Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Triatlon Koper 2021

Triatlon Tekma:Triatlon Koper 2021 Datum:12.06.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Swim T1 Bike Inter. T2 Run Rezultat Zaost. Več
CICIBANI-M
1 . 118 Majdič Jure
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS137 1:05 (1) 1:32 (7) 2:48 2:48 -- >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS137
Swim: 1:05 (1)
T1: 1:32 (7)
Bike: 2:48
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 2:48
Zaost.: --
1 . 140 Mori Nik
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS472 1:18 (2) 1:22 (2) 2:48 2:48 +0:00,0 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS472
Swim: 1:18 (2)
T1: 1:22 (2)
Bike: 2:48
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 2:48
Zaost.: +0:00,0
3 . 130 Meh Tevž
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS232 1:18 (3) 1:21 (1) 2:48 2:48 +0:00,2 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS232
Swim: 1:18 (3)
T1: 1:21 (1)
Bike: 2:48
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 2:48
Zaost.: +0:00,2
4 . 245 Žagar Filip
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS138 1:19 (4) 1:26 (3) 2:54 2:54 +0:06,4 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS138
Swim: 1:19 (4)
T1: 1:26 (3)
Bike: 2:54
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 2:54
Zaost.: +0:06,4
5 . 107 Ložnar Ijan
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS461 1:26 (5) 1:29 (4) 3:05 3:05 +0:17,2 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS461
Swim: 1:26 (5)
T1: 1:29 (4)
Bike: 3:05
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 3:05
Zaost.: +0:17,2
6 . 39 Duca Francesco
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM 115156 1:41 (6) 1:33 (9) 3:22 3:22 +0:33,9 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 115156
Swim: 1:41 (6)
T1: 1:33 (9)
Bike: 3:22
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 3:22
Zaost.: +0:33,9
7 . 22 Cichin Nathan
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM 1:42 (7) 1:32 (6) 3:22 3:22 +0:33,9 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 1:42 (7)
T1: 1:32 (6)
Bike: 3:22
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 3:22
Zaost.: +0:33,9
8 . 36 Dokl Jakob
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS434 1:48 (10) 1:29 (5) 3:26 3:26 +0:38,0 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS434
Swim: 1:48 (10)
T1: 1:29 (5)
Bike: 3:26
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 3:26
Zaost.: +0:38,0
9 . 76 Katern Anže
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 1:44 (8) 1:32 (8) 3:27 3:27 +0:39,1 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 1:44 (8)
T1: 1:32 (8)
Bike: 3:27
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 3:27
Zaost.: +0:39,1
10 . 193 Schabetz Fabio
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM 117548 1:48 (9) 1:37 (10) 3:35 3:35 +0:46,9 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 117548
Swim: 1:48 (9)
T1: 1:37 (10)
Bike: 3:35
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 3:35
Zaost.: +0:46,9
11 . 49 Golič Filip
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 1:57 (11) 1:39 (11) 3:46 3:46 +0:58,5 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 1:57 (11)
T1: 1:39 (11)
Bike: 3:46
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 3:46
Zaost.: +0:58,5
12 . 19 Brecelj Val
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS179 2:07 (12) 1:44 (12) 4:02 4:02 +1:14,6 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS179
Swim: 2:07 (12)
T1: 1:44 (12)
Bike: 4:02
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 4:02
Zaost.: +1:14,6
13 . 153 Pascoletti Leonardo
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM 2:10 (13) 2:03 (13) 4:23 4:23 +1:35,4 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 2:10 (13)
T1: 2:03 (13)
Bike: 4:23
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 4:23
Zaost.: +1:35,4
CICIBANKE-Ž
1 . 171 Podobnik Ajda
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS598 1:17 (1) 1:27 (1) 2:53 2:53 -- >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS598
Swim: 1:17 (1)
T1: 1:27 (1)
Bike: 2:53
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 2:53
Zaost.: --
2 . 90 Košir Zoja
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS453 1:18 (3) 1:28 (2) 2:54 2:54 +0:01,1 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS453
Swim: 1:18 (3)
T1: 1:28 (2)
Bike: 2:54
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 2:54
Zaost.: +0:01,1
3 . 216 Tosolini Melissa
GO TRI TEAM
Ženski ITA GO TRI TEAM 116791 1:17 (2) 1:32 (3) 2:58 2:58 +0:04,6 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 116791
Swim: 1:17 (2)
T1: 1:32 (3)
Bike: 2:58
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 2:58
Zaost.: +0:04,6
4 . 40 Eržen Jerca
TK TRISPORT KAMNIK
Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 1:20 (4) 1:34 (4) 3:01 3:01 +0:08,0 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Swim: 1:20 (4)
T1: 1:34 (4)
Bike: 3:01
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 3:01
Zaost.: +0:08,0
5 . 217 Tosolini Beatrice
GO TRI TEAM
Ženski ITA GO TRI TEAM 118145 1:48 (6) 1:41 (5) 3:38 3:38 +0:44,5 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 118145
Swim: 1:48 (6)
T1: 1:41 (5)
Bike: 3:38
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 3:38
Zaost.: +0:44,5
6 . 238 Ziani Federica
GO TRI TEAM
Ženski ITA GO TRI TEAM 1:43 (5) 1:45 (6) 3:39 3:39 +0:45,7 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Swim: 1:43 (5)
T1: 1:45 (6)
Bike: 3:39
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 3:39
Zaost.: +0:45,7
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 138 Mlakar Jaka
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS089 2:52 (2) 4:26 (1) 7:26 7:26 -- >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS089
Swim: 2:52 (2)
T1: 4:26 (1)
Bike: 7:26
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 7:26
Zaost.: --
2 . 83 Kojc Mark
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS537 2:48 (1) 4:30 (2) 7:27 7:27 +0:01,3 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS537
Swim: 2:48 (1)
T1: 4:30 (2)
Bike: 7:27
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 7:27
Zaost.: +0:01,3
3 . 194 Seliškar Rok
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS235 3:23 (6) 4:44 (3) 8:15 8:15 +0:48,6 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS235
Swim: 3:23 (6)
T1: 4:44 (3)
Bike: 8:15
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 8:15
Zaost.: +0:48,6
4 . 237 Ziani Andrea
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM 3:07 (3) 5:03 (5) 8:19 8:19 +0:53,3 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 3:07 (3)
T1: 5:03 (5)
Bike: 8:19
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 8:19
Zaost.: +0:53,3
5 . 198 Slapničar Matija
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS595 3:19 (4) 4:52 (4) 8:19 8:19 +0:53,4 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS595
Swim: 3:19 (4)
T1: 4:52 (4)
Bike: 8:19
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 8:19
Zaost.: +0:53,4
6 . 221 TURŠIČ Luka
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS098 3:47 (11) 5:09 (6) 9:05 9:05 +1:38,5 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS098
Swim: 3:47 (11)
T1: 5:09 (6)
Bike: 9:05
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 9:05
Zaost.: +1:38,5
7 . 150 Pajek Ažbe
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS618 3:20 (5) 5:34 (12) 9:05 9:05 +1:39,1 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS618
Swim: 3:20 (5)
T1: 5:34 (12)
Bike: 9:05
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 9:05
Zaost.: +1:39,1
8 . 182 Rebernik Benjamin
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS233 3:42 (10) 5:17 (7) 9:07 9:07 +1:41,2 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS233
Swim: 3:42 (10)
T1: 5:17 (7)
Bike: 9:07
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 9:07
Zaost.: +1:41,2
9 . 74 Jurman Bine
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS448 3:42 (9) 5:21 (9) 9:13 9:13 +1:46,6 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS448
Swim: 3:42 (9)
T1: 5:21 (9)
Bike: 9:13
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 9:13
Zaost.: +1:46,6
10 . 197 Slanič Nino
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS490 3:36 (7) 5:28 (10) 9:14 9:14 +1:48,4 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS490
Swim: 3:36 (7)
T1: 5:28 (10)
Bike: 9:14
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 9:14
Zaost.: +1:48,4
11 . 78 Brenk Gašper Klas
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS426 3:41 (8) 5:30 (11) 9:22 9:22 +1:55,8 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS426
Swim: 3:41 (8)
T1: 5:30 (11)
Bike: 9:22
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 9:22
Zaost.: +1:55,8
12 . 486 Biagio Mantese Andrea
Go Tri Team
Moški ITA Go Tri Team 4:02 (13) 5:18 (8) 9:29 9:29 +2:03,3 >
Klub Go Tri Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 4:02 (13)
T1: 5:18 (8)
Bike: 9:29
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 9:29
Zaost.: +2:03,3
13 . 205 Šantavec Jakob
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 3:48 (12) 5:37 (13) 9:35 9:35 +2:09,0 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 3:48 (12)
T1: 5:37 (13)
Bike: 9:35
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 9:35
Zaost.: +2:09,0
14 . 48 Golič Jaka
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 4:21 (14) 5:42 (14) 10:12 10:12 +2:46,2 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 4:21 (14)
T1: 5:42 (14)
Bike: 10:12
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 10:12
Zaost.: +2:46,2
15 . 222 URH Ažbe
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS347 5:18 (15) 6:04 (15) 11:34 11:34 +4:07,8 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS347
Swim: 5:18 (15)
T1: 6:04 (15)
Bike: 11:34
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 11:34
Zaost.: +4:07,8
DNF 111 Lulik Nai
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS178 (-1) (-1) DNF DNF >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS178
Swim: (-1)
T1: (-1)
Bike: DNF
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: DNF
Zaost.:
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 200 Sraka Lora
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS492 3:19 (1) 5:04 (3) 8:31 8:31 -- >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS492
Swim: 3:19 (1)
T1: 5:04 (3)
Bike: 8:31
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 8:31
Zaost.: --
2 . 164 Pintač Špela
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS482 3:27 (3) 4:57 (2) 8:32 8:32 +0:01,7 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS482
Swim: 3:27 (3)
T1: 4:57 (2)
Bike: 8:32
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 8:32
Zaost.: +0:01,7
3 . 125 Martinšek Enja
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS466 3:37 (5) 4:51 (1) 8:37 8:37 +0:05,9 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS466
Swim: 3:37 (5)
T1: 4:51 (1)
Bike: 8:37
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 8:37
Zaost.: +0:05,9
4 . 133 Mihelič Maša
TK INLES RIKO RIBNICA
Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS120 3:32 (4) 5:38 (4) 9:19 9:19 +0:48,1 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS120
Swim: 3:32 (4)
T1: 5:38 (4)
Bike: 9:19
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 9:19
Zaost.: +0:48,1
5 . 63 Hrenko Gaja
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS442 3:55 (6) 5:49 (5) 9:54 9:54 +1:23,5 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS442
Swim: 3:55 (6)
T1: 5:49 (5)
Bike: 9:54
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 9:54
Zaost.: +1:23,5
6 . 224 Valič Lia
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS177 4:02 (7) 6:21 (6) 10:38 10:38 +2:06,9 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS177
Swim: 4:02 (7)
T1: 6:21 (6)
Bike: 10:38
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 10:38
Zaost.: +2:06,9
7 . 75 Katern Katarina
TK LOGATEC
Ženski SLO TK LOGATEC 2021TZS360 3:20 (2) 8:10 (7) 11:41 11:41 +3:10,2 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS360
Swim: 3:20 (2)
T1: 8:10 (7)
Bike: 11:41
Inter.:
T2:
Run:
Rezultat: 11:41
Zaost.: +3:10,2
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 35 DEŽMAN Luka
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS305 4:40(3) 0:24 17:41(1) 22:45(1) 0:18 7:09(5) 0:30:13 -- >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS305
Swim: 4:40(3)
T1: 0:24
Bike: 17:41(1)
Inter.: 22:45(1)
T2: 0:18
Run: 7:09(5)
Rezultat: 0:30:13
Zaost.: --
2 . 144 Navodnik Grega
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 2021TZS385 4:38(2) 0:22 18:34(8) 23:36(5) 0:15 6:33(1) 0:30:24 +0:11 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS385
Swim: 4:38(2)
T1: 0:22
Bike: 18:34(8)
Inter.: 23:36(5)
T2: 0:15
Run: 6:33(1)
Rezultat: 0:30:24
Zaost.: +0:11
3 . 87 Korošec Žiga
OŠ Šmartno v Tuhinju
Moški SLO OŠ Šmartno v Tuhinju 2021TZS314 4:34(1) 0:24 17:48(2) 22:47(2) 0:26 7:26(7) 0:30:40 +0:27 >
Klub OŠ Šmartno v Tuhinju
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS314
Swim: 4:34(1)
T1: 0:24
Bike: 17:48(2)
Inter.: 22:47(2)
T2: 0:26
Run: 7:26(7)
Rezultat: 0:30:40
Zaost.: +0:27
4 . 139 Mori Maks
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS473 4:59(5) 0:16 18:07(3) 23:23(3) 0:24 6:55(2) 0:30:42 +0:29 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS473
Swim: 4:59(5)
T1: 0:16
Bike: 18:07(3)
Inter.: 23:23(3)
T2: 0:24
Run: 6:55(2)
Rezultat: 0:30:42
Zaost.: +0:29
5 . 137 Mlakar Nace
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS088 5:04(6) 0:21 18:19(5) 23:44(6) 0:24 7:05(4) 0:31:15 +1:01 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS088
Swim: 5:04(6)
T1: 0:21
Bike: 18:19(5)
Inter.: 23:44(6)
T2: 0:24
Run: 7:05(4)
Rezultat: 0:31:15
Zaost.: +1:01
6 . 177 Prelesnik France
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2021TZS129 5:16(7) 0:40 18:46(9) 24:43(9) 0:19 7:05(3) 0:32:08 +1:54 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS129
Swim: 5:16(7)
T1: 0:40
Bike: 18:46(9)
Inter.: 24:43(9)
T2: 0:19
Run: 7:05(3)
Rezultat: 0:32:08
Zaost.: +1:54
7 . 119 Maksimović Luka
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS610 5:53(13) 0:25 18:20(6) 24:39(8) 0:29 7:10(6) 0:32:19 +2:05 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS610
Swim: 5:53(13)
T1: 0:25
Bike: 18:20(6)
Inter.: 24:39(8)
T2: 0:29
Run: 7:10(6)
Rezultat: 0:32:19
Zaost.: +2:05
8 . 108 Lučovnik Gaber
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS462 4:49(4) 0:15 18:22(7) 23:28(4) 0:29 8:31(10) 0:32:28 +2:15 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS462
Swim: 4:49(4)
T1: 0:15
Bike: 18:22(7)
Inter.: 23:28(4)
T2: 0:29
Run: 8:31(10)
Rezultat: 0:32:28
Zaost.: +2:15
9 . 79 Klemen Jakob
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS082 5:20(8) 0:32 18:55(10) 24:48(10) 0:23 8:32(11) 0:33:44 +3:30 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS082
Swim: 5:20(8)
T1: 0:32
Bike: 18:55(10)
Inter.: 24:48(10)
T2: 0:23
Run: 8:32(11)
Rezultat: 0:33:44
Zaost.: +3:30
10 . 18 Brecelj Brin
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS174 5:45(11) 0:23 20:09(11) 26:18(11) 0:17 8:19(9) 0:34:54 +4:40 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS174
Swim: 5:45(11)
T1: 0:23
Bike: 20:09(11)
Inter.: 26:18(11)
T2: 0:17
Run: 8:19(9)
Rezultat: 0:34:54
Zaost.: +4:40
11 . 21 Cerar Lovro
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip 2021TZS616 5:47(12) 0:23 18:09(4) 24:20(7) 0:31 10:07(14) 0:34:59 +4:45 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS616
Swim: 5:47(12)
T1: 0:23
Bike: 18:09(4)
Inter.: 24:20(7)
T2: 0:31
Run: 10:07(14)
Rezultat: 0:34:59
Zaost.: +4:45
12 . 241 Zupančič Izak
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS587 5:36(9) 0:36 20:14(12) 26:26(12) 0:16 9:17(13) 0:36:00 +5:46 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS587
Swim: 5:36(9)
T1: 0:36
Bike: 20:14(12)
Inter.: 26:26(12)
T2: 0:16
Run: 9:17(13)
Rezultat: 0:36:00
Zaost.: +5:46
13 . 122 Mandič Maj
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS100 5:36(10) 0:43 21:36(14) 27:57(13) 0:19 7:59(8) 0:36:15 +6:02 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS100
Swim: 5:36(10)
T1: 0:43
Bike: 21:36(14)
Inter.: 27:57(13)
T2: 0:19
Run: 7:59(8)
Rezultat: 0:36:15
Zaost.: +6:02
14 . 27 Cvelbar Jakob
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 6:07(14) 0:31 21:23(13) 28:01(14) 0:19 8:51(12) 0:37:12 +6:59 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 6:07(14)
T1: 0:31
Bike: 21:23(13)
Inter.: 28:01(14)
T2: 0:19
Run: 8:51(12)
Rezultat: 0:37:12
Zaost.: +6:59
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 176 Prelesnik Tinkara
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2021TZS130 5:00(2) 0:20 18:32(1) 23:52(1) 0:22 7:30(3) 0:31:46 +1:25 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS130
Swim: 5:00(2)
T1: 0:20
Bike: 18:32(1)
Inter.: 23:52(1)
T2: 0:22
Run: 7:30(3)
Rezultat: 0:31:46
Zaost.: +1:25
2 . 9 Bezlaj Anja
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE 2021TZS565 4:19(1) 0:26 20:00(4) 24:46(2) 0:19 7:18(2) 0:32:24 +2:03 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS565
Swim: 4:19(1)
T1: 0:26
Bike: 20:00(4)
Inter.: 24:46(2)
T2: 0:19
Run: 7:18(2)
Rezultat: 0:32:24
Zaost.: +2:03
3 . 196 Slanič Iva
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2021TZS489 5:23(4) 0:31 18:53(2) 24:48(3) 0:19 8:38(4) 0:33:46 +3:26 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS489
Swim: 5:23(4)
T1: 0:31
Bike: 18:53(2)
Inter.: 24:48(3)
T2: 0:19
Run: 8:38(4)
Rezultat: 0:33:46
Zaost.: +3:26
4 . 110 Lulik Mei
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS173 6:19(6) 0:34 22:28(5) 29:22(6) 0:20 9:38(5) 0:39:21 +9:00 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS173
Swim: 6:19(6)
T1: 0:34
Bike: 22:28(5)
Inter.: 29:22(6)
T2: 0:20
Run: 9:38(5)
Rezultat: 0:39:21
Zaost.: +9:00
5 . 64 Hribar Anja
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS619 5:08(3) 0:28 22:41(6) 28:18(5) 0:23 10:57(6) 0:39:39 +9:18 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS619
Swim: 5:08(3)
T1: 0:28
Bike: 22:41(6)
Inter.: 28:18(5)
T2: 0:23
Run: 10:57(6)
Rezultat: 0:39:39
Zaost.: +9:18
DSQ 62 Hrenko Erin
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2021TZS441 5:52(5) 0:29 19:26(3) 25:47(4) 0:19 4:14(1) 0:30:20 -- >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS441
Swim: 5:52(5)
T1: 0:29
Bike: 19:26(3)
Inter.: 25:47(4)
T2: 0:19
Run: 4:14(1)
Rezultat: 0:30:20
Zaost.: --
KADETI-M
1 . 160 Peterka Jan
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS202 3:42(1) 0:13 15:23(1) 19:19(1) 0:17 6:33(4) 0:26:10 -- >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS202
Swim: 3:42(1)
T1: 0:13
Bike: 15:23(1)
Inter.: 19:19(1)
T2: 0:17
Run: 6:33(4)
Rezultat: 0:26:10
Zaost.: --
2 . 17 Bratun Domen
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS423 4:24(2) 0:19 16:04(3) 20:48(2) 0:24 6:33(5) 0:27:46 +1:35 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS423
Swim: 4:24(2)
T1: 0:19
Bike: 16:04(3)
Inter.: 20:48(2)
T2: 0:24
Run: 6:33(5)
Rezultat: 0:27:46
Zaost.: +1:35
3 . 244 Žagar Jurij
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2021TZS127 4:47(6) 0:21 16:20(5) 21:29(4) 0:19 5:56(1) 0:27:46 +1:35 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS127
Swim: 4:47(6)
T1: 0:21
Bike: 16:20(5)
Inter.: 21:29(4)
T2: 0:19
Run: 5:56(1)
Rezultat: 0:27:46
Zaost.: +1:35
4 . 243 Žagar Jurij
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2021TZS126 4:51(8) 0:19 16:19(4) 21:30(5) 0:20 6:21(3) 0:28:12 +2:01 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS126
Swim: 4:51(8)
T1: 0:19
Bike: 16:19(4)
Inter.: 21:30(5)
T2: 0:20
Run: 6:21(3)
Rezultat: 0:28:12
Zaost.: +2:01
5 . 33 Denša Tian
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS432 4:48(7) 0:15 15:51(2) 20:55(3) 0:23 7:03(8) 0:28:22 +2:12 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS432
Swim: 4:48(7)
T1: 0:15
Bike: 15:51(2)
Inter.: 20:55(3)
T2: 0:23
Run: 7:03(8)
Rezultat: 0:28:22
Zaost.: +2:12
6 . 242 Žagar Taj
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2021TZS128 4:44(5) 0:22 16:24(6) 21:30(6) 0:24 6:49(6) 0:28:44 +2:34 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS128
Swim: 4:44(5)
T1: 0:22
Bike: 16:24(6)
Inter.: 21:30(6)
T2: 0:24
Run: 6:49(6)
Rezultat: 0:28:44
Zaost.: +2:34
7 . 155 Pavlin Marcel
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS071 (-1) (-1) (-1) (-1) 0:29:01 +2:50 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS071
Swim: (-1)
T1:
Bike: (-1)
Inter.: (-1)
T2:
Run: (-1)
Rezultat: 0:29:01
Zaost.: +2:50
8 . 211 Tanze Miran
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 2021TZS352 5:44(13) 0:18 17:36(8) 23:38(9) 0:30 6:13(2) 0:30:22 +4:12 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS352
Swim: 5:44(13)
T1: 0:18
Bike: 17:36(8)
Inter.: 23:38(9)
T2: 0:30
Run: 6:13(2)
Rezultat: 0:30:22
Zaost.: +4:12
9 . 203 Šalamun Jaša
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 2021TZS354 6:34(14) 0:18 16:47(7) 23:40(10) 0:30 6:53(7) 0:31:04 +4:54 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS354
Swim: 6:34(14)
T1: 0:18
Bike: 16:47(7)
Inter.: 23:40(10)
T2: 0:30
Run: 6:53(7)
Rezultat: 0:31:04
Zaost.: +4:54
10 . 117 Majdič Luka
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS319 4:58(10) 0:19 17:59(9) 23:17(7) 0:23 7:53(10) 0:31:34 +5:24 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS319
Swim: 4:58(10)
T1: 0:19
Bike: 17:59(9)
Inter.: 23:17(7)
T2: 0:23
Run: 7:53(10)
Rezultat: 0:31:34
Zaost.: +5:24
11 . 230 Vidmar Adam
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS168 4:53(9) 0:30 18:01(10) 23:25(8) 0:35 8:29(13) 0:32:30 +6:19 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS168
Swim: 4:53(9)
T1: 0:30
Bike: 18:01(10)
Inter.: 23:25(8)
T2: 0:35
Run: 8:29(13)
Rezultat: 0:32:30
Zaost.: +6:19
12 . 34 DEŽMAN Anže
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS304 4:24(3) 0:20 19:37(12) 24:22(11) 0:24 7:46(9) 0:32:33 +6:22 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS304
Swim: 4:24(3)
T1: 0:20
Bike: 19:37(12)
Inter.: 24:22(11)
T2: 0:24
Run: 7:46(9)
Rezultat: 0:32:33
Zaost.: +6:22
13 . 12 BOBNAR NEL
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS517 5:14(11) 0:25 19:02(11) 24:41(12) 0:35 8:17(12) 0:33:34 +7:24 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS517
Swim: 5:14(11)
T1: 0:25
Bike: 19:02(11)
Inter.: 24:41(12)
T2: 0:35
Run: 8:17(12)
Rezultat: 0:33:34
Zaost.: +7:24
14 . 187 Rifel Nejc
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS339 4:37(4) 0:27 19:37(13) 24:42(13) 0:32 9:04(14) 0:34:18 +8:08 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS339
Swim: 4:37(4)
T1: 0:27
Bike: 19:37(13)
Inter.: 24:42(13)
T2: 0:32
Run: 9:04(14)
Rezultat: 0:34:18
Zaost.: +8:08
15 . 73 Jurman Samo
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS449 5:28(12) 0:20 21:08(14) 26:57(14) 0:58 8:09(11) 0:36:05 +9:55 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS449
Swim: 5:28(12)
T1: 0:20
Bike: 21:08(14)
Inter.: 26:57(14)
T2: 0:58
Run: 8:09(11)
Rezultat: 0:36:05
Zaost.: +9:55
KADETINJE-Ž
1 . 24 Colombo Maya
Go Tri Team
Ženski ITA Go Tri Team 4:13(2) 0:18 16:41(1) 21:14(1) 0:16 8:00(5) 0:29:30 -- >
Klub Go Tri Team
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Swim: 4:13(2)
T1: 0:18
Bike: 16:41(1)
Inter.: 21:14(1)
T2: 0:16
Run: 8:00(5)
Rezultat: 0:29:30
Zaost.: --
2 . 92 Kotnik Zoja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2021TZS454 4:38(4) 0:25 17:17(2) 22:21(2) 0:27 7:23(1) 0:30:12 +0:41 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS454
Swim: 4:38(4)
T1: 0:25
Bike: 17:17(2)
Inter.: 22:21(2)
T2: 0:27
Run: 7:23(1)
Rezultat: 0:30:12
Zaost.: +0:41
3 . 199 Sraka Luna
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2021TZS493 4:16(3) 0:25 17:43(3) 22:24(3) 0:23 8:03(6) 0:30:51 +1:20 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS493
Swim: 4:16(3)
T1: 0:25
Bike: 17:43(3)
Inter.: 22:24(3)
T2: 0:23
Run: 8:03(6)
Rezultat: 0:30:51
Zaost.: +1:20
4 . 94 Kovic Urška
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS166 4:04(1) 0:18 18:47(6) 23:09(4) 0:18 7:41(2) 0:31:09 +1:38 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS166
Swim: 4:04(1)
T1: 0:18
Bike: 18:47(6)
Inter.: 23:09(4)
T2: 0:18
Run: 7:41(2)
Rezultat: 0:31:09
Zaost.: +1:38
5 . 492 VODOPIJA Ajda
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 4:57(5) 0:38 18:08(4) 23:44(5) 0:38 7:48(3) 0:32:11 +2:40 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Swim: 4:57(5)
T1: 0:38
Bike: 18:08(4)
Inter.: 23:44(5)
T2: 0:38
Run: 7:48(3)
Rezultat: 0:32:11
Zaost.: +2:40
6 . 223 Valič Isa
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS170 5:02(6) 0:30 18:16(5) 23:49(6) 0:31 7:53(4) 0:32:14 +2:43 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS170
Swim: 5:02(6)
T1: 0:30
Bike: 18:16(5)
Inter.: 23:49(6)
T2: 0:31
Run: 7:53(4)
Rezultat: 0:32:14
Zaost.: +2:43
DNS 218 Totter Nadja
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS346 (-1) (-1) (-1) (-1) DNS >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS346
Swim: (-1)
T1:
Bike: (-1)
Inter.: (-1)
T2:
Run: (-1)
Rezultat: DNS
Zaost.:
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 32 Denša Ul
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS433 3:33(1) 0:15 14:57(1) 18:46(1) 0:20 5:40(1) 0:24:47 -- >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS433
Swim: 3:33(1)
T1: 0:15
Bike: 14:57(1)
Inter.: 18:46(1)
T2: 0:20
Run: 5:40(1)
Rezultat: 0:24:47
Zaost.: --
2 . 214 Tomšič Staš
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2021TZS124 3:39(2) 0:15 15:13(2) 19:08(2) 0:16 6:03(3) 0:25:28 +0:40 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS124
Swim: 3:39(2)
T1: 0:15
Bike: 15:13(2)
Inter.: 19:08(2)
T2: 0:16
Run: 6:03(3)
Rezultat: 0:25:28
Zaost.: +0:40
3 . 14 Bojanc Domen
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS525 3:41(3) 0:15 15:16(3) 19:12(3) 0:16 6:11(4) 0:25:39 +0:52 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS525
Swim: 3:41(3)
T1: 0:15
Bike: 15:16(3)
Inter.: 19:12(3)
T2: 0:16
Run: 6:11(4)
Rezultat: 0:25:39
Zaost.: +0:52
4 . 154 Pavlin David Aljoša
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS070 4:06(7) 0:20 15:48(5) 20:14(5) 0:28 5:56(2) 0:26:39 +1:52 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS070
Swim: 4:06(7)
T1: 0:20
Bike: 15:48(5)
Inter.: 20:14(5)
T2: 0:28
Run: 5:56(2)
Rezultat: 0:26:39
Zaost.: +1:52
5 . 231 Vimos Kocbek Nevan
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS503 3:47(5) 0:17 16:00(6) 20:04(4) 0:23 6:18(5) 0:26:46 +1:58 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS503
Swim: 3:47(5)
T1: 0:17
Bike: 16:00(6)
Inter.: 20:04(4)
T2: 0:23
Run: 6:18(5)
Rezultat: 0:26:46
Zaost.: +1:58
6 . 37 Dolgan Tjaž
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS435 4:55(11) 0:17 15:37(4) 20:50(6) 0:21 6:32(6) 0:27:43 +2:56 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS435
Swim: 4:55(11)
T1: 0:17
Bike: 15:37(4)
Inter.: 20:50(6)
T2: 0:21
Run: 6:32(6)
Rezultat: 0:27:43
Zaost.: +2:56
7 . 93 Kovic Januš
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS161 3:55(6) 0:17 16:44(10) 20:56(8) 0:23 6:35(8) 0:27:54 +3:07 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS161
Swim: 3:55(6)
T1: 0:17
Bike: 16:44(10)
Inter.: 20:56(8)
T2: 0:23
Run: 6:35(8)
Rezultat: 0:27:54
Zaost.: +3:07
8 . 136 Černelič Maks
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS302 4:33(10) 0:19 16:01(7) 20:53(7) 0:22 6:43(9) 0:28:00 +3:12 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS302
Swim: 4:33(10)
T1: 0:19
Bike: 16:01(7)
Inter.: 20:53(7)
T2: 0:22
Run: 6:43(9)
Rezultat: 0:28:00
Zaost.: +3:12
9 . 213 Terdič Tilen
Olimpija triatlon klub
Moški SLO Olimpija triatlon klub 2021TZS058 4:14(9) 0:17 16:42(9) 21:14(10) 0:19 6:46(10) 0:28:20 +3:33 >
Klub Olimpija triatlon klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS058
Swim: 4:14(9)
T1: 0:17
Bike: 16:42(9)
Inter.: 21:14(10)
T2: 0:19
Run: 6:46(10)
Rezultat: 0:28:20
Zaost.: +3:33
10 . 60 Hojnik Črtomir
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS533 4:10(8) 0:19 16:29(8) 20:59(9) 0:24 7:00(11) 0:28:24 +3:36 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS533
Swim: 4:10(8)
T1: 0:19
Bike: 16:29(8)
Inter.: 20:59(9)
T2: 0:24
Run: 7:00(11)
Rezultat: 0:28:24
Zaost.: +3:36
11 . 16 Borec Jaka
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS526 3:47(4) 0:16 20:37(12) 24:41(11) 0:20 6:34(7) 0:31:36 +6:49 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS526
Swim: 3:47(4)
T1: 0:16
Bike: 20:37(12)
Inter.: 24:41(11)
T2: 0:20
Run: 6:34(7)
Rezultat: 0:31:36
Zaost.: +6:49
12 . 235 Weiss Tilen
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS516 5:21(12) 0:19 19:04(11) 24:45(12) 0:31 8:23(12) 0:33:39 +8:52 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS516
Swim: 5:21(12)
T1: 0:19
Bike: 19:04(11)
Inter.: 24:45(12)
T2: 0:31
Run: 8:23(12)
Rezultat: 0:33:39
Zaost.: +8:52
13 . 206 ŠPILAR MATEVŽ
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS237 6:09(13) 0:45 21:45(13) 28:40(13) 0:37 12:16(13) 0:41:33 +16:46 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS237
Swim: 6:09(13)
T1: 0:45
Bike: 21:45(13)
Inter.: 28:40(13)
T2: 0:37
Run: 12:16(13)
Rezultat: 0:41:33
Zaost.: +16:46
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 134 Mihevc Lara
TK Logatec
Ženski SLO TK Logatec 2021TZS355 4:04(4) 0:15 16:50(5) 21:10(1) 0:18 6:57(1) 0:28:26 -- >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS355
Swim: 4:04(4)
T1: 0:15
Bike: 16:50(5)
Inter.: 21:10(1)
T2: 0:18
Run: 6:57(1)
Rezultat: 0:28:26
Zaost.: --
2 . 143 Navodnik Sara
TK Velenje
Ženski SLO TK Velenje 2021TZS384 4:03(3) 0:22 16:47(4) 21:13(5) 0:20 7:00(2) 0:28:34 +0:08 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS384
Swim: 4:03(3)
T1: 0:22
Bike: 16:47(4)
Inter.: 21:13(5)
T2: 0:20
Run: 7:00(2)
Rezultat: 0:28:34
Zaost.: +0:08
3 . 201 Stres Tinkara
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS163 4:05(5) 0:21 16:45(3) 21:12(3) 0:20 7:09(3) 0:28:42 +0:16 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS163
Swim: 4:05(5)
T1: 0:21
Bike: 16:45(3)
Inter.: 21:12(3)
T2: 0:20
Run: 7:09(3)
Rezultat: 0:28:42
Zaost.: +0:16
4 . 220 Turšič Neža
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2021TZS099 4:12(6) 0:16 16:44(2) 21:12(4) 0:19 7:32(5) 0:29:04 +0:38 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS099
Swim: 4:12(6)
T1: 0:16
Bike: 16:44(2)
Inter.: 21:12(4)
T2: 0:19
Run: 7:32(5)
Rezultat: 0:29:04
Zaost.: +0:38
5 . 3 Angleitner Sagadin Laura
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE 2021TZS520 3:51(1) 0:22 17:00(6) 21:14(6) 0:24 7:26(4) 0:29:05 +0:39 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS520
Swim: 3:51(1)
T1: 0:22
Bike: 17:00(6)
Inter.: 21:14(6)
T2: 0:24
Run: 7:26(4)
Rezultat: 0:29:05
Zaost.: +0:39
6 . 123 Maradin Manca
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS320 4:45(10) 0:18 16:07(1) 21:11(2) 0:22 7:57(6) 0:29:31 +1:05 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS320
Swim: 4:45(10)
T1: 0:18
Bike: 16:07(1)
Inter.: 21:11(2)
T2: 0:22
Run: 7:57(6)
Rezultat: 0:29:31
Zaost.: +1:05
7 . 184 Resen Giorgia
Go Tri Team
Ženski ITA Go Tri Team 90489 4:23(7) 0:22 17:37(9) 22:22(9) 0:23 7:57(7) 0:30:43 +2:17 >
Klub Go Tri Team
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 90489
Swim: 4:23(7)
T1: 0:22
Bike: 17:37(9)
Inter.: 22:22(9)
T2: 0:23
Run: 7:57(7)
Rezultat: 0:30:43
Zaost.: +2:17
8 . 240 Zupančič Zala
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2021TZS504 4:36(9) 0:19 17:25(7) 22:20(8) 0:24 8:07(8) 0:30:52 +2:26 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS504
Swim: 4:36(9)
T1: 0:19
Bike: 17:25(7)
Inter.: 22:20(8)
T2: 0:24
Run: 8:07(8)
Rezultat: 0:30:52
Zaost.: +2:26
9 . 135 Mikuž Maruša
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS165 4:29(8) 0:18 17:31(8) 22:19(7) 0:23 8:26(9) 0:31:09 +2:43 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS165
Swim: 4:29(8)
T1: 0:18
Bike: 17:31(8)
Inter.: 22:19(7)
T2: 0:23
Run: 8:26(9)
Rezultat: 0:31:09
Zaost.: +2:43
10 . 100 Kržišnik Nika
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS164 4:46(11) 0:25 18:39(10) 23:50(10) 0:23 10:09(10) 0:34:23 +5:57 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS164
Swim: 4:46(11)
T1: 0:25
Bike: 18:39(10)
Inter.: 23:50(10)
T2: 0:23
Run: 10:09(10)
Rezultat: 0:34:23
Zaost.: +5:57
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 228 Verbič Črt
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS081 19:41(1) 0:14 53:59(1) 1:13:55(1) 0:20 41:24(2) 1:55:39 -- >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS081
Swim: 19:41(1)
T1: 0:14
Bike: 53:59(1)
Inter.: 1:13:55(1)
T2: 0:20
Run: 41:24(2)
Rezultat: 1:55:39
Zaost.: --
2 . 89 Kosovel Luka
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS620 24:23(2) 0:49 60:06(2) 1:25:18(2) 0:48 36:06(1) 2:02:13 +6:33 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS620
Swim: 24:23(2)
T1: 0:49
Bike: 60:06(2)
Inter.: 1:25:18(2)
T2: 0:48
Run: 36:06(1)
Rezultat: 2:02:13
Zaost.: +6:33
DNF 167 Podgoršek Nejc
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS084 19:42(3) 0:14 57:06(3) 1:17:02(3) 0:18 (-1) DNF >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS084
Swim: 19:42(3)
T1: 0:14
Bike: 57:06(3)
Inter.: 1:17:02(3)
T2: 0:18
Run: (-1)
Rezultat: DNF
Zaost.:
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 8 Bartol Monika
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2021TZS110 21:56(1) 0:20 59:17(1) 1:21:34(1) 0:21 39:49(1) 2:01:45 -- >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS110
Swim: 21:56(1)
T1: 0:20
Bike: 59:17(1)
Inter.: 1:21:34(1)
T2: 0:21
Run: 39:49(1)
Rezultat: 2:01:45
Zaost.: --
2 . 52 Mohar Gradišek Neža
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2021TZS073 24:06(2) 0:23 64:35(2) 1:29:05(2) 0:19 44:59(2) 2:14:24 +12:39 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS073
Swim: 24:06(2)
T1: 0:23
Bike: 64:35(2)
Inter.: 1:29:05(2)
T2: 0:19
Run: 44:59(2)
Rezultat: 2:14:24
Zaost.: +12:39
ČLANI 1-M
1 . 13 Bojanc Klemen
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS525 19:41(3) 0:13 53:58(1) 1:13:53(1) 0:21 33:28(1) 1:47:43 -- >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS525
Swim: 19:41(3)
T1: 0:13
Bike: 53:58(1)
Inter.: 1:13:53(1)
T2: 0:21
Run: 33:28(1)
Rezultat: 1:47:43
Zaost.: --
2 . 128 Meden Matija
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS543 19:41(2) 0:15 53:59(2) 1:13:56(3) 0:19 34:23(2) 1:48:39 +0:55 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS543
Swim: 19:41(2)
T1: 0:15
Bike: 53:59(2)
Inter.: 1:13:56(3)
T2: 0:19
Run: 34:23(2)
Rezultat: 1:48:39
Zaost.: +0:55
3 . 121 Mandič Mark
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS102 19:43(4) 0:12 53:59(3) 1:13:55(2) 0:17 36:12(3) 1:50:24 +2:40 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS102
Swim: 19:43(4)
T1: 0:12
Bike: 53:59(3)
Inter.: 1:13:55(2)
T2: 0:17
Run: 36:12(3)
Rezultat: 1:50:24
Zaost.: +2:40
4 . 29 Dečman Matej
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2021TZS113 18:32(1) 0:16 55:08(4) 1:13:57(4) 0:19 39:25(5) 1:53:42 +5:58 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS113
Swim: 18:32(1)
T1: 0:16
Bike: 55:08(4)
Inter.: 1:13:57(4)
T2: 0:19
Run: 39:25(5)
Rezultat: 1:53:42
Zaost.: +5:58
5 . 105 Lipovšek Jan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS318 25:49(9) 0:21 56:27(6) 1:22:38(10) 0:18 38:26(4) 2:01:23 +13:39 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS318
Swim: 25:49(9)
T1: 0:21
Bike: 56:27(6)
Inter.: 1:22:38(10)
T2: 0:18
Run: 38:26(4)
Rezultat: 2:01:23
Zaost.: +13:39
6 . 247 Žižek Gašper
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS551 19:58(5) 0:16 57:56(10) 1:18:11(5) 0:27 45:03(9) 2:03:42 +15:59 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS551
Swim: 19:58(5)
T1: 0:16
Bike: 57:56(10)
Inter.: 1:18:11(5)
T2: 0:27
Run: 45:03(9)
Rezultat: 2:03:42
Zaost.: +15:59
7 . 106 Lončar Alen
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2021TZS263 21:55(6) 0:44 57:06(9) 1:19:46(8) 0:45 43:30(6) 2:04:02 +16:18 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS263
Swim: 21:55(6)
T1: 0:44
Bike: 57:06(9)
Inter.: 1:19:46(8)
T2: 0:45
Run: 43:30(6)
Rezultat: 2:04:02
Zaost.: +16:18
8 . 165 Podbevšek Žiga
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS335 22:45(8) 0:14 56:36(7) 1:19:36(6) 0:20 44:10(8) 2:04:06 +16:23 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS335
Swim: 22:45(8)
T1: 0:14
Bike: 56:36(7)
Inter.: 1:19:36(6)
T2: 0:20
Run: 44:10(8)
Rezultat: 2:04:06
Zaost.: +16:23
9 . 15 Bone Marko
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS146 26:18(10) 0:19 55:54(5) 1:22:31(9) 0:28 44:04(7) 2:07:04 +19:20 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS146
Swim: 26:18(10)
T1: 0:19
Bike: 55:54(5)
Inter.: 1:22:31(9)
T2: 0:28
Run: 44:04(7)
Rezultat: 2:07:04
Zaost.: +19:20
10 . 44 Gerič Jaka
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS308 22:25(7) 0:24 56:51(8) 1:19:41(7) 0:32 52:39(13) 2:12:52 +25:08 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS308
Swim: 22:25(7)
T1: 0:24
Bike: 56:51(8)
Inter.: 1:19:41(7)
T2: 0:32
Run: 52:39(13)
Rezultat: 2:12:52
Zaost.: +25:08
11 . 7 Barbiani Enrico
Bora MultisporTrieste
Moški ITA Bora MultisporTrieste 30:45(13) 0:42 63:22(11) 1:34:50(11) 1:13 45:16(10) 2:21:20 +33:36 >
Klub Bora MultisporTrieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 30:45(13)
T1: 0:42
Bike: 63:22(11)
Inter.: 1:34:50(11)
T2: 1:13
Run: 45:16(10)
Rezultat: 2:21:20
Zaost.: +33:36
12 . 50 Gor Tilen
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 27:58(11) 0:34 67:01(12) 1:35:34(12) 0:54 46:20(11) 2:22:49 +35:06 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 27:58(11)
T1: 0:34
Bike: 67:01(12)
Inter.: 1:35:34(12)
T2: 0:54
Run: 46:20(11)
Rezultat: 2:22:49
Zaost.: +35:06
13 . 80 Klemenc Blaž
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 30:27(12) 0:49 67:23(13) 1:38:39(13) 1:10 48:03(12) 2:27:53 +40:09 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 30:27(12)
T1: 0:49
Bike: 67:23(13)
Inter.: 1:38:39(13)
T2: 1:10
Run: 48:03(12)
Rezultat: 2:27:53
Zaost.: +40:09
ČLANICE 1-Ž
1 . 59 Hočevar Katja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2021TZS440 21:55(1) 0:19 60:22(1) 1:22:36(1) 0:22 43:40(2) 2:06:40 -- >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS440
Swim: 21:55(1)
T1: 0:19
Bike: 60:22(1)
Inter.: 1:22:36(1)
T2: 0:22
Run: 43:40(2)
Rezultat: 2:06:40
Zaost.: --
2 . 159 Peterka Monika
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS203 25:55(2) 0:19 62:40(3) 1:28:54(2) 0:19 41:26(1) 2:10:41 +4:01 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS203
Swim: 25:55(2)
T1: 0:19
Bike: 62:40(3)
Inter.: 1:28:54(2)
T2: 0:19
Run: 41:26(1)
Rezultat: 2:10:41
Zaost.: +4:01
3 . 103 Levec Jana
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS317 26:13(3) 0:25 62:16(2) 1:28:55(3) 0:27 48:20(4) 2:17:43 +11:03 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS317
Swim: 26:13(3)
T1: 0:25
Bike: 62:16(2)
Inter.: 1:28:55(3)
T2: 0:27
Run: 48:20(4)
Rezultat: 2:17:43
Zaost.: +11:03
4 . 70 Jakša Jana
3K Šport
Ženski SLO 3K Šport 29:03(4) 0:32 64:12(4) 1:33:49(4) 0:32 45:08(3) 2:19:29 +12:49 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Swim: 29:03(4)
T1: 0:32
Bike: 64:12(4)
Inter.: 1:33:49(4)
T2: 0:32
Run: 45:08(3)
Rezultat: 2:19:29
Zaost.: +12:49
DNF 234 Vrtačič Tjaša
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS349 19:48(5) 0:15 (-1) (-1) (-1) DNF >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS349
Swim: 19:48(5)
T1: 0:15
Bike: (-1)
Inter.: (-1)
T2:
Run: (-1)
Rezultat: DNF
Zaost.:
ČLANI 2-M
1 . 148 Osso Enrico
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM 90296 22:04(2) 0:19 54:43(2) 1:17:07(1) 0:30 38:28(6) 1:56:05 -- >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 90296
Swim: 22:04(2)
T1: 0:19
Bike: 54:43(2)
Inter.: 1:17:07(1)
T2: 0:30
Run: 38:28(6)
Rezultat: 1:56:05
Zaost.: --
2 . 43 Galassi Fabio
IMOLA TRIATHLON
Moški ITA IMOLA TRIATHLON 23:58(4) 0:18 56:49(9) 1:21:05(4) 0:21 35:53(1) 1:57:20 +1:15 >
Klub IMOLA TRIATHLON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 23:58(4)
T1: 0:18
Bike: 56:49(9)
Inter.: 1:21:05(4)
T2: 0:21
Run: 35:53(1)
Rezultat: 1:57:20
Zaost.: +1:15
3 . 126 Mauri Andrea
BORA MULTISPORTRIESTE
Moški ITA BORA MULTISPORTRIESTE 05UD0591 24:49(7) 0:32 55:44(3) 1:21:06(5) 0:25 36:44(2) 1:58:16 +2:10 >
Klub BORA MULTISPORTRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 05UD0591
Swim: 24:49(7)
T1: 0:32
Bike: 55:44(3)
Inter.: 1:21:06(5)
T2: 0:25
Run: 36:44(2)
Rezultat: 1:58:16
Zaost.: +2:10
4 . 195 Sinico Tommaso
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM 115594 24:35(5) 0:20 56:16(6) 1:21:13(7) 0:33 36:53(3) 1:58:40 +2:34 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 115594
Swim: 24:35(5)
T1: 0:20
Bike: 56:16(6)
Inter.: 1:21:13(7)
T2: 0:33
Run: 36:53(3)
Rezultat: 1:58:40
Zaost.: +2:34
5 . 227 VECCHIET Matteo
BORA MULTISPORTRIESTE
Moški ITA BORA MULTISPORTRIESTE 24:37(6) 0:42 55:51(4) 1:21:11(6) 0:23 38:24(5) 1:59:59 +3:53 >
Klub BORA MULTISPORTRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 24:37(6)
T1: 0:42
Bike: 55:51(4)
Inter.: 1:21:11(6)
T2: 0:23
Run: 38:24(5)
Rezultat: 1:59:59
Zaost.: +3:53
6 . 91 Kotnik Gregor
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS315 25:01(8) 0:27 57:13(10) 1:22:42(8) 0:54 37:26(4) 2:01:02 +4:57 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS315
Swim: 25:01(8)
T1: 0:27
Bike: 57:13(10)
Inter.: 1:22:42(8)
T2: 0:54
Run: 37:26(4)
Rezultat: 2:01:02
Zaost.: +4:57
7 . 86 Koprivec Gasper
TRENERT ŠD
Moški SLO TRENERT ŠD 2021TZS294 22:31(3) 0:51 57:40(12) 1:21:03(3) 0:55 40:33(9) 2:02:32 +6:26 >
Klub TRENERT ŠD
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS294
Swim: 22:31(3)
T1: 0:51
Bike: 57:40(12)
Inter.: 1:21:03(3)
T2: 0:55
Run: 40:33(9)
Rezultat: 2:02:32
Zaost.: +6:26
8 . 61 Horvat Marko
TK TAR VABRIGA
Moški CRO TK TAR VABRIGA 2021-1515 28:20(11) 0:20 56:06(5) 1:24:46(9) 0:27 38:42(7) 2:03:56 +7:50 >
Klub TK TAR VABRIGA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2021-1515
Swim: 28:20(11)
T1: 0:20
Bike: 56:06(5)
Inter.: 1:24:46(9)
T2: 0:27
Run: 38:42(7)
Rezultat: 2:03:56
Zaost.: +7:50
9 . 233 Vrhunc Tilen
TK Gorenjska
Moški SLO TK Gorenjska 2021TZS041 27:18(10) 0:55 56:34(7) 1:24:47(10) 0:36 39:46(8) 2:05:10 +9:04 >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS041
Swim: 27:18(10)
T1: 0:55
Bike: 56:34(7)
Inter.: 1:24:47(10)
T2: 0:36
Run: 39:46(8)
Rezultat: 2:05:10
Zaost.: +9:04
10 . 178 Pretnar Anže
Moški SLO 21:13(1) 0:28 58:01(13) 1:19:43(2) 0:35 45:26(12) 2:05:45 +9:39 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 21:13(1)
T1: 0:28
Bike: 58:01(13)
Inter.: 1:19:43(2)
T2: 0:35
Run: 45:26(12)
Rezultat: 2:05:45
Zaost.: +9:39
11 . 6 Banjac Duško
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS522 30:19(12) 0:38 57:26(11) 1:28:24(12) 1:00 41:15(10) 2:10:40 +14:34 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS522
Swim: 30:19(12)
T1: 0:38
Bike: 57:26(11)
Inter.: 1:28:24(12)
T2: 1:00
Run: 41:15(10)
Rezultat: 2:10:40
Zaost.: +14:34
12 . 67 Ilešič Aldo Ino
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS563 34:30(14) 1:28 56:46(8) 1:32:45(13) 1:12 43:48(11) 2:17:46 +21:41 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS563
Swim: 34:30(14)
T1: 1:28
Bike: 56:46(8)
Inter.: 1:32:45(13)
T2: 1:12
Run: 43:48(11)
Rezultat: 2:17:46
Zaost.: +21:41
13 . 202 Strniša Filip
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2021TZS273 35:08(15) 0:28 58:42(14) 1:34:19(15) 0:40 47:59(14) 2:22:59 +26:53 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS273
Swim: 35:08(15)
T1: 0:28
Bike: 58:42(14)
Inter.: 1:34:19(15)
T2: 0:40
Run: 47:59(14)
Rezultat: 2:22:59
Zaost.: +26:53
14 . 25 Coppola Di Canzano Martino
BORAMULTISPORTRIESTE
Moški ITA BORAMULTISPORTRIESTE 37:23(16) 0:57 47:01(1) 1:25:22(11) 1:21 58:18(16) 2:25:02 +28:56 >
Klub BORAMULTISPORTRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 37:23(16)
T1: 0:57
Bike: 47:01(1)
Inter.: 1:25:22(11)
T2: 1:21
Run: 58:18(16)
Rezultat: 2:25:02
Zaost.: +28:56
15 . 185 Resnik Borut
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 33:21(13) 1:27 63:48(15) 1:38:37(16) 0:49 46:39(13) 2:26:05 +29:59 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 33:21(13)
T1: 1:27
Bike: 63:48(15)
Inter.: 1:38:37(16)
T2: 0:49
Run: 46:39(13)
Rezultat: 2:26:05
Zaost.: +29:59
16 . 246 Žitko Jernej
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS201 26:10(9) 1:46 65:02(16) 1:32:58(14) 1:21 53:58(15) 2:28:17 +32:12 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS201
Swim: 26:10(9)
T1: 1:46
Bike: 65:02(16)
Inter.: 1:32:58(14)
T2: 1:21
Run: 53:58(15)
Rezultat: 2:28:17
Zaost.: +32:12
17 . 42 Foraus Jan
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 39:03(17) 0:46 77:44(17) 1:57:33(17) 0:53 58:40(17) 2:57:07 +61:01 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 39:03(17)
T1: 0:46
Bike: 77:44(17)
Inter.: 1:57:33(17)
T2: 0:53
Run: 58:40(17)
Rezultat: 2:57:07
Zaost.: +61:01
ČLANICE 2-Ž
1 . 38 Dolinar Majdič Simona
Gazelce
Ženski SLO Gazelce 2021TZS133 21:59(1) 0:18 60:18(1) 1:22:36(1) 0:20 40:15(1) 2:03:12 -- >
Klub Gazelce
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS133
Swim: 21:59(1)
T1: 0:18
Bike: 60:18(1)
Inter.: 1:22:36(1)
T2: 0:20
Run: 40:15(1)
Rezultat: 2:03:12
Zaost.: --
VETERANI 1-M
1 . 116 Majdič Tomaž
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2021TZS131 19:48(1) 0:22 58:00(5) 1:18:10(1) 0:25 38:54(2) 1:57:30 -- >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS131
Swim: 19:48(1)
T1: 0:22
Bike: 58:00(5)
Inter.: 1:18:10(1)
T2: 0:25
Run: 38:54(2)
Rezultat: 1:57:30
Zaost.: --
2 . 56 Harnold Peter
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 2021TZS369 21:25(2) 0:15 57:53(4) 1:19:34(2) 0:24 38:39(1) 1:58:38 +1:07 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS369
Swim: 21:25(2)
T1: 0:15
Bike: 57:53(4)
Inter.: 1:19:34(2)
T2: 0:24
Run: 38:39(1)
Rezultat: 1:58:38
Zaost.: +1:07
3 . 66 HRVAT DANIJEL
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 23:25(3) 0:28 57:26(2) 1:21:20(3) 0:41 39:27(3) 2:01:28 +3:58 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 23:25(3)
T1: 0:28
Bike: 57:26(2)
Inter.: 1:21:20(3)
T2: 0:41
Run: 39:27(3)
Rezultat: 2:01:28
Zaost.: +3:58
4 . 102 Lepojič Sašo
Team BTS Company
Moški SLO Team BTS Company 2021TZS021 26:38(5) 0:31 59:04(7) 1:26:14(5) 0:54 43:51(5) 2:10:59 +13:29 >
Klub Team BTS Company
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS021
Swim: 26:38(5)
T1: 0:31
Bike: 59:04(7)
Inter.: 1:26:14(5)
T2: 0:54
Run: 43:51(5)
Rezultat: 2:10:59
Zaost.: +13:29
5 . 55 Hafner Uroš
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS075 29:51(6) 0:30 58:05(6) 1:28:27(6) 0:47 42:57(4) 2:12:11 +14:40 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS075
Swim: 29:51(6)
T1: 0:30
Bike: 58:05(6)
Inter.: 1:28:27(6)
T2: 0:47
Run: 42:57(4)
Rezultat: 2:12:11
Zaost.: +14:40
6 . 47 Golič Matjaž
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS530 26:35(4) 0:19 59:14(8) 1:26:09(4) 0:36 46:39(8) 2:13:25 +15:54 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS530
Swim: 26:35(4)
T1: 0:19
Bike: 59:14(8)
Inter.: 1:26:09(4)
T2: 0:36
Run: 46:39(8)
Rezultat: 2:13:25
Zaost.: +15:54
7 . 129 Meh Jure
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS216 30:02(7) 0:58 57:30(3) 1:28:31(8) 0:32 45:23(6) 2:14:26 +16:56 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS216
Swim: 30:02(7)
T1: 0:58
Bike: 57:30(3)
Inter.: 1:28:31(8)
T2: 0:32
Run: 45:23(6)
Rezultat: 2:14:26
Zaost.: +16:56
8 . 209 Švigelj Tim
ŠD 3Šport
Moški SLO ŠD 3Šport 2021TZS519 30:08(8) 0:55 57:25(1) 1:28:28(7) 0:56 45:41(7) 2:15:05 +17:35 >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS519
Swim: 30:08(8)
T1: 0:55
Bike: 57:25(1)
Inter.: 1:28:28(7)
T2: 0:56
Run: 45:41(7)
Rezultat: 2:15:05
Zaost.: +17:35
9 . 132 MEŽNARČIČ Andrej
TRENERT ŠD
Moški SLO TRENERT ŠD 2021TZS285 31:37(9) 1:07 71:13(9) 1:43:58(9) 1:04 46:52(9) 2:31:55 +34:25 >
Klub TRENERT ŠD
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS285
Swim: 31:37(9)
T1: 1:07
Bike: 71:13(9)
Inter.: 1:43:58(9)
T2: 1:04
Run: 46:52(9)
Rezultat: 2:31:55
Zaost.: +34:25
DNF 157 Petek Matic
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS329 30:10(11) 0:57 (-1) (-1) (-1) DNF >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS329
Swim: 30:10(11)
T1: 0:57
Bike: (-1)
Inter.: (-1)
T2:
Run: (-1)
Rezultat: DNF
Zaost.:
DNF 99 Križanič Jaka
CRAZY KRIžO KLUB
Moški SLO CRAZY KRIžO KLUB 24:39(10) 0:57 (-1) (-1) (-1) DNF >
Klub CRAZY KRIžO KLUB
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 24:39(10)
T1: 0:57
Bike: (-1)
Inter.: (-1)
T2:
Run: (-1)
Rezultat: DNF
Zaost.:
VETERANKE 1-Ž
1 . 85 Kompan Tanja
TK TRISPORT KAMNIK
Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS313 26:15(2) 0:33 64:31(1) 1:31:20(1) 0:33 42:51(1) 2:14:44 -- >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS313
Swim: 26:15(2)
T1: 0:33
Bike: 64:31(1)
Inter.: 1:31:20(1)
T2: 0:33
Run: 42:51(1)
Rezultat: 2:14:44
Zaost.: --
2 . 208 Štrovs Anja
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS187 23:22(1) 1:16 73:57(4) 1:38:35(2) 0:47 52:54(2) 2:32:18 +17:33 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS187
Swim: 23:22(1)
T1: 1:16
Bike: 73:57(4)
Inter.: 1:38:35(2)
T2: 0:47
Run: 52:54(2)
Rezultat: 2:32:18
Zaost.: +17:33
3 . 4 ANŽUR Polona
TRENERT ŠD
Ženski SLO TRENERT ŠD 2021TZS293 30:01(3) 1:02 69:09(3) 1:40:13(3) 1:05 53:11(3) 2:34:30 +19:45 >
Klub TRENERT ŠD
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS293
Swim: 30:01(3)
T1: 1:02
Bike: 69:09(3)
Inter.: 1:40:13(3)
T2: 1:05
Run: 53:11(3)
Rezultat: 2:34:30
Zaost.: +19:45
4 . 158 Peterca Dina
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS621 30:24(4) 1:31 68:42(2) 1:40:37(4) 1:12 56:05(4) 2:37:54 +23:10 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS621
Swim: 30:24(4)
T1: 1:31
Bike: 68:42(2)
Inter.: 1:40:37(4)
T2: 1:12
Run: 56:05(4)
Rezultat: 2:37:54
Zaost.: +23:10
VETERANI 2-M
1 . 180 Radivojević Aleksander
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2021TZS121 24:35(1) 0:19 56:30(3) 1:21:24(1) 0:35 41:26(1) 2:03:26 -- >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS121
Swim: 24:35(1)
T1: 0:19
Bike: 56:30(3)
Inter.: 1:21:24(1)
T2: 0:35
Run: 41:26(1)
Rezultat: 2:03:26
Zaost.: --
2 . 104 Ličen Igor
ŠD 3Šport
Moški SLO ŠD 3Šport 2021TZS184 26:15(4) 0:42 55:43(1) 1:22:40(2) 0:33 42:03(5) 2:05:17 +1:50 >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS184
Swim: 26:15(4)
T1: 0:42
Bike: 55:43(1)
Inter.: 1:22:40(2)
T2: 0:33
Run: 42:03(5)
Rezultat: 2:05:17
Zaost.: +1:50
3 . 11 Bizjak Matjaž
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM 2021TZS524 25:09(3) 0:51 56:46(4) 1:22:47(3) 0:38 41:57(3) 2:05:22 +1:56 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS524
Swim: 25:09(3)
T1: 0:51
Bike: 56:46(4)
Inter.: 1:22:47(3)
T2: 0:38
Run: 41:57(3)
Rezultat: 2:05:22
Zaost.: +1:56
4 . 5 Babici Andrea
ŠD 3ŠPORT
Moški ITA ŠD 3ŠPORT 2021TZS200 28:22(8) 0:18 56:02(2) 1:24:42(4) 0:39 41:44(2) 2:07:06 +3:39 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS200
Swim: 28:22(8)
T1: 0:18
Bike: 56:02(2)
Inter.: 1:24:42(4)
T2: 0:39
Run: 41:44(2)
Rezultat: 2:07:06
Zaost.: +3:39
5 . 120 Mandič Pero
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS101 24:44(2) 0:20 60:11(8) 1:25:15(5) 0:32 43:14(6) 2:09:03 +5:36 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS101
Swim: 24:44(2)
T1: 0:20
Bike: 60:11(8)
Inter.: 1:25:15(5)
T2: 0:32
Run: 43:14(6)
Rezultat: 2:09:03
Zaost.: +5:36
6 . 46 Gleich Dušan
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 30:10(11) 0:49 57:33(5) 1:28:33(6) 1:07 41:59(4) 2:11:39 +8:12 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 30:10(11)
T1: 0:49
Bike: 57:33(5)
Inter.: 1:28:33(6)
T2: 1:07
Run: 41:59(4)
Rezultat: 2:11:39
Zaost.: +8:12
7 . 172 Pograjc Jure
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS192 28:43(9) 0:53 58:56(7) 1:28:34(7) 0:43 46:26(8) 2:15:43 +12:16 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS192
Swim: 28:43(9)
T1: 0:53
Bike: 58:56(7)
Inter.: 1:28:34(7)
T2: 0:43
Run: 46:26(8)
Rezultat: 2:15:43
Zaost.: +12:16
8 . 226 Vdovič Sašo
Moški SLO 29:54(10) 0:38 60:38(9) 1:31:11(9) 0:35 47:34(10) 2:19:21 +15:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 29:54(10)
T1: 0:38
Bike: 60:38(9)
Inter.: 1:31:11(9)
T2: 0:35
Run: 47:34(10)
Rezultat: 2:19:21
Zaost.: +15:55
9 . 95 Kozmus Matija
ŠD SKB
Moški SLO ŠD SKB 27:37(6) 1:06 62:33(11) 1:31:16(11) 1:10 47:08(9) 2:19:36 +16:09 >
Klub ŠD SKB
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 27:37(6)
T1: 1:06
Bike: 62:33(11)
Inter.: 1:31:16(11)
T2: 1:10
Run: 47:08(9)
Rezultat: 2:19:36
Zaost.: +16:09
10 . 156 PERME Gregor
ŠD 3Šport
Moški SLO ŠD 3Šport 2021TZS605 34:22(12) 1:28 58:35(6) 1:34:26(12) 0:52 44:19(7) 2:19:38 +16:12 >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS605
Swim: 34:22(12)
T1: 1:28
Bike: 58:35(6)
Inter.: 1:34:26(12)
T2: 0:52
Run: 44:19(7)
Rezultat: 2:19:38
Zaost.: +16:12
11 . 124 Marinac Sandi
ŠD 3Šport
Moški SLO ŠD 3Šport 27:38(7) 1:07 62:27(10) 1:31:13(10) 0:59 51:57(11) 2:24:09 +20:43 >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 27:38(7)
T1: 1:07
Bike: 62:27(10)
Inter.: 1:31:13(10)
T2: 0:59
Run: 51:57(11)
Rezultat: 2:24:09
Zaost.: +20:43
12 . 54 Gulich Danijel
TK 3LIFE
Moški ITA TK 3LIFE 2021TZS532 27:00(5) 0:26 63:21(12) 1:30:47(8) 1:01 58:08(13) 2:29:57 +26:31 >
Klub TK 3LIFE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS532
Swim: 27:00(5)
T1: 0:26
Bike: 63:21(12)
Inter.: 1:30:47(8)
T2: 1:01
Run: 58:08(13)
Rezultat: 2:29:57
Zaost.: +26:31
13 . 181 Ražman Dejan
ŠD 3Šport
Moški SLO ŠD 3Šport 2021TZS188 35:37(13) 0:49 72:36(13) 1:49:02(13) 1:36 54:51(12) 2:45:30 +42:03 >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS188
Swim: 35:37(13)
T1: 0:49
Bike: 72:36(13)
Inter.: 1:49:02(13)
T2: 1:36
Run: 54:51(12)
Rezultat: 2:45:30
Zaost.: +42:03
DNF 173 Potenza Marco
BORA MULTISPORTRIESTE
Moški ITA BORA MULTISPORTRIESTE 30:11(15) 1:15 (-1) (-1) (-1) DNF >
Klub BORA MULTISPORTRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 30:11(15)
T1: 1:15
Bike: (-1)
Inter.: (-1)
T2:
Run: (-1)
Rezultat: DNF
Zaost.:
DNF 97 Krajnc Boštjan
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS539 27:58(14) 0:51 (-1) (-1) (-1) DNF >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS539
Swim: 27:58(14)
T1: 0:51
Bike: (-1)
Inter.: (-1)
T2:
Run: (-1)
Rezultat: DNF
Zaost.:
VETERANKE 2-Ž
1 . 114 Maček Mateja
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE 2021TZS541 25:51(1) 0:31 62:38(1) 1:29:01(1) 0:35 51:51(3) 2:21:27 -- >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS541
Swim: 25:51(1)
T1: 0:31
Bike: 62:38(1)
Inter.: 1:29:01(1)
T2: 0:35
Run: 51:51(3)
Rezultat: 2:21:27
Zaost.: --
2 . 146 NOVEL MARINA
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS199 26:35(2) 0:39 66:46(2) 1:34:00(2) 0:39 49:17(1) 2:23:57 +2:29 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS199
Swim: 26:35(2)
T1: 0:39
Bike: 66:46(2)
Inter.: 1:34:00(2)
T2: 0:39
Run: 49:17(1)
Rezultat: 2:23:57
Zaost.: +2:29
3 . 210 Taljat šulin Nežka
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS156 33:12(3) 0:44 72:33(3) 1:46:31(3) 0:52 49:35(2) 2:36:58 +15:31 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS156
Swim: 33:12(3)
T1: 0:44
Bike: 72:33(3)
Inter.: 1:46:31(3)
T2: 0:52
Run: 49:35(2)
Rezultat: 2:36:58
Zaost.: +15:31
4 . 109 LUKAČ Irena
TRENERT ŠD
Ženski SLO TRENERT ŠD 2021TZS282 34:49(4) 1:03 75:24(4) 1:51:17(4) 0:48 58:32(4) 2:50:38 +29:10 >
Klub TRENERT ŠD
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS282
Swim: 34:49(4)
T1: 1:03
Bike: 75:24(4)
Inter.: 1:51:17(4)
T2: 0:48
Run: 58:32(4)
Rezultat: 2:50:38
Zaost.: +29:10
VETERANI 3-M
1 . 96 Krajnc Robert
ŠD 3Šport
Moški SLO ŠD 3Šport 2021TZS191 28:23(7) 0:25 55:56(1) 1:24:44(4) 0:38 39:23(1) 2:04:46 -- >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS191
Swim: 28:23(7)
T1: 0:25
Bike: 55:56(1)
Inter.: 1:24:44(4)
T2: 0:38
Run: 39:23(1)
Rezultat: 2:04:46
Zaost.: --
2 . 113 Maček Uroš
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS542 22:46(1) 0:32 58:05(4) 1:21:24(1) 0:30 43:01(2) 2:04:56 +0:09 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS542
Swim: 22:46(1)
T1: 0:32
Bike: 58:05(4)
Inter.: 1:21:24(1)
T2: 0:30
Run: 43:01(2)
Rezultat: 2:04:56
Zaost.: +0:09
3 . 23 Colombo Cristiano
Go Tri Team
Moški ITA Go Tri Team 34202 25:24(2) 0:19 56:59(3) 1:22:42(2) 0:30 43:04(3) 2:06:18 +1:31 >
Klub Go Tri Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 34202
Swim: 25:24(2)
T1: 0:19
Bike: 56:59(3)
Inter.: 1:22:42(2)
T2: 0:30
Run: 43:04(3)
Rezultat: 2:06:18
Zaost.: +1:31
4 . 192 Salina Nicola
RARINANTES
Moški ITA RARINANTES 25:30(3) 0:49 56:25(2) 1:22:45(3) 0:29 46:48(4) 2:10:02 +5:16 >
Klub RARINANTES
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 25:30(3)
T1: 0:49
Bike: 56:25(2)
Inter.: 1:22:45(3)
T2: 0:29
Run: 46:48(4)
Rezultat: 2:10:02
Zaost.: +5:16
5 . 101 Leitinger Luka
ŠD TRIS
Moški SLO ŠD TRIS 27:50(6) 0:45 62:38(8) 1:31:14(6) 0:47 51:46(8) 2:23:48 +19:01 >
Klub ŠD TRIS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 27:50(6)
T1: 0:45
Bike: 62:38(8)
Inter.: 1:31:14(6)
T2: 0:47
Run: 51:46(8)
Rezultat: 2:23:48
Zaost.: +19:01
6 . 51 Gostinčar Robert
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS531 25:57(4) 0:29 69:18(10) 1:35:45(9) 0:48 47:17(6) 2:23:51 +19:04 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS531
Swim: 25:57(4)
T1: 0:29
Bike: 69:18(10)
Inter.: 1:35:45(9)
T2: 0:48
Run: 47:17(6)
Rezultat: 2:23:51
Zaost.: +19:04
7 . 2 Aldrigo Fabio
Go Tri Team
Moški ITA Go Tri Team 26:31(5) 0:24 61:38(7) 1:28:34(5) 9:07 49:36(7) 2:27:18 +22:31 >
Klub Go Tri Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 26:31(5)
T1: 0:24
Bike: 61:38(7)
Inter.: 1:28:34(5)
T2: 9:07
Run: 49:36(7)
Rezultat: 2:27:18
Zaost.: +22:31
8 . 166 Podgornik Bojan
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2021TZS269 37:12(10) 1:29 61:26(6) 1:40:07(10) 1:05 46:57(5) 2:28:10 +23:23 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS269
Swim: 37:12(10)
T1: 1:29
Bike: 61:26(6)
Inter.: 1:40:07(10)
T2: 1:05
Run: 46:57(5)
Rezultat: 2:28:10
Zaost.: +23:23
9 . 232 Vizin Vasja
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 32:33(9) 0:29 60:29(5) 1:33:32(7) 1:01 55:36(9) 2:30:10 +25:24 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 32:33(9)
T1: 0:29
Bike: 60:29(5)
Inter.: 1:33:32(7)
T2: 1:01
Run: 55:36(9)
Rezultat: 2:30:10
Zaost.: +25:24
10 . 41 Moro Fabio
BORA MULTISPORTRIESTE
Moški ITA BORA MULTISPORTRIESTE 28:42(8) 1:11 64:30(9) 1:34:23(8) 1:19 57:02(10) 2:32:44 +27:58 >
Klub BORA MULTISPORTRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 28:42(8)
T1: 1:11
Bike: 64:30(9)
Inter.: 1:34:23(8)
T2: 1:19
Run: 57:02(10)
Rezultat: 2:32:44
Zaost.: +27:58
11 . 31 Denhof John
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS527 37:22(11) 0:30 78:20(11) 1:56:13(11) 0:36 63:27(11) 3:00:16 +55:29 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS527
Swim: 37:22(11)
T1: 0:30
Bike: 78:20(11)
Inter.: 1:56:13(11)
T2: 0:36
Run: 63:27(11)
Rezultat: 3:00:16
Zaost.: +55:29
DNF 207 Štabuc Roman
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS547 30:16(12) 0:43 (-1) (-1) (-1) DNF >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS547
Swim: 30:16(12)
T1: 0:43
Bike: (-1)
Inter.: (-1)
T2:
Run: (-1)
Rezultat: DNF
Zaost.:
VETERANKE 3-Ž
1 . 72 JUG Metka
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS144 28:27(2) 0:26 65:03(1) 1:33:56(1) 0:45 48:10(1) 2:22:52 -- >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS144
Swim: 28:27(2)
T1: 0:26
Bike: 65:03(1)
Inter.: 1:33:56(1)
T2: 0:45
Run: 48:10(1)
Rezultat: 2:22:52
Zaost.: --
2 . 152 Paruzzi Cristina
Go Tri Team
Ženski ITA Go Tri Team 28:21(1) 0:25 68:09(2) 1:36:55(2) 0:49 53:05(2) 2:30:50 +7:58 >
Klub Go Tri Team
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Swim: 28:21(1)
T1: 0:25
Bike: 68:09(2)
Inter.: 1:36:55(2)
T2: 0:49
Run: 53:05(2)
Rezultat: 2:30:50
Zaost.: +7:58
3 . 65 Hrovatin Erika
Bora MultisporTrieste
Ženski ITA Bora MultisporTrieste 30:53(3) 1:11 71:59(3) 1:44:05(3) 1:12 59:17(3) 2:44:34 +21:42 >
Klub Bora MultisporTrieste
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Swim: 30:53(3)
T1: 1:11
Bike: 71:59(3)
Inter.: 1:44:05(3)
T2: 1:12
Run: 59:17(3)
Rezultat: 2:44:34
Zaost.: +21:42
VETERANI 4-M
1 . 98 Kregar Miro
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS316 26:27(2) 0:20 55:53(1) 1:22:41(1) 0:32 40:54(1) 2:04:07 -- >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS316
Swim: 26:27(2)
T1: 0:20
Bike: 55:53(1)
Inter.: 1:22:41(1)
T2: 0:32
Run: 40:54(1)
Rezultat: 2:04:07
Zaost.: --
2 . 84 KOMPAN ZLATKO
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS312 27:32(4) 0:23 56:49(3) 1:24:45(3) 0:28 41:47(2) 2:07:01 +2:54 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS312
Swim: 27:32(4)
T1: 0:23
Bike: 56:49(3)
Inter.: 1:24:45(3)
T2: 0:28
Run: 41:47(2)
Rezultat: 2:07:01
Zaost.: +2:54
3 . 190 Romšak Matija
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2021TZS340 26:57(3) 0:27 58:49(4) 1:26:14(4) 1:01 43:26(3) 2:10:41 +6:33 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS340
Swim: 26:57(3)
T1: 0:27
Bike: 58:49(4)
Inter.: 1:26:14(4)
T2: 1:01
Run: 43:26(3)
Rezultat: 2:10:41
Zaost.: +6:33
4 . 161 Petrič Slavko
JK TRI TEAM
Moški SLO JK TRI TEAM 2021TZS005 26:05(1) 0:23 56:26(2) 1:22:55(2) 0:54 53:47(4) 2:17:37 +13:29 >
Klub JK TRI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS005
Swim: 26:05(1)
T1: 0:23
Bike: 56:26(2)
Inter.: 1:22:55(2)
T2: 0:54
Run: 53:47(4)
Rezultat: 2:17:37
Zaost.: +13:29
VETERANI 5-M
1 . 162 Petronio Franco
ŠD 3Šport
Moški SLO ŠD 3Šport 2021TZS193 33:18(2) 0:50 60:39(1) 1:34:47(1) 0:57 48:45(1) 2:24:30 -- >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS193
Swim: 33:18(2)
T1: 0:50
Bike: 60:39(1)
Inter.: 1:34:47(1)
T2: 0:57
Run: 48:45(1)
Rezultat: 2:24:30
Zaost.: --
2 . 219 Trojar Bojan
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 2021TZS359 32:26(1) 0:35 67:12(2) 1:40:13(2) 0:38 55:49(2) 2:36:41 +12:10 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS359
Swim: 32:26(1)
T1: 0:35
Bike: 67:12(2)
Inter.: 1:40:13(2)
T2: 0:38
Run: 55:49(2)
Rezultat: 2:36:41
Zaost.: +12:10
DNF 53 Grilc Peter
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2021TZS256 26:32(3) 0:29 (-1) (-1) (-1) DNF >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS256
Swim: 26:32(3)
T1: 0:29
Bike: (-1)
Inter.: (-1)
T2:
Run: (-1)
Rezultat: DNF
Zaost.:
VETERANI 6-M
1 . 1 Aćimović Radovan
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 2021TZS407 32:47(1) 0:45 66:45(1) 1:40:18(1) 0:44 49:12(1) 2:30:16 -- >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS407
Swim: 32:47(1)
T1: 0:45
Bike: 66:45(1)
Inter.: 1:40:18(1)
T2: 0:44
Run: 49:12(1)
Rezultat: 2:30:16
Zaost.: --
2 . 186 REŠČIČ Igor
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS198 39:56(2) 2:44 81:55(2) 2:04:36(2) 3:01 68:15(2) 3:15:53 +45:37 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS198
Swim: 39:56(2)
T1: 2:44
Bike: 81:55(2)
Inter.: 2:04:36(2)
T2: 3:01
Run: 68:15(2)
Rezultat: 3:15:53
Zaost.: +45:37

Komentarji

 

Mobile content