Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Rašica tekma za mlajše kategorije 2021

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Rašica tekma za mlajše kategorije 2021 Datum:11.09.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas
U13 M-M
1 . 71 Dejak Lenart Moški SLO MTB trail center Kočevje --
2 . 72 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO EnergijaTeam.com --
3 . 73 Golob Jon Moški SLO Calcit bike team --
4 . 74 Žonta Vid Moški SLO Calcit bike team --
5 . 89 Noršić Filip Moški SLO BBK Šišmiš --
6 . 78 Mlakar Jakob Moški SLO MBK Črni vrh --
7 . 75 DVORNIK KAI Sirovina Moški SLO KK Ravne --
8 . 84 Lampe Urban Moški SLO MBK Črni Vrh --
9 . 82 Erjavec Jošt Moški SLO MTB trail center Kočevje --
10 . 76 Rupnik Luka Moški SLO MBL Črni vrh --
11 . 80 Šav Aljaž Moški SLO Calcit bike team --
12 . 81 GREGORC Blaž Moški SLO SD Strahovica --
13 . 79 ŠIMENC Aljaž Moški SLO SD Strahovica --
14 . 83 Jamnik Jernej Moški SLO KK Ravne --
15 . 77 Strašek Vid Moški SLO KD Bike EK Haloze 2002 --
16 . 85 Pikl Lovro Moški SLO SD Strahovica --
U13 W-Ž
1 . 88 Šoštarko Tajda Ženski SLO Calcit bike team --
2 . 86 Kobal NeŽa Ženski SLO Energijateam.com --
3 . 87 Križan Ela Ženski SLO MTB trail center Kočevje --
U11 M-M
1 . 43 Šekoranja Žan Moški SLO Calcit bike team --
2 . 41 Dejak Urban Moški SLO MTB Trail center Kočevje --
3 . 44 VRTAČNIK Nejc Moški SLO SD Strahovica --
4 . 51 Lampe Ožbej Moški SLO MBK Črni vrh --
5 . 47 Mikuž Filip Moški SLO MBK Črni vrh --
6 . 49 Križan Bor Moški SLO MTB trail center Kočevje --
7 . 45 Mlakar Tine Moški SLO MBK Črni vrh --
8 . 48 BIZJAK Oskar Moški SLO SD Strahovica --
9 . 46 Golob Leon Moški SLO Calcit bike team --
10 . 54 Hostnik Rok Moški SLO SD Strahovica --
11 . 55 Mlečnik Aljaž Moški SLO MBK Črni vrh --
12 . 57 Plut Nik Moški SLO --
13 . 56 Pikl Jakob Moški SLO SD Strahovica --
14 . 52 Rozman Izaque Moški SLO Calcit bike team --
15 . 53 Rozman Jaco Moški SLO Calcit bike team --
DNS 58 Remon Marcos Moški SLO Pogi team Generali --
DNS 50 HOČEVAR MESOJEDEC Svit Moški SLO MTB trail center kočevje --
DNS 42 Rupnik Lan Moški SLO MBK Črni Vrh --
U11 W-Ž
1 . 59 KOBAL EVA Ženski SLO EnergijaTeam.com --
2 . 61 Strašek Ema Ženski SLO KK Bike-EK Haloze 2002 --
3 . 60 Tancik Ema Ženski SLO EnergijaTeam.com --
U9 M-M
1 . 17 Ravnihar Tit Moški SLO KK Završnica --
2 . 15 ŽAVBI Rok Moški SLO SD Strahovica --
3 . 21 Strašek Jon Moški SLO KD Bike EK Haloze 2002 --
4 . 25 Razboršek Tit Moški SLO --
5 . 20 Kemperl Leon Moški SLO Calcit Bike team --
6 . 23 BOROVŠAK Jaša Moški SLO SD Strahovica --
7 . 22 OSENAR Matic Moški SLO SD Strahovica --
8 . 27 Pregl Mark Moški SLO SD Strahovica --
9 . 30 Karničnik žan Moški SLO SD Strahovica --
10 . 31 Bizjak Irenej Moški SLO SD strahovica --
11 . 28 Nučič Brin Moški SLO SD Strahovica --
12 . 19 ŠIMENC Domen Moški SLO SD Strahovica --
13 . 24 BOROVŠAK Saša Brin Moški SLO SD Strahovicah --
14 . 26 žiberna Felipe Moški SLO SD Strahovica --
15 . 29 KEPIC David Moški SLO SD Strahovica --
DNS 38 Dovč Oskar Moški SLO Calcit Bike Team --
DNS 18 štrucl Troy Moški SLO MTB Trail center Kočevje --
DNS 16 Rupnik Tilen Moški SLO MBK Črni Vrh --
U9 W-Ž
1 . 32 HAJNRIHAR Lara Ženski SLO SD Strahovica --
2 . 37 Bizjak Vida Ženski SLO SD Strahovica --
3 . 34 ŽLENDER Kiara Ženski SLO SD Strahovica --
4 . 35 Bele Grkman Hana Ženski SLO Calcit Bike Team --
5 . 36 Pikl Nika Ženski SLO SD Strahovica --
DNS 33 žuk Liza Ženski SLO MTB Trail center Kočevje --
U7 M-M
1 . 1 VRTAČNIK Tine Moški SLO SD Strahovica --
2 . 3 ŠPENKO Nace Moški SLO SD Strahovica --
3 . 6 Ravnihar Ted Moški SLO KK Završnica --
4 . 4 Gregorc Filip Moški SLO SD Strahovica --
5 . 2 žuk Fran Moški SLO MTB Trail center Kočevje --
6 . 7 žiberna Oliver Moški SLO SD Strahovica --
7 . 8 Kralj žan Moški SLO SD Strahovica --
U7 W-Ž
1 . 9 Šekoranja Neža Ženski SLO Calcit bike team --
2 . 10 žlender Zara Ženski SLO SD Strahovica --
3 . 11 KEPIC Maja Ženski SLO SD Strahovica --

Komentarji