:52.52 5:06.48 7 3:22.60 8
8 . 250 Tabaj Loris Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10112089140&2008&29190 -- +1:06.47 5:16.87 8 3:26.16 9
9 . 252 Berlot Vid Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088905736&2007&21877 -- +1:10.37 5:28.84 10 3:18.09 4
10 . 243 Laharnar Ian Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10091312043&2008&22002 -- +1:22.88 5:24.44 9 3:35.00 10
11 . 259 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390&2008&2130 -- +1:47.27 5:46.25 12 3:37.58 12
12 . 266 Dejak Lenart Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10017614271&2009&6726 -- +1:54.29 5:53.39 13 3:37.46 11
13 . 257 Trošt Alen Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10112088029&2008&29183 -- +2:30.92 6:12.00 14 3:55.48 16
14 . 254 Cigoj Patrik Moški SLO KK ČRN TRN 10105527189&2007&29111 -- +2:37.84 6:28.40 16 3:46.00 14
15 . 267 Cerar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107530948&2009&30664 -- +2:47.94 6:27.68 15 3:56.82 17
16 . 258 širca Nejc Moški SLO KK ČRN TRN 10107530544&2007&29095 -- +2:56.92 6:28.85 17 4:04.63 19
17 . 268 Bajt Jurij Moški SLO GOLOVEC TRAILS -- +3:28.73 7:20.14 19 3:45.15 13
18 . 261 Matijevec Jerman Kostja Moški SLO GOLOVEC TRAILS -- +3:50.45 7:29.03 21 3:57.98 18
19 . 265 Grbič Saša Moški SLO GOLOVEC TRAILS -- +4:04.10 7:20.89 20 4:19.77 20
DNF 253 Prosen Aljaž Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10091313356&2009&22623 -- 7:46.55 22
DNF 262 Makuc Bor Moški SLO PEDAL RACING TEAM 10080439252&2009&25450 -- 3:49.40 15
DNF 249 Praček Jakob Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10091311942&2010&13860 -- 6:41.71 18
DNF 251 Štrubelj Izak Moški SLO RAJD LJUBLJANA 10113214239&2008&25455 -- 5:40.94 11
U17 M-M
1 . 74 Jerkič Miha Moški SLO KK ČRN TRN 10084691387&2005&29872 -- 4:35.93 1 2:59.70 1
2 . 70 Pirih Marsel Moški SLO PEDAL RACING TEAM 10116799502&2006&29297 -- +0:07.51 4:42.31 5 3:00.83 2
3 . 94 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673&2005&1127 -- +0:09.03 4:40.56 4 3:04.10 3
4 . 79 Zupan Tilen Moški SLO KD ZVERINICE 10116752113&2005&29335 -- +0:09.34 4:39.81 3 3:05.16 4
5 . 72 Babačič Maj Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091212518&2006&22135 -- +0:12.87 4:38.52 2 3:09.98 6
6 . 90 Kavcic Blaz Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550&2005&25551 -- +0:26.10 4:48.00 6 3:13.73 8
7 . 76 Trošt Patrik Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10105092208&2006&28318 -- +0:30.78 4:51.71 7 3:14.70 9
8 . 93 Gostinčar Petre Jaka Moški SLO ŠD SUPERSNURF 10119442548&2006&30699 -- +0:32.72 4:52.75 8 3:15.60 11
9 . 80 Resman Lenart Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116893569&2005&29314 -- +0:35.58 4:59.11 10 3:12.10 7
10 . 73 Prelc Gašper Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10105087558&2005&28404 -- +0:40.42 4:57.70 9 3:18.35 13
11 . 83 žnidarič Nejc Moški SLO ŠD SUPERSNURF 10119442346&2006&30375 -- +0:49.12 5:09.50 12 3:15.25 10
12 . 78 Seražin Tine Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10105091703&2006&28274 -- +0:57.16 5:07.56 11 3:25.23 16
13 . 71 Polovsak Jan Moški SLO KK RAVNE 10091268694&2005&22662 -- +1:00.77 5:29.55 16 3:06.85 5
14 . 75 Raško Nal Moški SLO RAJD LJUBLJANA 10105520018&2006&21704 -- +1:00.80 5:11.35 13 3:25.08 15
15 . 84 Zapušek Gašper Moški SLO ŠD SUPERSNURF 10119442750&2006&30376 -- +1:12.90 5:32.00 17 3:16.53 12
16 . 91 Kaltnekar Nejc Moški SLO ŠKTD AVčE 10108762141&2006&30702 -- +1:17.28 5:25.23 15 3:27.68 17
17 . 96 Inkret Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576481&2005&3122 -- +1:20.36 5:23.21 14 3:32.78 19
18 . 81 Jurečič Jakob Moški SLO ŠD SUPERSNURF 10117727365&2005&28561 -- +1:40.19 5:43.70 19 3:32.12 18
19 . 77 Trošt Nejc Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10106674823&2006&28288 -- +1:46.13 5:40.70 18 3:41.06 22
20 . 87 Peršak Nik Moški SLO ŠD SUPERSNURF 10119442144&2006&30785 -- +2:05.61 6:07.81 21 3:33.43 20
21 . 89 Korenjak Nal Moški SLO ČRN TRN 10118479723&2006&30751 -- +2:07.59 6:05.77 20 3:37.45 21
22 . 82 Čekada Ian Moški SLO GKD BOROVCI 10112468046&2006&29110 -- +2:49.40 6:26.23 22 3:58.80 25
23 . 88 Koselj Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056478434&2005&9877 -- +3:01.15 7:12.33 23 3:24.45 14
24 . 85 Šuštar Nik Moški SLO GOLOVEC TRAILS 10119017465&2006&30781 -- +3:32.24 7:19.70 24 3:48.17 23
25 . 86 Pintar Aleks Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10091307801&2005&21771 -- +4:07.72 7:54.17 25 3:49.18 24
U17 W-Ž
1 . 67 Smrdel Tina Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582646&2005&12712 -- 5:24.76 1 3:23.78 1
2 . 68 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576380&2008&3121 -- +1:35.14 6:17.40 2 4:06.28 2
3 . 69 Pečan Nika Ženski SLO RAJD LJUBLJANA 10101737018&2005&25513 -- +4:00.19 8:11.30 3 4:37.43 3
U19 M-M
1 . 1 Smrdel Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582747&2004&28297 -- 4:00.92 2 2:53.35 1 6:51.15 1
2 . 8 Frey Valentin Moški AUT IM.PULS SPORT UNION KLAGENFURT 10064051710&2004&29134 -- +0:28.49 4:00.08 1 3:04.65 2 7:09.18 2
3 . 58 Polovšak Blaž Moški SLO KK RAVNE 10091269203&2004&19252 -- +1:26.90 4:38.61 4 3:10.46 6 7:23.25 3
4 . 56 Štern Nejc Moški SLO KK RAVNE 10017650445&2003&4265 -- +1:52.35 4:50.34 5 3:08.31 4 7:39.12 4
5 . 28 Fockenberger Timmy Moški AUT RADWERKER.AT | LEVELNINE 10104568913&2003&23934 -- +1:59.56 4:33.20 3 3:07.62 3 8:04.16 5
6 . 16 Tinta Lovro Moški SLO ŠKTD AVčE 10091250106&2003&21799 -- +2:27.95 4:58.39 6 3:08.62 5 8:06.36 6
7 . 43 Merklin Luka Moški SLO RAJD LJUBLJANA 10078570990&2004&15704 -- +9:21.99 5:37.17 7 3:26.89 7 14:03.35 8
8 . 42 Bakos Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10076674339&2003&19500 -- +11:14.46 7:48.15 9 3:54.79 8 13:16.94 7
DNF 59 Matejčić Tomislav Moški CRO BBK TEAM RODEO 10079739640&2003&15743 -- 5:56.80 8
ČLANI (MEN) 19+-M
1 . 3 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222&1999&13410 -- 3:53.13 1 2:46.80 1 6:42.83 1
2 . 4 Štucin Jan Moški SLO PEDAL RACING TEAM 10017565872&1996&510 -- +0:56.54 4:04.65 2 2:49.84 2 7:24.81 4
3 . 2 Markič Jan Moški SLO ŠKTD AVčE 10015098436&1997&9460 -- +0:56.76 4:08.63 3 2:55.66 5 7:15.23 2
4 . 11 Krašovec Tim Moški SLO WOLF RACING TEAM 10093549006&2000&20726 -- +1:01.69 4:10.50 4 2:51.60 3 7:22.35 3
5 . 14 Tratnik Bajc Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10010728281&1997&835 -- +1:25.23 4:18.12 5 2:53.20 4 7:36.67 6
6 . 25 Berginc Matic Moški SLO ŠD SUPERSNURF 10017582343&2000&11908 -- +1:31.78 4:21.46 6 2:59.75 6 7:33.33 5
7 . 33 Innerebner Christoph Moški ITA TEAM DORRONG 10007398757&1992&8394 -- +1:50.28 4:32.43 8 3:03.33 7 7:37.28 7
8 . 18 Bavdaž Rok Moški SLO KK ČRN TRN 10084690579&2001&20453 -- +2:27.23 4:28.00 7 3:07.50 8 8:14.49 9
9 . 30 Kokole Jakob Moški SLO ŠKTD AVčE 10017592750&1999&5651 -- +2:51.54 4:44.98 10 3:20.21 13 8:09.11 8
10 . 20 Božnar Maks Moški SLO PEDAL RACING TEAM 10092056115&2002&20512 -- +3:00.08 4:58.81 13 3:07.89 9 8:16.14 10
11 . 32 Černec Matic Moški SLO DH VISIT POHORJE 10116679462&1997&24669 -- +3:28.79 4:49.14 11 3:20.83 14 8:41.58 11
12 . 51 Vlah Antonio Moški CRO BBK TEAM RODEO 10079739438&2001&30207 -- +4:18.36 5:09.19 14 3:17.72 11 9:14.21 12
13 . 17 Zaletelj Luka Moški SLO KD ZVERINICE 10089240990&1994&21824 -- +4:19.01 4:53.59 12 3:21.25 15 9:26.93 14
14 . 40 Pečan Žiga Moški SLO RAJD LJUBLJANA 10088711029&2002&21850 -- +4:43.98 5:13.44 15 3:30.10 17 9:23.20 13
15 . 54 Dovgan Miha Moški SLO GKD BOROVCI 10112461679&2001&25608 -- +5:39.98 5:33.93 17 3:18.06 12 10:10.75 15
16 . 41 Vidovič Andreas Moški SLO DH VISIT POHORJE 10013377795&1993&842 -- +6:31.53 5:15.50 16 3:22.70 16 11:16.09 16
DNF 34 Modrijan Jan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10063265303&2001&13837 -- 4:42.17 9 3:10.10 10
DNF 12 Blaznik Matevž Moški SLO MTB KLUB KRANJ 10116644807&1996&28550 -- 5:57.74 18
MASTER 1-M
1 . 5 HUTH Nejc Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10012113159&1990&1396 -- 4:14.38 1 2:50.58 1 6:46.44 1
2 . 15 Černigoj Blaž Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10017588003&1987&1624 -- +0:32.52 4:15.19 3 2:54.43 2 7:14.30 2
3 . 19 Holc Andrej Moški SLO WOLF RACING TEAM 10017553344&1983&1292 -- +0:59.74 4:27.88 7 2:56.18 4 7:27.08 3
4 . 6 Razpet Tadej Moški SLO PEDAL RACING TEAM 10012113260&1990&847 -- +1:21.08 4:15.09 2 2:55.61 3 8:01.78 6
5 . 60 Vreček Kristjan Moški SLO ŠD SUPERSNURF 10006451591&1990&1120 -- +1:30.96 4:21.36 4 3:00.50 5 8:00.50 5
6 . 9 Praček Janez Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10055062234&1983&1616 -- +1:46.79 4:23.32 5 3:04.35 7 8:10.52 8
7 . 7 Bačnar Janko Moški SLO PEDAL RACING TEAM 10017568704&1983&874 -- +2:04.40 4:27.75 6 3:04.05 6 8:24.00 9
8 . 31 Černilogar Nejc Moški SLO MTB KLUB KRANJ 10005389746&1988&131 -- +2:07.11 4:46.10 9 3:05.58 9 8:06.83 7
9 . 61 Tancik Jaka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004223928&1982&297 -- +2:25.18 5:12.40 13 3:04.45 8 7:59.73 4
10 . 22 Završnik Karel Moški SLO MTB TRBOVLJE 10107366250&1985&20506 -- +2:56.01 4:58.15 10 3:13.35 12 8:35.91 10
11 . 35 Cej Rok Moški SLO ŠKTD AVčE 10107377970&1990&28395 -- +2:58.54 4:40.85 8 3:08.34 10 9:00.75 13
12 . 65 Bregar Rok Moški SLO MTB TRBOVLJE 10017596689&1990&4304 -- +3:13.93 5:05.75 12 3:22.90 13 8:36.68 11
13 . 23 Spruk Miha Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572946&1984&15512 -- +3:16.06 5:01.66 11 3:11.56 11 8:54.24 12
14 . 36 Krebelj Matej Moški SLO GKD BOROVCI 10063025732&1987&3917 -- +6:29.28 6:00.68 14 3:36.50 14 10:43.50 14
DNF 62 Smole Jernej Moški SLO ŠD GRABIT 10017622456&1989&29904 --
MASTER 2-M
1 . 29 Belingar Branko Moški SLO ŠKTD AVčE 10092296187&1974&12401 -- 4:44.22 1 3:15.25 2 8:57.83 2
2 . 39 Prosen Marko Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10017640240&1977&1627 -- +0:22.09 5:13.13 3 3:10.00 1 8:56.26 1
3 . 44 Kavčič Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056474996&1980&11239 -- +0:35.63 5:01.58 2 3:21.35 3 9:10.00 3
DNF 24 Deu Miha Moški SLO RAJD LJUBLJANA 10104915887&1979&3169 -- 5:44.68 4
MASTER 3-M
1 . 38 Brus Martin Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10017638725&1962&1780 -- 5:02.57 1 3:15.11 1 9:18.98 1
2 . 66 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819&1960&599 -- +2:20.70 5:34.50 2 3:24.21 2 10:58.65 2
3 . 45 Lenz Matthias Moški AUT TEAM DORRONG 10056320507&1971&9443 -- +8:38.21 6:51.27 3 4:07.15 3 15:16.45 3
ŽENSKE (ABSOLUTNO)-Ž
1 . 50 Tancik Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10004342146&1987&299 -- 5:55.60 1 3:36.08 1 9:59.53 1
2 . 49 Homar Tamara Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643169&2002&22857 -- +3:56.46 6:23.25 2 3:48.39 2 13:16.03 2
3 . 47 Korasa Urška Ženski SLO KD ZVERINICE 10118217217&1975&29689 -- +8:10.68 7:13.73 3 4:25.02 3 16:03.14 3
HOBI (BREZ LICENCE)-M
1 . 281 Pintar Mario Moški SLO -- 5:00.02 1 3:33.60 4
2 . 284 šemrov žiga Moški SLO -- +0:07.79 5:10.56 3 3:30.85 2
3 . 275 čuk Blaž Moški SLO ZAKONCTEDNA -- +0:11.55 5:01.46 2 3:43.71 7
4 . 279 Ocepek Jan Moški AUT -- +0:16.14 5:13.11 4 3:36.65 5
5 . 277 Melihen Dean Moški SLO -- +0:17.77 5:35.39 7 3:16.00 1
6 . 278 Nastran David Moški SLO -- +0:23.46 5:25.56 5 3:31.52 3
7 . 283 Sedej Dejan Moški SLO ZAKONCTEDNA -- +0:32.28 5:27.10 6 3:38.80 6
8 . 282 Ploj Peter Moški SLO -- +1:31.42 6:07.35 9 3:57.69 9
DNF 273 Grmič Dan Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE -- 8:19.44 11
DNF 272 Tekavčič Andraž Moški SLO GOLOVEC TRAILS 100 176 070 96 -- 6:01.70 8
DNF 280 Pilz Christian Moški AUT RADAKTIV RACING TEAM -- 12:54.55 14
HOBI (BREZ LICENCE)-Ž
9 . 269 Cerar Teja Ženski SLO MTB TRBOVLJE -- +3:09.81 7:37.15 10 4:06.28 10
10 . 270 Brancelj Ana Ženski SLO -- +4:49.25 9:30.06 12 3:52.81 8
11 . 271 Vojska Maja Ženski SLO ZAKONCTEDNA -- +7:01.97 10:54.56 13 4:41.03 11

Komentarji