Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Duatlon Ribnica 2021

Duatlon Tekma:Duatlon Ribnica 2021 Datum:02.10.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Tek 1 Kolo Tek 2 REZULTAT Zaost. Več
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 71 Mlakar Nace
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS088 09:36 16:43 06:23 32:44 -- >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS088
Tek 1: 09:36
Kolo: 16:43
Tek 2: 06:23
REZULTAT: 32:44
Zaost.: --
:
2 . 59 Mori Maks
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS473 09:36 16:43 06:37 32:57 +00:13 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS473
Tek 1: 09:36
Kolo: 16:43
Tek 2: 06:37
REZULTAT: 32:57
Zaost.: +00:13
:
3 . 50 Antolič Bor
Moški SLO 09:52 16:17 06:59 33:09 +00:25 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Tek 1: 09:52
Kolo: 16:17
Tek 2: 06:59
REZULTAT: 33:09
Zaost.: +00:25
:
4 . 69 Čampa Matevž
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS227 09:54 17:27 07:29 34:51 +02:07 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS227
Tek 1: 09:54
Kolo: 17:27
Tek 2: 07:29
REZULTAT: 34:51
Zaost.: +02:07
:
5 . 72 Klemen Jakob
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS082 10:22 17:33 07:38 35:33 +02:49 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS082
Tek 1: 10:22
Kolo: 17:33
Tek 2: 07:38
REZULTAT: 35:33
Zaost.: +02:49
:
6 . 51 Bregar Jakob
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 10:16 17:37 07:40 35:35 +02:51 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Tek 1: 10:16
Kolo: 17:37
Tek 2: 07:40
REZULTAT: 35:35
Zaost.: +02:51
:
7 . 68 Seliškar Lovro
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS234 10:39 17:31 07:36 35:46 +03:02 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS234
Tek 1: 10:39
Kolo: 17:31
Tek 2: 07:36
REZULTAT: 35:46
Zaost.: +03:02
:
8 . 60 Martinšek Tian
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS467 10:18 17:56 07:45 36:01 +03:17 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS467
Tek 1: 10:18
Kolo: 17:56
Tek 2: 07:45
REZULTAT: 36:01
Zaost.: +03:17
:
9 . 54 Prelesnik France
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS129 10:37 18:38 06:58 36:14 +03:30 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS129
Tek 1: 10:37
Kolo: 18:38
Tek 2: 06:58
REZULTAT: 36:14
Zaost.: +03:30
:
10 . 65 Jarc Tine
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 09:52 20:02 07:31 37:26 +04:42 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Tek 1: 09:52
Kolo: 20:02
Tek 2: 07:31
REZULTAT: 37:26
Zaost.: +04:42
:
11 . 61 Istenič Luka
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS445 12:00 18:12 07:46 37:59 +05:15 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS445
Tek 1: 12:00
Kolo: 18:12
Tek 2: 07:46
REZULTAT: 37:59
Zaost.: +05:15
:
12 . 52 Zupančič Izak
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS587 12:05 18:56 08:50 39:51 +07:07 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS587
Tek 1: 12:05
Kolo: 18:56
Tek 2: 08:50
REZULTAT: 39:51
Zaost.: +07:07
:
13 . 36 Rejc Rok
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS607 12:13 19:49 08:16 40:19 +07:35 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS607
Tek 1: 12:13
Kolo: 19:49
Tek 2: 08:16
REZULTAT: 40:19
Zaost.: +07:35
:
14 . 62 Berkopec Brin
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS421 10:19 23:55 07:41 41:56 +09:12 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS421
Tek 1: 10:19
Kolo: 23:55
Tek 2: 07:41
REZULTAT: 41:56
Zaost.: +09:12
:
15 . 70 Bartelj Miha
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS225 14:24 18:47 08:51 42:03 +09:19 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS225
Tek 1: 14:24
Kolo: 18:47
Tek 2: 08:51
REZULTAT: 42:03
Zaost.: +09:19
:
16 . 58 Podobnik Jakob
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS483 13:22 20:22 08:19 42:04 +09:20 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS483
Tek 1: 13:22
Kolo: 20:22
Tek 2: 08:19
REZULTAT: 42:04
Zaost.: +09:20
:
17 . 37 Koprivnjak Ažbe
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS573 12:44 21:57 08:44 43:26 +10:42 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS573
Tek 1: 12:44
Kolo: 21:57
Tek 2: 08:44
REZULTAT: 43:26
Zaost.: +10:42
:
18 . 57 Rihar Val
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS485 15:58 20:03 10:25 46:27 +13:43 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS485
Tek 1: 15:58
Kolo: 20:03
Tek 2: 10:25
REZULTAT: 46:27
Zaost.: +13:43
:
DNS 53 Korošec Žiga
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS587 DNS >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS587
Tek 1:
Kolo:
Tek 2:
REZULTAT: DNS
Zaost.:
:
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 56 Kromar Urša
TK INLES RIKO RIBNICA
Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS117 10:10 17:15 06:33 33:58 -- >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS117
Tek 1: 10:10
Kolo: 17:15
Tek 2: 06:33
REZULTAT: 33:58
Zaost.: --
:
2 . 55 Prelesnik Tinkara
TK INLES RIKO RIBNICA
Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS130 10:10 17:15 06:33 33:59 +00:01 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS130
Tek 1: 10:10
Kolo: 17:15
Tek 2: 06:33
REZULTAT: 33:59
Zaost.: +00:01
:
3 . 73 Bezlaj Anja
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE 2021TZS565 10:10 17:55 07:22 35:28 +01:29 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS565
Tek 1: 10:10
Kolo: 17:55
Tek 2: 07:22
REZULTAT: 35:28
Zaost.: +01:29
:
4 . 63 Slanič Iva
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS489 11:21 18:49 07:48 38:00 +04:01 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS489
Tek 1: 11:21
Kolo: 18:49
Tek 2: 07:48
REZULTAT: 38:00
Zaost.: +04:01
:
5 . 64 Hrenko Erin
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS441 11:22 18:50 07:49 38:02 +04:03 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS441
Tek 1: 11:22
Kolo: 18:50
Tek 2: 07:49
REZULTAT: 38:02
Zaost.: +04:03
:
6 . 66 Pajk Neja
TK LOGATEC
Ženski SLO TK LOGATEC 2021TZS356 12:01 18:50 08:29 39:22 +05:23 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS356
Tek 1: 12:01
Kolo: 18:50
Tek 2: 08:29
REZULTAT: 39:22
Zaost.: +05:23
:
7 . 67 Dolšak Ariana
TK LOGATEC
Ženski SLO TK LOGATEC 2021TZS363 12:15 20:19 08:50 41:25 +07:26 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS363
Tek 1: 12:15
Kolo: 20:19
Tek 2: 08:50
REZULTAT: 41:25
Zaost.: +07:26
:
KADETI-M
1 . 82 Bratun Domen
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS423 08:50 15:26 05:43 30:00 -- >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS423
Tek 1: 08:50
Kolo: 15:26
Tek 2: 05:43
REZULTAT: 30:00
Zaost.: --
:
2 . 78 Žagar Jurij
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS126 08:52 15:31 05:43 30:07 +00:07 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS126
Tek 1: 08:52
Kolo: 15:31
Tek 2: 05:43
REZULTAT: 30:07
Zaost.: +00:07
:
3 . 79 Žagar Jurij
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS127 08:51 15:30 05:52 30:13 +00:13 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS127
Tek 1: 08:51
Kolo: 15:30
Tek 2: 05:52
REZULTAT: 30:13
Zaost.: +00:13
:
4 . 74 Peterka Jan
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS202 08:51 15:30 06:09 30:31 +00:31 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS202
Tek 1: 08:51
Kolo: 15:30
Tek 2: 06:09
REZULTAT: 30:31
Zaost.: +00:31
:
5 . 80 Žagar Taj
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS128 09:03 15:19 06:35 30:57 +00:57 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS128
Tek 1: 09:03
Kolo: 15:19
Tek 2: 06:35
REZULTAT: 30:57
Zaost.: +00:57
:
6 . 84 Šalamun Jaša
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS354 09:55 16:23 06:58 33:17 +03:17 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS354
Tek 1: 09:55
Kolo: 16:23
Tek 2: 06:58
REZULTAT: 33:17
Zaost.: +03:17
:
7 . 76 Majdič Luka
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS319 10:22 17:02 07:33 34:58 +04:58 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS319
Tek 1: 10:22
Kolo: 17:02
Tek 2: 07:33
REZULTAT: 34:58
Zaost.: +04:58
:
8 . 83 Tanze Miran
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS352 08:50 16:05 11:53 36:48 +06:48 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS352
Tek 1: 08:50
Kolo: 16:05
Tek 2: 11:53
REZULTAT: 36:48
Zaost.: +06:48
:
9 . 81 Jurman Samo
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS449 11:12 18:11 07:56 37:20 +07:20 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS449
Tek 1: 11:12
Kolo: 18:11
Tek 2: 07:56
REZULTAT: 37:20
Zaost.: +07:20
:
DNS 77 Belaj Nik
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS300 DNS >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS300
Tek 1:
Kolo:
Tek 2:
REZULTAT: DNS
Zaost.:
:
DNS 75 Pilih Arne
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS319 DNS >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS319
Tek 1:
Kolo:
Tek 2:
REZULTAT: DNS
Zaost.:
:
KADETINJE-Ž
1 . 86 Kotnik Zoja
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS454 10:56 17:47 07:37 36:20 -- >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS454
Tek 1: 10:56
Kolo: 17:47
Tek 2: 07:37
REZULTAT: 36:20
Zaost.: --
:
DNS 85 Sraka Luna
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS493 DNS >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS493
Tek 1:
Kolo:
Tek 2:
REZULTAT: DNS
Zaost.:
:
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 12 Dolgan Tjaž
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS435 15:44 37:55 09:03 1:02:42 -- >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS435
Tek 1: 15:44
Kolo: 37:55
Tek 2: 09:03
REZULTAT: 1:02:42
Zaost.: --
:
2 . 17 Pavlin David Aljoša
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS070 15:43 39:11 09:21 1:04:16 +01:33 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS070
Tek 1: 15:43
Kolo: 39:11
Tek 2: 09:21
REZULTAT: 1:04:16
Zaost.: +01:33
:
3 . 13 Bojanc Domen
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS092 15:45 39:12 09:30 1:04:27 +01:44 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS092
Tek 1: 15:45
Kolo: 39:12
Tek 2: 09:30
REZULTAT: 1:04:27
Zaost.: +01:44
:
4 . 14 Vimos Kocbek Nevan
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS503 15:50 39:13 09:25 1:04:29 +01:46 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS503
Tek 1: 15:50
Kolo: 39:13
Tek 2: 09:25
REZULTAT: 1:04:29
Zaost.: +01:46
:
5 . 16 Špan Garibaldi Žan Paskal
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS497 18:32 44:39 15:14 1:18:25 +15:42 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS497
Tek 1: 18:32
Kolo: 44:39
Tek 2: 15:14
REZULTAT: 1:18:25
Zaost.: +15:42
:
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 45 Maradin Manca
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS320 21:07 46:14 12:45 1:20:07 -- >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS320
Tek 1: 21:07
Kolo: 46:14
Tek 2: 12:45
REZULTAT: 1:20:07
Zaost.: --
:
2 . 46 Kržišnik Nika
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS164 20:55 51:08 12:06 1:24:10 +04:02 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS164
Tek 1: 20:55
Kolo: 51:08
Tek 2: 12:06
REZULTAT: 1:24:10
Zaost.: +04:02
:
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 2 Medved Jakob
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS470 14:52 38:45 08:40 1:02:17 -- >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS470
Tek 1: 14:52
Kolo: 38:45
Tek 2: 08:40
REZULTAT: 1:02:17
Zaost.: --
:
2 . 3 Podgoršek Žiga
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS083 14:52 40:19 08:10 1:03:22 +01:04 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS083
Tek 1: 14:52
Kolo: 40:19
Tek 2: 08:10
REZULTAT: 1:03:22
Zaost.: +01:04
:
3 . 147 Kosovel Luka
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS620 16:10 39:57 09:35 1:05:44 +03:26 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS620
Tek 1: 16:10
Kolo: 39:57
Tek 2: 09:35
REZULTAT: 1:05:44
Zaost.: +03:26
:
4 . 18 Verbič Črt
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS081 16:53 39:12 10:37 1:06:43 +04:25 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS081
Tek 1: 16:53
Kolo: 39:12
Tek 2: 10:37
REZULTAT: 1:06:43
Zaost.: +04:25
:
DNS 4 Podgoršek Nejc
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS084 15:41 DNF >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS084
Tek 1: 15:41
Kolo:
Tek 2:
REZULTAT: DNF
Zaost.:
:
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 40 Bartol Monika
TK INLES RIKO RIBNICA
Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS110 17:17 43:28 10:10 1:10:55 -- >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS110
Tek 1: 17:17
Kolo: 43:28
Tek 2: 10:10
REZULTAT: 1:10:55
Zaost.: --
:
2 . 44 Pilih Vita
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS332 24:26 46:05 14:03 1:24:35 +13:39 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS332
Tek 1: 24:26
Kolo: 46:05
Tek 2: 14:03
REZULTAT: 1:24:35
Zaost.: +13:39
:
3 . 43 Mohar Gradišek Neža
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2021TZS073 20:59 51:04 15:07 1:27:11 +16:16 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS073
Tek 1: 20:59
Kolo: 51:04
Tek 2: 15:07
REZULTAT: 1:27:11
Zaost.: +16:16
:
ČLANI 1-M
1 . 8 Iskra Simon
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS209 16:14 37:26 09:38 1:03:18 -- >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS209
Tek 1: 16:14
Kolo: 37:26
Tek 2: 09:38
REZULTAT: 1:03:18
Zaost.: --
:
2 . 10 Lipovšek Jan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS318 16:53 38:09 09:48 1:04:50 +01:31 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS318
Tek 1: 16:53
Kolo: 38:09
Tek 2: 09:48
REZULTAT: 1:04:50
Zaost.: +01:31
:
3 . 9 Škufca Maks
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS123 16:56 38:07 10:03 1:05:06 +01:47 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS123
Tek 1: 16:56
Kolo: 38:07
Tek 2: 10:03
REZULTAT: 1:05:06
Zaost.: +01:47
:
4 . 5 Dečman Matej
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS113 17:02 38:02 10:17 1:05:22 +02:03 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS113
Tek 1: 17:02
Kolo: 38:02
Tek 2: 10:17
REZULTAT: 1:05:22
Zaost.: +02:03
:
5 . 19 Rozman Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS221 18:15 42:22 11:31 1:12:08 +08:49 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS221
Tek 1: 18:15
Kolo: 42:22
Tek 2: 11:31
REZULTAT: 1:12:08
Zaost.: +08:49
:
6 . 11 Šobar Primož
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS139 19:48 42:53 11:41 1:14:22 +11:03 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS139
Tek 1: 19:48
Kolo: 42:53
Tek 2: 11:41
REZULTAT: 1:14:22
Zaost.: +11:03
:
ČLANICE 1-Ž
1 . 41 Peterka Monika
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS203 19:13 45:51 11:21 1:16:26 -- >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS203
Tek 1: 19:13
Kolo: 45:51
Tek 2: 11:21
REZULTAT: 1:16:26
Zaost.: --
:
2 . 42 Pogačar Neža
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2021TZS096 20:08 37:04 21:53 1:19:06 +02:39 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS096
Tek 1: 20:08
Kolo: 37:04
Tek 2: 21:53
REZULTAT: 1:19:06
Zaost.: +02:39
:
ČLANI 2-M
1 . 1 Cebin Bojan
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS112 15:45 38:41 09:36 1:04:03 -- >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS112
Tek 1: 15:45
Kolo: 38:41
Tek 2: 09:36
REZULTAT: 1:04:03
Zaost.: --
:
2 . 6 Majdič Jure
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS137 16:57 38:08 10:30 1:05:35 +01:31 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS137
Tek 1: 16:57
Kolo: 38:08
Tek 2: 10:30
REZULTAT: 1:05:35
Zaost.: +01:31
:
VETERANI 1-M
1 . 23 Vehar Borut
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS224 16:53 38:09 10:09 1:05:12 -- >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS224
Tek 1: 16:53
Kolo: 38:09
Tek 2: 10:09
REZULTAT: 1:05:12
Zaost.: --
:
2 . 7 Mihelič Dejan
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS119 17:10 38:47 10:00 1:05:59 +00:46 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS119
Tek 1: 17:10
Kolo: 38:47
Tek 2: 10:00
REZULTAT: 1:05:59
Zaost.: +00:46
:
3 . 22 Šalamun Darko
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS353 17:01 39:05 10:09 1:06:15 +01:02 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS353
Tek 1: 17:01
Kolo: 39:05
Tek 2: 10:09
REZULTAT: 1:06:15
Zaost.: +01:02
:
4 . 21 Harnold Peter
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS369 17:40 43:08 10:28 1:11:17 +06:04 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS369
Tek 1: 17:40
Kolo: 43:08
Tek 2: 10:28
REZULTAT: 1:11:17
Zaost.: +06:04
:
5 . 20 MIHELIČ Igor
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 19:33 43:09 11:31 1:14:14 +09:01 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Tek 1: 19:33
Kolo: 43:09
Tek 2: 11:31
REZULTAT: 1:14:14
Zaost.: +09:01
:
6 . 24 Meh Jure
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS216 19:56 42:46 12:00 1:14:43 +09:30 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS216
Tek 1: 19:56
Kolo: 42:46
Tek 2: 12:00
REZULTAT: 1:14:43
Zaost.: +09:30
:
VETERANI 2-M
1 . 27 Šuligoj Gorazd
TK VELENJE
Moški SLO TK VELENJE 2021TZS391 17:00 39:37 09:45 1:06:22 -- >
Klub TK VELENJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS391
Tek 1: 17:00
Kolo: 39:37
Tek 2: 09:45
REZULTAT: 1:06:22
Zaost.: --
:
2 . 28 Pavlin Gregor
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 18:13 43:26 11:01 1:12:40 +06:17 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Tek 1: 18:13
Kolo: 43:26
Tek 2: 11:01
REZULTAT: 1:12:40
Zaost.: +06:17
:
3 . 25 Babici Andrea
SD3 SPORT
Moški SLO SD3 SPORT 2021TZS200 19:36 42:20 11:03 1:12:59 +06:36 >
Klub SD3 SPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS200
Tek 1: 19:36
Kolo: 42:20
Tek 2: 11:03
REZULTAT: 1:12:59
Zaost.: +06:36
:
4 . 26 Zupančič Martin
3K ŠPORT
Moški SLO 3K ŠPORT 2021TZS583 21:58 49:13 13:15 1:24:26 +18:03 >
Klub 3K ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS583
Tek 1: 21:58
Kolo: 49:13
Tek 2: 13:15
REZULTAT: 1:24:26
Zaost.: +18:03
:
VETERANKE 2-Ž
1 . 47 NOVEL MARINA
ŠD 3Šport
Ženski SLO ŠD 3Šport 2021TZS199 22:24 49:43 13:08 1:25:16 -- >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS199
Tek 1: 22:24
Kolo: 49:43
Tek 2: 13:08
REZULTAT: 1:25:16
Zaost.: --
:
VETERANI 3-M
1 . 29 Krajnc Igor
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS456 24:38 53:08 15:27 1:33:14 -- >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS456
Tek 1: 24:38
Kolo: 53:08
Tek 2: 15:27
REZULTAT: 1:33:14
Zaost.: --
:
VETERANI 4-M
1 . 30 GROSS Samo
KARATE KLUB SENSEI
Moški SLO KARATE KLUB SENSEI 22:29 48:37 13:44 1:24:50 -- >
Klub KARATE KLUB SENSEI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Tek 1: 22:29
Kolo: 48:37
Tek 2: 13:44
REZULTAT: 1:24:50
Zaost.: --
:
2 . 32 Prah Andrej
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS218 24:22 49:18 14:19 1:28:00 +03:09 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS218
Tek 1: 24:22
Kolo: 49:18
Tek 2: 14:19
REZULTAT: 1:28:00
Zaost.: +03:09
:
3 . 33 Makovec Igor
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS215 24:23 51:56 16:29 1:32:49 +07:58 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS215
Tek 1: 24:23
Kolo: 51:56
Tek 2: 16:29
REZULTAT: 1:32:49
Zaost.: +07:58
:
VETERANI 6-M
1 . 48 Aćimović Radovan
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 2021TZS407 22:23 51:03 12:51 1:26:18 -- >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS407
Tek 1: 22:23
Kolo: 51:03
Tek 2: 12:51
REZULTAT: 1:26:18
Zaost.: --
:

Komentarji

 

Mobile content