Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Triglav triatlon Bled 2021

Triatlon Tekma:Triglav triatlon Bled 2021 Datum:05.09.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat Več
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 214 Alessandri Achille
TDRIMINI
Moški ITA TDRIMINI 88590 04:50 (0:28) 22:50 (0:36) 12:35 0:41:22 >
Klub TDRIMINI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 88590
Časi: 04:50 (0:28) 22:50 (0:36) 12:35
Rezultat: 0:41:22
2 . 256 Ivantschitsch Leon
WFV-FINKENSTEIN AM FAAKER SEE
Moški AUT WFV-FINKENSTEIN AM FAAKER SEE 05:39 (0:27) 21:36 (0:44) 13:50 0:42:18 >
Klub WFV-FINKENSTEIN AM FAAKER SEE
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 05:39 (0:27) 21:36 (0:44) 13:50
Rezultat: 0:42:18
3 . 254 Navodnik Grega
TK VELENJE
Moški SLO TK VELENJE 2021TZS385 05:46 (0:38) 23:49 (0:31) 13:04 0:43:50 >
Klub TK VELENJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS385
Časi: 05:46 (0:38) 23:49 (0:31) 13:04
Rezultat: 0:43:50
4 . 205 Mosshammer Maximilian
HSV TRIATHLON KAERNTEN
Moški AUT HSV TRIATHLON KAERNTEN 04:52 (0:34) 22:17 (0:41) 16:10 0:44:35 >
Klub HSV TRIATHLON KAERNTEN
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 04:52 (0:34) 22:17 (0:41) 16:10
Rezultat: 0:44:35
5 . 245 Korošec Žiga
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS314 05:12 (0:32) 23:04 (0:47) 15:39 0:45:15 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS314
Časi: 05:12 (0:32) 23:04 (0:47) 15:39
Rezultat: 0:45:15
6 . 243 DEŽMAN Luka
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS305 05:29 (0:50) 24:00 (0:34) 14:56 0:45:51 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS305
Časi: 05:29 (0:50) 24:00 (0:34) 14:56
Rezultat: 0:45:51
7 . 228 Prelesnik France
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS129 06:02 (0:34) 25:55 (0:38) 14:43 0:47:54 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS129
Časi: 06:02 (0:34) 25:55 (0:38) 14:43
Rezultat: 0:47:54
8 . 259 Mazi Jamnik Arne
Moški SLO 04:47 (1:04) 26:23 (0:48) 15:03 0:48:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 04:47 (1:04) 26:23 (0:48) 15:03
Rezultat: 0:48:07
9 . 206 Florian Luca
HSV TRIATHLON KäRNTEN
Moški AUT HSV TRIATHLON KäRNTEN 05:37 (0:38) 24:25 (0:50) 17:45 0:49:16 >
Klub HSV TRIATHLON KäRNTEN
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 05:37 (0:38) 24:25 (0:50) 17:45
Rezultat: 0:49:16
10 . 235 Martinšek Tian
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS467 07:17 (0:26) 25:36 (0:42) 15:47 0:49:50 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS467
Časi: 07:17 (0:26) 25:36 (0:42) 15:47
Rezultat: 0:49:50
11 . 240 Seliškar Lovro
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS234 06:03 (0:38) 25:03 (0:42) 18:05 0:50:34 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS234
Časi: 06:03 (0:38) 25:03 (0:42) 18:05
Rezultat: 0:50:34
12 . 251 Klemen Jakob
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS082 05:57 (0:55) 25:58 (0:37) 17:20 0:50:49 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS082
Časi: 05:57 (0:55) 25:58 (0:37) 17:20
Rezultat: 0:50:49
13 . 250 Cerar Lovro
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS616 06:25 (0:33) 26:33 (0:51) 16:36 0:51:00 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS616
Časi: 06:25 (0:33) 26:33 (0:51) 16:36
Rezultat: 0:51:00
14 . 255 Rotovnik Bor
TK VELENJE
Moški SLO TK VELENJE 2021TZS397 05:05 (0:33) 26:33 (0:52) 20:33 0:53:38 >
Klub TK VELENJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS397
Časi: 05:05 (0:33) 26:33 (0:52) 20:33
Rezultat: 0:53:38
15 . 216 Brecelj Brin
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS174 06:42 (0:35) 27:24 (0:33) 20:26 0:55:43 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS174
Časi: 06:42 (0:35) 27:24 (0:33) 20:26
Rezultat: 0:55:43
16 . 249 Zupančič Izak
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS587 06:01 (0:39) 30:11 (1:00) 18:34 0:56:28 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS587
Časi: 06:01 (0:39) 30:11 (1:00) 18:34
Rezultat: 0:56:28
17 . 236 Podobnik Jakob
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS483 06:13 (0:46) 29:06 (0:40) 20:14 0:57:01 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS483
Časi: 06:13 (0:46) 29:06 (0:40) 20:14
Rezultat: 0:57:01
18 . 237 Rejc Rok
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS488 07:04 (0:54) 30:40 (0:37) 18:28 0:57:45 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS488
Časi: 07:04 (0:54) 30:40 (0:37) 18:28
Rezultat: 0:57:45
19 . 234 Istenič Luka
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS445 07:25 (0:37) 29:10 (0:39) 22:02 0:59:54 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS445
Časi: 07:25 (0:37) 29:10 (0:39) 22:02
Rezultat: 0:59:54
20 . 252 Ogrin Juš
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS097 06:43 (0:46) 29:58 (0:44) 22:05 1:00:19 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS097
Časi: 06:43 (0:46) 29:58 (0:44) 22:05
Rezultat: 1:00:19
21 . 220 Medvedec Matija Stefan
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS172 06:02 (0:37) 30:14 (0:58) 23:39 1:01:32 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS172
Časi: 06:02 (0:37) 30:14 (0:58) 23:39
Rezultat: 1:01:32
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 229 Prelesnik Tinkara
TK INLES RIKO RIBNICA
Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS130 05:28 (0:28) 25:18 (0:36) 14:05 0:45:57 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS130
Časi: 05:28 (0:28) 25:18 (0:36) 14:05
Rezultat: 0:45:57
2 . 212 Di Bernardo Sophie
SPORT AM WOERTHERSEE
Ženski AUT SPORT AM WOERTHERSEE 05:12 (0:27) 25:17 (0:37) 14:37 0:46:12 >
Klub SPORT AM WOERTHERSEE
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 05:12 (0:27) 25:17 (0:37) 14:37
Rezultat: 0:46:12
3 . 215 Bezlaj Anja
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE 2021TZS565 05:07 (0:36) 25:46 (0:33) 15:34 0:47:38 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS565
Časi: 05:07 (0:36) 25:46 (0:33) 15:34
Rezultat: 0:47:38
4 . 227 Kromar Urša
TK INLES RIKO RIBNICA
Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS117 05:59 (0:29) 26:18 (0:36) 15:17 0:48:41 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS117
Časi: 05:59 (0:29) 26:18 (0:36) 15:17
Rezultat: 0:48:41
5 . 238 Slanič Iva
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS489 05:41 (0:40) 25:43 (0:33) 17:01 0:49:41 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS489
Časi: 05:41 (0:40) 25:43 (0:33) 17:01
Rezultat: 0:49:41
6 . 226 Križan Mia
TK INLES RIKO RIBNICA
Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS136 05:21 (0:29) 25:44 (0:39) 19:10 0:51:25 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS136
Časi: 05:21 (0:29) 25:44 (0:39) 19:10
Rezultat: 0:51:25
7 . 201 Mincu Mia
AMS BEAGLE
Ženski SLO AMS BEAGLE 08:39 (0:47) 33:02 (1:01) 26:17 1:09:49 >
Klub AMS BEAGLE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 08:39 (0:47) 33:02 (1:01) 26:17
Rezultat: 1:09:49
KADETI-M
1 . 213 Peterka Jan
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS202 04:10 (0:23) 21:08 (0:32) 13:08 0:39:24 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS202
Časi: 04:10 (0:23) 21:08 (0:32) 13:08
Rezultat: 0:39:24
2 . 241 Belaj Nik
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS300 04:54 (0:28) 20:57 (0:36) 12:43 0:39:39 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS300
Časi: 04:54 (0:28) 20:57 (0:36) 12:43
Rezultat: 0:39:39
3 . 253 Pavlin Marcel
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS071 04:53 (0:32) 20:55 (0:35) 13:28 0:40:25 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS071
Časi: 04:53 (0:32) 20:55 (0:35) 13:28
Rezultat: 0:40:25
4 . 231 Žagar Taj
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS128 05:24 (0:28) 21:06 (0:37) 13:10 0:40:46 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS128
Časi: 05:24 (0:28) 21:06 (0:37) 13:10
Rezultat: 0:40:46
5 . 230 Žagar Jurij
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS126 05:42 (0:28) 22:02 (0:32) 12:33 0:41:18 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS126
Časi: 05:42 (0:28) 22:02 (0:32) 12:33
Rezultat: 0:41:18
6 . 247 Pilih Arne
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS333 04:26 (0:24) 21:55 (0:34) 15:31 0:42:52 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS333
Časi: 04:26 (0:24) 21:55 (0:34) 15:31
Rezultat: 0:42:52
7 . 244 DEŽMAN Anže
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS304 05:10 (0:29) 23:13 (0:40) 13:50 0:43:25 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS304
Časi: 05:10 (0:29) 23:13 (0:40) 13:50
Rezultat: 0:43:25
8 . 224 Vidmar Adam
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS168 05:11 (0:30) 23:30 (0:46) 16:27 0:46:25 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS168
Časi: 05:11 (0:30) 23:30 (0:46) 16:27
Rezultat: 0:46:25
9 . 222 Tomažič Valentin
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS181 05:44 (0:35) 25:01 (0:28) 15:04 0:46:54 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS181
Časi: 05:44 (0:35) 25:01 (0:28) 15:04
Rezultat: 0:46:54
10 . 208 Orlitsch Henri
HSV TRIATHLON KäRNTEN
Moški AUT HSV TRIATHLON KäRNTEN 05:11 (0:44) 22:48 (0:46) 17:37 0:47:09 >
Klub HSV TRIATHLON KäRNTEN
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 05:11 (0:44) 22:48 (0:46) 17:37
Rezultat: 0:47:09
11 . 248 Rifel Nejc
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS339 05:26 (0:30) 24:57 (0:45) 19:39 0:51:18 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS339
Časi: 05:26 (0:30) 24:57 (0:45) 19:39
Rezultat: 0:51:18
12 . 290 Strnad Volkar Brin
Moški SLO 08:49 (0:42) 30:37 (1:05) 20:59 1:02:13 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 08:49 (0:42) 30:37 (1:05) 20:59
Rezultat: 1:02:13
KADETINJE-Ž
1 . 210 RITTER Kathrin
HSV TRIATHLON KäRNTEN
Ženski AUT HSV TRIATHLON KäRNTEN 04:53 (0:24) 23:27 (0:41) 14:49 0:44:16 >
Klub HSV TRIATHLON KäRNTEN
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 04:53 (0:24) 23:27 (0:41) 14:49
Rezultat: 0:44:16
2 . 202 Colombo Maya
GO TRI TEAM
Ženski ITA GO TRI TEAM 05:03 (0:25) 24:07 (0:32) 15:04 0:45:12 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 05:03 (0:25) 24:07 (0:32) 15:04
Rezultat: 0:45:12
3 . 217 Kovic Urška
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS166 04:54 (0:28) 23:32 (0:34) 16:09 0:45:39 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS166
Časi: 04:54 (0:28) 23:32 (0:34) 16:09
Rezultat: 0:45:39
4 . 239 Sraka Luna
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS493 05:07 (0:33) 25:14 (0:36) 16:31 0:48:03 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS493
Časi: 05:07 (0:33) 25:14 (0:36) 16:31
Rezultat: 0:48:03
5 . 223 Valič Isa
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS170 05:40 (0:30) 25:22 (0:40) 16:14 0:48:27 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS170
Časi: 05:40 (0:30) 25:22 (0:40) 16:14
Rezultat: 0:48:27
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 295 Denša Ul
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana TZS2021xxx 04:05 (0:27) 19:03 (0:35) 11:27 0:35:38 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS2021xxx
Časi: 04:05 (0:27) 19:03 (0:35) 11:27
Rezultat: 0:35:38
2 . 233 Dolgan Tjaž
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS435 05:16 (0:26) 19:38 (0:44) 12:24 0:38:29 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS435
Časi: 05:16 (0:26) 19:38 (0:44) 12:24
Rezultat: 0:38:29
3 . 207 Kretschmer Leo
HSV TRIATHLON KäRNTEN
Moški AUT HSV TRIATHLON KäRNTEN 04:44 (0:25) 20:34 (0:45) 13:16 0:39:46 >
Klub HSV TRIATHLON KäRNTEN
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 04:44 (0:25) 20:34 (0:45) 13:16
Rezultat: 0:39:46
4 . 218 Kovic Januš
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS161 04:38 (0:24) 21:25 (0:34) 13:39 0:40:42 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS161
Časi: 04:38 (0:24) 21:25 (0:34) 13:39
Rezultat: 0:40:42
5 . 246 Mišvelj Saš
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS323 05:40 (0:44) 22:19 (0:45) 13:55 0:43:24 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS323
Časi: 05:40 (0:44) 22:19 (0:45) 13:55
Rezultat: 0:43:24
6 . 209 Orlitsch Felix
HSV TRIATHLON KäRNTEN
Moški AUT HSV TRIATHLON KäRNTEN 05:10 (0:21) 22:59 (0:40) 15:18 0:44:30 >
Klub HSV TRIATHLON KäRNTEN
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 05:10 (0:21) 22:59 (0:40) 15:18
Rezultat: 0:44:30
7 . 225 Vidmar Val
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS162 05:19 (0:33) 23:12 (0:38) 15:23 0:45:07 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS162
Časi: 05:19 (0:33) 23:12 (0:38) 15:23
Rezultat: 0:45:07
8 . 258 Kozjek Andrej
Moški SLO 06:33 (1:38) 24:39 (0:34) 14:18 0:47:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 06:33 (1:38) 24:39 (0:34) 14:18
Rezultat: 0:47:44
9 . 279 Dolinar Lenart
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 05:58 (1:35) 27:44 (0:43) 17:28 0:53:30 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 05:58 (1:35) 27:44 (0:43) 17:28
Rezultat: 0:53:30
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 211 RITTER Stephanie
HSV TRIATHLON KäRNTEN
Ženski AUT HSV TRIATHLON KäRNTEN 05:09 (0:28) 22:23 (0:33) 14:15 0:42:51 >
Klub HSV TRIATHLON KäRNTEN
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 05:09 (0:28) 22:23 (0:33) 14:15
Rezultat: 0:42:51
2 . 203 Pecorari Iris
GO TRI TEAM
Ženski ITA GO TRI TEAM 04:57 (0:32) 22:12 (0:46) 16:15 0:44:44 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 04:57 (0:32) 22:12 (0:46) 16:15
Rezultat: 0:44:44
3 . 219 Kržišnik Nika
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS164 05:07 (0:32) 24:30 (0:36) 15:06 0:45:53 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS164
Časi: 05:07 (0:32) 24:30 (0:36) 15:06
Rezultat: 0:45:53
4 . 204 Resen Giorgia
GO TRI TEAM
Ženski ITA GO TRI TEAM 90489 05:05 (0:24) 24:27 (0:34) 17:22 0:47:55 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 90489
Časi: 05:05 (0:24) 24:27 (0:34) 17:22
Rezultat: 0:47:55
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 337 Dobi Gergő
Moški HUN 0:19:10 (0:58) 0:56:45 (0:58) 0:38:02 1:55:55 >
Klub
Država HUN
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:19:10 (0:58) 0:56:45 (0:58) 0:38:02
Rezultat: 1:55:55
2 . 379 Kosovel Luka
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS620 0:23:31 (0:48) 0:57:53 (1:00) 0:38:44 2:01:59 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS620
Časi: 0:23:31 (0:48) 0:57:53 (1:00) 0:38:44
Rezultat: 2:01:59
3 . 398 Marenče Jan
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS231 0:26:20 (1:03) 0:54:31 (0:54) 0:43:06 2:05:56 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS231
Časi: 0:26:20 (1:03) 0:54:31 (0:54) 0:43:06
Rezultat: 2:05:56
ČLANI 1-M
1 . 377 Meden Matija
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS543 0:19:42 (1:06) 0:52:35 (0:34) 0:36:58 1:50:58 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS543
Časi: 0:19:42 (1:06) 0:52:35 (0:34) 0:36:58
Rezultat: 1:50:58
2 . 296 Pogačar Žan
Moški SLO 0:19:59 (1:26) 0:57:45 (1:05) 0:41:45 2:02:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:19:59 (1:26) 0:57:45 (1:05) 0:41:45
Rezultat: 2:02:02
3 . 408 Lipovšek Jan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS318 0:25:25 (1:16) 1:00:07 (0:31) 0:41:15 2:08:37 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS318
Časi: 0:25:25 (1:16) 1:00:07 (0:31) 0:41:15
Rezultat: 2:08:37
4 . 360 AL-KUWARI TAMIM JAMAL
QATAR TRIATHLON TEAM
Moški QAT QATAR TRIATHLON TEAM 0:29:23 (1:57) 0:57:33 (0:45) 0:40:40 2:10:20 >
Klub QATAR TRIATHLON TEAM
Država QAT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:29:23 (1:57) 0:57:33 (0:45) 0:40:40
Rezultat: 2:10:20
5 . 397 Iskra Simon
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS649 0:33:48 (1:22) 0:55:02 (0:40) 0:44:42 2:15:36 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS649
Časi: 0:33:48 (1:22) 0:55:02 (0:40) 0:44:42
Rezultat: 2:15:36
6 . 396 Höfferle Jakob
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS207 0:28:46 (1:06) 0:58:37 (0:42) 0:47:57 2:17:10 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS207
Časi: 0:28:46 (1:06) 0:58:37 (0:42) 0:47:57
Rezultat: 2:17:10
7 . 353 Špan Nino
JK TRI TEAM
Moški SLO JK TRI TEAM 2021TZS011 0:27:31 (1:58) 1:01:45 (1:26) 0:46:39 2:19:21 >
Klub JK TRI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS011
Časi: 0:27:31 (1:58) 1:01:45 (1:26) 0:46:39
Rezultat: 2:19:21
8 . 445 Tomažič Žiga
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 0:31:04 (2:24) 1:01:51 (1:42) 0:50:01 2:27:04 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:31:04 (2:24) 1:01:51 (1:42) 0:50:01
Rezultat: 2:27:04
9 . 364 Klemenc Blaž
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 0:33:47 (2:11) 1:04:47 (1:26) 0:53:22 2:35:35 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:33:47 (2:11) 1:04:47 (1:26) 0:53:22
Rezultat: 2:35:35
ČLANICE 1-Ž
1 . 366 Peterka Monika
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS203 0:27:32 (1:06) 1:02:13 (0:30) 0:46:31 2:17:53 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS203
Časi: 0:27:32 (1:06) 1:02:13 (0:30) 0:46:31
Rezultat: 2:17:53
2 . 391 Hočevar Katja
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS440 0:24:54 (0:54) 1:02:27 (0:32) 0:49:18 2:18:07 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS440
Časi: 0:24:54 (0:54) 1:02:27 (0:32) 0:49:18
Rezultat: 2:18:07
3 . 416 Pogačar Neža
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2021TZS096 0:22:02 (0:50) 1:07:33 (0:31) 0:51:03 2:22:01 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS096
Časi: 0:22:02 (0:50) 1:07:33 (0:31) 0:51:03
Rezultat: 2:22:01
4 . 407 Levec Jana
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS317 0:32:41 (2:51) 1:06:16 (0:55) 0:55:44 2:38:29 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS317
Časi: 0:32:41 (2:51) 1:06:16 (0:55) 0:55:44
Rezultat: 2:38:29
ČLANI 2-M
1 . 348 Kovačič Jaroslav
JK TRI TEAM
Moški SLO JK TRI TEAM 2021TZS001 0:19:44 (0:55) 0:49:55 (0:56) 0:38:12 1:49:43 >
Klub JK TRI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS001
Časi: 0:19:44 (0:55) 0:49:55 (0:56) 0:38:12
Rezultat: 1:49:43
2 . 393 Majdič Jure
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS371 0:20:14 (0:55) 0:54:04 (0:52) 0:40:06 1:56:13 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS371
Časi: 0:20:14 (0:55) 0:54:04 (0:52) 0:40:06
Rezultat: 1:56:13
3 . 343 LORBER Christoph
HSV Triathlon Kaernten
Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 0:22:01 (1:05) 0:55:25 (0:32) 0:37:36 1:56:41 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:22:01 (1:05) 0:55:25 (0:32) 0:37:36
Rezultat: 1:56:41
4 . 382 Dolinar Grega
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS132 0:22:36 (1:04) 0:52:44 (1:05) 0:39:37 1:57:08 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS132
Časi: 0:22:36 (1:04) 0:52:44 (1:05) 0:39:37
Rezultat: 1:57:08
5 . 428 Kotnik Gregor
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS315 0:25:20 (2:01) 0:57:21 (0:56) 0:41:51 2:07:30 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS315
Časi: 0:25:20 (2:01) 0:57:21 (0:56) 0:41:51
Rezultat: 2:07:30
6 . 430 Lopes Bruno
Moški PRT 0:24:41 (1:03) 1:02:15 (0:50) 0:40:38 2:09:29 >
Klub
Država PRT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:24:41 (1:03) 1:02:15 (0:50) 0:40:38
Rezultat: 2:09:29
7 . 298 Ivanjšek Egon
JK TRI TEAM
Moški SLO JK TRI TEAM 2021TZS008 0:25:25 (1:36) 0:53:28 (0:58) 0:48:03 2:09:32 >
Klub JK TRI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS008
Časi: 0:25:25 (1:36) 0:53:28 (0:58) 0:48:03
Rezultat: 2:09:32
8 . 440 Pretnar Anže
Moški SLO 0:24:18 (1:29) 0:58:15 (0:50) 0:45:10 2:10:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:24:18 (1:29) 0:58:15 (0:50) 0:45:10
Rezultat: 2:10:04
9 . 436 Piccinonno Raffaele
Moški ITA Ita 0:25:16 (0:44) 0:58:47 (0:41) 0:46:22 2:11:52 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: Ita
Časi: 0:25:16 (0:44) 0:58:47 (0:41) 0:46:22
Rezultat: 2:11:52
10 . 381 Vrhunc Tilen
TK GORENJSKA
Moški SLO TK GORENJSKA 2021TZS041 0:27:52 (1:34) 0:57:44 (1:10) 0:43:35 2:11:58 >
Klub TK GORENJSKA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS041
Časi: 0:27:52 (1:34) 0:57:44 (1:10) 0:43:35
Rezultat: 2:11:58
11 . 294 Klobučar Blaž
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 0:30:47 (1:00) 0:59:01 (0:37) 0:44:33 2:16:00 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:30:47 (1:00) 0:59:01 (0:37) 0:44:33
Rezultat: 2:16:00
12 . 439 Ponikvar Jure
Moški SLO 0:26:16 (1:58) 0:57:29 (1:37) 0:49:57 2:17:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:26:16 (1:58) 0:57:29 (1:37) 0:49:57
Rezultat: 2:17:18
13 . 361 ALMOHAMMED FAHAD AHMAD
QATAR TRIATHLON TEAM
Moški QAT QATAR TRIATHLON TEAM 0:29:55 (1:10) 1:00:54 (1:01) 0:49:02 2:22:03 >
Klub QATAR TRIATHLON TEAM
Država QAT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:29:55 (1:10) 1:00:54 (1:01) 0:49:02
Rezultat: 2:22:03
14 . 423 Cokan Robert
Moški SLO 0:32:18 (2:43) 1:03:03 (0:54) 0:44:59 2:23:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:32:18 (2:43) 1:03:03 (0:54) 0:44:59
Rezultat: 2:23:58
15 . 425 Drobnič Jurij
Moški SLO 0:28:17 (2:50) 0:59:53 (1:01) 0:56:14 2:28:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:28:17 (2:50) 0:59:53 (1:01) 0:56:14
Rezultat: 2:28:16
16 . 363 Katern Borut
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS186 0:27:17 (1:26) 1:03:18 (2:02) 0:54:25 2:28:31 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS186
Časi: 0:27:17 (1:26) 1:03:18 (2:02) 0:54:25
Rezultat: 2:28:31
17 . 340 žilavec Gašper
GOZILLA.SI
Moški SLO GOZILLA.SI 0:28:42 (2:36) 1:05:15 (1:13) 0:51:23 2:29:10 >
Klub GOZILLA.SI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:28:42 (2:36) 1:05:15 (1:13) 0:51:23
Rezultat: 2:29:10
18 . 413 Resnik Borut
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 0:37:24 (1:17) 1:01:22 (0:50) 0:48:55 2:29:51 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:37:24 (1:17) 1:01:22 (0:50) 0:48:55
Rezultat: 2:29:51
19 . 359 ALKAABI MOHAMMED RASHID
QATAR TRIATHLON TEAM
Moški QAT QATAR TRIATHLON TEAM 0:33:06 (2:14) 1:04:31 (1:30) 0:49:20 2:30:43 >
Klub QATAR TRIATHLON TEAM
Država QAT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:33:06 (2:14) 1:04:31 (1:30) 0:49:20
Rezultat: 2:30:43
20 . 427 Janež Naško
Moški SLO 0:36:12 (1:38) 1:05:11 (1:02) 0:51:14 2:35:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:36:12 (1:38) 1:05:11 (1:02) 0:51:14
Rezultat: 2:35:19
21 . 349 Likar Grega
JK TRI TEAM
Moški SLO JK TRI TEAM 0:32:49 (5:05) 1:03:44 (1:40) 0:59:40 2:43:01 >
Klub JK TRI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:32:49 (5:05) 1:03:44 (1:40) 0:59:40
Rezultat: 2:43:01
22 . 442 Sodnik Damjan
Moški SLO 0:45:17 (2:06) 1:03:43 (1:01) 0:51:30 2:43:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:45:17 (2:06) 1:03:43 (1:01) 0:51:30
Rezultat: 2:43:40
23 . 329 Vončina Blaž
/
Moški SLO / 0:41:57 (3:46) 1:06:52 (2:24) 0:53:24 2:48:25 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:41:57 (3:46) 1:06:52 (2:24) 0:53:24
Rezultat: 2:48:25
24 . 368 Žitko Jernej
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS201 0:33:51 (3:13) 1:06:36 (2:10) 1:04:36 2:50:27 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS201
Časi: 0:33:51 (3:13) 1:06:36 (2:10) 1:04:36
Rezultat: 2:50:27
25 . 444 Tavčar Rok
Moški SLO 0:33:39 (3:26) 1:16:40 (2:14) 1:07:35 3:03:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:33:39 (3:26) 1:16:40 (2:14) 1:07:35
Rezultat: 3:03:36
ČLANICE 2-Ž
1 . 383 Dolinar Majdič Simona
TK INLES RIKO RIBNICA
Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS133 0:22:09 (1:00) 1:01:23 (0:28) 0:43:23 2:08:25 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS133
Časi: 0:22:09 (1:00) 1:01:23 (0:28) 0:43:23
Rezultat: 2:08:25
2 . 424 Collovati Nikole
Ženski 0:25:34 (1:24) 1:03:26 (1:06) 0:52:21 2:23:53 >
Klub
Država
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 0:25:34 (1:24) 1:03:26 (1:06) 0:52:21
Rezultat: 2:23:53
3 . 441 Selan Špela
Ženski SLO 0:26:50 (1:45) 1:05:24 (1:26) 0:52:29 2:27:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 0:26:50 (1:45) 1:05:24 (1:26) 0:52:29
Rezultat: 2:27:56
4 . 417 Torkar Saša
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2021TZS076 0:32:32 (1:35) 1:03:30 (0:57) 0:49:49 2:28:25 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS076
Časi: 0:32:32 (1:35) 1:03:30 (0:57) 0:49:49
Rezultat: 2:28:25
5 . 447 Vidic Ana
Ženski SLO 0:29:02 (1:49) 1:03:44 (1:12) 1:02:19 2:38:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 0:29:02 (1:49) 1:03:44 (1:12) 1:02:19
Rezultat: 2:38:09
6 . 434 Oblak Karla
Ženski SLO 0:39:24 (3:47) 1:14:44 (1:30) 1:03:51 3:03:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 0:39:24 (3:47) 1:14:44 (1:30) 1:03:51
Rezultat: 3:03:18
VETERANI 1-M
1 . 385 Majdič Tomaž
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS131 0:20:15 (1:11) 0:56:15 (0:51) 0:42:31 2:01:05 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS131
Časi: 0:20:15 (1:11) 0:56:15 (0:51) 0:42:31
Rezultat: 2:01:05
2 . 369 Uršič Janez
ŠD KOLOKA
Moški SLO ŠD KOLOKA 0:28:26 (1:36) 0:56:39 (0:35) 0:41:46 2:09:04 >
Klub ŠD KOLOKA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:28:26 (1:36) 0:56:39 (0:35) 0:41:46
Rezultat: 2:09:04
3 . 386 Mihelič Dejan
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS119 0:28:37 (1:24) 0:55:43 (1:07) 0:44:08 2:11:01 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS119
Časi: 0:28:37 (1:24) 0:55:43 (1:07) 0:44:08
Rezultat: 2:11:01
4 . 380 Česen Grega
TK GORENJSKA
Moški SLO TK GORENJSKA 2021TZS027 0:25:34 (1:06) 1:00:46 (0:41) 0:44:36 2:12:45 >
Klub TK GORENJSKA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS027
Časi: 0:25:34 (1:06) 1:00:46 (0:41) 0:44:36
Rezultat: 2:12:45
5 . 336 Menard Miha
AŠK ŽABICE
Moški SLO AŠK ŽABICE 0:25:22 (1:49) 0:56:29 (0:46) 0:48:53 2:13:22 >
Klub AŠK ŽABICE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:25:22 (1:49) 0:56:29 (0:46) 0:48:53
Rezultat: 2:13:22
6 . 415 Hafner Uroš
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS075 0:29:22 (2:22) 0:57:48 (0:53) 0:44:39 2:15:07 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS075
Časi: 0:29:22 (2:22) 0:57:48 (0:53) 0:44:39
Rezultat: 2:15:07
7 . 374 Lepojič Sašo
TEAM BTS COMPANY
Moški SLO TEAM BTS COMPANY 2021TZS021 0:27:58 (1:38) 1:00:03 (0:47) 0:44:44 2:15:12 >
Klub TEAM BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS021
Časi: 0:27:58 (1:38) 1:00:03 (0:47) 0:44:44
Rezultat: 2:15:12
8 . 418 Torkar Gregor
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2018TZS374 0:29:15 (1:47) 1:01:01 (1:13) 0:45:49 2:19:07 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS374
Časi: 0:29:15 (1:47) 1:01:01 (1:13) 0:45:49
Rezultat: 2:19:07
9 . 346 Balabanič Damjan
JK TRI TEAM
Moški SLO JK TRI TEAM 2021TZS002 0:28:23 (2:05) 0:57:13 (1:14) 0:50:37 2:19:34 >
Klub JK TRI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS002
Časi: 0:28:23 (2:05) 0:57:13 (1:14) 0:50:37
Rezultat: 2:19:34
10 . 330 Česnik Damir
3K ŠPORT
Moški SLO 3K ŠPORT 2021TZS251 0:31:15 (2:00) 0:59:38 (1:02) 0:47:04 2:21:00 >
Klub 3K ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS251
Časi: 0:31:15 (2:00) 0:59:38 (1:02) 0:47:04
Rezultat: 2:21:00
11 . 412 Pohlen Boštjan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS336 0:26:21 (1:56) 1:02:25 (0:41) 0:49:44 2:21:09 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS336
Časi: 0:26:21 (1:56) 1:02:25 (0:41) 0:49:44
Rezultat: 2:21:09
12 . 420 Golič Matjaž
TRIATLON KLUB 3KM
Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 2021TZS530 0:28:20 (1:02) 1:03:23 (0:59) 0:48:41 2:22:27 >
Klub TRIATLON KLUB 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS530
Časi: 0:28:20 (1:02) 1:03:23 (0:59) 0:48:41
Rezultat: 2:22:27
13 . 356 Pavlič Marko
MAJSTRI LENART
Moški SLO MAJSTRI LENART 0:28:22 (1:29) 1:03:46 (1:00) 0:50:03 2:24:43 >
Klub MAJSTRI LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:28:22 (1:29) 1:03:46 (1:00) 0:50:03
Rezultat: 2:24:43
14 . 388 Škulj Miha
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS125 0:34:54 (1:17) 1:00:55 (1:18) 0:46:26 2:24:52 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS125
Časi: 0:34:54 (1:17) 1:00:55 (1:18) 0:46:26
Rezultat: 2:24:52
15 . 435 Paternoster Matevž
Moški SLO 0:32:42 (0:50) 1:01:54 (1:06) 0:49:51 2:26:25 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:32:42 (0:50) 1:01:54 (1:06) 0:49:51
Rezultat: 2:26:25
16 . 367 Švigelj Tim
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS519 0:32:35 (2:58) 1:00:15 (1:10) 0:50:33 2:27:33 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS519
Časi: 0:32:35 (2:58) 1:00:15 (1:10) 0:50:33
Rezultat: 2:27:33
17 . 410 Petek Matic
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS329 0:33:23 (1:50) 1:05:54 (1:23) 0:48:30 2:31:02 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS329
Časi: 0:33:23 (1:50) 1:05:54 (1:23) 0:48:30
Rezultat: 2:31:02
18 . 437 Planinc Matjaž
Moški SLO 2019TZS218 0:31:10 (2:01) 1:02:56 (2:25) 0:55:53 2:34:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS218
Časi: 0:31:10 (2:01) 1:02:56 (2:25) 0:55:53
Rezultat: 2:34:27
19 . 419 MEŽNARČIČ Andrej
TRENERT ŠD
Moški SLO TRENERT ŠD 2021TZS285 0:35:11 (1:20) 1:11:05 (1:48) 0:48:39 2:38:06 >
Klub TRENERT ŠD
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS285
Časi: 0:35:11 (1:20) 1:11:05 (1:48) 0:48:39
Rezultat: 2:38:06
20 . 370 Pregelj Matej
ŠD SOKOL BEžIGRAD
Moški SLO ŠD SOKOL BEžIGRAD 0:35:04 (3:30) 1:05:30 (1:31) 0:53:01 2:38:38 >
Klub ŠD SOKOL BEžIGRAD
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:35:04 (3:30) 1:05:30 (1:31) 0:53:01
Rezultat: 2:38:38
21 . 339 Pitton Giulio
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM 0:29:29 (3:17) 1:04:42 (2:35) 1:00:08 2:40:13 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:29:29 (3:17) 1:04:42 (2:35) 1:00:08
Rezultat: 2:40:13
22 . 357 Plahutnik Jaka
PLAJATEAM
Moški SLO PLAJATEAM 0:27:45 (1:50) 1:09:52 (2:12) 1:00:27 2:42:08 >
Klub PLAJATEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:27:45 (1:50) 1:09:52 (2:12) 1:00:27
Rezultat: 2:42:08
23 . 335 Hajduković Rok
AŠK ŽABICE
Moški SLO AŠK ŽABICE 0:25:18 (2:27) 1:10:16 (1:05) 1:06:19 2:45:27 >
Klub AŠK ŽABICE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:25:18 (2:27) 1:10:16 (1:05) 1:06:19
Rezultat: 2:45:27
24 . 355 Meh Primož
KEPIčI
Moški SLO KEPIčI 0:33:54 (2:26) 1:10:10 (1:20) 1:03:41 2:51:34 >
Klub KEPIčI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:33:54 (2:26) 1:10:10 (1:20) 1:03:41
Rezultat: 2:51:34
25 . 354 Kraner Vito
KD SELCE_ARCONT
Moški SLO KD SELCE_ARCONT 0:52:28 (3:39) 1:18:21 (2:58) 0:58:31 3:16:00 >
Klub KD SELCE_ARCONT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:52:28 (3:39) 1:18:21 (2:58) 0:58:31
Rezultat: 3:16:00
VETERANKE 1-Ž
1 . 405 Kompan Tanja
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS313 0:30:43 (1:38) 1:00:09 (0:33) 0:43:28 2:16:32 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS313
Časi: 0:30:43 (1:38) 1:00:09 (0:33) 0:43:28
Rezultat: 2:16:32
2 . 333 Vovko Barbara
3K ŠPORT
Ženski SLO 3K ŠPORT 2021TZS277 0:33:36 (2:43) 1:08:21 (1:23) 0:55:44 2:41:49 >
Klub 3K ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS277
Časi: 0:33:36 (2:43) 1:08:21 (1:23) 0:55:44
Rezultat: 2:41:49
3 . 365 Peterca Dina
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS621 0:33:44 (2:30) 1:08:19 (1:19) 1:02:07 2:48:00 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS621
Časi: 0:33:44 (2:30) 1:08:19 (1:19) 1:02:07
Rezultat: 2:48:00
4 . 375 Antonič Urška
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE 2021TZS556 0:39:39 (1:31) 1:15:07 (1:33) 1:10:37 3:08:30 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS556
Časi: 0:39:39 (1:31) 1:15:07 (1:33) 1:10:37
Rezultat: 3:08:30
VETERANI 2-M
1 . 352 Rožman Ambrož
JK TRI TEAM
Moški SLO JK TRI TEAM 2021TZS006 0:25:13 (1:43) 0:53:27 (0:58) 0:40:40 2:02:04 >
Klub JK TRI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS006
Časi: 0:25:13 (1:43) 0:53:27 (0:58) 0:40:40
Rezultat: 2:02:04
2 . 345 Pichler-klary Christian
HSV Triathlon Kaernten
Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 0:25:22 (1:41) 0:56:35 (0:53) 0:47:15 2:11:48 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:25:22 (1:41) 0:56:35 (0:53) 0:47:15
Rezultat: 2:11:48
3 . 387 Radivojević Aleksander
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS121 0:25:52 (1:14) 1:00:13 (0:49) 0:46:21 2:14:32 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS121
Časi: 0:25:52 (1:14) 1:00:13 (0:49) 0:46:21
Rezultat: 2:14:32
4 . 411 Pilih Tomaž
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS331 0:29:02 (1:27) 1:00:55 (1:14) 0:45:09 2:17:49 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS331
Časi: 0:29:02 (1:27) 1:00:55 (1:14) 0:45:09
Rezultat: 2:17:49
5 . 350 Molan Zalokar Marko
JK TRI TEAM
Moški SLO JK TRI TEAM 2021TZS004 0:33:52 (3:53) 1:04:05 (1:58) 0:53:48 2:37:38 >
Klub JK TRI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS004
Časi: 0:33:52 (3:53) 1:04:05 (1:58) 0:53:48
Rezultat: 2:37:38
6 . 443 Šajn Tomaž
Moški SLO 0:36:10 (1:51) 1:09:03 (1:34) 0:51:21 2:40:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:36:10 (1:51) 1:09:03 (1:34) 0:51:21
Rezultat: 2:40:00
7 . 392 Jakončič Boštjan
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS446 0:35:33 (3:41) 1:05:41 (0:47) 0:54:50 2:40:34 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS446
Časi: 0:35:33 (3:41) 1:05:41 (0:47) 0:54:50
Rezultat: 2:40:34
8 . 300 BUDYNSKY Dmytro
Moški 0:29:54 (4:13) 1:12:42 (1:52) 0:54:46 2:43:29 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:29:54 (4:13) 1:12:42 (1:52) 0:54:46
Rezultat: 2:43:29
9 . 433 Močnik Bernard
Moški SLO 0:32:28 (2:21) 1:08:59 (1:11) 1:06:29 2:51:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:32:28 (2:21) 1:08:59 (1:11) 1:06:29
Rezultat: 2:51:29
DNF10 . 384 Kromar Damijan
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS115 (1:17) 0:31:54 (9:45) DNF >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS115
Časi: (1:17) 0:31:54 (9:45)
Rezultat: DNF
VETERANKE 2-Ž
1 . 448 Willemsen Kirstin
Ženski 0:27:59 (1:32) 1:08:30 (1:38) 0:55:04 2:34:44 >
Klub
Država
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 0:27:59 (1:32) 1:08:30 (1:38) 0:55:04
Rezultat: 2:34:44
2 . 378 Kompara Karmen
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS155 0:34:36 (2:24) 1:07:17 (1:10) 1:01:24 2:46:54 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS155
Časi: 0:34:36 (2:24) 1:07:17 (1:10) 1:01:24
Rezultat: 2:46:54
3 . 400 Lotrič Dolinar Aleša
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:39:40 (2:31) 1:22:32 (2:01) 1:05:57 3:12:43 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 0:39:40 (2:31) 1:22:32 (2:01) 1:05:57
Rezultat: 3:12:43
VETERANI 3-M
1 . 338 Colombo Cristiano
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM 34202 0:26:22 (0:55) 1:00:30 (0:47) 0:48:20 2:16:56 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 34202
Časi: 0:26:22 (0:55) 1:00:30 (0:47) 0:48:20
Rezultat: 2:16:56
2 . 421 Glaser Bruno
TRIATLON KLUB KRšKO
Moški SLO TRIATLON KLUB KRšKO 2021TZS242 0:26:38 (1:28) 0:58:54 (1:01) 0:51:26 2:19:31 >
Klub TRIATLON KLUB KRšKO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS242
Časi: 0:26:38 (1:28) 0:58:54 (1:01) 0:51:26
Rezultat: 2:19:31
3 . 372 KAMPJUT GREGOR
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 2021TZS507 0:29:12 (2:18) 1:01:01 (1:05) 0:49:11 2:22:49 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS507
Časi: 0:29:12 (2:18) 1:01:01 (1:05) 0:49:11
Rezultat: 2:22:49
4 . 450 Žgajnar Miran
Moški SLO 0:32:22 (3:15) 1:03:41 (1:11) 0:46:17 2:26:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:32:22 (3:15) 1:03:41 (1:11) 0:46:17
Rezultat: 2:26:48
5 . 331 Podgornik Bojan
3K ŠPORT
Moški SLO 3K ŠPORT 2021TZS269 0:33:28 (2:25) 1:03:14 (1:17) 0:51:04 2:31:29 >
Klub 3K ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS269
Časi: 0:33:28 (2:25) 1:03:14 (1:17) 0:51:04
Rezultat: 2:31:29
6 . 341 DOLINAR Gregor.
GRS KRANJ
Moški SLO GRS KRANJ 0:31:19 (2:11) 1:08:26 (1:15) 0:52:16 2:35:29 >
Klub GRS KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:31:19 (2:11) 1:08:26 (1:15) 0:52:16
Rezultat: 2:35:29
7 . 438 Podbevšek Robert
Moški SLO 0:32:27 (3:21) 1:08:33 (1:08) 0:51:24 2:36:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:32:27 (3:21) 1:08:33 (1:08) 0:51:24
Rezultat: 2:36:54
8 . 371 Leitinger Luka
ŠD TRIS
Moški SLO ŠD TRIS 0:30:39 (3:37) 1:06:46 (1:16) 0:56:16 2:38:35 >
Klub ŠD TRIS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:30:39 (3:37) 1:06:46 (1:16) 0:56:16
Rezultat: 2:38:35
9 . 449 Zavrsnik Rok
Moški SLO 0:25:30 (2:59) 1:05:38 (1:08) 1:04:57 2:40:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:25:30 (2:59) 1:05:38 (1:08) 1:04:57
Rezultat: 2:40:14
10 . 362 Cepec Miro
SKB D.D.
Moški SLO SKB D.D. 0:38:02 (3:33) 1:03:17 (2:23) 0:58:32 2:45:49 >
Klub SKB D.D.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:38:02 (3:33) 1:03:17 (2:23) 0:58:32
Rezultat: 2:45:49
11 . 401 Egart Janez
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS307 0:30:51 (6:51) 1:10:24 (2:44) 0:55:55 2:46:47 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS307
Časi: 0:30:51 (6:51) 1:10:24 (2:44) 0:55:55
Rezultat: 2:46:47
12 . 334 Trebec Marko
4EVER2GEDR
Moški SLO 4EVER2GEDR 0:33:12 (3:16) 1:09:52 (2:31) 0:58:49 2:47:42 >
Klub 4EVER2GEDR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:33:12 (3:16) 1:09:52 (2:31) 0:58:49
Rezultat: 2:47:42
13 . 446 Tomažič Aleš
Moški SLO 0:43:21 (2:39) 1:14:43 (1:06) 1:05:03 3:06:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:43:21 (2:39) 1:14:43 (1:06) 1:05:03
Rezultat: 3:06:54
VETERANI 4-M
1 . 406 KOMPAN ZLATKO
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS312 0:26:48 (1:08) 0:52:15 (0:41) 0:47:13 2:08:08 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS312
Časi: 0:26:48 (1:08) 0:52:15 (0:41) 0:47:13
Rezultat: 2:08:08
2 . 414 Romšak Matija
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS340 0:26:46 (1:48) 1:00:12 (0:54) 0:46:34 2:16:17 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS340
Časi: 0:26:46 (1:48) 1:00:12 (0:54) 0:46:34
Rezultat: 2:16:17
3 . 402 Hren Marko
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS309 0:33:18 (1:41) 1:00:53 (0:56) 0:48:44 2:25:34 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS309
Časi: 0:33:18 (1:41) 1:00:53 (0:56) 0:48:44
Rezultat: 2:25:34
4 . 351 Petrič Slavko
JK TRI TEAM
Moški SLO JK TRI TEAM 2021TZS005 0:26:43 (1:46) 1:01:06 (1:06) 0:56:00 2:26:44 >
Klub JK TRI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS005
Časi: 0:26:43 (1:46) 1:01:06 (1:06) 0:56:00
Rezultat: 2:26:44
5 . 422 Jansen Kees
TV DE BOLLENSTREEK
Moški TV DE BOLLENSTREEK 38997 0:26:48 (1:59) 1:03:28 (3:08) 0:54:36 2:30:01 >
Klub TV DE BOLLENSTREEK
Država
Spol: Moški
Licenca: 38997
Časi: 0:26:48 (1:59) 1:03:28 (3:08) 0:54:36
Rezultat: 2:30:01
6 . 409 Martič Zvezdan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS321 0:28:49 (1:17) 1:08:18 (0:38) 0:56:00 2:35:04 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS321
Časi: 0:28:49 (1:17) 1:08:18 (0:38) 0:56:00
Rezultat: 2:35:04
7 . 344 Oberluggauer Ewald
HSV Triathlon Kaernten
Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 0:35:02 (2:13) 1:07:48 (1:09) 0:57:19 2:43:33 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:35:02 (2:13) 1:07:48 (1:09) 0:57:19
Rezultat: 2:43:33
8 . 434 Janković Dušan
PULZ šPORT
Moški SLO PULZ šPORT 0:39:24 (3:47) 1:14:44 (1:30) 1:03:51 3:03:18 >
Klub PULZ šPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:39:24 (3:47) 1:14:44 (1:30) 1:03:51
Rezultat: 3:03:18
VETERANI 5-M
1 . 390 Debenec Bojan
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS431 0:29:26 (1:54) 1:05:15 (1:32) 1:01:22 2:39:30 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS431
Časi: 0:29:26 (1:54) 1:05:15 (1:32) 1:01:22
Rezultat: 2:39:30
2 . 394 Trojar Bojan
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS359 0:35:06 (1:59) 1:12:45 (1:13) 0:58:23 2:49:28 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS359
Časi: 0:35:06 (1:59) 1:12:45 (1:13) 0:58:23
Rezultat: 2:49:28
3 . 426 Duc Miro
Moški SLO 0:41:15 (3:15) 1:12:11 (0:46) 0:59:18 2:56:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:41:15 (3:15) 1:12:11 (0:46) 0:59:18
Rezultat: 2:56:47
4 . 404 Knap Bojan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2019TZS463 0:38:30 (1:59) 1:18:01 (1:30) 1:16:06 3:16:07 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS463
Časi: 0:38:30 (1:59) 1:18:01 (1:30) 1:16:06
Rezultat: 3:16:07
5 . 431 Maksl Franc
Moški SLO 0:53:18 (3:43) 1:26:53 (2:07) 1:09:31 3:35:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:53:18 (3:43) 1:26:53 (2:07) 1:09:31
Rezultat: 3:35:34
VETERANI 6-M
1 . 332 Škrabanja Arno
3K ŠPORT
Moški 3K ŠPORT 2021TZS274 0:30:17 (1:53) 1:03:19 (1:05) 0:53:59 2:30:36 >
Klub 3K ŠPORT
Država
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS274
Časi: 0:30:17 (1:53) 1:03:19 (1:05) 0:53:59
Rezultat: 2:30:36
2 . 395 Aćimović Radovan
TK MARATON PTUJ
Moški SLO TK MARATON PTUJ 2021TZS407 0:32:34 (2:00) 1:07:32 (1:20) 0:57:50 2:41:18 >
Klub TK MARATON PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS407
Časi: 0:32:34 (2:00) 1:07:32 (1:20) 0:57:50
Rezultat: 2:41:18
3 . 432 Milikič Boris
Moški SLO 0:48:59 (6:20) 1:23:51 (4:03) 1:14:20 3:37:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 0:48:59 (6:20) 1:23:51 (4:03) 1:14:20
Rezultat: 3:37:34

Komentarji

 

Mobile content