Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: XCO Samobor UCI C1 2021 U23-Elite

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Samobor UCI C1 2021 U23-Elite Datum:20.06.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Laps Čas Gap Več
U23+ELITE-M
1 . 6 Agostinelli Alessio
KTM PROTEK ELETTROSYSTEM
Moški ITA KTM PROTEK ELETTROSYSTEM 10011133459 6 1:24:39 - >
Klub KTM PROTEK ELETTROSYSTEM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011133459
Laps: 6
Čas: 1:24:39
Gap: -
2 . 3 Parti András
UTE
Moški HUN UTE 10004031140 6 1:26:13 +01:33 >
Klub UTE
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10004031140
Laps: 6
Čas: 1:26:13
Gap: +01:33
3 . 1 Naglič Rok
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 10009079180 6 1:26:41 +02:02 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009079180
Laps: 6
Čas: 1:26:41
Gap: +02:02
4 . 2 BOUCHARD Léandre
Pivot Cycles - OTE
Moški CAN Pivot Cycles - OTE 10090960318 6 1:26:42 +02:02 >
Klub Pivot Cycles - OTE
Država CAN
Spol: Moški
Licenca: 10090960318
Laps: 6
Čas: 1:26:42
Gap: +02:02
5 . 16 ŠEVCŮ Tomáš
AMENITY EXTREM SPORT TEAM
Moški CZE AMENITY EXTREM SPORT TEAM 10015771473 6 1:27:23 +02:43 >
Klub AMENITY EXTREM SPORT TEAM
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10015771473
Laps: 6
Čas: 1:27:23
Gap: +02:43
6 . 10 MARC-ANDRE Fortier
Pivot Cycles - OTE
Moški CAN Pivot Cycles - OTE 10008815058 6 1:27:40 +03:01 >
Klub Pivot Cycles - OTE
Država CAN
Spol: Moški
Licenca: 10008815058
Laps: 6
Čas: 1:27:40
Gap: +03:01
7 . 18 Rota Luciano
SCUOLA MTB SAN PAOLO D'ARGON
Moški ITA SCUOLA MTB SAN PAOLO D'ARGON 10023559866 6 1:29:26 +04:47 >
Klub SCUOLA MTB SAN PAOLO D'ARGON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10023559866
Laps: 6
Čas: 1:29:26
Gap: +04:47
8 . 15 Bonetto Edoardo
Giant Polimedical Official Team
Moški ITA Giant Polimedical Official Team 10007423110 6 1:30:12 +05:33 >
Klub Giant Polimedical Official Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10007423110
Laps: 6
Čas: 1:30:12
Gap: +05:33
9 . 22 Trabalza Alessio
GITO SQUADRA CORSE
Moški ITA GITO SQUADRA CORSE 10033096582 6 1:31:09 +06:30 >
Klub GITO SQUADRA CORSE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10033096582
Laps: 6
Čas: 1:31:09
Gap: +06:30
10 . 11 Pettinà Nicholas
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006447248 6 1:31:29 +06:50 >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006447248
Laps: 6
Čas: 1:31:29
Gap: +06:50
11 . 5 Fontana Filippo
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10016518878 6 1:31:30 +06:50 >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10016518878
Laps: 6
Čas: 1:31:30
Gap: +06:50
12 . 40 HOLMGREN Gunnar
Pivot Cycles - OTE
Moški CAN Pivot Cycles - OTE 10010977249 6 1:31:30 +06:51 >
Klub Pivot Cycles - OTE
Država CAN
Spol: Moški
Licenca: 10010977249
Laps: 6
Čas: 1:31:30
Gap: +06:51
13 . 23 Kranjec Žagar Matic
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 10017554556 6 1:33:08 +08:29 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554556
Laps: 6
Čas: 1:33:08
Gap: +08:29
14 . 13 RAPHAEL Auclair
Pivot Cycles - OTE
Moški CAN Pivot Cycles - OTE 10009356440 6 1:33:43 +09:04 >
Klub Pivot Cycles - OTE
Država CAN
Spol: Moški
Licenca: 10009356440
Laps: 6
Čas: 1:33:43
Gap: +09:04
15 . 28 Fritzsch Felix
R2-bike.com MTN CREW
Moški DEU R2-bike.com MTN CREW 10010019575 6 1:34:46 +10:07 >
Klub R2-bike.com MTN CREW
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10010019575
Laps: 6
Čas: 1:34:46
Gap: +10:07
16 . 9 Dimic Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 6 1:35:27 +10:48 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007708046
Laps: 6
Čas: 1:35:27
Gap: +10:48
17 . 8 MOLLA ALI AMET
Scott Goldstar Sports Racing Team
Moški Scott Goldstar Sports Racing Team 10007331463 6 1:35:34 +10:54 >
Klub Scott Goldstar Sports Racing Team
Država
Spol: Moški
Licenca: 10007331463
Laps: 6
Čas: 1:35:34
Gap: +10:54
18 . 12 Klemenčič Jakob
MBK Črni Vrh
Moški SLO MBK Črni Vrh 10017582545 6 1:36:01 +11:21 >
Klub MBK Črni Vrh
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017582545
Laps: 6
Čas: 1:36:01
Gap: +11:21
19 . 44 Krajnc Gregor
Hormann Slovenia Bike Team
Moški SLO Hormann Slovenia Bike Team 10008196783 6 1:36:04 +11:25 >
Klub Hormann Slovenia Bike Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008196783
Laps: 6
Čas: 1:36:04
Gap: +11:25
20 . 24 PESCARU Patrick
NoMad Merida CST
Moški NoMad Merida CST 10055563402 6 1:37:52 +13:13 >
Klub NoMad Merida CST
Država
Spol: Moški
Licenca: 10055563402
Laps: 6
Čas: 1:37:52
Gap: +13:13
21 . 7 Meštrić Matija
BK Maraton Beciklin
Moški BK Maraton Beciklin 10010720201 6 1:38:34 +13:55 >
Klub BK Maraton Beciklin
Država
Spol: Moški
Licenca: 10010720201
Laps: 6
Čas: 1:38:34
Gap: +13:55
22 . 36 Clement Peuget
UCPG
Moški FRA UCPG 10071782913 6 1:39:04 +14:25 >
Klub UCPG
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10071782913
Laps: 6
Čas: 1:39:04
Gap: +14:25
23 . 26 Brancati Alberto
U.C. CAPRIVESI
Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10011064246 6 1:40:44 +16:04 >
Klub U.C. CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011064246
Laps: 6
Čas: 1:40:44
Gap: +16:04
24 . 25 Žle Blaž
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 10017622860 6 1:40:48 +16:09 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017622860
Laps: 6
Čas: 1:40:48
Gap: +16:09
25 . 30 Hamm Florian
German Technology Racing Team
Moški DEU German Technology Racing Team 10011196511 6 1:47:58 +23:18 >
Klub German Technology Racing Team
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10011196511
Laps: 6
Čas: 1:47:58
Gap: +23:18
26 . 38 Starman Jaka
KD Rajd Ljubljana
Moški SLO KD Rajd Ljubljana 10017572542 5 1:27:15 -1 LAP >
Klub KD Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017572542
Laps: 5
Čas: 1:27:15
Gap: -1 LAP
27 . 41 Simčić Đani
BBK Adrenalina
Moški BBK Adrenalina 10003346480 5 1:28:06 -1 LAP >
Klub BBK Adrenalina
Država
Spol: Moški
Licenca: 10003346480
Laps: 5
Čas: 1:28:06
Gap: -1 LAP
28 . 34 NĚMEC Šimon
Rouvy Specialized
Moški CZE Rouvy Specialized 10047393170 5 1:28:44 -1 LAP >
Klub Rouvy Specialized
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10047393170
Laps: 5
Čas: 1:28:44
Gap: -1 LAP
29 . 32 Čičin Šain Tonko
BBK Orlov Krug
Moški BBK Orlov Krug 10107090711 5 1:29:34 -1 LAP >
Klub BBK Orlov Krug
Država
Spol: Moški
Licenca: 10107090711
Laps: 5
Čas: 1:29:34
Gap: -1 LAP
30 . 31 Hunjak Stjepan
MBK Črni Vrh
Moški MBK Črni Vrh 10028437350 5 1:38:27 -1 LAP >
Klub MBK Črni Vrh
Država
Spol: Moški
Licenca: 10028437350
Laps: 5
Čas: 1:38:27
Gap: -1 LAP
31 . 43 Mavrin Božidar
BK Mura Avantura
Moški BK Mura Avantura 10092715008 5 1:47:49 -1 LAP >
Klub BK Mura Avantura
Država
Spol: Moški
Licenca: 10092715008
Laps: 5
Čas: 1:47:49
Gap: -1 LAP
32 . 33 Martinelli Andrea
Team Lappierre Trentino Ale
Moški ITA Team Lappierre Trentino Ale 10015495025 4 1:33:00 -2 LAP >
Klub Team Lappierre Trentino Ale
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015495025
Laps: 4
Čas: 1:33:00
Gap: -2 LAP
DNF 4 ANTONIADIS Dimitrios
Scott Goldstar Sports Racing Team
Moški Scott Goldstar Sports Racing Team 10007693595 2 -- LAP >
Klub Scott Goldstar Sports Racing Team
Država
Spol: Moški
Licenca: 10007693595
Laps: 2
Čas: 00:00:00
Gap: LAP
DNF 17 BÁRTEK David
AMENITY EXTREM SPORT TEAM
Moški CZE AMENITY EXTREM SPORT TEAM 10011196410 2 -- LAP >
Klub AMENITY EXTREM SPORT TEAM
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10011196410
Laps: 2
Čas: 00:00:00
Gap: LAP
DNF 29 GLÖCKNER Maxime
RSV 54 Venusberg
Moški DEU RSV 54 Venusberg 10036561405 3 -- LAP >
Klub RSV 54 Venusberg
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10036561405
Laps: 3
Čas: 00:00:00
Gap: LAP
DNF 20 Lozar Matjaž
MBK Črni Vrh
Moški SLO MBK Črni Vrh 10017583757 0 -- >
Klub MBK Črni Vrh
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017583757
Laps: 0
Čas: 00:00:00
Gap:
DNF 35 Orlović Matija
BK Benkovac
Moški BK Benkovac 10080347205 2 -- LAP >
Klub BK Benkovac
Država
Spol: Moški
Licenca: 10080347205
Laps: 2
Čas: 00:00:00
Gap: LAP
DNF 39 Žnidarič Marko
BK Mura Avantura
Moški BK Mura Avantura 10073590951 3 -- LAP >
Klub BK Mura Avantura
Država
Spol: Moški
Licenca: 10073590951
Laps: 3
Čas: 00:00:00
Gap: LAP
DNF 42 Dolenšek Anže
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 10017647617 4 1:13:49 LAP >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647617
Laps: 4
Čas: 1:13:49
Gap: LAP
DNS 14 VIALLE Alexandre
Toyota St-Eustache
Moški CAN Toyota St-Eustache 10007852233 0 -- >
Klub Toyota St-Eustache
Država CAN
Spol: Moški
Licenca: 10007852233
Laps: 0
Čas: 00:00:00
Gap:
DNS 19 Antolašić Patrik
BK Mura Avantura
Moški BK Mura Avantura 10058281927 0 -- >
Klub BK Mura Avantura
Država
Spol: Moški
Licenca: 10058281927
Laps: 0
Čas: 00:00:00
Gap:
DNS 21 Lukić Siniša
BK Kozara Prijedor
Moški BIH BK Kozara Prijedor 10056388710 0 -- >
Klub BK Kozara Prijedor
Država BIH
Spol: Moški
Licenca: 10056388710
Laps: 0
Čas: 00:00:00
Gap:
DNS 27 CANAL ADOLFO
TEAM TODESCO
Moški ITA TEAM TODESCO 10011182060 0 -- >
Klub TEAM TODESCO
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011182060
Laps: 0
Čas: 00:00:00
Gap:
DNS 37 Siffredi Andrea
Vallerbike
Moški ITA Vallerbike 10015632340 0 -- >
Klub Vallerbike
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015632340
Laps: 0
Čas: 00:00:00
Gap:

Komentarji

 

Mobile content