Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO Samobor UCI C1 2021 U23-Elite

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Samobor UCI C1 2021 U23-Elite Datum:20.06.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Laps Čas Gap
U23+ELITE-M
1 . 6 Agostinelli Alessio Moški ITA KTM PROTEK ELETTROSYSTEM 10011133459 6 1:24:39 -
2 . 3 Parti András Moški HUN UTE 10004031140 6 1:26:13 +01:33
3 . 1 Naglič Rok Moški SLO Calcit bike team 10009079180 6 1:26:41 +02:02
4 . 2 BOUCHARD Léandre Moški CAN Pivot Cycles - OTE 10090960318 6 1:26:42 +02:02
5 . 16 ŠEVCŮ Tomáš Moški CZE AMENITY EXTREM SPORT TEAM 10015771473 6 1:27:23 +02:43
6 . 10 MARC-ANDRE Fortier Moški CAN Pivot Cycles - OTE 10008815058 6 1:27:40 +03:01
7 . 18 Rota Luciano Moški ITA SCUOLA MTB SAN PAOLO D'ARGON 10023559866 6 1:29:26 +04:47
8 . 15 Bonetto Edoardo Moški ITA Giant Polimedical Official Team 10007423110 6 1:30:12 +05:33
9 . 22 Trabalza Alessio Moški ITA GITO SQUADRA CORSE 10033096582 6 1:31:09 +06:30
10 . 11 Pettinà Nicholas Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006447248 6 1:31:29 +06:50
11 . 5 Fontana Filippo Moški ITA C.S. CARABINIERI 10016518878 6 1:31:30 +06:50
12 . 40 HOLMGREN Gunnar Moški CAN Pivot Cycles - OTE 10010977249 6 1:31:30 +06:51
13 . 23 Kranjec Žagar Matic Moški SLO Calcit bike team 10017554556 6 1:33:08 +08:29
14 . 13 RAPHAEL Auclair Moški CAN Pivot Cycles - OTE 10009356440 6 1:33:43 +09:04
15 . 28 Fritzsch Felix Moški DEU R2-bike.com MTN CREW 10010019575 6 1:34:46 +10:07
16 . 9 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 6 1:35:27 +10:48
17 . 8 MOLLA ALI AMET Moški Scott Goldstar Sports Racing Team 10007331463 6 1:35:34 +10:54
18 . 12 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK Črni Vrh 10017582545 6 1:36:01 +11:21
19 . 44 Krajnc Gregor Moški SLO Hormann Slovenia Bike Team 10008196783 6 1:36:04 +11:25
20 . 24 PESCARU Patrick Moški NoMad Merida CST 10055563402 6 1:37:52 +13:13
21 . 7 Meštrić Matija Moški BK Maraton Beciklin 10010720201 6 1:38:34 +13:55
22 . 36 Clement Peuget Moški FRA UCPG 10071782913 6 1:39:04 +14:25
23 . 26 Brancati Alberto Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10011064246 6 1:40:44 +16:04
24 . 25 Žle Blaž Moški SLO Calcit bike team 10017622860 6 1:40:48 +16:09
25 . 30 Hamm Florian Moški DEU German Technology Racing Team 10011196511 6 1:47:58 +23:18
26 . 38 Starman Jaka Moški SLO KD Rajd Ljubljana 10017572542 5 1:27:15 -1 LAP
27 . 41 Simčić Đani Moški BBK Adrenalina 10003346480 5 1:28:06 -1 LAP
28 . 34 NĚMEC Šimon Moški CZE Rouvy Specialized 10047393170 5 1:28:44 -1 LAP
29 . 32 Čičin Šain Tonko Moški BBK Orlov Krug 10107090711 5 1:29:34 -1 LAP
30 . 31 Hunjak Stjepan Moški MBK Črni Vrh 10028437350 5 1:38:27 -1 LAP
31 . 43 Mavrin Božidar Moški BK Mura Avantura 10092715008 5 1:47:49 -1 LAP
32 . 33 Martinelli Andrea Moški ITA Team Lappierre Trentino Ale 10015495025 4 1:33:00 -2 LAP
DNF 4 ANTONIADIS Dimitrios Moški Scott Goldstar Sports Racing Team 10007693595 2 -- LAP
DNF 17 BÁRTEK David Moški CZE AMENITY EXTREM SPORT TEAM 10011196410 2 -- LAP
DNF 29 GLÖCKNER Maxime Moški DEU RSV 54 Venusberg 10036561405 3 -- LAP
DNF 20 Lozar Matjaž Moški SLO MBK Črni Vrh 10017583757 0 --
DNF 35 Orlović Matija Moški BK Benkovac 10080347205 2 -- LAP
DNF 39 Žnidarič Marko Moški BK Mura Avantura 10073590951 3 -- LAP
DNF 42 Dolenšek Anže Moški SLO Calcit bike team 10017647617 4 1:13:49 LAP
DNS 14 VIALLE Alexandre Moški CAN Toyota St-Eustache 10007852233 0 --
DNS 19 Antolašić Patrik Moški BK Mura Avantura 10058281927 0 --
DNS 21 Lukić Siniša Moški BIH BK Kozara Prijedor 10056388710 0 --
DNS 27 CANAL ADOLFO Moški ITA TEAM TODESCO 10011182060 0 --
DNS 37 Siffredi Andrea Moški ITA Vallerbike 10015632340 0 --

Komentarji