Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: XC Rašica tekma za mlajše kategorije 2021

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Rašica tekma za mlajše kategorije 2021 Datum:11.09.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Več
U13 M-M
1 . 71 Dejak Lenart
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje -- >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
2 . 72 Zupanc Anclin Kristjan
EnergijaTeam.com
Moški SLO EnergijaTeam.com -- >
Klub EnergijaTeam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
3 . 73 Golob Jon
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team -- >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
4 . 74 Žonta Vid
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team -- >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
5 . 89 Noršić Filip
BBK Šišmiš
Moški SLO BBK Šišmiš -- >
Klub BBK Šišmiš
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
6 . 78 Mlakar Jakob
MBK Črni vrh
Moški SLO MBK Črni vrh -- >
Klub MBK Črni vrh
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
7 . 75 DVORNIK KAI Sirovina
KK Ravne
Moški SLO KK Ravne -- >
Klub KK Ravne
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
8 . 84 Lampe Urban
MBK Črni Vrh
Moški SLO MBK Črni Vrh -- >
Klub MBK Črni Vrh
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
9 . 82 Erjavec Jošt
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje -- >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
10 . 76 Rupnik Luka
MBL Črni vrh
Moški SLO MBL Črni vrh -- >
Klub MBL Črni vrh
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
11 . 80 Šav Aljaž
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team -- >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
12 . 81 GREGORC Blaž
SD Strahovica
Moški SLO SD Strahovica -- >
Klub SD Strahovica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
13 . 79 ŠIMENC Aljaž
SD Strahovica
Moški SLO SD Strahovica -- >
Klub SD Strahovica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
14 . 83 Jamnik Jernej
KK Ravne
Moški SLO KK Ravne -- >
Klub KK Ravne
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
15 . 77 Strašek Vid
KD Bike EK Haloze 2002
Moški SLO KD Bike EK Haloze 2002 -- >
Klub KD Bike EK Haloze 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
16 . 85 Pikl Lovro
SD Strahovica
Moški SLO SD Strahovica -- >
Klub SD Strahovica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
U13 W-Ž
1 . 88 Šoštarko Tajda
Calcit bike team
Ženski SLO Calcit bike team -- >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
2 . 86 Kobal NeŽa
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com -- >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
3 . 87 Križan Ela
MTB trail center Kočevje
Ženski SLO MTB trail center Kočevje -- >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
U11 M-M
1 . 43 Šekoranja Žan
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team -- >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
2 . 41 Dejak Urban
MTB Trail center Kočevje
Moški SLO MTB Trail center Kočevje -- >
Klub MTB Trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
3 . 44 VRTAČNIK Nejc
SD Strahovica
Moški SLO SD Strahovica -- >
Klub SD Strahovica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
4 . 51 Lampe Ožbej
MBK Črni vrh
Moški SLO MBK Črni vrh -- >
Klub MBK Črni vrh
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
5 . 47 Mikuž Filip
MBK Črni vrh
Moški SLO MBK Črni vrh -- >
Klub MBK Črni vrh
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
6 . 49 Križan Bor
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje -- >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
7 . 45 Mlakar Tine
MBK Črni vrh
Moški SLO MBK Črni vrh -- >
Klub MBK Črni vrh
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
8 . 48 BIZJAK Oskar
SD Strahovica
Moški SLO SD Strahovica -- >
Klub SD Strahovica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
9 . 46 Golob Leon
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team -- >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
10 . 54 Hostnik Rok
SD Strahovica
Moški SLO SD Strahovica -- >
Klub SD Strahovica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
11 . 55 Mlečnik Aljaž
MBK Črni vrh
Moški SLO MBK Črni vrh -- >
Klub MBK Črni vrh
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
12 . 57 Plut Nik
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
13 . 56 Pikl Jakob
SD Strahovica
Moški SLO SD Strahovica -- >
Klub SD Strahovica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
14 . 52 Rozman Izaque
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team -- >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
15 . 53 Rozman Jaco
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team -- >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
DNS 58 Remon Marcos
Pogi team Generali
Moški SLO Pogi team Generali -- >
Klub Pogi team Generali
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
DNS 50 HOČEVAR MESOJEDEC Svit
MTB trail center kočevje
Moški SLO MTB trail center kočevje -- >
Klub MTB trail center kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
DNS 42 Rupnik Lan
MBK Črni Vrh
Moški SLO MBK Črni Vrh -- >
Klub MBK Črni Vrh
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
U11 W-Ž
1 . 59 KOBAL EVA
EnergijaTeam.com
Ženski SLO EnergijaTeam.com -- >
Klub EnergijaTeam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
2 . 61 Strašek Ema
KK Bike-EK Haloze 2002
Ženski SLO KK Bike-EK Haloze 2002 -- >
Klub KK Bike-EK Haloze 2002
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
3 . 60 Tancik Ema
EnergijaTeam.com
Ženski SLO EnergijaTeam.com -- >
Klub EnergijaTeam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
U9 M-M
1 . 17 Ravnihar Tit
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica -- >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
2 . 15 ŽAVBI Rok
SD Strahovica
Moški SLO SD Strahovica -- >
Klub SD Strahovica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
3 . 21 Strašek Jon
KD Bike EK Haloze 2002
Moški SLO KD Bike EK Haloze 2002 -- >
Klub KD Bike EK Haloze 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
4 . 25 RAZBORŠEK Tit
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
5 . 20 Kemperl Leon
Calcit Bike team
Moški SLO Calcit Bike team -- >
Klub Calcit Bike team
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
6 . 23 BOROVŠAK Jaša
SD Strahovica
Moški SLO SD Strahovica -- >
Klub SD Strahovica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
7 . 22 OSENAR Matic
SD Strahovica
Moški SLO SD Strahovica -- >
Klub SD Strahovica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
8 . 27 Pregl Mark
SD Strahovica
Moški SLO SD Strahovica -- >
Klub SD Strahovica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
9 . 30 Karničnik Žan
SD Strahovica
Moški SLO SD Strahovica -- >
Klub SD Strahovica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
10 . 31 Bizjak Irenej
SD strahovica
Moški SLO SD strahovica -- >
Klub SD strahovica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
11 . 28 Nučič Brin
SD Strahovica
Moški SLO SD Strahovica -- >
Klub SD Strahovica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
12 . 19 ŠIMENC Domen
SD Strahovica
Moški SLO SD Strahovica -- >
Klub SD Strahovica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
13 . 24 BOROVŠAK Saša Brin
SD Strahovicah
Moški SLO SD Strahovicah -- >
Klub SD Strahovicah
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
14 . 26 Žiberna Felipe
SD Strahovica
Moški SLO SD Strahovica -- >
Klub SD Strahovica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
15 . 29 KEPIC David
SD Strahovica
Moški SLO SD Strahovica -- >
Klub SD Strahovica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
DNS 38 Dovč Oskar
Calcit Bike Team
Moški SLO Calcit Bike Team -- >
Klub Calcit Bike Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
DNS 18 štrucl Troy
MTB Trail center Kočevje
Moški SLO MTB Trail center Kočevje -- >
Klub MTB Trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
DNS 16 Rupnik Tilen
MBK Črni Vrh
Moški SLO MBK Črni Vrh -- >
Klub MBK Črni Vrh
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
U9 W-Ž
1 . 32 HAJNRIHAR Lara
SD Strahovica
Ženski SLO SD Strahovica -- >
Klub SD Strahovica
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
2 . 37 Bizjak Vida
SD Strahovica
Ženski SLO SD Strahovica -- >
Klub SD Strahovica
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
3 . 34 ŽLENDER Kiara
SD Strahovica
Ženski SLO SD Strahovica -- >
Klub SD Strahovica
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
4 . 35 Bele Grkman Hana
Calcit Bike Team
Ženski SLO Calcit Bike Team -- >
Klub Calcit Bike Team
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
5 . 36 Pikl Nika
SD Strahovica
Ženski SLO SD Strahovica -- >
Klub SD Strahovica
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
DNS 33 Žuk Liza
MTB Trail center Kočevje
Ženski SLO MTB Trail center Kočevje -- >
Klub MTB Trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
U7 M-M
1 . 1 VRTAČNIK Tine
SD Strahovica
Moški SLO SD Strahovica -- >
Klub SD Strahovica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
2 . 3 ŠPENKO Nace
SD Strahovica
Moški SLO SD Strahovica -- >
Klub SD Strahovica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
3 . 6 Ravnihar Ted
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica -- >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
4 . 4 Gregorc Filip
SD Strahovica
Moški SLO SD Strahovica -- >
Klub SD Strahovica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
5 . 2 Žuk Fran
MTB Trail center Kočevje
Moški SLO MTB Trail center Kočevje -- >
Klub MTB Trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
6 . 7 Žiberna Oliver
SD Strahovica
Moški SLO SD Strahovica -- >
Klub SD Strahovica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
7 . 8 Kralj Žan
SD Strahovica
Moški SLO SD Strahovica -- >
Klub SD Strahovica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
U7 W-Ž
1 . 9 Šekoranja Neža
Calcit bike team
Ženski SLO Calcit bike team -- >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
2 . 10 žlender Zara
SD Strahovica
Ženski SLO SD Strahovica -- >
Klub SD Strahovica
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
3 . 11 KEPIC Maja
SD Strahovica
Ženski SLO SD Strahovica -- >
Klub SD Strahovica
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content