Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Vzpon na Pokljuko 2021

Cestno kolesarstvo Tekma:Vzpon na Pokljuko 2021 Datum:18.07.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap
ČLANI-M
1 . 92 Pavlič Marko Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10007974087 00:34:55 --
2 . 107 Žumer Matic Moški SLO KK BLED 10060749767 00:35:35 00:00:40
3 . 91 Vrhovnik Luka Moški SLO KK BLED 10077657978 00:35:40 00:00:45
4 . 100 Štajnar Mihael Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10017564458 00:36:59 00:02:04
5 . 109 Trotovšek Jan Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10055989996 00:37:04 00:02:09
6 . 97 Carta Elia Moški ITA 10082485245 00:37:11 00:02:16
7 . 93 Čotar Luka Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10013815713 00:37:18 00:02:23
8 . 104 Čibej Simon Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10010186802 00:40:28 00:05:33
9 . 105 Jenko Robi Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10006686718 00:42:59 00:08:04
10 . 110 Mavrič Mrak Filip Moški SLO 00:48:04 00:13:09
11 . 95 Topolovec Matija Moški SLO KK GORJE 10017600430 00:53:58 00:19:03
12 . 96 Kosovel David Moški SLO KK GORJE 10017591942 00:56:07 00:21:12
DEČKI DO 14 LET-M
1 . 159 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 00:42:55 --
2 . 152 Bubnič Enej Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10117164159 00:42:59 00:00:04
3 . 156 Stare Gal Moški SLO KK BLED 10096863170 00:44:01 00:01:06
4 . 180 Kuntarič žibert Vanja Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10090859177 00:46:23 00:03:28
5 . 151 Bohak Maj Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10104152924 00:46:23 00:03:28
6 . 173 Mlekuž Mathias Moški SLO 00:46:46 00:03:51
7 . 155 Antolič Bor Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103395112 00:48:12 00:05:17
8 . 181 Stević Tit Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114197474 00:50:19 00:07:24
9 . 153 Berlak Bor Moški SLO KK TROPOVCI 0111280707 00:51:49 00:08:54
10 . 168 STARIČ Vid Moški SLO KD Tanin Sevnica 10119094661 00:57:30 00:14:35
DEKLICE DO 14 LET-Ž
1 . 160 Terpin Eva Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578505 00:50:57 --
MLADINCI DO 18 LET-M
1 . 125 Mernik Sven Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10061206879 00:36:46 --
2 . 130 Kralj Fabijan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10062011272 00:37:23 00:00:37
3 . 142 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 00:37:26 00:00:40
4 . 169 Tomšič Dan Andrej Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017572138 00:38:52 00:02:06
5 . 120 Jančič Klemen Moški SLO TANIN SEVNICA 10092053687 00:38:52 00:02:06
6 . 128 Jazbec Jan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10113308310 00:39:05 00:02:19
7 . 143 Jazbec Gal Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10105314601 00:39:13 00:02:27
8 . 121 Mamič Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10113911225 00:40:44 00:03:58
9 . 132 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859 00:40:49 00:04:03
10 . 118 Žido Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10088903514 00:41:46 00:05:00
11 . 167 Starič Maj Moški SLO KD Tanin Sevnica 10114563650 00:42:16 00:05:30
12 . 137 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE 10017599521 00:43:50 00:07:04
13 . 123 Gjura Meke Nejc Moški SLO KK TBP LENART 10104526473 00:43:59 00:07:13
14 . 124 Dimitrijoski Luka Moški SLO 10060097241 00:43:59 00:07:13
15 . 140 Peterka Jan Moški SLO KK GORJE 10097248241 00:44:00 00:07:14
16 . 129 Škornik Aljaž Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10091508265 00:45:43 00:08:57
17 . 119 Gaber Vid Moški SLO KK BLED 10116487987 00:46:11 00:09:25
18 . 115 Terpin Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583252 00:46:22 00:09:36
19 . 139 Barba žiga Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10117787888 00:48:11 00:11:25
20 . 116 Alenabi Nik Moški SLO 00:55:57 00:19:11
MLADINKE DO 18 LET-Ž
1 . 150 Galof Pija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10063967339 00:46:31 --
2 . 144 Jančič Katarina Ženski SLO TANIN SEVNICA 10106092823 00:51:02 00:04:31
3 . 149 Rotar Rebeka Ženski SLO KK BLED 10075095865 00:51:46 00:05:15
4 . 145 štrukelj Dominika Ženski SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10113551012 00:55:03 00:08:32
ŽENSKE A-Ž
1 . 81 Peterka Monika Ženski SLO KK GORJE 2020TZS566 00:48:10 --
2 . 186 Glamočak Tajda Ženski SLO / 00:48:10 --
3 . 78 Nečimer Nina Ženski SLO 00:48:13 00:00:03
4 . 82 Korent Urška Ženski SLO KK PLAMA-PUR 00:49:07 00:00:57
5 . 79 Goričan Patricija Ženski SLO KK ROGLA 10113396721 00:53:52 00:05:42
6 . 164 Bergant Simona Ženski SLO Gorje 01:06:37 00:18:27
ŽENSKE B-Ž
1 . 83 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 00:48:08 --
2 . 84 Rotar Melita Ženski SLO 10106602071 00:56:15 00:08:07
ŽENSKE C-Ž
1 . 88 Prešeren Matejka Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10106784351 00:56:18 --
2 . 86 Kačičnik Nataša Ženski SLO KK ROGLA 10105151115 00:56:44 00:00:26
3 . 85 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 01:00:25 00:04:07
ŽENSKE D-Ž
1 . 89 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 01:05:36 --
2 . 177 Ušeničnik Tina Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017606793 01:11:35 00:05:59
3 . 90 Berčon Irena Ženski SLO 01:13:08 00:07:32
AMATERJI -M
1 . 1 Božič žiga Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10093623370 00:36:41 --
2 . 3 Mercina Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10077887142 00:36:43 00:00:02
3 . 179 Peternelj Žan Moški SLO KK SOČA 10104025303 00:38:50 00:02:09
4 . 184 GABROVŠEK Patrik Moški SLO KK GORJE 00:39:01 00:02:20
5 . 9 Hauser Sandro Moški AUT Arbö Askö Raiff RC Feld am See 10117113538 00:39:05 00:02:24
6 . 6 Bajc Nik Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10112869483 00:40:37 00:03:56
7 . 2 Hribljan Matjaž Moški SLO KD LPP 10092865760 00:40:48 00:04:07
8 . 10 Dolanc Nejc Moški SLO 00:41:45 00:05:04
9 . 7 Spasov Tim Moški SLO KK Bled 10112391355 00:41:48 00:05:07
10 . 8 Klemenc Anže Moški SLO KK ROGLA 10113396620 00:49:07 00:12:26
11 . 183 Šranc Peter Moški SLO KK GORJE x 00:51:44 00:15:03
MASTER A-M
1 . 13 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 10058635470 00:37:05 --
2 . 15 Obal Primož Moški SLO KK TROPOVCI 10015547565 00:37:41 00:00:36
3 . 16 Goričar Blaž Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10100933332 00:37:45 00:00:40
4 . 172 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:38:43 00:01:38
5 . 12 Jerina Andraž Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10078036379 00:38:46 00:01:41
6 . 17 Oblak Blaž Moški SLO KD LPP 10117217915 00:38:51 00:01:46
7 . 174 Alič Klemen Moški SLO 00:39:06 00:02:01
8 . 171 Kokalj Matija Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:40:39 00:03:34
9 . 14 Koren Gašper Moški SLO KK SOČA 10078430039 00:42:19 00:05:14
10 . 165 Potočnik Domen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:42:38 00:05:33
11 . 18 Rožanec Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI 10104148375 00:45:11 00:08:06
12 . 11 Podlipnik Jernej Moški SLO 00:49:09 00:12:04
MASTER B-M
1 . 19 Rafaj Bojan Moški CRO BK RIJEKA 10003346379 00:38:42 --
2 . 25 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 00:41:40 00:02:58
3 . 170 Šturm Grega Moški SLO TopFit Team 00:41:45 00:03:03
4 . 22 Dolenc Marko Moški SLO KD Belaunce 00:41:48 00:03:06
5 . 178 Golob Nejc Moški SLO 00:43:52 00:05:10
6 . 175 Mislej Borut Moški SLO Brez kluba 00:44:01 00:05:19
7 . 20 Cronk Lawrence Moški SLO TopFit Team 10088874515 00:45:14 00:06:32
8 . 23 Ferk Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10115629741 00:45:21 00:06:39
9 . 28 Krivec Bojan Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 00:47:10 00:08:28
MASTER C-M
1 . 33 Bratuš Dean Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017598309 00:35:38 --
2 . 163 GALIČIČ Žiga Moški SLO Top fit 00:38:44 00:03:06
3 . 30 Kolar Matjaž Moški SLO BikeRepublic 00:45:14 00:09:36
4 . 34 Bohak Janez Moški SLO ŠD TINJE 10115371376 00:47:10 00:11:32
5 . 37 Nečimer Jure Moški SLO 00:48:53 00:13:15
6 . 31 Tatting Gandalf Moški SWE AVANTI MALMö 00:51:26 00:15:48
MASTER D-M
1 . 46 Gubert Markus Moški AUT ENDURANCE SPORTS CLUB CARINTHIAN 10035038202 00:38:36 --
2 . 41 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 10017560721 00:38:49 00:00:13
3 . 39 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 00:39:02 00:00:26
4 . 182 ČOP Iztok Moški SLO 00:43:54 00:05:18
5 . 47 Dragar Aleš Moški SLO 00:49:10 00:10:34
6 . 42 Kravcar Franci Moški SLO TK NOVO MESTO 00:51:49 00:13:13
7 . 43 Štajnar Primož Moški SLO 00:54:32 00:15:56
8 . 38 Kastelic Janko Moški SLO B.V.G. GULČ 10102475430 00:56:26 00:17:50
9 . 40 Berlak Boštjan Moški SLO 01:05:23 00:26:47
MASTER E-M
1 . 52 Torkar Ales Moški SLO 00:45:04 --
2 . 162 PAJEK Frenk Moški SLO KK Bled 00:51:48 00:06:44
MASTER F-M
1 . 58 Calza Paolo Moški ITA CB901617 00:40:36 --
2 . 57 Maier Roland Moški AUT ARBö ASKö RAIFF RC FELD AM SEE 10053971992 00:41:59 00:01:23
3 . 53 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:42:32 00:01:56
4 . 56 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 00:42:36 00:02:00
5 . 55 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 00:43:53 00:03:17
6 . 161 Pogačar Janez Moški SLO Varuh zdravja 00:56:02 00:15:26
MASTER G-M
1 . 70 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:42:20 --
2 . 62 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552637 00:42:32 00:00:12
3 . 61 Sesar Vlatko Moški CRO BK Dinamo 10028440986 00:45:10 00:02:50
4 . 63 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 00:46:15 00:03:55
5 . 166 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 100 176 478 19 00:46:34 00:04:14
6 . 69 Prešeren Branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651152 00:47:22 00:05:02
7 . 64 Stankovič Dragan Moški SLO KD SPRINT 10088451048 00:47:40 00:05:20
8 . 60 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:48:30 00:06:10
9 . 176 CVAJNAR Bojan Moški SLO Medex 00:50:43 00:08:23
10 . 68 Valant Frenk Moški SLO AVTOMEHANIKA VALANT 01:05:24 00:23:04
MASTER H-M
1 . 71 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 00:53:24 --
MASTER I-M
1 . 73 Mihovec Matej Moški SLO ŠD Koloka 10017633368 00:51:05 --
2 . 185 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 00:54:35 00:03:30
3 . 74 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna 10017568401 01:02:03 00:10:58
MASTER J-M
1 . 76 Koželj Franci Moški SLO ŠD BAM.BI 10084479607 00:56:40 --
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 111 Sušnik Tjaša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10017612453 00:43:22 --
2 . 113 Rajterič Lara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10116549120 00:45:30 00:02:08
3 . 114 Arh Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10106648652 00:48:05 00:04:43

Komentarji