Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Vzpon na Areh 2021

Cestno kolesarstvo Tekma:Vzpon na Areh 2021 Datum:10.07.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 107 Novak Katarina
TUŠ T.E.A.M.
Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 10059932139 00:49:41 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10059932139
Čas: 00:49:41
Gap: 00:00:00
2 . 137 Zorman Eva
KK Pocinkovalnica Celje
Ženski SLO KK Pocinkovalnica Celje 10106067864 00:50:15 00:00:34 >
Klub KK Pocinkovalnica Celje
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10106067864
Čas: 00:50:15
Gap: 00:00:34
3 . 111 Pasar Petra
KK SOČA
Ženski SLO KK SOČA 10116494960 00:55:39 00:05:58 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10116494960
Čas: 00:55:39
Gap: 00:05:58
4 . 109 Erjavec Martina
IZVIR VIPAVA
Ženski SLO IZVIR VIPAVA 10117947738 00:55:40 00:05:59 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10117947738
Čas: 00:55:40
Gap: 00:05:59
5 . 108 Glamočak Tajda
/
Ženski SLO / 00:57:22 00:07:41 >
Klub /
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:57:22
Gap: 00:07:41
6 . 132 ADAN Mateja
GANESHA TEAM
Ženski SLO GANESHA TEAM 10119014839 01:03:57 00:14:16 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10119014839
Čas: 01:03:57
Gap: 00:14:16
7 . 135 BOLKA Špela
BAMBI
Ženski SLO BAMBI 10114508076 01:25:57 00:36:16 >
Klub BAMBI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10114508076
Čas: 01:25:57
Gap: 00:36:16
8 . 106 Lubanjšek Ema
Ženski SLO 02:00:53 01:11:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 02:00:53
Gap: 01:11:12
ŽENSKE B-Ž
1 . 112 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 00:58:31 -- >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10007138372
Čas: 00:58:31
Gap: 00:00:00
ŽENSKE C-Ž
1 . 115 Prešeren Matejka
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10106784351 01:07:44 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10106784351
Čas: 01:07:44
Gap: 00:00:00
2 . 114 Ceglar Vida
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 01:22:58 00:15:14 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017625284
Čas: 01:22:58
Gap: 00:15:14
ŽENSKE D-Ž
1 . 116 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 01:14:25 -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017630843
Čas: 01:14:25
Gap: 00:00:00
2 . 118 Ušeničnik Tina
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017606793 01:30:36 00:16:11 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017606793
Čas: 01:30:36
Gap: 00:16:11
AMATERJI -M
1 . 19 Calza Andrea
BIKE SHOP RACING
Moški ITA BIKE SHOP RACING CB901618 00:42:46 -- >
Klub BIKE SHOP RACING
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: CB901618
Čas: 00:42:46
Gap: 00:00:00
2 . 5 Božič Žiga
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10093623370 00:43:42 00:00:56 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10093623370
Čas: 00:43:42
Gap: 00:00:56
3 . 13 Mercina Matej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10077887142 00:43:56 00:01:10 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077887142
Čas: 00:43:56
Gap: 00:01:10
4 . 20 Sedar Tadej
KK Pocinkovalnica Celje
Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10092039543 00:44:08 00:01:22 >
Klub KK Pocinkovalnica Celje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092039543
Čas: 00:44:08
Gap: 00:01:22
5 . 18 Meden Matija
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS543 00:45:49 00:03:03 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS543
Čas: 00:45:49
Gap: 00:03:03
6 . 9 Petelin Karli
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10052449294 00:46:09 00:03:23 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10052449294
Čas: 00:46:09
Gap: 00:03:23
7 . 7 Jošt Jaka
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:47:21 00:04:35 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:47:21
Gap: 00:04:35
8 . 15 Ropas Nejc
KK Pocinkovalnica Celje
Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10088494801 00:47:31 00:04:45 >
Klub KK Pocinkovalnica Celje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088494801
Čas: 00:47:31
Gap: 00:04:45
9 . 16 Galun Dejan
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 10017622557 00:47:50 00:05:04 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017622557
Čas: 00:47:50
Gap: 00:05:04
10 . 12 Hribljan Matjaž
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10092865760 00:48:17 00:05:31 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092865760
Čas: 00:48:17
Gap: 00:05:31
11 . 123 Škufca Maks
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 00:49:46 00:07:00 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:49:46
Gap: 00:07:00
12 . 14 Volk Peter
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10117948344 00:51:12 00:08:26 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10117948344
Čas: 00:51:12
Gap: 00:08:26
13 . 144 Stegne Žan
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 101 129 086 87 00:55:54 00:13:08 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 101 129 086 87
Čas: 00:55:54
Gap: 00:13:08
14 . 1 Dovnik Mitja
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 00:57:34 00:14:48 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:57:34
Gap: 00:14:48
15 . 6 Šumah Andraž
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 00:58:02 00:15:16 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:58:02
Gap: 00:15:16
16 . 4 Jošt Nace
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:58:36 00:15:50 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:58:36
Gap: 00:15:50
17 . 17 Kovačič Rok
Moški SLO 01:00:00 00:17:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:00:00
Gap: 00:17:14
18 . 8 Kotnik Primož
Moški SLO 01:02:27 00:19:41 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:02:27
Gap: 00:19:41
19 . 134 Mori Tomaž
Moški SLO 01:10:14 00:27:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:10:14
Gap: 00:27:28
20 . 10 Orešnik Peter
Moški SLO 01:18:36 00:35:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:18:36
Gap: 00:35:50
21 . 11 Meklav Matej
Moški SLO 01:28:41 00:45:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:28:41
Gap: 00:45:55
MASTER A-M
1 . 25 Goričar Blaž
KK Pocinkovalnica Celje
Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10100933332 00:43:48 -- >
Klub KK Pocinkovalnica Celje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10100933332
Čas: 00:43:48
Gap: 00:00:00
2 . 23 Glamočak Anže
Moški SLO 00:45:00 00:01:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:45:00
Gap: 00:01:12
3 . 31 Mesarič Mitja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017574966 00:45:40 00:01:52 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017574966
Čas: 00:45:40
Gap: 00:01:52
4 . 21 Jerina Andraž
KK Pocinkovalnica Celje
Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10078036379 00:45:41 00:01:53 >
Klub KK Pocinkovalnica Celje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10078036379
Čas: 00:45:41
Gap: 00:01:53
5 . 22 Četina Nejc
LAVA TEAM
Moški SLO LAVA TEAM 00:47:03 00:03:15 >
Klub LAVA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:47:03
Gap: 00:03:15
6 . 139 Golenač Luka
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 10100789347 00:48:09 00:04:21 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10100789347
Čas: 00:48:09
Gap: 00:04:21
7 . 32 Pušnik Nejc
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 10119015243 00:51:28 00:07:40 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10119015243
Čas: 00:51:28
Gap: 00:07:40
8 . 140 PLONC Armin
Moški SLO 00:51:53 00:08:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:51:53
Gap: 00:08:05
9 . 28 Zrim Primož
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2021TZS046 00:57:06 00:13:18 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS046
Čas: 00:57:06
Gap: 00:13:18
10 . 127 šori Jernej
KD Selce
Moški SLO KD Selce 00:57:16 00:13:28 >
Klub KD Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:57:16
Gap: 00:13:28
11 . 30 STRMŠEK Peter
Moški SLO 01:02:32 00:18:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:02:32
Gap: 00:18:44
12 . 27 Furjan Luka
Ocean Orchids Cycling Team
Moški SLO Ocean Orchids Cycling Team 01:03:56 00:20:08 >
Klub Ocean Orchids Cycling Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:03:56
Gap: 00:20:08
MASTER B-M
1 . 42 Plank Marko
KK Pocinkovalnica Celje
Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10017609524 00:44:02 -- >
Klub KK Pocinkovalnica Celje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017609524
Čas: 00:44:02
Gap: 00:00:00
2 . 41 Mentes Attila
Ocean Orchids Cycling Team
Moški HUN Ocean Orchids Cycling Team 00:47:51 00:03:49 >
Klub Ocean Orchids Cycling Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:47:51
Gap: 00:03:49
3 . 39 Čuček Niko
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10003120249 00:48:00 00:03:58 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003120249
Čas: 00:48:00
Gap: 00:03:58
4 . 48 Robin Tadej
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10100938281 00:50:06 00:06:04 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10100938281
Čas: 00:50:06
Gap: 00:06:04
5 . 40 Fijavž Matej
KK ROGLA
Moški SLO KK ROGLA 10113393485 00:51:02 00:07:00 >
Klub KK ROGLA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10113393485
Čas: 00:51:02
Gap: 00:07:00
6 . 37 Grušovnik Matjaž
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10051616411 00:51:23 00:07:21 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10051616411
Čas: 00:51:23
Gap: 00:07:21
7 . 46 Mlaker Boštjan
Moški SLO 00:52:09 00:08:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:52:09
Gap: 00:08:07
8 . 120 Golob Nejc
Moški SLO 00:53:23 00:09:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:53:23
Gap: 00:09:21
9 . 49 Krajnc Boštjan
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10111070640 00:56:12 00:12:10 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10111070640
Čas: 00:56:12
Gap: 00:12:10
10 . 44 Ferk Matic
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10115629741 00:56:45 00:12:43 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10115629741
Čas: 00:56:45
Gap: 00:12:43
11 . 143 Habjan Andrej
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 00:57:25 00:13:23 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:57:25
Gap: 00:13:23
12 . 43 Ferčič Srečko
Moški SLO 01:09:01 00:24:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:09:01
Gap: 00:24:59
13 . 47 Petek Matej
ŠD DEM
Moški SLO ŠD DEM 01:12:27 00:28:25 >
Klub ŠD DEM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:12:27
Gap: 00:28:25
14 . 38 Rebernik Marko
ŠD DEM
Moški SLO ŠD DEM 01:20:51 00:36:49 >
Klub ŠD DEM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:20:51
Gap: 00:36:49
MASTER C-M
1 . 52 Čretnik Marko
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 10059836149 00:44:28 -- >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059836149
Čas: 00:44:28
Gap: 00:00:00
2 . 57 Paher Marko
Moški SLO 00:47:55 00:03:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:47:55
Gap: 00:03:27
3 . 56 Hozjan Robert
Ocean Orchids Cycling Team
Moški SLO Ocean Orchids Cycling Team 00:48:20 00:03:52 >
Klub Ocean Orchids Cycling Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:48:20
Gap: 00:03:52
4 . 55 Ribič Zoran
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 10059745011 00:49:56 00:05:28 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059745011
Čas: 00:49:56
Gap: 00:05:28
5 . 50 Gal Goran
BD Sloga
Moški CRO BD Sloga 10113161594 00:50:04 00:05:36 >
Klub BD Sloga
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10113161594
Čas: 00:50:04
Gap: 00:05:36
6 . 51 Horvat Damijan
Moški SLO 00:52:55 00:08:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:52:55
Gap: 00:08:27
7 . 130 Golob Joze
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017600935 00:54:21 00:09:53 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017600935
Čas: 00:54:21
Gap: 00:09:53
8 . 53 Stich Darinko
ŠD DEM
Moški SLO ŠD DEM 00:54:40 00:10:12 >
Klub ŠD DEM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:54:40
Gap: 00:10:12
9 . 59 Vodušek Denis
Arcont Selce
Moški SLO Arcont Selce 10112796230 00:58:11 00:13:43 >
Klub Arcont Selce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10112796230
Čas: 00:58:11
Gap: 00:13:43
10 . 58 Juvančič Gregor
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017640846 00:58:28 00:14:00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017640846
Čas: 00:58:28
Gap: 00:14:00
11 . 141 ČUČEK Rok
Moški SLO 00:59:58 00:15:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:59:58
Gap: 00:15:30
12 . 60 Arbeiter Aleš
Moški SLO 01:41:16 00:56:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:41:16
Gap: 00:56:48
MASTER D-M
1 . 72 Kopše Igor
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10016332255 00:44:16 -- >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10016332255
Čas: 00:44:16
Gap: 00:00:00
2 . 61 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10017560721 00:47:55 00:03:39 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017560721
Čas: 00:47:55
Gap: 00:03:39
3 . 71 Konc Gorazd
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017598107 00:48:05 00:03:49 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017598107
Čas: 00:48:05
Gap: 00:03:49
4 . 128 Hajdinjak Dušan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10016009024 00:50:25 00:06:09 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10016009024
Čas: 00:50:25
Gap: 00:06:09
5 . 74 Temlin Matej
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017563347 00:53:13 00:08:57 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017563347
Čas: 00:53:13
Gap: 00:08:57
6 . 66 Slivečka Damjan
KK ROGLA
Moški SLO KK ROGLA 10113396822 00:56:17 00:12:01 >
Klub KK ROGLA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10113396822
Čas: 00:56:17
Gap: 00:12:01
7 . 73 Mršnik Matej
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 101 196 769 64 00:57:24 00:13:08 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 101 196 769 64
Čas: 00:57:24
Gap: 00:13:08
8 . 63 Ribič Marjan
KK ROGLA
Moški SLO KK ROGLA 10113396014 00:58:41 00:14:25 >
Klub KK ROGLA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10113396014
Čas: 00:58:41
Gap: 00:14:25
9 . 69 Krašovec Gregor
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 01:01:34 00:17:18 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:01:34
Gap: 00:17:18
10 . 64 Kravcar Franci
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 01:02:38 00:18:22 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:02:38
Gap: 00:18:22
11 . 125 LOZEJ Istok
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 01:05:21 00:21:05 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:05:21
Gap: 00:21:05
12 . 70 Kamenšek Dejan
ŠD DEM
Moški SLO ŠD DEM 01:26:01 00:41:45 >
Klub ŠD DEM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:26:01
Gap: 00:41:45
13 . 62 Križanič Tine
Moški SLO 01:31:37 00:47:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:31:37
Gap: 00:47:21
14 . 124 KOSI Boštjan
Moški SLO 02:06:01 01:21:45 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 02:06:01
Gap: 01:21:45
MASTER E-M
1 . 80 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 00:48:02 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017590932
Čas: 00:48:02
Gap: 00:00:00
2 . 76 Dovnik Miran
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 10073768480 00:49:01 00:00:59 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10073768480
Čas: 00:49:01
Gap: 00:00:59
3 . 78 Vodopivec Borut
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 00:50:09 00:02:07 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554152
Čas: 00:50:09
Gap: 00:02:07
4 . 79 Kogler Saša
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587595 00:58:50 00:10:48 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017587595
Čas: 00:58:50
Gap: 00:10:48
5 . 77 Govejšek Erik
Moški SLO 01:05:30 00:17:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:05:30
Gap: 00:17:28
MASTER F-M
1 . 84 Calza Paolo
BIKE SHOP RACING
Moški ITA BIKE SHOP RACING CB901617 00:48:35 -- >
Klub BIKE SHOP RACING
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: CB901617
Čas: 00:48:35
Gap: 00:00:00
2 . 85 Bojanc Branko
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT 10002576847 00:51:23 00:02:48 >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10002576847
Čas: 00:51:23
Gap: 00:02:48
3 . 81 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:51:43 00:03:08 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551829
Čas: 00:51:43
Gap: 00:03:08
4 . 83 Dolar Tomaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10062162836 00:51:53 00:03:18 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10062162836
Čas: 00:51:53
Gap: 00:03:18
5 . 82 Sagadin Miran
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS545 00:54:47 00:06:12 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS545
Čas: 00:54:47
Gap: 00:06:12
6 . 121 HRAŠOVEC Ivan
HOČE
Moški SLO HOČE 01:19:04 00:30:29 >
Klub HOČE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:19:04
Gap: 00:30:29
7 . 142 Slak Leon
Moški SLO 01:20:41 00:32:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:20:41
Gap: 00:32:06
MASTER G-M
1 . 86 Mulej Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552637 00:50:07 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552637
Čas: 00:50:07
Gap: 00:00:00
2 . 87 Bokalič Marko
B.V.G. GULČ
Moški SLO B.V.G. GULČ 10102477349 00:50:36 00:00:29 >
Klub B.V.G. GULČ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10102477349
Čas: 00:50:36
Gap: 00:00:29
3 . 88 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:53:38 00:03:31 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577996
Čas: 00:53:38
Gap: 00:03:31
4 . 119 Rebernjak Janko
Premogovnik 1
Moški SLO Premogovnik 1 00:54:00 00:03:53 >
Klub Premogovnik 1
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:54:00
Gap: 00:03:53
5 . 89 Prešeren Branko
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651152 00:54:45 00:04:38 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017651152
Čas: 00:54:45
Gap: 00:04:38
6 . 93 Sesar Vlatko
BK Dinamo
Moški CRO BK Dinamo 10028440986 00:55:36 00:05:29 >
Klub BK Dinamo
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028440986
Čas: 00:55:36
Gap: 00:05:29
7 . 92 Stankovič Dragan
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT 10088451048 00:56:17 00:06:10 >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088451048
Čas: 00:56:17
Gap: 00:06:10
8 . 91 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:58:12 00:08:05 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552132
Čas: 00:58:12
Gap: 00:08:05
9 . 90 Zupančič Mirko
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT 10017563852 01:01:23 00:11:16 >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017563852
Čas: 01:01:23
Gap: 00:11:16
MASTER H-M
1 . 98 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ
Moški SLO B.V.G. GULČ 10017553647 00:57:16 -- >
Klub B.V.G. GULČ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553647
Čas: 00:57:16
Gap: 00:00:00
2 . 97 Car Ljubo
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587696 00:58:39 00:01:23 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017587696
Čas: 00:58:39
Gap: 00:01:23
3 . 96 Papič Milivoj
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017632156 01:03:05 00:05:49 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017632156
Čas: 01:03:05
Gap: 00:05:49
4 . 95 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 01:06:21 00:09:05 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017630944
Čas: 01:06:21
Gap: 00:09:05
MASTER I-M
1 . 99 Kastelic Ivan
B.V.G. GULČ
Moški SLO B.V.G. GULČ 10017553445 01:00:01 -- >
Klub B.V.G. GULČ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553445
Čas: 01:00:01
Gap: 00:00:00
2 . 103 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 01:04:45 00:04:44 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017635893
Čas: 01:04:45
Gap: 00:04:44
3 . 104 RAVBAR Rudi
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT 10088450139 01:06:25 00:06:24 >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088450139
Čas: 01:06:25
Gap: 00:06:24
4 . 100 Prešeren Janez
Team BTS Company
Moški SLO Team BTS Company 10017554051 01:19:40 00:19:39 >
Klub Team BTS Company
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554051
Čas: 01:19:40
Gap: 00:19:39
MASTER J-M
1 . 105 Koželj Franci
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10084479607 01:12:22 -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10084479607
Čas: 01:12:22
Gap: 00:00:00
2 . 129 Učanjšek Edvard
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 10017631752 02:09:54 00:57:32 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017631752
Čas: 02:09:54
Gap: 00:57:32

Komentarji

 

Mobile content